Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Mehedinti

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Mehedinti, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABAGIU I VIOREL - EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 experimentat Respins

ACHIM DT DRAGOS RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.7 avansat Respins

ACHIM G. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 9 avansat Reusit

ADAM A NICOLAE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ADAM D ALEXANDRU - MARIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

ADAM I ANDREEA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

ADAM I ELENA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ADAM M VIORICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

AFLOAREI I PETRE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

AFREM S SORIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 6.9 avansat Respins

AFRONIE I ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

AFRONIE V ELENA-ANETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

AGAPE M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

AGAT C ADRIAN - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat Eliminat din examen

AIOANEI V VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.1 experimentat Respins

AL-BADI I CLAUDIA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

AL-BADI P IONUT - COSTINEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

AL-CALINI M GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

AL-ENII S SORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

AL-STANI C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

AL-STANI M MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 experimentat Respins

ALBA E EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.9 avansat Respins

ALBA S COSMIN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.7 avansat Respins

ALBASTROIU D MARIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALBEI I. JEAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat N/p

ALBISORU I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ALBU C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

ALBU D.C ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

ALBU G ELENA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 4.1 experimentat Respins

ALBU M ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ALBU M.C. MIHNEA-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

ALBU R MIOARA - ANETA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

ALBULESCU V ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ALDESCU M LIVIU MARIUS

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ALEXA GH. EMANOIL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.6 avansat Respins

ALEXANDRESCU D MIRCEA VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.2 avansat Respins

ALEXANDRESCU F.R STEFANIA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ALEXANDROIU S. ADELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ALEXANDRU C. ANGELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I DANIEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8 experimentat Reusit

ALEXIE I IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.6 avansat Reusit

ALFLORICHI M GHEORGHE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

ALMIC I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 avansat Respins

ALSANDI G AMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ALSTANI I. IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9.65 experimentat Reusit

AMANALOAEI A ADRIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

AMEGICA I IONELA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6 experimentat Reusit

AMEGICA N. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.9 avansat Respins

AMZA A ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

AMZA N. LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

AMZA N.D. MIOARA - ANCUTA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.4 avansat Reusit

ANCUTA C ALEXANDRA CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

ANCUTA I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

ANDRECA I. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.8 Economie 9.55 experimentat Reusit

ANDREI F ADRIANA - LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

ANDREI V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

ANDREIASI P FLORIN PUIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

ANDRIES A RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Economie 5 experimentat Respins

ANDRIESCU A OCTAVIAN MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.5 experimentat Respins

ANDRITA C OANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

ANDRIUC C. DIANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

ANDRIUC S ADINA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

ANDRONE GH. EMILIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

ANDRONIE G. TEODORA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHEL G DANIEL PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ANGHEL I SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Fizica 3 experimentat Respins

ANGHEL P ION GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ANGHEL V MIHAELA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5 avansat Respins

ANGHELESCU G IONUT-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ANGHELOIU I ADINA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 experimentat Respins

ANGHELOIU N DOMNICA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ANGIU C. ALINA ANGELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ANTON D CODRUTA-ELENA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ANTONESCU V. ANDRA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANTONIE - ALTAMER E FLORIN - EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

ANTONIE B RAMONA-ILEANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ANTONIE B VASILE-SORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ANTONIE O ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

ANTONIE T RALUCA ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ANUTA I GIGEL - IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

APATACHIOAE T.C. AURELIAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 experimentat Respins

APOSTOL M MIHAELA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ARAMESCU I. SIMONA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ARBANAS G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ARBANAS I. IONUT

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

ARBANAS S. MIHAELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

ARCUS C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ARGETOIANU D TONI-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

ARGETOIANU G.V. VICTOR-GEORGE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.5 avansat Respins

ARGINT S VASILE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ARIF A.L SILVIA LAURA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 5.5 experimentat Reusit

ARIMIEA I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ARJOCA I GRIGORE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.1 experimentat Respins

ARMANCA I DIANA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.6 experimentat Respins

ARMANCA P SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.7 avansat Respins

ARMASESCU N ANDREI RAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

ARMEANU M MIREL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2 experimentat Respins

ARMULESCU C NICOLITA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

ARMULESCU I SORINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Economie 3.35 experimentat Respins

ARNAUTU A IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

ARNAUTU G ANISIA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel II 6 experimentat Respins

ARNAUTU G DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ASPROIU N MARIA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 experimentat Respins

ASPROIU N. IONUT

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 N/p N/p

ASPRONIU GH. IONEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

ASPRONIU I OVIDIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ATANASOAEI BULATA A. CRISTINA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ATINGE G GIGI - REMUS

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ATODIRESEI V VICTORITA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

AVRAM D BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

AVRAM F RAHELA FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Economie 7 experimentat Reusit

AVRAM GH. DRAGOS-VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

AVRAM I. ANDREEA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 8 experimentat Reusit

AVRAM M ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AVRAMESCU AL. LENUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.25 nivel mediu Respins

AVRAMESCU D ELIZA-CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

AVRAMOVICI G MELISSA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

AVRAMOVICI V. SERAFIM

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BABAIOANA I CONSTANTIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

BABALICEA I SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BABAN C OCTAVIAN EUGEN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 7.2 experimentat Reusit

BABAT G ROMEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.6 avansat Respins

BABAT N NICU-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BACAN I GIORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Respins

BACATEA V OANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BACITEA V.F CONSTANTIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BACIU C. ANETA LIDIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

BACUI V ALIN NICOLAE

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BADAI D CLAUDIA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

BADAI S CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BADANOIU I IONUT ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BADEA F ANDREI-DANIL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BADEA G ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Economie 6.6 experimentat Respins

BADEA M COSMIN-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7 experimentat Respins

BADEA M MIRCEA-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.2 experimentat Respins

BADEA M. IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BADEA S CONSTANTIN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.6 experimentat Respins

BADESCU C SIMONA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BADESCU D MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BADESCU M LIVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BADESCU P RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BADESCU P TITI - AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BADET I. SORINA-SINZIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

BADICA T. MARIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

BADIRCA C IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

BADITONIU GH ANGELO ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BADITONIU I BIANCA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.3 experimentat Respins

BADOIU I COSTEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

BADOIU N. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BADULESCU C ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.3 experimentat Respins

BADULESCU I IONELA MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

BAGHINA C IUSTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BAGHINA E. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

BALAC I. MIHAI-ILIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

BALACEANU GH CRISTIAN CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BALACEANU M COSTEL-AUREL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BALACEANU P. AURORA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

BALACEANU T DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BALACI G EUGENIA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BALACI I ALINA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BALACI M. VIORICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BALACI N ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BALACI V ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BALACIANU S IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BALAMAT I IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 avansat Respins

BALAN A IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BALAN N FLORENTINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BALAN S SORINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 2.4 experimentat Respins

BALANESCU I AUREL-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

BALANESCU I. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 8.95 experimentat Reusit

BALANESCU R ELENA-AURORA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BALANESCU V CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALASA D ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Economie 5.4 nivel mediu Respins

BALASA D DANIELA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 6.75 avansat Respins

BALASA E EUGEN FLORIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BALASA V IRINA TATIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 avansat Respins

BALDOVIN GH VASILE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BALEANU D RALUCA-AURA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BALEANU G VASILE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BALEANU I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BALEANU I ELENA-ADINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BALICA B.F. BADITA-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

BALICA C. VASILICA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 6 avansat Reusit

BALICA E ALEXANDRA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 6.25 avansat Respins

BALICA G.D. JANINA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 8.75 experimentat Reusit

BALICA I ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

BALICA L MARIANA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALICA M ROLAND

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BALICESCU I. IONUT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BALINT L IUSTIN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

BALOI C ADRIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

BALOI C ALIN COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALOI I. MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALOI M VIVI CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 1.9 avansat Respins

BALOI N. DORIN-VALTER

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.2 avansat Respins

BALOI V COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BALOI V.O. STEFANIA-CARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

BALOIU A VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BALONIU N. CRISTIAN-AURELIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

BALTEAN D DANIELA-ANGELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

BALTEANU M LAURENTIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

BALTEANU S ELENA-RINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3 nivel mediu Respins

BALTOI E. SIMONA-RODICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BALU D MARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7 experimentat Reusit

BALU E AURA-EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BALULESCU A VASILE - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

BALULESCU C. COSTEL-SORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 avansat Respins

BALULESCU I SILVIU ELVIS

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

BALULESCU V. LIGIA-ADA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BALUT C.V EMIL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BALUTI A MADALINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 4.1 experimentat Respins

BANCILA V. ION

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BARACEL R RELU - DANIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

BARAITARU G DUMITRU-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARAN D ALINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BARAN I. OANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.3 experimentat Respins

BARAN P. ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BARBALATA S MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BARBANTAN GHE MIRCEA ALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BARBU A VALENTINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BARBU A. OANA-AURELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

BARBU M MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.6 avansat Respins

BARBU P ALEXANDRU CATALIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 5.5 experimentat Respins

BARBU V LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BARBU V.G CONSTANTIN DORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BARBULESCU C SICA-EUGENIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BARBULESCU G GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

BARBULESCU GH. ILIE-ROMULUS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.3 avansat Respins

BARBULESCU I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBULESCU I DORIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BARBULESCU N LOREDANA ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 7.5 experimentat Reusit

BARBULESCU P MARIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba rusa A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BARBUT C ADI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BARBUT G DORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BARBUT M GHEORGHE-EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba rusa B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

BARBUT S IULIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

BARBUTI I IONELA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.3 experimentat Respins

BARBUTI M IONUT COSTEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 1.3 avansat Respins

BARBUTI M IULIANA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BARBUTI N. LIVIA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BARDAN V FLORIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BARNAURE _ GEORGETA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2 avansat Respins

BAROIU N FELIX ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

BAROS D CHITA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BAROS D. ANETA-MIOARA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 avansat Respins

BASARABA C ADELINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BASICA I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

BASICA M MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.1 experimentat Respins

BATAIOSU I SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 5.2 experimentat Respins

BATANU S LAURENTIU - LIVIU

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BATOANCA C VALENTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BAZALUICA I IOANA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.4 nivel mediu N/p

BAZAVAN G GABRIEL GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.5 avansat Respins

BAZAVAN G. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

BAZAVAN N NICOLETA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BAZAVAN-ALBU G. RADUCU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

BEBEC A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BECHEANU I LARISA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BECHERU I MARIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie N/p Geografie 6.9 incepator N/p

BECHERU V. DOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

BECHIR A. EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9 experimentat Reusit

BEJAT E EUGENIA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7 experimentat Respins

BEJAT E FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BEJENARU S RAZVAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BEJNARU J SILVIU - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BELCIU V.D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 10 experimentat Reusit

BENEDICT I HILDEGARD-MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BENGA N. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BENGESCU V OVIDIU-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

BERCIU P GHEORGHE-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.7 experimentat Respins

BEREANU L COSMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BESCHERET GH.V. VALERIU-EMIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

BESCHERET I ADELINA ROBERTHA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BESLIU I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BESLIU R ROBERT-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BESTELEI V VIORICA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza N/p Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu N/p

BETEAGU V. STEFANIA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BEZERGHEANU M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 5.2 experimentat Respins

BEZERGHEANU T BALACI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.8 experimentat Respins

BEZERGHEANU V MARINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BEZNEA D SALI CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BIBAN V IONELIA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

BIBU A. CATALINA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

BICA N. TITU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

BICLESANU C. FLORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

BICLESANU E FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BICLESANU GH. GABRIEL-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BIDILECI ST IONUT COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BILDEA C ADELINE-DAYANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

BILDESCU M HANELORI CRISTINA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 6.3 experimentat Reusit

BILDIEA I ALEXANDRU-EDUARD

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BIRAU A ANDRA - LIDIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

BIRAU D ELENA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

BIRAU I ANDREI NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BIRCE AD STEFAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

BIRDEANU C. DAVID

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BIRISTEICA A MARIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Economie 7.95 experimentat Respins

BIRLAN G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

BIRLAN G GHEORGHE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.2 experimentat Respins

BIRLAN VUCESCU D CLAUDIA CERASELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BIRNEA A CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

BIROVESCU D. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.3 avansat Respins

BIROVESCU I DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 avansat Respins

BIROVESCU I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

BIROVESCU P. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

BIRSANU I.C. NICOLETA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BISA D IULIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BITA I. FELICIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BITULESCU ST. MATILDA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

BIVOLARU D LAURA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

BIZA GH. AMELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5 avansat Respins

BLAGNICEANU C IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

BLAGOE F ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BLAGOE N SORINEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BLAJ C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

BLAJ V LICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BLEOJIU C CATALIN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BLIDARU P CIPRIAN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

BLINDOIU A ALEXANDRU DORINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BLINDOIU I CRISTI MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BLINDU I EVELINA PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Respins

BLINDU N AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BLOJU N VALENTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

BOACARA S GEORGIANA-AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BOANCA T. ANGELO

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.9 avansat Respins

BOARA N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BOATA C VALENTINA CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.6 experimentat Respins

BOATA C.V CONSTANTIN VIRGIL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BOATA S MIHAELA-IRINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BOB M FLORINEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.9 incepator Reusit

BOBEI N IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOBEICHE N REMUS MADALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BOBIA M IULIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOBIA ST. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

BOBILCA D ADELINA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 experimentat Respins

BOBILCA M JEANINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BOBILCA V ADELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.2 avansat Respins

BOBIRSC L VALENTIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p avansat N/p

BOBLEA AL. VICTOR ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.2 experimentat Respins

BOBOC G ALINA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A1-A1-B2-A2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BOBOC G ANDREEA-MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Respins

BOBOC G MARIUS

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat N/p

BOBOC M CARMEN-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

BOBOC M EDUARD-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 Respins

BOBOCEA G GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

BOCEANU H. FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

BODAC I.C ADRIANA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BODIN C DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BOENGIU M ADI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BOESCU D IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BOESCU M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOGATU C EDUARD-VALI-CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.4 avansat Respins

BOGATU F. COSTINEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 avansat Respins

BOGDAN _ AUREL VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOGDAN DP DORIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 9 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BOGDAN I CLAUDIU-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 5.5 experimentat Respins

BOGDAN N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8 avansat Reusit

BOGDAN N DRAGOS-NICOLAE

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9 experimentat Reusit

BOGDAN P PETRE-AUREL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BOGDAN V.L GHEORGHE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BOGDANOVICI N VICTORIA LIDIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BOGHEANU P DANIEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BOGHICI I BOGDAN-ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

BOGOESCU S.P. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

BOGORODITA V EUGEN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOITA-GRIGORE M ANIDORA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BOJAN A. ANDRADA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BOJIN F MIHAI CIPRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

BOJINCA D IONUT-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BOLBOTINA D MIHAELA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BOLBOTINA G MARIUS-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BOLBOTINA P. NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 avansat Respins

BOLDEA M MIHAELA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 avansat Reusit

BOLFA T MIHAELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BOLOF A DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Fizica 1 avansat Respins

BOLOF D ALEXANDRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOLOGA E LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

BOLOGA GH. MARIUS-RAZVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.6 nivel mediu Respins

BOLOGA J MIHAITA - JENICA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 2.55 avansat Respins

BOLOLOI C. ANA-MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BOLOLOI D. CONSTANTIN-DOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

BOLOLOI G ALINA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BONDOC A. SIMONA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

BONDOC C CLAUDIU-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.8 experimentat Respins

BONDOC C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 experimentat Respins

BONDOC E ROXANA - LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

BONDOC G.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BONTEA I IONUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BORA C STEFANIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.5 avansat Respins

BORA E. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.9 avansat Respins

BORA V. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

BORCHESCU M PETRA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BORDANC P DOMNICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 incepator Respins

BORDEA L ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BORDEIASU G IONELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.5 experimentat Respins

BORDEIASU V MADALINA-ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 8 experimentat Respins

BORDEIASU V.V. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

BORINTIS-PRAJA G EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BORISTEANU M ANTONIA LUIZA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BORNEA I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORNEA M VALENTIN CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BOROANCA A ANA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

BOROCAN P CRISTINA-DIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BORONTIS V. ELENA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BORUGA D OANA - ANCA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BORUGA E CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

BORUGA M ALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

BORUGA V ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

BORUGA V VASILE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.3 avansat Respins

BOSNEAG C LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOSOANCA G ANDREI DUMITRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BOSOANCA S ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BOTA D DANIEL-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Respins

BOTA D IONUT-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba rusa A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

BOTA V. DIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOTA-SIBINESCU I ION

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BOTEA C. GABRIELA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BOTOACA I. MADALINA-IONICA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BOTOSANU P. CRISTIAN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BOZGAN I GHEORGHE - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.8 experimentat Respins

BOZGAN N MIRELA - RALUCA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

BRABETE D MARIUS - IONUT - VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 experimentat Respins

BRAGARU C. MADALIN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BRAGAU P. PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

BRAGAU P. VERONICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BRAN C. GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba franceza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BRAN M TRAIAN CODRUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.4 experimentat Respins

BRANISTE D MARA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

BRATILOVEANU _ IONUT-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BRATILOVEANU A VERONICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BRATILOVEANU G VERONA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BRATILOVEANU G. FLORENTINA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BRATU A.I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BRATU I ALEXANDRU CLAUDIU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Sociologie 7.05 experimentat Respins

BRATU I ILIE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BRATU R EMILIA-ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BREAZA C NICOLITA ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.4 nivel mediu N/p

BREAZU A ANAMARIA FLORIDA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.3 avansat Respins

BREBU G GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.8 experimentat Respins

BREBU I. RAMONA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

BREBU R PETRE GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5.4 experimentat Respins

BREZOI G FLORENTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BREZOI I GENEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BREZOI R. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 experimentat Respins

BREZOI V MIHAI-CRISTIAN-JEAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.3 experimentat Respins

BRICEAG G BEBE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BRINZAN G ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

BRINZAN S FLORIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BRINZAN V CONSTANTIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BRINZEI G MADALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BRINZEI N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BROASCA G CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BRUCA GH. GHEORGHE-ILIE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 5 avansat Respins

BRUCA I CRISTIANA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BRUCA N. STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.9 experimentat Respins

BUCA D CRISTINA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 2.2 avansat Respins

BUCA M MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4 nivel mediu Respins

BUCHERT F VALI ALINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BUCHERT R HANS DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BUCSAIN D MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BUCUR V. COSMIN IULIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.5 avansat Respins

BUCUREANU G GIORGIANA MARINELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

BUCUREANU I. MARIUS NUCUSOR

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 avansat Respins

BUCUREANU V. VICTORIA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

BUDIRINCA-FLORICICA _ GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

BUDU D.M. ELENA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUFANU D DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.7 experimentat Respins

BUGA P ANISOARA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUICU G DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BULATA V. CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BULIGA I. TRAIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 5 experimentat Respins

BULIN V MADALINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

BULUCEA V MIHAITA JENICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUMBACEL D. MARIA-ALINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BUMBEA C DORU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BUMBEA D. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

BUMBEA P.M. CATALIN PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BUMBEL A RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BUNCEANU I MIRABELA-MARINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

BUNCIANU I MINA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BUNCIANU P. MARIANA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BUNICELU S. VIRGINIA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BURCA A.I. BIANCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BURCA AL. ALEXANDRA MARIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BURCHE I. TITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

BURCU D ALEXANDRU-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.8 experimentat Reusit

BURCU M MIRELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BURDUSEL D MIHAIL DANUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BURDUSEL G. DORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BURILEANU D. DORU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BURILEANU G DANIELA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.5 experimentat Respins

BURILEANU I RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

BURLACU S CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

BURLACU S RUDOLF

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.8 avansat Reusit

BURTAN D. IONUT-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BURTEA N ADELINA - REBECA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BURTEA P. DIANA LORENA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

BURTEA V. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BURTICA GH. ELENA-MEDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BURTICA R DANIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.95 avansat Respins

BUSE A RAMONA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BUSE I CLAUDIU ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUSOI M. LUCI-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BUSTEAN T DANIEL-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BUSU D VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BUSU G SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.2 experimentat Respins

BUSU M ROXANA LUMINITA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

BUSU TL GIULIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BUSUIOC S MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 5.1 avansat Respins

BUSUIOC ST. IONELA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza A2--B1-- Istorie 3.8 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

BUSUIOC V MARIUS MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1 nivel mediu Respins

BUSURCA G.S GABRIEL-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Economie 2.7 avansat Respins

BUTA M. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 experimentat Respins

BUTAN A VIOLETA - MITA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BUTARU C. CORINA-NINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.6 Fizica 5.5 Respins

BUTARU GH. FLORENTINA-MARINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

BUTARU I CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUTARU S SEVASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

BUTARU V AMALIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BUTOIU G VICTORITA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.6 avansat Reusit

BUTURA N IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BUZAN M MIHAI - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.1 experimentat Respins

BUZATU A ANDI MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.5 experimentat Respins

BUZATU I CRISTIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BUZATU S DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BUZATU T. JENI-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUZATU V CRISTINA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 1.6 nivel mediu Respins

BUZATU VIJAICA C SILVIA ADELINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

BUZATU-VLADULESCU C. LIVIU-DAMIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BUZDUCEA I LIDIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BUZESCU J. LAURENTIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUZNERI D PETRISOR LAURENTIU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

BUZURIU A VIOREL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 5.8 avansat Respins

BUZURIU M LAURENTIU MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CACIULAN I. OVIDIU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8 experimentat Reusit

CAIANU I. FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 avansat Respins

CAINICEANU D DUMITRU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CAINICEANU I COSMIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.3 avansat Respins

CAINICEANU P PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Fizica 1.5 avansat Respins

CALAFIR F DIDINA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

CALAGIU S. COSTEL-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8 experimentat Reusit

CALDARARIU M MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Economie 6.3 avansat Respins

CALEA I. IRINA-LAVINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba spaniola B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CALEA V IASMINA IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CALIN M ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CALIN ST FLORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8 experimentat Reusit

CALINA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.1 incepator Respins

CALINA S MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

CALINESCU G CORINA VIORELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CALINESCU M ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 avansat Respins

CALITOIU I OANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CALOTESCU D. MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

CALUGARU C RODICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CALUGARU N. MIHAELA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CALUSERIU C. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.6 experimentat Respins

CALUSERIU M. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CALUSERU M AMALIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CAMENITA C MARIELLA - SILVINA - EDWINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

CAMPEANU C VIOLETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CAMUI E FLORIDA-EMILIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CANA G DIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.4 experimentat Respins

CANTONERU M ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.5 avansat Respins

CAPATANA P LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.2 nivel mediu Respins

CAPATINA I LIGIU - DORU

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CAPEZAN I DOMNICA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

CAPEZAN I IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CAPITANESCU G VALENTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.4 experimentat Respins

CAPLEA D IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CAPLEA D. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

CAPLEA N. CERASELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CAPLESCU M MIHAI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

CAPRARESCU G MARIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CAPRIORU I ION

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CAPRUSU I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

CARABET E VINCI ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CARABINEANU P BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

CARABLASE D MIRELA GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 8.25 experimentat Reusit

CARAGEA E. CRISTI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CARAGEA V CRISTIANA ARISTICA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CARAGIOIU M ELENA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.3 experimentat Respins

CARAHOANCA I. MARIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

CARAMALIU G ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 3.2 experimentat Respins

CARAVAN V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 experimentat Respins

CARBUNARU I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 avansat Respins

CARCEANU M MIHAI-ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8 experimentat Respins

CARINDATOIU M ANA MARIA ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CARNECI I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CARPINEANU G MARIUS-GEORGEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CARUNTU D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat Eliminat din examen

CASAPU I. IONICA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

CASU D. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

CATAL V GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CATALINA I GRIGORE-COSMIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CATALINA S NICOLETA-ERMINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CATANA AL. PAUL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

CATARIG D ANAMARIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CAUC D ANDRA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

CAUC D ANDREI-FLORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

CAZACU A LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 experimentat Respins

CAZACU D DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CAZACU G IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 2.9 avansat Respins

CAZACU I DAN-TEDDY

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CEACA GH. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 5 experimentat Respins

CEAUCA I. PAULA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CEAUSU D RADU - DAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

CEBUC C. MITICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

CEBUC G MARIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 3 Geografie 6.8 incepator Respins

CEBUC L LORENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 1 avansat Respins

CEBUC M. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

CEBUC N. IONEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.6 experimentat Respins

CEBUC S ION

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2 experimentat Respins

CENEA L.P. CLAUDIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CENUSA G MARINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 1.3 avansat Respins

CENUSA M CRISTINA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CENUSA M. IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.6 avansat Respins

CENUSE C ANDI - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CENUSE L. ALEXANDRU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.8 avansat Respins

CEPESI A. IULIANA-SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CEPESI M.G. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

CEPOI M.D. MARINA - IZABELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.4 experimentat Reusit

CEPOI R IOANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CERBU V.I. VASILE-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CERBULESCU V BOGDAN - ION

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

CERCEL E CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CERCEL M ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CERCEL V VASILICA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 5.5 avansat Respins

CERGA A VALENTINA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.95 avansat Reusit

CERISAN C. RALUCA MARIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CERNAIANU M RAZVAN-MANOLE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CERNAIANU V.A CRISTIAN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CERNEA M.D. MARIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CERNESCU I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.1 avansat Respins

CEUSEANU M. NIKOS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHELARIU C GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CHERA M RAZVAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CHERESDI I.D. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CHERESTURI N ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 2.6 avansat Respins

CHEROIU S CRISTINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CHESOI D ANISOARA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2--B2-A2-A1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CHETU G ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

CHETU I LAURENTIU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHILIBON C ANDRA IULIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

CHILOM C TIBERIU-MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

CHILOM D. FLORENTINA-RALUCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.6 nivel mediu Respins

CHILOM D. VALENTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

CHILOM I ALINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5 avansat Respins

CHILOM N. IOANA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CHINES V.I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

CHINTAUAN G.A. SORIN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CHIPESU C MIRELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-A1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.3 experimentat Respins

CHIRCU I ANA-MARIA GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

CHIRCU T IONELA ADINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHIRCU V. DOINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 avansat Respins

CHIRCULESCU A. SERGIU-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 1.8 nivel mediu N/p

CHIRCULESCU A.B MIHAELA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 1.7 experimentat Respins

CHIRCULESCU C MINODORA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CHIRCULESCU D DANIEL DAVID

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHIRCULESCU I DRAGOS COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

CHIRCULESCU N ANICUTA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.4 avansat Respins

CHIRIAC P. VICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.6 avansat Respins

CHIRIAC V. IONUT-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CHIRITA C COSTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CHIRITA C. RADU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza Matematica T2 6.6 Fizica 5.35 Respins

CHIRITA D ALEXANDRU - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.8 avansat Respins

CHIRITA G MATILDA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CHIRITA L STEFAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

CHIRITOIU P. MARINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CHISAGIU I ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

CHISALITA E COSMIN-ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHISAR I. IONUT-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.7 Fizica 8.9 experimentat Reusit

CHISARESCU M CLAUDIU - IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

CHITIMIA C MADALIN-FLAVIUS

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.5 experimentat Respins

CHITORAN I. ION-MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

CHIUESCU L. IONELA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHIULAN V.D. COSTIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

CHIVARA G CONSTANTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 2.1 avansat Respins

CHIVARAN N MARIUS-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CHIVU A. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CICA C CONSTANTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CICAN A ADRIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CICAN A SORANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

CICIU D. ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.6 avansat Respins

CICIU E ROXANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CILIBIA M OANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

CILIBIU C. CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CILTARU N CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CIMPEAN I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 avansat Respins

CIMPEAN V. RODICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

CIMPEANU L ALIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

CIMPUERU V DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

CINCA C GABRIELA IRINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8 experimentat Reusit

CINCA C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 avansat Respins

CINCA D. MARIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 3.5 avansat Respins

CINEPARU V GHEORGHE PETRE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CINEPARU V MIHAELA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

CINTAR A.L ALEXANDRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

CINTAR V. ALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

CIOABA G GHEORGHITA AURORA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu N/p

CIOABA M VALENTINA-ADRIANA-CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CIOABA O MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CIOABA P NICOLETA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 5.2 experimentat Respins

CIOACA C ARAMIS - BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CIOACA I GRICORE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

CIOACA I. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOANA M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CIOARA V. SILVIA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANU D MIODRAG MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

CIOBANU G. CRISTINA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOBANU I DOREL - MARCEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CIOBANU I VIOREL-ALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza N/p Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu N/p

CIOBANU N MARIANA ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 avansat Respins

CIOBANU V. CATALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 experimentat Respins

CIOBOTEA V FLAVIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.6 experimentat Respins

CIOC C.F ALISA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.2 avansat Respins

CIOCAN C IONELIA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

CIOCAN G RODICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

CIOCAN I. ELENA-MARIA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

CIOCARLAN N ADELIN-MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CIOCEA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 3.1 experimentat Respins

CIOCEA I PUIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 2.5 experimentat Respins

CIOCHINA C. ANDA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOCILTAN I.B. MARIA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CIOCIRLAN C.M. CONSTANTIN-ELVIS-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6 experimentat Respins

CIOCIRLAN G ALINA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 5 experimentat Respins

CIOCIRLAN G CLAUDIU ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIOCIRLAN N. DUMITRU-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.6 avansat Respins

CIOCIRLIE H DOMNICA ALOISA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 avansat Respins

CIOCLEI S. RAZVAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIOCLOV C. CIPRIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 4.1 avansat Respins

CIOCLOV R LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CIOF AL. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

CIOLACU P LORENA GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 8.95 experimentat Reusit

CIOLAN D ADELINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CIOLAN N ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 4.2 experimentat Respins

CIOLAN S SILVIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

CIOLAN V.C. SERBAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CIOLANESCU D DAN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 2.95 experimentat Respins

CIOLANESCU V ALIN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIONAC I RALUCA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Economie 5.25 experimentat Respins

CIONCA A RALUCA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CIONCA G ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 1.8 avansat Respins

CIOPLEA C. TANIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

CIOPLEA D IONEL - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 2.8 experimentat Respins

CIOPORAZ F MARIUS FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.2 avansat Respins

CIOPORAZ GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CIORASCU C. CAMELIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

CIORBA A DORIN-AUREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CIORBA G MARIAN-DORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

CIORBA I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CIORBAGIU D SOPIA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CIORBAGIU I PATRICIA GABRIELA JANINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

CIORNEI M CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIOROABA N CLAUDIU NINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Fizica 2.5 avansat Respins

CIOROIANU C DUMITRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

CIOROMELA G OANA NATALIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Economie 3.25 avansat Respins

CIOROMELA I ALIN - FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

CIORTAN P EMILIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 1.5 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 Respins

CIORTANOVICI A ALEXANDRA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 8.55 experimentat Reusit

CIORTANOVICI I. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 avansat Respins

CIOTIRLA GH. NICOLAIE-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.3 avansat Respins

CIOTIRLA M.G LOREDANA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOTIRLA V GEORGIANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIOVICA I OVIDIU-FANEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

CIRCIOR _ DORU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Fizica 2 avansat Respins

CIRCIU N. GEORGIANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 avansat Respins

CIRCIUMARU M. IONUT

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

CIRESANU D. CAMELIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIRHOATA C. SABINA MIRELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.1 avansat Reusit

CIRIPERIU I DELIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 4 experimentat Respins

CIRIPERIU I VALENTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

CIRIPERIU I VICTORIA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

CIRIPERU V TATIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CIRJALIU I SORINA MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 1.5 experimentat Respins

CIRJAN G. FLORIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

CIRJAU E COSMINA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CIRJEU M. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CIRJOI I VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRLIGERU P MANUEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRLOANTA A ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CIRMACIU B. ADELINA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIRSTEA D.C ALEX ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CIRSTEA M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7 experimentat Respins

CIRSTEA N. NICU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 avansat Respins

CIRSTEA S SILVIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CIRSTIOC D. ADRIAN-ILIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

CIRTOG I.C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Psihologie 7.25 experimentat Reusit

CISMARU V VASILE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CISMARU V. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

CITU GH BOGDAN VASILE

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

CITU M. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 9 experimentat Reusit

CIUCA G CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 1.8 experimentat Respins

CIUCA M. DAN-LUCHIAN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8 avansat Reusit

CIUCA N FLORIAN - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

CIUCIU I ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CIUCIUC N LUMINITA ANICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIUCLEA I ROMICA IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

CIUCU D. FLORENTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

CIUCULESCU A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

CIUCULESCU S EMANUEL GEORGE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIUDOIU C. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

CIUHUREZU _ ELVIS-TONI

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 avansat Respins

CIUHUREZU C GEORGE-COSMIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIUPESCU C ANIDORA - AIDA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CIUPESCU P PETRISOR-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

CIUREL A ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.9 avansat Respins

CIUREL A MARIANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CIUTA GH GHEORGHE

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

CIUTA J MARIA-CRENGUTA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

CIUTA M ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIUTA V.G. VALENTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

CIUTUREANU A. COSMIN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-- Istorie 6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

CLECIU C. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CLEMENT D CRISTIANA LARISA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CLEMENT D RADU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.4 experimentat Respins

CLONTOTA M. MIHAELA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CLOSAN V IONUT-ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CLOTA S ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 6.6 avansat Respins

CLUCERU C FLORIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.3 experimentat Respins

CLUCERU C LUCIAN COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.6 incepator Respins

COANDA P MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

COANDA P.P. BIANCA-OLGUTA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2--B1-- Istorie 7.7 Geografie 9.4 avansat Reusit

COARDA A ALINA STEFANIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.6 experimentat Respins

COBRESCU GH ANDREI ROBERT

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

COCOANA A IONUT - ALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

COCOANA N VIOREL - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

COCOCEANU A ANA-MARIA-SILVIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

COCONIU M RISAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

CODREANU P GHEORGHITA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.6 avansat Respins

COJAN T. MARIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

COJMAN P ION-DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

COJOCARIU I IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica N/p avansat N/p

COJOCARIU I. DANIELA-IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.3 avansat Respins

COJOCARU C DIANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

COJOCARU C ION

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

COJOCARU C.D CRISTIANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

COJOCARU E. STEFANIA LUCRETIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COJOCARU G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

COJOCARU G ELENA - LARISA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

COJOCARU GH.D. ANA MARIA ALINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COJOCARU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.8 experimentat Respins

COJOCARU I IONUT-CATALIN-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.6 experimentat Respins

COJOCARU I IULIANA - NINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

COJOCARU I LIVIA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 5 experimentat Respins

COJOCARU I VIOREL - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.8 experimentat Respins

COJOCARU I. ANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

COJOCARU I. VICTOR-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

COJOCARU J CRISTINA RALUCA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Sociologie 6.7 experimentat Reusit

COJOCARU M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

COJOCARU M. MARIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.25 Fizica 8.2 Reusit

COJOCARU M. SIMONA-ANUSCA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.4 avansat Respins

COJOCARU P GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica N/p nivel mediu N/p

COLER M. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

COLITA I MIHAI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COMAN GHE GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7 experimentat Reusit

COMAN I FLORIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

COMAN M MARIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.1 avansat Respins

CONDESCU A ALIN-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.7 experimentat Respins

CONDESCU T ION

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

CONSTANTIN A.V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CONSTANTIN C. TENUTA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

CONSTANTIN D ANUCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.2 experimentat Respins

CONSTANTIN I. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CONSTANTINESCU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CONSTANTINESCU I MIRELA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU N AIDA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.4 experimentat Respins

COPACEANU P. ADELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

COPACI F ANGELICA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COPILU G ELENA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.6 avansat Respins

CORBAN V.V. ANDREEA-GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CORBEANU M GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CORCOATA G SANDU SORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1 avansat Respins

CORCODEL C CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

CORLAN V VICTOR-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

CORNEA M STEFANO-VALERIO

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CORNEA R RAMONA-ADELINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

CORNEA R. MONA-LISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

COROBAE C ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

COROBAE G NICOLAE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

COROBAE P. DANIELA-ELISABETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

COROBAE S VASILICA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COROBAIE E.D. ELENA-MEDANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Economie 8.4 experimentat Reusit

COSEI S MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 avansat Respins

COSOVEANU A ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSOVEANU I IONICA TEDY

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.2 experimentat Respins

COSTAICHE T VIRGIL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COSTEA E CRINA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5 experimentat Respins

COSTEA S ECATERINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

COSTESCU STANOEVICI S ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSTOVICI M.S. DENISA-ATENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

COTARCEA F MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

COTARCEA M. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

COTIGA D MIHAI FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

COTIGA E EMIL MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

COTIGA E. ROBERT-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

COTIGA I. RAMONA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COTOLAN E CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.85 experimentat Reusit

COTOROGEA D. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

COVLEA C BOGDAN-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

COVLEA P VICTOR ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

COVLEA-BORONTIS P ALINA-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.4 avansat Respins

COZMA A CORINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

COZMA GH. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.4 avansat Respins

COZMA V DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica N/p avansat N/p

CRAC C. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CRACEA AL. VALENTINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

CRACEA C. DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CRACIUN I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

CRACIUN I IONELA ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Respins

CRACIUN P. NADIA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

CRACIUNESCU I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

CRACIUNESCU P PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CRACIUNESCU V ALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CRACIUNOIU R ELENA JANETA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

CRAETE T. VIOREL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 6 avansat Respins

CRAINA C. ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CRAINA V VASILE DANUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CRAINICEANU C. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CRAIOVEANU C CORINA-STEFANIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

CRAIOVEANU C DENIS-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CRAIOVEANU G ADRIANA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

CRANTA M ION-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CRAPATU F EUGEN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CRAPATU I LUMINITA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

CRASOVEANU I ION

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CREANGA D ADELIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

CREMENE G PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.2 nivel mediu N/p

CRETAN D DUMITRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CRETEANU I. DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

CRETESCU I CONSTANTIN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica N/p avansat N/p

CRETESCU S LUCIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

CRETU M GABRIEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

CRING V.M MIHAITA VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 5 avansat Respins

CRISAN C.D. OLIVIU-DANIEL

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.4 avansat Reusit

CRISTESCU C PETRE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CRISTESCU GH DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CRISTESCU GH. MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CRISTESCU I ALEXANDRA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CRISTESCU V COSMIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CROITORU D ADRIANA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 3 nivel mediu Respins

CROITORU D IRINEL-LIVIU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza A2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu N/p

CROITORU G GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CROITORU I VIOLETA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

CROITORU M ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CROITORU N. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

CROITORU P. AURELIA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CRUCERU CIOCHINA C. CONSTANTIN EMANUEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CRUCERU D ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRUCERU I DRAGOS-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 5.1 experimentat Respins

CRUMPEI I. LUCRETIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

CRUMPEI N OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CUCU A. VIOREL-COSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CUCU E GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CUCU F BOGDAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CUCU G. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

CUCU N ANDREI DORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CUCU P ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CUCU S MUGUREL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Reusit

CUCU V. MIOARA-CRISTINELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.6 experimentat Respins

CUNETE G DANIELA GIANINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

CUNETE N MIHAELA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CUREA G. MARIUS-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CUREA M CRISTIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.4 experimentat Respins

CUREA S CLAUDIU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CURIMAN C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CUTEANU I. GEORGE EMANUIL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 avansat Respins

CUTITOIU C GINA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.5 experimentat Respins

CVASCIUC V MIHAI DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.2 avansat Respins

DADALAU D. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 9.45 experimentat Reusit

DAESCU C. LAURA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAESCU D LOREDANA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DAESCU E MIHAI-EMIL-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

DAESCU E OCTAVIA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 7 experimentat Reusit

DAESCU F. LORENA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DAESCU P DANIEL-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

DAESCU P. IONUT-DORIAN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2--A2-- Istorie 5.6 Geografie 8 avansat Reusit

DAESCU V GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DAESCU V STEFAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

DAESCU V. MARIA-MARCELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

DAFINOIU M CRISTIAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DAIA C MARIA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

DAIA V DAVID-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DAMIRCHELI A. SILVIA-SAIDE

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DAN A LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.6 avansat Respins

DAN D.I GHEORGHE MIREL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 2.3 experimentat Respins

DAN G GABRIEL GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 6.55 experimentat Respins

DAN I IONELIA-DARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DAN M VALENTIN - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.8 avansat Respins

DAN S SIMONA NICULINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

DANCIU D CRISTINA FRANCISCA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.7 experimentat Respins

DANCIU G AMALIA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DANCIULESCU D MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.9 avansat Respins

DANCIULESCU GH GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

DANCIULESCU I ELVIS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DANCIULESCU N NICU-AUREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DANCIULESCU N. IONEL-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

DANCU A NICOLAE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DANEASA D LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DANESCU I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

DANILA I RODICA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

DANILUC G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DAOGARIU G ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

DAOGARU T ADRIANA ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Sociologie 6.5 experimentat Reusit

DAOGARU V MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DARUIALA N ION

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

DASCALESCU C CLAUDIA- ROXANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

DASCALU G ALBERT BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 7.7 experimentat Reusit

DAVID G LAURENTIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 4.1 experimentat Respins

DAVID G LOREDANA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

DAVID T.N. GEORGIANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 5 experimentat Respins

DAVID V. FLORINA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Respins

DAVIDESCU S IULIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DEDEONIU C. IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1 avansat Respins

DEDIU C. MARIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.7 avansat Respins

DEGERATU S. CONSTANTIN-SILVIUS

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

DELIU E. EUGEN-GEORGE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

DELIU F MARCUS-PAUL-STEFAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

DEMIAN M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

DEMIAN P STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

DESPAU D SEVERICA-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

DESPAU I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

DIACONESCU M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DIACONU C LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DIACONU G STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 2 avansat Respins

DIACONU I. MIRELA-RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DIACONU M MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

DIACONU S CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 2.2 experimentat Respins

DICA S DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DICU C.M SIGRID-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.3 experimentat Respins

DICULESCU M ADELINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DIDEA C. CLAUDIA-ELENA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1--A2-- Istorie 7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DIDEA G ELVIS-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

DIGA D. MISU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DIMA L. LIVIU-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DIMIAN B. DIANA-IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

DINA M. GABRIELA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DINCA C MARIA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

DINCA D NICOLETA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.5 experimentat Respins

DINCA D. FLORINEL-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DINCA G. ELENA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DINCA GH. JENICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.5 avansat Respins

DINCA I. ALEXANDRU-COSTINEL

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

DINCA N. BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.2 experimentat Respins

DINCA T SORANA-IULIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

DINCULEASA C GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

DINCULESCU M RAUL-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

DINDIRE M SORIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

DINDIRI G ADRIAN - CODRUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

DINU L EMIL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DINULESCU A DANIEL - MARIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DINULESCU N ANDRIEA-IRAIDA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DINUT D. LILIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DINUT I NICOLITA - GABI

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DIRLA G ADRIAN-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 5.55 avansat Respins

DIRPES I.N. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9 experimentat Reusit

DISA P. CATALIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DITA M DANUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 3.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

DITA N. MARINELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

DITRICH I MILLS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DOANA I. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOANDES V VIRGIL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

DOBRE D. CONSTANTIN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

DOBRE I ERICA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DOBRE V ANDREEA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 7.3 experimentat Reusit

DOBRE V. ECATERINA-PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

DOBREA S.G. CLAUDIA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBRESCU C IULIAN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DOBRESCU D ADRIAN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBRESCU F GEORGIANA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DOBRESCU P DOMNICA - PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3 avansat Respins

DOBRICA M. IONELIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DOBRICEANU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DOBRITA G TANIA RUXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DOBROMIRESCU I LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

DOCA I. STEFANIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

DOCITA I.D. LAVINIA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DODOACA A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DODOC L TANTA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DOGARU M DANIEL - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

DOLEA C DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 5.6 experimentat Reusit

DOLEA N CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 2.8 avansat Respins

DOMAN P GABRIEL- RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 4 experimentat Respins

DOMAN S ION - DANUT

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DOMAN V IONELA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

DOMILESCU B ION

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.05 experimentat Reusit

DOP P ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DORIN S.S. STEFAN-CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DOROBANTU I IONEL-VASILE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

DOROIMAN D IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DOROIMAN D. COSTINELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

DORONDEL A GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.7 experimentat N/p

DOSANU S ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 5 experimentat Respins

DOSANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DOSPINA A NICOLETA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DOVLETE GH. LOREDANA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.7 avansat Respins

DOVLETE N COSMINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

DOVLETE V CORNELIA VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.6 Economie 3.25 experimentat Respins

DOVLETE V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DOVLETE V VICTOR ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 2.6 avansat Respins

DOVLETE V. STEFANIA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DRACEA M MIHAITA-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza N/p Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat N/p

DRACEA VRABETE S ELVIS ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

DRAGAN E ELVIS - EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.4 experimentat Respins

DRAGHIA D.G. DENIS-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DRAGHIA P ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGHICESCU N GEORGIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 5.2 incepator Respins

DRAGHICI A CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

DRAGHICI A ELENA-MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

DRAGHICI C ANDREI-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DRAGHICI C IOAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.3 avansat Respins

DRAGHICI D. MARIA MIRABELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.6 experimentat Respins

DRAGHICI F NICOLETA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.3 avansat Respins

DRAGHICI G RADU-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DRAGHICI I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

DRAGHICI M ALEXANDRA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

DRAGHICI M. ADRIANA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 experimentat Reusit

DRAGHICI N. IONELA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

DRAGHICI P. COSTEL-ADI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.4 avansat Respins

DRAGHICI R CONSTANTINA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DRAGHICI-CRAC B. FLORENTINA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

DRAGHINA I.T. TITEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

DRAGHINA T DIANA IULIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

DRAGHITA M. MIOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DRAGOI I ELENA ADINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DRAGOI V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

DRAGOMIR C VASILE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

DRAGOMIR G ALEXANDRU MATEI

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.1 experimentat Respins

DRAGOMIR I IONUT - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 experimentat Respins

DRAGOMIR I VIOREL - GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 experimentat Respins

DRAGOMIR N ANDREI-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DRAGOMIR S LUMINITA- MARIANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGOMIR V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DRAGOMIRESCU V. ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DRAGOTA G CAMELIA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DRAGOTA I ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

DRAGOTA N. CORNELIA-AURELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

DRAGOTEANU N RODICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

DRAGOTONIU P RAMONA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

DRAGOTONIU P.D ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DRAGOTONIU V ELVIS IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.9 experimentat Respins

DRAGOTONIU-GUGU A DIDINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DRAGU D ALIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Respins

DRAGU G ADELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DRAGULESCU I TUDOREL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DRAGULESCU S. IRINA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DRAGULOIU I CORINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 avansat Respins

DRAGUT I IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 avansat Respins

DRAGUT P. FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DRAGUTA I MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DRAGUTA L IULIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DRAGUTI V. EMIL IONUT

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DRIDEA G ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.2 avansat Respins

DRIMBAU V FLORENTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DRINCEANU D RAMONA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

DRINCEANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 1.8 avansat Respins

DRINCEANU N. DAN-RADU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DRINCEANU P MARIOARA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DRIND D ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

DRULA C LUCIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DUCA I CODRIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.5 Limba rusa Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 Respins

DUDEA T DAVID - OPRICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

DUDEANU V ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

DUGULAN E CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 6.9 avansat Respins

DUICA G ALINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

DUICU I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.6 avansat Respins

DUINU C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DUINU V CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 6.5 experimentat N/p

DULAN M. ANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DUMA N CRISTIAN-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMANGIU _ FLORIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

DUMITRANA G PETRE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRASCONIU GH.D. TEODORA-MARINELA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

DUMITRASCONIU N. NICU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 experimentat Respins

DUMITRASCU A GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DUMITRASCU C. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.7 avansat Respins

DUMITRASCU G MARILENA - GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DUMITRASCU I ROXANA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DUMITRASCU M. STEFANIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

DUMITRASCU V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DUMITRELE I CRISTIAN ALIN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DUMITRESCU C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUMITRESCU C PETRE-ADI

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DUMITRESCU D. ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

DUMITRESCU N IACOB

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

DUMITRESCU P ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

DUMITRESCU T. TEODOR GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DUMITRU A CONSTANTINA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUMITRU G SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.8 avansat Respins

DUMITRU I LILIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

DUMITRU I. COSTINEL-ALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.75 Fizica 6.6 incepator Respins

DUMITRU I. LUCIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

DUMITRU V. LILI

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

DUNAREANU G.P. SORIN-AURELIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

DUNCEA C. COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

DURAC I. ELVIRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.2 nivel mediu Respins

DURBABA F ANDA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.9 experimentat Respins

DURBABA GH. RODICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

DURBABA I ALINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DURLA I. CONSTANTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

DURLA V IONUT-NARCIS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DUROI I. RAIGUMBER

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

DUSCA C EUGEN RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.3 experimentat Respins

DUTA C CARMEN MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 5 experimentat Reusit

DUTA C NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

DUTA I CRISTIN RAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DUTA J ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

DUTA M MARIA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 3.6 experimentat Respins

DUTESCU C CRISTINA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

EBETIUC GIURA N. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

EBETIUC H. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

EBETIUC M MIRCEA-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

EFTA D. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ELENA C IONELA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

ENACHE C FLORENTINA ANA-BELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ENACHE V ROBERT - SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ENAICHE G CONSTANTIN FANEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

ENASEL N ROBERT NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ENASESCU ID TEODORA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 6.3 experimentat N/p

ENCEANU P AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 7.3 avansat Respins

ENCULESCU D ROBERT - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.7 experimentat Reusit

ENCULESCU G ALINA-IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 10 experimentat Reusit

ENE D. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 8.65 experimentat Reusit

ENEA D.GH. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ENEA F. TITINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

ENEA G ALIN - MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.5 experimentat Respins

ENEA G GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.1 experimentat Respins

ENEA I COSTINEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ENEA N. ION

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

EPURAN C DRAGOS MARCEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Economie 3.9 avansat Respins

EPURAN I.N ELEONORA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

EPURAN I.N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

EPURE F ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

EPURE I.D. ADRIAN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

EPURE M MARIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

EPURE N LARISA MANUELA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

EPURE S.I. ELISA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

EPURE V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

EPURE-NEAGOE P. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

ERCIANU P COSMIN CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

ERIMIA C. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ERTNER D ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 8 experimentat Respins

FAGET I ION STELIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 1.6 experimentat Respins

FAGET I.S ALEXANDRU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

FAIMOC F COSTINEL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 3 nivel mediu Respins

FAINISI M. DIANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

FALCIANU T VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 3 avansat Respins

FALCUIE P STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 avansat Respins

FALLON N ILEANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.4 avansat Respins

FALUTOIU A. OLIMPIA-ANTONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

FALUTOIU C FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 1.6 experimentat Respins

FARDEA V ANIDORA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 experimentat Respins

FARFARA C ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 6.6 avansat Respins

FARLEA L. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

FARMATU C ALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

FARMATU C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2 experimentat Respins

FASUI G. VALI-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FEHER D VERGINICA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

FERARU C. NICULINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

FERARU S VICTOR - COSTINEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7 avansat Reusit

FICL ER VERONICA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

FILDAN E ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FILIMON ST. CARMEN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

FILIP A IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

FILIP I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FILIP V RARES

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FILIPESCU V. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

FILISANU I STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FINTINA F. IONUT-FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

FINTINEANU B. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

FINTINEANU P. AURELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 5 avansat Respins

FIRA I. MARIANA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

FIRA V. VIOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

FIRAN I ALEXANDRU-VALERIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

FIRESCU D FLORIN-RONALD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FIRI E LUCI-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Economie 2.05 avansat Respins

FIRU C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

FIRULESCU V MIHAI-OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FIRUT M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FIRUT P MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8 experimentat Reusit

FISER O IOSEFINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.8 experimentat Respins

FLASCA E IZABELA VLASTA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8 experimentat Respins

FLOAREA C ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

FLOAREA C GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

FLOARI A MARIA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

FLOREA A GHEORGHITA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 3.3 experimentat Respins

FLOREA ST ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

FLOREA T IRINUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

FLORESCU A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

FLORESCU I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.2 Limba franceza Matematica T2 5.55 Fizica 3.9 avansat Respins

FLORESCU L FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.4 experimentat Respins

FLORESCU P.S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

FLORESCU S ANCA JULIETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

FLORI D SILVIU - IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

FLORI M. LARISA-NICOLETA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B2-- Istorie 7.3 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

FLORI V ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.4 experimentat Respins

FLORICA D NUTU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat N/p

FLUERASU A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Fizica 9.8 experimentat Reusit

FLUERASU I. LUMINITA-VIORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

FOCIUC D MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

FOCULESCU C. ANDREEA-ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

FORASCU G VICTOR MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

FOTA M.S MARUSIA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Psihologie 2.8 experimentat Respins

FOTA P PETRONELA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 experimentat Respins

FOTONIU-IONETE D. CRISTIAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.9 experimentat Respins

FRANGU C. MIHAI-NELU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

FRATILA D ION CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

FRIMU A IONEL-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

FRIMU T GIGI-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FRUMOSU F FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

FRUNZA V CLAUDIU-GRIGORE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

FUERU A ADRIANA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

FUIOREA I. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FULGA G. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FUNDEANU C IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

FUNIERU M STEFANIA - ELENA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

FUNIERU-DRAGHICI N VIOLETA - MARIANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

FURCUTA C. IOANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

GABOR M ANELISSE-AGNETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GADAU D ALEXANDRU CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GAGEA M. LIDIA -MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

GAITA N. ELVIS-FLORIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 experimentat Respins

GAMALA A MARUSIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GANCIU M CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GANEA I DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

GANTOI T.E MIHAI MIRCEA VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.4 experimentat Respins

GANTOLEA C. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GARAGANCEA C LIVIA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Economie 3.65 experimentat Respins

GARAS D STANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2 avansat Respins

GARGALIE O. VICTOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

GAVRIL G. DANIELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GAVRIL N. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

GAVRILA E. VALENTINA IONELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GAVRILESCU D MARIETA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GEANA G VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

GEANGALA G RALUCA-AZALEEA-GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

GEANOVU V AURELIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GEORGESCU D MONICA - AURORA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

GEVELICA I ION

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

GHEAURA G LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

GHEBAUR P DOINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.6 avansat Respins

GHEBAURA C ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.7 avansat Respins

GHEBAURA IM TANIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GHEGU N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 1.9 experimentat Respins

GHELBEREU R.I. DORIS-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

GHENCIU C VALENTIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GHENEA M LAURENTIU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GHEORGHE G. RADU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEORGHE I GIORGIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.6 experimentat Respins

GHEORGHE M VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.7 avansat Respins

GHEORGHICEANU D CLAUDIA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.4 experimentat Respins

GHEORGHISOARA C LORENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GHEORGHISOARA I PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GHEORMA GH CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GHERESCU P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.4 avansat Respins

GHERESCU P PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.2 avansat Respins

GHERGHE D COSMIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHERGHE I ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.1 experimentat Respins

GHERGHE I ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.8 experimentat Respins

GHERGHE N EDUARD-ALEXANDER

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat N/p

GHERGHESCU D ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GHERGHESCU F IONELA PAULINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

GHERGHESCU F STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GHERGHINESCU S. SORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHERMAN M FLORENTINA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GHERNA GH GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Respins

GHICIU T GEORGIANA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GHIDEL E CRISTIAN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 experimentat Respins

GHIGHILICEA D. MARIA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GHIGHILICEA I LUCIAN IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

GHIGHILICEA I VALENTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GHIGHILICEA T. ANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

GHIGOARTA A IONELA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6 experimentat Respins

GHIJAN ST. CRISTIAN-STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

GHIJAN ST. LUCIANA-RAMONA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.4 avansat Respins

GHIMIS G ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

GHIMISI C. MIHAI-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GHIMISI G MONICA - VIORICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

GHINEA A. IONUT-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

GHINEA B. DANIEL-ELEODOR

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.7 avansat Respins

GHINEA C. NICOLETA-BERTA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

GHITA A CRISTIAN - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

GHITA D. AUGUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GHITA I GABRIELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GHITA N CORINA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHITA P PETRISOR-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

GHITAN I EUGEN EDUARD

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 6.4 experimentat Reusit

GHITULESCU A LUCIANA-MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 experimentat Respins

GHITULESCU V MIHAELA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHITULICA S COSTI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

GIARA M IONELIA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2 nivel mediu Respins

GIDEA I. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.9 avansat Respins

GIDEA V ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 1.6 avansat Respins

GIDICA C BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GIMOIU I CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GINGIU G ANDREI RADU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 5 experimentat Respins

GINJOVEANU N. MIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

GINU N FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

GIOARSA I. IONEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

GIRBEA P VIVIANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.1 experimentat Respins

GIRBOVAN G ADELIN - GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 experimentat Respins

GIRBOVAN G AURELIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

GIRBOVAN I IRINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GIRJOABA M ANDREI GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

GIRLEANU I IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

GIRTOI D.G LUCIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

GIRTOI G. LUCIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GISCAN G ION-GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8 experimentat Respins

GISCAN N ION-NELUTU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GIUBELAN M. ARGENTINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

GIUMOIU S BOGDAN - CATALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

GIURA G IONELA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

GIURA GH COSMINA FLORENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GIURANU I VICTOR

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.3 avansat Respins

GIURCA D ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

GIURCA G MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

GIURCA M CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GIURCAN I ION CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GIURCAN V. EMIL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 5 avansat Respins

GIURESCU B FLORIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GIURESCU P MARIUS-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica N/p experimentat N/p

GIURGESCU O MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GIUROIU I. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

GIUROIU N ANCUTA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GIUROIU N.D NICOLETA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza N/p Matematica T2 1.3 Fizica 5 avansat N/p

GIURSA A SEIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 2.5 avansat Respins

GLAVAN D. VALENTIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

GLAVAN G CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu N/p

GLAVAN I MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

GLAVAN S MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

GLISCA M. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GOAGA D NICOLAE-MIHAI

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat N/p

GOANTA V.I. GHEORGHE-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

GODINAC C CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.1 avansat Respins

GOGAN G ELVIS-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

GOGAN I CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

GOGAN M. MARIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.9 avansat Respins

GOGILTAN N IOANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

GOGILTAN P.G. PETRICA ANDY

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

GOGILTAN S CRISTINA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6 Sociologie 5.5 experimentat Respins

GOGOLOIU E. CRISTINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5 experimentat Respins

GOGOLOIU M GEORGE - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

GOGOLOIU N GABRIELA - NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

GOGOMAN R. VIOLETA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 avansat Respins

GOGONEA D PETRISOR - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.35 avansat Respins

GOGONEA E. EUGEN-FANEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

GOGONEA I GIGI-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 experimentat Respins

GOGONET I.D IULIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GOGORITA G LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GOGU G ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GOICEANU G DORINA - MARILENA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GOIU E PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat N/p

GOLDRAC A SIMONA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 3.4 experimentat Respins

GOLDRAC M.I ALEXANDRA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 6.1 experimentat Reusit

GOLEA _ ACHILINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GOLEA A ANDREI-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

GOLEA M VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 2.6 experimentat Respins

GOLEA P. CLAUDIU-PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

GOLUMBEANU C. DANIEL-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GOMOI D ALIN CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 3 avansat Respins

GOMOI M IULIAN CATRIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.6 experimentat Respins

GOMOI M.M RALUCA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GONCIULEA F NICUSOR-VASILE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GONCIULEA P. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 5 experimentat Respins

GORUN G. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GORUN I. VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

GOSA M. VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GOSA S OANA GRIGORITA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.8 experimentat Respins

GOSEA N IULIANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.6 incepator Reusit

GOSTEOLEAG M. VASILE-RAZVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRADESCU T DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 2.8 experimentat Respins

GRADINARU P. ELENA-MARINELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

GRADUE I IONUT - COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GRAMA V ILIE-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-A2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GRANGURE V IONELA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GRAURE C SIMONA ILEANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

GRECU A CRISTIAN LUCIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Sociologie 7.65 experimentat Reusit

GRECU A. MARIAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GRECU AL. SANDU-COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 avansat Respins

GRECU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

GRECU D ION-DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 N/p N/p

GRECU E NICOLAE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Fizica 1.6 experimentat Respins

GRECU GR. GRIGORE-MARINEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GRECU M. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

GRIGORE I. CORNEL-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5 experimentat Respins

GRIGORIE F GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRIGORIE P EMIL - IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

GROPSANU I CONSTANTIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GROSU O NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 experimentat Respins

GROSU O OANA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

GROZAVESCU V SNEJANA ILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

GRUIA A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Economie 7.2 avansat Respins

GRUIA I ELENA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza N/p Matematica T2 1.35 Fizica 5.5 experimentat N/p

GRUMEZA V GEORGE EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 avansat Respins

GUGIU E ILEANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

GUGULICI D. LARISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

GUIU C. CLAUDIA-DANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

GUIU R VERONICA - AURA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GULIE C CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GULITA D BIANCA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GULITA M RALUCA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

GURAN C ADELINA COSTINELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Sociologie 7.5 experimentat Reusit

GURAN C CLAUDIU NICUSOR

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

GURAN D WILLY

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.3 avansat Respins

GURAN I. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GURAN I.A. GEORGIANA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 experimentat Respins

GURAN M DORINA-MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

GURESU AL. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

GURESU V. NICOLETA-MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1 avansat Respins

GURGUI G LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 3.4 Fizica 2.8 experimentat Respins

GURISESCU G DANIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GURISESCU GHE IONUT-DARIUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

GUSMAN M CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GUSTEA I GEORGIANA PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Economie 4.35 experimentat Respins

GUTA ST. CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.1 avansat Respins

GUTOIU V FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

GUTULEANU C NARCIS IULIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HAIDAU V FLORENTIN - TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.4 experimentat Respins

HAISU E MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

HAISU M MARIUS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

HANES GH ALINA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Sociologie 7 experimentat Reusit

HARCAU GH. IULIANA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 nivel mediu Respins

HAZAPARU GH. VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

HEGHIS D LOREDANA IRINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Fizica 1 avansat Respins

HEINRICH VR CRISTIANA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HERMAN I ANDREEA DANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

HINDEA I. ALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

HINOVEANU C LAURA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

HINOVEANU D CORINA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

HINOVEANU M CRISTIAN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

HIRSOVESCU N ALIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

HIRT N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

HIRT N. ADELINA-NORELLA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HOATER M IULIANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HOGEA A ADRIANA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HOGEA A. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 1.6 avansat Respins

HOGEA C. VALENTINA-ILIUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.9 avansat Respins

HOMEAG G. ROVENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

HOMEAG GH. ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

HOMEAG V. MARIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

HONDOROCU C CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

HORNEA CIRJOI B ADELIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

HORNOIU A. GHEORGHE-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

HORNOIU C MITICA-VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

HORNOIU G ALINA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

HORNOIU G GEORGE-LORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

HORNOIU S. MADALINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

HORNOIU V. DIANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

HUICU C. NADIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 experimentat Respins

HURDUC D. ALEXANDRU-BEBE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.1 avansat Respins

HURUIALA A. RADU-JOHN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

HURUIALA C GEORGE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8 incepator Reusit

IACOB F. FLAVIU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

IACOB I IONUT - COSMIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

IACOB R MARIUS AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IACOBESCU N MIHAI STEFANUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

IAGARU I. LIVIU-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IAMANDEI I IONUT-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

IANAS P BIANCA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IANASI C ANA MARIA SORINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Sociologie 7 experimentat Reusit

IANCU C BIANCA ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 3.9 experimentat Respins

IANCU C ILIUTA LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.8 avansat Respins

IANCU I COSMINA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 avansat Respins

IANCU I. MIHAI-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

IANCULOVICI S. LILIANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

IANOSI S BOGDAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IBINCEANU I MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ICA C DUMITRU - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.5 experimentat Reusit

ICIU I ADELINA NICOLETA LUCRETIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.9 experimentat Respins

ICLEANU G. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

IDITA G STEFAN LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

IGNAT I. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IGNAT S STEFANIA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ILICI M MARIAN-ALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

ILICI S DANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8 nivel mediu Respins

ILICI S IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ILIE A MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Economie 2.6 experimentat Respins

ILIE D MIHAELA - MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

ILIE GH. SEVASTITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

ILIE I. ADRIANA-SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ILIESCU E ANGELINA DANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 1.6 nivel mediu Respins

ILIESCU L MOISE FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.8 avansat Respins

ILIESCU N.M. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ILIESCU V. ANDREEA-COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ILINCA A DRAGOS FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

ILINCA D GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.8 experimentat Respins

ILINCA I IONUT - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.8 experimentat Respins

ILINCA I IULIANA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ILINCA S ADRIAN SEVER

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 avansat Respins

ILOAIA M. ROXANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

IOANCA C SEPI - ANGEL - LEONARD

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IOJA C IONEL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ION G.C IRINA LARISA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ION I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ION P IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

ION T ANGELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ION-OPRISAN D. MIRELA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

IONASCU D ADELIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.1 experimentat Respins

IONASCU F.V CATALIN RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

IONASCU G ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IONASCU I. EMIL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 5.3 avansat Respins

IONASCU P IULIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IONASCU S MIREL VALENTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

IONASCU S. ADELINA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

IONASCUT R. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

IONEANU T. LARISA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IONECI C. PETRICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.8 avansat Respins

IONECI I LOREDANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

IONESCU E EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

IONESCU GH.S. ANDI-VALENTIN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 8.35 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IONICA C DORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.2 avansat Respins

IONICA I IULIAN-GIGI

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IONITA M. RADUCU-ADELIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 4.15 Limba engleza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 Respins

IONITA N BOGDAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

IONITOIU N. GIULIA-IONELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.7 experimentat Reusit

IORDACHE C ION

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IORDACHE C VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 experimentat Respins

IORDACHE D MIREL-ION

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

IORDACHE D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba spaniola B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IORDACHE G ELENA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

IORDACHE N NATALIA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

IORDACHE N SIMONA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Economie 2.95 avansat Respins

IORDAICHE C.D IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORDAICHE GHE TONI-FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IORDAICHE N GHEORGHE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

IORGOVAN V IONUT VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5 experimentat Respins

IOSU A. MADALINA LARISA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IOSU D HERMINA OLIVIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 6.9 experimentat Reusit

IOSU I MIOARA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

IOSU I PETRICA COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 4.3 avansat Respins

IOSU I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

IOTA P NELU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

IOVA A PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.6 avansat Respins

IOVANEL G GEORGE-FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.4 experimentat Respins

IOVANESCU G CARLA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

IOVANESCU M. MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

IOVANESCU N. ADELIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 9.2 experimentat Reusit

IOVANESCU T MIREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

IOVANICA F FLORINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

IOVANOVICI M LAZA-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

IOVESCU I IONELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

IRIMIA G. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

IRIMIA S. LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IRIMIA V. CARMEN-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

IRIZA D. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Fizica 9 experimentat Reusit

IRIZA P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ISAC V DANIEL CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.2 avansat Respins

ISFAN G VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

ISPAS A GRIGORE-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

ISPASOIU I. GIGEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ISPASOIU L.N. LIVIU-DUMITRU

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 9.2 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

ISTODOR A. CONSTANTA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

ISTODOR D. DUMITRU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.7 experimentat Respins

ISTODOR M.M IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

ISTODORESCU I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.6 avansat Respins

ISTODORESCU I MONICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

ISTRATE G. COSTINEL-MARINEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ISTUDOR M SORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

ISVERCEANU I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ISVORANU V ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

IVAN G PETRISOR-CATALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

IVAN L. IONELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IVAN N CLAUDIA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.2 experimentat Respins

IVAN N OANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

IVAN V. SORINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

IVAN V.E. COSMIN-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

IVANEL H ANDREI ILARION

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.3 experimentat Reusit

IVANESCU D ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

IVANOF M OVIDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica 6.4 avansat Eliminat din examen

IVANOVICI A ALEXANDRA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

IVANOVICI C. EUSEBIU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.1 experimentat Respins

IVASCU C. RALUCA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

IVASCU D FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

IVASCU N BOGDAN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IVASCU N. NICOLAIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

IVASCU T LILIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

IVASCU V VIOREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

IVASCU V. VASILICA-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

IZIMSANU M. DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

IZVERCIAN P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.1 avansat Respins

JARCU V VALENTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

JIANU I CAMELIA-ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

JIANU S MADALIN ALBERT

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

JIANU T TITIANA-MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

JIPLEA C.M IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.4 experimentat Respins

JIPLEA M.C. MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.9 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

JIROVEANU D MIHAELA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

JITEA D ECATERINA-JULIETA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

JOAVINA M. VIRGIL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.1 avansat Respins

JUAN C STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JUCA D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 nivel mediu Respins

JUCU CHIRITESCU N ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba germana moderna B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

JUGANARU F MIRELA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

JUNE GH. ROZETA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 4.1 experimentat Respins

JURCA M ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

JUREBIE S. ANNE-MARIE-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza A2-A1-A2-- Istorie 6.2 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

KOLER V ADELA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

KOVACS A FLORINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

KOVACS I. FLORENTINA AMALIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

KREM B ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

LABA T CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

LACATUSU C.S SORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

LACATUSU V. ANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

LADARU-NISTOR G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

LAIN N. IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

LAIU I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 avansat Respins

LALU V IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LAPADAT G OVIDIU-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 experimentat Respins

LAPADAT M AURELIAN- EDUARD - DANTE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

LAPADATESCU O STEFANIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 5.5 experimentat Respins

LASCHESCU I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6 experimentat Respins

LASCU V FANEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.5 experimentat Respins

LASCULESCU E. ANDRA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LASCULESCU I.M MARIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

LATA G. ROXANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

LATEA D FLORIANA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

LATURE M VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

LAUDONIU I ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

LAZAR I ADRIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

LAZAR T. CRISTINA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

LAZARESCU I ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.6 avansat Respins

LEONESCU C. CLAUDIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LEPARDA G. LAURA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

LEUCIUC I STEFAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

LEUSTEAN M DANIEL - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.6 experimentat Reusit

LEUSTEAN N NICOLAE COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 avansat Respins

LICA I GABI-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

LICA V DANIEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

LICAROIU V ECATERINA-IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LICIU C COSMINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Economie 5 experimentat Respins

LISI V MIRELA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

LISSI P PETRICA-EDUARD

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LITA C. ALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

LITRA C NICOLETA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

LOBODA C IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LOBODA D IOANA-BEATRIX

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LOGOFATU C. MARIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

LOJIGAN-SOARE E.E. MIANDA-ADELINE

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.8 avansat Reusit

LOLEA M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

LOLEA N MARIA ILEANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.1 experimentat Reusit

LOLEA V CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Economie 2.5 avansat Respins

LOTOROSANU I. ANA-LAURA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

LOTOROSANU P LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

LOTOROSANU P. EMMA-OTILIA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.2 avansat Reusit

LOTOROSANU V ANDREI-IONUT-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

LUCA D. GEORGIANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

LUCA G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

LUCA G IONUT GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.6 experimentat Reusit

LUCA I ROBERT-IOAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

LUCA N. EMIL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

LUCA V COSMIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat N/p

LUGOJ S ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

LULEA I ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

LUNGU C ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 2.8 avansat Respins

LUNGU C. IONELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

LUNGU G GEORGE-PETRISOR-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUNGU G VIOREL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LUNGU N ANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

LUNGU P ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

LUNGULESCU S MARIUS-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Reusit

LUNGULESCU V RAMONA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

LUPITU D ADRIAN - MADALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

LUPSESCU A. SABIN-SILVESTRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

LUPU C BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

LUPU C. RODICA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUPU D. DUMITRU-VALENTIN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2--B2-- Istorie 6.9 Geografie 8 nivel mediu Reusit

LUPU E. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

LUPU G. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Psihologie 6 experimentat Reusit

LUPU GH. VIOLETA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

LUPU I MIREL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Eliminat din examen

LUPU M DIANA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUPU R ALEXANDRU-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

LUPU V IRINA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

LUPU V STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

LUPULESCU I IVONA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

LUPULESCU I LENUTA-NICULINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

LUTA A. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--B2-A1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.4 experimentat Respins

LUTU C IONEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.3 avansat Respins

MACIUCA V RAMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MACIUCEANU P COSMIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza N/p Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu N/p

MADALAN-ORASANU S ILIE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

MADEM D. VIORICA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MADGALIN N MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.5 experimentat Respins

MADULICI G. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

MAGAREATA A DANIELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.7 incepator Reusit

MAGHERU I. MARIAN

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-- Istorie 5.5 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

MAIOR N NICU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza Matematica T2 5.65 Fizica 2.8 avansat Respins

MAIOR N RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.3 avansat Respins

MALAIN O MIHAEL-FELIX

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

MALCOMETE N COSMINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

MANDEA G CRISTIAN-GIGI

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MANDRES-DOBRE I LIVIU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANEA C. IOANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

MANEA D IONICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MANEA F. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

MANESCU C ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

MANESCU T.C BOGDAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MANESCU V ELENA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MANGU G DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MANGU GHE IASMINA-CECILIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MANGU I. ION

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.8 avansat Respins

MANGU N DAN-ADONIS

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

MANGU P FLORIN-IONEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MANGU T. TUDOR-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MANOFU N. MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MANOLEA V.L DENISA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MANOLESCU I ALEXANDRU ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica N/p experimentat N/p

MANTA F.D. HANNELORE-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MANTA G COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MANTU D IONUT-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

MARACINE C NICOLETA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

MARCIU V ANDREEA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

MARCU D. ROMICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 avansat Respins

MARCU E. TITINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.9 avansat Respins

MARCU I. VIOLETA-IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARCU N GRATIEL COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

MARCU N VICTOR - IONUT

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

MARCU P ADAM

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

MARCULESCU A ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MARCULESCU A GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MARCULESCU D LUIGI MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.4 experimentat Respins

MARCULESCU M MIRCEA RAZVAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 5.5 experimentat Reusit

MARCULESCU M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

MARDALE V. ELENA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.8 avansat Respins

MARGAU G ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

MARGAU S.D. ELENA RALUCA AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

MARGEANU T CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MARGELU R. FLORIN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARGELU S CECILIA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

MARGHESCU T RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MARGINEANU N ANAMARIA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

MARGINEANU V VASILE-LIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

MARIAN G STEFAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MARIN N ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MARIN N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MARIN T MIHAELA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.7 experimentat Respins

MARINA M. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 9.3 experimentat Reusit

MARINCA N. PETRIA-MONICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 2 nivel mediu Respins

MARINCA V. LARISA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.7 Limba franceza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

MARINCAS I ANDREEA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MARINOIU M ALINA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MARTIN I ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.8 avansat Respins

MARTIN I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

MARTIN S. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

MARTINESCU C ROXANA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Respins

MARTINESCU G. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MARTINESCU N CARMEN-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MARTINESCU P ANCUTA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MARTINESCU V MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Respins

MARTINOVICI A IOVANCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Fizica 2 avansat Respins

MARTINOVICI M SEIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

MARTINOVICI M SVETLANA CRUSITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

MARTINOVICI S DRAGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 5.1 avansat Respins

MATALA N. NICOLETA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.6 avansat Respins

MATASAREANU I. STEFAN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MATEESCU G. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MATEESCU M.M ANDREEA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MATEESCU-LABAU V MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Economie 2.85 experimentat Respins

MATEI F IONUT- ANDREI

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MATEI F.D. FLORIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

MATEI I MIHAI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MATEI I. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

MATEI N SORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MATEI ST CLAUDIU ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

MATEI V MARUSIA - GIULIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MATEIAS A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

MATEIASI P LARISA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 avansat Respins

MATES R ROMEL CORNEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Sociologie 7.85 experimentat Reusit

MATISANU D. SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

MATU G ION ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MAXIM D CRISTINA-RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 3.7 experimentat Respins

MAXIM E. DUMITRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 avansat Respins

MAXIMOVICI G SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MAXIMOVICI G ZORAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAXIMOVICI S SVETISLAV CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MAZARE V LUMINITA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

MAZILU G RALUCA-ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Respins

MAZILU I LUIZA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MAZILU S IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.4 avansat Respins

MAZURCA C. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

MECA S IONUT LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 4 avansat Respins

MEDRAGONIU G.D ROZALIA EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MEDREGONIU E SORINA ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

MEGAN I. PETRUT-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

MEGAN S LAVINIA-CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MEILA D FLORIN- CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MEILA F.C CARMEN-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MEILA N ROBERT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MELEANCA C. INNANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.25 experimentat Reusit

MELEANCA I MITICA-ARUN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MELENTE G DENISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MEMA G GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MERCIOIU V ALINA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MERCIONIU L. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

MEROSU G ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

METELEAUCA I FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MICSONIU L. IULIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MICULEASA M DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1 avansat Respins

MIHAESCU D DENISA CORINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MIHAESCU E ELIAD

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

MIHAESCU S SIMONA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.7 experimentat Respins

MIHAI D ILEANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MIHAI I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

MIHAILESCU N. MIHAELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

MIHALCEA I MIHAIL DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MIHALCEA I STEFAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5 experimentat Respins

MIHALCEA N NARCISA ANISOARA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MIHART C ELVIS-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MIHART F ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.2 experimentat Respins

MIHART G ELENA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIHART G NICOLETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MIHART I. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

MIHART M. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MIHART N LUCIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MIHART V GABRIEL-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Economie 5 experimentat Respins

MIHU A IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MIHUT C.V BIANCA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MIHUTESCU O ELEONORA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MIJACHE D MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

MILCOMETE C. FLORINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 incepator Respins

MILEA D DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MILEA G CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.6 experimentat Respins

MILEA M ELVIS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

MILICI G.M. ALINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MILOSESCU A.A. IONELA-DIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MILOSESCU C. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MILOSESCU GH MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 4 avansat Respins

MILOSESCU I ANDREIA MIRELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

MILOSESCU I SORIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

MILOSOVICI C DANIELA-MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

MINCEA E. ELISA-DANUTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

MINDRICEL G COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MINDRICEL G DAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MINDRILA A ANDREI - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 experimentat Respins

MINDRUTI G NICUSOR - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MINEA G. MUGUREL-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.7 nivel mediu N/p

MINESCU M. MADALINA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

MINONIU G ADELINA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

MINONIU T. PETRE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.7 avansat Respins

MIREA D CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MIREA G ROXANA ATENA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6 experimentat Respins

MIREA I MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

MIREA O VASILICA - ION

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

MIRON L ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 7 experimentat Respins

MIROSU C. RALUCA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MIRSU D DUMITRU DORINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

MIRTAN A. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

MISCHIE S MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

MISEA J. ALIN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MISU I ALEXANDRA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

MITARIU I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MITRACHE D. MARIA-VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MITRAN I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MITRAN I SORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MITRESCU I CLAUDIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MITRESCU M DANIEL - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.7 experimentat Reusit

MITRITA G IONUT MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

MITROI C CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

MITROI I IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MITROI I. CRISTINA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

MITROI N CRISTINEL-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MITROI V VICTOR COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MITU I ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MITU I. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

MIU P. PAULA-VICTORITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MLADIN P MIHAELA-ELVIRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MLADINOIU G. ADRIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MLADINOVICI I. PAUNICA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

MOACA D ELISABETA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

MOACA E ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

MOACA L LAVINIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MOACA N PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

MOACA V VIOREL - GRATIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.5 experimentat Respins

MOCANU G STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Sociologie 8.45 experimentat Reusit

MOCANU M THEODORA-AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOCIOACA E DANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

MOGOS I ION ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MOGOSANU D. VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

MOGOSANU G IONELIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

MOGOSANU GH. ALICE-LIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

MOGOSANU I. EUGEN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MOGOSANU N. PAULA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

MOGOSANU T ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MOGOSEANU V MARIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 1.9 experimentat Respins

MOIEA I RALUCA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

MOISE I. CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.8 avansat Respins

MOLDOVAN D. ALEXANDRA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN GH IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU G. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MOLDOVEANU S. NARCISA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

MOLEA C CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MOLEA T SIMONA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MOLEANU G RODICA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 5.1 avansat Respins

MOLETE P NICULINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

MOLETE S GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

MONDEA G IONELA-GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

MORARU C MARIA - LILI

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MORARU C. GINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

MORARU D LARISA - GINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.9 experimentat Respins

MORARU G LUCIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MORARU GH. PETRISOR-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MORARU I GEORGE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.8 incepator Reusit

MORARU I MIHAELA REBECA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Respins

MORARU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

MORARU P DANIEL - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

MORARU V NELUT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

MOREGA I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MOREGA S GHEORGHE-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

MORJAN I TUDOR-IONEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

MORJAN N LAVINIA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MOROMUZU G LUCIAN - CONSTANTN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.9 experimentat Reusit

MOSNEANU C. DORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

MOSORESCU C. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.2 avansat Respins

MOTA M MARINEL-NELU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MOTEA I GICU-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MOTREANU C CLAUDIA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 3 avansat Respins

MOTREANU V FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 experimentat Respins

MUCICA T MARIAN - COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MUCIONIU D ANDREI - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

MUCIONIU G. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

MUNTEAN C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

MUNTEAN F IULIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MUNTEANU C CLAUDIU NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.6 avansat Respins

MUNTEANU C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MUNTEANU I ILIE STEFAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

MUNTEANU P OANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

MUNTEANU S MARIUS-FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

MUNTENITA I CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1 avansat Respins

MURA V. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MURGU I FLORENTINA - ALEXANDRA - MONALISA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

MURGU L. ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MURSA I SORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

MUSAT GH. DORU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

MUSAT I. LAURA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MUSCALU C IANCU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MUSCALU GH. CRISTIANA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

MUSCALU GH. VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 3 avansat Respins

MUSCALU N MARIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.9 experimentat Reusit

MUSCALU V AIDA-MEDANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MUSCALU V CARMEN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MUSEL PASCALE N NICOLAE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

MUSIAT N RAZVAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MUSTATA L ADRIANA-DORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

MUSTATA M. VLAD-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MUSTATA S LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

MUSTATEA A MIHAELA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.3 avansat Respins

MUTASCU F MARILISA EVELINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Economie 7.85 experimentat Reusit

MUTICI I MARIUTA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MUTU G IONELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MZI N. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

NADU L FLORENTNA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

NALTU M GEORGETA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

NANI I DANIELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

NANUT T. GHEORGHE EUGEN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

NASARIMBA C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NASOLEA V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.6 avansat Respins

NASTASIE D FLORIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.6 incepator Respins

NASTASIE I FLORIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 3.7 Geografie 7.5 incepator Respins

NASTASIE N. ROXANA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.9 avansat Respins

NASTASIE V. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

NATRUT C CLAUDIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.3 Limba franceza Matematica T2 5.2 Fizica N/p experimentat N/p

NAVLIGU C CRISTIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 avansat Respins

NAZGODINEANU I. ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.2 avansat Respins

NEACSU I GEORGIANA ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.1 experimentat Respins

NEAGOE A BOGDAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

NEAGOE A.C IASMINA SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEAGOE C MARIUS SIMON

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 avansat Respins

NEAGOE G CRISTINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NEAGOE G MEDANA VIVIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Economie 5.35 experimentat Respins

NEAGOE I CRISTIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

NEAGOE I OVIDIU IONEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

NEAGOE I. GEORGETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

NEAGOIE P IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NEAMTU D VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

NEAMTU GH. VETUTA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

NEAMTU I. LARISA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 avansat Respins

NEAMTU I. LIVIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

NEAMTU V MARCEL-CODRUT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

NECIU D CRISTIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

NECSARU C NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

NEDELCIA E FLORIAN-SORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NEDELCU C. EMIL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 experimentat Respins

NEDELCU I FLORIAN - RICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6 nivel mediu Reusit

NEDELCU I. SIMONA -GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

NEDELEA V LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.75 experimentat Respins

NEGOITESCU A ALIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

NEGOITESCU A DORIN - DANIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NEGOITESCU V MARINELA GRIGORITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NEGOITESCU V. VIORELA-RAMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

NEGOVAN I. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.5 avansat Respins

NEGREA G FLORI MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 4.2 experimentat Respins

NEGREA I ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

NEGREA I BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NEGREA M. ELENA-MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 avansat Respins

NEGREA S VASILE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

NEGREANU M MIHAI NINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

NEGRESCU D. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3 experimentat Respins

NEGRESCU F VERGINIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEGRESCU G CONSTANTIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

NEGRESCU M. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

NEGROIU I. MARIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 experimentat Respins

NEGRU C. FLORIN AURELIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

NEGRU L GHEORGHE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 avansat Respins

NEGRU N. MARIAN AURELIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 avansat Respins

NEICU G ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.1 experimentat Respins

NEICU I MIRCEA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.4 Psihologie 7.5 experimentat Reusit

NENEATA I TABITA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

NEO G VIOREL CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

NEO-BURUIANA S MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

NEPREA V. ELENA-ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

NESPALATU I VIOREL-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.6 experimentat Respins

NICA C GEORGETA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

NICA C. CONSTANTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

NICA C. VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.9 avansat Respins

NICA J FLORENTINA-COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

NICA M LIVIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1 Limba rusa Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 Respins

NICA N. DANIEL-GEORGE-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.9 experimentat Reusit

NICA S ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8 experimentat Respins

NICARA C EMILIA-VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.1 experimentat Respins

NICHIFOR D FLAVIUS MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

NICOLA I IONELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

NICOLA M ISAIIA - SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 7.5 incepator Respins

NICOLA P NICOLETA-MILENCA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NICOLCEA I.V. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

NICOLI D.S. CARLA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NICOLI I. ROMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NICOLICEA C. CARMEN-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

NICOLICESCU V ALICE RALUCA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NICOLII G ALINA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Sociologie 7.2 experimentat Reusit

NICU C IONELA-COSMINA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

NICU C VICTOR ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.1 experimentat Respins

NICU D. CARMEN IONELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NICULESCU M. SERBAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.1 experimentat Respins

NICULESCU T TEOFIL - NICUSOR

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

NISIP J ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

NISTOR I ANDREEA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NISTOR N. NICOLAIE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4 experimentat Respins

NISTOR-MIC G ANDREIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

NISULESCU I ILIE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

NITA A STELIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

NITA I IONUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

NITA I IULIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Economie 7.3 experimentat Reusit

NITOI I IONUT-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

NITOIU R CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 experimentat Respins

NITU C ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

NITU C MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

NITU E ELEODOR BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Respins

NITU M VASILICA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

NITULESCU D VASILE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Respins

NITULESCU I DANIEL ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NITULESCU V. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

NOAJBA L NICOLETA ALISA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 5 experimentat Respins

NOROCEL G ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NOVAC D.M. GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

NOVAC I CLAUDIU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.1 Geografie 7.9 avansat Respins

NOVACESCU GH CRISTIAN ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 5.6 Fizica N/p N/p N/p

NOVACOVICI I MILORAD

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

NUICA I ION-MADALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza N/p Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu N/p

OCHEA P NICUSOR ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 experimentat Respins

OCNEANU D COSMIN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.3 experimentat Respins

ODOBLEJA G. STEFAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

ODOR GH MARIA GIULIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ODOR I VALENTINA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

ODOR M ALEXANDRA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

OGLINDOIU A. COSMINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7 experimentat Reusit

OGLINDOIU F LAURENTIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.3 experimentat Respins

OLARU C DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

OLARU C. VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.6 avansat Respins

OLARU E NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OLARU G ALEXANDRA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Economie 2.95 avansat Respins

OLARU G IONUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

OLARU G TRAIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

OLARU I. ELENA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

OLARU L.C. CASIANA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

OLARU N VIOLETA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

OLARU S ION-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

OLARU-MARINCA I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

OLDI C. CLAUDIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

OLEA I DENISA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

OLEACU C MIHAELA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8 experimentat Reusit

OLEI A ADELINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5.25 avansat Respins

OLTEANU C MARIO CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.1 experimentat Respins

OLTEANU E ALBERT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

OMOTICU A LAURENTIU LIVIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.3 experimentat Respins

OPINCARIU C. LAURENTIU-CAIUS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

OPRAN A MIHAI FANUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

OPREA C IONELA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

OPREA D. ANEMONA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

OPREA GH. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.3 avansat Respins

OPRIS I NICUSOR LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

OPRITESCU R ADRIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

OPROIU G.I ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ORBULESCU T TANASIE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

OREVICEANU C DANIELA - NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

OREVICEANU P NARCIS - DANIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ORUCI A LIRIDON-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

OSAIN I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 avansat Respins

OSIAC M MADALINA - FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

OSMAN R MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.1 experimentat Respins

OSTROUCH H.Z PATRIK ARIEL DAMASCHIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

OTET C IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

OTET N. MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

OVREIU GH. ELENA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

PACALA G ANDREEA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

PACALA G CRISTIAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat N/p

PACALA GH. DORINELA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 4.2 experimentat Respins

PACALA GH. GABRIEL-SANDU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 4 avansat Respins

PACALA GH. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.1 experimentat Respins

PACALA L.A. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.9 experimentat Reusit

PACURARU C GEORGIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

PADUREANU ST. ANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 avansat Respins

PAGUBA M ALIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

PAICU C CLAUDIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 2.4 experimentat Respins

PAIER C DRAGOS-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PAIS C. AMALIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

PAIS I MARIA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

PAIS M STELUTA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.6 experimentat Respins

PALCU I. ANCA-DELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 4.1 avansat Respins

PALCU M FABIAN - COSMIN - JAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.6 avansat Respins

PALICI C VIOREL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

PALMERT H ROLLAND SIEGFRIED

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba germana moderna B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PALOS N IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 5 experimentat Reusit

PANA C. COSTEL-IONEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.2 experimentat Respins

PANA C. FLORIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

PANA I. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PANA M MUGUREL-ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PANAIT C DUSAN-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza -B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 3 experimentat Respins

PANAIT C GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

PANAITE V ANDREEA DANUTA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 8.85 experimentat Reusit

PANCEA A MARIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PANCEA A NICUSOR

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PANCEA V. ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

PANCEA V. SABINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

PANDURU A. IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Reusit

PANESCU B CATALIN GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PANESCU N GEORGIANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

PANOIU C. FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

PANOIU G. ANDREI-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

PAPA M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

PAPA T. ANDREEA-MADALINA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.9 Fizica 8 experimentat Reusit

PAPUCEA D. CONSTANTIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

PAPUCEA F IONELIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

PARA V. MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

PARALESCU G EMILIA-DELIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.55 avansat Respins

PARASCHIV I ALIN-IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.2 avansat Respins

PARASCHIV I DORIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

PARASCHIVA M ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.3 experimentat Respins

PARASCHIVU D MARIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.5 avansat Respins

PARASCHIVU E. AURELIAN-RAUL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PARASCHIVU L RALUCA-ILIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

PARASCHIVU S STEFAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 experimentat Respins

PARTENIE G. VIOLETA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 4 avansat Respins

PARVULESCU G EMILIAN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.2 experimentat Respins

PASALIU L LUMINITA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

PASALIUC C. AUREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

PASARAN I. EMILIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

PASAT D CIPRIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PASAT G DANIELA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8 experimentat Reusit

PASAT I. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 6.2 experimentat Reusit

PASAT V IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PASAT V. ANDREI MARIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

PASC V IVONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

PASCU M. MIHAELA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PASERE C.S. TEODORA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 avansat Respins

PATACHE A CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8 experimentat Respins

PATASANU R VASILE CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

PATASANU T.GHE TANASE-ION

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

PATRASCU A. LAMPEL IONUT

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

PATRASCU A. NUTII CAMELIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

PATRASCU I ANGELA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PATRU DG DANIEL-FERNANDO

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PATRU I COSMIN IACOB

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.7 incepator Respins

PATRU V.D ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PATRUCA T SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

PATRUICA I ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 5 avansat Respins

PATRULESCU I. DOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.2 experimentat Respins

PATRUT A. SANDA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 avansat Respins

PATRUT I COSTINEL-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

PATRUT I. GEORGICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 experimentat Respins

PATRUT M FLORENTIN - MIHAIL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.4 incepator Respins

PATRUTESCU I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

PATRUTESCU V. CLAUDIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

PATRUTESCU V. NICOLITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.5 avansat Respins

PAULESCU I IONELA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PAULESCU I VERONICA-NETI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

PAULESCU P. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.4 experimentat Respins

PAULETU I. IANCU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

PAUN C LUMINITA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PAUN D CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

PAUN D VELIBORG-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

PAUN F. SIGRID-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8 experimentat Reusit

PAUN I. CLAUDIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

PAUN V VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.5 experimentat Respins

PAUNA M ROXANA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7 experimentat Respins

PAUNESCU I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.6 experimentat Respins

PAUNESCU M MADALINA LUCIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

PAUNESCU R AURELIA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PAUNI I. PAULA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

PAVALOIU L. BOGDAN-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

PAVEL I IONELA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 2.9 avansat Respins

PAZDARCA M OVIDIU - NELUS

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.7 experimentat Respins

PEGULESCU A IRINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PENA M. MARINELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

PENGA C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

PENTESESCU E. VILUTA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PEPTAN N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 nivel mediu Respins

PEREANU G. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 8 experimentat Reusit

PEREANU GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

PERES C. ANA-MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 4.1 avansat Respins

PERPELEA ST. MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

PESCARU A ELENA CLAUDIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

PESCARU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.75 experimentat Respins

PESCARU M SIMONA-CORINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PETCU C.L. DAN - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.5 avansat Reusit

PETCU C.L. DENIS - LUCIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 avansat Reusit

PETCU P MANOLEA-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Fizica 1.9 experimentat Respins

PETCULESCU M. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

PETEC E LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 2.1 avansat Respins

PETOLESCU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.6 experimentat Respins

PETOLESCU I. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

PETRACHE R MARIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

PETRE F RAZVAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

PETRESCU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

PETRESCU M ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PETRESCU P. PETRISOR-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

PETRESCU V VALENTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

PETRICA D MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.2 experimentat Respins

PETRILA P LARISA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 experimentat Respins

PETROMAN N PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

PETROVICI P ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PETROVICI P LAZAR

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 4.8 nivel mediu Respins

PICIOR P ION

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

PICIORGROS S IONUT - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.6 experimentat Respins

PICU I. MIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PILSIU C IOANA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

PILUT I SORIN GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

PINTEA I LIGIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.7 experimentat Respins

PINTILIE P PAUL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

PIPIRIGA M AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1 experimentat Respins

PIRAIANU C IRINA - COSTINELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PIRCALABESCU D. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.4 avansat Respins

PIRCIOAGA D COSTEL GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

PIRCIOAGA E ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PIRGA P NICOLETA - SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.6 experimentat Respins

PIRIS-TICUS AL. DANIELA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

PIRJAN-BADEA C MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 5 avansat Respins

PIRJOL C CORNELIA - NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

PIRLAGEANU V COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.25 avansat Respins

PIRNAU A MARIAN-EUGEN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

PIRNAU C. CONSTANTINA-TINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 9.65 experimentat Reusit

PIROI G.F ANDREEA MIHAELA ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 3.3 experimentat Respins

PIROI I ANDREEA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PIROI I DORU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 5.2 experimentat Reusit

PIROI M MARIUS-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

PIROI N ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PIRVAN A. MARIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

PIRVAN M ALIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PIRVAN V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

PIRVANESCU A MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PIRVANESCU P EUGENIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PIRVU CM BORIS LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.4 experimentat Respins

PIRVU G.S. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9 experimentat Reusit

PIRVU I MARIAN - COSMIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

PIRVU N EMILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7 avansat Respins

PIRVU S FLORIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

PIRVULESCU C SINICA MARILENA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

PIRVULESCU M. INA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

PIRVULESCU N ALIN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

PIRVULESCU V. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PIRVULETU I SILVIU-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PISOI P VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

PISOI V FLORIN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

PISTIRICA D.N. ION

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.4 experimentat Respins

PISTRITU D GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

PISTRITU V LUCIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PITICA F CRISTINELA-FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.1 experimentat Respins

PITICA F DANIELA ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.9 experimentat Respins

PITICA N ALINA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PITICA V VASILE - FANEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6 avansat Respins

PITIGA D DORU VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

PITIGA D GABRIELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

PITIGA ST STEFAN SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 6.3 avansat Respins

PITIGA V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 avansat Respins

PITIGOI L. ELENA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.4 avansat Reusit

PITIGOI S SORINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.2 experimentat Respins

PITROACA A ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

PITROACA C CRISTIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 avansat Respins

PITROACA D IONUT GIANI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1 nivel mediu Respins

PLAVETI D ELENA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PLAVITU-LOTOROSANU M ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Economie 5.85 experimentat Respins

PLENICEANU GH. IULIA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 4.3 avansat Respins

PLENICEANU I. ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

PLESA A ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PLESA I. DANIEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

PLESA M OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

PLESA V VALENTIN DANUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica N/p avansat N/p

PLESAN D. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PLESU M MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Fizica 6 Respins

PLESUVU P PETRE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.85 avansat Reusit

PLOIA E LIDIA-FABIOLA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.1 experimentat Respins

PLOSCARU G IONEL-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

PLOSCARU M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

PLOSCARU V VICTOR-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

PLOSTINARU C MARIANA - ADELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PLOSTINARU D.L MARIANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8 experimentat Reusit

PLOSTINARU I MIHAI-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.2 experimentat Respins

POCOVNICU G MARIUS - GIORGIAN - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.6 experimentat Respins

PODEANU C. LARISA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PODEANU T LAVINIA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.4 experimentat Respins

POENARU D.O. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8 Fizica 8.6 experimentat Reusit

POENARU N DOREL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

POENARU V. DUMITRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

POMAGA GH. ALEXANDRA-RALUCA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

PONDILA F MARCELA-LORENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PONTU V VIOREL - FANEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.3 avansat Respins

POP G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

POPA A LIVIU - COSMIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

POPA C MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

POPA D GEANINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 experimentat Respins

POPA D VICTOR - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

POPA G PAULA - GEORGETA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

POPA GH IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

POPA GH LILIANA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Respins

POPA S DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 1.9 avansat Respins

POPA S. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

POPA V. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.1 experimentat Respins

POPESCU A CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

POPESCU A LEONARD MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

POPESCU C ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

POPESCU C CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

POPESCU C LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

POPESCU C RAMONA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPESCU C. CAMELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

POPESCU C. CERASELA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.05 experimentat Reusit

POPESCU C. STEFANIA-DOINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 experimentat Respins

POPESCU C.I. DIANA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.3 avansat Reusit

POPESCU D CAMELIA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

POPESCU D CORNELIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.1 experimentat Reusit

POPESCU D COSMINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza N/p Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat N/p

POPESCU D PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

POPESCU D ROBERT-MARIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

POPESCU D. EMILIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POPESCU D. GHEORGHE-DORIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

POPESCU F ALEXANDRU BEBE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

POPESCU F.D. GEANINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 4 experimentat Respins

POPESCU G ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel II 6 experimentat Respins

POPESCU G CARMEN LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.3 experimentat Reusit

POPESCU G CONSTANTIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

POPESCU G GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POPESCU G GEORGIANA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

POPESCU G SILVIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.5 avansat Respins

POPESCU GH MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Respins

POPESCU H VERONICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

POPESCU I. MIHAELA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

POPESCU I. VALERIU-IONEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 experimentat Respins

POPESCU M ADELINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6.7 experimentat Reusit

POPESCU M MARIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

POPESCU M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 5.9 avansat Respins

POPESCU N DIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.1 avansat Respins

POPESCU N ELENA BEATRICE

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

POPESCU N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

POPESCU N. CRISTIAN-GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.9 experimentat Reusit

POPESCU N. DANUT

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 experimentat Respins

POPESCU N. EDWARD-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

POPESCU N. MARIANA-NELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

POPESCU N. STEFANITA-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 4.1 experimentat Respins

POPESCU O.C ANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

POPESCU P FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

POPESCU P LIDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.6 experimentat Respins

POPESCU P SORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

POPESCU R. ROMEO-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 4.1 avansat Respins

POPESCU S CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

POPESCU S VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

POPESCU S. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.9 experimentat Reusit

POPESCU V ALBERT VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.3 experimentat Respins

POPESCU V ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Reusit

POPESCU V MADALIN-FENICIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POPESCU V. ROBERT-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 8 experimentat Reusit

POPI B OCTAVIAN-BANICA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

POPI N NICU ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

POPI P PETRISOR - DRAGOS

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

POPII P. EMIL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu N/p

POPOVIC A ANTONIE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

PORCARIN A DIANA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PORCARIN I. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

POROJAN I DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POSDARIE S SORIN-ION

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

POSOGEANU I. IULIANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POSPISIL A FLORINA-LUCHIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

POSTOLACHE I. ADELIN-NICUSOR

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--A2-- Istorie 5.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

PRAJA S IONUT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

PREDA C CLAUDIA CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.8 experimentat Respins

PREDA C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

PREDA G. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.6 avansat Reusit

PREDA M FLORIN-GEORGICA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 avansat Respins

PREDA P IONUT-ROBERT

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

PREDA P OVIDIU- MARIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PREDESCU D. TATIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 4 avansat Respins

PREDESCU I DORU - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.8 experimentat Respins

PREDESCU I. IULIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

PREDESCU N. LARISA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba spaniola A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PREDOI C FLORIN ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

PREJBEANU I FLORENTINA-OANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

PREJNEANU M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

PRESURA M MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 avansat Respins

PRISTOLEANU A. MARILENA-ISABELLA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PRISTOLEANU I JANINA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PRODAN G. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA I.ST.PAULIAN Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 8.6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PROKSHI M ARMEND

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PRUNA C. COSTEL-ELVIS

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

PRUNA G ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PRUNDEANU C ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza N/p Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat N/p

PRUNDEANU I LAURENTIU-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

PRUNDEANU-MICA C. PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 3.65 Fizica 7.2 experimentat Respins

PUCICA V ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

PUFAN I MARA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza N/p Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator N/p

PUFU T OANA-ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PUIU V MARIA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

PUIULESCU J CLAUDIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PUPAZA I ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PURCARU _ IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.6 experimentat Respins

PURCARU D. IONELIA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

PURCEL D RAMONA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

PURCEL D. CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.7 avansat Respins

PUSCASU GH. VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza --A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 avansat Reusit

PUSCASU N ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.1 experimentat Respins

RABONTU T. LORENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

RACEANU I PAUL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1 avansat Respins

RACEANU N ALIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

RACHITEANU C ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.85 experimentat Reusit

RACOCEANU I LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

RADA A.I SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

RADOI F FLORINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.9 avansat Respins

RADOI GH. IONELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

RADOI I LUCIAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

RADOI I. CLAUDIA ADELINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 experimentat Reusit

RADOI M GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

RADOI P. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

RADOI V. ROLAND SVEN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 4 avansat Respins

RADOSLAV C IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

RADOSLAV C. ALISA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

RADU CA CRISTINA-DIANA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

RADU G MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

RADU I GICU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

RADU L EVELINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

RADU M.D. CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

RADU P LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

RADU P OANA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

RADU R SLAVKO - PAUL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.6 incepator Respins

RADUCAN GR. IONEL-DANIEL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

RADUCAN N VIRGIL-CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

RADUCANITA G ALEXANDRA FILDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

RADUCANITA G ANI CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

RADUCANITA I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 avansat Respins

RADUCANITA P ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

RADUICA C MARIUS-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

RADUICA I CATALIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

RADUICA M EMANUEL IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

RADULESCU D. ANDREEA-VIOLETA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

RADULESCU E RAUL-CALIN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

RADUT M CLAUDIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

RADUTA N MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

RAESCU I GHEORGHE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

RAESCU I IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

RAESCU T. DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

RAFA D VALENTIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 avansat Respins

RAICU C. BEBE-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

RAICU D GABRIELA ANNA-BELLA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.7 experimentat Respins

RAICU I ANDREEA - MARIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

RAICU M IONELA - COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

RAICU M LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

RANETE D NICOLETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

RATA CALOTESCU D CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

REZMYVES V. NARCISA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

RICIU D CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.6 avansat Respins

RICU S EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 experimentat Respins

RITAN P CECILIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica N/p avansat N/p

RIZA M GABRIEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

RIZA ST BOGDAN ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel II 6 experimentat Respins

RIZEA I SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ROATA M.I MARIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ROATES C CRISTI-EDUARD

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ROAUA G ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ROAUA G JANINA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ROBESCU C LOREDANA-MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ROBONTU N NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 experimentat Respins

ROBU J NADIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

ROGOBETE E MARIUS FLAVIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 experimentat Respins

ROGOBETE GH. ELENA-AURELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 4 experimentat Respins

ROGOVEANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 experimentat Respins

ROGOVEANU N. SORIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.7 avansat Respins

ROIBAN A ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

ROIBU D.G ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROLEA D.A. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.35 experimentat Reusit

ROLEA G IONUT NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 7.2 incepator Reusit

ROMAN D MARIUS FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 5.8 experimentat Reusit

ROMAN I DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ROMAN M OTILIA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

ROMAN N DANIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

ROMENCIU D. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Psihologie 5.65 experimentat Reusit

RONCEA I GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba rusa B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

ROSCA C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ROSCA C GABRIEL - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

ROSCA C LAVINIA-COSMINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

ROSCA C.C. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

ROSCA D CARLA RAISA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ROSCA G.S DANIEL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

ROSCA GHE ADELIN-ADOLF

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

ROSCA I. DANUT

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 4.3 avansat Respins

ROSCULET N DANIEL MIREL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

ROSESCU-TUTUNARU F. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ROSIANU D. MARIA-LENUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

ROSIU M MIRCEA - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.4 experimentat Respins

ROSOGA C MARIUS-EVELIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ROSU A. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

ROSU D LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 2.2 avansat Respins

ROSU P GICU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 1.6 avansat Respins

ROTARU C CLAUDIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

ROTARU C. ADRIANA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Respins

ROTARU SV CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

ROVENTA A.G. CRISTIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ROVENTA C COSMINA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

ROVENTA C. ROGER

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

RUGINA G IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

RUICAN G MARIUS - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

RUICAN M VIRGIL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

RUJAN S FLORENTINA OANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

RUJOI I ILIE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

RUPA F COSTEL-MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 avansat Respins

RUPA T LAURENTIU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

RUSAN I CATALIN NICUSOR

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

RUSETELU A ROXANA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

RUSSINDILARIU R CARMEN-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

RUSU I IONELA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 5.4 avansat Respins

SABIESCU F FLORIN DORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

SAFTA C VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

SAFTOIU D. ROBERT-STEFANITA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

SAFTOIU T IULIAN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 experimentat Respins

SAFTOIU T ROXANA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

SAIN GH GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5 avansat Respins

SALAVARIN N ALINA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

SALCIANU A CONSTANTIN - MARIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.6 incepator Reusit

SALCIANU A STEFAN - DANIEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7 incepator Respins

SALCIANU B GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

SALCIANU D RAZVAN-DENIS

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.2 experimentat Respins

SAMAK I. MIRCEA-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

SAMOILA M.G ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6 experimentat Respins

SANDA C MARIAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

SANDU D DANIELA-LORENA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

SANDULESCU V CLAUDIA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

SANDUTU A. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 4 experimentat Respins

SANDUTU D. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

SANFIRA F CATALIN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

SANISLAV P OVIDIU-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

SARARU D CRISTINA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 9.1 avansat Respins

SARARU S. IONUT-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

SARARU-SOCOL G. DANIEL-IUSTIAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 4 avansat Respins

SARBANESCU D DIANA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SARBESCU D LIVIU DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 5 experimentat Respins

SARBU I ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

SARSAMA G LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

SAUAN A CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 7 incepator Respins

SAVA I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 5.2 experimentat Respins

SAVA M ADEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

SAVA M MARCEL

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

SAVA S DELIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 experimentat Reusit

SAVICI L PERA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 5.1 avansat Respins

SAVU D MIRONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SAVU M ILEANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

SAVULESCU S. DORINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 8.3 experimentat Reusit

SBENGHEA I PETRE IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 1.6 avansat Respins

SBIRCEA G CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.3 avansat Respins

SBIRCEA GH MIHAELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica N/p incepator N/p

SCAUERU N IONELIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

SCHEOPU C CORINA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.5 experimentat Reusit

SCHINTEIE C DANIEL - MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 3.6 avansat Respins

SCHIOPAN S. ALEXANDRINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.8 avansat Respins

SCHIOPAN V SABINA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

SCHIOPESCU M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza N/p Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 avansat N/p

SCHIOPESCU V. MARIANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

SCHIOPU C MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

SCOICARU M. MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

SCORTARU S STEFANIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

SEICARU GH. IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

SEITAN S. CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

SELARU V. ION

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.7 experimentat Respins

SELEVARDEANU N LUCIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 3.1 experimentat Respins

SELEVARDEANU P FLORIANA-STELIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 2.25 avansat Respins

SELEVERDEANU D CONSTANTIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

SELEVERDEANU M MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

SEMEN A ADRIAN-ILIE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

SEMEN I FLORIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

SEMENESCU G.E ELIANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

SEMENESCU I DUMITRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.1 avansat Respins

SERBAN A ANDREEA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

SERBAN GH IONELA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

SERBAN I ALINA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SERBAN I. GEORGEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

SERBAN M. DUMITRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SEREANU A EMILIA IONELIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.3 experimentat Respins

SERMER GH. PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 5.3 avansat Respins

SFEICA T. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 4.4 avansat Respins

SFETCU A ADRIANA - IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

SFETCU I DANIEL COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

SFETCU M ALINA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

SFETCU P ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

SFETCU P ALIN PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

SFETCU S. EUGEN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

SFINTESCU V IASMINA STEFANIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

SFREDEL D. IRINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

SFRENT G. GEORGE-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

SGARDAN I DUMITRU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

SGIRCEA S ELENA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

SIANDRU C VICTORIA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.9 experimentat Respins

SIBINESCU C ALINA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

SICLITARU N ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.2 experimentat Respins

SIMA J ROMULUS MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

SIMINICA N MIREL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

SIMION P CATALIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

SIMION V MIHAI - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

SINESCU C CATALIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

SIPANU P MARILENA TINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

SIRBU C. VICTOR

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

SIRBU G FLORENTINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

SIRBU I. COSTEL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

SIRBU L ANDREEA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

SIRBU M ISABELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

SIRBU M.D. IASMINA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

SIRBU N VALENTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

SIRBU P. ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

SIRBU P. DENISA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

SIRBU P. IONELIA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 avansat Respins

SIRBULESCU D AMELIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza N/p Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat N/p

SIRBULESCU D.P. MARIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SIRGHE T SERGIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

SIRMA C IOANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

SISU D. EUGENIA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

SISU N NELUTA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

SITARU C CONSTANTIN LAURENTIU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

SITARU M BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

SITARU N DANIELA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

SITARU P CIPRIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

SLATARU I. CRISTINA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

SLAVOIU D. CORNELIA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

SLAVULETE A LAURA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

SLEAM M LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 5.2 avansat Respins

SMADU D ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 3.4 avansat Respins

SMEU D IONUT

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

SMEU GH. ANDREI

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

SMEU I ROBERT-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

SMEU L DIANA-ADNANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SOARE D RAZVAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

SOAVA D ANDREI-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

SOAVA G. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Filosofie 8.85 experimentat Reusit

SOAVA I MIHAI

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

SOAVA V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu N/p

SOAVA V MARCELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SOCAREVA I OANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

SOCOL C DINU CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

SOCOL R. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

SOCOL S. STEFANIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

SPATARELU M ALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

SPATARELU S GRATIAN - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.6 experimentat Respins

SPATARU D ALEXANDRA MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

SPELBU C. GIGI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

SPERLEA I. VICTOR

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.5 avansat Respins

SPINEANU M MIHAELA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SPINU C ADRIAN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

SPINU C.O. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Economie 6.95 experimentat Reusit

SPINU I COSMIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza N/p Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat N/p

SPIRIDON G VIORICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.4 avansat Reusit

SPIRLEA I. REBECA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

SPISJAK M MIHAELA - MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3 experimentat Respins

SPRIDON E LAVINIA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

SPRINCENATU I RAUL ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

SPUZA P.J. EMANUELA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

STAICU D ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.2 experimentat Respins

STAICU GH MARIA LILIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Economie 3.7 experimentat Respins

STAICU I SILVIA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

STAICU M CATALIN - GIANI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.9 experimentat Respins

STAICU N MADELONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 experimentat Respins

STAICULESCU M NICOLAE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

STAICULESCU P. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

STAMATE E ROBERT NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

STAMATE P DUMITRU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

STAMATI C ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

STAN C MIRCEA ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

STAN I PAUL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STAN N ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

STAN N. ION

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

STANCHESCU G. DORIN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STANCIU D DANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8 experimentat Respins

STANCIU D. IOAN-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

STANCIU P. STELIAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

STANCIULESCU GH. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

STANCIULESCU I. IULIANA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

STANCIULESCU S.I. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Fizica 5.9 avansat Reusit

STANCOI L VIOREL-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

STANCU F.M RAZVAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

STANCU G. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 experimentat Respins

STANCU L COSMIN MITICA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica N/p incepator N/p

STANCULESCU A CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

STANESCU G GEORGIANA-NICULINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

STANESCU I DORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

STANESCU P ADRIANA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

STANESCU S. ALEXANDRU-MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

STANICA C IONELIA MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.3 experimentat Respins

STANICA J LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.6 experimentat Respins

STANICA M DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.7 avansat Respins

STANISOARA M. SARAH-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

STANISOARA M. VIORICA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.8 avansat Respins

STANOIU C.D. EMILIAN-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

STANOMIR C GEORGE LUIS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.5 avansat Respins

STANOMIR P. DUMITRU-AUREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

STANOMIR S FLORIN - DORU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

STAVARU I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.1 avansat Respins

STAVARU M. MARIO

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

STAVARU R RODICA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

STAVRE P ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 9.2 experimentat Respins

STEFAN A GABRIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

STEFAN C TUDORITA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

STEFAN F. COSTINA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

STEFAN G GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

STEFAN G VIORICA MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

STEFAN GH. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p experimentat N/p

STEFAN I. AURA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.8 experimentat Respins

STEFAN O. RADU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9 experimentat Reusit

STEFANA F.G. DORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9 experimentat Reusit

STEFANESCU D COSTINEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

STEFANESCU D. CORINA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.2 avansat Respins

STEFU N PAULA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

STEFU O ANDA NARCISA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.1 experimentat Respins

STEGARU G.I AURELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5.2 experimentat Reusit

STELEA G GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

STELESCU D CAMELIA- MIHAELA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STELESCU S MARIUS-PETRISOR

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

STEPANESCU C CRISTINA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

STETA F. MIHAELA FANICA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

STINGA _ VALENTINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 experimentat Respins

STIRBU I DANUT IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

STIRBULESCU C MIRCEA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B2-B2-A1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

STIRBULESCU V ANAMARIA-CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Economie 5.1 nivel mediu Respins

STOCHICI A.M. CEZAR - ANDREI

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

STOCHITA I MADALIN BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Respins

STOEAN P ADRIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

STOEANOVICI S EMIL-SIMION

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

STOENESCU C LUCRETIA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Respins

STOIAC I. DANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 avansat Respins

STOIAN G BOGDAN - FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.35 experimentat Reusit

STOIAN I ION

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STOIAN V.G. LARISA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

STOICA A ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

STOICA C ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

STOICA C FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.3 avansat Respins

STOICA C. IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

STOICA R VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.4 experimentat Respins

STOICA T MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

STOICA-BUZDUCEA I. CLAUDIA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

STOICHECI D VERONICA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

STOICHESCU DI VASILE-IONUT

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba germana moderna B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

STOICHESCU P ADRIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.8 experimentat Respins

STOICHITA S DANIELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.2 experimentat Reusit

STOLOJANU I. MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STOLOJESCU G BOGDAN IONUT NICOLAE

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STRAIN-HAMZESCU E EMANUELA-CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

STRIBLEA D CLAUDIA - COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STRICESCU I VALENTIN PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

STROE C RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

STROE I ANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 5.5 experimentat Respins

STROE I NICU-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.7 experimentat Respins

STROE M MADALIN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

STROE V DIANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.6 avansat Respins

STROE V MIHAELA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.5 experimentat Respins

STROESCU D ANDRADA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

STUPARU C ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

STUPARU G CLAUDIU-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

STUPARU G GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5 avansat Respins

STUPARU I MADALIN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.2 experimentat Respins

STUPARU M MIRCEA-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

STUPARU P. MADALINA-LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

SUCIGAN C. DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

SUCILA D DUMITRU ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 5 experimentat Respins

SULTANU D. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3 avansat Respins

SUMEGA I IONUT-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 experimentat Respins

SURCA N. OLGUTA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

SURDILA S ION

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

SURDU E PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

SURDU G GHEORGHE-OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.3 experimentat Respins

SURDU G MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.8 experimentat Respins

SURDU M ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.1 avansat Respins

SURDU S.D GEANINA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

SUTA V. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

SUTOI C GEORGIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

TABACU M FLORIN - ALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

TACHE I MIRCEA - ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

TACOI V. LOREDANA-ELEONORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

TACULESCU I CRISTINA-EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

TAEREL C CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.8 avansat Respins

TAEREL P. LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6 experimentat Reusit

TALOI M ANA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

TALOI P MARIAN BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

TALPA A ALEXANDRU SORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

TALPA V IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

TALPES N PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

TALPESU ST. MIRELA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

TANASE N GRIGORE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

TANASESCU V GIGI CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 avansat Respins

TANASIE C ALEXANDRU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba germana moderna B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.6 experimentat Respins

TANASIE C. FLORIN-ARMAND

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TANASIE D NARCIS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

TANASIE E CATALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

TANASIE G IONUT - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

TANASIE I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

TANASIE M VALENTIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

TANASIE S ANGELA-AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

TANASOIU C MARIUS IONEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

TANASUICA E. LUCICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

TANIGOI A IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

TARABAC N ALECSANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.9 experimentat Respins

TARABUTA I LILIANA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

TARABUTA M. ADELUTA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.3 avansat Respins

TARABUTA S STEFAN - TIBI

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

TARANU G GHEORGHE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

TARANU S. DANIELA-ANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 4.2 avansat Respins

TARINEANU S.G. IULIANA LARISA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.2 experimentat Reusit

TARNITA T MIOARA PATRICIA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TATARU A ADRIAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

TATARU C IONUT COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

TATARU D ANDA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

TATARU F LAURENTIU - CATALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

TATARU G ION

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 avansat Respins

TATARU G STEFAN - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.85 experimentat Reusit

TATARU I. VICTOR

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

TATARU V EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

TATOMIR E ADRIAN-EMANOIL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

TATUCU N ADINA FLORENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

TEACA S VICA-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

TELEGAN I LIVIU MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

TEODORESCU D MIHAI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

TEPLES L ALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

TERESCU V VASILE-MARIAN

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

TESILA G. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

TICANA N DELIAN - SEVERICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7 avansat Reusit

TICANA N OANA - RALUCA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.2 avansat Reusit

TICARTICI T MILENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

TICLETE P CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TICUS I LAURENTIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

TIGAIE N IULIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

TIGANASU N ADRIAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

TIGANASU N ROMULUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.2 avansat Respins

TIGANASU R IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

TIGANELE C. ANGELO-GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 4 nivel mediu Respins

TIGANELE T. DORINA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

TIGLA O. ALIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.55 experimentat Reusit

TINCUSE G MADALINA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

TINICA E DANIELA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

TINICA F. MIHAI-ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

TINOIU S MIHAI - EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TIPARESCU C.G ANDRADA BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

TIRDA S LUMINITA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza N/p Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

TIRISI P MIHAI-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

TIRLES G ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.7 experimentat Respins

TIRLUI C. GHEORGHE-GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

TIRLUI D. ALIN-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

TIRLUI GH COLENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

TIRLUI M ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

TIRLUI M MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

TIRZIU G IONELIA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba rusa A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

TISTER C ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

TITA V. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.8 experimentat Reusit

TITIRIGA D. ANCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 9 experimentat Reusit

TIUCA E.C LUCIAN-COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

TIUCA G MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

TIULEANU V. NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.35 avansat Respins

TIUTIU V IULIA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

TIUTIUC C DANIEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

TIUTIUC N LIVIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza N/p Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat N/p

TOADER N IONELA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 6.3 experimentat Respins

TOARGA I. DOREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

TOBA S SEBASTIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

TOCA D. AUREL-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 4.1 experimentat Respins

TOCA I ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 avansat Respins

TODERICA A. MARIA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TOGOE G LUIZA-CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Economie 4.1 experimentat Respins

TOGOE G. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TOGOE I. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.8 avansat Respins

TOGOE N. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

TOLBUS V.C CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

TOLOS S. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TOMA C DANIEL-VIVIAN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

TOMA C GEORGE - LUCIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

TOMA I IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

TOMA S MARIUS-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1 experimentat Respins

TOMESCU I CRISTINA ISAURA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TOMESCU I CRISTINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8 experimentat Reusit

TOMESCU I MIHAI CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 avansat Respins

TOMESCU L FLORIAN MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 5 experimentat Respins

TOMESCU P MILICA-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

TOMESCU S IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7 Fizica 5.5 experimentat Respins

TOPALA V.C CLAUDIU VALERIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

TOPOR D OVIDIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

TOTOROANTA A GEORGETA - ILIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

TOTOROANTA M NICUTA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

TRAIANOVICI D FLORINA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

TRAILA A GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

TRAILA C TONY-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 9 experimentat Respins

TRAILA E LOREDANA-EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

TRAILA GH. ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

TRAILESCU C. MARILENA-OLIVIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

TRANDAFIR A ALIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TRANDAFIR C VIORICA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.2 incepator N/p

TRANDAFIR D LIVIU - GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.6 experimentat Respins

TRANDAFIR GH. CORNELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

TRANDAFIR I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

TRANDAFIR V DIANA-ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

TRANDAFIROSU M. PINICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 4.2 avansat Respins

TRASCA A. IONUT-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.05 Fizica 9.6 experimentat Reusit

TRASCA D. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.9 experimentat Respins

TRASCA N CONSTANTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

TRASCA V. GEORGIANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

TRICA D ADELIN COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

TRICA V. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8 experimentat Reusit

TRICANA I COSMIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

TRIFU I CLAUDIU-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

TRISCA GH. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.5 avansat Respins

TRITA P. PAVEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.8 avansat Respins

TROACA E LELICA EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8 experimentat Respins

TROI I MARIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.6 avansat Respins

TRONCUTA G. PAUL-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.5 experimentat Reusit

TROPOE A ANDREI

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

TRUSCA A MADALIN-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

TRUSCA C IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

TRUSCA C.P. ANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.6 nivel mediu Respins

TRUSCA E CLAUDIU - MADALIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

TRUSCA G SERGIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

TRUSCA I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 5.2 avansat Respins

TRUSCA I SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2 experimentat Respins

TRUSCA I. EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

TRUSCA I. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TRUSCA M BIANCA - SIMONA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

TRUSCA P. CIPRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.2 Economie 7 experimentat Reusit

TUCE F. VLAD-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 9.4 experimentat Reusit

TUCULANU C. ANDREEA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

TUDOR C CLAUDIU-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

TUDOR C CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

TUDOR C MARIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

TUDOR C. CORNEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 experimentat Respins

TUDOR G IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

TUDOR GH GEORGE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.2 avansat Respins

TUDOR I NICOLAE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TUDOR I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 avansat Respins

TUDOR I. VALENTIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.5 experimentat Reusit

TUDOR M GHEORGHITA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

TUDOR M. MIHAI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.3 experimentat Reusit

TUDOR P IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 7.1 experimentat Respins

TUDOR V ELEONORA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 5.2 avansat Respins

TUDOR V. VIOREL

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

TUDORAN R CATALINA - IONELIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

TUDORESCU I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 incepator Respins

TUDORESCU P COSTINEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

TUDORESCU-PREOTU V NARCISA ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.7 experimentat Respins

TUDORICA N. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.1 avansat Respins

TUDORICA R NICOLAE DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

TUDORIE M. MONICA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

TUDOSIE A. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

TUFA D DORINEL MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

TUFIS G LILIANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

TUICA P. DIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

TUILA G VASILE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

TULBA F CRISTIAN-ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

TULEI I IONELA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

TULIC G GEORGE-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TULIUS A INGEBORG-EUGENIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

TUNCU I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 avansat Respins

TUNSOIU N. CONSTANTN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

TURAI I DANIEL-MARIAN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

TURBATU C.N ANISOARA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.9 avansat Reusit

TURCITU I DUMITRU-ADELIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TURCU G. MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

TURCU I TITI COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

TURCU P EMIL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

TURLA G LUCIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.9 experimentat Respins

TURLEA G. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

TURTUREA I ALEXNDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

TURTUREA I IONUT - ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.6 experimentat Respins

TUTA P IONUT - IULIAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

TUTA P MANUELA ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.6 experimentat Reusit

TUTA V.I. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TUTUNARU E RADU DORINEL

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.8 experimentat Respins

TUTUNARU GH. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.1 experimentat Respins

UDREA A. STEFAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

UDREA D. GABRIELA-VIORICA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

UDREA G GEORGE - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.85 experimentat Respins

UDREA T DANIELA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

UDREA V BOGDAN LAURAS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

UDRESCU V MIHAELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

UDROIU I ELIZA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ULARU E VASILICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

UNGUREAN-TICU I IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

UNGUREANU A AUREL-EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

UNGUREANU D ISABELA -ELENA

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

UNGUREANU GH. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 2.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 5.3 avansat N/p

UNGUREANU I DUMITRU

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

UNGUREANU I ELENA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

UNGUREANU I GETA ANCUTA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.2 experimentat Reusit

UNGUREANU N ELVIS

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

UNGUREANU N MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Respins

UNGUREANU T DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.7 avansat Respins

UNGUREANU V MONICA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

UNGUREANU V. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.2 experimentat Reusit

UNGUREANU V. OANA-COCUTA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

UNTARU C CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 5.2 experimentat Respins

UNTARU G CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

UNTARU-BADEA N.N ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

URDA I. IONELA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

URDAREANU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.55 nivel mediu Respins

URECHE N ION-AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

URHUT D EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 experimentat Respins

URHUT D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

URSAIN F AURELIA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.9 experimentat Reusit

URSU C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica N/p nivel mediu N/p

URSU I IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

URSU I. JENICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 avansat Respins

URTILA I. MIHAELA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 avansat Respins

USAIN P CLAUDIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 3.4 avansat Respins

USURELU S ANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

USURELU V DOINA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Economie 5.85 experimentat Reusit

VACARESCU A CONSTANTIN-LIVIU

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

VACARESCU I. MIRELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

VACARESCU M. FLORINA DORINA SORINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

VACARIU S CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

VACARU C. ALEXANDRA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

VACARU D. EUGEN

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

VACARU D. SILVIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

VACARU I TONI EMERSON

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

VACARU M. CRISTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

VADRARIU I ANA AIDA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

VADUVA C FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5 avansat Respins

VADUVA I IONEL-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

VADUVA I IRINA - ELENA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

VADUVA I NICOLETA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

VADUVA M IULIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

VADUVA M MADALINA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

VADUVA N MARIA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

VALON F. DANUT

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 4.2 avansat Respins

VANJAN I. DORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

VANVU D LAVINIA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.3 experimentat Respins

VARGA N. IOANA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

VARGATU C MARIETA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

VARGATU I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

VARZARU F LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

VARZARU L BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

VASILAN M. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 experimentat Reusit

VASILE C SORINA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

VASILE C VIOREL - JEAN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

VASILE I IONUT-MARINICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

VASILE M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

VASILICHIE I DAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat N/p

VASILOIU M CARMEN ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

VATASESCU C. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

VATASESCU S LIVIU-CLAUDIU-RICARDO

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

VATAU C ANAMARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.1 experimentat Respins

VATUIU F VLAD

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

VELCOVICI I DAN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VELCOVICI M.I IONELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.3 avansat Respins

VELIMIROVICI A LILIANA SNEJANA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 9.2 experimentat Respins

VELIMIROVICI L DEAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

VELISCU N DANIEL-NICU

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

VERBONCU GH. DOMNICA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

VEVERITA O CRISTIAN-ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.2 avansat Respins

VEZUREANU C ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

VIASU D. DORU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 avansat Respins

VIASU GH. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 avansat Respins

VIASU I ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.6 experimentat Respins

VIASU S MIHAIL ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

VIASU S. SORIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

VIDAN D DANIELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Economie 3.45 experimentat Respins

VIDESCU I ANDREI-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

VILCAN D NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

VILCAN D. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.9 avansat Respins

VILCAN GH. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.9 avansat Respins

VILCEANU G ION-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

VILCEANU I. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

VILCEANU L MARIA-SABINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

VILNOIU L.S. REMUS-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 8.3 experimentat Reusit

VILSAN C. FLAVIA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

VILSAN I LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

VINA S GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

VIOR ST FANEL COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

VIRFEANU I CORNELIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VIRSOG M GEORGIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.1 experimentat Reusit

VIRSOG V CLAUDIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.6 avansat Respins

VIRZOB G. GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

VIRZOB N. MARINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

VIRZOB T MONICA-MARIUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

VIRZOB-PATRASCU S COSTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

VISAN G IONUT-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

VISAN GH. PETRE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

VISAN I CRISTIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

VISAN P MARCEL-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

VITAN S JAN-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

VIZANTE V. FLORINA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.9 avansat Reusit

VLAD GH. AUREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

VLAD M MIHAELA IRINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

VLADAIA I FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

VLADAIA M.V. VALENTIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

VLADAIANU I ALEXANDRA MIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

VLADESCU D.A.V MADALINA-IULIA-AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 6 experimentat Reusit

VLADU A ALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

VLADU C CONSTANTIN-LORIN

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 5 avansat Respins

VLADU T TATIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

VLADU V GABRIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 1.2 avansat Respins

VLADULESCU ML ALEXANDRA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

VLADULESCU O EDUARD VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5.5 experimentat Respins

VLADUT A.D SILVIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

VLADUT G. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 8 Economie 6.75 experimentat Reusit

VLADUT I. CARMEN-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

VLADUT T. DORINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE IONESCU-SISESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

VLADUTI C. PETRICA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

VLADUTI-VASILAN V. ELISAVETA-VIORELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

VLADUTU M NATALIA MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

VLAICU G MIHAELA - CORINA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

VLASCEANU A.S. DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

VLASIE I ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

VOICHITA I AURELIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.8 avansat Respins

VOICU M. BIANCA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

VOICU P VIOREL - COSMIN

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

VOIN C CLAUDIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.9 experimentat Respins

VOIN C ROBERT LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

VOIN D DALIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.6 experimentat Respins

VOIN L DANILA

    COLEGIUL TEHNIC DIERNA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

VOINEA S STEFAN - LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VOJKANOVIC S. SLAVKO

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

VRABETE N CATALIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

VRAGNEANU F. FLORIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.4 avansat Respins

VRAJITORU I DANIEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

VRAJITORU L. EMIL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.2 experimentat Respins

VRANCUT G BOGDAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.4 experimentat Respins

VRANCUTI D OVIDIU-DORINEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

VRANCUTI M MUGUREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

VREJEA R. IONELA ADELA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 5.8 avansat Reusit

VUC V. MIRELA-VERONICA

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.4 avansat Respins

VUCEA E LIVIU-HARALAMBIE

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.75 nivel mediu Respins

VUESCU E MADALIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

VULPASIN G NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 experimentat Respins

VULPE T CONSTANTIN ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

VULTURAR T TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.9 experimentat Respins

ZAHARESCU P. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ZAHARIA C. MARIOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

ZAHARIA D. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

ZAHARIA D. VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

ZAHARIA E. VIVIANA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ZAHARIA G ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ZAHARIA GH. CLAUDIA-LARISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

ZAHARIA I ANDREEA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ZAHARIA P. VANINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HALINGA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

ZAHARIA T EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ZAHARIA V IONUT - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ZALOG D ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

ZAMAN N. FLORIANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

ZAMFIR A. ALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

ZAMFIR M. PETRE-IONEL

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

ZAMFIR P. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TUDOR VLADIMIRESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.1 experimentat Respins

ZAMFIRACHE F GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Logica si argumentare 2.05 experimentat Respins

ZAMFIRESCU A.V ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSPORTURI AUTO Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.9 avansat Respins

ZANFIR M CORINA - IOANA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ZANFIR M. IULIANA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

ZANFIROIU D MERAL-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 3.1 avansat Respins

ZAPOLSCHI C GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

ZARA I GEANI

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2 experimentat Respins

ZARA I ILEANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

ZARAFU A ADRIANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.2 experimentat Respins

ZARAFU R NICOLITA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LORIN SALAGEAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ZARONIU V GEORGETA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC THEODOR COSTESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.1 avansat Respins

ZAVALAS N ANA-MARIA NATALIA

    LICEUL TEORETIC CUJMIR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.3 avansat Reusit

ZDRAFCU N. CRISTIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Economie 9.55 experimentat Reusit

ZDRAFU C. VIOREL CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

ZDRAFU N. EUGENIA

    LICEUL TEORETIC DR.VICTOR GOMOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ZEGOICEA C DIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DOMNUL TUDOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

ZEGOICEA I. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE TITEICA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ZIMTA C SORIN

    LICEUL TEORETIC SERBAN CIOCULESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

ZOICAN I EMILIA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DECEBAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ZOROCLIU C.S. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit
Category: Breaking News
Comments feed : RSS 2.0. Leave your own comment below, or send a trackback.
Add your cents! »
    If this is your first comment, it will wait to be approved. This usually takes a few hours. Subsequent comments are not delayed.