Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Iasi

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Iasi, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANCUTEI I. MIHAI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ABABEI C IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

ABABEI CAS SANDULESCU C IRINA MARIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

ABABEI G ADELINA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

ABABEI I FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

ABABEI I MONICA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 avansat Respins

ABABEI I. PETRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

ABABEI N. PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A1--A2-A1- Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

ABABEI V GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

ABABEI V. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ABABEI-UNGUREANU D. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ABABI I IONELA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

ABAITANCI M MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.35 experimentat Respins

ABALAI A MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ABALASEI D SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.1 avansat Respins

ABICULESEI D ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

ABICULESEI M SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ABU-LAUZ E ALIN IBRAHIM

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

ABUNEI E FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.3 experimentat Respins

ABUNEI N MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 4.3 Limba engleza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

ABUNEI V ALINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba spaniola B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ABUNEI V IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

ABURLACITEI I ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ABUZATOAEI T FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5 avansat Respins

ABUZULOAIE C IOANA-CATALINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 experimentat Reusit

ACASANDREI G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ACASANDREI S MARGARETA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 incepator Respins

ACASANDREI T TIBERIU-GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ACATINCAI C CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ACATRINEI D LIGIA-EMANUELA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

ACATRINEI E CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ACATRINEI G LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3 nivel mediu Respins

ACATRINEI G OANA-MORENA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 9 avansat Respins

ACATRINEI M FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ACATRINEI M. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

ACATRINEI M. DRAGOS-VLAD

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ACATRINEI P ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ACATRINEI R ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Economie N/p N/p N/p

ACATRINEI V ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

ACATRINEI V VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ACHELARITEI R MADALINA SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ACHELARITII L MIHAI DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.15 Geografie 6.4 experimentat Respins

ACHIRECESEI P VLAD-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ACHIREI I IOANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

ACHIRIECESEI V CORNELIU-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ACHITE G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

ACHITEI G NICOLETA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ACHITEI M. GABRIELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

ACHITII AL ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ACHITULESEI GH. GINA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

ACI I PETRONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

ACONSTANTINESEI G LAURA-SIMONA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Geografie 2.4 incepator N/p

ACORNICESEI C ALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

ACOSTIOAI I. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2--A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 incepator Respins

ACOTUNOAEI D DANUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.25 avansat Respins

ACOTUNOAEI S MARIA-DANIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ACSINTE C FLORENTINA MANUELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9 avansat Reusit

ADAM C COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ADAM C. ALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ADAM I ALEXANDRA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ADAMACHE V FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ADASCALITEI GH BOGDAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

ADASCALITEI M. STEFANA-ANDREIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

ADASCALITEI V STEFAN

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.75 experimentat Respins

ADOBROAEI I. CLAUDIU-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ADOCHITEI M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.3 experimentat Respins

ADOMNICAI C AURICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ADOMNICAI C IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ADOMNICAI M. STEFANUT - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ADOMNICAI V MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

ADONICIOAEI CAS ANDREI T DANIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

ADONICIOAIE I IONUT

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

ADOROAIE A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ADUMITROAIE V ROXANA CLIUTA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

AELENEI D MARIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

AFANASE I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Economie 2.6 avansat Respins

AFLOAREI E DIANA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AFLOAREI F ANDREI MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

AFLOAREI J DORA LIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

AFLOAREI L. BOGDAN - MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AFRASILOAE V. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

AFRASINEI GH MARICICA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.85 incepator Respins

AFRASINEI M. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

AFRASINEI P ELENA-GEANINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.2 avansat Respins

AFRASINEI P MADALINA-MARIANA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

AFRASINI N IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

AFTANASA V PAULA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9 avansat Reusit

AFTANASE C RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

AFTANASE T. IUSTIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

AGACHE D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

AGACHI A ANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

AGACHI A GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.1 avansat Respins

AGACHII D ANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

AGAFITEI C ALIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B1--B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

AGAFITEI I IOANA DENISA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

AGAFITEI P. MARIUS-PETRU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

AGAFITEI V ELENA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 avansat Reusit

AGAFITII CASAT RUSU I CARMEN ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Respins

AGANENCEI G. MIHAI - ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AGANENCEI M STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Istorie 9.3 Filosofie 7.15 nivel mediu Reusit

AGAPE A ANDREI-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

AGAPE C ANCA-ELENA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

AGAPE C CORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

AGAPE E ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

AGAPE I RAZVAN - MARIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

AGAPE M MUGUREL EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.4 Limba franceza Matematica T2 5.7 Fizica 5.25 incepator Respins

AGAPE M. DANUT

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

AGAPI G. ANA AMALIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 incepator Respins

AGAPI V VICTORIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 1.95 incepator Respins

AGAPIE C FLORIN LIVIU

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.95 incepator Respins

AGAPIE L EMANUEL

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

AGATINEI G IOANA - LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

AGAVRILOAE G IONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

AGAVRILOAEI D RACHELLA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Respins

AGHEBANOAE G OANA-DOMNITA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

AGRIGOROAEI-CASATORITA TIMOFTE V LUMINITA - VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

AGRIGOROAIE G MARIA- SIMONA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

AGRIGOROAIE G MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

AGRIGOROAIEI M MARIUS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

AGUDARU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2--B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

AGUDARU V MARINICA DORINA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

AGUDARU V RADU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu N/p

AGUDARU V VASILE EUGEN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AIFTIMIE C COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

AILENEI D DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

AILENEI I RAMONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

AILENEI V COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

AILIESEI E IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

AILIESEI G MARIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.2 avansat Respins

AILIESII I IOANA-ALINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

AILINCA D. ANDREIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

AILINCA G TEODORA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

AILINCAI I ANCA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

AILINCAI I MARICELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AILOAEI E MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

AIOANEI T MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

AIONESE D MADALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.75 experimentat Reusit

AIONESEI G GEORGIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

AIONESEI V ALEXANDRU - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

AIRINEI D FLORIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

AIRINEI E ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 8 experimentat Reusit

AIVANOAEI F BEATRICE GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 5.5 experimentat Reusit

AIVANOAIE V. ELENA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

AJIDAUCEI N. NECULAI - EMANUEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AL SHURBAJI M SINZIANA FATMEH

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ALBU C DANIELA-IOANA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.2 avansat Respins

ALBU C STEFAN NECULAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 9.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ALBU CTIN ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.75 avansat Reusit

ALBU G ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ALBU G MARIUS STEFANEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ALBU G MIHAELA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ALBU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ALBU V ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba germana moderna Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ALBU V CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 nivel mediu Respins

ALBU V ELIZA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

ALBU V IOAN

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 7.6 experimentat Reusit

ALBU V MADALINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

ALDEA M ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

ALDEA M ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

ALECSA C COSMINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALECSA C MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ALECSA C. RADU-MARIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ALECSANDRESCU N IULIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

ALERGUS P TEODORIAN NARCIS

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

ALEXA C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 7.65 experimentat Reusit

ALEXA C CONSTANTIN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.8 avansat Respins

ALEXA C GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.4 avansat Respins

ALEXA C MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.6 avansat Respins

ALEXA C. CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Reusit

ALEXA CASAT CATALAB M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXA G IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

ALEXA G MARIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ALEXA I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ALEXA I DANIEL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

ALEXA I EMA-SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza Istorie 9.6 Geografie 9.7 avansat Reusit

ALEXA I ESTERA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ALEXA I IOSIF

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

ALEXA I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ALEXA I. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu N/p

ALEXA M SILVIU GEORGE

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

ALEXA M. MIHAELA - ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ALEXA N CONSUELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.85 avansat Reusit

ALEXA V DRAGOS VASILICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5.1 Geografie 7.1 experimentat Respins

ALEXA V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU C ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.4 experimentat Respins

ALEXANDRESCU C EUGENIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Reusit

ALEXANDRESCU C. MARIAN-CULITA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

ALEXANDRESCU I MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU I STEFAN DANYEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu N/p

ALEXANDRESCU L SIMONA ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

ALEXANDRII V ALINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALEXANDRIUC G EMMA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 6 experimentat Reusit

ALEXANDROAIE T TUDOR-ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ALEXANDRU CASAT ROMAN G ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ALEXANDRU D ANDREEA LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU G MARICICA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I. ALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

ALEXANDRU P GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ALEXANDRU V CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ALEXIUC M ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 6.35 experimentat Respins

ALEXOAIEI V AURICA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

ALEXUC M GEORGE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

ALIMAN I ANDREEA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.5 Geografie 5.7 incepator Respins

ALISTAR C MARICICA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

ALISTAR D BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ALISTAR D TUDOR VASILE

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.3 experimentat Reusit

ALITEI CAS MARCU G GEORGETA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

ALIXANDRU D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

ALIXANDRU I IOANA-TEOFANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

ALTAM M GICU MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

ALTAN I PETRU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 5.65 avansat Respins

ALUCHIENESEI I SORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ALUCULESEI C MARIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ALUCULESEI N IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 nivel mediu Reusit

ALUCULESEI S MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ALUNGULESEI . EDWINA MARINELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

ALUPEI D MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-B1-- Istorie 6.9 Geografie 7.2 avansat Respins

ALUPEI I ALEXANDRA GIANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.8 experimentat Respins

ALUPEI N IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

ALUPOAE V ANCUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ALUPOAEI R DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

ALUPOAIEI M OANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

ALUPULUI P ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

AMANALACHIOAE G. GABRIELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

AMANOLESEI CASAT CHIRICA C VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

AMARANADEI CTIN RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AMARANDEI C CATALIN VASILE

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

AMARANDEI D STEFANA - IULIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.9 experimentat Respins

AMARANDEI D. DANIEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

AMARANDEI I ANDREI-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.4 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AMARANDEI L ROXANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AMARANDEI M BOGDAN MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 5.25 experimentat Respins

AMARANDEI P SUZANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

AMARANDI A LIVIU - ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 7 experimentat Reusit

AMARGHIOALEI CAS DULMAN G ELENA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

AMARGHIOALEI ID SIMONA-MIHAELA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

AMARIEI C CONSTANTIN SERGIU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

AMARIEI D GABRIELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

AMARIEI N DRAGOS FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

AMARIEI O CRISTINA-DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

AMARIEI P ANDREEA-IOMELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

AMARIEI P PETRU-TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

AMARIEI S ANDREI PETRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

AMARITEI I IONUT

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 3 experimentat Respins

AMARIUCAI D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

AMARIUCAI I OANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

AMARIUCAI P FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

AMARIUTEI ST. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

AMARTINESEI M CIPRIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

AMARTINESEI V. PETRU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

AMBROSIE C LARISA MANUELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

AMBROSIE M IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

AMBROZIE C SARAH-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

AMIHAILESEI I IOANA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

AMNAR M ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.45 experimentat Reusit

AMORARITEI L. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

AMORARITEI M LUCIA EMMA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AMOSIESEI D ADRIANA LENUTA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANASTASIEI C. PETRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ANCHIDIN S VLADUT MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Economie 8.3 experimentat Reusit

ANCUTA D ADRIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

ANCUTA G DANIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba germana moderna B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.15 avansat Reusit

ANCUTA G. ANCA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ANDON T CONSTANTIN DRAGOS

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.35 avansat Reusit

ANDRAS S MAGDA IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDRECA V TEOTIM

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 9.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

ANDREI CAS ROTUNDU C MIRELA MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ANDREI C COSMIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ANDREI C IOANA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

ANDREI C PETRONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

ANDREI D MARIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.5 avansat Respins

ANDREI G STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ANDREI I ANTON

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Eliminat din examen

ANDREI I MARCELIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 nivel mediu Respins

ANDREI M DIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDREI M. STEFANIA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

ANDREI N IONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.2 nivel mediu Respins

ANDREI V RADUCU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

ANDRICI C IONUT-LAURENTIU

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.8 Filosofie 6.7 avansat Reusit

ANDRIES C IULIANA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

ANDRIES CAS FLORIA G MAGDA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANDRIES F ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

ANDRIES I ANTONIO ROBERT

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.85 avansat Respins

ANDRIES I. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ANDRIES M ANDY DANIEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 incepator Respins

ANDRIES M. MIRCEA-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

ANDRIES P LAVINIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ANDRIES P. ALEX

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ANDRIES R CATALINA ELENA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

ANDRIES R CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 incepator Respins

ANDRIES V SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

ANDRIESCU C DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 avansat Reusit

ANDRIESCU C IONELA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ANDRIESCU C. DUMITRU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

ANDRIESCU C.M. LARISA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

ANDRIESCU E IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDRIESCU F GABRIELA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba franceza Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

ANDRIESCU I NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Istorie 5.75 Geografie 6 experimentat Reusit

ANDRIESCU M MADALIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.1 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ANDRIESCU N ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

ANDRIESCU N NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2 incepator Respins

ANDRIESCU V SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2--A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.2 avansat Respins

ANDRIESEI G ARISTIDE SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

ANDRIOAE I MARIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

ANDRIOAIA G ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

ANDRIUCA D ARTEMIZA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDRON R RADU-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANDRONACHE A ANDREI ILIE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 experimentat N/p

ANDRONACHE I ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Reusit

ANDRONACHE I BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ANDRONACHE STANCIU M CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.45 incepator Respins

ANDRONACHE V ELENA - ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 7.05 incepator Reusit

ANDRONACHI N PETRU- DORINEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ANDRONESCU C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANDRONIC NICULESCU B ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 7 Fizica 8.6 avansat Reusit

ANDRONIC A ADRIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 10 experimentat Reusit

ANDRONIC CASAT IGNAT C ISABELA ANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ANDRONIC F. ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 incepator Respins

ANDRONIC V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANDRONIC V. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANDRONOVICI L CALIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANDRUNACHE M BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

ANDRUSCA A AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

ANDRUSCA I LOREDANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

ANEA N LIDIA-ANTONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.1 avansat Reusit

ANEA V VASILE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba spaniola Istorie 8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANECHITEI N CEZAR - PETRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

ANECHITEI N MARIUS-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 5.05 Geografie 6.6 avansat N/p

ANECHITOAEI D DUMITRU ALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

ANECULAESA G GEORGETA PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

ANECULAESE V OANA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 10 avansat Reusit

ANGHEL CASAT LUPU I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2---A1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ANGHEL I IOAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 6.7 Limba franceza Matematica T2 6.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANGHEL M MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ANGHEL M RAZVAN-CONSTANTIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANGHEL S ANDREEA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.4 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

ANGHEL V NADEJDA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.8 avansat Reusit

ANGHEL V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

ANGHELACHE E CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 incepator Respins

ANGHELUTA C ADINA - PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.7 avansat Reusit

ANGHELUTA I. ARTEMIZA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ANICAI C ELENA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

ANICAI I ELENA RAMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 7 nivel mediu Respins

ANICULAESEI G DIANA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

ANICULAESEI G GHEORGHITA-BOGDAN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

ANTI-MARTINICA-PETRUT I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

ANTIGHIN C STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ANTIGHIN D RADU GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ANTIGHIN G FLORIN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 6.75 experimentat Reusit

ANTOCHI C PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ANTOCHI C VASILICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.5 avansat Respins

ANTOCI C. IONELA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

ANTOCI M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

ANTOCI M PETRICA DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

ANTOCI S DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ANTOHE V RAMONA ELENA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ANTON A ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.05 Geografie 8.5 avansat Reusit

ANTON B IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1 nivel mediu Respins

ANTON C ANDREI - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

ANTON C FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

ANTON C GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

ANTON C MIHAI MINORAS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

ANTON C. VASILICA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.85 avansat Reusit

ANTON D EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

ANTON F. TEODORA-DIANA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Istorie 4.55 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

ANTON G GEORGIANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

ANTON I MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANTON I RENATA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

ANTON I. SAMUEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ANTON M ANDREI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza N/p Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat N/p

ANTON M. PAUL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

ANTON V MIHAITA COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ANTON V. MIODRAG - ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ANTONESCU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.3 avansat Respins

ANTONESEI L ALINA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

ANTONIA C ANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ANTONIA L FLORIN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

ANTONICA M FLORENTIN ELVIS

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.1 incepator Reusit

ANTONIU F ANDREEA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANTONOAE C VLAD ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7 experimentat Reusit

ANUSCA C COSMIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

APACHITEI D VASILICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

APACHITEI G ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 9.7 experimentat Reusit

APALIMARITEI D GABRIELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

APARASCA GHI ANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.5 experimentat Reusit

APARECE-SCUTARIU A. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.1 experimentat Reusit

APETRACHIOAEI V TUDOR-NICOLAIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

APETRACHIOE D. MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

APETREI C ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

APETREI C MADALINA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Economie 6.1 experimentat Reusit

APETREI C. ANDREI-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

APETREI D MARIUS-ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5 avansat Respins

APETREI D. MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

APETREI E DENISA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

APETREI N MAGDALENA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

APETREI S ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

APETREI V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

APETREI V VALENTIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.2 experimentat Respins

APETRI F. IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 5.6 experimentat Respins

APETRI S COSMINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

APETRI V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Chimie organica T1 Nivel I 4.15 experimentat Respins

APETROAE D. MARIA-IRINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

APETROAEI D SIMONA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.35 experimentat Respins

APETROAEI D. DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

APETROAEI G ALEXANDRU - PETRONEL

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.3 experimentat Respins

APETROAIEI A ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.15 avansat Respins

APINTILESEI F. VASILICA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

APINTILIESEI C OVIDIU COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

APOPEI A IRINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 incepator Respins

APOPEI M SORIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

APOSTOL A. MIHAELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

APOSTOL CASAT JUGARU D MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

APOSTOL D ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

APOSTOL D ANDREIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

APOSTOL D. LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

APOSTOL E RAOUL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.2 experimentat Reusit

APOSTOL I CONSTANTIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

APOSTOL I IONEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

APOSTOL I LUCIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL I RADU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL M MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.1 experimentat Respins

APOSTOL M RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 avansat Reusit

APOSTOL-GAVRIL G. ADINA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

APRELOAE D ADELINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

APREUTESEI CAS GINGA N MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

APREUTESEI D LACRAMIOARA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.65 avansat Reusit

APREUTESEI M GABRIELA-MARINELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

APROFIREI D DUMITRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ARAMA T. ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ARAMEANU V ROXANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

ARCHIP E. TUDOR-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 avansat Reusit

ARCU D. FLORENTINA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

ARDELEANU I ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.7 avansat Respins

ARDELEANU R. TUDOR-STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

ARGATU V DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ARGEANU S STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.9 Psihologie 7.7 avansat Reusit

ARGHIR R ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

ARGHIROPOL M. SEBASTIAN-NICOLAS

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 experimentat Respins

ARHIP G IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

ARHIP P ELENA-ANDRADA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ARHIP S. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

ARHIRE C COSTINEL - IONEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

ARITON C DAN-STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.05 Geografie 9 avansat Reusit

ARITON C ELENA DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

ARITON GH HORIA PETRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.2 experimentat Reusit

ARITON P OANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ARMASU C IULIAN - STEFAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.1 avansat Reusit

ARMASU M IOAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

ARMEANU H. THEODORA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ARMENIA I IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.05 avansat Respins

ARNAUTU I TUDOR-NICOLAIE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

ARNAUTU I. PETRISOR

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

ARNAUTU M MADALINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

ARONEANU F FLORIN NARCIS

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ARONET I IOANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ARSENI G MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Respins

ARSENI V ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

ARSENOI C OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ARTENE C FLORIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ARTENE D DIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ARTENE G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ARTENI I ANISIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ARTENI N ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

ARTENI S. ROMEO

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

ARTENIE A MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.75 experimentat Respins

ARTICUCI P MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ARUSTEI A ALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 avansat Reusit

ARUSTEI C TIBERIU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

ARUXANDEI I ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5.6 experimentat Reusit

ARVINTE D SINZIANA PETRONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.3 avansat Respins

ARVINTE GH. MARIA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ARVINTE T. COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ASAFTEI C CRISTINA-MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

ASAFTEI CASAT RUSU V NINETA AUGUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ASAFTEI G DANIELLE LAVINIA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

ASAFTEI M. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.45 Limba engleza Matematica T1 1 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ASAFTEI M. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

ASANACHE I AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ASANDEI I TUDOR

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

ASAVEI C ALINA-ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

ASAVEI G. CATALINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

ASAVEI M MADALINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ASAVOAIE G MONICA DANIELA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ASAVOAIE I CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ASIMINEI S SERGIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.5 avansat Respins

ASIMIONESEI C LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

ASMARANDEI V ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ASOFIE S MARINELA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.9 avansat Respins

ASOFIEI A CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

ASOFIEI C ANDREEA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ASOFIEI CAS FILIP I PAULA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ASOFIEI CAS SCAFARIU V NICOLETA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

ASOFIEI I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

ASOFII C SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

ASOLTANEI C MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ASOLTANEI M CONSTANTIN ALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 7.05 experimentat Respins

ASOLTANEI V VALENTIN - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

ASOLTANI I. VALENTIN - COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 avansat Respins

ASTANEI I IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ASTEFANEI A CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ASTEFANEI C ANDREEA-CATALINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ASTEFANEI C JACKE EDUARD

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

ASTEFANEI I IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

ASTEFANEI R OANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.6 avansat Respins

ASTEFANI M ADELINA ROXANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

ATANASIU T.S ALEXANDRA - ANTONELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

ATASIEI A LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ATASIEI A RAZVAN-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.75 avansat Reusit

ATASIEI C ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

ATASIEI M ANA MARIA GEORGIANA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 9.05 nivel mediu Reusit

ATASIEI M FLORENTINA DENISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ATASIEI P. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ATASIEI V. ANDREI-FLORIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

ATASIEI V. BOGDAN - IOAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ATIMOFTOAE I NINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ATIRGOVITOAE M ANCA ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 9.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ATODIRESEI C OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

ATODIRESEI C. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

ATODIRESEI D EDUARD NICUSOR

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ATODIRESEI D MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ATODIRESEI I LUIZA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ATOMEI D DORIN DUMITRU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

ATOMEI M. DRAGOS-ANDREI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

ATUDORE C ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba spaniola A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ATUDOREI I IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

ATUDOREI R BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.4 experimentat Reusit

ATUDOREI V ROXANA-ELENA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

ATUDOSIE A MARIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

ATUDOSIEI V CLAUDIA ALEXANDRA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Reusit

ATWAN V. MARICELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 incepator Respins

AUGUSTIN D IONUT

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

AUGUSTIN P SAMUEL COSMIN

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

AUGUSTIN V BRIGITA-ROZALIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.1 avansat Reusit

AULIENII A CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

AURICA M BEATRICE ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

AURSULESEI M MONICA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

AURSULESEI M OANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

AVADANEI C CRISTIAN-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

AVADANEI J. ANA-MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AVADANEI T ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 incepator Respins

AVADANI D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2---A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

AVADANI I. DRAGOS - IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

AVADANII GHI LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

AVADANII M ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

AVADANII T TIBERIU-TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

AVARVARE - CASATORIT LASCAR I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

AVARVAREI C MARICEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

AVARVAREI C. ALEXANDRA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

AVARVAREI I COSTEL MARCEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

AVASIICEI I ALINA ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

AVASILCAI A. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

AVASILCAI F ANDA IOANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

AVASILCAI M ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

AVASILCAI M. MALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AVASILOAIE L ROXANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.65 avansat Respins

AVASILOAIE P SORINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.15 avansat Respins

AVORNICESEI V STEFAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 5 experimentat Respins

AVRAM C GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

AVRAM I IULIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

AVRAMIUC G NICOLETA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

AXINIA C. ALINA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

AXINIA GH GABRIEL-VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 5.8 experimentat Respins

AXINTE C CLAUDIU-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.9 experimentat Respins

AXINTE C. COSMIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

AXINTE D ANDREI

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

AXINTE D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

AXINTE D PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

AXINTE G. LOREDANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

AXINTE L NICOLETA ROXANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

AXINTE P ANCUTA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

AXINTE T ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

AZAMFIREI I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 avansat Respins

BABA D ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BABAN I IOANA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 4.6 incepator Respins

BABANU V ANCUTA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BABATA A ALEXANDRU VLADUT

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BABATA I BOGDAN ILIE

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BABII L ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BABUTA C. NADIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BACALIE V MARIA VALERIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BACALU V. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BACIU A IONUT ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

BACIU A IONUT-NICUSOR

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BACIU A RESILVA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

BACIU A. GEORGEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BACIU C. ANCA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

BACIU D ADELINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BACIU D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BACIU D IULIAN - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.75 Geografie 10 nivel mediu Reusit

BACIU F BEATRICE-ELENA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

BACIU F. ELENA-MANUELA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BACIU G ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BACIU G ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BACIU G IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BACIU GH. ALEXANDRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BACIU I MARIA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BACIU I. IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

BACIU I.N. RALUCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BACIU M LAVINIA MARINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BACIU M MIHAI-LIVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 2.6 avansat Respins

BACIU M OANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BACIU P ANDREI PETRISOR

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACIU S VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BACIU V ELENA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BACIU V. CRISTI - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BACIU V. SAVIN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

BACUSCA C MARCO MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BADARAU C LAVINIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Reusit

BADARAU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.7 avansat Respins

BADARAU I RAMONA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

BADARAU V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BADARAU V MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BADEA G MARCELA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

BADEA V FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

BADEANU M OANA-PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BADIC M ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BADICEL G GIORGIANA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Economie 6.4 nivel mediu Respins

BADII I. GEORGIANA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

BAEAN G MARIA LUIZA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BAER N NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

BAETU C BOGDAN COSTEL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

BAETU M ADINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BAHNA C. IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BAHNAREANU I COSMIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

BAHRIN CAS CHILUG G. MARIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BAICEANU C ANDREIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

BAICEANU GH OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.6 experimentat Respins

BAICEANU I CERASELA- GABRIELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BAICEANU I GEORGETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 3.4 avansat Respins

BAICEANU N ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.7 avansat Respins

BAICEANU R. DIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 avansat Reusit

BAICEANU V STEFANEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

BAJEREANU V NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BAKER AL SAYED

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7.7 Limba engleza Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BALAEASA I RADU IONUT

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALAHUR I DANUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BALAHURA M ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

BALAIA C BIATRICE MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p 2.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BALAN A ELENA - LAURA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BALAN C CLARA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BALAN C CONSTANTIN-EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

BALAN C CORINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 avansat Respins

BALAN C ELENA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 avansat Reusit

BALAN C MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BALAN C RALUCA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.8 experimentat Reusit

BALAN C. MIHAIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

BALAN C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 8.8 nivel mediu Reusit

BALAN D GABRIELA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BALAN G GABRIELA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BALAN J ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BALAN L. IONELA-BEATRICE

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.7 incepator Respins

BALAN M MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Reusit

BALAN M MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BALAN M. LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 6.8 experimentat Reusit

BALAN M. PETRU-VIOREL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BALAN P DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 6 Geografie 5.5 avansat Reusit

BALAN R RAMONA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BALAN V CARMEN ELENA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

BALAN V LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.6 Limba franceza Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

BALANICI C. RADU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BALANICI V STEFAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BALASAN M. DANIEL-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

BALASANU C EDUARD CONSTANTIN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BALASCA I. STEFAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

BALASCUTE P CLAUDIU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

BALAUR D ELENA ANCUTA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.45 experimentat Reusit

BALAUR M ALEXANDRU-DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Respins

BALCAN C OANA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

BALCAN D. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BALCAN I ELIZA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

BALCAN N MIREL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

BALCAN V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BALCAN V LAURENTIU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BALCAS GH. MADALINA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BALINEANU C ANDREEA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BALINT G ROMEO-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.45 avansat Reusit

BALINT I RADU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7.55 experimentat Reusit

BALMUS C IOANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 nivel mediu Respins

BALMUS D ANA-DIANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 experimentat Respins

BALMUS D. IONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 avansat Reusit

BALMUS D. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

BALMUS I. DELIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

BALOTA D ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BALTA C. CONSTANTIN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

BALTAG C FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BALTAG D ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 5.3 avansat Reusit

BALTAG D BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BALTAG V RADU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p incepator N/p

BALTAG V VASILE

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

BALTAG V. RAMONA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BALTATESCU C ELENA GABI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.9 experimentat Respins

BALTEANU A ANTONIA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BALTEANU C DIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba italiana A1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALTEANU E ALEXANDRU

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

BALTEANU I RODICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BALTEANU I SORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BALTEANU N SERGIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALTEANU P BRIGITA ROXANA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

BALTEANU V VICTOR-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 incepator Respins

BALTEI I ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BAMBOI G MIHAI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

BAMBOI I BIANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

BAMBU C VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

BANCESCU M ANDREI - IULIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BANCU D ANDREI

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

BANDAC C IOANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BANDAC C ROXANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BANDUR I MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BANDUR I RAZVAN NICUSOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2 Geografie 8.6 avansat Respins

BANICA D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

BANICA I ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6 avansat Reusit

BANICA I ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 6.2 experimentat Respins

BANU N ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

BARABULA O EDUARD

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 4.1 experimentat Respins

BARAN D MARIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

BARAN D. ELVIS - GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BARAN M MIHAI

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BARARIU C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BARAT M MADALINA ANTONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana B2-B2-B2-A1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

BARBACARIU D IOANA CRISTINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BARBALATA G. LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

BARBALATA I ANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

BARBALATA I CORINA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BARBANOUA R BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

BARBARASA V ION

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 8.2 avansat Reusit

BARBAROSIE N NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BARBAZAN I IONUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.2 experimentat Respins

BARBIERU G ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 8 Geografie 9 avansat Reusit

BARBIERU V VASILE GABRIEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 5.35 avansat Reusit

BARBOSU F DENISA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BARBU . CLARISA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BARBU D. ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

BARBU I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BARBU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BARBUTA C BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BARBUTA I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.7 Limba franceza Matematica T2 5.7 Fizica 5.55 incepator Respins

BARCARI V OLGA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

BARDA P. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BARDITA D ALEXANDRU - CEZAR

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BARGAN G IRINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BARGAN I IONUT-MARIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

BARGAN I. GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BARGAOANU V ELENA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.6 avansat Reusit

BARHAN V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 4.5 experimentat Respins

BARIZ G VIOREL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BARLADEANU E DUMITRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

BARLESCU I RADU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 experimentat Reusit

BARNUSCA V DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BARONCEA R. CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

BARSAN I CONSTANTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 1.9 incepator Respins

BARSAN I PAUL-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BARSAN P CARMEN MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BARSAN V IULIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BARTHA I AMALIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.05 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BARTIC A LUCIAN-EMANUEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BARTIC T RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.5 incepator Respins

BARTOS I OANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

BARUTA C. MARIUS - MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BARZU I ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

BARZU I CONSTANTIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 avansat Respins

BASA G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BASANCIUC I GEORGE CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BASANCIUC S. ANCA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

BASASCU B OANA - TABITA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BASTEA L. EMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BASU I COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BATALAN D CLAUDIA- MIHAELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BATALAN D CLAUDIU- GABRIEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BATAOAIA C OVIDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BATAUSU I ADINA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.35 nivel mediu Respins

BATINCU C CONSTANTIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

BATINCU I NICUSOR CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7 avansat Respins

BAUMGHERTNER C KAROL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

BAZDAGA CAS HARTON V ANA DANIELA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BAZGAN V VLAD ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BAZON I IONELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BAZON N. OTILIA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BECHET C MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.05 Fizica N/p nivel mediu N/p

BEDA C PAULA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BEFU-ROMANESCU N. LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

BEJAN . TUDOR

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BEJAN D CATALIN DANIEL

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Respins

BEJAN D EMA-IULIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BEJAN D. CLAUDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

BEJAN D. OVIDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

BEJAN G. VALERICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BEJAN M PETRONELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 nivel mediu Reusit

BEJAN M. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BEJAN V. RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BEJENARIU C. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

BEJENARU C EMILIAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

BEJENARU D ELENA DIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 9.1 avansat Respins

BEJENARU D. ANTON

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BEJENARU G CLAUDIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BEJENARU I GEORGE-GABI

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

BEJENARU I. IONELA-ADNANA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

BEJENARU N ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 6.2 avansat Respins

BEJENARU P PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.95 Fizica 2.8 incepator Respins

BEJINARIU A COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BEJINARU P RALUCA STEFANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BELCESCU G OANA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BELCIUG T ANDREI-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BELCIUG V ROXANA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BELDIANU T. TIBERIU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

BELDIMAN C THEOFANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 avansat Reusit

BELDIMAN GH. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

BELDIMAN V PAUL-VALENTIN

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BELEUTA M MIHAELA-ADINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.35 avansat Respins

BELEUTA M NICU-VASILICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BELIBOU C FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 avansat Reusit

BELOUS V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BENCHEA C IULIANA-CRISTIANA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BENCHEA G ANGELICA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A2 Istorie 6.4 Psihologie 5.1 nivel mediu Respins

BENCHIA D. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BENDESCU P. REMUS - ROMICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BENGHEAC T LACRAMIOARA TEODORA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

BENTA C IULIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

BENTA COCIORVA C CRISTINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BERARU N ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BERARU P MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BERBECARU P ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.6 Psihologie 5.2 nivel mediu Respins

BERBECE V SIMONA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.75 avansat Respins

BERCU L. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

BERCU N LUCIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BERCU T TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T1 8.5 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BEREHOI D. LUCIAN-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A1--A2-- Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

BERESCU T ADRIAN-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

BEREZINTE I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-B1-- Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BERIGOI C ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BERLIUC E ANDREIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BERTEA C IOANA-LAURA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

BERTEA N ANDREEA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.55 Geografie 10 avansat Reusit

BESCHIERU M RENATA PAULA IOANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BESLEAGA C MARINA - DIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

BESLEAGA D DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

BESLIU A DAN MARIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

BESLIU I BIANCA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BESMECIUC V SERGIU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 1.6 avansat Respins

BETEAGU C. OVIDIU-MARIUS

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BEZEDE C PETRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BIBIRE C TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 avansat Reusit

BICHIR M. IRINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BIDEA G. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BIDIRLIU D FELICIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

BIDIRLIU G ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BILBOC I LAURENTIU - CRISTOFOR

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BILIUTA CAS IANOVICI I LIA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BINCA A ELIZA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BIRGAOANU G DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BIRGAOANU V. FLORINELA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BIRICA ANGHEL G GEORGIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.5 nivel mediu N/p

BIRJOVANU C GHEORGHI

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BIRJOVANU I. MARIUS-IONUT

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

BIRJOVANU M IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BIRJOVANU M MARIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

BIRLADEANU C ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 8.1 incepator Respins

BIRLADEANU E SANDA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BIRLADEANU V VASILICA ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

BIRLEANU CASAT ABABEI V DOINITA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BIRLESCU C ANDRA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BIRLESCU G ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

BIRSAN C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

BIRSAN C ION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BIRSAN C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BIRSAN C MARIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BIRSAN C PETRONELA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BIRSAN I PETRU - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

BIRSAN M ELENA ANCA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

BIRSAN N ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BIRSAN O.S. CARMEN IOLANDA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BIRSAN V DIANA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BIRSAN V LIVIU- CONSTANTIN

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BIRSAN V. MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BIRTUM P ANDREEA MARIA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Filosofie 5 nivel mediu Respins

BIRZU C GEORGIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.4 experimentat Respins

BIRZU C.D. ALEXANDRU- IONUT

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

BIRZU G GRIGORE FLORIN

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

BIRZU I ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Psihologie 5.1 nivel mediu Reusit

BISOC N GABRIEL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BISOG M LAVINIA EUGENIA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BISTRICEANU G ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BISTRISCHI G FLORIN GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BITA G LAVINIA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BITA G VASILICA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

BITA I IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 avansat Reusit

BITA I MARIA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

BITA M. MARIUS - MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BITCA L CORNELIA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Istorie 5.4 Psihologie 7.65 nivel mediu Reusit

BITIC C SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BITIC V ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BITIUSCA C MARIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BITU V VASILICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica N/p avansat N/p

BIVOL T SIGRID SMARANDA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

BIVOLARU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BIVOLARU D OANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 10 experimentat Reusit

BIZDIGA M ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.053 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BIZGA S ALEXANDRA IULIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.25 avansat Respins

BLAGA C ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BLAGA C LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BLAGA C MARIA-BIANCA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BLAJ A CATALIN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BLAJ M MARIA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BLAJ V SILVIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

BLAJCOV-MARTANIUC V VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

BLAJUT E TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BLAJUTA P EDUARD IONUT

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

BLANARIU A GABRIEL - MARIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 10 experimentat Reusit

BLANARIU C ROBERT

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Reusit

BLANARIU C SERGIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BLANARU D. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

BLANITA G ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.85 avansat Respins

BLEZA S IULIA RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 4.6 experimentat Respins

BLIDARUS N LUMINITA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

BOANCA P SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BOANDA D. DRAGOS - PETRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOARIU P. PAULINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BOBEICU I MIRCEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOBOC C LOREDANA MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.45 avansat Respins

BOBOC D DUMITRU-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOBU C CATALINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOBU D SILVIU DUMITRAS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

BOBU D. GABRIELA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

BOBU V LOREDANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 1.65 Limba franceza Matematica T2 5.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOBU V MARIAN

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 5.1 avansat Respins

BOCAN D GHIORGHITA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 nivel mediu Respins

BOCAN V. IONUT-CEZAR

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

BOCANCEA M GEORGE MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

BOCANET G GEORGE CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BOCOVANU G ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

BODAI V. MARIUS

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

BODALE V NICU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 nivel mediu Respins

BODI G PETRONELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BODOGA VALEANU A ALEXANDRA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BOGATU C RODICA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

BOGDAN C CONSTANTIN-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

BOGDAN D ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BOGDAN D NADIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BOGDAN I MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.75 experimentat Reusit

BOGDAN M ALEXANDRU-IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BOGDANICI _ LUMINITA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.45 experimentat Respins

BOGHIN C MARIUS-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

BOGHIU G PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOGHIU M MIHAELA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

BOGOS C MIHAITA CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BOHAN O ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BOHOTIN V ALEXANDRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

BOIAN D. ANDREEA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOIAN P ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BOICU C EMANUEL-CRISTIAN

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOICU C. CRISTINA-REBECA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

BOICU M MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 4.1 experimentat Respins

BOISTEANU P. PAUL - BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BOITA C. ROXANA-ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BOJICA D MARIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 avansat Respins

BOJOGA D STEFANIA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.05 avansat Respins

BOJOGA M BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

BOJOGA S ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 incepator Respins

BOJOGA V. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 incepator Respins

BOLBOROS G CLAUDIU-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

BOLBOROS V PETRU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BOLDISOR V. ALIONA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BOLEAC P. ANDRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BOLOCAN S BIANCA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.35 avansat Reusit

BOLOGA I VICTOR MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOLOHAN C GABRIELA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

BOLOTA C RALUCA ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

BOLOTA I ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BONCU V GEANINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.45 avansat Respins

BONTAS F. FANICA - IOAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BORA A EDUARD-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

BORACHE V VLAD-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BORCA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BORCEA V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.7 avansat Respins

BORCILA C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.95 avansat Respins

BORCOI I MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

BORDEA M ANDREEA-ELENA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BORDEI D DUMITRU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 experimentat Respins

BORDEI V LUCIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Psihologie N/p N/p N/p

BORDEIANU A ANDREI-VALENTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORDEIANU C CRISTIAN ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BORDEIANU G PETRU

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Economie 6 nivel mediu Respins

BORDEIANU I PAULICA IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.35 avansat Reusit

BORDEIANU S DANIELA - ROXANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 10 avansat Reusit

BORDEIANU S MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BORDEIANU V. DRAGOS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BORDIANU C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BORDIANU G CIPRIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

BORDIANU V. ANDA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

BORHAN C PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BORS D ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 3.95 incepator Respins

BORS E LAVINIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

BORS S DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Reusit

BORSANU A SIMONA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BORSANU C RALUCA PETRONELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.75 avansat Reusit

BORSIERU D ALIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BORSIERU M RAZVAN FLORINAL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BORTA C ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BORTAS A TIMOTEI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9 avansat Reusit

BORTAS R ANDREEA- ROXANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BOSCA C IOANA MINODORA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOSCODEALA C VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOSINCEANU F MADALIN TUDOR

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BOSINCEANU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BOSINCEANU M DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

BOSINCEANU M IONUT ALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.6 experimentat Reusit

BOSTAN C FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BOSTAN C GHEORGHE

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BOSTAN C. PAULA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BOSTAN D DANIELA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BOSTAN G ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

BOSTAN I MARIUS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.3 experimentat Respins

BOSTAN L RAJ

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Respins

BOSTAN N. ELENA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

BOSTAN P BOGDAN NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BOTA C CONSTANTIN-ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.4 avansat Reusit

BOTA G ADELINA - PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BOTEZ C FLAVIO-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

BOTEZ F CLAUDIU - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

BOTEZ P RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOTEZ P SEBASTIAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8 experimentat Reusit

BOTEZ V LAVINIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOTEZATU C CONSTANTIN CRISTY

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOTEZATU C GABRIEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BOTEZATU I. IONUT-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BOTEZATU V PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.95 avansat Respins

BOTEZATU V PETRU

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Filosofie 7.8 nivel mediu Reusit

BOTNARU I CATALINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BOUARIU C. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOUARIU P RAMONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BOUNEGRU P CIPRIAN-CRISTOFOR

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOUREANU I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

BOUREANU M. ADRIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOUREANU M. NELU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

BOUREANU P ANA MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

BOUREANU P OANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

BOUROS D PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOUTIUC G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2 avansat Respins

BOZ A AUREL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BOZ V ARIADNA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BOZAIAN V MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Reusit

BOZAN L. CLAUDIA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 avansat Reusit

BOZARIU C TUDOR

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

BOZIANU V ANA - MARIA - MINODORA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOZOANCA G MIHAELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

BOZOMITU P EMMA ROXANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BRADAN G FLORENTINA-MADALINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BRADEA T GRATIAN PAUL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRADU I.C GRETA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BRADU V VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BRAESCU I ANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B1--A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.8 incepator Respins

BRAHARIU I ANDREEA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BRAHARU D VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BRAHASTEANU R REMUS

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BRAN D SIMONA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BRAN P MARINA - PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

BRANDUS V. ADRIANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza A2--A2-- Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 experimentat Respins

BRANZANU I IONELA-DIANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

BRASOV M ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BRASOVANU V VASILE

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 9.35 avansat Reusit

BRASOVEANU I.R. MARIUS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

BRATANOVICI E BOGDAN IONEL

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BRATULEANU CAS DIACONU V MARICICA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

BRATULEANU CAS GIURGI C ANDRA CORINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 nivel mediu Reusit

BRATULEANU V ALINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Psihologie 5.55 avansat Respins

BRICHIU V PAUL CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BRICIU C TEOFIL-MIHAIL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 Respins

BRINZA F FANICA-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BRINZA F OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BRINZA P VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BRINZA S VLAD

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

BRINZEI F LACRAMIOARA-RODICA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BRINZILA D IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 6.75 Fizica 2.2 incepator Respins

BROSTEANU G ADNANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BROSTEANU M ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BRUDARIU G. ALINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BRUMA P CATALIN ALIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BRUMA V IONUT

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BRUMA V SEBASTIAN-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.6 avansat Respins

BRUSCHI V FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BUBURUZANU C ROBERT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

BUCATARIU G IOANA MARINELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Economie 5 nivel mediu Respins

BUCATARU CAS CIOBANU D. ELENA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BUCATARU P ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 8.9 Fizica 1.9 incepator Respins

BUCHI O NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BUCHILA D GABRIELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza N/p Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu N/p

BUCHILA V MIHAELA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu N/p

BUCHILA V VASILE-ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.15 experimentat Respins

BUCIUC V ANDREI-GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BUCIULEAC F ANA-MARIA-SIMONA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BUCIUMANU C MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BUCOS S CRISTINEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BUCOVANU V MARIUS-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Reusit

BUCOVINEANU I STEFAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2--A1 Matematica T2 3.05 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BUCULEI R ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.2 experimentat Respins

BUCUR CASAT CHELARIU D LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BUCUR F ALINA SILVIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BUCUR G IONELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 nivel mediu Respins

BUCUR I ANA-IUSTINA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BUCUR O ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.1 Geografie 7 experimentat Reusit

BUDAU P INGRID-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUDEANU C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BUDEANU C DORU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 5.85 experimentat Respins

BUDEANU D DANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BUDEANU I IONELA SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.8 experimentat Respins

BUDEANU M ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUDEANU P OTILIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUDEANU V ANCUTA FLORINA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.9 avansat Respins

BUDIANU P ROXANA PETRONELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.05 avansat Reusit

BUDURLEANU-MURARU D ANDREEA-ANCUTA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BUGA G ADRIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUGALETE S CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BUGARIU D PETRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Respins

BUHA D. DUMITRU-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 nivel mediu Respins

BUHAESCU M MADALINA ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BUHAN C CRISTI IONUT

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUHAN P ALINA-PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.7 avansat Respins

BUHNICI N IONUT

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

BUHU M NARCIS-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

BUINCEANU M LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BUINCEANU M MADALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

BUJAG S ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

BUJOR C CONSTANTIN VICTOR

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BUJOR G CATALIN RADUCU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

BUJOR M CRISTINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BUJOR O ALINA SIMONA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.7 experimentat Respins

BUJOR V CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BUJOREANU N GEORGIANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BUJOREANU V MADALINA- PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BUJU V VICTOR EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BULAI G PARASCHIVA RAMONA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BULAI I CORNELIU-CIPRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 6 avansat Respins

BULAI V GABRIEL ROBERT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

BULARDA C CATALINA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

BULBASA C MIHAELA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BULBUC I IONUT CRISTI

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

BULBUCANU G. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

BULEI M. ALEXANDRA-TAMARA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 10 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

BULEI V ELVIS CRISTINEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

BULEU N ANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

BULEU V. COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

BULGARIU C IOANA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

BULGARIU P ALEXANDRU PETRU

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

BULGARU I. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BULGARU N ANDA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BULICHI T. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

BULIGA A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BUMBAR N NICU IULIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

BUNA I CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BUNDUC M DUMITRU-DORU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Respins

BUNICI M MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BURBULEA V SORIN ANDREI

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

BURCA A EMANUEL

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.3 avansat Reusit

BURCA C DIANA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BURCIU D RAZVAN-DORIS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURCUT I ANDREI RAZVAN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.25 experimentat Reusit

BURCUTA I RADU-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.75 experimentat Reusit

BURDEA M NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BURDEA N MARIA-MADALINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BURDUHOSU I CRISTINA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.35 experimentat Respins

BURDUJA CAS SAPOJNIC I MIHAELA VERONICA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica N/p avansat N/p

BURDUJA G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BURDUJA N CARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 8.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BURDUJA V CONSTANTIN-VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Respins

BURDUJA V DENIS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

BURDUN G ADRIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

BURDUNIUC L EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.5 avansat Respins

BURGHELEA A VELANOVA CAMELIA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Psihologie 5.3 incepator Respins

BURGHELEA D ALEXANDRU-MARIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

BURGHELEA G DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

BURIC G MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

BURLA C CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

BURLA G. MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--B1-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 incepator Respins

BURLACU A EUGEN ANDREI

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BURLACU C ANDREI SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BURLACU C IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.9 incepator Respins

BURLACU E. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 5 Limba engleza A1-A1-A2-- Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu N/p

BURLACU I IOANA IZAURA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

BURLACU M CONSTANTIN DAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BURLACU M.V. ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BURLACU N MADALINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BURLACU V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

BURLACU V. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BURLACU V. VLAD-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

BURLICA R ANDREI

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

BURSUC D ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.2 avansat Reusit

BURSUC D LUIZA RAMONA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.8 avansat Reusit

BURSUC M ALEXANDRA-MADALINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURSUC V IOAN CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BURSUC- CARSTEAN P CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BURUCIUC I ANCA PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Istorie 8.3 Geografie 8.35 avansat Reusit

BURUENESCU D ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BURUIANA C ALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BURUIANA N GINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

BURUIANA P MIHAI MARIUS

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

BURUIANA S SONIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

BUSTIUC P LOREDANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BUSTIUC V SAMIR-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUSUIOC CASATORITA ABABEI C. IOANA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BUSUIOC C MARIUTA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 5 incepator Respins

BUSUIOC G. NINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.75 avansat Reusit

BUSUIOC M. RADU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BUSUIOC P ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BUTA E BOGDAN IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BUTA G GIORGEANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

BUTA V ANCUTA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A1--A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

BUTA V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BUTANU I ANDREI-CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BUTESCO D. DANUT-FLORIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BUTNARASU P RAZVAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 avansat Respins

BUTNARASU P STEFANIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BUTNARICA C PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.05 avansat Respins

BUTNARICA G ADELINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUTNARIU C. IONUT-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BUTNARIU D IULIAN MITICA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.3 incepator Respins

BUTNARIU D MARIUS

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BUTNARIU E. IONUT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BUTNARIU I RAZVAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 3.95 incepator Respins

BUTNARIU I. ROXANA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5 experimentat Respins

BUTNARIU V MIREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.55 avansat N/p

BUTNARU C ANDREEA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

BUTNARU C ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BUTNARU C MARIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BUTNARU CASAT PINTILIE G IRINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUTNARU D DUMITRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUTNARU D FLORENTINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.9 avansat Reusit

BUTNARU D RADU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

BUTNARU E ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BUTNARU E. EMIL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.25 nivel mediu Respins

BUTNARU G ANA-MARIA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUTNARU I ALEXANDRU IONEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BUTNARU I LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUTNARU M ELENA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

BUTNARU N FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BUTNARU P CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BUTNARU V OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

BUTOIANU G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUTUC T ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 5.15 Geografie 3.8 incepator Respins

BUZAMURGA . MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BUZAMURGA A ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

BUZAMURGA M GABRIEL IULIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.9 experimentat Reusit

BUZATU C. ADINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BUZATU C. VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BUZATU C.R. CRISTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BUZATU D STEFANA FIRICA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7.95 avansat Reusit

BUZATU I. ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BUZDUGAN D RALUCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

BUZDUGAN I STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

BUZDUGAN S VLAD

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BUZEA E. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

BUZEA S GHEORGHE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BUZEMURGA C MARIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BUZENCHI I ALINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

BUZILA C OCTAVIAN - CALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

BUZILA C OVIDIU MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 9.7 experimentat Respins

BUZILA R RAMONA - ELENA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8 avansat Reusit

BUZINCU C. LILIANA-ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

BUZINCU S. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

BUZULIUC I IONEL GEORGICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BUZULIUC V. COSTICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

CACEANOV S VICTOR

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

CADAR D LUCIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CADAR E ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

CAISIM S ALEXANDRA ANCA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CAITAN G ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat N/p

CALANCEA C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

CALDARARU T. FRANT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T1 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

CALFA RASCANU L ANDREI LUCIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CALIMAN A CORNELIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CALIN A DOINA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CALIN C. LAURA - MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T2 9.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CALIN I IONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

CALIN M VASILICA VALENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CALIN S MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CALIN V COSTEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CALINCIUC C. ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CALORO M GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CALTAIS P RADU AURELIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CALTEA B. DELIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CALU V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CALUGARU D MARIUS

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CALUSERU N RALUCA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

CAMARA I STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

CAMCIUC M.B LUCIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

CANA E PETRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

CANANAU L MADALINA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

CANCEA D. GEORGE-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

CANDALEA G LARISA PETRONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.1 experimentat Reusit

CANDALEA M. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

CANDALEA N OVIDIU NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

CANDALUTA C IULIAN PAVEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CANDEL C CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CANTEA _ DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CANTEA G IERONIM

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

CANTEMIR D DIANA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.65 avansat Respins

CANTONISTRU F DANUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CANTORIU D MARIAN - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 avansat Reusit

CANTORIU V ANCUTA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CANTORIU V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CANURA I ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CAPATINA S DANIEL ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.4 avansat Respins

CAPMARE C DAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CAPRA I. GEANINA-ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

CAPRA V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

CAPRARU E AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

CAPRARU G ECATERINA MADALINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CAPRARU I PETRISOR

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CAPRIS I PETRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

CARABUS M DANIELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

CARACAS V CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CARAIMAN V ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CARAMAN V LARISA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

CARARE CASAT IFRIM N ANCA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 incepator Respins

CARARE I SILVESTRU

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie N/p experimentat N/p

CARAS D GARIDA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CARAS EC ANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

CARASEVICI C CONSTANTIN-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CARAUSU C COSTICA-CORNEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CARAUSU C DIANA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CARAUSU D EDUARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CARAUSU G GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CARAUSU P CONSTANTIN CORNELIU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CARAZA M GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

CARBUNE I ROXANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CARCEA D CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CARDEI I PETRONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CARDEI N FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CARDON D THEODORA CASANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

CARIMAN M GABRIEL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

CARLESCU C FLAVIA ELENA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CARLESCU D EMANUELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CARLIG V VLAD-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

CARNECI-ANDARACHE V VIRGIL- KAZIMIR

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CARP C ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CARP C IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.15 experimentat Respins

CARP C SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CARP C. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1---A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

CARP D ALEXANDRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CARP D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 8.2 avansat Reusit

CARP D LIVIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CARP G ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

CARP I ADRIAN - IULIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.5 avansat Respins

CARP I IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Respins

CARP P LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CARP P. ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

CARP V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CARPIUC G ROBERT - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Reusit

CARPUSOR D. RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CARUNTU I SIMONA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 2.05 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

CARUNTU V ALEXANDRA - VASILICA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

CARUTA P ELENA MIRELA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

CASANDROI B CERASELA-ISAURA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

CASANDROI D ADNANA - RAMONA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.5 avansat Reusit

CASCAVAL I ROXANA IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CASCAVAL S MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.5 avansat Reusit

CASERU C MARIUS CIPRIAN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

CASIAN . MARIUS

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

CASIAN G CRISTIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

CASIAN P MARINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

CATALAB D IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 4 Fizica 5.85 incepator Respins

CATANA Z. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CATAR C STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 6.55 experimentat Respins

CATARGIU I BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CATARGIU I. IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu N/p

CATAUTA V VALERIU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

CATEA V STEFAN SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba germana moderna A2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CAUS M SILVIU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CAUTISANU V CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

CAZACU C CARINA SMARANDA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

CAZACU D GABRIEL-RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6 experimentat Reusit

CAZACU F. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.45 avansat Reusit

CAZACU I GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 9.15 experimentat Respins

CAZACU I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel II 6.55 avansat Respins

CAZACU I LARISA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.8 avansat Reusit

CAZACU M MALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CAZACU P PETRONELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CAZACU P. IONUT

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CAZACU T IUSTINA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 avansat Reusit

CAZACU V GABRIELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CAZAN D. GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Respins

CEBAN P NATALIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CEBOTARI V MAXIM

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.75 avansat Reusit

CECATI A VLAD

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CELEKI S VLAD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CEOBANU C ELENA ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

CEOBANU M MIHAI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.35 avansat Respins

CEORNEA GH VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

CEPOI C MARIA - CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CEPOI V CARMEN VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CERCEL C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 9 experimentat Reusit

CERCEL G. MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 9.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CERCEL I IONEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

CERCEL M VLAD-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CERCEL V SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 avansat Reusit

CERCHEZ N CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CERNAT I ROXANA ELENA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CERNAUT I. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CERNAUTI C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CERNESCU I MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CEUCA I ELENA ROXANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

CEUCA M CERASELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

CEUCA N DIANA MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

CEUCA V GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

CEZAR A IULIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

CHEBAC G RAMONA-GICA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.45 avansat Reusit

CHEHAB Z ALICE

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CHELARIU A MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CHELARIU F CAMELIA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CHELARIU G MADALINA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CHELARIU M MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CHELARIU M SERGIU - ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHELARIU N DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

CHELARIU P ANCA IULIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 incepator Respins

CHELARIU P CATALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

CHELARIU P CRISTIAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CHELARU D STEFANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

CHELARU G ANDREEA - RAMONA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 experimentat Reusit

CHELARU G GABRIELA NELA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 incepator Respins

CHELARU GH. RALUCA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu N/p

CHELARU I. LILIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CHELARU I. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CHELARU M ELENA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CHELARU N CIPRIAN COSTEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CHELARU N COSTEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 2.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CHELARU R ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 6.9 experimentat Reusit

CHELARU T RUXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.95 avansat Respins

CHELCU D ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

CHELE C ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3 Geografie 8.6 avansat Respins

CHELEA A ANA MARIA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.9 avansat Respins

CHELEA D MARIUS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 avansat Respins

CHELEA D. PETRICA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHELENIAGRA F EDUARD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CHELSAU P NICOLETA-PAULA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.7 avansat Respins

CHELSAU S ALEX - LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CHELSAU S ANDREAS MIHAEL RARES

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

CHEPTANARIU P PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 9 experimentat Respins

CHERECHES C MARIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 5.55 nivel mediu Reusit

CHERTES E. EMILIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CHERTIC I ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CHESCU G DRAGOS - FLORIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

CHETRARUC G DANIEL-GELU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p 1.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CHIABURU V. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CHICA-ROSA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CHICEA L DIANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

CHICHIRAU C OVIDIU VASILE

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1--B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 2 incepator Respins

CHIDIU C ANGHEL-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

CHIFAN C IULIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CHIFAN C. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

CHIFAN G GEORGIAN IULIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 avansat Respins

CHIFAN I. ALINA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

CHIFAN V EUSEBIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

CHIFOR C OVIDIU EMANUEL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

CHIHAIA C COSTEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CHIHAIA D TEODORA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

CHIHAIA D. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CHIHAIA I VASILICA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.2 avansat Reusit

CHIHAIA L.E. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

CHIHAIA P PAVEL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Respins

CHIHAIA V MARIA ALEXANDRA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Filosofie 5 nivel mediu Respins

CHIHAIA V. ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

CHIMU N RADU STEFAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

CHIOSA C DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CHIPARA I. DUMITRELA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHIPARUS V ALEXANDRA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.5 experimentat Reusit

CHIPER D GEORGIANA - MARIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

CHIPER M GEORGE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

CHIPERI C. DELIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Reusit

CHIPERI T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHIRAC M MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 10 experimentat Reusit

CHIRASCU C ALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

CHIRIAC A ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

CHIRIAC A ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

CHIRIAC A. AURELIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 incepator Respins

CHIRIAC C ANDREI CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

CHIRIAC C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CHIRIAC C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CHIRIAC C. MIHAIL-EMANOIL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 incepator Respins

CHIRIAC C. SILVIU-IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

CHIRIAC D ANDRA MADALINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CHIRIAC F BOGDAN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CHIRIAC F DANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CHIRIAC G TEODORA - IOANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 7.95 avansat Reusit

CHIRIAC G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHIRIAC GH. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHIRIAC I ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.3 avansat Reusit

CHIRIAC I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

CHIRIAC I LAURENTIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

CHIRIAC I PETRU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

CHIRIAC I. AURICA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

CHIRIAC I. MADALINA-IULIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHIRIAC M CATALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1---A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHIRIAC M. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CHIRIAC M. IONUT - GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 2 nivel mediu Respins

CHIRIAC N FLORIN-ILIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.9 experimentat Respins

CHIRIAC N MIRELA-VASILICA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza A2-A1-B1-- Matematica T2 1 Fizica 2.55 avansat Respins

CHIRIAC P ANCA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

CHIRIAC P EDUARD PETRICA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CHIRIAC R ALIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

CHIRIAC T EMANUELA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CHIRIAC T IULIANA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.65 avansat Reusit

CHIRIAC V GEORGIANA-VIVIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CHIRIAC V ROXANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

CHIRIAC V. IONELA-DIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 experimentat Respins

CHIRIBUC N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

CHIRICA F CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CHIRICA I IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CHIRICA M IONEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRICA M SERGIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.6 avansat Respins

CHIRICA R RAZVAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9 nivel mediu Respins

CHIRICA V MARIA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

CHIRIEAC G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

CHIRILA C ANDREI IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.5 experimentat Respins

CHIRILA C LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CHIRILA CASAT DORNEA V ANCA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

CHIRILA D GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.9 avansat Respins

CHIRILA D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T2 5.15 Fizica 1 nivel mediu Respins

CHIRILA D VASILE VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 1.4 Fizica 2.35 incepator Respins

CHIRILA F ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

CHIRILA G GEORGIANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

CHIRILA G MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

CHIRILA G VASILE-TIBERIU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

CHIRILA G.S. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza N/p Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu N/p

CHIRILA GH ALINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 avansat Respins

CHIRILA I ANCUTA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CHIRILA I ION

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CHIRILA M MARIAN MIRCEA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRILA M MARIUS RAZVAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CHIRILA S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CHIRILA V CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8 Psihologie 6.45 experimentat Reusit

CHIRILA V ELENA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHIRILA V GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CHIRILA V.E. VLADUT-EUGEN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.35 avansat Reusit

CHIRILEAC O EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 5.75 Geografie 7 experimentat Reusit

CHIRILUS D STEFAN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Istorie 9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CHIRITA G COSTEL ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CHIRITA G. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CHIRITESCU G MARICICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

CHIRTEA B MADALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

CHIRUCA T ALEXANDRU ALIN

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.85 experimentat Respins

CHISCA D ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

CHISCARIU P. RADU-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

CHITA V SIMONA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

CHITAN A RACHILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHITAN T GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHITANU T IANCU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 10 avansat Reusit

CHITARU D GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

CHITARU G. ELENA-NORINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CHITESCU V MARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

CHITIC V CEZAR PETRISOR

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.15 experimentat Respins

CHIUARU C CLAUDIU VASILE

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 8.75 avansat Reusit

CHIUARU I. IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.55 avansat Reusit

CHIUARU N NICU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CHIUARU P BOGDAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

CHIUARU P PETRONELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

CHIUARU P SIMONA PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

CHIVA P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Fizica 5 experimentat Respins

CIASNOG CAS PASCAL N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.55 experimentat Reusit

CIAUN D ANDREEA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CIAUSU I IULIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

CIBOTARIU A DELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIBOTARIU G IOAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat N/p

CIBOTARU P ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

CIBOTARU V MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CICAL CASAT SCRIPA V. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CICHI A CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CICHI C MIHAELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CICOARE S NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.2 avansat Reusit

CIERI A ALBERTO ALEXANDRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CIJOV I VITALIE

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 2.4 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Respins

CIMBALA V ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.2 experimentat Respins

CIMBRU N DINU-COSTEL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIMPANU C DIANA - IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

CIMPANU F FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIMPEANU I RAZVAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIMPEANU V GABRIEL OVIDIU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CIMPIANU G ANCUTA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIMPOES I ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIMPOESU P VLAD COSMIN

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Filosofie 7.4 nivel mediu Reusit

CIMPOI M ADINA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

CIOANCA A ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

CIOANCA I IONUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CIOARA M MIHAITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

CIOARIC C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIOBANICA P LUCIA VIRGINIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

CIOBANICA V DENIS ANDREI

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

CIOBANITA A MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 incepator Respins

CIOBANITA C. CONSTANTINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

CIOBANITA M MARIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

CIOBANITA P VASILICA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CIOBANU A ANDREIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CIOBANU A BOGDAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 avansat Respins

CIOBANU A MANDICA GABRIELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.25 avansat Reusit

CIOBANU A MAXIM OVIDIU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIOBANU A MONICA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 10 avansat Reusit

CIOBANU C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.6 avansat Respins

CIOBANU C DAN-IONUT

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat N/p

CIOBANU C IOANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIOBANU C LARISA-IULIANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CIOBANU C NARCIS-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.3 avansat Respins

CIOBANU C. ANDREI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CIOBANU C. CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIOBANU C. IONUT - MADALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CIOBANU C. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CIOBANU CAS BUNGEANU G MARGARETA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CIOBANU CASAT BALTAG N SILVICA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CIOBANU CR IOANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIOBANU D ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOBANU D DAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIOBANU D DENISA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.6 avansat Respins

CIOBANU D EMIL-ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

CIOBANU D IULIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

CIOBANU D MIHAITA-DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CIOBANU D. DUMITRU-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

CIOBANU D. IOANA - DANIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

CIOBANU E BEATRICE MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Economie 6 experimentat Respins

CIOBANU E. VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

CIOBANU F DALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

CIOBANU G ALINA RALUCA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1.25 Geografie 5 incepator Respins

CIOBANU G FELIX BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat Respins

CIOBANU G MIHAELA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CIOBANU G MONICA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CIOBANU G PETRONELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 experimentat Respins

CIOBANU G ZINA ZENAIDA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

CIOBANU G. ANDREEA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

CIOBANU G. GEORGE-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

CIOBANU GH. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CIOBANU I CRISTIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

CIOBANU I DIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIOBANU I DUMITRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 2.9 Limba engleza Matematica T2 8.35 Geografie 8.3 incepator Respins

CIOBANU I MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

CIOBANU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Reusit

CIOBANU I PAUL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

CIOBANU I PETRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.6 nivel mediu Respins

CIOBANU I. ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIOBANU I. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CIOBANU JESCU M AURORA CRISTIANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

CIOBANU L ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CIOBANU L ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Reusit

CIOBANU M FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 2.8 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

CIOBANU M MARGARETA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CIOBANU M MARIUS COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.2 experimentat Respins

CIOBANU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 avansat Reusit

CIOBANU M MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.2 avansat Reusit

CIOBANU M NARCIS MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIOBANU N RARES-IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CIOBANU P ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 avansat Reusit

CIOBANU P MADALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CIOBANU P MADALINA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CIOBANU P PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2--B1-- Istorie 6 Geografie 7.05 avansat Reusit

CIOBANU P RALUCA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CIOBANU R. ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

CIOBANU T ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

CIOBANU T ANDREI CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Reusit

CIOBANU V ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

CIOBANU V ANDREI RAZVAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU V IOANA-LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIOBANU V IOLANDA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CIOBANU V PETRU LAURENTIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CIOBANU V SABINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

CIOBANU V STEFANA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 8 experimentat Reusit

CIOBANU V STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

CIOBANU V VASILICA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOBANU V. ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CIOBANU V. STEFAN - VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CIOBOTARIU I LILI-DINU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

CIOBOTARIU I MADALINA ALEXANDRINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 6.3 avansat Reusit

CIOBOTARU A ANCA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CIOBOTARU C ANDREI - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

CIOBOTARU C CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

CIOBOTARU G.C ELENA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

CIOBOTARU G.C LAURA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

CIOBOTARU I IONELA DIANA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.3 avansat Respins

CIOBOTARU I IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CIOBOTARU M MONICA - MADALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A1-A1- Matematica T2 8.2 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

CIOBOTARU V VICTORIA PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIOCAN C LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIOCAN G ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CIOCAN G IOAN-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

CIOCANACHE D. LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

CIOCARLAN I ANCA IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CIOCINTA G IONEL

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 incepator Respins

CIOCINTA G LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.6 experimentat Respins

CIOCIRLAN M ANDREEA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOCLU M ISAURA-ROXANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

CIOCODAN C CONSTANTIN - BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

CIOCOIU L LAURA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CIOCOIU M CERASELA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CIOCOIU R FLORIN-ADRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

CIOFU C DANUT

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CIOFU C STEFAN IANCU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 5.2 avansat N/p

CIOFU D DANIELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CIOFU D ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

CIOFU D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CIOFU D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

CIOFU G ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CIOFU V. MIHAI-CATALIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIOLAC P. ALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

CIOLAN C OANA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOLAN C VASILE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 5 avansat N/p

CIOLAN CAS MARCIUC GH MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

CIOLAN M VLAD-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

CIOMSCHI V ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Fizica 7.5 avansat Reusit

CIOPEICA D ANDREI - DOREL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

CIOPEICA P. PETRU MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CIORAP V ANDREEA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIORITANU D ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.3 avansat Reusit

CIORITANU L. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CIORNEA V DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIORNEI C ADNANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CIORNEI C MIHAELA OANA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIORNEI DONIGHIAN C DELIA STEFANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 nivel mediu Reusit

CIORNEI I MIHAELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIORNEI V EMANUEL PETRONEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8 experimentat Respins

CIORNEI V GEORGIANA DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIORNOHAL N IONELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

CIOROIU _ BEATRICE

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 6.45 experimentat Reusit

CIORPIC I THEODOR-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.3 avansat Respins

CIORSAC C ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 5.8 avansat Respins

CIORSAC G LAURENTIU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

CIORTESCU I AUREL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

CIRCU G ANAMARIA VIORICA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

CIRDEI G ELENA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

CIRDEI S ROCSANA ALEXANDRA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.95 avansat Reusit

CIRESI V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CIRJAN D CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 3 nivel mediu Respins

CIRLAN C MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.3 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

CIRLAN D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.95 experimentat Respins

CIRLAN GH COSTICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza N/p Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu N/p

CIRLESCU N ANDREEA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

CIRLESCU N LOREDANA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CIRLIG A LUCIAN MIHAI

    LICEUL DUMITRU MURGU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CIRLIGEANU N GEORGETA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

CIRMACIU B ALEXANDRU-ILIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5 avansat Respins

CIRTITA E COSTINA JENI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CISLARIU C DAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

CISLARIU I STEFANIA ALICE

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

CISLARU F. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CITEA P PETRONELA-ELISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Istorie 10 Filosofie 7.75 experimentat Reusit

CIUBOTARICA D DANIELA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

CIUBOTARIU A. PETRICA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUBOTARIU D NARCIS-PETRISOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.8 avansat Respins

CIUBOTARIU M DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU P. CLAUDIA - MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.75 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU P.V. BOGDAN-ILIUTA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIUBOTARIU V ADELINA PAULA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

CIUBOTARIU V MIRELA ELENA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIUBOTARU A ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

CIUBOTARU C GABRIELA LUCIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 8 nivel mediu Respins

CIUBOTARU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

CIUBOTARU D. MIHAI-DAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIUBOTARU G CRISTINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

CIUBOTARU GHE LILIANA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 5 experimentat Respins

CIUBOTARU M MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.9 nivel mediu N/p

CIUBOTARU P ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIUBUC M MARINELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIUBUC M VASILICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

CIUC A BOGDAN TEODOR

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.65 experimentat Reusit

CIUDIN C. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

CIUGUDEAN C DENIS ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 6.95 avansat Reusit

CIUHAT C ADINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIUMASU C. MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 7.1 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CIUR F ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 7.6 avansat Reusit

CIURARIU C IULIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

CIURARIU M. IULIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIURARIU V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

CIURARIU V ALEXANDRA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.95 avansat Reusit

CIURARIU V MARIUS CONTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 incepator Respins

CIURCA V CAMELIA-MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIURDEA C MARINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIURLICA C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 8.4 experimentat Respins

CIURUSNIUC S LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 5.95 experimentat Reusit

CIUTA A IONELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CIUTA D ALEXANDRA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUTACU D MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CIZMARITA - SOLTUZU M.G VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Respins

CLATINICI D MARIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CLIM C DANIELA - ALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2--A1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

CLIMENTE T IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.1 Limba franceza Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

CLIMESCU D SIMONA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CLIPA I BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Reusit

CLIPA P ALEXANDRU PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Respins

CLOPOTAR I ANISOARA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CLOPOTEL S SABINA ROXANA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CLOSCA G ECATERINA - OTILIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

CLOSCA G. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CLUCERESCU D ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CNEJ D DANUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

CNEJ M OVIDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

COADA A MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.75 experimentat Reusit

COBZAC P. MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

COBZARIU M CATALIN MIHAIL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

COBZARU D DANIELA ELENA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

COBZARU M IONUT-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Respins

COCA M ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

COCEA A MADALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

COCHIOR-TAMAS G IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Economie 2.05 nivel mediu Respins

COCIERU C DANIEL COSTEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

COCIERU E RAMONA MARIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

COCIORVA A PAUL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.35 avansat Reusit

COCOI C CEZARA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

COCOLOS V MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

COCUZ E MADALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

CODAU CAS CIURLICA G ANISOARA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

CODAU M ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CODILENSCHI S BEATRICE DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CODILENSCHI S IULIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.15 Fizica 5.05 avansat Respins

CODREANU N CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator N/p

CODREANU P ALIN PAVEL

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

CODREANU P ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

CODREANU V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

COFARU I ELENA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COGALNICEANU B.C. CLAUDIU - EMANUEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

COGALNICEANU G VLADUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.6 incepator Respins

COGALNICEANU S STEFAN ANDREI

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza N/p Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

COHAL D CALIN-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COHAL V ALEXANDRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

COJAN L.O GEORGIANA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

COJOCARI P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Reusit

COJOCARI S ROXANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Psihologie 5 avansat Reusit

COJOCARI VV VIORICA LENUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

COJOCARIU C. MARINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

COJOCARIU CASAT DIAC G. ELENA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COJOCARIU D. PETRICA-DUMITRU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

COJOCARIU F ANCA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

COJOCARIU GH RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COJOCARIU I COSMIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 4.8 experimentat Respins

COJOCARIU I. IONUT-SANDEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

COJOCARIU M MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

COJOCARIU M MARIANA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 8 avansat Respins

COJOCARIU M ROXANA-IULIANA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

COJOCARIU N CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COJOCARU C DANIEL

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COJOCARU C ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

COJOCARU D CRISTIAN - PAUL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

COJOCARU D. MARIA-RUXANDRA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

COJOCARU I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COJOCARU I ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

COJOCARU I ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

COJOCARU I FLORIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.6 experimentat Respins

COJOCARU I STEFAN-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6.45 experimentat Respins

COJOCARU M IULIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

COJOCARU M LAURA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

COJOCARU P PETRU-SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6 avansat Respins

COJOCARU P SERAFIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

COJOCARU S CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

COJOCARU S DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.45 avansat Reusit

COJOCARU V ANCA PETRONELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COJOCARU V IONELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2--A2-- Istorie 5.6 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

COJOCARU V MIHAELA-LENUTA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

COJOCARU V NICULINA- ALINA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 incepator Respins

COJOCARU V RAZVAN - GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

COJOCARU-POPA V ALINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

COLAC A CRISTINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

COLAC C ELENA-MARINELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

COLAC CAS BIVOLARIU A OANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 nivel mediu Respins

COLIDIUC D. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

COLOTIN D CRISTIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu N/p

COLTA D ELIAS-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

COLUMBAN F STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.45 avansat Respins

COMAN C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

COMAN C ROXANA- ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 6.6 avansat Reusit

COMAN C SIMONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

COMAN D VLAD

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

COMAN M CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

COMAN T ANDREEA PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COMONITA A PATRICIA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CONACHE V. RADU-ANDREI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

CONDAC C. IULIANA-IRINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

CONDAC F IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.05 avansat Respins

CONDEI C FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CONDORACHE CASAT ILIES C. LENUTA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CONDREA A. DORIAN-AUREL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

CONDRIA N ELENA ANCUTA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CONDUR C. ALEXANDRU - IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

CONDUR V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CONDURACHE D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

CONDURACHE M ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CONDURACHE O LAURENTIU - ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CONDURACHE S XENIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 9.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

CONDURACHI S. STEFAN - RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

CONDURACHI V MARIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.75 avansat Respins

CONSTANDACHE D INGRID

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CONSTANDACHE R. COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 9 experimentat Reusit

CONSTANDACHI V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

CONSTANDACHI V ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CONSTANINESCU G BOGDAN-GHEORGHITA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.9 experimentat Respins

CONSTANTIN C MARIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CONSTANTIN D ANDREEA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

CONSTANTIN E COSTEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

CONSTANTIN G RADU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN L OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN M.S. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Fizica 3.6 experimentat Respins

CONSTANTIN T IONELA CERASELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CONSTANTIN V IULIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CONSTANTINEANU T. FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 5 experimentat Respins

CONSTANTINESCU A ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.8 avansat Respins

CONSTANTINESCU C ANDREEA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 incepator Respins

CONSTANTINESCU C VERONICA ECATERINA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

CONSTANTINESCU D ADELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU D VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CONSTANTINESCU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU I LOREDANA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU I RAMONA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CONSTANTINESCU N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

CONTASCU A GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

CONTASCU D MARIANA-ROXANA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 nivel mediu Reusit

CONTU V ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

COPACI GH. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

COPACIANU I CRISTINA ELENA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 6.5 avansat Reusit

COPCEA A IONELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CORBAN CASAT PETRU C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CORBAN G ADRIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 10 avansat Respins

CORBAN M BEATRICE-ELENA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Psihologie 7.7 avansat Reusit

CORBAN T ALINA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

CORBOI M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.6 avansat Reusit

CORCACEL R MIHAI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.2 incepator Respins

CORCIOVA I CRISTINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.65 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CORDONEANU V LENUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.95 nivel mediu Respins

CORDUN L ALEXANDRA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.2 avansat Reusit

CORDUNEANU C CRISTINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CORDUNEANU I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

CORDUNEANU M MARIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

CORDUNEANU V ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

CORNACIU G OANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Istorie 10 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

CORNEA C LUCIAN EUSEBIU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

CORNEA C MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CORNEA G DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

CORNEA I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CORNEANU A GABRIEL CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CORNEANU G MADALINA ANDA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

CORNEANU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

CORNEANU P IOANA ALINA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CORNICI N DUMITRU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COROBUTA _ CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COROBUTA C CONSTANTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CORODEANU GH. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 nivel mediu Respins

CORODESCU D. EMA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CORUNGA S CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

COSAN D TICU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 3.2 avansat Respins

COSER D. OANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

COSMA GH. OVIDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

COSMESCU G PAUL ROMICA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

COSOFRET D DUMITRU-IULIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Respins

COSPORMAC V VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

COSTACHE C CRISTIAN CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COSTACHESCU D MADALINA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

COSTACHESCU G IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.65 avansat Respins

COSTACHESCU P LARISA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7 avansat Respins

COSTAN G. MIHAI-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

COSTAN I VIOLETA- IONELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COSTAN M SIMONA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.1 incepator Respins

COSTAN P PETRUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

COSTANDACHI CAS IANUS V GETA MINODORA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

COSTANDACHI D ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.2 avansat Respins

COSTAS M MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

COSTEA A DIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 avansat Respins

COSTEA C RAMONA GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

COSTEA CAS MERISESCU E ELENA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.3 nivel mediu Respins

COSTEA D DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

COSTEA L MIHAI LUCIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

COSTEA N VASILICA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu N/p

COSTEA P ANDREEA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COSTEA R SORIN - IULIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Fizica 5 experimentat Respins

COSTETCHI I CRISTI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.8 avansat Respins

COSTICA C ANDREI

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

COSTIN C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

COSTIN C MIHAI - ALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COSTIN CAS HREBENCIUC M VETA MIRELA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTIN D LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

COSTIN F STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COSTIN G ALEXANDRU - IOAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COSTIN JALBA M IULIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

COSTIN P MARIA

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 8.25 Filosofie 8.3 nivel mediu Reusit

COSTIN S MADALINA NICOLETA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 10 experimentat Reusit

COSTIN S SORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A1-A2-B1-B1-B2 Istorie 7 Geografie 6.35 avansat Reusit

COSTIN V MIHAITA - VICTOR

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.85 avansat Respins

COSTINEL P SABINA MARIA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

COSTINESCU B ANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

COSTINESCU F EMILIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat N/p

COSTINIUC C ANDREI NICUSOR

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 8.3 experimentat Respins

COSTIUG I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Logica si argumentare 9.6 experimentat Respins

COTAN P. MIHAIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

COTET S CLAUDIU MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 5.4 experimentat Reusit

COTET V ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

COTIA C LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.6 experimentat Respins

COTIA CTIN ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.15 experimentat Respins

COTIA G LUCIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COTIA V MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COTILICI C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

COTIUGA C MIHAELA-OANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

COTNAREANU V VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

COTOFAN A.A. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COTOFAN D GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.95 avansat Reusit

COTOFAN I. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

COTOFANA P DRAGOS - IULIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.2 avansat Reusit

COTOFANU P ROXANA STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COTOFREI C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

COTOMAN V CLAUDIU STEFAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

COTONOGU A IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 6.4 experimentat Reusit

COTOR B ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

COTOVANU C BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

COTOVANU I MANUELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

COTOVANU L SILVIU - COSTEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 6.6 experimentat Reusit

COTOVANU P PETRU ANDREI

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

COTRUTA I OANA-ELENA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

COTRUTA N CONSTANTIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 experimentat Respins

COTUN I MAXIM

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 6.35 experimentat Reusit

COTUNA G. CORINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Respins

COVALCIUC E. CATALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

COVALIU I ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

COVALIUC M MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 experimentat Respins

COVASNEANU C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 2.95 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVRIG G IOANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

COVRIG G PAULA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

COZIANU M. RADUCU - BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 1.6 avansat Respins

COZMA _ DIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.95 avansat Reusit

COZMA C ELENA - MARINELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

COZMA C. ADRIANA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

COZMA C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

COZMA EV CLAUDIU VASILE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

COZMA F ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

COZMA I CONSTANTIN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7 avansat Respins

COZMA I OVIDIU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

COZMA L ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

COZMA M CATALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 6.7 avansat Reusit

COZMA M MADALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COZMA R.G. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.05 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

COZMA V ANDREEA DANIELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.45 avansat Respins

COZMA V BOGDAN CATALIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

COZMA V OANA-LARISA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3 avansat Respins

COZMA V VLAD-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

COZMANCA I LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COZMESCU L. ROBERT-STEFAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.1 avansat Respins

CRACANA V DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CRACEA D GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat N/p

CRACIUN C GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CRACIUN C MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRACIUN C SERGIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.75 avansat Respins

CRACIUN I IONELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CRACIUN M ADRIANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CRACIUN M MIHAI DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

CRACIUN P ILIE IULIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

CRACIUN S. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

CRACIUN T SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

CRACIUN V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

CRACIUN V ANDREI-GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 8 experimentat Reusit

CRACIUN V DENISA-MARILENA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CRAIU M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

CRASMARIUC V. ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 experimentat Respins

CRASMARUC C CRISTIANA EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.6 avansat Respins

CRASMARUC I. IONUT - ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CRAWZUK E. CERASELA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

CREANGA A ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 8 Geografie 9.1 avansat Reusit

CREANGA C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

CREANGA D EMANUELA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

CREANGA G ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CREANGA I OANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CREANGA I ROXANA IZABELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

CREANGA J ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

CRENGANIS G AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CRENGANIS G. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CRETU A ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CRETU B ADINA MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CRETU B EUGENIU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

CRETU C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 7.3 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

CRETU C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CRETU C FLORIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CRETU C. ANDREI - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

CRETU C. MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

CRETU CAS LITA V MARICICA LAURA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRETU CAS ZAHARIA M MIHAELA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

CRETU D ADELINA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.45 incepator Respins

CRETU D ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 9 Geografie 7.15 avansat Reusit

CRETU D.D TUDOR - COSMIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

CRETU G GEORGE CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CRETU I ANDREEA ELENA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CRETU I CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CRETU I MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CRETU I MIHAI IONEL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 8.55 experimentat Reusit

CRETU L PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

CRETU M ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-- Istorie 5.25 Geografie 7.1 avansat Respins

CRETU M GEORGIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CRETU M IRINA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.3 avansat Respins

CRETU P AISA MARIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CRETU P TIBERIUS-BOGDANEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CRETU S DAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRETU V BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CRETU V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CRETU V IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.3 avansat Respins

CRETU V. DOMNITA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRETU-GRECU G ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.05 experimentat Reusit

CRETULESCU GHE GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 5.6 experimentat Respins

CRIHAN C MIHAI-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.4 experimentat Reusit

CRIHAN I LAURA LILIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 10 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CRISAN L. VLAD-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Fizica 5.35 experimentat Respins

CRISMAREANU I ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

CRISMARIU C DIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

CRISMARIU G ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

CRISMARIU S SORINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

CRISTEA C. CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CRISTEA D.V. DANIEL IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CRISTESCU D DANA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

CRISTESCU I GEORGIANA-ALEXANRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRISU D DIANA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CRISU N ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

CRIU E RAMONA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 7.25 experimentat Reusit

CRIVEI N NELU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CRIVOI G ANGELICA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

CRIVOI N NECULAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CRIVOI V ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CROITORU C DANUT

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CROITORU D STEFAN-CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CROITORU E IRINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CROITORU G IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CROITORU I ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CROITORU I ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CROITORU L VLAD ADRIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 9.15 experimentat Reusit

CROITORU M FLORENTINA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CROITORU N DANUT NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CROITORU N MARINA-RAMONA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.4 avansat Respins

CRUCIULEANU A ELIZA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6 avansat Reusit

CRUDU C ADRIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRUDU C MARINELA PANORICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

CRUDU G COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Economie 3.25 avansat Respins

CRUDU V IONUT-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 2.1 nivel mediu N/p

CUCIREVE C.D. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

CUCIREVE D CATALIN DUMITRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

CUCIREVE I GAROFITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

CUCIREVE M FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CUCIREVE P ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

CUCIUREANU A GHEORGHITA CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

CUCIUREANU V DAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CUCOS C IOANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CUCOS C LORENA ELENA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

CUCOS C. ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 avansat Respins

CUCOS CAS POPA C IOANA-CORINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

CUCOS D DUMITRU ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CUCOS D IONELA-LAURA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CUCOS I CATALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

CUCOS V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CUCU C. ANDREEA - ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CUCU C. CORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

CUCU I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CUCU M MIHAI FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

CUCU R ROXANA - ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CUCU V. VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2--B2-A1- Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

CUCUTEANU G GEORGIANA ALINA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.05 avansat Respins

CUCUTEANU P BIANCA IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CUCUTEANU V ADELINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

CUCUTIANU A ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

CUCUTIANU CAS MIHAILESCU O MARIA RAMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

CUFNER N ALINA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.55 incepator Respins

CUFNER N NICOLAE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

CULEAC I ION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

CULICEANU G SMARANDA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Istorie 7.15 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

CUMPANA C CRISTINA ANDREEA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.4 avansat Reusit

CURCA A ANCUTA-ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CURCA C MARIA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CURCA C STEFANIA LARISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CURCA D ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 10 experimentat Reusit

CURCA D DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.75 avansat Reusit

CURCA G GEORGE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CURCA I DUMITRU MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.8 nivel mediu Reusit

CURCA I IOANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CURCA M GIORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CURCA P. MARICICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CURCA V CATALIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.3 experimentat Respins

CURECHERIU V ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

CURLEA C LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

CURMEI C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 incepator Respins

CURPAN D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 3.15 Fizica 2.8 incepator Respins

CURTEANU I JOHNSON-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CURTMAN C ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Psihologie 9.2 avansat Reusit

CURUCI I ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CURULIUC P ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-A2--B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CURUT D. DANIELA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Psihologie 8.25 avansat Reusit

CUSTURA P LAVINIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CUSUTURA D VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 5 avansat Respins

CUVULIUC V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

CUZUC C COSTEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 avansat Respins

DABIJA C ALEXANDRA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DABIJA M MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

DABIJA N OANA-IONELA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

DADU I BOGDAN ILIE

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.5 Fizica 2 incepator Respins

DAHOREA M MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DAHOREA M. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DAICU M LOREDANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DAMASCHIN E EMA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.05 nivel mediu Respins

DAMASCHIN S MADALINA FLORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.1 avansat Respins

DAMATAR A MIHAI-IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DAMATAR E DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DAMATAR I. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DAMIAN C CLAUDIA DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba germana moderna A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.8 avansat Respins

DAMIAN C FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DAMIAN C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

DAMIAN M NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DAMIAN M ROXANA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

DAMIAN N OANA- MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.65 avansat Reusit

DAMIR F ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DAMIR G FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Respins

DAMOC I. MARIUS-TEODOR

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DAN D MIHAELA-CORINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Reusit

DANALACHE M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

DANALACHE N RAZVAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

DANALACHI V IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

DANALE C ANCA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 9.3 avansat Reusit

DANCA E LUIZA CLARA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

DANDU V MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 5.25 Geografie 6 avansat Respins

DANELIUC A GRETA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DANES A BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica N/p nivel mediu N/p

DANESCU A. ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DANESCU I CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DANGEANU E. BOGDAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DANILA C THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DANILA D CONSTANTIN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

DANILA I DIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

DANILA M MIHAELA CRINA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

DANILA M TUDOR MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DANILA M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DANILA N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 experimentat Respins

DANILA V ALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.05 avansat Reusit

DANILA V RADU PETRISOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

DANILESCU V LUDMILA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 8 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DANILIUC C. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DANILOAE I CRISTINA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DANILOV A ANDREI CORNELIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DANILOV I MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DANILOVICI L CRISTIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DANILUC M SIMONA PETRONELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

DANTUS I IONUT-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

DANU C MONICA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DANU P IONELA DIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2--A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.05 avansat Respins

DARABAN A ELENA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DARABANA CAS BUDEANU GH IRINA PETRONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

DARABANA G ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--A1-- Istorie 5.2 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DARABANEANU M. DIMITRIE - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

DARIE P. ANDREEA - STEFANIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DARIUTA S ANDREI SERBAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DASCALEANU G MARIUS IONUT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DASCALEANU L IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DASCALESCU C. COSMIN-IONUT

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

DASCALESCU CIOBANICA F FLORENTIN COSTEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DASCALESCU D MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

DASCALESCU D. SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DASCALESCU D.S. IONUT-EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.5 avansat Reusit

DASCALESCU E MIRELA DANIELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

DASCALESCU G ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DASCALESCU V VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

DASCALITA C CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

DASCALITA H HARALAMBIE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician zootehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu N/p

DASCALITA I ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DASCALU - LISMAN P.R ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9 avansat Reusit

DASCALU A ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

DASCALU C SERGIU EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.7 experimentat Respins

DASCALU C. MIHAELA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DASCALU D IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

DASCALU D. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DASCALU D. IONELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

DASCALU G MARIUS GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DASCALU GH MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DASCALU I ANTON

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DASCALU I DUMITRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DASCALU I. MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

DASCALU M ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Respins

DASCALU M COSMINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

DASCALU P DANUT MARIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p experimentat N/p

DASCALU U.M CATALIN-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DASCALU V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

DASCALU V DIANA PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

DAVID C CAMELIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica N/p nivel mediu N/p

DAVID C. MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DAVID D NARCIS

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DAVID D TEODOR

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DAVID D. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 incepator Respins

DAVID F DANIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

DAVID G ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 avansat Respins

DAVID G CARMEN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.3 incepator Respins

DAVID G MARIA PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

DAVID I ALEXANDRU-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DAVID I GEORGIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

DAVID M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 avansat Reusit

DAVID P MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.35 avansat Respins

DAVID V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 avansat Respins

DAVID V STEFAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

DAVID V. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DAVIDEANU M IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

DAVIDOAIA A MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.5 experimentat Respins

DAVIDOAIA I CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

DAVIDOAIA M ALEXANDRU- FLORIN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DAVIDOAIA O GHEORGHITA-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

DEDEAGA CTIN ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.3 avansat Respins

DEDIU C CEZAR-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DELEANU I MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat N/p

DELIANU V FABIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza --A2-A1-A1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

DEREVENSCHI C ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 9.35 experimentat Reusit

DESPA D ANDREEA CODRUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.75 experimentat Reusit

DESPA G ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

DESPA N MADALINA-GEANINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

DESPEA C ANDREI-CODRIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DIAC A STEFANIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DIAC C. BERNARD-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DIAC G ADRIAN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat N/p

DIAC G STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DIAC T IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

DIACONESCU C DORU-GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Reusit

DIACONESCU C PAUL-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIACONESCU I ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DIACONESCU M MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

DIACONITA V FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

DIACONU CAS DUNICA P MARIANA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DIACONU CAS PARPALITA S GABRIELA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.55 incepator Respins

DIACONU A. MIHAELA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DIACONU C CODRIN-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5 avansat Respins

DIACONU C COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DIACONU C. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DIACONU D ALEXANDRA VERONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.5 experimentat Respins

DIACONU D ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2 avansat Respins

DIACONU D IUSTINIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DIACONU G GHEORGHITA RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

DIACONU G RAMONA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DIACONU G. DANUT-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DIACONU G. GHEORGHE-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

DIACONU I ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba germana moderna A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

DIACONU I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DIACONU I ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 10 avansat Reusit

DIACONU M IOANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DIACONU M MIHAI-CALIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

DIACONU M MIHAITA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.15 avansat Respins

DIACONU M. FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

DIACONU N IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.3 experimentat Respins

DIACONU N ONUT-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

DIACONU P DUMITRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

DIACONU V. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DIANU G DELIA IOANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DIDEA V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DIDICA G MARIA LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.2 avansat Respins

DIEACONU D. ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 9.55 Sociologie 9 experimentat Reusit

DIM A GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

DIMA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

DIMA C MARIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIMA G. IOANA-CRSTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

DIMA M EVA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DIMA O IULIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DIMA V DIANA-MANUELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

DIMA V PETRU -COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DIMITRENCO V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Respins

DIMITRESCU P PETRISOR CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

DIMITRIU C BOGDAN -ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DIMITRIU M.G. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DIMITRIU S ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DIMITRIU V FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 8.75 avansat Reusit

DINCA I STEFANA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DINCO CAS BELDIAN N ANA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 avansat Respins

DINESCU CAS SCUTARU M LOREDANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

DINU E MARIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

DINU I PETRE ADRIAN

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DINULESCU C. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

DIRJAN G SERGIU ANDREI

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

DIRVARU V ANDA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DIRZU A GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.65 avansat Respins

DISCA I ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DISCA I CATALINA - MADALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DISCA P PAUL CATALIN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Filosofie 1 incepator Respins

DISCA P TATIANA PAULA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 8.5 avansat Reusit

DOBAN C. MARIUS COSTEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

DOBASU I. ANDREEA-IONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

DOBINDA M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Economie 7.1 avansat Respins

DOBOS A ANTONEL EDMOND

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

DOBOS D STEFANEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.5 experimentat Respins

DOBOS E IONUT ZAHARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Respins

DOBOS I ANA-IOANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DOBOS I MIHAELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DOBOS I. MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DOBOS M DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.75 experimentat Respins

DOBOS P DIANA ALICE

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

DOBOSARU F ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DOBRE E BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DOBRE M CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 3 Limba engleza Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

DOBREA C LIVIU ANDREI

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DOBREA D DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DOBRI F MIRONA LETITIA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DOBRIA V VALENTIN STEFANEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.5 experimentat Respins

DOBRIN G DANUT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Respins

DOBRIN I PAMELA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DOBROTA F. FLORIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.3 avansat Respins

DOBROVICEANU C CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DODAN _ SEBASTIAN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.9 incepator Respins

DODAN I OANA GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

DODAN R. MADALINA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9 avansat Reusit

DODE C ANDREEA-COSTINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DODOI E EUGEN-IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

DODU BRINZAN V CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DODU E CARINA-VANESSA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba germana moderna B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

DOGARU V ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DOHOT I. CAMELIA-ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

DOHOTARU V OVIDIU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu N/p

DOLCAN N ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DOLEANU M MIHAITA CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6 nivel mediu Reusit

DOLEANU N COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DOLEANU S ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 9.7 experimentat Respins

DOLEANU V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

DOLHAN C PETRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

DOLHASCU D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DOLHASCU P ANCA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.55 avansat Reusit

DOMINTE C GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 avansat Reusit

DOMINTE M. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DOMSA C ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.2 avansat Respins

DONCILA S SERGIU OCTAVIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DONCIU A.E. TRAIAN-ARMAND

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

DONEA D CLAUDIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 nivel mediu Respins

DONEA L CONSTANTIN-ADI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

DONICA D ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DONICI A. ANCA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

DONICI L PETRONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DONISA C OLIVIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DONISANU D MARIA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

DONOSA V DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DORCU C ROXANA ALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 avansat Reusit

DORCU CASATORITA FARCAS I LUCIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DORCU V PETRONELA- MONICA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

DORCU V VERONICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

DORCU W.C MARIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DORNEANU C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat N/p

DORNEANU D DANIEL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.8 experimentat Respins

DORNEANU I LAVINIA-IOANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DORNEANU M ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

DORNEANU N DANIEL NICUSOR

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

DORNEANU V IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DOROBAT D TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DOROBAT G.C. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 8.45 Geografie 9.6 avansat Reusit

DOROFTE R RELU DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DOROFTEA I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOROFTEI B VIOREL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DOROFTEI C CIPRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DOROFTEI F ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DOROFTEI I TUDOR-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 4.55 Geografie 7.75 avansat Respins

DOROFTEI M ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5 avansat Reusit

DOROFTEI N CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 8.1 experimentat Reusit

DOROFTEI N IONUT

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DOROFTEI N. ELENA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

DOROHOI E LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DOROHOI E VIRGIL-LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DOROHOI S RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

DOROHOIANU I IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DOROHOIANU V DAVID

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

DOROSINCA C ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DOSPINESCU N RALUCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DRACEA C CRISTIANA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

DRAGA C CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DRAGAN A COSTEL-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator N/p

DRAGAN C MADALINA ALEXANDRA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.5 avansat Reusit

DRAGAN C STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DRAGAN D SANDRA - ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.55 avansat Reusit

DRAGAN G ALEXANDRU MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

DRAGAN GH. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 nivel mediu Respins

DRAGAN P. GEANINA-IULIANA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Sociologie 7.75 experimentat Reusit

DRAGAN V ELENA CRISTINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

DRAGOI I. ALECSANDRA-RALUCA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGOI P LAURENTIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

DRAGOI P. CRISTINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DRAGOMAN V CONSTANTIN-COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.85 experimentat Reusit

DRAGOMIR G STEFANA CATALINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.8 Filosofie 8.95 experimentat Reusit

DRAGOS L CLAUDIA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DRAGUSANU C. STEFAN-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

DRAGUTA D CRINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 incepator Respins

DRAM V PAUL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat N/p

DRAXINEANU V CLAUDIU VIOREL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 incepator Respins

DRINCEANU S ANA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DRINGA M MARIA - MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

DROANCA O. ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

DROBOTA C ANDREEA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DRON G DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

DRUC I OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

DRUC V ANGEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

DRUMARU D MARIA LAVINIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DRUMEA D IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DRUTU L ANDREI

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.2 experimentat Respins

DRUTU V. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUBASARI E IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 10 avansat Reusit

DUBAU D. STEFAN - DANUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DUBINA C IONELA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Respins

DUCA D GABRIEL-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.25 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

DUCA D VASILICA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

DUCA D. IULIA-CODRUTA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUCA V. VASILE-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DUDAU C ELENA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 4 nivel mediu Respins

DUDUC E. IRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DUDUMAN C ELENA CAMELIA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

DUDUMAN CASAT TIUBULCA G GINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

DUHAN G LOREDANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.5 nivel mediu Respins

DULCE M MILENA MIHAELA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6 avansat Reusit

DULCIANU D ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Economie 5.4 experimentat Respins

DULCIANU I LIVIA REBEKA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DULCIANU I RADU-DAVID

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DULGHERIU D ANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DULGHERIU I SERGIU IONUT

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DULGHERU M GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

DULHANIUC S. MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

DULHARU I SIMINA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DULIBA I NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DULMAN CAS CRAESCU Z ALICE LOREDANA IULIA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DULMAN Z ZINEL ERNEST

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMBRAVA C OVIDIU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

DUMBRAVA M ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 nivel mediu Reusit

DUMBRAVA V.D STEFANIA - ALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.35 avansat Reusit

DUMEA P DIANA - STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

DUMITRACHE C IONUT RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.1 avansat Respins

DUMITRACHE C VLAD - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

DUMITRACHE E VLAD GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

DUMITRACHE G ION-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE S GINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

DUMITRACHE S PAULA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat N/p

DUMITRACHI G BOGDAN-GELU

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DUMITRACHI N PETRU EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5 experimentat Respins

DUMITRAS M CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

DUMITRASCU B ISABELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.9 Geografie 9.7 avansat Reusit

DUMITRASCU D. ANDREI - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DUMITRASCU S IOANA CATALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

DUMITRASCU T BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

DUMITRASCU V NICOLETA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

DUMITRASCU V PAUL SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

DUMITRASCU V VASILICA CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DUMITRESCU O VICTOR

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

DUMITRICA M GABRIEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DUMITRIU C ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.95 incepator Respins

DUMITRIU C DARIUS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

DUMITRIU I LOREDANA- ELENA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

DUMITRIU P ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

DUMITRU C ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 incepator Respins

DUP C CONSTANTIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

DUP D TOMITA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

DUPU V CIPRIAN-CONSTANTIN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

DURA D. ANA MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

DURA D. LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DURA G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DURA V DUMITRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

DURBALA C CONSTANTIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

DURCA P VIOREL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

DURLAN C SIMONA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

DURNEA V ANDREI STEFAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

DURNEA V VASILE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DURU P PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DUSA N. COZMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUTCOVICI D VIORICA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

DUTCOVICI M DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DZETZIT O ALEXANDRA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

ECHIMOV I TIBERIU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

EDUTANU V RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

EFIMOV V IOAN VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

ELENIN C INES

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ELISEI CASATORITA CURCA C ADELINA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.6 avansat Respins

ELISEI M ANCUTA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

EMANDACHE I. CLAUDIU - DUMITRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 avansat Respins

ENACHE D. VLAD

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

ENACHE G. CATALINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ENACHE I STEFAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 6 avansat Respins

ENACHE M ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 nivel mediu Reusit

ENACHE N MARIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

ENACHE S.I. DANIEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

ENACHE V MARIUS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ENACHI A ANDRIANA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

ENACHI F ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 experimentat Respins

ENACHI I IONEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

ENACHI I ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

ENCUTA A. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ENE MARIN V ANDREI SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Fizica 2.2 avansat Respins

ENEA A ROXANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ENEA C ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ENEA L CONSTANTIN MANUEL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

ENEA O OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ENEA P ANDREEA MADALINA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Reusit

ENEA S STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ENNAB H SAMIRA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

EPURE C. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 avansat Reusit

EPURE J ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Reusit

EPURE M IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

EPURE T MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-- Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

EPUREANU M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ERDIC B IONUT RAZVAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ERHAN P ANDREEA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ERNILA C ALEXANDRU MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.5 avansat Reusit

ESANU F GHEORGHITA CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Economie 6.1 nivel mediu Respins

EZARIU A. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

FAGATEANU D. ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

FAINA E ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FAIYAD Z AISSAR

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

FALTICEANU C IRINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

FALTICEANU R BOGDAN - SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

FANTANARIU L MALIN ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

FARAON CAS LUCA I RAMONA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

FARAON P VLAD-PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FARAONEL E MADALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

FARKAS I. MIHAELA-SANDA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 10 avansat Reusit

FARMUJ V IONELA - VALENTINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

FARTE GH.I. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FECHET V ANDREEA CRISTINA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FECHETA I SANDU DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

FECLISTOV S ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

FEDELES C ELENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8 experimentat Reusit

FEDELES V GHEORGHE

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FEDEROVICI G. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Fizica 9.55 experimentat Reusit

FERARIU C CEZARA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

FERARU E IONELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

FERARU V SORINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

FERASTRAUARU I. DAN-PETRU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

FERCHEZAU V STEFAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FESTILA C PETRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

FETCO G ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba italiana B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FETCU D OANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 9 nivel mediu Reusit

FETCU V MIHAI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FIGHIR V ANCUTA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

FIGHIUC V IONUT-CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

FILIMON G. GINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

FILIMON V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

FILIMONOV A ALEXANDRINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

FILIP C GINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

FILIP C SABIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Respins

FILIP C VERONICA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2-B2-A1-B1-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FILIP D ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba italiana A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.2 Geografie 8 avansat Reusit

FILIP D EDUARD-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

FILIP I LUCIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FILIP I. LIVIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILIP L ANDREEA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.95 avansat Respins

FILIP L ELENA SIMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Economie 5.4 experimentat Reusit

FILIP N MARINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

FILIP V IOANA IRINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

FILIP V VALI PETRISOR

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FILIPCIUC L. ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

FILIPN N NICU IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

FILON D DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.45 incepator Respins

FILOTE D PETRICA- LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

FILOTE M. MARIUS

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

FINARU I ELENA-GEANINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

FINCIUC G STEFANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FLOREA _ GHENADII

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

FLOREA A OANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 9.5 experimentat Respins

FLOREA C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

FLOREA C FLORENTIN-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FLOREA C ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 incepator N/p

FLOREA D SILVIU- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.65 avansat Reusit

FLOREA D. DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FLOREA F MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.7 avansat Respins

FLOREA G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

FLOREA G. LARISA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FLOREA I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FLOREA I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.9 avansat Respins

FLOREA I ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.6 avansat Respins

FLOREA I CECILIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

FLOREA I. IONEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

FLOREA L.D. ANDREI - VLAD

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.9 avansat Reusit

FLOREA M. MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.45 experimentat Reusit

FLOREA P ISABELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

FLOREA P. ALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

FLOREA S BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

FLOREA V ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba germana moderna A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

FLOREA V BEATRICE ELENA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6 avansat Reusit

FLOREA V GEORGIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.85 incepator Respins

FLOREA V ROXANA-ANCA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

FLOREAN A DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 9.2 experimentat Reusit

FLOREAN C NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FLOREAN M ANDRADA MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

FLOREAN P ROXANA-EMINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

FLORESCU C.E. MIHNEA-CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

FLORIA D DANIEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FLORICI M MIHAELA PAULA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

FLORISTEANU O FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

FLORISTEANU P PETRONEL-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 3.15 avansat Respins

FLUERARU M IONELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FOCA S MARIAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FOCSA A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

FOCSANEANU V GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

FOIA D.N. ANCA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola Istorie 7.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FORASCU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

FORMINTE G FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FORNA D NORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FOTACHE C CIPRIAN PETRONEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 incepator Respins

FOTACHE C CONSTANTIN IRINEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

FOTACHE M IRINA DANIELA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

FOTEA -- FRONEA M ANDREEA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FOTEA CASAT MOISA C LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.85 avansat Respins

FOTEA G BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.45 experimentat Reusit

FOTEA G FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 experimentat Reusit

FRANGACHE I DRAGOS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Fizica 6.2 avansat Reusit

FRASILA C SERBAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 6.3 avansat Reusit

FRATILA M. MARIUS - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FRECAUTANU G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 experimentat Respins

FRENCHEL S. MEYER

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.2 avansat Reusit

FRIJ C CONSTANTIN - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

FRIJ D PETRONELA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRIJ I MARIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

FRON P EDUARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

FRONEA A ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

FRONEA A PETRISOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

FRONEA I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

FRUMOSU C NICOLAE

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

FRUNZA C CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

FRUNZA C. VLAD

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

FRUNZA CASAT CHIRIAC GH. ELENA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

FRUNZA I MIHAITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FRUNZA I OANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

FRUNZA I. LAURA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FRUNZA M DIANA PETRONELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FRUNZA M FLORENTIN-REMUS

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

FRUNZA P ANCUTA-PETRINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

FRUNZA P CODRUTA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

FRUNZA S ANDREEA OLGUTA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FRUNZA S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRUNZA V ALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FRUNZA V CODRINA ISABELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

FRUNZA V.E EUGENIA - PAULA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

FUIOAGA C CODRIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

FUIOR P BOGDAN - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

FUIOR V FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 8 avansat Reusit

FUIOREA- NOVAC N CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

FURCOI M ANA-MARIA-STEFANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

FURTUNA E ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

FURTUNA M DORINA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

FUSTEI D. CLAUDIA-LILIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

GABAROI I COZMIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

GABOR P GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GABOR S GRETA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

GABOR V IULIAN-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GABUR N ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

GABURA CAS CRETU A NICOLETA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2--A1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

GACHE E ERNEST-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GACIU P ROMINA PAULA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.3 avansat Respins

GACIU V VASILE CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

GADRAUTANU I DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 9.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GAFENCU C FLORIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 8.4 avansat Respins

GAFINCU C IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

GAFINCU V BEATRICE ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GAFITA C ELENA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 incepator Respins

GAFITA G IONELA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

GAFITANU C OANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GAFITESCU C VLAD

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GAFTON I.D. GEORGE

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator Eliminat din examen

GAFTON V VALENTIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GAGEA M ANDREEA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

GAGEA V IOAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

GAIGINSCHI R EMIL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

GAINA C ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

GAINA D ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GAINA G OLGUTA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GAINA I SERGHEI

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GAINA M LAURENTIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

GAINA M MIHAI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GAINA N ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GAINA N ALEXANDRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

GAINA N DUMITRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

GAINA N FLORIN-IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

GAINA P. PAVEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

GAINA T LORENA GEORGIANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

GAITAN C IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

GALAN M DRAGOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GALATANU C IONUT OVIDIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GALBEAZA I IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GALITA E MIRELA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

GALL G TUDOR CRISTIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GALU P MARIUS SERAFIM

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.4 avansat Respins

GALUSCA V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GAMEN A ALINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GANCEF N SMARANDA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

GANDAC I IONUT - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

GANEA S CAMELIA MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

GANEA V RAMONA GABRIELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

GANGAL C DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GANGU D FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GANJU D IULIANA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

GARABET C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-- Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

GASPAR E. GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B2-- Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

GASPAR I LILI

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-A2--A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

GASPAR V CONSTANTIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GASPAR V ROBERT CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GATLAN G MIHAITA - VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GATU G. TEODOR

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GAVENEA V GABRIEL

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GAVRIL . LACRAMIOARA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.8 avansat Respins

GAVRIL A EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 avansat Reusit

GAVRIL C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

GAVRIL C NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GAVRIL CAS IONITA O IONELA PETRONELA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

GAVRIL D. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Respins

GAVRIL G. IOANA-SILVIA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 5 experimentat Respins

GAVRIL I GRATIELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GAVRIL M ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GAVRIL M IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

GAVRIL O IONUT

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

GAVRIL P DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

GAVRIL R GEORGIANA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GAVRILA N ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

GAVRILESCU _ RAMONA-IRINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

GAVRILESCU I RADUCU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Reusit

GAVRILET D IOLANDA-FLORENA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

GAVRILITA A MARIA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

GAVRILITA D ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

GAVRILOAE N COSMIN OVIDIU

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

GAVRILUTA C IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GAVRILUTA D PAULA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 2.1 incepator Respins

GAVRILUTA I ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 avansat Reusit

GAVRILUTA V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

GAVRILUTI D ROXANA MARIA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GAVRLESCU GH FLORENTIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2 Fizica 2.7 nivel mediu N/p

GEAMAN V ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

GENTIMIR M ADRIANA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

GEORGESCU GH. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

GEORGESCU M ANCA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

GEOSANU C ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.65 avansat Reusit

GHEBAN C SERGIU GEORGEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

GHEORGHE C.L MONICA - GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 5.25 experimentat Reusit

GHEORGHE N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GHEORGHEASA V GABRIEL-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GHEORGHIAN C ANGELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

GHEORGHIASA AL. COSMIN-VASILICA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 incepator Respins

GHEORGHIASA C VLADUT-STEFANEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GHEORGHICA G ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

GHEORGHICA G MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

GHEORGHICA GH PETRUTA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GHEORGHICA M DANIEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

GHEORGHICA O ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

GHEORGHIESCU O DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 4.1 Filosofie 2 avansat Respins

GHEORGHITA A. FELICIA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

GHEORGHITA C CORNEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHITA C CRISTINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.05 avansat Respins

GHEORGHITA C LAVINIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A1-- Matematica T2 2.45 Geografie 7 nivel mediu Respins

GHEORGHITA N ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

GHEORGHITA N CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GHEORGHITA T DANIEL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

GHEORGHIU C. DRAGOS - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHEORGHIU D DUMITRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GHEORGHIU D SERGIU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHIU E VALENTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

GHEORGHIU I BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.45 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

GHEORGHIU M ANDREEA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GHEORGHIU R NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

GHEORGHIU V ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 5.8 experimentat Reusit

GHERAESCU C FELICIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GHERASIM A OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHERASIM C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.55 avansat Respins

GHERASIM C ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7 avansat Respins

GHERASIM G DUMITRU-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GHERASIM GH IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 9 avansat Respins

GHERASIM I TEONA - OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.05 avansat Reusit

GHERASIM P ELENA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

GHERASIM P IONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

GHERASIM ST. ANDREI-TIBERIU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

GHERCA I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

GHERCA S STEFAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba germana moderna Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHERGHE M ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6 avansat Respins

GHERGHEL I IONUT - LUCIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 10 avansat Reusit

GHERGHEL I. CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.3 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GHERGHEL P ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 1.55 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GHERGHEL P GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.8 avansat Reusit

GHERGHEL P MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

GHERGHEL P PETRU-CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 experimentat Respins

GHERGUT M GABRIEL

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

GHERGUTI A MADALINA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 avansat Reusit

GHERGUTI A MILENA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 avansat Reusit

GHERMAN G DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GHERMAN V TEODORA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

GHERVASE E SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

GHET V CARMEN ANGELA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Filosofie 6.9 experimentat Reusit

GHET V IONELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.85 experimentat Reusit

GHETAU L ROBERT DANIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

GHETIU M DRAGOS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

GHETU D. MIHAI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GHIARASIM V. STEFANIA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

GHIDERSA GH. PETRONEL - CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.45 nivel mediu Respins

GHIDIU V HORIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHIDOARCA G MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHIMPU A CIPRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GHIOC G. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5.45 nivel mediu Respins

GHIOC V TEODORA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GHIORGHITA P MIRELA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

GHIORGHIU I IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GHIRONTI C VICTOR ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5.95 experimentat Respins

GHIRVU C BOGDAN IOAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GHITERA G. CARMEN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

GHITESCU C ADNANA STEFANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

GHITESCU M RAZVAN-MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Respins

GHITU I MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 nivel mediu Reusit

GHITU N NICU- CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 8.5 avansat Reusit

GIBA C COSTICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

GILCA V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Reusit

GILEA M DIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.55 Fizica 7.2 experimentat Reusit

GILIGOR A DEMETRA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GIMIGA M ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GINDAC I LAURENTIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

GINGA F. ALINA-IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.7 experimentat Respins

GINGA M IULIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GINJU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5.3 avansat Respins

GINJU I SIMONA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.65 avansat Respins

GIOSANU P PAVEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GIRBEA C ILIEIULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GIRLEANU F STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

GIRLEANU L CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

GIRLEANU L MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

GIRLEANU S CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.8 experimentat Respins

GIRTAN C MARCEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.6 avansat Respins

GIRTAN C. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 6.05 experimentat Reusit

GIURGI D COSMIN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2--A1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

GIURGI P PAUL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.6 avansat Respins

GIURGICA A IONEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GIURGICA P IOAN RADU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.8 experimentat Respins

GIURGILA P ANA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

GIURGILA S MARTA ANTONIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GIURGIUVEANU V ROXANA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7 experimentat Respins

GIUSCA L RADU GEORGE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

GLIGA N VALENTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GOCIMAN V MARIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Respins

GOGALNICEANU F STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GOGU M MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Matematica T1 5.4 Fizica 5.45 experimentat Respins

GOLAESCU C GEORGIANA-AMALIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

GOLAESCU M CLAUDIA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8 experimentat Reusit

GOLDAN C MARIAN VLAD

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.3 avansat Respins

GOLDAN D IONUT RAZVAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

GOLDAN M GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GOLDUM F ANDREEA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GOLDUM M EUGENE VICTOR

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

GOLDUM V ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GOLDUN I CONSTANTIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GOLDUT C ANDREEA ADELINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.2 experimentat Reusit

GOLDUT C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

GOLIMBIOVSCHI I CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 8.15 experimentat Reusit

GOLOGAN P NADEJDA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.75 Geografie 8 avansat Reusit

GOLOGAN V. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GONTARU V LIVIU VIOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 7.3 experimentat Respins

GORBANESCU C. IULIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

GORCIOAIA G ADINA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.8 avansat Reusit

GORCIOAIA GH CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GOREA C AMALIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GORGAN D MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

GORGAN V IOSIF

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

GORGOS V CODRUTA STEFANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GORGOS V. TOBIAS

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.4 avansat Respins

GORI I DOINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 7.25 experimentat Reusit

GORIA D DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GORIE I LAVINIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.6 avansat Respins

GORIE M. MIHAI

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

GOROVEI I IOANA ALINA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.95 avansat Reusit

GOROVEI M GEORGIANA-IULIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GOSPODARU P CLAUDIU-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GRABOSCHI D DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

GRABOSCHI D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

GRADINACIUC C ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 10 experimentat Reusit

GRADINARIU C STEFANIA - IONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 avansat Reusit

GRADINARIU D EMILIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GRADINARIU D VLAD IONUT

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRADINARIU F ELENA-ROXANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.7 experimentat Respins

GRADINARIU N ELENA EMANUELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

GRADINARIU V CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GRADINARU A. IOAN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

GRADINARU C IRINA AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

GRADINARU C. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

GRADINARU D ALIN - CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Reusit

GRADINARU D FLORIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GRADINARU D MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GRADINARU GH MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GRADINARU I ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

GRADINARU I MARIUS PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GRADINARU I. CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

GRADINARU V CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

GRADINARU V LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

GRADINARU V VASILICA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GRADU F ANDREI VLADUT

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GRAJDEANU M. CRISTIAN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

GRAMADA C ELENA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

GRAMADA C. ECATERINA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GRAMADA I ROXANA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 10 avansat Reusit

GRANCEA P SIMONA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GRAU C KRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

GRAUNTE C ALEXANDRA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.85 avansat Reusit

GRAUNTE C MARIUS-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

GRAUNTE C. ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GRAUNTE F SERGIU PETRONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

GRAUR L ALEXANDRA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.9 avansat Reusit

GRAUR L ANA MARIA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

GRAUR V ALEX CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRECU A ANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 8.85 avansat Reusit

GRECU GH. BOGDAN-GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 experimentat Respins

GRECU I GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GRECU I VALENTINA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

GRECU M ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

GRECU S ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 experimentat Respins

GRECU S BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

GRECU V LUMINITA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

GREU V SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

GRIBINCEA V RADU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 3.45 experimentat Respins

GRIEROSU C CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.35 experimentat Respins

GRIGORAS _ OHANA MARIE JEANNE

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

GRIGORAS C IRENA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRIGORAS G ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

GRIGORAS G CATALIN- IONUT

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

GRIGORAS G DANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6 avansat Reusit

GRIGORAS I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 avansat Reusit

GRIGORAS I ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

GRIGORAS I CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

GRIGORAS I PETRICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GRIGORAS I.C. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 incepator Respins

GRIGORAS L EDY-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.8 Geografie 8.3 avansat Reusit

GRIGORAS M MIHAI GABRIEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

GRIGORAS M PAULA MADALINA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Filosofie 5.6 nivel mediu Reusit

GRIGORAS N STEFAN-SABIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.4 Geografie 5 avansat Respins

GRIGORAS P IONELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

GRIGORAS P MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GRIGORAS P SIMONA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

GRIGORAS ST. STEFAN-TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

GRIGORAS V MARIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

GRIGORE D LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GRIGORE E IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

GRIGORE E MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GRIGORE I LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 4.7 avansat Respins

GRIGORE M ANDREEA-TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9 avansat Reusit

GRIGORE P TIMOTEI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

GRIGORE R OANA IULIANA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Filosofie 5 avansat Respins

GRIGORE S MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.65 experimentat Respins

GRIGORESCU V CONSTANTIN-VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.6 avansat Respins

GRIGORICI I ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.3 avansat Respins

GRIGORIU B CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GRIGORIU C MIHAI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GRIGORIU C VASILE-LILIAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

GRIGORIU I ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica N/p incepator N/p

GRIGORIU S STELIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Respins

GRIGORIU T CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5.5 avansat Respins

GRIGOROAIA O.G. VASILICA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GRIGOROSOAIA R DUMITRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

GRIGOROVICI L. ALEXANDRA-CORNELIA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.3 avansat Reusit

GRIGORUTA V LAURA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GRIU C IONUT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GRIVINCA I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GROSARIU V LAVINIA ELENA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.9 avansat Reusit

GROSU A IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

GROSU A. EUGENIU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

GROSU C ELENA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GROSU I BOGDAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 2.1 incepator Respins

GROSU I MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

GROSU M MIRUNA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

GROSU P PETRONEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.25 experimentat Respins

GROSU R.G. ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.75 experimentat Reusit

GROSU S ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

GROSU V. ROXANA-PETRONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GROSU V.V. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

GROZA L. IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GROZA P NICUSOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

GRUMAZESCU D. IONELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

GRUMAZESCU D.P. ANDREIA- LOREDANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

GRUMAZESCU G GEORGIANA-IONELA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

GRUNZU I TEODOR LUCIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GUGEANU C ANA-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba italiana A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 6.2 experimentat Reusit

GUGEANU D MIHAI DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GUGEANU M ALEXANDRU - DORIN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 8 experimentat Respins

GUGOASA P PETRU - LUCIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

GUGUEANU F CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.05 incepator Respins

GULER B. DANIEL-EMANUEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

GULER B. LIVIU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GURALIUC V IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 avansat Reusit

GURALIVU I SIMON

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

GURALIVU R. ANDREI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GURAU CAS DAVID I IOANA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GURGU V MARIA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GURZUN C ALEXANDRA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

GURZUN D CLAUDIA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

GURZUN G FLORENTINA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GUSA D ANCUTA MARCELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.65 avansat Respins

GUSU D LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Istorie 9.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GUTU S IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

GUZGA C VLAD - SILVIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GUZGANU D DRAGOS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GUZGANU P VASILE ALBERTO

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.55 experimentat Respins

GUZU C ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GUZU D ANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

GUZU G VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

GUZU M. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GUZU R CLAUDIU-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-- Istorie 3.95 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

HABA C.G. MIHAI-STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

HABA D DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

HABDULEA E CRISTINA FELICIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

HABIB-SABAU M.H. MOHAMED-CHADY

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 10 nivel mediu Reusit

HABLIUC I IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

HACIU H ADINA-GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HACIU I IOAN - SERBAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

HADARAG E.G BIANCA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 10 avansat Reusit

HADIMBU M LAURA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.05 experimentat Respins

HAGATIS I CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9 experimentat Reusit

HAGIMA P PAUL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

HAIDAU D COSMIN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.15 Geografie 5.35 avansat Respins

HAIDAU D IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.75 avansat Respins

HAIDAU V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

HAIDUC V VASILICA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Respins

HAISUC L. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

HAMCIUC D EMANUEL PETRU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

HAMCIUC D. ANDREI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

HAMCIUC GH MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

HAMCIUC P. IONEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

HAMERCA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

HANCU G ALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.9 avansat Respins

HANDRA V VIRGIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

HANGANU F ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

HANGANU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

HANGANU N ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HANUS S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Respins

HAPAU C COSTEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

HARABAGIU C MARIA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

HARABAGIU D. ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

HARABAGIU G CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5 avansat Respins

HARABAGIU-DIMITRESCU D. MAGDA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

HARALAMBI LEFTER I VERONICA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

HARAS D. ELENA-LORELAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

HARASIM C CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

HARATAU I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

HARBUZ I ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

HARBUZ V DANIEL BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

HARDON I VICTOR MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

HAREA S NICOLINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

HARIGA D REMUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

HARITON S DORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Economie 5 nivel mediu Respins

HARJA I CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

HAROS P PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza --A2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

HAROS V MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

HARTANU V ANDREI-CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.5 experimentat Respins

HARTON C CRISTINA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.2 incepator Respins

HARTON C STEFANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 3 avansat Respins

HARTON N OLGA THEONA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

HASMATUCHI D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

HASMATUCHI D ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

HASMATUCHI P IOANA-SABINA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.55 experimentat Reusit

HATMANU C IONUT CRISTINEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

HATMANU I ANA MARIA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.8 experimentat Reusit

HATMANU V CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

HAU CAS BALTAG V CATALINA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

HAULICA G ANA-MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

HELGIU V VASILE ANDREI

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.05 Geografie 6.9 experimentat Reusit

HERCIU GH. ION-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

HEREA C FARID-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

HERETIU T FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HERGHELEGIU D.ST. ANDREI - MIHAI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

HERGHELEGIU M DIANA AIDA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HERGHELIGIU I MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

HERMENIUC C. MARIANA-CONSELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

HERMENIUC G IONUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 4.3 avansat Respins

HERSCU M DENIS

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HIJ V VASILE SERGIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

HILGARD C SERGIU - RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.6 avansat Reusit

HILITANU C IONUT-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HILITIANU D MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

HILOHI F FLORIN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

HINCU A MAURA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HINCU V LARISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza Istorie 8.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

HIRA CTIN LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HIRCA C RADU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HIRCA V MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HIRJOI I IONUT-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza -B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

HIRLAOANU V VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

HIRTAN I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 Pascal 3.2 experimentat Respins

HITRUC M ADINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

HLIBOCEANU CAS NADANIE V MARGARETA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HLIBOCIANU A IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

HLIHOR _ RADU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.3 avansat Reusit

HLIHOR M IOAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

HNEDA C GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

HOANCA F RADU MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 7 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

HOBINCA CAS ATANASOF I IONELA VERONICA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

HOBINCA S PETRICA-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

HOBINCU I MIHAELA-MADALINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.35 experimentat Respins

HOCIUNG F. IONUT

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

HODOREANU D LAVINIA MADALINA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

HODOREANU G IULIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

HODOREANU T MONA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HODOREANU V ANTOANETA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

HODOROABA N FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

HODOROABA V GEORGIANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

HODOROGEANU C ELENA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

HODOROGEANU V VLAD IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Reusit

HOGAS D SEBASTIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

HOGAS G BIANCA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Respins

HOGAS I STEFAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

HOGAS T MARICEL VIOREL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

HOGAS TALPAU CAS SCRAB E IOANA EMILIA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

HOGEA I MARIUS-IONUT

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

HOHAN C ADI TEODOR

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 8.7 avansat Reusit

HOHAN G LAVINIA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

HOLBAN I ANDREI RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.8 avansat Reusit

HOLBAN I IULIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

HOLBAN M EDUARD IULIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

HOLBAN V ROXANA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HOLDUR M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.4 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 5.4 avansat Respins

HOLMAN D. ALIN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

HOMEA G MADALINA CATALINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 3.3 avansat Respins

HOMEUCA D. MARIA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 experimentat Respins

HOMICIANU S. STEFAN - RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

HONCU C ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HORAICU F COSTEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

HORDILA Z PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HOREANU M MIHAI FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 experimentat Reusit

HORGA C ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HORGHIDAN C REMUS-ADRIAN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

HORGHIDAN D DORU-STEFANUT

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

HOROBET I CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

HOROBET I COSTEL VIOREL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

HOSLEAG F CRISTINA FLAVIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.4 experimentat Reusit

HOSLIAG S LUCIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

HOTAR D DANUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

HREBENCIUC C ANDREI-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 experimentat Respins

HREBENCIUC D CRISTIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

HRIHORET C. LENUTA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

HRIMIUC L. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 8.45 experimentat Reusit

HRINCA A ADRIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 Respins

HRINCESCU I DIMITRIE- COZMIN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

HRISCA I IONELA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HRISCA P IOANA- MADALINA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

HRISCU C BENONE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 nivel mediu Respins

HRISCU C CATALIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5.9 Limba italiana Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HRISCU C GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

HRISCU C GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.15 avansat Respins

HRISCU C IULIAN-PETRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

HRISCU C. ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 experimentat Respins

HRISCU M MARIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

HRISCU M MIHAELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

HRISCU S CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Reusit

HRISTEA F ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

HRITANU M GABRIELA-IONELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.4 experimentat Respins

HRITCU GH. ANDA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 9.6 avansat Reusit

HRITCU N MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

HRITCU V GEORGIANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

HUC D TOMITA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 3.5 experimentat Respins

HUCANU M DUMITRU

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

HUGEANU C. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

HUGIANU I CAMELIA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 6.8 avansat Reusit

HUIANU P STEFANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HULUBEI D PETRU-BOGDAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

HULUBEI I. ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

HULUTA C CRINA ELENA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

HULUTA G GELU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

HUMA F STEFAN CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HUMA R PETRU SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.2 avansat Reusit

HUMA V DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 6.4 experimentat Reusit

HUMELNICU I ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

HUMINIUC C BOGDAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

HUMINIUC G MARA-TEODORA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

HUNCA C GAVRIL COSTACHE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

HURA M STEFAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

HURDUC V VASILE-LAURENTIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

HURJA D. DANUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

HURJUI I ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HURMUZACHE V LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

HURUDEI D. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

HUSTIUC N ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

HUSTIUC N VASILE DRAGOS

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

HUTANU A FLORIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.8 avansat Respins

HUTANU C IONUT-IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 7 experimentat Respins

HUTANU C MADALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

HUTANU C SEBASTIAN COSTINEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 experimentat Respins

HUTANU D GRIGORE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

HUTANU I IONELA - LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

HUTANU O. EDUARD-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.2 experimentat Reusit

HUTANU P RAMONA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.4 incepator Respins

HUTANU V BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

HUTANU V CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 incepator Respins

HUTANU V VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1 nivel mediu Respins

HUTANU V VLAD FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

HUTU C STEFAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

HUTU D DRAGOS-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 avansat Respins

HUTU D. MIHAI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

HUTUPAS P ANDREEA - MARIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.35 avansat Respins

HUZDUP M IULIANA-SIMONA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2--A1-A1- Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

HUZUM G VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 incepator Respins

HUZUM GH IONEL

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

HUZUM V. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IACOB - CASATORITA SAVA A PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica N/p nivel mediu N/p

IACOB . EUGEN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

IACOB A VASILE SILVIU

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

IACOB A. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

IACOB B CLAUDIU MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 incepator Respins

IACOB C ANDREEA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.25 experimentat Reusit

IACOB C CONSTANTIN - SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

IACOB C GIANINA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

IACOB C. KARINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IACOB C. MIHAI-TUDOREL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

IACOB D ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

IACOB D PAULA IZABELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 9.2 experimentat Respins

IACOB F OVIDIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

IACOB G GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

IACOB G LILIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

IACOB G. MARICICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

IACOB I GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

IACOB I ILIE

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 incepator Respins

IACOB I OANA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 8.25 experimentat Reusit

IACOB I. IONUT-FLORENTIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

IACOB M ELISABETA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

IACOB N CRISTINA IRODIANA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

IACOB P PETRONEL COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

IACOB R. ROMICA-ANDREI

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

IACOB S ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

IACOBET G MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 8.6 avansat Respins

IACOMI O CONSTANTIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.45 Limba engleza Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

IAMANDII V IUSTINA ALEXANDRA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7 avansat Reusit

IANCU _ ILIE

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

IANCU G EMANUEL REMUS

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2---A1-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IANCU G. PETRU

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

IANCU I IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.4 experimentat Respins

IANCU M DANIELA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 avansat Reusit

IANCU N ANDREEA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

IANOVICI GHE ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

IANOVICI I CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

IANOVICI M ADRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

IANUS D ELENA IULIANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

IANUS I MANUEL - IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

IANUS N OVIDIU-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IBANESCU V. LIVIU - IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

ICHIM C LENUTA ZENOVIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Economie 7 nivel mediu Respins

ICHIM D IRINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ICHIM G ANDREEA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ICHIM G CALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ICHIM GH FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

ICHIM I IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

ICHIM L ALEXANDRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9 experimentat Respins

ICHIM M MARIAN-DORIN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.45 avansat Respins

ICHIM M. LILIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

ICHIM R ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ICHIM T. BOGDAN - PETRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ICHIM V COSTEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

ICHIM V FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7 experimentat Respins

ICHIM V GEANINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

ICHIM V RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Informatica T3 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

IDRICEANU D STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7.6 avansat Respins

IFRIM C ANCA STEFANITA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.5 avansat Respins

IFRIM C DUMITRITA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IFRIM D EDUARD - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IFRIM D ELIZA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

IFRIM D SERGIU IOSIF

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

IFRIM I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IFRIM V. LOREDANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

IFTEME N RAZVAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

IFTEME N. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

IFTEMI C GABRIELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-B2-A1-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 incepator Respins

IFTEMI G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IFTEMI GH. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

IFTIME C ADRIANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

IFTIME C ALEXANDRA-OANA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

IFTIME C. ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 6 avansat Respins

IFTIME CAS RUSU D GABRIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

IFTIME D ADINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

IFTIME D MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

IFTIME N ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IFTIME P MIHAELA-LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5 avansat Respins

IFTIMESCU I FLORIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IFTIMESCU V ROXANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IFTIMI C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6 avansat Respins

IFTIMI I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

IFTIMI I IOANA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IFTIMI V MIHAELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2 incepator Respins

IFTIMIE C GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 8.4 avansat Reusit

IFTIMIE C. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

IFTIMIE D MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.4 avansat Respins

IFTIMIE G GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

IFTIMIE M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

IFTIMIE T ADRIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

IFTIMIE V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Respins

IFTINCA GH. GEORGE - ROBERT

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

IFTODE C STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Sociologie 7.55 experimentat Reusit

IFTODE G GABRIEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.05 nivel mediu Respins

IFTODE I BIANCA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IGNAT C ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

IGNAT C OANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

IGNAT C RICHARD-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 5.05 avansat Respins

IGNAT C. CONSTANTIN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

IGNAT CTIN ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.75 avansat Reusit

IGNAT G ANA - ROXANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

IGNAT G IOAN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

IGNAT M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

IGNAT M SILVIU FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IGNAT N IONAS

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 1 Limba franceza Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

IGNAT N ROXANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

IGNAT P GHEORGHITA-DAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.8 avansat Respins

IGNAT S DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

IGNAT V CLAUDIA- VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

IGNAT V IONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

IGNAT V PETRONELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

IGNATEL C. IULIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IGNEA D NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

IGNEA V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IGNEA V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ILASCU I IOANA-DUMITRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 avansat Reusit

ILASCU I LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ILASCU M MIHAI - MANUEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

ILASCU O IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ILASOAIA I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ILICA D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

ILICA D GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ILICA M IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

ILICA V ANA IONELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

ILIE A. AMALIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 experimentat Respins

ILIE C. COSTEL-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--A2-- Matematica T1 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

ILIE D DIDINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ILIE G CRISTINEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 8.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

ILIE I IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

ILIE I IOANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba spaniola A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.3 avansat Respins

ILIE-PUIU G ANDREEA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

ILIE-PUIU I LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

ILIES A ALEXANDRU

    LICEUL DUMITRU MURGU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

ILIES A AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ILIES C SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Respins

ILIES T IULIANA MADALINA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

ILIESCU A IRINA

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

ILIESCU C SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Coregrafie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

ILIESCU R ANDREI DAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica N/p nivel mediu N/p

ILII A ANDREI VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.65 avansat Respins

ILINCA L ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 9.05 experimentat Respins

ILINCA P PETRONEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ILINCAI C IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.2 Limba franceza Matematica T2 1 Fizica 2.35 incepator Respins

ILIOAIA N NICU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

ILIOAIA S BOGDANEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ILISEI C. MIRCEA

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 9 experimentat Reusit

ILISII V LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

ILIUTA D ALEXANDRU ANDREI

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ILUCA C. CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

IMBREA I COSMINA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6 avansat Reusit

IMBREA V VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

INDERJOSCHI D ANDREEA MONICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

INICERU P CRISTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

INSURATALU V. ELENA - MARINELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

INSURATELU V. ILIE-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 3.6 Fizica 7.1 experimentat Respins

IOAN D. LIDIA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1--A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

IOAN G ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8 experimentat Reusit

IOANEI T TEODORA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.45 experimentat Respins

IOANICHIE N ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

IOANID N NICOLAE SERBAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

IOJA A ANDREEA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

ION - AVEL G STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

ION A ADRIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 6.05 experimentat Reusit

IONASANU I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IONASCU G MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IONASCU V ZINAIDA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba rusa B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

IONEL A ALEXANDRA MARUA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

IONESA C OANA VASILICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

IONESCU C CELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONESCU C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

IONESCU E VALERIAN STEJAREL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

IONESCU ENACHE G MIHAI

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONESCU F ANDA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

IONESCU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

IONESCU G VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.15 nivel mediu N/p

IONESCU I ADINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p 7.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator N/p

IONESCU I. ELENA - MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

IONESCU M ALEXANDRU - MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.2 experimentat Reusit

IONESCU M MARIUS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.5 avansat Respins

IONESCU P DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IONESCU P PETRU

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

IONESCU R DAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

IONESCU R SILVIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

IONESCU V ELENA-IONELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 2.95 incepator Respins

IONESCU V IONEL

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

IONESCU V MIRELA ELENA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

IONICA D MARIA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.9 incepator Respins

IONICA S. LAURA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

IONICA V IONELA-LOREDANA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

IONICA V. ALEXANDRU - MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

IONICEL A VALENTIN ADRIAN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Filosofie 5.85 experimentat Respins

IONICIOAIEI A.V. CEZAR- ANDREI

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

IONITA D ANDREI RAZVAN

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

IONITA D DIANA IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 avansat Reusit

IONITA D GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

IONITA D SILVIU

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IONITA G ALINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Respins

IONITA G MADALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

IONITA I. MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONITA M ELENA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IONITA M MARIA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

IONITA N DIANA- IONELA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IONITA P PETRU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IONITA S EUGEN IULIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

IONITA V DANIEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 6.05 nivel mediu N/p

IONITA V PAUL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

IONITA V. CAMELIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 6.75 experimentat Reusit

IONITOAIE M. MIHAI - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

IORDACHE C CEZAR IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 experimentat Respins

IORDACHE C ELENA SIMONA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IORDACHE C. GINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

IORDACHE D BEATRICE

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.6 experimentat Reusit

IORDACHE G CLAUDIU-GEORGE

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

IORDACHE G OANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7 nivel mediu Respins

IORDACHE GH. VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

IORDACHE I. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

IORDACHE N ILIE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IORDACHE S ANDREI-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHE T MIHAELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IORDACHE V OCTAVIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

IORDACHESCU C VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 7.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IORDACHESCU E. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu N/p

IORDACHI GH MARIUTA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

IORDACHI I CLAUDIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

IORDACHI I IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHIOAIE N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IORGA V MADALINA VASILICA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.5 avansat Respins

IOSTIN V IONUT MARIUS

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

IOSUB C COSTEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica N/p experimentat N/p

IOSUB C MARIUS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

IOSUB G CIPRIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

IOSUB G IOAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

IOSUB I PAULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

IOSUB I. ANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IOSUB P. IULIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

IOSUB V IULIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 5 avansat Respins

IOV A EDUARD-CIPRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.05 experimentat Reusit

IOV A ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IOVITA D DIANA GABRIELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.35 avansat Reusit

IPATE G LAVINIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

IPATE G VASILE

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

IPATE I. MIHAELA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

IPATI S EUGENIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

IPIROTI D GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IRASOC M ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

IRICIUC M ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 1.2 Fizica 6.4 incepator Respins

IRICIUC M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 5.3 incepator Respins

IRIMIA C ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

IRIMIA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IRIMIA C PARASCHIVA MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

IRIMIA D BIANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

IRIMIA G. MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

IRIMIA GH IULIANA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

IRIMIA I ELENA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

IRIMIA I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

IRIMIA M LAURA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

IRIMIA S SORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

IRIMIA V IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

IRIMICIUC G GEORGE

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

IRIMIEA F CRISTINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IRIMITA CASAT GAVRILAS N IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

IRIMITA G. RAZVAN-GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

IRIMITA I. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

IRINA C CEZAR - MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

IROFTE D ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ISAC M OANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

ISACHE P. ALINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

ISACHE ST. MARICICA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

ISARE R PETRU MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

ISARI A. ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.75 avansat Respins

ISARIE C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ISARIE V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ISARIE V. MARINA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

ISMANA D ELENA ANCUTA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Reusit

ISMANA M MARINELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

ISOVEANU _ CEZAR-LUCIAN

    LICEUL WALDORF IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 6.8 avansat Reusit

ISOVEANU G GEORGIANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

ISTICE I IONEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

ISTICIOAEA V MARIA- CATALINA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

ISTICIOAIA D LARISA- ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

ISTICIOAIA V. MIHAELA-GENOVICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 incepator Respins

ISTOC G VERONICA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Filosofie 5.45 nivel mediu Respins

ISTRATE C IOANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ISTRATE I. RODICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ISTRATE L CLAUDIA - IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

ISTRATE M ANDREIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

ISTRATE M EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

ISTRATE O LAURENTIU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.5 experimentat Reusit

ISTRATE S CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

ISTRATE S CORNELIU

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 nivel mediu Respins

ISTRATI I IONUT-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

IUGA G ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

IUGANU I IULIANA ALEXANDRA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

IURASCU V NICOLETA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IURCAN G ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 1.5 Geografie 2.6 incepator Respins

IURCIUC V OVIDIU-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IURCU V DUMITRU

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Fizica 9.05 experimentat Reusit

IUREA M ADINA STEFANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IUREA P PETRU STEFAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IUREA P. PAUL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.45 experimentat Reusit

IURES V FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

IURESCUL C CARLA - ANDRADA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

IUSCA F STEFAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

IVAN D EMA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.75 experimentat Reusit

IVAN G IULIA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

IVAN L SABINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IVAN P ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

IVAN P ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

IVAN R PAUL - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

IVANCIUC C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

IVANOV C ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 9 nivel mediu Reusit

IVANOV G TOMITA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

IVANOV V ALEXA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

IVANUTA C FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

IVASCU D DINU MARIAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.5 experimentat Respins

IVASCU T MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

IZGON A CONSTANTIN NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

IZMANA C PETRONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

JAKOTA G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Respins

JALBA I ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

JALENCU F VICTOR EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 8.4 experimentat Reusit

JASCU N. RAMONA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

JELESCU C IOANA SMARANDA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.6 experimentat Reusit

JEREGHI R EDUARD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Reusit

JESCU C CRISTINA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

JICMAN M MIHAI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JIPA C CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

JIPA D SEBASTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

JIPA F CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

JITARASU R ANDI THEODOR

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

JITEA A GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

JOACA BINE A PETRU ADI

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

JOACA-BINE I AURELIA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

JOACABINE I IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 4.05 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

JOIMIR GH. ZENOVICA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

JOSANU D ANDREI MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

JOSANU O DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

JOSANU V MIHAELA LUMINITA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 8.2 avansat Respins

JUDELE R BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

JUFA A ANTON CLAUDIU

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

JUNICA P MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

JUVARDEANU N. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

JUVERDEANU S RADU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

KASSIR A MAROAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

KAZEMI S ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Economie 6.1 avansat Reusit

KOLLER T. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

LABA CM ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 2.45 experimentat Respins

LABA CM ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 2.7 experimentat Respins

LACATUSU C. CONSTANTIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

LACATUSU CASAT CHIRICA G VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

LACATUSU V GEORGIANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

LACHE L LOREDANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 incepator Respins

LADAN D.E. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

LADAN I ADINA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 6.75 avansat Reusit

LADIC V IOAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

LAIU I MARCIAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

LAPUSNEANU I. DOINITA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

LARGIANU G. MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LATES G PETRU CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

LATES V. DANIELA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

LAU F MIHAELA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

LAVRIC GH. IONEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

LAVRIC GHE MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LAZAR A CRISTIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

LAZAR C LILIANA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

LAZAR CASAT RADUTU C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

LAZAR D CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

LAZAR F IOANA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LAZAR G LAURIAN-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

LAZAR G. CORNEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

LAZAR GH IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

LAZAR I EMIL

    LICEUL MOLDOVA PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Filosofie 8.45 nivel mediu Reusit

LAZAR I IULIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.3 nivel mediu N/p

LAZAR I LAURIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LAZAR I MILICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

LAZAR N ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LAZAR N DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

LAZAR N. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

LAZAR O VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

LAZAR T COSTEL-DANIEL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

LAZAR V MIRELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

LAZARESCU F ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

LAZARICA I ZINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

LAZARIU N OVIDIU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

LAZAROV T. MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

LAZU N GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

LEAHU A MARIA ELIZA

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 8.6 avansat Reusit

LEANCA V ANCA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

LEFTER A GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 incepator Respins

LEIZERIUC C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 9 incepator Respins

LELEU I CARINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LEMNARU D ANA MARIA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

LENTER C SONIA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 9.8 experimentat Reusit

LEONIDA M GEORGE ROBERT

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LEONTE C CONSTANTIN-COSTINEL

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1--A1 Matematica T2 2.3 Fizica 6.4 avansat Respins

LEONTE C IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.7 experimentat Reusit

LEONTE D FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.6 experimentat Respins

LEONTE I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7 experimentat Reusit

LEONTE I. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LEONTE M ADINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LEONTE M ANDREEA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

LEONTE M DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

LEONTE M MARGARETA IONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

LEONTE P IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

LEONTE V ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LEONTE V SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

LEPIRDA G IONUT

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.85 avansat Respins

LESAN V LIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.7 avansat Reusit

LESNER S DANIEL RAOUL

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 8.1 experimentat Reusit

LETA G ELENA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.6 experimentat Reusit

LEU P DANIEL

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.6 experimentat Respins

LEUSTEAN A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

LEUSTEAN I IOANA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 10 experimentat Reusit

LIHU I IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

LINCU N ADRIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

LIPOVANU C DANIEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

LIPOVANU E GABRIEL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 nivel mediu Reusit

LIPOVANU G ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LIPOVANU G DELIA IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 7 nivel mediu Respins

LIPOVANU G DELIA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

LIPOVANU G. ANDREI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

LIPSA S MIHAIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LISMAN A SIMONA ADRIANA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

LITA C ANDREI SIMON CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

LITA C EMANUEL PETRU MATEI

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.8 avansat Respins

LITA CASAT NICA A. CRISTINA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

LITA E. MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 1.3 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 incepator Respins

LITCANEANU M. OTILIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

LITEANU G ANA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.35 incepator Respins

LITOI V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 1.85 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

LIVADARU A DAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

LIVADARU D. DANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

LIVADARU F ANDRA-DTEFANA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 7 experimentat Reusit

LIVINGSTONE I ION-JOHN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LIVITCHI V IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.8 incepator Reusit

LIVITCHI V LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LOBODA A ANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

LODBA A DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

LODBA P ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.65 avansat Respins

LOGHIN A. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.8 experimentat Reusit

LOGHIN C ELENA MADALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B1 Matematica T2 9 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

LOGHIN C MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

LOGHIN CASAT ALEXA C IRINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LOGHIN D ALINA-DORINA

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

LOGHIN D CRISTINEL

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

LOGHIN D DOREL-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

LOGHIN D MARIUS-IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 experimentat Respins

LOGHIN D SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

LOGHIN GH AGNINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

LOGHIN M ANDREI-VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 avansat Respins

LOGHIN R ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

LOGHIN R RALUCA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

LOGOFATU O RADU-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

LOZAN V GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 8 experimentat Reusit

LOZNEANU C GABRIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

LOZNEANU D DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

LOZONSCHI V TEODORA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.8 experimentat Reusit

LUCA A ANTONEL

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

LUCA A IRINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.65 avansat Reusit

LUCA C ANA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LUCA C DAN-SANDU

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

LUCA C DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

LUCA C DUMITRU-MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8 experimentat Reusit

LUCA C GABRIEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 5 experimentat Respins

LUCA C MADALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LUCA C. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

LUCA CASAT ROTARIU G LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

LUCA D DIANA-OANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

LUCA D LAURA-ISABELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

LUCA D NICOLETA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

LUCA D PAULA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

LUCA G VASILE

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

LUCA I IONEL-DANIEL

    LICEUL STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

LUCA M EMANUELA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Geografie 10 avansat Reusit

LUCA N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

LUCA O CEZAR-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUCA P OANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T1 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

LUCA P PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUCA P PETRU CATALIN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

LUCA S MARIA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

LUCA S SILVIU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LUCA V IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 9.35 experimentat Respins

LUCA V VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

LUCA V. CORNELIU - IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LUCACEL GH. ELENA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1--A1-- Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

LUCACEL I FLORENTIN SILIVESTRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 1.6 avansat Respins

LUCACEL M. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

LUCACHE N PAULA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

LUCACI A LARISA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LUCACI G COSTINEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUCACI K LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

LUCACI S ANDREEA - MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LUCAN P ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

LUCAN S PETRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.8 experimentat Respins

LUCEAC I MIHAI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

LUCHIAN C ALEXANDRU DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

LUCHIAN C GEORGIANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

LUCHIAN C VASILE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LUCHIAN C. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LUCHIAN D ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.75 experimentat Reusit

LUCHIAN D. ALICE-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

LUCHIAN I ANDREI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat N/p

LUCHIAN R DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba germana moderna Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

LUCHIAN S ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUCHIAN T CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

LUCHIAN V. ANTONIA-NARCISA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

LUCIU C MIOARA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LUCIU F RALUCA MIHAELA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

LUCIU P RAZVAN PAVEL

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

LUCIU V. ADINA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 9.75 Sociologie 9.6 avansat Reusit

LUMAICU I MADALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LUMINA D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.9 avansat Reusit

LUNCASU C CARMEN - MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Psihologie 8.55 experimentat Respins

LUNG M PETRONELA MARICICA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

LUNGU A DAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

LUNGU A.I PAUL- ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Informatica T2 Pascal 5.25 avansat Respins

LUNGU C CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.9 avansat Respins

LUNGU C CONSTANTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

LUNGU C GHEORGHE FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

LUNGU C IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

LUNGU C MARIAN-RADUCU

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie N/p nivel mediu N/p

LUNGU C OVIDIU MIHAI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.2 avansat Reusit

LUNGU CASAT CIOBANU I LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

LUNGU D DORA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

LUNGU D ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.8 avansat Respins

LUNGU F.D. FLORIN - EDUARD

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

LUNGU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

LUNGU G MIHAELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 7.2 Limba franceza Matematica T2 5.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

LUNGU G PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LUNGU G VALETICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2 Geografie 8.05 avansat Respins

LUNGU I ANA ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 experimentat Respins

LUNGU I IOAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

LUNGU I IONEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUNGU I IONELA ALINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

LUNGU L ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LUNGU M ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 incepator Respins

LUNGU M DANIEL ALIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1 nivel mediu Respins

LUNGU M GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUNGU M GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LUNGU M MIHAELA-ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

LUNGU N IULIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LUNGU P FLORINA

    GRUP SCOLAR PETRE P. CARP TIBANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

LUNGU P VICTORAS-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.25 avansat Respins

LUNGU S. CARINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

LUNGU T CRISTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Respins

LUNGU V ALINA - LORENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 10 experimentat Reusit

LUNGU V ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LUNGU V ANDREEA IRINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

LUNGU V DRAGOS

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

LUNGU Z LENUTA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Economie 9 experimentat Reusit

LUNTRARU M IULIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

LUPASCU C ALIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

LUPASCU C LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

LUPASCU I IONUT BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

LUPASCU V MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.55 incepator Respins

LUPESCU L.M COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

LUPOAIA-DUCA I. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

LUPU A CARLOS ADRIAN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

LUPU A LAURA ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 experimentat Respins

LUPU A TEODORA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LUPU C GENOVEVA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8 experimentat Reusit

LUPU C. CARMEN-ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

LUPU C.R. DANIEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LUPU D DUMITRITA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

LUPU D DUMITRITA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUPU D GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LUPU D. STEFAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

LUPU E. LAURENTIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

LUPU G GABRIELA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.25 Geografie 2.75 nivel mediu N/p

LUPU G LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUPU I CORNELIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

LUPU I IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.55 avansat Reusit

LUPU J. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-B1-A1-B1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

LUPU M CIPRIAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

LUPU M IOSIF-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

LUPU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

LUPU M. ALIN-STEFAN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

LUPU N ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica N/p nivel mediu N/p

LUPU P PETRONELA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7 avansat Reusit

LUPU P RAZVAN - PETRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

LUPU S ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9.75 Fizica 8.65 experimentat Reusit

LUPU S NASTASIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

LUPU T CRISTIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 experimentat Respins

LUPU V DRAGOS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 9.2 experimentat Respins

LUPU V STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUPU V STEFANIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.75 experimentat Respins

LUPU V. FLORIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

LUPUSORU GH. ANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

LUPUSORU N MADALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

LUTIC G DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.3 nivel mediu Respins

LUTUC L TUDOR FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MACARIE D. DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

MACARIU I ELENA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MACHEEV V. SERGIU

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

MACINOI C ALEXANDRU NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MACINOI P NARCIS

    GRUP SCOLAR ION HOLBAN IASI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.7 avansat Respins

MACIUCA A LARISA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.4 avansat Respins

MACOVEANU L TUDOR

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

MACOVEI A ALIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7 experimentat Reusit

MACOVEI A CONSTANTIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MACOVEI A LAURA AURELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba germana moderna A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.3 experimentat Respins

MACOVEI C RAZVAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

MACOVEI C SILVIU AMELIN

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MACOVEI C SIMONA NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.6 experimentat Respins

MACOVEI I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 7 incepator Respins

MACOVEI M ALBERT-MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MACOVEI P. PETRONELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

MACOVEI T ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MACOVEI V GABRIEL MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

MACOVEI V. SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

MACOVEICIUC C.O ROBERT STEFANO

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 experimentat Respins

MADARJAC V MARIUS PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

MAFTEI A ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

MAFTEI C PETRICA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MAFTEI C. GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MAFTEI C. MIHAELA-CRINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

MAFTEI C. TATIANA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.15 avansat Reusit

MAFTEI D CEZAR-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MAFTEI G IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MAFTEI G LUCIAN VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 avansat Respins

MAFTEI G STEFAN - IOAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

MAFTEI G VLADUT-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MAFTEI I IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Fizica 5.5 experimentat Reusit

MAFTEI I SILVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

MAFTEI I. MARIA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.3 experimentat Reusit

MAFTEI M ANA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Reusit

MAFTEI M BIANCA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6 experimentat Reusit

MAFTEI P MIODRAG GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

MAFTEI S ANA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MAFTEOAI I ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MAGAN V ALEXANDRU - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MAGDICI I VLAD-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Informatica T3 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

MAGHERCA D CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

MAGHERCA M. IULIAN-PETRU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

MAGUREANU L TUDOR-VLAD

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

MAGURIANU C. ILIE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

MAHMOTE A BOGDAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MAHU A. MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 nivel mediu Respins

MAHU E ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

MAHU V ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

MAI-MIHAI I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

MALAET I LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MALAGEAC T ORTANSA RALUCA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

MALAIRAU D.G STEFAN - EUGEN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MALANCA D ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MALES G ANCUTA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MANALACHIOAE D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

MANCAS C LENUTA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

MANCAS GH. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

MANCAS N ALEXANDRU-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.6 experimentat Respins

MANCAS V EMILIA IUSTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MANDEA N ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MANDRIC C CATALIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MANDRILA M LOREDANA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MANDRU C SERGIU - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

MANDRU D. ADINA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MANEA GH IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.7 avansat N/p

MANEA I ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

MANEA M. IONICA-ALINA

    COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA VASILE ADAMACHI IASI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MANESCU N. GABRIELA-NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

MANGALAGIU D DIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 5.75 experimentat Reusit

MANGALAGIU G MADALINA

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

MANGU G ALINA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MANIA C GEORGE - RAZVAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Filosofie 3.8 experimentat Respins

MANIA D ANDA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MANIA I. SANDU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MANOILA C MIHAI - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

MANOILA V VASILE DRAGOS

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MANOILESCU C STEFAN MIHAIL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MANOLACHE C ECATERINA IRINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MANOLACHE G PETRONELA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Respins

MANOLACHE M IONUT-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MANOLACHE M STEFAN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8 experimentat Reusit

MANOLACHE M TOMITA

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MANOLACHE N DUTU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MANOLACHE S CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Fizica N/p nivel mediu N/p

MANOLE C SORINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MANOLE D DANIELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

MANOLE E ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MANOLE E VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 1 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

MANOLE G PETRONELA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR VLADENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MANOLE I DANIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

MANOLE I FELICIA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.7 avansat Respins

MANOLE I IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MANOLE I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.05 Geografie 8.5 avansat Reusit

MANOLE I STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.5 avansat Respins

MANOLE M ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MANOLE M MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

MANOLE N DIANA ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MANOLE N RALUCA PETRONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MANOLE S CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANOLE S MARINELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 experimentat Respins

MANOLE V ALINA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Economie 6.5 nivel mediu Reusit

MANOLEA C VASILE MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

MANOLIE I VICTOR

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

MANOLIU I. IUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MANTU A ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MANZATEANU A MARIA ADELINA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

MARADIN G ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MARADIN L PETRONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MARADIN V IONUT GIANI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 5.8 Geografie 4 nivel mediu Respins

MARADIN V ROXANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.9 avansat Respins

MARCHIDAN I IOAN

    GRUP SCOLAR VIRGIL MADGEARU IASI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MARCIUC C MADALINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

MARCIUC G DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

MARCIUC M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE CANTEMIR IASI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MARCIUC P PATRICIA GEORGIANA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARCIUC P TEODORA DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.25 experimentat Reusit

MARCIUC V OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Respins

MARCOVICI N EMILIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GARABET IBRAILEANU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.35 Geografie 8 avansat Reusit

MARCU A CIPRIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

MARCU A DAMIAN

    GRUP SCOLAR STEFAN PROCOPIU IASI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MARCU E ANDREI-MARIAN

    GRUP SCOLAR RADU CERNATESCU IASI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.17 avansat Respins

MARCU G GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

MARCU I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MARCU P FLORIN CEZAR

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 5.9 experimentat Respins

MARCU P PETRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.9 avansat Respins

MARDARE G SILVIA

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 9.4 experimentat Reusit

MARDARE I ALEXANDRU IONEL

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

MARDARE N ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARDARE N CALIN - COSTINEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU IOAN CUZA IASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARDARE V MARINELA VALENTINA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel I 1.2 incepator Respins

MARDARE V PAUL PETRICA

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel I 1.45 incepator Respins

MARES C CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. VASILE CEL MARE IASI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

MARES M TEODOR IOAN

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MARES P PAUL-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

MARFA D GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 4.15 avansat Respins

MARGARINT CTIN MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 8.1 experimentat Respins

MARGARINT S VALERIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MARGARIT CASAT CHIRICA C ANCUTA DOINITA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN C. STEFANESCU IASI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 nivel mediu Reusit

MARGARIT I IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MARGINA _ NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba germana moderna A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5 avansat Respins

MARGINA C ANDREI LIVIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.4 experimentat Respins

MARGINA P. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MARGINEAN N MADALINA-OLIMPIA

    COLEGIUL RICHARD WURMBRAND IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MARGINEANU G GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.05 avansat Reusit

MARGINICA G GEORGE CIPRIAN

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

MARIAN F ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MARIAN P CONSTANTIN VLADUT

    GRUP SCOLAR DUMITRU MANGERON IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

MARICA O. RAZVAN-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

MARICIUC M PETRONELA-IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-- Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MARICIUC M TORES-DIMITRIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MARIEAN D DUMITRU-ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

MARIN A ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

MARIN CASATORITA GATLAN V CRISTINA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5 incepator Respins

MARIN D ANA CORINA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

MARIN S ALINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.5 avansat Respins

MARIN-PETROVICI G. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MARIUTA G RAUL GABRIEL

    LICEUL BOGDAN VODA HALAUCESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

MARIUTA M ELENA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9 experimentat Reusit

MARIUTA S SIMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

MARIUTA V MIHAI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET IASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MARIUTA V SERGIU-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

MARMELIUC C. ANGELICA

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 incepator Respins

MARTENIUC V COSMINA ANDREEA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MARTIN C ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MARTIN D MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

MARTIN D MARIA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MARTIN N. IULIA-CRINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

MARTINAS A IRINA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Psihologie 6.9 nivel mediu Reusit

MARTINAS A. FLORIN-GEORGEL

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.27 avansat Respins

MARTINAS GH. LOREDANA-MARICELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

MARTINICA F ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI IASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MARTINICA I RADU DANIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC TARGU FRUMOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Fizica 1.6 avansat Respins

MARTONCA E ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

MASTALERU V FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu N/p

MATASA M LAURA

    GRUP SCOLAR VICTOR MIHAILESCU CRAIU BELCESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.4 avansat Respins

MATASARU I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

MATASARU M IONELA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAIL SADOVEANU PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.15 experimentat Reusit

MATASARU S LUCIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Respins

MATCAN G CONSTANTA

    COLEGIUL COSTACHE NEGRUZZI IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MATEI - LUTU M MIRELA

    LICEUL DUMITRU MURGU IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

MATEI C ADRIAN-CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9 avansat Reusit

MATEI C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

MATEI C CORINA NICOLETA

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.85 experimentat Reusit

MATEI C ELENA-GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MATEI D BIANCA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 10 experimentat Reusit

MATEI D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA IASI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MATEI D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE UNIREA PASCANI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Economie 5.6 nivel mediu Respins

MATEI E. ALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ANGHEL SALIGNY IASI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MATEI E. IVONA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEI G ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION NECULCE TARGU FRUMOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

MATEI G GEORGIANA

    GRUP SCOLAR MIHAI BUSUIOC PASCANI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

MATEI GH EUGENIA

    GRUP SCOLAR CONSTANTIN BRANCUSI IASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

MATEI I IOAN

    GRUP SCOLAR NICOLINA IASI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MATEI P MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL HARALAMB VASILIU PODU ILOAIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 incepator Respins

MATEI R IRINA-EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MATEI R RAMIRO THEODOR

    SCOALA NORMALA VASILE LUPU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 5.3 experimentat Reusit

MATEI ST.S. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA IASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MATEI V ANDREI-MARINEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL MIHAIL KOGALNICEANU MIROSLAVA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MATEIAS M PAULA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU IASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 10 experimentat Reusit

MATICIUC C MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE HARLAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

MATICIUC D CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MATIREL I BOGDAN IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

MATIVICI E ANDREI-VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnician mecat