Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Dolj

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Dolj, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABAGIU C. DRAGOS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

ABAGIU C.D MARIAN MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Respins

ABAGIU M SEVASTITA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 experimentat Respins

ABAGIU V ROBERT-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.15 experimentat Respins

ABORDEOAIEI I ADRIANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ACHIM P CORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

ADAM I VASILICA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.4 avansat Respins

AFREM N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

AFRENIE I BOGDAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 6.4 avansat Reusit

AGACHE D DANIELA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.5 avansat Respins

AGAPE A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 10 experimentat Reusit

AGAPIE D ILEANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

AKL Y.A CHADIYE OANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

ALBASTROIU G GEORGE-NARCIS

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

ALBASTROIU G NICOLETA-DANIELA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ALBASTROIU GL OCTAVIAN PETRE

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

ALBASTROIU I ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ALBASTROIU I IONELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

ALBASTROIU I NICULINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALBASTROIU N ILEANA LEONTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ALBISORU C CRISTIAN MARINEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 1.2 Limba franceza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

ALBISORU S CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.45 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

ALBU A CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Respins

ALBU V.G ALEXANDER-ANDREAS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALDEA C MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ALECSA L RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 avansat Reusit

ALECU C DANIEL - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.6 avansat Respins

ALECU M ALINA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

ALECU S.C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 9.4 experimentat Reusit

ALECU V ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 incepator Respins

ALEXANDRESCU I GABRIELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

ALEXANDRU C.A. ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ALEXANDRU C.D CATALIN-IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU F STEFANIA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ALEXANDRU M IONEL-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ALEXANDRU M MARINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

ALEXANDRU P IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.8 experimentat Respins

ALEXANDRU R. ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ALEXANDRU V DAVID-EDUARD

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

ALEXIU L.V. TEODOR CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

ALIMAN N ANDREEA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AMEGICA I MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.5 experimentat Reusit

AMZA F MARIA OCTAVIANA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

AMZA M PAULA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

AMZA M VIRGIL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

AMZA N. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.45 incepator Respins

AMZA S. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

AMZA T PETRE IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

AMZA T TEOFIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.8 avansat Respins

AMZOLIN T ANDREEA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ANA I ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ANCA F IONUT - RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

ANCA F.S. TEODORA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 10 Psihologie 8 experimentat Reusit

ANCA N OANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ANCA S VALENTIN GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

ANCUTA A. MARIUS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ANCUTA C ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

ANCUTA F. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ANCUTA G RAZVAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ANCUTA I IOANA-DOINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

ANCUTA M IULIAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANCUTA S IONICA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 3.35 experimentat Respins

ANCUTESCU C GEORGE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDRECA S IOAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

ANDRECA S MARIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

ANDREESCU D CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

ANDREESCU E GHEORGHITA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 incepator Respins

ANDREESCU I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ANDREI _ IONELA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 incepator Respins

ANDREI C ILEANA ANDREEA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

ANDREI C VALENTIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ANDREI D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

ANDREI D VICTORITA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANDREI E.D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ANDREI F STEFANIA LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Logica si argumentare 5 nivel mediu Respins

ANDREI F.E. ROBERT-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.8 avansat Respins

ANDREI G CARMEN MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ANDREI GH CRISTIANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ANDREI GH. MIHAI-STEFANITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

ANDREI I CATALINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.95 avansat Reusit

ANDREI I LUCIAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

ANDREI I. FELICIA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANDREI M ANTON DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

ANDREI M FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDREI M MARILENA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ANDREI M RAZVAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Reusit

ANDREI N CRISTIAN-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANDREI N ION BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2--- Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 3.7 experimentat Respins

ANDREI O IONELA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

ANDREI S ANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ANDREI T ALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

ANDREI T RAZVAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7 Geografie 5.25 experimentat Reusit

ANDREI V ANAMARIA CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANDREI V LAURENTIU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ANDRITOIU I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

ANDRITOIU M LAVINIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

ANDRONACHE D VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ANDRONACHE F COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

ANDRONACHE I VIOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.7 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

ANDRONACHE R VIOREL - PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ANDRONIE I MARILENA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.95 avansat Reusit

ANGHEL AL ROBERT-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ANGHEL C ADELINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

ANGHEL C CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ANGHEL D ADRIAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8 experimentat Respins

ANGHEL D ELENA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

ANGHEL G RALUCA MARINELA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANGHEL I EZECHEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.1 avansat Respins

ANGHEL I IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANGHEL I LEONARD OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica N/p incepator N/p

ANGHEL I MARCELA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ANGHEL I PAVEL IONEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 avansat Reusit

ANGHEL L LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

ANGHEL M FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

ANGHEL M PATRU - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ANGHEL M SIMONA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ANGHEL M VALENTINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ANGHEL M VLADUT-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANGHEL N GRETTA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ANGHEL N ILIUTA DORU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ANGHEL O MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

ANGHEL P NICUSOR BOGDAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

ANGHEL P. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza N/p Istorie 6 Geografie 5.9 experimentat N/p

ANGHEL T GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

ANGHELACHE A.V. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANGHELESCU M MARIUS MIREL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.35 experimentat Respins

ANGHELESCU N CLAUDIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

ANGHELESCU S OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ANGHELESCU ST MARIAN - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

ANGHELINA T CRISTI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ANGHELINA V.G. GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

ANGHELOVICI N ION

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

ANICULAESEI GH ANCA-ADELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ANOIU I VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

ANOIU N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Filosofie 10 experimentat Reusit

ANTON S REBECA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

ANTONE A MARIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

ANTONE I DORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

ANTONIE G SUZANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ANTONIE I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

ANTONIE M. IULIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.5 Fizica N/p N/p N/p

ANTONIE M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.95 Filosofie 5 avansat Respins

ANTONIE V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANTONINI M ANGELO - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

ANTOS M IONEL-CRISTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

ANUTA I CRISTINA-MARINELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

ANUTESCU G MARIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

APETROAEI I NICOLETA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

APOSTOL C VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

APOSTOL G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

APOSTOL G SAMUEL GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

APOSTOL I LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.1 incepator N/p

APOSTOL M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

APOSTOLACHE I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

APOSTOLESCU L. INGRID RALUKA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

APOSTOLIUC E FLORENTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

APOSTU I EMILIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ARAMBASA I.C NICOLETA-SIMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ARANGHEL G LAVINIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ARANGHEL P. ADELINA - MARIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ARANGHEL S RADU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

ARDELEANU M CRISTIAN-ADI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ARETU I IULIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ARGENTOIANU S DRAGOS-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Filosofie 10 experimentat Reusit

ARGINTARU N.S. ALIN EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ARIMIA A ANDREEA IULIANA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 avansat Reusit

ARIMIA M GABRIEL IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 avansat Respins

ARION C LUISA IONELA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

ARJOCA G IULIANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 6 nivel mediu Respins

ARMASELU M ANDREI FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

ARMASELU N.L MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Economie 5.4 experimentat Respins

ARMASU I BOGDAN FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ARMEANU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7 avansat Respins

ARPEZEANU I.A. MADALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ARSANU N DANIELA-AMALIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 incepator Respins

ARSENE I CRISTIAN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Respins

ARSENIE I MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 2.7 avansat Respins

ARTAGEA N VANISA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ASANICA V IONELA-ADINA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

ASCUNSEANU I FLORINEL GEORGICA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu N/p

ASPROIU C ALEXANDRU - PETRE

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.2 avansat Respins

ASPROIU O.M. RADU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ATAMAN L DIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6 avansat Reusit

ATANASIU GH. PETRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

AVACARITA I IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

AVRAM C OANA-MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.6 avansat Respins

AVRAM CR MARIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

AVRAM GV SANDA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

AVRAM I ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

AVRAM I IONICA VASILICA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

AVRAM M ILEANA-LIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

AVRAM M IULIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

AVRAM M MARGA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

AVRAM M NICOLITA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 5.4 incepator Respins

AVRAM M.R. MARIA-ANGI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

AVRAM M.V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

AVRAM P IONUT - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

AVRAM V ION LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

AVRAMESCU G. PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

AVRAMESCU N. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

AVRAMUS S OVIDIU-CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Respins

AZARU C.D. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BABA E GHEORGHE MANUEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BABA I ANDREEA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

BABALAU S BERTY-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

BABI C MARCEL - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Reusit

BACA A ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 2.75 avansat Respins

BACANOIU M NICOLETA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BACANU C ANDREEA - LELIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BACESCU R IONELA SORINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 avansat Reusit

BACIOIU G. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.5 avansat Respins

BACIOIU I EUGEN STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6 avansat Reusit

BACIOIU O.M MARIUS - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza N/p Matematica T2 7.1 Fizica 6.2 nivel mediu N/p

BACIOIU T GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

BACIU C CRISTINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BACIU G ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

BACIU I. NICUSOR-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BACLESANU C IONELA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 incepator Respins

BADAN M. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Economie 3.6 incepator Respins

BADANAC A ADELINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 4.3 avansat Respins

BADANAC C ROBERT-AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BADANOIU I FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADARANESCU G IONUT ANDI

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

BADEA A ILEANA BEATRICE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BADEA A. MARIUS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BADEA C MIRELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BADEA C. LAURENTIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

BADEA C. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator Eliminat din examen

BADEA D.D DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.7 avansat Respins

BADEA F ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.4 incepator Respins

BADEA F ION-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 5.1 experimentat Reusit

BADEA F OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.2 incepator Respins

BADEA G GEORGIANA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 3.35 avansat Respins

BADEA G MIHAITA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

BADEA GH FLORENTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BADEA GH. ILEANA-NICHI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BADEA I ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BADEA I VIRGINIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BADEA I. ANCA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.2 avansat Reusit

BADEA J MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 incepator Respins

BADEA L MARIUS - MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BADEA M CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.4 experimentat Reusit

BADEA M CRISTIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 incepator Respins

BADEA M ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.3 experimentat Respins

BADEA M IULIANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BADEA M MIHAI ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

BADEA M.E. ANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

BADEA N ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 avansat Reusit

BADEA N LAURENTIU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.4 avansat Respins

BADEA N LELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BADEA N MIHAELA-IRINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BADEA N. VALENTIN-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

BADEA N.D ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 5.9 experimentat Reusit

BADEA P CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 incepator Respins

BADEA P CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 experimentat Respins

BADEA P ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

BADEA S FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.4 avansat Reusit

BADEA S LEVI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

BADEA V ADELINA GINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BADEA V CRISTINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BADEA V GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BADEANU R IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BADEATA E. DENISA-IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BADECI V. ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BADELE D ANAMARIA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BADESCU A ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

BADESCU D COSTINEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BADESCU D VASILE CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

BADESCU G.M. GEORGE STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BADESCU M MARIUS-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BADI A SILVIU-STEFANUT

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.6 avansat Reusit

BADI I DANIELA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

BADICA CS FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

BADICA M LOREDANA-LUMINITA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Psihologie 8 nivel mediu Reusit

BADICA O ILEANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

BADICA O MIHAI VALERIU

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BADICI J MIHAI CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

BADIN C ELIZA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BADITA M MARIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BADIU C.S ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BADOI H. COSTINELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BADOI I IULIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

BADOI I. MILICUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BADOI V COSMIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

BADOI V FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 incepator Respins

BADOIU . MIHAIL - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BADOIU C DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BADOIU N DIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

BADOIU P FLORENTA MINODORA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 3.6 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 N/p N/p

BADOIU T MINU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BADULESCU N. ILIE

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2 incepator Respins

BADULESCU S.F CRISTINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.7 experimentat Reusit

BADULESCU T MADALINA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6 experimentat Reusit

BAIA N. ROXANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

BAIBARAC E ALEXANDRU EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6 experimentat Respins

BAILESCU S. ADRIAN-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BAILESCU ST IULIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

BAJENARU M DENISA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BALA C ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BALA G ADELINA BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba spaniola A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BALA M DRAGOS EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BALABAN C RALUCA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BALABAN I ION GABRIEL SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6 nivel mediu Reusit

BALACEANU GH.A CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.8 avansat Respins

BALACEANU M. LUMINITA-IRINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

BALACESCU E LEONTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BALACI C TEODORA-IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BALACI G MIRELA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.1 avansat Respins

BALACI G. ANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BALACI I MIRELA DANIELA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 incepator Respins

BALACI M ADELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.3 avansat Respins

BALACI M STEFANITA COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

BALAITARU F AURELIA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

BALAN A ALEXANDRU-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

BALAN C CRISTIANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 5.7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BALAN C. IOANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.4 avansat Reusit

BALAN CT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BALAN E CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.15 avansat Respins

BALAN F GEORGETA-ALINA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Reusit

BALAN G.S CATALIN - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BALAN I EDUARD CORNEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu N/p

BALAN I. LAURA-GEORGICA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BALAN I.L ILIE-ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BALAN L BOGDAN LAURENTIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BALAN M. JANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BALAN M.M BIANCA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel II 6.3 experimentat Reusit

BALAN V ALEXANDRU COSTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BALAN V FLORIN - DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BALASA A ANDREEA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.5 avansat Reusit

BALASA C MARIA MONICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

BALASA I VICTOR IONUT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.9 incepator Respins

BALASOI I DORINA MAGDA

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BALASOIU M STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 6.4 incepator Respins

BALASOIU N LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.8 avansat Respins

BALASOIU S STEFAN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BALAURE J IONELA LARISA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BALICA C CRISTINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.6 avansat Respins

BALICA M MARIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BALMAU C ELENA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

BALMAU C IONUT GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

BALMAU I ADELIN-NICOSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BALOI C CRISTINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.7 avansat Reusit

BALOI F ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BALOI I ECATERINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.2 experimentat Respins

BALOSACHE M EUGENIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BALOTESCU V ANDREEA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

BALTARETU A FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BALTEANU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALTEANU V VALI MARIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BALTES L.I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BALU A LISA BIANCA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.65 avansat Reusit

BALU C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Economie 6.1 avansat Reusit

BALUNA M. RALUCA GABRIELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BALUNA V IRINEL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 8.2 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BALUTA A ALICE-DELIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALUTA A. ANA-MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 10 experimentat Reusit

BALUTA A. VICTOR-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BALUTA C CIPRIAN-MARIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BALUTA F PAUN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2---A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 incepator Respins

BALUTA G CLAUDIU VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BALUTA G MARIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BALUTA G. CLAUDIU-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

BALUTA I CLAUDIU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7 experimentat Reusit

BALUTA M ALEXANDRU NICUSOR

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BALUTA M GEORGE - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BALUTA N CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BALUTOIU A ALIN FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

BAMBALAU C VIRGIL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

BAMBALAU G DAVID

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.8 incepator Reusit

BAMBALOI ST ILIE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Economie 6.2 experimentat Reusit

BANA I ANAMARIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BANCA C ADELA IONELA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.35 incepator Respins

BANCA T. ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola Istorie 6.65 Geografie 6.3 avansat Reusit

BANCU C GEORGIANA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.2 experimentat Respins

BANCU T TITU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BANGA P.D ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BANGRIU C.C. MADALINA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BANICA C SORINEL - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BANICA C.S. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 avansat Reusit

BANICA P VIORICA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

BANICA ST DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BANITA D DANIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

BANU A AGNES-IRENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BANU M STEFAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BARAC P FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 6 nivel mediu Reusit

BARALIU C MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BARALIU L CATALIN STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

BARALIU T MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

BARALIU V IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

BARAN A IONUT-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BARAN D MARIA-AURORA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BARAN M. ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9 experimentat Reusit

BARANESCU G OTILIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 9.6 nivel mediu Reusit

BARANESCU I MADALIN AUREL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6 avansat Respins

BARBACARIU S MARIAN BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.3 avansat Respins

BARBALATA GH FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BARBALATA I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

BARBALATA I IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

BARBIERU D CORNEL GHEORGHE

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 incepator Respins

BARBIERU M PATRICIA - EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BARBIERU S BIANCA ADRIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 incepator Respins

BARBITA M DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BARBOIANU GH DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

BARBOIANU P ROBERT - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BARBU A CLAUDIA - PATRICIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BARBU B CRISTINA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

BARBU C CONSTANTIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BARBU C.I IRINA-ILEANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BARBU D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A2--A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BARBU D IOANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

BARBU D.M. VALENTIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BARBU F ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARBU F ANDREI DANIEL

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

BARBU F MARIAN-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.7 avansat Respins

BARBU F OANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 10 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BARBU G DANIELA ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BARBU G ILEANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.1 incepator Respins

BARBU GH ANDREI IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

BARBU GH. VLAD-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BARBU I ANCA-VERGINICA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.05 avansat Reusit

BARBU I ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

BARBU I ELENA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

BARBU I MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BARBU I ROBERT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BARBU I STEFANIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 5 experimentat Reusit

BARBU I TEODOR IONUT

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

BARBU I. CRISTIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BARBU I. TEODORA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BARBU M ADRIANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BARBU M COSTINELA LILIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.75 avansat Reusit

BARBU M FLORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.6 avansat Reusit

BARBU M ILEANA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.7 avansat Reusit

BARBU M IONUT NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.65 avansat Respins

BARBU M MARIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARBU M TEODOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BARBU M VETUTA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.2 avansat Respins

BARBU N.T. OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Economie 5.25 avansat Respins

BARBU P SILVIU-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BARBU R ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BARBU S AURA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 3.8 avansat Respins

BARBU S LARISA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BARBU T COSMIN GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 experimentat Respins

BARBU V MARIUS-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BARBU V. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

BARBUCEANU F MARINELA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

BARBUCEANU GH CLAUDIA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BARBUCEANU M IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.5 incepator Respins

BARBUCEANU P STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BARBUIA T. COSTINA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BARBUICA I COSTINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BARBULESCU C GEANINA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BARBULESCU D BOGDAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

BARBULESCU G. GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BARBULESCU I IOAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 nivel mediu Respins

BARBULESCU I SIMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BARBULESCU S. ANCA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BARBUT I CLAUDIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BARBUTA C.N ANDREI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BARCAN M GABRIEL MICHEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BARDACEL D CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BARHAM K LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BAROANA M LOUIS LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BARZOI F MARIUS LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2 incepator Respins

BARZU I ELENA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

BASALDIU C ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BATANOIU I PETRISOR DORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.67 avansat Reusit

BATIN-POP M MIRCEA-IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.1 experimentat Reusit

BATRINU IG VASILICA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

BATRINU V. ALINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

BAZAVAN G IOAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BAZAVAN G. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza N/p Matematica T2 7 Fizica 6.2 incepator N/p

BAZAVAN G. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica 1.5 incepator N/p

BAZAVAN P MIRUNA RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 avansat Reusit

BAZAVERDE I CORNEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

BECEA G MIHAI - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.35 avansat Respins

BECEA I. ALEXANDRU -CATALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.3 nivel mediu Reusit

BECHEANU E COSMIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BECHEANU G CRISTIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BECHEANU N MARIANA-NELI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

BECHEANU N. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BECHERESCU E OANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BECHERESCU I MADALINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

BECHERESCU M MARIA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

BECHERESCU M ROXANA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BECHERIU C IONEL-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 7 incepator Reusit

BECHERU M ANDREEA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BECHET I SILVIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BECHETANU C MADALINA-ANCA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.2 avansat Reusit

BECHETANU I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.5 incepator Respins

BECIU ST STEFAN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

BECRIU T CRISTIAN-NICU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BEGU M. LUCIA-MARINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BEIA I. GEORGIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BEIA N.M. IONICA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 6.2 nivel mediu N/p

BEICA G DANIEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.45 avansat Reusit

BEICA V MIHAELA ANDREEA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.4 avansat Reusit

BEJAN C IONELA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

BEJAN G FLORIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.6 avansat Respins

BEJENARU F.C. CLAUDIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BEJLIU V EMANUEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.05 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 experimentat Respins

BELA M ALINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.75 avansat Reusit

BELBEA G. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 experimentat Respins

BELDEA N.E ALEXANDRA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Filosofie 9.8 experimentat Reusit

BELDIE S CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BELDIMAN N RAISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BELEGA D GEORGEL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BELEGA D. IONELA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BELEGA V. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BELEI I ILIE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

BELEUZU - PETCULESCU I ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.85 incepator Respins

BELEUZU - PETCULESCU R CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BELEUZU D IRINA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 2 Geografie 2 nivel mediu Respins

BELGUN D CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BELIVACA C. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 incepator Respins

BELIVACA C. NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 incepator Respins

BELOIU M ILARION

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Reusit

BELU C MARIAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

BELU D MARIUS LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

BELU D. ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BELU GH DUMITRU-RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BELU M ALEXANDRU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 2.2 Geografie 1.6 avansat Respins

BELU M. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Economie 5.3 nivel mediu Respins

BELU M. LUCI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BELU M.C ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BELU T CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.7 Economie 9.7 experimentat Reusit

BELULESCU M.G. IULIA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BENCEA M ION

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Filosofie 5 avansat Respins

BENEGUI M MARIA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BENGA G.M. ANDA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

BENGHEA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

BENZE I RODICA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BERA M. DANILIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BERBEC I PAUNITA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

BERBECARU P NICOLAE-ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.05 avansat Respins

BERBECE M CATALIN-MARIUS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.9 avansat Respins

BERBECE M CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.3 avansat Reusit

BERBECEL GH COSMIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BERCEA A.M MIHAITA VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BERCEA GH IULIAN - CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BERCEA I STEFAN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

BERCEA M TONI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BERCEA N ADRIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BERCEANU C FLORIN-IONEL

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BERCEANU G SILVIU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BERCEANU I IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BERCEANU M CATALIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

BERCEANU N GEORGETA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BERCEANU P MARIA ADRIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BERDUT D ROXANA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.35 avansat Reusit

BETIU V CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8 avansat Reusit

BEZNA D FLAVIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 10 avansat Reusit

BEZNA I MADALINA GABITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BEZNA I RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BIBAN A GEORGIANA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.4 experimentat Reusit

BICA C IONUT-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.8 avansat Respins

BICA F IONUT - FELIX

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BICA I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.75 Limba franceza Matematica T2 6.7 Fizica N/p nivel mediu N/p

BICA I FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

BICA O ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BICA T GHEORGHITA-OANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BICICA C ADRIAN CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BICICA C IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 N/p Geografie 7.6 incepator N/p

BICICA M FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BICIU J ANA-CRISTIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BICLESEANU M NICUSOR-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BICU G.M ADRIAN - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BICU L MONICA-LOREDANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BICU V CRISTINA STEFANIA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.15 avansat Reusit

BICUTI M ANCA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.9 Fizica 7.8 experimentat Reusit

BIDILECI I IONUT IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BIDIREAC ST. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 avansat Respins

BIGEA D ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

BIGEA D GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.8 avansat Respins

BILDAU I. MARIA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BILDEA I MARIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba engleza A2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BILDEA M. FLORENTINA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BILDEA N VIORICA-CRISTIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 avansat Respins

BILERU C IUSTINIAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

BILTEANU A EMILIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

BILTEANU I LOREDANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

BILTEANU L CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

BIMBIRICA M IONUT - GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

BINA G. RODICA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BINA ML MINEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BIRA C BIANCA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BIRAU GH MARIAN-DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BIRCHI P ADELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BIRCU C AURELIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

BIRCU F MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.15 avansat Respins

BIRCU L FLORIN - COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 5 avansat Respins

BIRLAN M ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.7 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

BIRLEA C ANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BIRLEA C ANDREEA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 6 experimentat Reusit

BIRNOI I ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BIRSAN G. CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BIRSAN I GABRIELA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

BIRSAN M OANA-GEORGIANA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BIRSANU M ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.1 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

BIRSANU S MIHAELA IONELA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BIRSOGHE O ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.2 avansat Reusit

BIRTOIU M NORICA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BIRTU N ANDREI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Psihologie 8 avansat Reusit

BIRTU S ELENA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.1 avansat Reusit

BIRZANU C ADI - RAFAEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BISERICARU C IRINA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BISERICARU C RAMONA ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 8 nivel mediu Respins

BISTRICEANU D ALINA CARMEN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

BISTRICEANU M. MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

BISTRICEANU N. IONELA -OANA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BITA C. MARINELA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.9 avansat Respins

BITA D.R. DUMITRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.4 experimentat Reusit

BITA I. OANA - CRISTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Logica si argumentare 9 nivel mediu Reusit

BITA L.R ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BITICA V ANDRA-ELISABETA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BITICU V GEORGIAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.15 experimentat Respins

BITINA D. COSTEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

BITOLEANU N TRAIAN-AUREL

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BITU F MIRCEA GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

BIVOLAN C RAMONA - ANCA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BIVOLAN L RADU - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

BIVOLARU G.E MARIA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

BIVOLARU M ALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BIVOLARU V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 6.6 incepator Respins

BIZDOACA M NICOLETA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.1 avansat Respins

BIZERA I LUCIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.8 avansat Reusit

BIZEREA M MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 5 avansat Respins

BIZOCU C RAFAEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BIZOI M LUCICA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BLAGA V MARIUS - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BLAGNICEANU D MIHAI CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.15 experimentat Respins

BLAGU C PAUL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BLAJAN C OCTAVIAN CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Reusit

BLANETE ST COSMIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BLEJDEA C IONUT COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 experimentat Respins

BLEJOIU C.D. RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

BLIDARIU N FLORIN - MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BLOJ G GRETA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOABA S. LUCIAN FLORIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 8.4 avansat Reusit

BOAGIU I LUIGI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

BOANA A. REBECA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

BOANA S GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 7 nivel mediu Reusit

BOANGIU G CORINA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BOANGIU N LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 6.9 avansat Reusit

BOARI V VASILE-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BOATA C CRISTIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BOATA M. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BOATA M. GABRIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BOBEICA L LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BOBIRNECI G LEONTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

BOBIRNECI I STEFAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BOBIRNECI V GEORGIANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BOBOC A MELANIA MARIA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

BOBOC A VERGILA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 6.2 experimentat Reusit

BOBOC C LAURA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOBOC D. MADALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BOBOC F. ALBERTO

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BOBOC G ANITA GEORGETA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Reusit

BOBOC I NICOLAE-SORIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BOBOC M MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.3 avansat Reusit

BOBOC ST ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BOBOC-SURDU I ION-PAVEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BOBOCEA D DENISA DANIELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.75 avansat Reusit

BOBOLAN D. OANA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9 experimentat Reusit

BOBOLOCU G NELA-IONICA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BOBOLOCU V DUMITRU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.5 avansat Respins

BOBONETE I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BOBONETE R OANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BOBORELU C ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BOCEA I FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BOCEA V LIVIU PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

BOCEANU J. ANA-JANINA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

BOGANESCU V DANIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BOGASERU I CLAUDIU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 2.6 Geografie 1.8 avansat Respins

BOGASERU P MADALINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 1.4 nivel mediu Respins

BOGASERU S ANCA - RODICA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.55 avansat Respins

BOGDAN A BOGDAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BOGDAN A DRAGOS ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.15 experimentat Respins

BOGDAN C MIHAI-COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOGDAN D. MIHAI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

BOGDAN E STEFAN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BOGDAN G GEORGETA-CORNELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BOGDAN I MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BOGDAN I NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BOGDAN M FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOGDAN N RODICA

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BOGDAN T. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.1 avansat Respins

BOGDANEL V ALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p avansat N/p

BOGHEANU G OANA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOGHEANU T COSTINEL

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 7.75 experimentat Reusit

BOGOI V STEFANITA-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BOIANGIU D LUANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba spaniola A2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BOICEA C NICOLETA-AURA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

BOJENOIU V ROBERT-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 avansat Respins

BOJIN D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Filosofie 1 nivel mediu Respins

BOJIN D LIVIU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOJIN M FLORI-ELIZA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BOJIN M MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 10 experimentat Reusit

BOLD G. RAMONA-IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Economie 5.3 avansat Respins

BOLD M IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BOLD V SIMONA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Istorie 7.35 Geografie 5.15 avansat Reusit

BOLDEA I GHEORGHE JEAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOLDU F IONEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 1.2 nivel mediu Respins

BOLDU T. MARIUS-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BOLEA C COSTEL-VERONEL

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.05 incepator Respins

BOLTASIU C MADALINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BOLTASIU I ALIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOLTASU V MARIUS - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BONCI D IONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 avansat Respins

BONCIOG I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

BONCIU D ANDREI-PETRISOR

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BONCIU G. IONUT TANASE

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

BONDOC I MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BONDOC M NICHI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BONEA I. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BONEA M NICOLETA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BONEA T. DANUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BOOREANU C RODICA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BORA D.V. ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BORA F CORNEL-IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 7 experimentat Reusit

BORGOVAN D ANDREI - DAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

BORHOT I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BORINTIS M ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BORNECI M AMELIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

BORNECI N CATALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BOROSTEANU M FLAVIUS-NICU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORTA M MARINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

BORTES O ADRIAN IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

BORTOS P. SORINA - CLAUDIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

BORUGA I ALEXANDRU GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BORUZ GH GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

BORUZ V IULIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6 avansat Respins

BORZ E ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BOSNEA I EMILIA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BOSNEA M VALENTIN - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.4 experimentat Respins

BOSNEAG N IONUT - CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BOSTINA N FLORINA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

BOTA C LUMINITA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Filosofie 9.7 experimentat Reusit

BOTEA D ALIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

BOTILA C MIHAELA ROXANA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

BOTOAGA M STEFANITA DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5.15 avansat Respins

BOTU M LILIANA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9 avansat Reusit

BOULEAN I FLORIN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.35 avansat Reusit

BOULEANU GH RAZVAN-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 nivel mediu Reusit

BOULEANU N LAURA-ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOVEANU G FLORI-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.75 avansat Respins

BOZ I BIANCA CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BOZGAN I ANDREI-ALBERTO

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BOZGAN I LAURA-IONICA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

BRABETE I. MARIAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.45 experimentat Respins

BRADUSCA C COSMIN ION

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 avansat Respins

BRAGARIU M ALEX GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

BRAGARU C.O MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Reusit

BRAI T.I TEODOR-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BRAILEANU I IONEL ROBERT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3.8 avansat Respins

BRAITOR N NICOLETA ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BRAN P.V ANDREI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.15 experimentat Respins

BRANCUS L DANIEL-CRISTIAN

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 5.5 incepator Reusit

BRANDUSA C CONSTANTIN AUREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BRANISTEANU M. IRINEL-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BRANZAN I ALEXANDRA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

BRANZAN M STEFANITA - CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BRASOVEANU I VIONELA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

BRATAN N. ADRIANA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BRATILA A IOANA SUZANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 10 experimentat Reusit

BRATOVEANU V IOANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 7.5 experimentat Reusit

BRATU I NICOLETA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 5.95 avansat Reusit

BRATU M DRAGOS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 5.8 experimentat Reusit

BRATU M. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

BRATU R.B JANINA-NINETTA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BRATU-MARE S. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

BREAZU F IONUT-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BREAZU N NICOLAE - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7 experimentat Reusit

BREAZU V ANDREI MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BREBENEL M FLORENTIN - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BREBENEL P COSTINEL-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.6 avansat Reusit

BREBENEL V VALENTIN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BREBENOIU I FLORIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

BREZNICEANU D SORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.1 avansat Respins

BREZOI G ANDREEA-IONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

BREZOI G RALUCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BREZOI I SORIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

BREZOI I. LORELEI-OANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie N/p avansat N/p

BRICIAG I IOANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BRINCUS DS ALIN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BRINCUS N CRISTIAN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

BRINDUSA GH. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BRINDUSOIU A OCTAVIAN - SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Economie 8.8 nivel mediu Respins

BRINDUSOIU F DENISA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

BRINZAN D GABRIELA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BRINZAN D.M. FLORIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRINZAN I. GABRIELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRINZAN M ALINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BRINZAN M NICUSOR COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BRINZOI M MADALIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BROASCA D GETA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BROSTEANU S MARIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 8.4 avansat Respins

BROTAC C MARIA-ISABELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

BROZBAN N IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

BRUTARU G ANDREI RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BUCA D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 incepator Respins

BUCA I DANA SIMONA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv Pascal 6.4 experimentat Reusit

BUCA I.M. MARIA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 4 experimentat Respins

BUCA M BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BUCATA N ANCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUCATARU D DRAGOS - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BUCATARU I CORINA DELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.05 avansat Respins

BUCATARU M GABRIEL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

BUCATARU M. LAURENTIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.05 avansat Respins

BUCATEA V LAURENTIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 Respins

BUCATURA L ION DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Respins

BUCATURA M VIOREL MARINEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 experimentat Reusit

BUCHETE E. IONEL-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.6 incepator Respins

BUCHETE L ANTON ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

BUCULEA C FLORI IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.1 avansat Respins

BUCULEANU M. LAURENTIU-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.8 avansat Respins

BUCUR L CRISTINA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.2 avansat Reusit

BUCUR M IOAN COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BUD V IONUT-RADU

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.3 avansat Reusit

BUDA M RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BUDANA D.B. MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

BUDANA EC MIRELA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

BUDECA O ALEXANDRU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUDECA S ELENA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Respins

BUDICA I ROXANA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

BUDOI G MARIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

BUDU I. NATALIA - STEFANIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUDULAN C MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BUDULAN C MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza A1-A1-B2-A1-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BUDURU C ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BUFTEANU ST STEFANIA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BUGALA C DIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BUGICA L MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BUICA G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu N/p

BUICA G JOITA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

BUICA N. CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUICU D.G. NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BUICU I FILARETA CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.3 avansat Respins

BUICU I ROBERT ALIN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

BUICU-DAHA I MARIUS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BUIOCA F. MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BUJOR C AUREL - BENONE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu N/p

BUJOR C ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BUJOR M. DANIEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

BULACU GH MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Filosofie 9.8 experimentat Reusit

BULAT I. DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.6 avansat Respins

BULAT S CONSTANTIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

BULEICA D MADALIN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BULEICA GH ALIN - FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.75 avansat Respins

BULIGA I ILIE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BULIGA I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

BULIGA M ISELINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

BULIN CT.V MARIANA-ADNANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

BULIN V GEORGIANA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.15 avansat Respins

BULITEANU C ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BULMEZ I. MARIA-VALERIA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BULUGEAN I ROXANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

BULUGEAN M FLORINA-DENISA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 avansat Reusit

BULUGEANU G MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BUMBAC G VERGINICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUMBAC I MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.4 incepator Respins

BUNDUR C.C ALEXANDRU IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BUNEA C FANEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUNEA C MARIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BUNEA C MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUNEA D STEFANIA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 incepator Respins

BUNEA I ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

BUNEA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BUNEA I NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 6 nivel mediu Reusit

BUNGET M.G. MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

BURA G MARGARETA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BURADA E MARIUS-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BURADA F STELIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.65 Respins

BURADA GH SORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BURADA J.V. VALENTINA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.7 experimentat Respins

BURADA M. CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba spaniola B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.2 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

BURADA S ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BURCA M GEORGIANA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.2 avansat Reusit

BURCA O LUCIANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BURCEA G DANIEL STEFAN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BURCEA I ALEX TUDOREL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 9.5 experimentat Respins

BURCEA M IONUT SABIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

BURCEA N MADALIN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BURCI T GEORGE-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BURCOS T.F. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Economie 5 nivel mediu Respins

BURDUSEL F ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Reusit

BURDUSEL P ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BURDUSEL P ION

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

BURETA M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 experimentat Respins

BURGHIU M MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu Respins

BURGHIU M MARIUS - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

BURIC I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

BURIC M ION GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BURIN I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BURLACU N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BURNEA C ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BURNEA GH ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BURNEA M ADRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BURNEA M DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.6 avansat Respins

BURNEA P FLORINEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

BURSUC I FLAVIUS - NICU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.5 incepator Respins

BURSUC I IONUT - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BURTAN I.S. LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BURTAVERDE F GABRIEL COSTEL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BURTEA D DANIELA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BURTEA F. IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.45 avansat Respins

BURTESCU A MIHAI-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.4 avansat Reusit

BURTILA V MARINELA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

BURULEA M VIOREL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 experimentat Respins

BUSA I. IONELA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

BUSCA M GEORGIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7 experimentat Reusit

BUSCU I.A MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUSE B. FLORIN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUSE D EUGEN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUSE G FLORIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 9.45 nivel mediu Respins

BUSE I CONSTANTIN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.2 avansat Reusit

BUSE V. OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BUSICA D. CATALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

BUSICA I LUCIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BUSIU DINCA V IONELA JANINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

BUSOI C RAZVAN

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BUSOI G GHEORGHITA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BUSTEAN O IONELA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

BUSU N ANGHEL DAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BUSUIOC D RAISA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.6 experimentat Respins

BUSUIOC G. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.2 avansat Respins

BUSUIOC M. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Respins

BUTA G IONEL BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BUTA I STEFANITA ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

BUTA M CLAUDIU - DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BUTA V OCTAVIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.9 avansat Respins

BUTALIU D ANDREI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.75 experimentat Reusit

BUTALIU D LARISA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUTARIU C VIOREL-MIHAI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

BUTARU C IOANA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 incepator Respins

BUTOI C CLAUDIU VERGIL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BUTOI F IONELA RAMONA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

BUTOI F.C. MIRELA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BUTOI I ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BUTOI M GEORGE GABRIEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BUTOI P DENISA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 avansat Reusit

BUTU M DANIEL FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Respins

BUTU P PETRUTA VIORICA

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

BUTUROAGA D IONELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUZA M DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BUZATU C DIANA - CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUZATU C MARINELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BUZATU D EDUARD VASILE

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BUZATU D MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BUZATU GH CAMELIA-SILVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BUZATU GH CORINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.5 avansat Respins

BUZATU I BOGDAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.9 avansat Respins

BUZATU I ILEANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8 avansat Reusit

BUZATU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

BUZATU I. CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BUZATU L IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 avansat Respins

BUZATU L PETRICA-DANIEL

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 experimentat Respins

BUZATU M. LILIANA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.95 experimentat Respins

BUZATU N IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BUZATU O IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BUZATU P MIHAI-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BUZATU S DENISA-NELLY

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BUZATU ST ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.2 incepator Respins

BUZATU V DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.6 avansat Respins

BUZATU V MADALINA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BUZDUCEANU I LARISA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BUZDUCEANU R IRINEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat N/p

BUZESCU G EMILIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 incepator Respins

BUZESCU M. BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BUZGURA C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CACALICEANU C COSMIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.05 nivel mediu N/p

CACALICEANU C. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.55 avansat Respins

CACALICEANU I CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

CAITATU L GEORGE-OVIDIU

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 1.35 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

CAITATU S GEORGIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CALAFETEANU I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

CALAFETEANU V.C. GABRIEL-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CALANCEA G RAMONA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CALANGIU D FILIP-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 9 experimentat Reusit

CALANGIU O RADU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 7.1 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CALARASANU D IONUT-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CALARASU C DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Respins

CALARASU I MARINELA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CALDARARU B MADALIN FELIX

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

CALDARUSE V TUDOR-NICU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

CALE F ILONA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.45 Geografie 8.4 avansat Reusit

CALE O LAURA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CALIN C CARMEN STEFANIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

CALIN C CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CALIN D SILVIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

CALIN E DIANA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CALIN E MIHAIL ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CALIN G VASILE COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.3 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 avansat Respins

CALIN I IONUT CRISTI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 6 nivel mediu Respins

CALIN I. SORINA-LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CALIN L.C CARLA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 experimentat Respins

CALIN M ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

CALIN M IULIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CALIN M MARIUS-OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CALIN ST ELENA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

CALIN V ALEXANDRU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Respins

CALIN V IOANA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

CALIN V MARIANA-VERONICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Respins

CALINA A FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CALINA C MARIUS

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Filosofie 5 nivel mediu Respins

CALINA V LAURA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CALINA V NELU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

CALINESCU C ANDREEA ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CALINESCU E ROBERTA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

CALINESCU I DOINA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza N/p Matematica T2 1.7 Geografie 6 avansat N/p

CALINESCU M. DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

CALINESCU S DANIELA CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.85 avansat Reusit

CALINOIU D IONUT - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CALIU D SABINA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

CALIU S CRISTINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 5.75 avansat Reusit

CALOTA A. IONUT-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CALOTA C DANIELA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 incepator Respins

CALOTA C IONUT-DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 experimentat Respins

CALOTA C ROBERT MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CALOTA D ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.7 avansat Respins

CALOTA D RENATA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.7 avansat Respins

CALOTA G CRISTIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CALOTA GH.G. IULIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CALOTA M ELENA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CALOTA M. AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CALOTEASA G. ALBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CALU M COSMIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

CALUGARU D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CALUGARU S RAZVAN MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CALUIANU I ALEXANDRU - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 5 avansat Respins

CALUJNAI D CATALIN-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 5.1 experimentat Respins

CALUSARU I. MIHAI - CATALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

CALUSERIU M ALEXANDRU STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CALUSERIU S ALEXANDRU IULIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CALUSI C. TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CALUTOIU N CONSTANTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 7.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

CAMALESA M ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CAMARASESCU V ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.15 avansat Reusit

CAMARASU B.E STEFAN MARIUS

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

CAMARASU F ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.4 avansat Respins

CAMARASU G DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CAMARASU GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CAMARASU I MARINELA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CAMEN C CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CAMEN M MARIO-ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 Respins

CAMEN N. DENISE CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

CAMILOIU E OLIVIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 4 experimentat Respins

CAMIN P. LIVIU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CANCEA A FLORINA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CANTARASU D MIHAITA-MARIN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

CANTOR C MIHAI

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Reusit

CANUCI A. MARIUS-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

CANUCI V DIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

CANURECI C VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 2 nivel mediu N/p

CAPATANA C FLORIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

CAPATANA I FLORIN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.85 incepator Respins

CAPATINA P. IRINA-PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

CAPITANU G IOAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CAPLEA C MARIANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CAPLEA V CRISTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

CAPRA I ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

CAPRA M FLORIN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.2 avansat Respins

CAPRARIN D. DUMITRU ALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CAPRAROIU E IONUT EUGEN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

CAPRARU G NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CAPRARU I CATALIN-AURELIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

CAPRICEANA A AURELIAN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Psihologie 5 experimentat Respins

CAPRICEANU M MADALINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

CARACALEANU M IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CARACALEANU P GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARAGEA I ANDA MARIA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CARAGEA M DANIEL MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CARAGEA O VIRGIL CONSTANTIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CARAGEA ST CICERONE-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

CARAGIANI M.D DIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CARAHATOVA M. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Istorie 9.85 Geografie 10 nivel mediu Reusit

CARAIMANEANU B IULIANA ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

CARAMAN R ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.8 avansat Respins

CARAMIDA A IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

CARAMIDA C ANCUTA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 5.4 avansat Respins

CARAMIDA C GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CARAMIDA F.G ELIZA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CARAMIDA N STEFANIA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

CARAMIZARU M. LAURENTIU MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CARAMIZARU N. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

CARAPATRU C ALIS-MARIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CARAPATRU D ELENA-CANDIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

CARAPENCEA N ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.6 experimentat Reusit

CARAS A ALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CARASEL G ERMIA ARIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza Istorie 9.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

CARAULEANU D BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CARAULEANU I TITEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CARAULEANU V CRISTINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 9.6 Geografie 7.75 avansat Reusit

CARAULEANU V.M. RADU-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 avansat Respins

CARAVAN P EMANUEL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CARAVAN P. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

CARBUNARU D MIHAI - TONY

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

CARBUNE A. FLORENTINA GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CARBUNE F PATRICIA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

CARBUNE M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CARCEANU C DIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CAROLEA S VLAD-PETRE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 5.5 experimentat Respins

CARSIN I MADALINA GEORGIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CARSIN S ELENA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

CARSTEA I DIANA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 2.8 experimentat Respins

CARSTEA I ION - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 8.1 avansat Respins

CARUT M CATALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

CASANGIU G DELIA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 2.8 avansat Respins

CASAPU C ADRIAN - PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator Eliminat din examen

CASAPU I MADALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.15 avansat Respins

CASAPU M COSMIN MARIUS

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CASOTA S BOGDAN FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.3 experimentat Respins

CATALINA E MARIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CATALINA P IONELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CATANA C CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CATANA C. ANDREEA -IRINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CATANA D MISU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

CATANA E PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.9 avansat Respins

CATANA I MIHAELA-SORINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CATANA L. ANDREEA - CRISTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 8.2 avansat Reusit

CATANA M.G. ALIN - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATANA S. CONSTANTIN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

CATANA V ADRIANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CATANEA D CONSTANTIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

CATANEANU F ANDREIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

CATANESCU V EUGENIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CATIRU M. IONELA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

CATRINA C AURELIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.5 avansat Respins

CATRINA C DUMITRU SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

CATRINA D DALIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CATRINA I ALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

CATRINA I IONELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.55 avansat Respins

CATRINOIU I COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 8 avansat Respins

CATRINOIU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5 incepator Respins

CATRINOIU M IONELA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

CATRUNA A EVELINA-DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CAUC I MARIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 nivel mediu Respins

CAVAL V.D. ANAMARIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.55 nivel mediu Reusit

CAZAC G CATALINA ADINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CAZACU D IONUT-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

CAZACU M LIVIU-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

CAZACU M STEFANEL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

CAZACU P ALEXANDRU-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CAZACU P RONI CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.65 avansat Reusit

CAZAN C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

CAZAN M MIRELA VALI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CAZANESCU L.C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CEALICU V LAURENTIU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CEAUSU L.F. DELIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6 avansat Respins

CEAUSU V ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 avansat Respins

CEBUC C. ANDREI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CEBUC M ANGELA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

CEBUC M ILEANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

CEBUC T GEANINA-ILEANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.2 avansat Reusit

CEBUC V. ION-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

CECIU D. PAUL-STEFANITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

CELEA M LIVIA-ILEANA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 9.7 Geografie 10 avansat Reusit

CELEA M MARINELA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CELIANU M. ANI-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

CELOIU N ELENA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.7 Fizica 10 experimentat Reusit

CENUSE C LUISA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CENUSE I FLORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CENUSE O ONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CEOLACU V MARIUS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 1 nivel mediu Respins

CEPLINSCHI C MARIA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CERACEANU D NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CERACEANU I LIVIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

CERCEL CT MARIA-LUIZA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

CERCEL M OPRISOR IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.05 experimentat Respins

CERCELARU I. BOGDAN DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CERCELARU M MIHAELA - FELICIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CERCELARU N FENIA LARISA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

CERGA C ELENA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

CERGA C VASILICA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CERGA D.I. CRISTIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CERGA I DANIEL - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.05 avansat Respins

CERNEA B SORIN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

CERNEA I IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 7 experimentat Reusit

CERNEA M GEORGE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CERNITU I ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CETATEANU M MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Reusit

CHELARU E.I. THEODORA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CHELARU M MARIA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CHELARU N GEANINA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

CHELBEGEAN T MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 avansat Reusit

CHELCEA I GEANINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 8.2 avansat Respins

CHELCEA M EUGENIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CHELU G.T RAZVAN-CALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 2 experimentat Respins

CHELU T NICOLETA ALISA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

CHEORULESCU M VIOREL COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

CHERA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.1 avansat Respins

CHERA N MARIAN-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHICIU I OANA ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 avansat Reusit

CHILAFU M FLORIANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CHILIMAN V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHILOM V GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CHIMIGEA A AURORA-MARIA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CHIMIGERU V VIOREL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

CHIMOIU C. IONELA-COSTINELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

CHIOSA F FLORIN CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CHIOTAN C ION ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CHIOTAN R ALIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

CHIPESU N ILONA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CHIPIRLIN P STEFAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

CHIRCA I MARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.05 avansat Reusit

CHIRCA I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

CHIRCAN C MARINELA NEREYDA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CHIRCOF I BOGDAN - PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.1 nivel mediu N/p

CHIRCOF N DAN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-B2-B2-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

CHIRCU D CRISTI

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

CHIRCU R ALIN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

CHIRCU V DANIELA FLORENTINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

CHIREA P.D VALERIU-MIHAITA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

CHIRIAC M VALENTIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CHIRIAC N COSMIN NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CHIRIAC N IRINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

CHIRIAC P GEORGE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CHIRIGIU A IRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2 nivel mediu Respins

CHIRIGIU E.L. ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

CHIRIGIU L. LARISA MARINA ELISABETH

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CHIRILA E ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

CHIRILA I. MARINA-HERMINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CHIRIS I. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CHIRITA _ DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

CHIRITA C IONUT-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CHIRITA C PAUL-IONUT

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHIRITA G ROXANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

CHIRITA S. GABI-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CHIRITESCU S LEONTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CHIRITESCU T ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Filosofie 9.7 experimentat Reusit

CHIS I CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHISA M MIHAITA DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6.9 incepator Respins

CHITIBURA N.M. ANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 9.55 Psihologie 10 experimentat Reusit

CHITIBUREA H.M IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Respins

CHITU A LUCIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CHITU D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie N/p incepator N/p

CHITU GH MIHAI-CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

CHITU I CATALIN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CHITUCEA D MIREL - FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

CHITUS F MARIUS - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

CHITUTA V CONSTANTIN-DRAGOS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 7.7 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Reusit

CHIUIA D GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

CHIULAN C MARIA-DOINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHIURTU I DANUT MIREL

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 incepator Respins

CHIURTU P SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CHIUTA V GEORGE - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 avansat Respins

CHIVA S MARIUS - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CHIVA T STEFAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CHIVU D IOANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CHIVU T TANIA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CHIVU V MARIN STELIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CIAUSU F LAURA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CIAUSU I DORINEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.75 avansat Respins

CIBIRESCU F. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CICA A CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CICA C.N CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CICHIREA M ALINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CICIU M ALEXANDRU COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

CICOS M DANUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

CIJMARU D LAURA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Reusit

CIJMARU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Fizica 2.2 avansat Respins

CILOCI I RODICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

CIMPEANU D MIHNEA-FLORENTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 1.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CIMPEANU G GEORGE VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

CIMPEANU L ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

CIMPEANU M REMUS

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

CIMPOACA C. MARIUS-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

CIMPOACA N. LAURENTIU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIMPOERIU V.I ANDRADA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIMPOERU C RODICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CINCA S.C. ANDREEA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.5 avansat Reusit

CINTA C.C CLAUDIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOABLA I CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

CIOABLA I MARIA-LARISA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

CIOABLA ST STEFANITA ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7 avansat Reusit

CIOACA A ROBERT-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5.45 experimentat Reusit

CIOACA C ROBERT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

CIOACA D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5.5 nivel mediu Respins

CIOACA G ROXANA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIOACA M CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Respins

CIOACA R.I DELIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIOACA S.D. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIOACA-MIC G NARCIS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

CIOACE I ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 2.8 Geografie 5 avansat Respins

CIOACE V CLAUDIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

CIOANA I. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CIOANCA I RALUCA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

CIOARA C CRISTINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

CIOARA J. OVIDIU COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CIOBANELU G IONUT STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIOBANESCU C STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

CIOBANESCU D FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIOBANESCU S.I. ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.95 experimentat Reusit

CIOBANICA T MIHAELA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CIOBANOIU A GABRIELA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CIOBANOIU G. IONUT-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Reusit

CIOBANOIU ST.V ALEXANDRU-FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

CIOBANU C STELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIOBANU D ROBERTA GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CIOBANU F ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5 avansat Respins

CIOBANU F CARMEN-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOBANU F MIHAELA PETRUTA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CIOBANU F. RALUCA-FLORIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CIOBANU I CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

CIOBANU I CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CIOBANU I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Psihologie 10 nivel mediu Reusit

CIOBANU I GIGELA-DIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CIOBANU I. MARIA MIHAELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIOBANU M ADRIAN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CIOBANU M FLOREA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Respins

CIOBANU M ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CIOBANU M SORINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5.5 avansat Respins

CIOBANU M. DARIUS-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

CIOBANU M.O. ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Reusit

CIOBANU N CARMEN GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.1 experimentat Respins

CIOBANU N. CRISTINA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOBANU S DENISA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOBANU S MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 5 avansat Respins

CIOBANU S. MIHAIL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7 avansat Respins

CIOBANU ST. IONUT-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

CIOBANU T BIANCA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CIOBOATA I CORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 avansat Reusit

CIOBOTEA GH MARIUTA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Respins

CIOBOTEA M GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

CIOBOTEA S. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 8 experimentat Respins

CIOC F. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Respins

CIOC V CRISTIAN DANUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.2 avansat Respins

CIOCAN F CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIOCAN G GEOGIANA IONICA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CIOCAN I IONUT COSTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.5 avansat Respins

CIOCAN I MARIA VENERA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.1 avansat Respins

CIOCAN M GRETA ELENA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6 experimentat Respins

CIOCAN M MIRCEA CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 9.9 experimentat Reusit

CIOCAN M. RAUL-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CIOCANEL I COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CIOCAZAN C CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

CIOCEA E DOINITA-DIANACONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Respins

CIOCEA N IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.2 avansat Respins

CIOCHINA M. ELENA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

CIOCHINA T MADALINA- FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

CIOCHINA V. SABINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CIOCHINA V. SEVER-MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CIOCIAN T CORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIOCIOI C COSMIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOCIRDEL L.D. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.9 experimentat Reusit

CIOCIRLAN B. ADRIAN MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIOCLEA G CLAUDIU VASILE

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIOCOIU C RAZVAN-STEFANITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOCSIR D ROXANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

CIOCULESCU F. ALEXANDRU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu N/p

CIOFU I. MARINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIOI M VLAD

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CIOIAN S ALIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

CIOICA G LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

CIOINAC G LAURENTIU ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 avansat Respins

CIOLACU I LAURENTIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

CIONEA G IONUT - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CIONTU I ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CIONTU I. GABRIELA-ANTONETA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CIONTU J MARIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CIONTU M SERGIU

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 incepator Respins

CIONTU S MIHAI DANUT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 avansat Respins

CIONTU S MIRELA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

CIONTU V MARIUS-VASILE

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CIONTU V.C ADINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CIOPONEA E MADALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 avansat Respins

CIOPONEA M. MARIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

CIORA M. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 avansat Respins

CIORIIA F ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIOROIANU A IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIOROIANU A ROXANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

CIOROIANU F CRISTINA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.5 Fizica 5.55 experimentat Reusit

CIOROIANU F. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.15 incepator Respins

CIOROIANU G MARIUS-FLORENTIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CIOROIANU I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.4 avansat Reusit

CIOROIANU I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.6 avansat Respins

CIOROIANU I MIHAITA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

CIOROIANU N ION

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

CIOROIANU N.V. SIMINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CIOROIANU V.S. CAMELIA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CIOROMELA G AURELIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

CIOROMELA G MARIUS

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

CIORTEANU D. GABRIEL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CIORTIANU D OANA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CIOTIRLA E.C CARMEN-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOVICA FL IONUT-ALIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Respins

CIOVICA I DORIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 nivel mediu Reusit

CIOVICA I STEFAN DAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIOVICA M GABI - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

CIRCEANU F ANDREEA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

CIRCEANU V RAZVAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

CIRCIU F. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.95 avansat Respins

CIRCIUMARU C CONSTINEL LEONTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

CIRCIUMARU E ANDREEA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.85 avansat Reusit

CIRCIUMARU L IONEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIRCIUMARU M ALEXANDRU - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.95 avansat Respins

CIRJALIU C OVIDIU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CIRJAN C CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CIRJAN F LIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIRJAN GH IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CIRLA T SONIA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

CIRLOGANU M MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

CIRLOIU F GETA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.4 avansat Reusit

CIRNARU C MIHAITA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.6 avansat Respins

CIRNEANU A ALEXANDRA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CIRNEANU A MARIAN-FLORIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

CIRNEANU F VALERICA-NICUSOR

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

CIRNEANU M CLAUDIU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.9 avansat Respins

CIRPICI I ALINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

CIRSTEA A. DENISA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola Istorie 6.05 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

CIRSTEA C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

CIRSTEA C MADALIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CIRSTEA C MIHAIL ILIE

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

CIRSTEA D GABRIEL-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTEA D. IULIAN-ALBERTO

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIRSTEA E. GEORGE-SILVIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

CIRSTEA FI MARIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CIRSTEA GH. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

CIRSTEA GH. COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Respins

CIRSTEA GH. IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CIRSTEA I PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 3.4 avansat Respins

CIRSTEA M. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CIRSTEA N ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIRSTEA ST DUMITRU-MIHAITA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CIRSTOCEA N ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza Istorie 6.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CIRSTOIU I IONELA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

CIRSTOV C. FERNANDO-MIREL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIRSTOVEANU G IULIANA CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Reusit

CIRTICIOIU A STEFANITA-CATALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 7.4 avansat Respins

CIRTINA C NICU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 5.8 experimentat Respins

CIRTINA I. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIRTU N CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1--A1-A2-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 6.4 experimentat Reusit

CIRTU V.S DANIELA ANISIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.2 experimentat Respins

CISIU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.4 incepator Respins

CISMARU C ION

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CISMARU D DAN CONSTANTIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CISMARU GH SIMION - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.8 avansat Respins

CITA L.A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Fizica 6.1 experimentat Respins

CITU M DENISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 5.5 experimentat Respins

CITU S ALEXANDRU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUCA C BOGDAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.3 avansat Respins

CIUCA D IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIUCA D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

CIUCA D LIVIA - ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIUCA D NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza A1--A2-B1-A2 Matematica T2 6 Fizica 6 incepator Respins

CIUCA F MIHAI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CIUCA I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIUCA I ELENA-ILIA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CIUCA I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CIUCA I. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CIUCA L VALENTIN IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 6.7 avansat Reusit

CIUCA M DANIEL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 incepator Respins

CIUCA O LAVINIA - COSTINELA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CIUCA R. COSMIN - ALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.5 avansat Reusit

CIUCA S EUGEN-ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIUCA S LAURENTIU-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.6 experimentat Respins

CIUCA S NATALIA FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.3 experimentat Respins

CIUCA V MARIA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

CIUCA V MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CIUCALIN I MARIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 10 avansat Reusit

CIUCE M MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 5.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIUCIUC M MIRELA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.5 avansat Reusit

CIUCIULETE D. CATALINA-MARINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIUCIULETE M BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

CIUCIULETE N ADRIANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.7 avansat Respins

CIUCIULETE N NATALIA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CIUCIULIN D DANIEL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.55 Limba franceza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CIUCIULIN M ILIE EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIUCIULIN V ELENA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.5 avansat Respins

CIUCU C.C STELIAN - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

CIUCU I RALUCA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIUCU M ALINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIUCU N ILEANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

CIUCU N MIRELA-IONELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

CIUCULAN V MARIANA-MIRELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CIUCULESCU A.C RODICA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIUGULEA D CATALIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CIUGULEA M DELIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIUGULIN I DORU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIUICA C. ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8 experimentat Reusit

CIULU D ANDI-IULIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUNCANU G BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CIUNEL F FLORENTINA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CIUNGU M ILIUTA-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIUNGU M. ANTONIO-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUNGU N DORU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CIUNGU V. VERONICA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7 avansat Respins

CIUPAGEA A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

CIUPAGEA I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6 avansat Respins

CIUPE P GEORGETA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CIUPITU A. DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIUPITU C CORNELIA- LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza ---- Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIUPITU N ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

CIUREA C. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUREA E. GEORGE-CATALIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CIUREA G. IONUT-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CIUREA GH ANDREEA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CIUREA I. VLAD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIUREA N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

CIUREA N IULIANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.7 avansat Reusit

CIUREA V NICOLAE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUREL G NICUSOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIUREZ J.C. IONELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CIUREZU F GEORGIANA-VIOLETA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CIUREZU I. MARIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

CIUREZU M ADRIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

CIURILA C AURICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.4 avansat Respins

CIURILA I ALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

CIURLIN S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 7 experimentat Reusit

CIUTA G LAVINIA MONICA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Reusit

CIUTA M. MARIUS-MUGUREL

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

CIUTAN F DANIELA IUSTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.9 avansat Reusit

CIUTUREANU A MIHAI-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

CIVINETE C CORINA LORENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 5 incepator Respins

CLENCIU C ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 experimentat Reusit

CLENCIU D ALEXANDRU MARIO

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Reusit

CLINCEA G IONUT GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 2.1 avansat Respins

CLINCEA M EMILIA-ROXANA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

CLINCIU N GABRIEL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 1.9 incepator Respins

CLOTA A.G. NICOLAE-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 avansat Respins

CLOTZ T ANA MARIA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

COADA GH OLIVIA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COADA N PETRUTA MADALINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

COADA P AIDA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Respins

COADALATA G OVIDIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COANCA S MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 7.2 experimentat Reusit

COANDA L EUGENIA LIDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

COANDA V IRINEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

COBIRLAU N. GEORGE-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2 incepator Respins

COCA I RADU - SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.7 avansat Respins

COCA M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.75 avansat Reusit

COCEA M. COSTEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

COCHECI G VALERIU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6 experimentat Respins

COCHINTOIU L.D. ILEANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COCILNAU M. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat N/p

COCIRLA G DIANA MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

COCOLOS I MARIAN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

COCORA N FLORIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

COCOS _ COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

COCOS C ALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COCOS T ROXANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.45 experimentat Reusit

COCOSILA A BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8 experimentat Reusit

COCOSILA D. IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

COCOSILA L FLORINA LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

COCOSILA M SORINA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

CODITOIU G. DENISA-MANUELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 2.2 avansat Respins

CODREANU G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CODREANU S GABRIEL-SORIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.2 avansat Reusit

COICA N VASILE LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Reusit

COJAN C ROZINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COJOACA A.C. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.55 Geografie 9.1 avansat Reusit

COJOACA I ADRIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

COJOACA I IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 8.15 avansat Reusit

COJOCARU A FLORIN-ALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COJOCARU A IONICA-LIDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COJOCARU A MARIA FLORENTINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

COJOCARU AVRAM M MIRON CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COJOCARU C ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU C. ANCA-DENISA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Filosofie 5 avansat Respins

COJOCARU C. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

COJOCARU C.C. MARIA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 10 avansat Reusit

COJOCARU D VICTOR - TUDOREL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

COJOCARU D.C. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

COJOCARU F MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 5 avansat Respins

COJOCARU F OANA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

COJOCARU G BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

COJOCARU GH NELU - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

COJOCARU GHE. CORNELIU-VALENTIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

COJOCARU I SILVIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

COJOCARU I. IONUT - ADRIAN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

COJOCARU J LEONARD-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

COJOCARU L PETRE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COJOCARU L.M ANDREI-MIHAIL

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU M ALINA

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

COJOCARU N GEORGETA CORINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

COJOCARU N IONUT RADUCU CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.6 Fizica 6.5 experimentat Respins

COJOCARU S ANDREEA LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

COJOCARU S CRISTINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COJOCARU S GHEORGHE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

COJOCARU S. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COJOCARU T.C LAURA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 3.7 avansat Respins

COJOCARU V MIHAELA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU V MIHAI STEFAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COJOCARU V. BIANCA SMARANDA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola Istorie 8.6 Economie 9.4 avansat Reusit

COLA-MIC G GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

COLAN V. MIHAITA ALEXANDRU

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

COLAREZA V ALEXANDRU ANDI

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COLCEA C LARISA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

COLCEA G GIGI MIHAI

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

COLCEA M MADALINA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

COLCEAG I DANIELA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COLCEAG I LUMINITA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

COLCIU C MARIUS-STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.75 avansat Reusit

COLICI S. DANIELA - MANUELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

COLTAN C DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

COLTEVE L.V LUCIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 3.15 avansat Respins

COMAN M NELU MARIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COMAN S. DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.2 experimentat Respins

COMBEI A. ALIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COMBII S DANIELA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 7.35 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMOSTEANU F. MIHAI-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CONDEESCU I. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2 nivel mediu Respins

CONDREA M FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

CONDREA M MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 7 nivel mediu Respins

CONSTANTIN A CICEL CRISTI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CONSTANTIN C CLAUDIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CONSTANTIN C MIRELA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5 experimentat Respins

CONSTANTIN CT FLORIANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN D DIANA AURORA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 avansat Reusit

CONSTANTIN D DORIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CONSTANTIN F MONICA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6 avansat Respins

CONSTANTIN F STEFAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

CONSTANTIN G DRAGOS VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 9.6 experimentat Respins

CONSTANTIN GH SILVIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN GH. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6 avansat Respins

CONSTANTIN I ION-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

CONSTANTIN I RALUCA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CONSTANTIN M IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN M MIHAELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CONSTANTIN M. ALEXANDRU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 5.3 experimentat Respins

CONSTANTIN N MITICA-GABRIEL

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 9 incepator Reusit

CONSTANTIN N. ALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

CONSTANTIN PANTELIE I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTIN R. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU D OANA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.2 avansat Reusit

CONSTANTINESCU G LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

CONSTANTINESCU I ELISABETA-CLAUDIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU L CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

CONSTANTINESCU N EVELIN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

COPCA G SILVIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

COPOERU ST EUGEN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CORBEA C. MONICA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CORBEANU D ELENA ALINA ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba spaniola Istorie 8.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CORBEANU P VALENTIN-IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CORBU F ION-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

CORBU I STEFANIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 8.3 experimentat Respins

CORBU N.S. ALEXANDRU RADU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.95 experimentat Reusit

CORCIUC A LAVINIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CORCODEL V ANDREI EMANUEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

CORICI C MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

CORICI E RADU OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Respins

CORICI E. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CORICI M MARIUS CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CORNEA I IONUT-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

CORNEANU A OPRICA ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CORNEANU C ION GABRIEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COSERAN M DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

COSEREANU G COSTINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

COSMA G TATIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6 avansat Respins

COSMA O MIRCEA-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.7 avansat Reusit

COSMA S ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

COSOVEANU C. ALISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.6 avansat Reusit

COSOVEANU VC MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

COSTACHE E IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.2 avansat Respins

COSTACHE F CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator N/p

COSTACHE H.B OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

COSTACHE HD CATALINA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COSTACHE M ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

COSTACHE M MARIUS-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.15 avansat Reusit

COSTACHE M MIRCEA FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv Pascal 5 avansat Respins

COSTACHE M. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

COSTACHE T IONUTA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

COSTACHI G ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSTEA C COSMIN - IONUT

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

COSTEA C IONELA GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

COSTEA D ADRIAN-DORU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

COSTEA I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

COSTEA I ELENA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

COSTIN V ALICE NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.2 avansat Reusit

COTAR I MARIUS - PETRUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.15 experimentat Respins

COTEA N. MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

COTEANU ST. COSTINEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

COTEANU V IONELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

COTEL I ANDREI-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 7 avansat Reusit

COTET F LAURA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

COTET S LAURENTIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.8 avansat Respins

COTETI G ALINA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

COTOARA V EDUARD-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9 experimentat Reusit

COTOFANA P MARIUS VLAD

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.1 experimentat Reusit

COTOI G DENISA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COTOI M ALBERTO ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTOI P EMIL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

COTOROGEA A TANIA OANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

COVACI V COSTINEL IONUT

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

COVRIG M. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COVRIG P FELICIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

COZECA P MARINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola Istorie 9.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CRACIUN A LUCIAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

CRACIUN C RALUCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CRACIUN CI ANCA LORENA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CRACIUN E RADUCU STEFAN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 7.1 avansat Respins

CRACIUN G. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CRACIUN GH IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.5 avansat Respins

CRACIUN H FLORENTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

CRACIUN M ALIN ONOREL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.7 avansat Respins

CRACIUN M.I. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

CRACIUN N STEFANITA - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 experimentat Respins

CRACIUN N. ADANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 10 experimentat Reusit

CRACIUN N.V ANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRACIUN S DANIEL-IONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CRACIUN V VALENTINA-LACRIMIOARA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

CRACIUNOIU GH ALIN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.65 avansat Respins

CRACIUNOIU I LIVIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CRAIOVEANU A. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

CRAIOVEANU M MARINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Psihologie 10 avansat Reusit

CRATITA A MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CRATITA M. OANA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CRETAN M ANCA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CRETAN M VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CRETEANU E ANGELA - CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 5 incepator Respins

CRETEANU E CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CRETEANU P MARIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

CRETOIU I ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CRETU A PAUL-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CRETU C DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CRETU C MARIA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

CRETU D ALIN-COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

CRETU D RADU-IONUT

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 8.05 incepator Reusit

CRETU F AUREL FLORENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6 experimentat Reusit

CRETU F BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

CRETU G ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel II 1.4 nivel mediu Respins

CRETU I ILIUTA ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 6 avansat Respins

CRETU I MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CRETU-DUTU C TABITA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.4 avansat Reusit

CRING G. MARIUS-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 1 nivel mediu Respins

CRINGOIU F SORIN-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.4 incepator Reusit

CRINGUS V DANIEL ROMICA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CRISAN G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRISAN N IONELA CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CRISTEA G IONEL SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CRISTEA GH DUMITRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CRISTEA M MARIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

CRISTESCU B ORLANDO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CRISTESCU G ADRIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CRISTESCU GH CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRISTOFIR F. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CRISTUINEA F ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CRISTUINEA V BRINDUSA-AMALIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9 avansat Reusit

CRIVAT N ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CRIVEANU A EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 incepator Respins

CRIVEANU V COSMIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CRIVEANU V MARIUS

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

CROITORU A IONUT - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2 incepator Respins

CROITORU M ANGELA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

CROITORU M IONUT - COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

CROITORU N TIBERIU - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

CROITORU N. MARIUS-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CROITORU N. STEFANIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CROITORU V DIANA-MARGARETA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CRUCEANU E CRISTIAN-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CRUCERU D ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

CRUCERU D ILEANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 experimentat Reusit

CRUCERU F IONELA-DENISA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CRUCERU F MIHAI-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 3.75 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 5.05 incepator Respins

CRUCERU F VILI-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba germana moderna A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Fizica 5.1 incepator Respins

CRUCERU GH CRISTIAN-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CRUCERU GH LARISA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

CRUCERU GH LUIZA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 10 avansat Reusit

CRUCERU S ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.15 avansat Reusit

CRUCERU V.S. LAURA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 8.7 avansat Reusit

CRUSOVEANU D VERONICA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRUSOVEANU ST ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 5.6 experimentat Reusit

CRUTAN F FLORENTIN MIHAITA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CRUTAN ST ALEXANDRU - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CSEPREGI Z DENISA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CUCU D CATALIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6 nivel mediu Reusit

CUCU N ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

CUCU O LAURA-LIDIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 9.35 avansat Reusit

CUCU P. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CUCU V STEFANITA-MARIUS

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CULAREA I MADALINA-MARI

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 incepator Respins

CUMPANASU G FLORIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

CUMPANASU I MARIAN-KHRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu N/p

CUMPANASU M PETRICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5 incepator N/p

CUNA V.D. MIHAI-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

CURCA C ALEXANDRU ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CURCA C FLORENTINA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Respins

CURCA G ANDREI-VLADUT

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CURCA T IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

CURCAN C NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6 nivel mediu Respins

CURCAN I IONUT VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

CURELARU N IRINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

CURELEA F GELU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

CURTEANU I SORIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CURUCU G COSMIN IONUT

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

CURUCU P DENIS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CUSTURA S RAZVAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CUTA C LUCIAN MICHAEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.5 experimentat Respins

CUTA GH. MIOARA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CUTA M CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CUTUCA VELISCU I ANDRADA OFELIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.4 Fizica 5.7 avansat Respins

CUZESCU C LUCIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DABEGA V CRISTINA-ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

DABU I MIHAIL-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.7 experimentat Reusit

DABULEANU F ROBERT - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.6 avansat Respins

DACHIN A GEORGIANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 6.4 experimentat Respins

DADOVICI AL ANAMARIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

DADULESCU D MIHNEA ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 9.9 experimentat Reusit

DAGUCI M PETRISOR CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

DAHA I CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DAHA P MIRCEA VASILE

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

DAIA M SORIN NARCIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DAKHEL A. ZEINEB

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DAMIAN GH MARIANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

DAN A MADALIN IONUT

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

DAN C BOGDAN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DAN D NICOLAE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DAN I ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DAN I IONUT LELIAN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DAN L EUGEN MARIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Fizica 8 experimentat Respins

DAN S MARIN-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

DAN V NELU

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DANA A. FLORIN-LIVIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

DANA F CLAUDIU-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 avansat Respins

DANA GH CLAUDIA OFELIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DANANAE ST MADALIN MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5.2 experimentat Respins

DANCIU D ANDREI ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DANCIU G ADRIAN IONEL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 incepator Respins

DANCIU I CRISTINA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DANCIU I MARIA-ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

DANCIU T BOGDAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

DANCIULESCU I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 avansat Reusit

DANCIULOIU D IONICA-COSMIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

DANICESCU V ALBERT

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 6.35 experimentat Reusit

DANILA GH. MARINELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DANILESCU I. ALINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

DANOIU M RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola A2-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.65 Psihologie 10 experimentat Reusit

DAOGARU C ROBERT-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.2 avansat Respins

DAOGARU M MARIELA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DAOGARU P ALIN AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

DARAC N. COSMIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

DARACH A FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.5 avansat Respins

DARACH M ANCUTA ELENA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 10 experimentat Reusit

DARASTEANU D ELENA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DARMAN I ANDREI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

DASCALESCU G. ANDREI-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

DASCALESCU M.D RAMONA HRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 6.15 experimentat Reusit

DASCALU D GEORGIANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Filosofie 6.8 experimentat Reusit

DASCALU M. IONUT VALENTIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

DASCALU N ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.25 avansat Reusit

DASOVEANU C. ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba rusa A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DASOVEANU I VICTOR STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Reusit

DAVID D.R. MIHAI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DAVID P CLAUDIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 avansat Respins

DAVID P STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DAVID V ROBERT-AUREL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DAVID V.I. ROBERTA-OANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

DEACONESCU C ROXANA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

DEACONU G DIANA-ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

DECA G FLORICA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DECA I ILEANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

DECA P IULIAN-ALIN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

DECA V VICTOR - MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DECIU I IOANA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

DECIU M ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 5.15 avansat Respins

DECIU P DAN VLADUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 6 avansat Respins

DECU I IONELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DECULESCU M RADU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

DEJU D DUMITRU-CRISTI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 9.5 avansat Reusit

DEL NEGRO I LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 avansat Reusit

DELCEA A MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DELCEA M IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

DELCEA S NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 6.3 experimentat Respins

DELCEA V ANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.1 avansat Respins

DELCIOIU D CRISTINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DELEANU M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.15 Filosofie 6.1 avansat Reusit

DELITOIU R ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DELIU G IONUT-ANDREI

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

DELIU G MIHAELA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DELIU V ANGELA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

DEME F ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A1-A2--A1-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DEMETRESCU G DANUT DARIUS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

DERVESTEANU F BOGDAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

DERVESTEANU ST MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Respins

DERVESTEANU ST. ION MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.25 avansat Respins

DERVESTEANU V DENISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.1 experimentat Respins

DESEANU I CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

DEVESEL C AURELIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIACONEASA G STEFANITA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DIACONESCU A OANA-LIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DIACONESCU C ANCA ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna Matematica T1 9.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

DIACONESCU G GEORGE-IULIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DIACONESCU GH IONUT-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

DIACONESCU L.D. STEFANITA ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza Istorie 9.55 Geografie 9.95 experimentat Reusit

DIACONESCU M. FLORIN-LEONTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

DIACONESCU S CARMEN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DIACONESCU S IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DIACONESCU T OANA-THEODORA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

DIACONESCU T TEODORA DENISA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 6 nivel mediu Respins

DIACONESCU V TANIA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.2 avansat Respins

DIACONITA PITIGOI C ELISAVETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

DIACONU AE IONUT RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 avansat Respins

DIACONU C ROBERT - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DIACONU D. LUCIAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DIACONU D.C MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

DIACONU E DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DIACONU F NICOLAE-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 experimentat Respins

DIACONU F OVIDIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DIACONU G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DIACONU G MARIA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 5.55 avansat Reusit

DIACONU GH CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DIACONU I IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

DIACONU I LOREDANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DIACONU I. BOGDAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 7 experimentat Reusit

DIACONU L ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DIACONU M ADRIANA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

DIACONU M THEODOR STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DIACONU M. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

DIACONU M.O. DIANA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DIACONU P. ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DIACONU S IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DIACONU V CODRUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DIACONU V RAZVAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DIANU I DANIELA LILIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

DICA C RUXANDRA-JANINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.4 avansat Reusit

DICA I CONSTANTA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

DICA I DORINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DICA I MIRCEA DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DICEA F ADRIAN - EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DICEA G FLORIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DICIANU C TEODOR DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DICIANU D.M. ANDREI MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

DICU C. MIHAI GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

DICU G RAZVAN IONUT

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DICU N LIVIU-FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DIDA AG. MARINEL-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DIDA S GABRIELA OANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6 avansat Respins

DIDA V. VIOREL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DIEACONU F CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

DILGOCI B. FRANCESCA - MARIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

DIMA A SIMONA CLAUDIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6 avansat Respins

DIMA C LIVIU STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.7 experimentat Reusit

DIMA C.M. ALEXANDRA EMMA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

DIMA GH GEANINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DIMA I MARIAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DIMA M BOGDAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza N/p Matematica T2 2.4 Fizica 3.7 avansat N/p

DIMA R IONUT GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5 avansat Respins

DIMA R MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DIMA V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIMESCU F DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DIMIAN D ANCUTA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

DIMIAN F COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DIMIERU B MIHAELA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DIMOVICI A VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DIMOVICI V OANA-DIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.1 avansat Reusit

DIMULESCU M. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DINA A GHEORGHE-DORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 incepator Respins

DINA G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DINA G. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DINA I ADELINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DINA I DIANA FLORENTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

DINA I DORINEL COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.4 avansat Respins

DINA I IONUT-LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

DINA P. GEANINA-CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

DINCA A ROBERT - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

DINCA B GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

DINCA C MARIA-LORENA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

DINCA D FLAVIA-ADRIANA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 9.4 avansat Reusit

DINCA D GABRIELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

DINCA G FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DINCA G MARIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINCA I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

DINCA I LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.4 avansat Respins

DINCA I PETRUTA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 8.1 avansat Respins

DINCA M LIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DINCA M MIHAI OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 experimentat Respins

DINCA M SILVIU LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.5 avansat Respins

DINCA M. DANIEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 3 nivel mediu Respins

DINCA N CODRUT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DINCA N DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba germana moderna B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DINCA N IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 avansat Respins

DINCA O.C.G. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DINCA P ALIN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DINCA S ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

DINCA S RAZVAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINCA ST FLAVIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

DINCA V ION

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DINCA V LIVIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 Pascal 3.5 experimentat Respins

DINCA-FIRA C AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

DINCU A TONY-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

DINCU D IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.4 Fizica 8.2 experimentat Reusit

DINCU G BOGDAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DINCULEAN V IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.1 avansat Respins

DINCULEANU L MAGDALENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DINCUSINA D ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T2 C/C++ 5.05 experimentat Respins

DINCUSINA V SILVIA-IOANA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Logica si argumentare 5 incepator Reusit

DINELE D GHEORGHITA FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 7 nivel mediu Reusit

DINESCU M IONUT AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

DINESCU T CRISTIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

DINESCU T LUCIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DINICA D. STEFAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DINISOARA C. DALIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

DINU BG LAVINIA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DINU C IONUT STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 3.3 experimentat Respins

DINU D MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

DINU D MARIA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINU D SILVIU NICUSOR

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 7 nivel mediu Respins

DINU F ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.15 avansat Respins

DINU F MARILENA-ROXANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

DINU F MARIN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7 nivel mediu Respins

DINU I ADELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DINU I GHEORGHE - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DINU I OANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

DINU I ROBERT MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

DINU I.D. ANDRA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DINU L SONIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

DINU M DANIEL OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 incepator Respins

DINU M FLORINA-IONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DINU N FLORIN-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8 experimentat Reusit

DINU S ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 10 experimentat Reusit

DINU S COSMINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.7 Geografie 9.7 nivel mediu Respins

DINU S LUIZA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.8 experimentat Respins

DINUICA I ELENA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.15 avansat Respins

DINULESCU GG ANDI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T2 Pascal 3.6 avansat Respins

DINUT M ANDREEA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DINUT P. CRISTIANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Economie 5 avansat Respins

DINUTI R MIHAITA-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

DINUTI V MARIANA DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DIRMAN G IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

DIRMAN M VICTOR ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8 avansat Respins

DIRMON E NELA - RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DIRMON I MARIAN - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7 incepator Respins

DIRMON V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

DIRVAREANU M. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DISA M LIVIANA-STEFANIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

DISAGA C FLORIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

DISEA I VALENTINA CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DITA G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DITA G RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

DITA G SILVIU-BOGDANEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DITA I DRAGOS GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

DITA S SILVIA MIRELA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 incepator Respins

DITESCU O.V. VASILE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.5 experimentat Reusit

DITESCU V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DITOIU I CONSTANTIN-CATALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

DITOIU L ALEXANDRU-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 7 Geografie 5 incepator Respins

DITU I ALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DOANA A ANAMARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DOANA I ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

DOANCA G ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

DOBRE A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

DOBRE C LUCIAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DOBRE D MARINA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

DOBRE G ELENA VIVIEN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

DOBRE G MIRELA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.85 Psihologie 9 experimentat Reusit

DOBRE I ALIN - CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DOBRE I NICUSOR-CRISTIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

DOBRE I PATRICIA FLORENTINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 8 nivel mediu Respins

DOBRE I STEFANIA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5 avansat Respins

DOBRE I. ILEANA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DOBRE I. PETRUTA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBRE I. SERBAN-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

DOBRE I. STEFANIA VIRGINIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

DOBRE M CATALINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

DOBRE M IONELA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Economie 7 avansat Respins

DOBRE M TEODOR MIHNEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Respins

DOBRE M. DUMITRU - ALEXANDRU

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

DOBRE P MISU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DOBRE S IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

DOBREA D. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.55 experimentat Respins

DOBREANU G FLOREA MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DOBRESCU C. COSMIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 4 avansat Respins

DOBRESCU E STEFANITA LAURENTIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DOBRESCU F IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DOBRESCU GH ANDREI OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Economie 8.8 avansat Respins

DOBRESCU GH ILEANA VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

DOBRESCU I DORU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 5.5 experimentat Reusit

DOBRESCU M LORENA ROBERTA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DOBRESCU O CAMELIA - MIRELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DOBRESCU V IULIA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

DOBRICA M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DOBRICA M GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

DOBRICA M.E. FLORIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

DOBRIDOREANU C STEFANIA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DOBRIN D. OXANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna Istorie 9 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

DOBRIN N. LEONARD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.4 Limba engleza Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

DOBRISAN D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Filosofie 5 nivel mediu Respins

DOBRISAN G ECATERINA AURA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Filosofie 5 nivel mediu Respins

DOBRITA C GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5 nivel mediu Respins

DOBRITA S EMIL CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv Pascal 5.4 experimentat Reusit

DOBRITOIU I ALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DOBROMIR V ALINA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DOCEA V.R LORENA-PALMIRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DOCHIA G OANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DODITOIU C ALEXANDRA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DODOCIOIU M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

DOGARU D LUCIAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

DOGARU I ROXANA-ILONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DOGARU I. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DOGARU M MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

DOGARU R DIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DOGARU V ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

DOGARU V MIRELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

DOICARU G GHEORGHE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

DOICARU GH PETRE DANUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6 avansat Respins

DOICARU I LIVIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 incepator Respins

DOICARU M ADELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DOICARU M MARIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

DOLEA S MARIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 4 avansat Respins

DOLEA V FLORIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DOLEANU ST REMUS - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DOLJESCU I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOMNICA M FLORIANA-ANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-B2-A1-A2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DOMNISORU S ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DOMOZINA V ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.2 avansat Reusit

DONCEA PC TEODORA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DONDOE M. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 6 experimentat Respins

DONDONEATA M ROXANA LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola Istorie 9.25 Geografie 9 experimentat Reusit

DONE D DENIS FLORINEL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 incepator Respins

DONE S MANUEL-TRAIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

DONOIU A ANISOARA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

DONOSA C ANDREI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

DONOVATU A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DONTU S DRAGOS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba germana moderna B1--B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

DOP G ALEXANDRA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DORAN C MARIUS DALIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

DORINGA P FLORI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

DOROBANTU C RALUCA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

DOROBANTU C VIOREL

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DOROBANTU G ROXANA PETRUTA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

DOROBANTU G SMARANDA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DOROBANTU G VALERIU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 5 incepator Respins

DOROBANTU L.S OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

DOROBANTU M ADRIAN MIHAI

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

DOROBANTU S PETRE

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

DOROBAT M.C. MARINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.6 avansat Reusit

DORONDEL A FLORIN - REMUS

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DORTENZI G ALESSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DORU F FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DORU M FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

DOSA M DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

DOVLEAC M ADRIAN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 6.5 avansat Respins

DOVLETE V MARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

DRACEA L ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 2.2 avansat Respins

DRACEA L PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRACEA M LUCICA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DRACOPOLU N IOAN - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DRAGA I. TUDORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGA I.S. DANIEL - MARINICA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DRAGAN C HELGA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DRAGAN I. CLAUDIU-NINEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DRAGAN M ALIN IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

DRAGAN M NICOLETA ANTOANELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5 experimentat Respins

DRAGAN S SIMONA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

DRAGAN V MARINAS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

DRAGAN Z MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3 experimentat Respins

DRAGANESCU G.O. ALEXANDRU-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DRAGHICI _ GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 avansat Respins

DRAGHICI C PETRICA CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.4 avansat Respins

DRAGHICI E MADALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

DRAGHICI F LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

DRAGHICI F STEFANITA - ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

DRAGHICI G BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

DRAGHICI I CONSTANTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

DRAGHICI M OVIDIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRAGHICI MITRACHE M NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 experimentat Respins

DRAGHICI P OCTAVIAN IRINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DRAGHICI V COSTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

DRAGHICIOIU C.A ALEXANDRA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGNEA C ELENA LARISA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 3 Limba franceza Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DRAGOI G DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

DRAGOI G MIREL-ALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGOI M ROXANA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

DRAGOI N DIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DRAGOI N MARIAN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DRAGOI O MADALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DRAGOI P ALEXANDRU SORIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DRAGOIANU M ALEXANDRA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR A ELENA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.6 avansat Respins

DRAGOMIR A. OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR C CRISTIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 incepator Respins

DRAGOMIR C MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A1-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

DRAGOMIR D BIANCA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 4.5 experimentat Respins

DRAGOMIR D ROBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana N/p 1.8 Limba engleza N/p Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu N/p

DRAGOMIR G ADRIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR I ALEXANDRU - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

DRAGOMIR I ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

DRAGOMIR I MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DRAGOMIR I. MARINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR M. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR M. EMILIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR N IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR-IORDACHE L.P. AURELIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR-STANCU D ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOTA C CLAUDIU STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 avansat Respins

DRAGOTA I SORINA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGU D. IONUT-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

DRAGU F ECATERINA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 Respins

DRAGU I ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 3.8 experimentat Respins

DRAGU M GIGI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DRAGU T CLAUDIU-MARIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DRAGUCEANU V.O ANDRA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DRAGUSIN C.V. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DRAGUSINOIU P DARIE-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

DRAGUT C VLAD GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRAGUT C. LIVIU

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

DRAGUT F MARIANA-ROBERTA-ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DRAGUT F PAUL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

DRAICA C MARIUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.65 avansat Respins

DRANICEANU I MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

DRESCA _ ALEXANDRU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu N/p

DRESCA E. DANA - FLORIANA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

DRESCA P. ANGELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

DRIGNEI I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2--A1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

DRIGNEI N ANCUTA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRIGNEI S ANDREEA-COSTINELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DRINCEANU L VLAD FLORIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.8 experimentat Reusit

DRUGU N ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRULA I FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

DRULA S EMIL GEANI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DRUNEA M CORNELIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DRUTU N CAMELIA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

DRUTU P IONELA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DUCA C IONUT - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 7.8 avansat Respins

DUCA G BOGDAN DANUT

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.95 avansat Reusit

DUCA G DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DUCU N IONEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DUDA I ALINA - FLORENTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DUDA I ANISOARA MARIA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DUDA I ELENA GINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

DUDA I MARIA - EMILIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

DUDAN I TIBERIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

DUDAU C GABRIEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DUDAU J. FLORINA-ANITA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUDAU M IULIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 avansat Respins

DUDAU V LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 incepator Respins

DUDEA M.C. ALEXANDRU-MUGUREL

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

DUDOIU C ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DUDU A CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUDU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

DUDU M ANDREI ALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

DUDU P VASILE GABRIEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

DUDUVECHE C CONSTANTIN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 7.8 experimentat Reusit

DUDUVEICA N ELENA-LOREDANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DUDVEICA N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DUGAIASU A. FLORENTINA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola Istorie 8.45 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DUICA C CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 1.6 avansat N/p

DUICA G IONUT

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DUICA M. MONICA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.05 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

DUICA-TUDOR I.G. LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

DUICU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

DUICU G CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DUINEA G IZABELA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DUINEA I. IONELA -MADALINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

DUJER P VLAD-IONEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DULAMA S MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

DULAMEA GH ANDREEA-NELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Respins

DULEA N IOANA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DULEA N IONUTA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DUMBRAVA M MOISE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE _ CIPRIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

DUMITRACHE E MARIA-LIVIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

DUMITRACHE M CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 8.75 avansat Respins

DUMITRASCU _ PETRE-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

DUMITRASCU A LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C MARIA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

DUMITRASCU C. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.95 avansat Respins

DUMITRASCU D NICOLAE PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 experimentat Respins

DUMITRASCU G EMILIA DENISSE

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

DUMITRASCU G MARIUS IONEL

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU G SILVIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DUMITRASCU I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Respins

DUMITRASCU I FLORI LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.8 avansat Respins

DUMITRASCU I IONELA-ANCA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUMITRASCU M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 avansat Respins

DUMITRASCU M GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUMITRASCU M.I ALEXANDRU - DORINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

DUMITRASCU N. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.95 avansat Respins

DUMITRASCU V MARIA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 8 avansat Reusit

DUMITREL S.J. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.5 avansat Reusit

DUMITRESCU A IUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU A LIVIU - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.5 avansat Respins

DUMITRESCU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

DUMITRESCU C.C. FLORIN-SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DUMITRESCU D MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.7 avansat Respins

DUMITRESCU D. TEOFIL TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DUMITRESCU FL ANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DUMITRESCU G ALEXANDRU IONEL

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DUMITRESCU GH CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 incepator Respins

DUMITRESCU I IONEL - EUGEN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DUMITRESCU I SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU I VALENTIN MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

DUMITRESCU L. ALBERTO-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRESCU L. RADU-TOMA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M ANDREEA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMITRESCU M DUMITRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M MIREL AUREL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Respins

DUMITRESCU M SORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMITRESCU N RAZVAN IONUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DUMITRESCU S. ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba germana moderna Istorie 10 Psihologie 10 avansat Reusit

DUMITRESCU T. SERGIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

DUMITRICA M ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DUMITRU A DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRU A ION ALIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

DUMITRU A LAURA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DUMITRU A. COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 1.4 Fizica 1.45 nivel mediu N/p

DUMITRU C ALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 8.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUMITRU C. DANUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DUMITRU D ALEXANDRU MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DUMITRU D COSTINEL GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUMITRU D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-B1--A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMITRU D MARIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 6 avansat Respins

DUMITRU D. IONUT - IUSTINIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

DUMITRU F CRISTINA-MARINA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

DUMITRU F IONELA-ANCA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

DUMITRU G IULIANA-CORNELIA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

DUMITRU G LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DUMITRU G MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

DUMITRU I CARMELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 3.25 avansat Respins

DUMITRU I DORIN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

DUMITRU I GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

DUMITRU I GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

DUMITRU I TITU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2---A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 incepator Respins

DUMITRU J.D. OANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DUMITRU L. LAURENTIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

DUMITRU M. FLORIN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

DUMITRU MD ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DUMITRU N LOREDANA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

DUMITRU N. MILICA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 3.8 experimentat Respins

DUMITRU P COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

DUMITRU P.G ALEXANDRU-AURELIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

DUMITRU S CONSTANTIN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DUMITRU T IOANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Psihologie 5.4 avansat Respins

DUMITRU T MIHAELA - DORINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUMITRU T STEFAN-VIOREL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DUMITRU V COSMIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

DUMITRU V CRISTINA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

DUMITRU V ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.2 avansat Respins

DUMITRU V GHEORGHE NICU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1--A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMITRU V ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DUMITRU V LUCIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 avansat Reusit

DUMITRU V. ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 6.2 incepator Respins

DUNA C STEFANITA-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DUNA N CRISTIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DUNA P OANA ELEONORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

DUNAREANU A GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DUNAREANU C DANIEL - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DUNAREANU M STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 9.15 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DUNAVATU I IULIANA - CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 6 nivel mediu Respins

DUNAVATU N. MIHAIL - GABRIEL

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

DUNE V. ION

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUNGA A ALEXANDRA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

DUNOIU S MIREL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 avansat Reusit

DURA D ROBERT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DURAC C LIDIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.1 avansat Respins

DURAC R MIHAI-RADU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

DURAU I FLAVIUS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

DURAU M ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DURITA F GABRIELA MARIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DURLA V ANDREEA SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DUTA I ELENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUTA I GHEORGHE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUTA I SILVIA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DUTA O DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DUTA V STEFANIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.35 experimentat Respins

DUTU D VERONICA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUTU J ANDREEA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 avansat Respins

DUTU M ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

DUTU M. ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DUTU N IRINEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

EANICEANU M. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

EDU M IRINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

EFREM C PETRISOR-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

EFRIM N PETRISOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--A1-A2-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ELAS LUCHIAN D.M. MONICA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.3 avansat Reusit

ELENCU I ANDRA DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.95 avansat Reusit

ENACHE A CRISTIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.75 avansat Respins

ENACHE A.M. ANGI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

ENACHE C ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

ENACHE C MARCEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ENACHE C. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ENACHE D DAN DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

ENACHE F MARIUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.9 incepator Respins

ENACHE G. CRISTIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ENACHE G. ROXANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

ENACHE H ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Psihologie 10 experimentat Reusit

ENACHE I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ENACHE I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

ENACHE I MIRCEA GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 6 incepator Respins

ENACHE M DIANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.4 avansat Respins

ENACHE M SIMONA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ENACHE Z. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.25 incepator Reusit

ENACHE-STOIAN V CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

ENACHE-TAINA G BOGDAN-VALERIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ENACHITA D CONSTANTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

ENASOIU C GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

ENCULESCU G GEROGIAN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

ENCULESCU V ALEXANDRU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 experimentat Respins

ENE C IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ENE C. ALEXANDRA OANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ENE D. DENISA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu N/p

ENE D.M. CODRUT-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 Respins

ENE E STEFANITA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.95 experimentat Reusit

ENE F TATIANA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.8 experimentat Respins

ENE G IONELA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

ENE G MARIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 5 nivel mediu Respins

ENE I CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 incepator Respins

ENE I GEORGIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ENE I IONELA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 incepator Respins

ENE M CATALIN - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6 nivel mediu Respins

ENE M IULIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

ENE M MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

ENE M TEODORA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ENE M. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ENE N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ENE S CAMELIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.4 avansat Reusit

ENE T PAUL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

ENEA E.V CATALIN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

ENEA F ROBERT-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

ENEA I CAMELIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

ENEA M MIRELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba spaniola A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ENEA O MARIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 4 nivel mediu Respins

ENOIU A ALINA GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ENOIU J CATALIN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

ENOIU J FLORICICA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

ENUCA C MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ENUCA N IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

EPINGEAC D ANDREI MARINEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

EPINGEAC I DORINEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1--A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

EPINGEAC I MARCELA LUCIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1--B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

EPINGEAC L CATALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

EPURAN G MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

EPURAN M COSTINEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

EPURE I CONSTANTIN ROMICA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

EPURE N.R ANA-MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

EPURE V DANIEL STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

ETEGAN F MARIA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 10 Fizica 9.4 experimentat Reusit

FAINISI E DENIS ANGELO

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 nivel mediu Reusit

FALAN M CONSTANTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

FALCOL G FLORICA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

FANA V ELENA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

FARFARA G DORINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

FARISEU D ALIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8 avansat Reusit

FARISEU D VIORICA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica N/p nivel mediu N/p

FARISEU G MIHAI ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FARKAS I. COSTIN-ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat N/p

FARKAS I.V OANA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 experimentat Respins

FASUI T EMIL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

FASUI-NEDELEA V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FAUR AD ROXANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

FECA M FLORIN IONUT

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

FECIORU I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 incepator Respins

FECU C ANISOARA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FECU I ROXANA-LELIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

FECU M. MELANIA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FECU O CATALIN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 9.2 avansat Respins

FECU S CONSTANTA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

FELCHER I ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FELDIOREAN V TEODOR

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

FERA C.G RADU-HRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6 avansat Respins

FERA V MARIN-ELERI

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

FERARI V CRISTINA VASILICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

FERARIU D FLORIN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.35 avansat Respins

FERARIU N FLORIN-MARIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FERARU A CRISTIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FERARU C CRISTIANA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FERARU G GEORGETA DIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9 avansat Reusit

FERARU I CRISTINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FERARU N DRAGOS MIHAI EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Istorie 8 Geografie 7 avansat Respins

FERARU N. MARIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza --A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.6 incepator Respins

FERCU L ANDREI DUMITRU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FEROIU M NICOLAE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

FETICA C EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

FETICA C MIHAELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

FETICA L MIHAITA HARRY

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FETICA S ANA MARIA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

FETOIU G CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9.4 Fizica 7.7 experimentat Reusit

FETOIU S MIHAELA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Respins

FICA A IONUT MARIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

FICA D ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

FICA G BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FIERARU I. LIVIU-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FIERTU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FILCULESCU G EMANUELA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A1-B1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FILFAN V.G ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

FILIMON F. DIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

FILIP C ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

FILIP GH BOGDAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.1 avansat Respins

FILIP I CLAUDIA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

FILIP I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FILIP M ANISOARA FELICIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

FILIP M NICOLAE VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FILIP N CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

FILIP S VIOREL GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.95 avansat Respins

FILIPESCU C TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

FILIPESCU M RALUCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FILIPOIU M CLAUDIA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

FILIPOIU M DANIEL-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator N/p

FILISAN N COSMIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

FILISOIU GH ELENA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.85 experimentat Reusit

FIMAN R. VICTOR-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

FIRA A. CLAUDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 4 nivel mediu Respins

FIRA A. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.8 experimentat Reusit

FIRA F ADRIAN - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FIRA F IONELA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

FIRA GH COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FIRA M IOANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FIRA M MARINELA - LAURA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

FIRA V EMIL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

FIRAN M RADU-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FIRAN V IONUT EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FIRANESCU M. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FIRESCU CTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

FIRESCU F. MARIA-DIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

FIRESCU GH MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FIRESCU I MIOARA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

FIRESCU S. ALINA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FIRICEL V. LAURENTIU-VALI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza N/p Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu N/p

FIRICICA I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

FIRIUCA G DENISA GABRIELA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 8 experimentat Reusit

FIROIU S SILVIU MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Respins

FIRTULESCU G.M. JULIA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FIRU A IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

FIRU B STEFAN-OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 9.4 avansat Reusit

FIRU C COSMIN NICUSOR

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 6.9 avansat Reusit

FIRU D ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.05 experimentat Respins

FIRU D CRISTINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 9.1 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

FIRU I. MARIUS-GEORGE

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

FIRULESCU I EDUARD

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

FISCA D COSMIN - ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 experimentat Respins

FLEANCU G CARMEN GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

FLOAREA GH. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 avansat Respins

FLOAREA M ANCA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.75 avansat Reusit

FLOAREA T IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FLOREA A LOREDANA SOFIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

FLOREA C CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

FLOREA C EDUARD-MIHAI

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 7.75 incepator Reusit

FLOREA C GABRIEL VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

FLOREA C. RADU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.85 experimentat Reusit

FLOREA F ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FLOREA F.G ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

FLOREA G LUIZA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

FLOREA G. GHEORGHE-PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

FLOREA GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

FLOREA GH LIDIA ELEONORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FLOREA GH. GEANI-STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

FLOREA I DANIEL-CEZAR

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 4 Geografie 5.5 incepator N/p

FLOREA I DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FLOREA I STEFANITA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

FLOREA I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7 experimentat Reusit

FLOREA I. OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8 experimentat Reusit

FLOREA L RADU ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

FLOREA L.A ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.1 avansat Respins

FLOREA M LUCIAN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

FLOREA M.L. PETRE BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

FLOREA MS ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

FLOREA N GHEORGHE-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

FLOREA P ANDREEA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FLOREA S IONUT STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica N/p avansat N/p

FLOREA V ANDA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.45 avansat Respins

FLOREA V. EDUARD-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 avansat Respins

FLORESCU A ANDA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FLORESCU C. ELIS ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 9.55 Geografie 10 nivel mediu Reusit

FLORESCU C. GABRIELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.65 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

FLORESCU C. PATRONELA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Filosofie 10 experimentat Reusit

FLORESCU J MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

FLORESCU M FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

FLORESCU M IONICA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8 avansat Reusit

FLORESCU M.S CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

FLORESCU N.J. LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.4 avansat Reusit

FLORESCU V.P DORIAN-ILIE-ALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FLORI A MIHAI - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

FLORI A. RADUCU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 avansat Respins

FLORI M IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

FLORICA I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

FLORICA I MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

FLORICA I. GEORGEL-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 Respins

FLORICA S DRAGOS-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

FLORICA S IONELA SORINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 avansat Reusit

FLORICEL A MINEL IONUT

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

FLORICEL L STELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

FLORICEL M AURELIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FLORICEL M LILIANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6 avansat Respins

FLORICEL V IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba spaniola B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Reusit

FLORITA T NARCISA VALENTINA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

FLUERATORU M THEODOR-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

FLUTURE D MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

FOAMETE C GABRIELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

FOAMETE C NICOLAE-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FOANA I MARIAN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FOANTA L. BOBI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

FOJICA VS CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FORTAN . FLORENTINA-MADALINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

FORTAN N TITINA ELI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 avansat Reusit

FOTA G BOGDAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

FOTA I NICOLAE VERGIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

FOTA I VICTOR ROGERS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

FOTA L EMIL-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

FOTA N. CRISTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

FRANCOVSCHI N.P. BEATRICE GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FRANCU M COSMIN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FRATIA D. CASANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FRIMU BARBUIANU C CRISTIAN

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

FRIMU E IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

FRIMU M. CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

FRINCU M MIHAITA ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FRIPTU G. IONICA-ETUTA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FRONIE C CATALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

FRUMOSU A RADUCU MARIAN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2--B1-B2-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

FRUMUSELU S ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.25 avansat Respins

FRUNTEANU G MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

FRUNTELATA I AURELIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 3.9 avansat Respins

FRUNZA I ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Reusit

FUDULACHE M ILEANA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

FUIOREA E IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

FUIOREA M. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

FULGA S CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 avansat Respins

FULGEANU S ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.55 Fizica 9.4 experimentat Reusit

FULGEANU S ANDREI VLAD

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.3 Fizica 9.7 experimentat Reusit

FUNDEANU M.A. MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

FURIS A MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

FURIS M OCTAVIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

FURNIGA V ALEXANDRU-TEODOR

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Reusit

FURNIGA V. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.5 avansat Respins

FURTUNA D MARINELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

FUSTASU I.D. EUGEN-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

GABAR M GEORGETA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

GABROVEANU A. ANDREI DORU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

GABROVEANU G. MIHAELA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

GABROVEANU M MARIA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

GABROVEANU P. RALUCA - FLORIANA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

GACEA M.D. RADU VASILE

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GACHI G ANCA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

GAE C DENISA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GAGIU C IULIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GAINA D MIRCEA SORIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

GAINA G. GABRIEL - ANDREI

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.75 Logica si argumentare 7.8 experimentat Reusit

GAINA V DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GAITA A DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

GAIU GI NICOLAE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

GALATESCU M MARIANA ICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 2 nivel mediu Respins

GALBENU I MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

GALESANU GH. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.4 avansat Respins

GALICEANU D MARINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GALICEANU GH VICTOR - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

GALICEANU L EDUARD CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

GALICEANU R SUZANA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

GALUTA F. ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

GAMAN C AUREL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GAMAN FL VIORICA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

GAMAN I. OVIDIU-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GANA GH ELENA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1--A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

GANA I MARINA MINODORA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

GANA M MARIAN-MIREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

GANEA C ANDREEA DORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GANEA M COSTINELA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat N/p

GANEA M NELUTU MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

GANEA M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 Respins

GANEA N IONEL CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GANEA N MIHAI-DECEBAL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

GANEA P MARIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

GANESCU J VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p incepator N/p

GANTA G ALINA MARIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

GANTA V CRISTIAN VIOREL

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

GANTOI S CATALIN - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GANTOIU C MARIETA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

GAPIE S. CRISTINA-CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

GARGARITA A IULIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

GASPAR GHITESCU C MANUELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.5 experimentat Reusit

GATAN M CLAUDIU - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

GATZEL A VLAD-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

GAURA G MIHAELA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 avansat Respins

GAURA I ANDREI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.58 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.3 experimentat Respins

GAURA L FLAVIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

GAVAN D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie N/p nivel mediu N/p

GAVAT C NICULINA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GAVAT M. MARIUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GAVRIL C SILVIAN - OVINEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 1.7 experimentat Respins

GAVRILA C.G. ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GAVRILA D IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GAVRILA G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

GAVRILA I DENISA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

GAVRILA I MARIANA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Reusit

GAVRILA I MELANIA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GAVRILA I STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

GAVRILA M MARIANA PORUMBITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

GAVRILA M MUGUR - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GAVRILA P BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GAVRILA T DANIEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GAVRILA T FLORIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAVRILA T TEDY-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAVRILA V DENISA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GAVRILA V. LIDIA - COSTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

GAVRILESCU N. VLAD-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

GEABURU GH. MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.4 avansat Respins

GEABURU M DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

GEABURU T ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat N/p

GEAMANA C BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GEAMANU _ CONSTANTIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

GEAMANU E ALIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GEAMPALIA E LARISA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

GEAMPALIA F ANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

GEANA G GEORGETA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GEANA M IONUT-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GEANTA M LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GEAPANA P PAUL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GEGIA I LUCIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 experimentat Respins

GEGIU M SIMONA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

GEGIU T LAURA FILOMELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

GEICA A. MADALIN-ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

GEICU G DUMITRU-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 avansat Respins

GEL C. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.9 avansat Respins

GELEI GH IANNIS - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

GEOGE S MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GEORGESCU A IONICA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GEORGESCU A LIVIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GEORGESCU C ANAMARIA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.1 avansat Respins

GEORGESCU D LAVINIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 avansat Respins

GEORGESCU L DANIEL VLADUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

GEORGESCU L.G. MARIUS STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 5.3 avansat Respins

GEORGESCU M. CONSTANTIN-DANUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GEORGESCU S NICOLETA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GEORGESCU S.I ANDRA MARINA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 avansat Reusit

GEORGESCU ST PATRICIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 8.1 Fizica 7.9 experimentat Reusit

GERTUI-MOLDOVAN E. ALIN-EMIL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

GHEARALIA M MIRCEA - NICU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GHEBAUR V LOREDANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

GHEBREA A LAURA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

GHENCIOIU C COSTINELA FLAVIA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

GHENCIOIU M GEORGICA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 8 nivel mediu Respins

GHENEA I ANGELA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.4 experimentat Respins

GHENEA I EMIL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.3 nivel mediu Respins

GHENEA I. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GHENOIU A THEODOR-ANDREI

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

GHEOCA V FLORIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

GHEOGHIU C.R. ROXANA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHEORGHE A EMILIA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GHEORGHE C ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GHEORGHE C MIRELA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

GHEORGHE D ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHE D ILEANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba spaniola B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu N/p

GHEORGHE F DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

GHEORGHE G COSTINEL VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GHEORGHE I ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHEORGHE I ANCA-IZABELA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Fizica 5 nivel mediu Reusit

GHEORGHE I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat N/p

GHEORGHE I FLORIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE I IORDACHE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GHEORGHE I PAUNICA - MARINELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE I. CRISTINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GHEORGHE M ALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1--A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE M IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 1.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 avansat Respins

GHEORGHE M LIOARA-VALENTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHEORGHE M MARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GHEORGHE M TATIANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.05 avansat Respins

GHEORGHE M.M. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GHEORGHE P BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

GHEORGHE S LOREDANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 6.3 avansat Respins

GHEORGHE ST FLOREA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

GHEORGHETU V. REBECA-MARILENA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 6.5 experimentat Reusit

GHEORGHEVICI F MIHAI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GHEORGHICA I ANDREI ROMULUS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 4 avansat Respins

GHEORGHICA M DANIELA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GHEORGHICEANU G ELENA-CATALINA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GHEORGHISAN D. ANDREEA - MADALINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEORGHISAN O GHEORGHE

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

GHEORGHISOR I CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza Istorie 9.75 Geografie 9 experimentat Reusit

GHEORGHISOR I MARIUS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

GHEORGHISOR M CORNEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1--A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

GHEORGHITA C ANDREEA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEORGHITA I ROXANA-LILIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

GHEORGHITA M MARIUS

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

GHEORGHITA P MIHAELA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GHEORGHIU I FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU N MARCEL-MIRON

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.5 avansat N/p

GHEORGHIU N VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU S ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEORMA P MARIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHERA I COSMIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 5.9 avansat Respins

GHERASIM I ELENA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

GHERCEA I ALBERTO IONUT

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

GHERCEA S SILVIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

GHERCIOIU G IOANA FLORIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHERCIOIU I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GHERGHE A MARIAN-DORU

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

GHERGHE C. ANISOARA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 10 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHERGHE G. ILEANA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

GHERGHE I ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GHERGHE L SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GHERGHE ST MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 incepator Respins

GHERGHE T VLAD

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

GHERGHESCU S MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

GHERGHICEANU P EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 avansat Reusit

GHERGHINA I. MARIAN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

GHERGHINA M ANA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GHERGHINA M MIHNEA CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

GHERGHINA V CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GHERGHINESCU O ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Reusit

GHERGULESCU C. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHERMAN M. BIANCA-DENISA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 avansat Respins

GHETE SA DAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T2 Pascal 3.95 avansat Respins

GHIDARCEA C IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GHIDICEANU D. DORIN-MIHAI

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Fizica 3.7 experimentat Respins

GHIGA M.S. MARIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

GHIGA N IONUT COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

GHIGA V IOANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

GHIGUTA F. ROXANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba spaniola B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.05 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

GHILA D LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GHIMISI F. ANETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Economie 5 experimentat Respins

GHIMPETEANU M LOREDANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

GHIMPETEANU N MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHIMPETEANU T.I. IULIA ROBERTA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

GHINDEANU C BOGDAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

GHINDEANU M BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

GHINDEANU M BOGDAN PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 7.05 avansat Reusit

GHINEA M ALEXANDRU LUCIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

GHINESCU G RUXANDRA OANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

GHINESCU P ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

GHIOCA G GEORGIANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

GHIOZDAN I MADALIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

GHIRA I CONSTANTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

GHIRA L COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba spaniola B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

GHIRGA C GABRIEL IONEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GHIRGA N MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

GHITA A DANIELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 9 avansat Reusit

GHITA C ALEXANDRU - GEORGE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GHITA C CECILIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

GHITA C GEORGE ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHITA C. RAZVAN-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

GHITA CA RADU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

GHITA D ANDREEA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

GHITA D. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

GHITA D.A. RADU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

GHITA G ALINA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

GHITA I ALEXANDRA RAFAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba spaniola A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 8 experimentat Reusit

GHITA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GHITA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 incepator Respins

GHITA I. GINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHITA M ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHITA M IOLANDA EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GHITA M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

GHITA M PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GHITA M. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GHITA P IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.1 avansat Respins

GHITA S VASILE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

GHITA ST BEBICA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHITA ST. ROXANA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

GHITA V ADELINA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHITA V DANIEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.85 experimentat Respins

GHITAN STEINER V ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GHITOAICA I IONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GHITUICA I.D LAURENTIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHIURLIU D ANDREEA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GHIURLUC I MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GHIZDAVESCU N TRAIAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

GHIZDAVU A STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

GIDEA C ALIN - MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

GIDEA C AURELIA - ILEANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

GIDEA F ALEXANDRA-MINODORA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 nivel mediu Reusit

GIDEA GH ROXANA-DANIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

GIDEA M RAMONA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Respins

GIDEA V GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

GIFU N IONUT-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GIGEA A CRISTINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GIJU M NICOLAE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GILCA V DIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GINGU V.M SIMONA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.5 Fizica 9 experimentat Reusit

GIOLOAICA S SILVIA GEORGIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 9.45 avansat Reusit

GIOTOIU D NICOLETA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.9 avansat Respins

GIRBEA C BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GIRBEA V IRINA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-B1--A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 incepator Respins

GIRBOIU V MARIA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

GIRJALIU M DANIEL - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GIRLEANU A. OVIDIU-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

GIRLEANU V VERGIL-FLORIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GISCAN M.G. ASINETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Istorie 9.75 Filosofie 9.1 avansat Reusit

GITAN - MOTREANU F RODICA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Fizica 7 nivel mediu Respins

GITAN G EUGEN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

GITAN I IONUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GIUBEGEANU I FLORIN - LIVIU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GIUBEGEANU M. IONUT-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GIUBELAN E IONUT EUGEN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 avansat Respins

GIUBELAN GH.I IONUT - ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 5.05 avansat Respins

GIUBELAN R ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

GIURA D LUCIAN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.15 avansat Reusit

GIURA I MIRELA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6 avansat Respins

GIURCA A CRISTINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

GIURCA D. AURA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

GIURCA E DANIELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

GIURCA I IRINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GIURCA I MARIUS DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GIURCA ST ELIZA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GIURCA V MARINELA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

GIURGI C IRINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GIURGITEANU I ELENA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6 avansat Respins

GIURGITEANU V ILONA-DIANA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GIUROIU A FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GIUROIU P. IRINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.9 experimentat Reusit

GLAVA A. MARIUS-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 incepator Respins

GLAVAN C LORENA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Respins

GLAVAN CIUCU S STEFAN FANEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 7 incepator Reusit

GLAVAN G AURELIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 avansat Reusit

GLAVAN G DRAGOS COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8 Fizica 9.15 experimentat Reusit

GLAVAN G MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.8 avansat Respins

GLAVAN I IONUT-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.9 avansat Respins

GLAVAN M MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

GLAVAN S ALEXANDRU-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.75 avansat Respins

GLEJDAN I ALEXANDRA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 3.7 avansat Respins

GLEJDAN I. MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 experimentat Respins

GLIGA A FLORENTA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1--A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GLIGA C MADALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GLIGA E CATALIN - FELIX

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Psihologie 5 avansat Respins

GLIGA GH CLAUDIU-FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GLIGA GH MARINELA-LARISA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GLIGA I CONSTANTIN - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GLIGORIJEVIC B DENIS

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GLINTA D ANDREEA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

GLOBASU N.S. GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.8 avansat Respins

GLODEANU I OCTAVIAN-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.25 avansat Reusit

GLOGOVEANU I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 6 nivel mediu Respins

GLONTA C DANUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GLONTA F. ALISA - CRISTINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

GOAGA A. LAURENTIU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GOANGA I MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GOANGA N CATALIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

GOANTA A. ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba spaniola Istorie 8.8 Geografie 10 avansat Reusit

GOANTA I CRISTINA-ROXANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GODEANU - SORCA V MIHAITA - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GODEANU G ION DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GODEANU G IONUT - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

GODEANU M BOGADN-GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

GODEANU S EUGEN-STEFANITA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

GOFITA L ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Reusit

GOGA D FLORENTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

GOGA I. ANGELICA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 6.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GOGA V GHEORGHITA CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

GOGE C ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

GOGE M PETRE LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

GOGE N ION

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

GOGOASE G ANDREEA AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.6 avansat Respins

GOGOASE M STEFAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

GOGOASE S ROBERT EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GOGONETU N. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.5 avansat Respins

GOICEANU M. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

GOLEA I CONSTANTIN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GOLEA L.M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

GOLEA M. STANOJE-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Geografie 6.9 experimentat N/p

GOLEA P CONSTANTINA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GOLFIN I DANIEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.85 avansat Respins

GOLFITA C ELVIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 incepator Respins

GOLFITA M MADALIN-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.65 incepator Respins

GOLFITA V ION - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 experimentat Respins

GOLUMBEANU I ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

GON C ALEXANDRA ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

GONCEA V.D ELENA-MONICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

GONGEA M MADALIN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GORECI G ALEXANDRA TEONA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GORGANEANU V ROBERT - MARIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

GORGOTA M CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

GORONESCU D ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 10 avansat Reusit

GORONOIU M MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GORUN F. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 Respins

GORUN I EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.4 incepator Respins

GOSA C MADALIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2--A1-B1-A2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.5 experimentat Respins

GOSA D DUMITRU LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.9 avansat Reusit

GOSA F. DANIEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GRADINARU D. CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 9 experimentat Reusit

GRAMA I DANIELA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

GRAMADA C.I. SORIN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GRAMADA L SLIVIA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GRAMADA P MARGARETA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

GRAMESCU I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GRAMESCU I IONELA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.3 avansat Respins

GRAMESCU I NICOLAE DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.35 experimentat Respins

GRAMESCU N IONUT-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 2 experimentat Respins

GRAUNTEANU N GEORGE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GRAURE C.E. SIMONA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GRECU AL. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GRECU C IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GRECU C. TUDOR-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GRECU G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GRECU I DORINEL - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.1 avansat Respins

GRECU M COSMIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

GRECU M EDUARD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 avansat Reusit

GRECU N THEODORA GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GRECU S. CATALIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza N/p Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu N/p

GRECU V FELICIA OANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GREJDAN C IONUT ELVIS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 5.5 incepator Respins

GREJDAN I BOGDAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 10 avansat Reusit

GREJDAN P STEFAN-NELUTU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GREJDAN STOICA G ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

GRESITA F GEORGICA ROXANA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

GRESITA G.S. ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

GRESITA T FLORIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

GRIGORASCU I ELENA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GRIGORE . CRISTIAN DANIEL

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

GRIGORE D ALEXANDRU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

GRIGORE I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GRIGORE I GEORGETA MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

GRIGORE I MARIUS-VLADUT

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 nivel mediu Respins

GRIGORE L ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

GRIGORESCU I IONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU M IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRIGORIE A ANDREEA - RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GRIGORIE C ROXANA-ELENA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

GRIGORIE F MIRELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 8 avansat Respins

GRIGORIE G STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GRIGORIE GH ALINA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.25 avansat Respins

GRIGORIE I CRISTINA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

GRIGORIE I ILONA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 5 avansat Respins

GRIGORIE I MIHAI-LAURENTIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 nivel mediu Respins

GRIGORIE I. MARIUS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GRIGORIE N.C VIVIANA-COSTINELA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Respins

GRIGORIE V ELENA-ANCA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GRIGORIE V. ANDREEA INA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7 Logica si argumentare 8.3 nivel mediu Reusit

GRIGORIE V. ANDREEA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.85 avansat Respins

GRIGOROIU M MIHAI - COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GRINARU F. ALIN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza N/p Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat N/p

GRIVEI M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GRIVEI M. GEORGIANA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GROSU C. MARIA LAURENTIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

GROSU D. LETITIA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GROSU PICU A IOAN ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

GROZA - MISCU GH ELISABETA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

GROZA F ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

GRUIA C ANGELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GRUIA C ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

GRUIA E LAURENTIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GRUIA M. ANCA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5 experimentat N/p

GUDAC P IONUT - ALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GUGEA C GHEORGHE ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GUGU F ANCA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

GUGU G RAZVAN-RADUCU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GUGU I CLAUDIA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

GUGU M ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.45 Geografie 9.6 avansat Reusit

GUICIN G. IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 10 avansat Reusit

GUIU G FLORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GUIU I NUTI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GUIU M SIMONA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GUNA N MARINELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

GUNA S ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GUNE P. ANA-GEORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GURA A ILEANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 7.15 avansat Respins

GURAN C VIOREL-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

GURAN M IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 avansat Respins

GURAN M MIRELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

GURGUI C CATRINEL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 avansat Reusit

GURITA C CATALINA LIVIA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GUTA D. SORINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

GUTA E DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.65 experimentat Respins

GUTA E FLORENTINA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

GUTA F ADRIANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GUTA F MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica N/p nivel mediu N/p

GUTA I.D. IONELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

GUTA M. CATALIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

GUTAN I IULIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 incepator Respins

GUTU I. ELENA - ANCA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

GUTUE M RADU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GUZ L JEAN ROBERT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

HABUC I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

HAGI M. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

HAGIU M ANDREI-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

HAGIU M. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

HAITA I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

HALLMEN T PHILIPP - THOMAS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7 avansat Reusit

HANCIU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HANGANU M CLAUDIA MIHAELA

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 avansat Respins

HANTEA D MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

HASSAN D.N ANDREI DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

HAVEI M CLAUDIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

HERA E STEFANIA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

HINCA D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 Respins

HINCU C. DENISA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

HINCU I. COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

HIRDAU M ELENA-AMELIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HIRGHIDUS S MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1--A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

HIRNAU GH LILA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

HIRSIE D ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 1.65 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

HIRZOIU M ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

HIRZOIU ST. IONELA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

HOBAN D TOMITA CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 1.9 avansat N/p

HOBEANU A. BOGDAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

HODOROABA D MIHAI LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 8 avansat Respins

HODOROG M DANIELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HOLINGHER I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

HORVAT D MARIA PATRICIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

HOTU I EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HREBENCIUC F VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

HRISTEA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie 6.6 nivel mediu N/p

HULUNGA G DANIELA MARIETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

HUREZEANU T. GEORGIANA LILIANA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

HUTERER D. ION

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

IACOB I ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5.2 avansat Respins

IACOB I MARINELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

IACOB I ROXANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

IACOB I VASILE-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Respins

IACOB M ANA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

IACOB M LAURA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

IACOB N CORINA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

IACOB N MARIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

IACOB N. COSMIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

IACOB V FLORIN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7 avansat Reusit

IACOBESCU D STEFAN RADU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.3 experimentat Reusit

IACOBESCU N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.25 avansat N/p

IACOV I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B1-- Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

IACOV I RADU TEODOR

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IACOV L CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

IANA D PETRUT

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

IANA G SIMONA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

IANA GHE. DIANA-ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

IANCU C ANISOARA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

IANCU C COSMINA-GABRIELA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

IANCU D.F. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IANCU F ANDREI PHILIP

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

IANCU F GABRIELA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IANCU G ANDREEA-IONELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 experimentat Reusit

IANCU G. ADELA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

IANCU I AURELIA-MARIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

IANCU I FLORIN - CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

IANCU I LOREDANA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

IANCU I MIHAI-IONUT

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Respins

IANCU I. RADU-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

IANCU M EMMA-ADNANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

IANCU M. EMIL-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat N/p

IANCU S CONSTANTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

IANCU S ILIE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

IANCU S.M FLORINEL FELIX

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

IANCULESCU A ANTON-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.8 experimentat Respins

IANOSI M MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 experimentat Respins

IAURUM F.C. FLORIN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

IBINCEANU I.L MARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 7 Filosofie 5.95 experimentat Reusit

IBRASI C LIVIU CLAUDIU

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

IBRASI D STEFANIA RAMONA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

ICALAS I ANDREI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

ICU D NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IDITA D ELENA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

IDITA N NICOLETA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 nivel mediu Respins

IDU N MARA ADELINNE

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8 experimentat Reusit

IENTSCHI R RENATE-STEFANIA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 9 nivel mediu Reusit

IFRIM T NICOLETA-LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

IGNAT C CORNELIU - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2 avansat Respins

IGNATESCU C DIACONU IONEL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

IGNATESCU G IONUT-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

IGNATESCU N MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Reusit

ILCEA N ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.15 Geografie 6.7 experimentat Reusit

ILEANA M FLORIN - SEVASTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.45 avansat Respins

ILIE A MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

ILIE B. VASILE-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

ILIE C ALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

ILIE C CARMEN MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

ILIE C VASILICA PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.45 avansat Reusit

ILIE D GRIGORE-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ILIE E.M. CRISTINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

ILIE E.M. LILIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ILIE G MARIUS TEODOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.35 avansat Respins

ILIE GH. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5 experimentat Respins

ILIE I GICA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ILIE I MIHAI FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

ILIE I ROBENSON

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T1 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ILIE L OANA - ILEANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ILIE M ADRIAN-LAURENTIU

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

ILIE M FLORIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ILIE M. MARIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ILIE N CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ILIE P IULIA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ILIE S IONICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

ILIE S. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ILIE T ANDRA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILIE T MARIAN CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ILIE V MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

ILIESCU A MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

ILIESCU C ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

ILIESCU C MARINELA-LIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

ILIESCU D IRINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Sociologie 10 experimentat Reusit

ILIESCU M. ROBERTO-SORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 incepator Respins

ILIESCU N BOGDAN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.7 incepator Respins

ILIESCU P.J IONEL - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ILIESCU V ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

ILIESCU V AUREL RICA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

ILINA C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ILINCA A ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Fizica 6.35 experimentat Reusit

ILINCA D DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

ILINCA S. IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1 incepator Respins

ILIOIU GH CRISTINA FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 5.2 experimentat Reusit

ILISIU D.M DAN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.3 experimentat Respins

ILIUTA A. ILEANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

ILIUTA I CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

ILIUTA I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 avansat Respins

INTORSUREANU M ANCA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

INTORSUREANU ST GHEORGHITA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

IOAN S STEFAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

IOANA D BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

IOANA D STEFAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

IOANA I FLORICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

IOANA M LUCIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

IOANA N ADRIAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

IOANA O MARIA ANITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

IOANI GH IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ION C CRISTIAN GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6.2 experimentat Reusit

ION D. MONALISA-DENISA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ION F MARIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

ION F MARIUS - TEOFIL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ION G. ILIE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ION I ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ION I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ION M ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ION M ANDREI-SILVIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

ION M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ION M. GEORGE

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ION N CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ION N IULIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ION N VASILICA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

ION N. ALEXANDRA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ION N. RAHELA-MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

ION O. LUIGI-MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu N/p

ION S GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

ION S MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.45 avansat Reusit

ION V. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

IONASCU A CONSTANTIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IONASCU D IRINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

IONASCU G MARIA-CLAUDIA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

IONASCU GH EMILIAN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 6.15 experimentat Reusit

IONASCU M ANDA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.55 avansat Respins

IONASCU M LUCRETIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 incepator Respins

IONASCU M STEFAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

IONASCU V IONUT MIREL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

IONASCU V. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IONCICA G FLORIN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 incepator Respins

IONEL I VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONELE C. LARISA-VERGINICA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

IONELE E.F ARINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

IONELE G VIOREL

    LICEUL TEORETIC BECHET Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

IONELE I OANA-LORENA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 8.8 avansat Reusit

IONESCU _ STEFAN-DORU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Respins

IONESCU A DENISA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Istorie 8.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

IONESCU A GEORGE - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

IONESCU A MARIA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.7 avansat Respins

IONESCU C DRAGOS-ANTONIE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Filosofie 9.8 avansat Reusit

IONESCU C. GABRIELA-LAVINIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

IONESCU CL DRAGOS ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IONESCU D ANDREI MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

IONESCU E VLAD-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IONESCU F VALENTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONESCU GH VLAD ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Matematica T1 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Respins

IONESCU I ADRIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IONESCU I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Reusit

IONESCU I MARIANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

IONESCU I NICUSOR-DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

IONESCU L ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 3.1 experimentat Respins

IONESCU L FLORINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

IONESCU M CORNEL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.5 avansat Reusit

IONESCU M ROBERTA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

IONESCU M. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

IONESCU M. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

IONESCU O.C. GEORGE VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

IONESCU R.C. SIMINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.4 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

IONESCU S STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.45 avansat Respins

IONESCU S STEFAN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.1 experimentat Respins

IONESCU S VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

IONESCU S. SORIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IONESCU T. COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 avansat Respins

IONESCU TACIULESCU C EDWARD CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.9 experimentat Respins

IONESCU V ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 6.3 experimentat Respins

IONESCU V COSTINEL VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

IONICA A MARIA - ALINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

IONICA A. OZANA LISANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

IONICA C VERONICA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

IONICA F MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Reusit

IONICA F. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.35 avansat Respins

IONICA G MIRCEA-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

IONICA GH BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

IONICA I FANEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IONICA L.E ANA MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.3 avansat Respins

IONICA M CRISTIAN-DAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

IONICOIU D MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

IONILA F FLORINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

IONILA M. LIVIU-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IONILA V CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.3 experimentat Respins

IONITA C ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

IONITA D MARIAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

IONITA D MARINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Filosofie 5.4 avansat Reusit

IONITA G DOINITA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IONITA I CATALIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

IONITA M. COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

IONITA S. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

IORDACHE _ ION

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.5 incepator Respins

IORDACHE A ALIN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

IORDACHE D ALEXANDRU - STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

IORDACHE D. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

IORDACHE D. CLAUDIU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

IORDACHE D. MARIANA-MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IORDACHE D.A STEFANIA-ADELA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IORDACHE D.N. BIANCA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9 experimentat Reusit

IORDACHE D.V ANDREEA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

IORDACHE G COSTINEL ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.4 avansat Respins

IORDACHE G IONELA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

IORDACHE G VLAD FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IORDACHE GH. ROXANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

IORDACHE I GHEORGHE - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 5.1 avansat Respins

IORDACHE I MITRUTA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

IORDACHE I. ALEXANDRA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 2 nivel mediu Respins

IORDACHE M MADALINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IORDACHE N SILVIU COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

IORDACHE O MARIN PAUN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IORDACHE OLTEANU N. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

IORDACHE P MIHAI ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

IORDACHE S ALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

IORDACHE S ALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

IORDACHE S FLOREA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator N/p

IORDACHE T CRISTINA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

IORDACHE V ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 5.7 avansat Reusit

IORDACHE V ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6 avansat Respins

IORDACHE V MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

IORDACHE V RALUCA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.4 avansat Respins

IORDACHITA ST IONUT-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IORDAN T DANIEL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 N/p N/p

IORGA C IONEL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 incepator Respins

IORGA G.D GERON

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.2 experimentat Reusit

IORGULESCU A LUCIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

IOSIV M.C. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

IOTA AF OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

IOTA I MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

IOTA N MARIAN CRISTI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IOTA N. MARIA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

IOTA O MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

IOVA A DIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

IOVA I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

IOVA M GABRIEL - NENAD

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

IOVAN C CONSTANTIN-JUNIOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

IOVAN C MARIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IOVAN F ANDA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

IOVAN G PATRICIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IOVAN GH NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5 nivel mediu Respins

IOVAN I ANDREEA-LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

IOVAN I.S. ALEXANDRA FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.4 avansat Respins

IOVAN M ANGELICA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

IOVAN M MARINEL - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

IOVAN V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

IOVAN V MARIUS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Istorie 5.65 Geografie 8 avansat Reusit

IOVANCEA C ELENA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IOVANEL S.M ALEXANDRA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.25 experimentat Reusit

IOVANESCU GH BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

IOVANESCU L MARIA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IOVANESCU V DELIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IOVANICA I. RAZVAN-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

IOVU M CATALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IRIMIA M MIHNEL TUDOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 nivel mediu N/p

IRIMIA M MIRUNA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Fizica 6.3 experimentat Reusit

IRIZA I MIHAELA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ISAC A ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

ISAC ST DIANA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

ISAILA C CLAUDIA -ISSABELLE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 6 nivel mediu Respins

ISCRU D. ELENA-OANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

ISCRU I. VICENTIU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

ISMANA G ILIE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ISMANA V. LAURENTIU-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ISPAS C ALINA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.35 avansat Respins

ISPAS C COSMIN-CRISTIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ISPAS C DANIEL-ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

ISPAS C IONEL

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

ISPAS C MIHAELA-NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ISPAS G BEBICA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

ISPAS GH MIRUNA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

ISPAS I MARILENA JULIETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ISPAS I. ALEXANDRU FLORENTIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6 experimentat Reusit

ISPAS M. ALEXANDRU-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

ISPIR N GIGI BOGDAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ISPRAVNICELU G ALEXANDRU VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ISTINIE C ALBERT - FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

ISTODORESCU G MARIUS EMIL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

ISTRATE C IONUT-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

ISTRATESCU C NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

ISTRATIE N LOREDANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

ISTRATIE N. GEORGICA-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ISTUDOR I FLAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ISTUDOR I RAZVAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ISTUDOR P. IONUT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 nivel mediu Respins

IUBIS C IRINA-POLIXENIA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

IUBIS N. CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.9 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

IUGA A DENISA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IURES M.C. OCTAVIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

IURES V. BOGDAN - MIHAI

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Logica si argumentare 8.25 experimentat Reusit

IVAN D. FRAGUTA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

IVAN F IULIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

IVAN F VICTORIA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

IVAN N EMILIA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

IVAN R RAMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Fizica 6 experimentat Reusit

IVAN S.O ANDREEA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8 experimentat Reusit

IVANA S FELIX ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IVANCU C COSMIN-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 6.8 avansat Reusit

IVANOF M ROBERT MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

IVANOIU V CLAUDIA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

IVANOVICI C. BRANCO COSMIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

IVANOVICI CN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

IVANOVICI L.D. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

IVANOVICI M.P MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7 avansat Respins

IVASCU G GABRIEL CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Respins

IVASCU G IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MALU MARE Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

IVASCU M ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

IZVONARU M LARISA-BIANCA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JDERU I AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

JEGA M AURELIA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

JELESCU M CATI-SIMINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

JENARU D ANDREI CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.2 experimentat Respins

JERDOIU A ADELINA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

JERDOIU M STEFAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JIANU _ GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T1 intensiv Pascal 5.1 avansat Respins

JIANU A ELENA DANIELA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JIANU C ALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.75 experimentat Respins

JIANU C IONUT-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

JIANU D DORINA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

JIANU D DORINA - CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

JIANU I STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

JIANU J ANDREI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

JIANU M ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

JIANU M CORINA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

JIANU M DANIEL - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

JIANU N GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

JIANU N GEORGE CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7 experimentat Respins

JIANU N LUCIA-MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

JIANU N NICOLETA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

JIANU P FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 avansat Respins

JIANU V CRISTINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

JIANU V MIHAI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

JIGLAR V GABRIEL-MADALIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

JILAVU I. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola Istorie 5.85 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

JILAVU M MIHAELA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.6 avansat Respins

JINOV M ANCA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

JIPEA C IONEL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

JITARU A FLORIAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

JITIANU C CONSTANTINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

JOITA D IONEL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

JOITA I IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JOITA I MARIUS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

JOITA M ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

JOITA S OVIDIU STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JOSCEANU C ALEXANDRA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

JOSCEANU I ALEXANDRU MADALIN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

JOSCEANU S PETRICA MARINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

JUGANARU N. SORINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 6.7 avansat Reusit

JUGRAVU M COSMIN-CIPRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

JURJ M.N VICTOR-MARIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

KADOUR A SHARIF

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

KALATH F LUCIAN ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

KEFSENIDOU S. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.35 experimentat Reusit

KELEMEN A MARIA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

KIS NF IONUT NINEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

KOCHLER I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

KOCSIS M. MIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 10 experimentat Reusit

KOVANESIAN E. ALBERTO-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

LABOSEL S MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LACATUS O ALINA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 incepator Reusit

LACATUSU D ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

LACATUSU G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

LACATUSU I SILVIU

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.5 avansat Reusit

LACATUSU P. NATALIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LACUSTEANU I FLORIN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LACUSTEANU I STEFAN DANIEL

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LALESCU L CATALIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

LAMBU I OANA-VICTORITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

LAMI G LUCIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LANTOS F. FILIP FERNANDO

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

LAPADAT D GINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

LAPADAT L.M. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.35 avansat Respins

LAPADAT M.T. ADINA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

LAPADAT ST. MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 5 avansat Respins

LASZLO V CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.7 avansat Respins

LATA S ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LAZAR B AUREL-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

LAZAR BADICI I MARIA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

LAZAR BADICI I SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

LAZAR C IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba spaniola A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

LAZAR C VIORICA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

LAZAR F IRINEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

LAZAR I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

LAZAR M ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

LAZAR P PATRICIA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

LAZAR R.C. GRETA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LAZAR S. CLAUDIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

LAZAR ST. GINA-PAUNICA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

LAZARESCU I.O. ALEXANDRA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

LEANCA A. ELEONORA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

LEANCA V SORIN ADONIS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LEFF D MARIA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

LELETI A.I. ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8 avansat Reusit

LEOAMPA V ALIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

LEOAMPA V CATALIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.25 Limba engleza Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

LEOAMPA V RAMONA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

LEOAPA M. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.7 avansat Respins

LEOVEANU C.M. GABRIEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

LEOVEANU G GHEORGHE-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.25 nivel mediu Reusit

LEOVEANU MM GABRIELA ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba spaniola A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

LEOVEANU T MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LEOVEANU V GHEORGHE-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

LESTARU C ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

LEUCIAN SF ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Reusit

LICA - MIU G FLORIN RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

LICA D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LICA G MIRUNA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LICA V STEFAN AUREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

LICAN B IULIANA GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE MAGHERU CETATE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LICSANDRU M ELENA-DANIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

LICURICI B.D MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

LICURICI C ANAMARIA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LICURICI D. ILEANA-MADALINA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LICURICI I SILVIU-EMANUEL

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 6 avansat Reusit

LICURICI M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 incepator Respins

LILA D TUDOR - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LILA M CORINA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A1-B2-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

LINCA D ALEXANDRU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

LINCA I. IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

LINCA N SIMONA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

LIPOVEANU C LIUTA-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

LISANDRU M.C. OTILIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.2 experimentat Reusit

LISTEA I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LISTEA S GEORGIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LITA G IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 incepator Respins

LITA N ADRIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.65 nivel mediu Respins

LITOIU I.D. DORU-CRISTI

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

LITRA MARE M STEFAN LELIAN

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

LITRA-MARE S MARIANA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

LITTAU M ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.1 avansat Respins

LITU G VALENTINA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

LITU GH. ADELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LIULIU I ROBERT - IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

LIVEZEANU M. LORENA FLORIANA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 10 avansat Reusit

LIVEZEANU V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

LIXANDRU M FLORIN NICUSOR

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

LOGOFATU F MIHAELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.1 avansat Respins

LOGOFATU M LIGIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

LOGOFATU M.A LIVIU - DAISY

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

LOGOVICEANU S COSMINA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

LUCA M MIHAI CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 6.4 avansat Reusit

LUCA N EUGENIA MARIA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Reusit

LUCA V BOGDAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

LUCACI G ESTERA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LUCACI R.B. DORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

LUCAN S VENUS ALIN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

LUGOS M IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

LUICA S MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

LUICA V MIHAELA VERONICA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

LULA C ADELINA - LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

LULELARU A MARIUS MADALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 avansat Respins

LULELARU S.M. IULIA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

LUNCAN D MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.35 avansat Reusit

LUNGOCI D MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.3 experimentat Respins

LUNGU D.C. CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 9.1 experimentat Reusit

LUNGU G ELIZA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

LUNGU G VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

LUNGU GH. ANA MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

LUNGU GHE IONELA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-B1--A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

LUNGU I IONUT MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

LUNGU I LAVINIA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

LUNGU I MIHAELA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

LUNGU I OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 10 avansat Reusit

LUNGU I. AGNANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Economie 5 nivel mediu Respins

LUNGU I. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LUNGU I. MARIUS-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5.05 avansat Respins

LUNGU N. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

LUNGU R.M ANDREEA-DIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

LUNGU S GENIOLA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

LUNGU V MARI-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LUPANCESCU A DRAGOS - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

LUPASCU C MARIUS-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 experimentat Reusit

LUPEA F IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 8.6 avansat Reusit

LUPEANU G CONSTANTIN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LUPEANU G COSMIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

LUPU A DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LUPU A DRAGOS IONUT

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

LUPU G ALINA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

LUPU G CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

LUPU G LORENA-MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

LUPU G. CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

LUPU I COSMIN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LUPU I CRISTIAN - RADU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

LUPU I LIVIU - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 5.1 avansat Reusit

LUPU I PAUNEL GIGI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

LUPU I. ANCUTA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

LUPU M. MARINELA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

LUPU N. IONELA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

LUPU N.E CRISTIAN-BOGDANEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

LUPU S MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

LUPU V JENI-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

LUPU-NICOLAESCU V ADRIAN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8 experimentat Reusit

LUPULESCU I. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

LUPULETU V VICTOR-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LUPUSOR M. LIVIA-KARINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LUSCA N RALUCA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

LUSCA S ROXANA-VERONICA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LUTA DUMITRASCU M. EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

LUTA I IONELIA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUTA I IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

LUTA I MARIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

LUTA N MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MACA M. CLAUDIU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MACAMETE M OANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MACESANU I MADALINA POLINA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MACESANU I. CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

MACESANU I. IONUT-SORIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MACESANU N GIGI-IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 6.1 avansat Respins

MACESANU N. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

MACESEANU A.V. ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

MACIU C LUIZA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.3 avansat Reusit

MACIUCA D MIHAI COSMIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MACIUCA GH. SIMONA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MACIUCA L. CARMEN MIRUNA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

MACIUCA M DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

MACIUCA M. CONSTANTIN COSMIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Reusit

MACOVEI F.C DAVID GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

MAFTEI V BOGDAN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Respins

MAGADAN C ANGELA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MAGADAU G CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.6 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5.1 incepator Respins

MAGALIE I.F. LUCIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Psihologie 9.4 avansat Reusit

MAGAON N FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MAGAREA A. LORENA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MAGAREA E CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MAGERI I CORNELIA-CAMELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MAGERI I CRISTIAN ALBERT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 1.6 experimentat Respins

MAGERI I.V RADU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

MAGIU I GABRIEL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MAGIU I RODICA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

MAGLAVICEANU F MARINELA CRISTINA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

MAGUREANU RADULESCU C ADELINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MAICAN L. CORNEL-IONUT

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 9.7 avansat Reusit

MAIOR M. SILVIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

MAJON N IOANA LUISIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.8 avansat Respins

MAJON N. MARIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

MALAEL I CAMELIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 8 avansat Respins

MALAEL I DAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 5.3 experimentat Respins

MALAEL I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MALAESCU I GEORGIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9 avansat Reusit

MALIN L.C. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MALIOVSKI D. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Filosofie 10 experimentat Reusit

MALMARE D MARIAN-IONEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MAMOI C ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 1.45 Limba franceza Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

MAMUT D. IONELA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MAN A ADI FLORIN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MAN A. ANDREEA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MANACE E.D MARIUS-CLAUDIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MANAFU G IONUT

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 3.8 experimentat Respins

MANAFU L LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Economie 5 nivel mediu Respins

MANAFU V IONELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MANCEA I ALISA-GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MANCIU M LOREDANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

MANCIU N PAUL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

MANDA D COSMIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 1.4 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MANDA N CRISTINA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MANDA N IULIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

MANDACHE C MIHAELA - RAMONA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

MANDESCU _ DORIAN-STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.3 incepator Respins

MANDI ST DRAGOS-STEFANEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

MANDIA G.I. ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MANDITA C RAMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MANDITA C. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MANDOCESCU F REMI FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

MANDOIU C IRINA-RAMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANDOIU D DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MANDOIU E DANIEL-COSMIN

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

MANDOIU M ANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MANDOIU M MARINELA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

MANDOIU V GABRIELA CORINA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

MANEA A ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

MANEA C LAURENTIU CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

MANEA G RALUCA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MANEA I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANEA I COSTINA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MANEA I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MANEA M ALIN - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANEA M TAVIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MANEA P ADINA-DELIA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MANEA P. ELENA MIHAELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MANEA V FLOREL

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MANEA V IONUT-STELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MANEA V. DIANA-MARINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

MANGIRU B.S. IOANA-NADIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST CRAIOVA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8 avansat Reusit

MANOIU STANOMIR C ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

MANOLACHE F ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

MANOLACHE I FLORIN - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

MANOLACHE M ANA-MARIA LOREDANA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv Pascal 5 avansat Respins

MANUCU A ALEX CASSIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

MARACINE P GEORGIANA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 5.4 avansat Reusit

MARACINE V ADELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 10 experimentat Reusit

MARAHOSCHI F OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 incepator Respins

MARCIU G.M. IULIA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MARCOVICI C BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MARCU A DANIEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MARCU A OANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MARCU C CARMEN LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

MARCU C DENISA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.9 avansat Reusit

MARCU C DOREL-ILIE

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Reusit

MARCU C MIHAELA - ILEANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MARCU C STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Istorie 7.05 Geografie 5.8 avansat Respins

MARCU D IONELA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MARCU E ELISABETA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MARCU F ANDREI

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MARCU GH.C. NICOLETA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MARCU I IONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

MARCU I STELIAN-FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 2.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.9 avansat Respins

MARCU L.M ALINA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 5 experimentat Respins

MARCU M ALEXANDRA - MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

MARCU M. ELIS GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MARCU M. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

MARCU N ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

MARCU S OANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

MARCU S OPRICA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MARCU S. SORINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

MARCULESCU C.M. ANDREI-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MARCULESCU D. OANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 7.45 Geografie 9 experimentat Reusit

MARCULESCU E ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

MARCULESCU F SORIN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARCULESCU N VIOREL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MARCUSANU I CRISTINA IONELIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

MARCUSU C IONUT-VIOREL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARCUSU N NICOLETA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MARCUT F MIHAITA

    LICEUL GEORGE ST. MARINCU POIANA MARE Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2-A1--B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

MARDALE H PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

MARDALE P DUMITRU-MARIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

MARDALE P GEORGETA-NADIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

MARDIROS C COSMIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 5.9 experimentat Respins

MARDIROS N.T. BEATRIS-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8 experimentat Reusit

MARE M STEFAN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MARESI I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARGA F LAURENTIU-MARIN

    LICEUL TEORETIC BECHET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.25 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MARGARIT I IONUT - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MARGARIT M GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MARGELU I. MIRELA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

MARGHIOALA F MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 9.5 avansat Respins

MARGINEAN S DIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL CRAIOVA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

MARIA C DANIEL GELUTU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.2 avansat Respins

MARIA C DRAGOS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MARIA D CRISTI FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

MARIA F FLORENTINA COSTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

MARIA M GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MARIA M NICU-DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MARIA M RADU COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 5.6 avansat Respins

MARIA V GEORGIANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MARIAN C FLORIN SORIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7 avansat Respins

MARICA A FABIAN BEBE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MARICA C CONSTANTIN - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MARICA C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MARICA CT STEFAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

MARICA D. ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MARICA I IONELA IULIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 10 avansat Respins

MARICA I MARINELA NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MARICA I MIHAELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5 avansat Respins

MARICA M OANA-STEFANIA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MARICIUICA C ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MARIESCU V IRINA CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MARILA M KARINA-ANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MARIN A IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MARIN C CAMELIA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARIN C IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 incepator Respins

MARIN C MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MARIN C VALENTIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MARIN D MIRCEA - MARIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MARIN D. ELENA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

MARIN I ANDREEA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARIN I DANUT ILIE

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

MARIN I GELA CORINA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 2.6 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

MARIN I IONELA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 6.25 experimentat Reusit

MARIN I MIHAI-DANIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MARIN M AURELIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MARIN M ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Respins

MARIN M IOANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 3.5 experimentat Respins

MARIN M IRINEL COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.7 incepator Respins

MARIN M LENUTA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MARIN S SANDU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

MARINA G EMILIA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

MARINA N TEODORA MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR STEFAN ANGHEL BAILESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

MARINA V MIHAELA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

MARINAS C. GABRIEL MARIAN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

MARINAS F. LIVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARINAS I IULIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

MARINAS V ELEONORA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

MARINASI GH FLOREA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

MARINAU D FLORIN MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.9 avansat Reusit

MARINEANU M MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MARINEATA A. MARIETA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

MARINESCU _ ALFREDO-MICHELE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

MARINESCU - GHITA C EUGENIA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MARINESCU A DANIELA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARINESCU C ADELIA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

MARINESCU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MARINESCU C VIORICA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARINESCU D.S. DORU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

MARINESCU FL ANDREI

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARINESCU I LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MARINESCU I ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MARINESCU J MIHAELA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 10 avansat Reusit

MARINESCU M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 8 avansat Reusit

MARINESCU M ALEXANDRU-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARINESCU M ILEANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 nivel mediu Respins

MARINESCU N NETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MARINESCU P.R. BIANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola Istorie 9.4 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

MARINESCU T.O. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9 experimentat Reusit

MARINESCU V GABRIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5 avansat Respins

MARINICA C DRAGOS FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 7 experimentat Reusit

MARINICA M MADALIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MARINOIU C EMILIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 10 avansat Respins

MARINOIU I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 10 experimentat Reusit

MARIOANE D BIANCA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC ADRIAN PAUNESCU BARCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARITA V ALEXANDRINA CEZI

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MAROGA I GABRIEL-BOGDANEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.5 avansat Respins

MARTA M. STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza N/p Matematica T2 6 Fizica 6.2 nivel mediu N/p

MARTA V ROBERT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MARTIN C MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARTIN G GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MARTINIUC V.V DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

MARUNTELU M MARIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 avansat Reusit

MARUNTELU S MIHAELA-RODICA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MARUNTELU V ALISA-LORENA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU DABULENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MASALA V DENIS-ALIN

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 8 nivel mediu Reusit

MATA I EMANOELA

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MATACHE D MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.1 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MATEESCU E CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MATEESCU E. MADALINA MIHAELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Psihologie 9 experimentat Reusit

MATEESCU G ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MATEESCU G CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

MATEESCU G DOMNICA-FLORI

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MATEESCU G RITA

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MATEESCU I ANDREI- MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MATEESCU I. FLORIN - ALIN

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

MATEESCU M ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

MATEESCU M ANDREI-MADALIN

    LICEUL DE ARTA MARIN SORESCU CRAIOVA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

MATEESCU T ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 avansat Respins

MATEESCU V ANDREEA BIANCA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MATEI A CRISTIAN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MATEI A MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.95 experimentat Respins

MATEI C COSMINA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

MATEI C CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Informatica T1 intensiv Pascal 5.7 experimentat Respins

MATEI C DUMITRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MATEI C FLORINEL - AURAS

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MATEI C MARIUS - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 2.7 incepator Respins

MATEI C TUDOR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MATEI D SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 1.4 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

MATEI E. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

MATEI G. MARIA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MATEI I ANDI-MADALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MATEI I ELENA GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATEI I IONELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

MATEI I MIHAELA FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

MATEI IR CRISTINA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 incepator Respins

MATEI M ALEXANDRA MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MATEI M CLAUDIA ANDREEA

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

MATEI M DANUT-STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.25 experimentat Respins

MATEI M FLORIN ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MATEI M. MADALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

MATEI M. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MATEI N MARIUS FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

MATEI P. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

MATEI S MADALINA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MATEI S MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MATEI S PANTI - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MATEI ST. IULIANA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MATEI T MARIAN ERVIN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

MATEI V IANCU CORNELIU

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.2 experimentat Respins

MATEI V SILVIU ANDREI

    CENTRUL SCOLAR BEETHOVEN CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MATEI V. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.65 avansat Respins

MATEICA A ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MATEITA I. DANIEL-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MATEITA M EUGEN MIUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN NICOLAESCU-PLOPSOR PLENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

MATEITA M ROBERTO-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MATEITA V.S. DIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MATEOIU G GHEORGHE

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MATEOIU I CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 incepator Respins

MATEOIU I GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

MATEOIU I STEFAN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MATESCU M MARIAN VICTOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MATUSOIU C ANCA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

MAURER D MARIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 avansat Respins

MAZILU F IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MAZILU I MIHAI ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MAZILU M DENISA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

MAZILU M IONUT

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.65 incepator Respins

MAZILU O DANIEL EUGEN

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6 experimentat Reusit

MAZILU P ANISOARA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MAZILU P. LIVIU-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

MAZILU S. CRISTIAN-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

MAZILU S.A. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MECHENICI M GEORGE - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MEDELETE I MARINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

MEDELETE M. MARIAN-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MEILA ST. COSTINEL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MEISAN I IONUT VASILE

    LICEUL TEORETIC AMARASTII DE JOS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

MEIU N.C HORIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

MELCEA A PETRISOR DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

MELCEA I EMANUEL - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MELCEA M ALEXANDRA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MELCIOIU I DORINELA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.8 avansat Respins

MELCIOIU M GEORGIANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

MELEANCA M CATALIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 3 nivel mediu Respins

MELINESCU I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Respins

MELINESCU M. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MENDEA M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8 avansat Respins

MENDEA V IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

MENDEA V MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5 incepator Respins

MENGHES MC ALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

MENGHESI P MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MERCURE M DIANA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

MERCUT C IRINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MEREALBE D.A ELENA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Filosofie 5.05 avansat Respins

MERISANU C ALEXANDRU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 nivel mediu Reusit

MERISANU V RODICA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.9 avansat Respins

MESARICI D ANDREI MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MESEA V. MONICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9 avansat Reusit

MIC F LIDIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

MIC G IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MIC GH IONUT GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MIC I. CRISTIAN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 8.5 avansat Reusit

MIC M OANA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MIC M. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MICIU M.R CRISTIAN-TONI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MICLESCU V CONTE VASILE

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat N/p

MICU C. MARIA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MICU I TEODORA-LUMINITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MICU M CARMEN-ELENA

    LICEUL TEORETIC INDEPENDENTA CALAFAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

MICU M IONELA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MICU ST.P RADU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MICU T DANIEL IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

MICULESCU E.G ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

MIERE D ANI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

MIERE G. DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIERTESCU V GEORGETA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.2 avansat Reusit

MIGA F MIHAELA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

MIGIU C NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MIHAI A ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

MIHAI C ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIHAI C SAMIR-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

MIHAI D ANDREI

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.2 experimentat Reusit

MIHAI D GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU MACEDONSKI MELINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A1-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.6 avansat N/p

MIHAI D. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

MIHAI D.S. CRISTIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.35 avansat Respins

MIHAI E FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 avansat Respins

MIHAI E VICTORITA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.2 Geografie 5.4 experimentat N/p

MIHAI F ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

MIHAI F IONUT CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 2.4 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Respins

MIHAI F IULIAN-FLORENTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

MIHAI F. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

MIHAI FL.CT RADU-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

MIHAI I ANAMARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

MIHAI I CRISTINA-CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC HENRI COANDA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

MIHAI I NICUSOR-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAI I. CARMEN-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Economie 5 avansat Respins

MIHAI M ALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.55 avansat Reusit

MIHAI M CONSTANTIN - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

MIHAI M PAUL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

MIHAI M. CARINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIHAI M.G. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

MIHAI N IONUT DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 6.1 experimentat Respins

MIHAI N SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

MIHAI O MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

MIHAI O.S. PATRICK

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MIHAI P LAURENTIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIHAI SM MARIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MIHAI T TUDOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL CARCEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

MIHAI V DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 6.8 experimentat Reusit

MIHAIL F. MINODORA VERONA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIHAILA A CONSTANTIN CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 5.1 experimentat Reusit

MIHAILA GH IONUT - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

MIHAILA N ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

MIHAILA N RODICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MIHAILESCU I MARIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.35 nivel mediu Respins

MIHAILESCU I.F ANDREEA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MIHAILESCU M.GH MADALINA - NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MIHAIU - NICA V COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI NR 2 CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MIHAJLOVIC R ALEKSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN VELOVAN CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MIHALA F.D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

MIHALACHE C. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

MIHALACHE I COSMIN - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

MIHALACHE M ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CHARLES LAUGIER CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 incepator Respins

MIHALACHE N CRISTI-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MIHALACHE N FLORIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE FILISANU FILIASI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MIHALACHE P.V. IACOB STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MIHALACHE V. IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

MIHALCEA C. STEFANIA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHALCEA O PAUL FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MIHALCEA V RAZVAN MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PETRACHE TRISCU CRAIOVA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

MIHALUT A ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR HORIA VINTILA SEGARCEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

MIHART I. ALBERTO-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 6.7 avansat Respins

MIHART S. ELEONORA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba rusa A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MIKLOS G. LARISA MARCELA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

MILA GH DENISA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.7 experimentat Respins

MILA GHE. DRAGOS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 N/p N/p

MILCA F MIHAELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.8 experimentat Reusit

MILCU D ANGELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU CRAIOVA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MILCU I BIANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MILEA M.C. COSMIN-DORIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MILIGANU D VALENTIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MILITARU A COSTINEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MILITARU C ADELINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.8 experimentat Reusit

MILITARU C. MIHAELA-MELANIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR ARGHEZI CRAIOVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.6 avansat Reusit

MILITARU D CAMELIA DANUTA

    COLEGIUL NATIONAL CAROL I CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MILITARU D ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC GHEORGHE CHITU CRAIOVA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5.65 experimentat Respins

MILITARU GH COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

MILITARU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ELECTROPUTERE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MILITARU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC STEFAN MILCU CALAFAT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

MILITARU I STEFANITA-CLAUDIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MILITARU I.D. ADELINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MILITARU M CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

MILITARU N IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU CRAIOVA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MILITARU N MIHAELA-FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL FRATII BUZESTI CRAIOVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T2 8.5 Fizica 6.95 experimentat Reusit

MILOS F MARIUS - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

MILOS I MIHAI-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PETRE BANITA CALARASI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

MILOSOVICI C. GABRIEL-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GEORGE BIBESCU CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1 nivel mediu Respins

MILUT D ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU CRAIOVA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza N/p Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu N/p

MILUT E FLORENTINA ANCA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MATEI BASARAB CRAIOVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MILUT M.D. FLORIANA-LIVIA

    LICEUL MIHAI VITEAZUL BAILESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MINATARGA F ILIE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

MINCA C.B. ROXANA-ELIANA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN VUIA CRAIOVA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A1--A1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MINCA D MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

MINCA M EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5 incepator Respins

MINCA M LUMINITA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avans