Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Dambovita

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Dambovita, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABRAHAM GH GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

ACASANDREI D MARIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Respins

ACATRINEI A.S. CATALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ACHIHAI A. MIRIAM

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

ACHIM N DIANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

ACHIM N STEFAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.1 incepator Respins

ACHIMESCU E. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ADAM C. SIMONA IULIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ADAM E. COSMIN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

ADAM GH. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ADAM L. LIVIU-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

ADAM V ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

AGHEORGHESEI S. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

AILENI A. GABRIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

AIOANI I MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

AKTAS M. PERISAN AYSE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

ALBESCU A.L ANDREEA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 7.6 experimentat Respins

ALBINARU I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 avansat Respins

ALBINARU N. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

ALBINARU S. ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALBU A RALUCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

ALBU C ANDREI CATALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel II 4.2 avansat Respins

ALBU F ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ALBU G. FLORIN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

ALBU I DIANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ALBU M. ADRIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ALBU S. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

ALBULESCU G ION-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 5.1 experimentat Respins

ALBULET P IOANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ALBULETU M. ALIN - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ALDEA C. MALVINA - AIDA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.2 avansat Respins

ALDEA D.I. RAMONA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6 experimentat Reusit

ALDEA GH. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 3.95 Fizica 3 nivel mediu Respins

ALDEA NP VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ALDEA ST ANDREEA CORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.55 avansat Reusit

ALDEA V IOANA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.75 avansat Respins

ALDICA GH. NICOLAE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ALDICA I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 7 experimentat Respins

ALECU C MIHAI-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ALECU G. ANDREI CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

ALECU I. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

ALECU M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

ALECU M DANIEL COSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALECU S ELENA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Istorie 5.2 Sociologie 7 nivel mediu Reusit

ALECU V. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ALESUTAN I ELENA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 7.15 Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXANDRESCU C CONSTANTIN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.8 avansat Reusit

ALEXANDRESCU D RALUCA-LOUANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5 avansat Respins

ALEXANDRESCU I.G GEORGIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ALEXANDRU C.C. STEFAN-EUGEN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALEXANDRU C.P.V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

ALEXANDRU D.F. GABRIELA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU F ELENA-PORUMBITA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU N. DANIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ALEXANDRU S CATALIN BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

ALEXANDRU S GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU ST. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ALEXANDRU V ANDREEA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ALEXE C. RADU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

ALEXE F. REMUS-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ALEXE GH.D. VALERIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

ALEXE I CONSTANTA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ALEXE I CORNELIA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ALEXE I. CONSTANTIN - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ALEXE I. DANIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ALEXE N GEORGE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

ALEXESCU I CRISTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

AMUZA A. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AMUZA A. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

AMUZA E.V. FLORIN - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.8 avansat Respins

AMUZA E.V. RADU - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

AMUZA GH. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

AMUZA I. ADRIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 7 avansat Respins

AMUZA I. CATALIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AMUZA I. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

AMUZA M MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 8.8 experimentat Reusit

AMUZA M. CAMELIA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

AMUZA M.O. ION-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

AMUZA S ILEANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

AMUZA S. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.9 experimentat Reusit

AMUZA ST. DENISA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

AMUZESCU D. MADALINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

AMUZESCU R ANDREEA JESICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9 experimentat Reusit

ANA C MARIA IZABELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ANA I. CORINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

ANA N. GHEORGHE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ANA N. IONUT NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

ANA N. MARIA-FELICIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANASON E. LIVIU PETRISOR

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

ANASON M GEORGIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

ANASON V FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--A2-- Istorie 5.85 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

ANCA GH. ELENA-VALENTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

ANCA V. VIOLETA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

ANCUTA C. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 incepator Respins

ANCUTA N IRINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ANDON V. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

ANDREESCU A ADRIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANDREESCU A. IONUT RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

ANDREESCU G.N. CRISTINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

ANDREESCU I.D. ION-LUCIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ANDREESCU N. NICOLAE - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ANDREESCU V. DENISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDREESCU V. SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ANDREESCU-STOICA I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ANDREI C PETRICA LIVIU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.1 experimentat Respins

ANDREI C. AUREL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ANDREI D CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

ANDREI F MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

ANDREI G MIHAELA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANDREI H. NICOLAE-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

ANDREI I NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ANDREI I. ALEXANDRA-BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ANDREI I. CATALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ANDREI I. LAURENTIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.45 experimentat Respins

ANDREI I. MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

ANDREI I. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREI I. ROBERT-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ANDREI I. SILVIA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ANDREI I. VIRGINIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ANDREI M ALINA ILEANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ANDREI M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

ANDREI M. DUMITRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

ANDREI M. NICOLETA ADINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 experimentat Respins

ANDREI T MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

ANDREI T RAZVAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

ANDREI T. FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

ANDRIES S BIANCA EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANDRIESCU C. GEORGIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7 avansat Reusit

ANDRONACHE G GEORGE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Istorie 5 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

ANDRONACHE GH. OANA-MARIANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

ANDRONACHE I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ANDRONACHE M. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

ANDRONACHE ST ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ANGELESCU A. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

ANGHEL A GHEORGHE-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ANGHEL D. COSMIN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

ANGHEL G FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

ANGHEL G. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ANGHEL I MARIAN MADALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.75 experimentat Reusit

ANGHEL I OANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 incepator Respins

ANGHEL I. AMALIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

ANGHEL I. SAMUEL-REMUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

ANGHEL I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ANGHEL IC STEFANIA- CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 8.75 experimentat Reusit

ANGHEL M MARIUS-IONEL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 2 avansat Respins

ANGHEL M MIHAELA LILIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Sociologie 5.6 nivel mediu Respins

ANGHEL M. CRISTIAN DAVID

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

ANGHEL M. EMILIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ANGHEL M. IULIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.3 experimentat Respins

ANGHEL M. LAURA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ANGHEL M. NICULAE

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.3 avansat Reusit

ANGHEL N. IONUT-COSTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

ANGHEL ST. IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ANGHEL V FLORINA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

ANGHEL V. ANDREI CATALIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

ANGHELA GH BIANCA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANGHELESCU C NICOLETA-COSMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 8 avansat Respins

ANGHELESCU C. IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Istorie 5.4 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ANGHELESCU D. ANDREEA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANGHELESCU GH. GHEORGHE SILVIU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 2.1 Informatica T2 C/C++ 3.6 nivel mediu Respins

ANGHELESCU GURGU P. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANGHELESCU I GEORGIANA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

ANGHELESCU M ION-LEONAS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANGHELINA V. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

ANGHELOIU C NICOLETA DENISA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

ANGHELUS I. GEORGIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 nivel mediu Reusit

ANICA D. MIHAI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 1.7 experimentat Respins

ANICA S.S. MAGDALENA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANTOFIE D.E. SEBASTIAN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Matematica T1 5.3 Fizica 6.8 experimentat Respins

ANTOFIE I ROBERT IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.75 experimentat Reusit

ANTOFIE I. IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ANTOFIE M. MIHAELA CARMINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ANTOFIE N. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

ANTOFIE V TIBERIU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

ANTOFIE V. GEORGIANA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ANTOFIE V. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ANTOHI L GEORGE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 nivel mediu Reusit

ANTON GH. PAULA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ANTON I ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

ANTON I. ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

ANTON N NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ANTONESCU A. BENIAMIN EUGENIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

ANTONESCU C. GEORGE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

APETROAE ST GHEORGHITA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.7 avansat Respins

APETROAIE P. IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

APOSTOAIE V. DENISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

APOSTOL C.E ANDREEA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.2 experimentat Reusit

APOSTOL GH GEORGE-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

APOSTOL I. ANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

APOSTOL I. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL M. EMIL-GEORGE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ARDELEANU G. LOREDANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ARDELEANU GH CATALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ARGHIR V. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 experimentat Respins

ARGHIRA G ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ARJAN C. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

ARMEANU C. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

ARMEANU M. ADRIAN-GHEORGHE

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 avansat Respins

ARNAUTU D. DANA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ARON V. EMILIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

AROSOAIE C. TEONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

ARPIN A LAURENTIU - MADALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

ARSENE C.C MARIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ARSENE E ANDREEA MARILENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ARSENE GH IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ARSENE I. SORINELA - VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

ARSENE I.D. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

ARSENE M ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 9 experimentat Respins

ARSENE M. MIHAELA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ARSENESCU I. FLORIN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 9.35 avansat Respins

ARSENI I. ADELIN - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ARSENIE I VASILE LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

ARSENIE ID MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

ARVATU I ELENA ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2 nivel mediu Respins

AST I. VIRGINIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.6 avansat Respins

ATANASIE I. ALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

AVANU D. IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

AVANU I. ION - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

AVRAM D LIVIU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 experimentat Respins

AVRAM E. GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

AVRAM F. IOAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

AVRAM I. ALIN-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

AVRAM S EVELYN-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.95 experimentat Reusit

AVRAMESCU H. LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BABEU P. IUSTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

BACANU N. IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BACANU N. MADALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BACANU P MARIA LORENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.25 incepator Respins

BACIOIU M SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 incepator Respins

BACIOIU M.C. LUCIAN OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Respins

BACIU C IULIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BACIU G OVIDIU GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BACIU GH. RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BACIU MA FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Respins

BACRIU F BEATRICE ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BADEA A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BADEA C. DENISA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

BADEA C. FLORENTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BADEA C. IONELA LAURA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BADEA D. DANIELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza N/p Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu N/p

BADEA D. GABRIEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BADEA D. GHEORGHE-DAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BADEA E.FL CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

BADEA G CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 8.8 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BADEA G. CONSTANTA ALINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BADEA GH MARIA TINCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

BADEA GH. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.15 avansat Reusit

BADEA GH. IONUT-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat N/p

BADEA GH. PETRE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

BADEA I BEBE BOGDAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BADEA I. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BADEA I. ALEXANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BADEA I. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADEA I. IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BADEA I. NICOLETA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 8.4 experimentat Reusit

BADEA M CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BADEA M DENISA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

BADEA M IONUT ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B1-- Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

BADEA M. ALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BADEA M. ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BADEA M. IONUT-MIHAI

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Respins

BADEA N ABEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BADEA N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

BADEA N. IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADEA N. IONUT-STELIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BADEA N. MARIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

BADEA N. VASILE-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1 incepator Respins

BADEA PARDOS I. CARMEN MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADEA S SINZIANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BADEA S. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BADEA ST. STEFANUT - AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BADEA T. ELENA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BADEA V. CRISTINA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BADEANU G ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.75 avansat Reusit

BADEANU O OANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

BADEANU S. MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat N/p

BADEANU S. TABITA ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 6.4 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BADESCU C OCTAVIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BADESCU L. LOREDANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BADESCU S ALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu Respins

BADESCU S. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BADESCU T. MARIA-MAGDALENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BADICU F SERGIU-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BADITOIU P. ALIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BADOIU D. AURELIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BADOIU I. MARINA - LAURA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BADOIU V. OVIDIU - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

BADOIU V. RADU - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

BAICUIANU ST. ALINA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BAICUS I ADELINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BAIDOC T. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Respins

BAIETU V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BAJAN C.D. MARIA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Economie 5.85 nivel mediu Reusit

BAJANESCU M. DANIEL GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BAJENARU C CORINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BALACEANU A.T. SERGIU-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 7.8 experimentat Reusit

BALACEANU S. GEORGE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

BALAN C RALUCA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BALAN C. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

BALAN G. VLADUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 2.7 Geografie 6.1 avansat Respins

BALAN I IONELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

BALAN I. BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALAN M.C. ADELA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

BALAN R. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

BALAN V MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

BALAN V. ION - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

BALAN V. TRANDAFIR-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BALANESCU B. IZABELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BALAS N MARGARETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BALASA P EMANUEL ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.9 nivel mediu Respins

BALASESCU FL THEODORA IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 nivel mediu Respins

BALASICA N.L. ANA-MARIA-ILIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BALASOIU S.I. ADRIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALCANU M. MIHAELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BALDES GH GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 4.5 experimentat Respins

BALDES I IONELA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BALEANU C IONUT - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BALEANU C.G. MIHAI SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALEANU G CAMELIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 2.8 Geografie 7 experimentat Respins

BALEANU I. GABRIELA-ADELAIDA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BALESCU I OANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 incepator Respins

BALINT E. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

BALTARETU M TITI MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BAN C SIMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BAN M IULIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 7 Geografie 6.1 avansat Respins

BANARESCU M. RAZVAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

BANARESCU V ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BANCILA I. AUREL CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BANICA D. ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BANICA D. ELENA-TEDIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Sociologie 8.2 experimentat Reusit

BANICA FL.I. ANDREI GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BANICA GH. GEORGE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

BANICA GH.D. STEFANIA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BANICA N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.9 experimentat Reusit

BANICA SD SILVIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

BANICERU I GABRIELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BANITA GH.F. FLORIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BANITA H. IONELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BANITA N MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 3.1 avansat Respins

BANU C ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

BANU C. GHEORGHE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BANU G IOANA-ADELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 2.15 avansat Respins

BANU G MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.45 avansat Reusit

BANU G. ANDRADA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BANU GH ROXIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BANU I. ELENA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BANU I. EMMA-DANIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.1 avansat Reusit

BANU M. IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BANU M. IONUT COSMIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BANU M.I. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

BANU R.P. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BANU V COSTEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BANU V. ANDREEA - IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.55 experimentat Reusit

BANULESCU GH. GHEORGHE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BANULESCU I DIANA-ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 incepator Respins

BANULESCU M. ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BANUTA D CRISTIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 5.2 avansat Respins

BARACEANU FL. OLIMPIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BARAGAN I. MARIUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.4 avansat Respins

BARAGAU M.A. SILVIU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BARASCU V IONUT-MIREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BARBIERU A. STEFAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 incepator Respins

BARBOI M GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BARBU A IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

BARBU A ROXANA IONELA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

BARBU AV ROBERT-DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.55 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BARBU C ELENA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BARBU C LIVIU COSTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BARBU C. ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARBU C. PETRUTA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BARBU D ALEXANDRA-CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BARBU D. ALINA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARBU E. ENOH

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 5 experimentat Respins

BARBU F GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBU FL ANA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 7.45 avansat Respins

BARBU G. BOGDAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BARBU I GABRIELA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BARBU I MIHAI - DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BARBU I. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.8 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

BARBU I. ANA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BARBU I. ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 7.95 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BARBU I. ELENA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 5.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBU I. FLORIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Respins

BARBU I. IONELA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BARBU I. TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

BARBU M. AUREL BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

BARBU M. FLORIN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 7.3 incepator Respins

BARBU M. MIHAI - IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.1 avansat Respins

BARBU M. PETRICA CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BARBU M. SILVIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6 experimentat Reusit

BARBU M.M. MADALINA - MIRELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

BARBU N COSMIN-PETRUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBU N DORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BARBU N. ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BARBU N. CONSTANTIN-BOGDAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

BARBU N. GEORGIANA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5 avansat Respins

BARBU N. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBU N.V. ANDREI

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9 experimentat Reusit

BARBU S. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BARBU S.I. OANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BARBUCEANU A. GEORGE-FLORIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 incepator Respins

BARBULESCU C.I. DANUT-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BARBULESCU F. IULIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

BARBULESCU N. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BARBULESCU S. LAURA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BARBUS V. RADU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1 avansat Respins

BARBUSTENU J GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.5 avansat Respins

BARCAU C DANIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BARCUN C ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 3.5 avansat Respins

BARCUN M DANIEL NICOLAE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BARDONET V. GEORGIAN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BARON CC IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BARTOS GH GEORGE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

BARUT N LORENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BASEA I. MARIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BECA C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

BECHEANU D. AIDA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BECHEANU V. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BECHIAN D. MADALINA DORA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BELDIMAN A. ANDREEA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BELEA I. MIRUNA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

BERBEC C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BERCEA V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BERCU GH. CONSTANTIN BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 7.55 experimentat Respins

BERIVOE I COSTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BERTEANU ID NICOLAE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BEZNOIU G.D. SILVIANA-LUCHIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 7.7 experimentat Reusit

BICA I GEORGIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

BICA I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BICA P. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BICA V. GABRIELA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BICA V. MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BICIUSCA M DENISA-NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BICU C. ALEXANDRA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BIDICA I. GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BIDIREAN GH. NICOLETA-CATALINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BIDIREAN V. LUIZA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

BIDIREANU D. ILIE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

BINCIU M MARIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 3.8 experimentat Respins

BINCIU P FLORIN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BIRCA N MIRELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 nivel mediu Reusit

BIRDES I CODRUTA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BIRDES S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BIRDES V. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 1.3 avansat Respins

BIRDES V. REMUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BIRLEA F. MARIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BIRLEANU I. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

BIRLIGEANU SETREANU I. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

BIRLOG M. ALEXANDRU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

BIRLOG M.D. IONUT-CATALIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3 Fizica 3.3 experimentat Respins

BITAN M. ROBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 2.5 Limba franceza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BITAN R ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BITIANU ST. LIDIA BEATRICE

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BITOIU I IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 7.6 avansat Respins

BITULEANU M. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BIVOL M. MUGUREL ION

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BIVOLARU MM GEORGE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BLAJ GH. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

BLANA A. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 incepator Respins

BLANA A. MIHAI-LIVIU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BLAS C DUMITRU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BLEGAN N DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.7 experimentat Reusit

BLIDARU D. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.8 experimentat Reusit

BLIDARU D. ANDA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

BOAGHER M. MARIA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Respins

BOBARU V ALEXANDRU ROBERT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BOBE C. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOBE C. MARIA-ALICE

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 5.9 experimentat Reusit

BOBE GH. GEORGE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

BOBE I. IULIANA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

BOBEA GH. GEORGIAN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BOBEA I GABRIEL MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOBEICA C. GABRIELA - ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

BOBEICA GH. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 incepator Respins

BOBEICA GH. OANA-CATALINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.3 avansat Reusit

BOBOSILA GH. AURA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BOCAN C. CRISTI FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

BOCIU S. FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 7 nivel mediu Respins

BOGDAN C ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BOGDAN C. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOGDAN GI CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 7.95 Fizica 6.7 avansat Reusit

BOGDAN I. MARIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

BOGDAN N. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BOGDAN S MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator N/p

BOGDAN V. CATALIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BOLD GH. CATALIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

BOLONTOC GH. RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOLOVANEANU GH. NICOLAE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 nivel mediu Respins

BOMBOS C CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

BOMBOS I MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba rusa B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BONDAC C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BONDAC D. GEORGIANA TATIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BONDAC E CRISTINA LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BONDILA D. IOAN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 4 experimentat Respins

BONDOC A.N. ELENA VALENTINA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BONTA I IOAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

BONTO V DIANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORCAN D. CONSTANTIN - DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BORCANESCU R.R. IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BORDEA S.I GABRIELA IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 6 experimentat Reusit

BORDEANU M.L. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Economie 9.3 experimentat Reusit

BORDEIANU M. ANCA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

BOROS G DORU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

BORS T. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BORTOI C. DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

BOSNAC N.C. FLORENTINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

BOSTAN I REBECA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.95 avansat Reusit

BOSTINA N IOANA CATALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BOTEZATU M. ANDREEA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BRAGHIDIN N. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

BRAGUTA V. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

BRAN A. ANDREEA ALINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

BRAN I ALEXANDRU NICUSOR

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

BRAN V OANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BRANESCU M. IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

BRANESCU N. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

BRANZEA I. MARIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BRASOVEANU GH DANIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

BRASOVEANU V MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BRATESCU V VASILE DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

BRATU A DRAGOS VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BRATU A VIOLETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BRATU C. DUMITRU - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BRATU C.G. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BRATU D.C ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BRATU E.C. SIMONA-ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza N/p Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat N/p

BRATU M ALEXANDRA - MARY

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

BRATU M FLORIN - IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

BRATU M. NICOLAE-CATALIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

BRATU V FLORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

BRATU V. ELENA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

BRATU V.A AFIN ANTONIO

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BRATU V.A GABRIELA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BRATUCU M. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BRATULESCU I. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BRATULESCU M. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

BREBENEL V. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

BREBU A CLAUDIA - ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 nivel mediu Respins

BREBU A. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRETCOVICI C ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BREZEANU A AUREL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

BREZEANU A CIPRIAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

BREZEANU C. CARMEN-ELIZA-ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 6.3 avansat Reusit

BREZEANU F. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

BREZEANU F. LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

BREZEANU GH ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BREZEANU GH RADUCU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BREZEANU I. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7 nivel mediu Respins

BREZEANU L. LIVIA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BRICEAG D. RALUCA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

BRICEAG S. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BRINZARU NM NICOLAE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BRINZARU SOCEANU T.D. MARIA EUGENIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 7.9 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

BRINZICA I MANUELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.1 avansat Reusit

BRINZICA S. IOANA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BRINZOI V. MADALINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

BRINZOIU D.I. ALEXANDRA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BRINZOIU L. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.3 avansat Respins

BROJBOIU S BIANCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BROZBAN S. MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

BRUMA C COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

BUBU G DRAGOS-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 7.75 Fizica 7.3 experimentat Reusit

BUCA G GHEORGHITA ADELIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BUCA I IOANA CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BUCALOIU C.M. IOANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BUCALOIU GH IULIA ALICE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BUCNERU N CATALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BUCSA A ANDREI-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

BUCUR A ECATERINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

BUCUR A. ADRIANA - PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BUCUR A. FLORINA-LIVIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BUCUR A.C. BIANCA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BUCUR C. LIVIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

BUCUR C. STEFAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BUCUR FL. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

BUCUR G MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

BUCUR GH FLORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BUCUR GH. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BUCUR GH. IONUT MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

BUCUR GH. TRAIAN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BUCUR I ELENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.65 avansat Respins

BUCUR I GRIGORE - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

BUCUR I. CLAUDIU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BUCUR I. DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BUCUR I. ENE

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BUCUR I. IONUT-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUCUR M RUXANDRA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

BUCUR M. FLORIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BUCUR M. FLORIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUCUR M. MARIAN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BUCUR MIHALACHE I. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

BUCUR N ELENA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BUCUR N MIRELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BUCUR N. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUCUR N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

BUCUR N. RALUCA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BUCUR N.V. COSTINEL-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

BUCUR S IONELA CATALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BUCUR S. MARIAN-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCUR T. GEORGIANA DIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

BUCURA V.C. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

BUCURESCU ST. IONICA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8 avansat Reusit

BUCUROIU C BOGDAN EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BUCUROIU C EDUARD CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Respins

BUDASCU G ANCUTA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUDIS R.M. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUDOIU I GABRIELA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUDOIU I IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BUDOIU T ANTOANELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 8.6 avansat Respins

BUDULECI C.M. IULIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

BUGA C. MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BUGAN I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BUHAESCU D MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BUIBAR M. LILIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUIBAR V CRISTINA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BUICA F. MIHAELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

BUICA T VALENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.15 avansat Reusit

BUIMAISTRUC A. EMILIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUIUC I FELICIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

BUJOR G. ADINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUJOR M. ANDRADA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.1 avansat Reusit

BUJOR N. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BULEANDRA H GABRIEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Fizica 5.65 experimentat Respins

BULEANDRA M. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BULEANDRA S CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

BULGAREA G ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.65 experimentat Reusit

BULGAREA M.A GIORGIAN MUGUREL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.55 experimentat Respins

BULGARIU M DANIELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BUNEA C. MIHAI GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

BUNEA I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BUNEA O MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BUNESCU C. ALEXANDRU MANUEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

BUNGETE I.D. ALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

BUNGETE V. MARIANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BURCA D GEORGIANA CORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BURCA D. OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BURCA GH. FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BURCA V. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

BURCEA A GEORGE - LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BURCEA GH. DRAGOS - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BURCEA N MIRCEA - CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 nivel mediu Respins

BURCEA V.D MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

BURDUCEA I. ANA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BURDUCEA N. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BURDUCEANU I FLORENTINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BURDUCEANU I SILVIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BURDUSEL _ CATALIN- DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BURLACU I. MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

BURLACU N ALEXANDRU SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

BURLAN M IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BURTAN S. ANAMARIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BURTESCU M. DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BURTESCU N. ELENA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

BUSCA I. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BUSUIOC I VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BUSUIOC L MARIAN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BUSUIOC T ADRIAN - MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BUSUIOC V. IOANA BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BUTCA E. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUTCA GH.F. BOGDAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUTOI A GEANINI ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BUTOI M. VALENTINA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.55 incepator Respins

BUTOI S ALEXANDRU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat N/p

BUTOIU MD DORINA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BUTUCAN I ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BUTUCEA C.V. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BUTUCEA L. ANDREI VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUTUFEI I.M. ALEXANDRU-IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUTUNOI A. EDUARD FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

BUZA GH ELENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUZA GH EMILIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BUZAIANU I GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BUZATEL I. SIMONA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BUZATU I. MARIAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

BUZATU MANESCU D. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

BUZDUGAN G DANIELA - MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BUZEA C. CONSTANTIN - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BUZEA C.E. CORNELIU VLAD

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

BUZESCU P PAULA ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

BUZESCU V. IOAN AURELIAN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CACIAMAC M. LAURENTIU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 nivel mediu N/p

CALDARARU C GHEORGHE OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5 avansat Respins

CALIMANESCU D. IONUT ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CALIN C GEORGIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CALIN C HENRIETTE-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CALIN D PAUL DUMITRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CALIN D. ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CALIN GH. MARIA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.45 nivel mediu Reusit

CALIN I. MIHAELA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CALIN M. ALEXANDRA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CALIN M. MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

CALIN N. GEORGE-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CALIN R. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.4 avansat Respins

CALIN R. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.95 avansat Respins

CALIN T. IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 experimentat Respins

CALINESCU C SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

CALINESCU N. NICOLAE - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 7.1 avansat Respins

CALMICIUC I ION MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CALOFIR C.I. MIHAIL MADALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

CALOIU GH. OANA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

CALOTA C. MARIAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

CALOTA M. ION

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CAMARA V ELENA ADINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CAMEN GH. NICULINA MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

CAPANU A MARIA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CAPANU A. ADRIAN FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

CAPATANA GH. ELISEI-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.7 avansat Respins

CAPATINA P. CATALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

CAPORALU C. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CAPRARU C. GHEORGHE-DANUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CAPRARU G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CAPSUNA C.I. ELENA - LORENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CARADAN D CRISTINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

CARAMALAU GH. ALINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CARAMALAU GH. LIGIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CARAMENT A. ELENA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

CARAMENT J. GEORGIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CARANESCU I ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CARP R. RADU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 Respins

CARSTEA C.I. ANAMARIA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CARSTEA GH. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CARSTIAN C. ION-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 incepator Respins

CARTUROIU N. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CARUNTU C. OVIDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 incepator Respins

CARUNTU I VIOREL IONUT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Psihologie 1.8 avansat Respins

CARUNTU T. TRAIAN ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CASANDRA C ANDREEA LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CASARIU G. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat N/p

CASARIU G. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu N/p

CATANA C. DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.3 avansat Reusit

CATANA L LAURA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9 avansat Reusit

CATANESCU C NICUSOR VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2 avansat Respins

CATANESCU CS ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

CATANESCU F. MARIAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CATANGIU S. GABRIEL CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CATINCA C. ADRIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

CATINCA C. MIHAELA-VIOLETA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

CATINCA T ELENA FLORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CATINCA T MARIA LILI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

CATINCA T. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

CATRINA I. IONUT

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CATRINA P. OANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CAZACEANU I. ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

CAZACIUC R ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

CAZACU C. ALINA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

CAZACU DOITA N. GABRIELA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

CAZACU I. ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CAZACU M. MIHAI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CAZACU M. ROBERT-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 experimentat Respins

CAZAN A. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.45 experimentat Respins

CENUSA N. ELENA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CEOMIRTAN E. EMILIAN-ALBERT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

CERCEL A.C. TIBERIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 avansat Respins

CERCEL C. ALEXANDRU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CERCEL C. IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CERCEL G. MIRELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

CERCEL M. MIHAI GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CERCEL M. NICOLETA-SIMONA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

CERCEL V VALENTIN-VLADUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CERCEL V. CIPRIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

CERNAT V. VICTOR OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

CERNEA A GEORGIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

CERNEA C. NARCIS

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CERNEA M. CRINEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

CERNEA N. DRAGOS IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.15 experimentat Reusit

CERNOIU C. LUMINITA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

CHELARU DUNA P. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CHELCAN G MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHELCAN I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CHERCHEZ V. GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 8 nivel mediu N/p

CHICOS S REMUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 5.05 avansat Respins

CHINTEA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CHIORNITA A. IONUT-BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

CHIOVEANU N. CLAUDIU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

CHIRAN G. GHEORGHE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

CHIRAN V. MARIA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CHIRANOIU G. BOGDAN GABRIEL

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CHIRANOIU I. ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIRANUS GH. MARIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CHIRCIU GH. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CHIRIAC D. DORINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

CHIRICA I RAZVAN CASIAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.6 experimentat Respins

CHIRICA I. IONUT DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CHIRITA C. DRAGOS STEFAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CHIRITA GH MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 avansat Reusit

CHIRITA I. EMANUELA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIRITA I. GABRIEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 6.9 experimentat Reusit

CHIRITA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIRITA M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CHIRITA V ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHIRITA V.I. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2--A1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

CHIRU G MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHIRU V. ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

CHISCOI C.D. DAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CHISER M. COSMIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CHISER V ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 avansat Reusit

CHITA D MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Fizica 5 experimentat Reusit

CHITA I. IONUT - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

CHITA M DORINA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

CHITA M. BOGDAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Informatica T2 C/C++ 5.3 experimentat Reusit

CHITAC V VASILE CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 avansat Respins

CHITESCU J. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 9.5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CHITU C. IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

CHITU E. IONUT RADU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHITU G. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

CHITU I. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

CHITU I. EDUARD IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 avansat Respins

CHITU I.C. CRISTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

CHITU S STELIAN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

CHITU V. ELENA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CHIVESCU C LIDIA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CHIVU A.V. MARIUS - EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CHIVU D MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 6.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CHIVU E. VALENTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHIVU GH CATALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

CHIVU GH. DUMITRU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CHIVU I GABRIELA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

CHIVU I. IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CHIVU N. MIHAI IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

CHIVULESCU A. DIANA - ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CHIVULESCU GH. ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHIVULESCU S. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CIAPA GH MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CIAUSU D. MIHAIL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CIAUSU M. MIRCEA GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

CICANI C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIINES F SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

CIMPEANU M. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CIMPOIERU A DANIEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 8.55 incepator Respins

CIOABA V ELENA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIOACA D. CRISTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Respins

CIOACATA P. LIVIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CIOATA S. ANDREEA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

CIOBANICA G. ALBERT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOBANU C. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Respins

CIOBANU D MIHAI ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CIOBANU GH ION-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

CIOBANU I CARMEN LILIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIOBANU I IONEL MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

CIOBANU I RODICA ANDA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CIOBANU I. CAMELIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

CIOBANU I. CONSTANTIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.3 avansat Respins

CIOBANU M CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Economie 6.85 nivel mediu Reusit

CIOBANU M GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CIOBANU M. CARMEN-ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CIOBANU N. NICOLETA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

CIOBANU P. ALEXANDRA PAULA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

CIOCA I.M ALEXANDRU COSMIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 3.85 avansat Respins

CIOCAN GH. STEFANIA ADINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CIOCAN M. LOREDANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CIOCEA L. ROXANA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

CIOCEANU V ALEXANDRA VERONICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Filosofie 9.2 avansat Reusit

CIOCHINDA I. SORINA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 experimentat Respins

CIOCHINDA N. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CIOCILTEANU M. CLAUDIA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

CIOCIOIU I IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

CIOCMATA E. MAGDALENA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIOCODEICA A. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIOCODEICA S ELENA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8 experimentat Respins

CIOCOESCU T. ELENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

CIOCOIU I GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CIOCOIU I. ADRIANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

CIOCOIU V. CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 avansat Respins

CIOCOTOIU G GHEORGHE MARINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6 avansat Respins

CIODARU M ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIODARU V DANIEL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

CIOFLAN N MARCEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIOLACU I. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

CIOMARTAN M.R. GEORGIANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--A2-- Istorie 5.5 Geografie 8.8 avansat Respins

CIOROBA D. ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIOROBA I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CIOROBA I.FL ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

CIOROBA V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

CIOROBEA I. IONEL-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIOROBEA N. NELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.4 avansat Respins

CIOROIU A. SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

CIOTEA M. ALEXANDRU-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOTEA V ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

CIREASA M DRAGOS ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIRLAN V GIORGIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIRNARU C ELENA MADALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7 nivel mediu Reusit

CIRNARU D. EMILIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9 experimentat Reusit

CIRNARU H.A. ALEXANDRU VASILE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 2.2 Limba franceza Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

CIRNARU I. ANGEL - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIRNECI C. CRISTINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIRSTEA A. CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CIRSTEA D. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTEA F. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIRSTEA GH. IULIA-ANDRA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

CIRSTEA GH. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 3.45 Fizica 5 experimentat Respins

CIRSTEA GH. SERGIU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

CIRSTEA N. LAURA IOANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CIRSTEA P. PETRE-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIRSTEA V ELENA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

CIRSTEA V. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIRSTINA H. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8 avansat Reusit

CIRSTINA I. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CIRSTINESCU V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIRSTOIU C.D. ROBERT-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CIRTOJANU M. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CISMARU C. LARISA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CISMARU C. MARIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CISMARU C.L. ADRIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

CISMARU I COSMIN ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

CISMARU N. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

CISMARU N. LEONARD FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 3.3 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

CISMARU S CONSTANTINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

CITIREAG C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CITIREAG I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CIUCA C. ANDREEA - VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIUCIOIU C SILVIU PETRUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

CIUCURE I GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

CIUFU N. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CIULEI M. GABRIEL DORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 4 experimentat Respins

CIUNEL GH. GEORGETA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CIUNEL N ELENA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CIUPERCA C. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9 avansat Reusit

CIUREA I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 incepator Respins

CIUREANU M. MARIAN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CIUSLEANU GH. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

CIZMAS I. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 3.5 Geografie 6.05 avansat Respins

CLIPEA F. ANDRUTA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Respins

CLIPEA GH. GHEORGHE - CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CLISERU F. MARIAN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 experimentat Respins

CNIAZCHEI F. MARIAN IONEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

COANDA GH. FLORINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

COBIANU L.P IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COCEAN I. CLAUDIA - GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Psihologie 7.15 nivel mediu Respins

COCIERIU M. ION CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

COCOS V.A. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Respins

COCOS V.A. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

COCOSILA C MARIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CODREANU C MIHAIL EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.15 avansat Reusit

CODROIU V ANDREEA DENISA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

COISIN F. IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

COJOCARU A.GH. MIHAI VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

COJOCARU C ANA-MARIA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

COJOCARU C. ANDREEA AIDA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU GH MIHAELA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

COJOCARU I RADUCU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COJOCARU S EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

COJOCARU V. ANDY-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COJOCARU V. LOREDANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.75 avansat Reusit

COJOCARU V.A. ALBERT - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COJOIANU C. CONSTANTIN TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat N/p

COJOIANU E.G TEODOR ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 4.2 avansat Respins

COJOIANU I. ELENA - IRENE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

COLTEA GH. FLORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

COLUMBU GH. ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.95 experimentat Reusit

COLUMBU P GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMAN C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

COMAN D. MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.5 experimentat Respins

COMAN F. NICOLAE FLORIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 incepator Respins

COMAN GH. ANITA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

COMAN GH. FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COMAN I. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COMAN I. GINEL-DAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMAN I. NICOLETA FLORENTINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COMAN M OCTAVIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.9 avansat Reusit

COMAN M. MIHAI IONUT

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

COMAN M.C ADRIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

COMAN N GHEORGHE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COMAN N. SIMONA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

COMAN O. MIHAELA IAMINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

COMAN P. MARIAN-MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

COMAN R. CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

COMAN V CIPRIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

COMAN V COSTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Respins

COMAN V. GEORGICA-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COMANEANU GH. IONELA ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

COMARNICEANU GH GHEORGHE-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 1.3 avansat Respins

COMSOIU G ELENA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Economie 6.2 experimentat Respins

CONDA I MIHAI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CONDEA I. ION-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CONDEA P CIPRIAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CONDURACHI M ALEXANDRA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.65 avansat Reusit

CONSTANTIN A DIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTIN A. GEORGE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN A. IRINA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

CONSTANTIN A. OANA ANCA HELGA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN A.N. GABRIEL-ANUS

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CONSTANTIN C ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

CONSTANTIN C.B ANDREEA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.35 avansat Reusit

CONSTANTIN C.G ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

CONSTANTIN D. VIOLETA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN E.C. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CONSTANTIN F NICOLAE SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CONSTANTIN G ELENA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

CONSTANTIN G. VALENTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN GH. AURA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.45 avansat Reusit

CONSTANTIN GH. BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CONSTANTIN GH. IONUT CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CONSTANTIN GH. MARIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 incepator Respins

CONSTANTIN I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

CONSTANTIN I. IONELA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.75 avansat Reusit

CONSTANTIN I. MIHAI LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CONSTANTIN I.S RAZVAN-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN L. ALINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

CONSTANTIN M IONELA SORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Respins

CONSTANTIN M. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN M. ANDREEA-AURA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2---A2-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

CONSTANTIN M. BOGDAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CONSTANTIN M. DORIN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CONSTANTIN M. ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN M. MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CONSTANTIN MI MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CONSTANTIN N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Respins

CONSTANTIN N. NICOLAE - IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CONSTANTIN S. ILIE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN T. GINEL DANIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN V. ELENA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.4 avansat Respins

CONSTANTINESCU C MIHAELA-SORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Respins

CONSTANTINESCU G. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

CONSTANTINESCU I. MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

CONSTANTINESCU I. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 avansat Respins

CONSTANTINESCU L. ADRIAN - IRINEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CONSTANTINESCU M.V. ANDREI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CONSTANTINESCU N. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CONSTANTINESCU N. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Istorie N/p Geografie 3.05 incepator N/p

CONSTANTINESCU O OANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CONSTANTINESCU-TITA ST. ANDREEA-IOANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CONSTANTINOIU F SILVIU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CORAGA I. BOGDAN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CORIU I. VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.8 avansat Reusit

CORIU N.S ANDREEA-EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2 nivel mediu Respins

CORLET V. VASILE-DRAGOS

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CORNOIU G. SEBASTIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

COSAC V. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

COSMA GH. GEORGIANA-MARIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba spaniola B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

COSMAN P LUMINITA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

COSNICERU V GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

COSOVEANU L.M. IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

COSTACHE A. ILIE - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COSTACHE C. CONSTANTIN TIBERIUS

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

COSTACHE C.C ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.95 experimentat Respins

COSTACHE CM IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COSTACHE D OANA ADINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

COSTACHE D. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COSTACHE D.I. EMANUEL

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.35 experimentat Reusit

COSTACHE E. MARIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Reusit

COSTACHE GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

COSTACHE GH ANDREEA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

COSTACHE GH CARMEN GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.85 incepator Reusit

COSTACHE GH IULIAN GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.1 avansat Reusit

COSTACHE GH MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.5 avansat Respins

COSTACHE GH VLAD MIHAIL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.6 avansat Reusit

COSTACHE GH.S. MIHAIL BOGDAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

COSTACHE I ELENA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica N/p nivel mediu N/p

COSTACHE I. COSMIN-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Istorie 9.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

COSTACHE I. GABRIEL EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

COSTACHE I. OANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Economie 9 experimentat Reusit

COSTACHE I.G NICOLETA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

COSTACHE M DRAGOS VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSTACHE M. BIANCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

COSTACHE N. MARINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

COSTACHE V. FLORINA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COSTACHE V. REMUS-IULIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

COSTAS N VALER CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

COSTEA D ALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.95 avansat Reusit

COSTEA I ION ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Sociologie 6.5 avansat Reusit

COSTEA I. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

COSTEA M. SAVIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

COSTOIU F. ALEXANDRU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

COSUG J NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.6 avansat Respins

COTOFANA ENE L.M. IRINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.7 avansat Respins

COTOFANA I.R. SPIRIDON-SERGIU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

COTOROGEA M. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

COTOROGEA R MINEL

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.2 avansat Reusit

COTOVELEA L.M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COTUNA R ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

COVRIG M MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

COVRIG N NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.1 experimentat Respins

COZMOLICI GH ANDA ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CRACANEL G.V. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.05 avansat Reusit

CRACANEL I. CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CRACIUN A RALUCA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.75 Limba franceza Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CRACIUN A. IULIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat N/p

CRACIUN C MADALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CRACIUN F. ANCUTA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

CRACIUN I MIHAI CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CRACIUN I SILVIA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CRACIUN I. ANDREEA ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CRACIUN I. MIHAELA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

CRACIUN I.G. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CRACIUN M DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5 avansat Respins

CRACIUN N EMILIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CRACIUN V. DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CRACIUN V.C LAURA ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

CRACIUNOIU G. ELENA ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

CRAUCIUC N. ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

CREMENESCU V. MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CRETOI D. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

CRETOI I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 8 avansat Reusit

CRETU D ADINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CRETU D ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CRETU D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

CRICON C. CERASELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 avansat Respins

CRINTEA C. OCTAVIAN VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

CRISTEA C CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CRISTEA G CRISTIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CRISTEA G. ELENA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CRISTEA J.M ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CRISTEA M NICOLETA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CRISTEA M. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CRISTEA M. GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

CRISTEA N. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

CRISTEA R. IOANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CRISTEA SERBAN M. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza Istorie 8.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CRISTEA ST EUGEN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CRISTEA V VALENTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

CRISTEA V. IONELA-VERONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CRISTESCU D MARIAN MUGUREL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRISTESCU E.GH. NICOLAE CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

CRISTIAN A. PETRUTA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CRISTIAN D.C. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRISTIAN GH. MARIUS-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CRISTIAN I. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CRISTIAN N MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 avansat Respins

CRIVAT G MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.1 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 1.6 avansat Respins

CRIVINEANU C. FLORINA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CROITOR I BOGDAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.35 experimentat Respins

CROITORU GH.M. AGNOLELA-FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CROITORU MT MIHAIL BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8 avansat Reusit

CROITORU N NICULINA - ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

CROITORU V GETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CROITORU V VASILICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CROVEANU M. ANDREEA IULIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

CRUCERU M. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CUCUI R.L. FLORINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CUDERA M. EDUARD CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CURCA I. MARIA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator N/p

CURCA S.N. ANDREEA-CORINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CURCHI CN BEATRICE MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Respins

CURELEA V CODRUT MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CURPENE I ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CURTASU G ALEXANDRU VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CURTUHUZ I. ALICE GEORGIANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CUSAI M.E MARIUS MADALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.45 avansat Respins

CUTA D. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

CUTA I DANIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CUTA L. ANDREEA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9 experimentat Reusit

CUTUBAN V. GABRIELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

DAIA N. COSTINEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

DAIA P NICOLETA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.25 avansat Reusit

DAMASCHIN V. VICTOR

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Istorie 5 Geografie 6.4 incepator Respins

DAMIAN A. ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DAMIAN D IOANA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DAMIAN I COSMIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAN F IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 incepator Respins

DAN G.V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

DAN GH. ANDREEA - DIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DAN I. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

DAN L ALIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DAN M.S. ANCA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DAN N. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 5.5 avansat Reusit

DAN S. CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Economie 5.7 avansat Respins

DAN V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 1.7 avansat Respins

DANCIU C. ALEXANDRU GHEORGHE

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DANCIU V. ELENA - LUANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 8.6 avansat Respins

DANCIULESCU C. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DANDU C. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 nivel mediu Respins

DARABAN A. LACRAMIOARA DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DARABAN V. ANDRADA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

DASCALU GH LAURENTIU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

DASCALU GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DASCALU I IULIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8 experimentat Reusit

DAVID G ALEXANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

DAVID GH. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9 avansat Reusit

DAVID GH. JENIFER

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

DAVID I GHEORGHE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 avansat Respins

DAVID I ION ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

DAVID I. IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

DAVID M. IONELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

DAVID N. ANDREI SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

DAVID N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DAVID V. DIANA-VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.8 avansat Reusit

DAVIDESCU P DANIEL BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DEACU GH TUDOR GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.85 avansat Reusit

DEFTU G. DIANA-MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

DEFTU V. ANDREEA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

DELBACI D. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

DELISOR C. MIHAELA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.55 experimentat Reusit

DESCULTU M.V. DORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.45 incepator Respins

DESPA E CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.6 avansat Respins

DIACONEASA MATEI T IULIANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.85 avansat Respins

DIACONESCU C. CONSTANTIN -LORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DIACONESCU GH.B. GEORGE-BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

DIACONESCU M. ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

DIACONESCU M.V. ANDA SINZIANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

DIACONESCU N.R. ANA-MARIA-SMARANDA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DIACONU A.V. IOANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DIACONU D. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

DIACONU D. MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

DIACONU D.D. ION VLADUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DIACONU G. MARIANA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIACONU I DUMITRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DICU A. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DICU C. OCTAVIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DICU I. ANDREEA - FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.2 experimentat Respins

DICU M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DICU V. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DIMA N MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DIMA N. IONUT NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

DIMA N. VASILE-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

DIMA ST. AURELIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DIMA V MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIMA V. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DIMA V. MIOARA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DIMACHE C. EMILIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DIMACHE S. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DIN FL. IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

DINA GH SORIN GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DINA N. NICOLAE-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

DINCA B BOGDAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

DINCA D GEORGIANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

DINCA GH BEATRICE CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DINCA GH. GHEORGHE ADELIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

DINCA GH. MARIAN GABRIEL

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DINCA I. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DINCA I. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.8 avansat Reusit

DINCA I. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

DINCA M SICA-CERASELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.1 nivel mediu N/p

DINCA M. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.65 avansat Reusit

DINCA M.L. IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 6.55 experimentat Reusit

DINCA N OANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

DINCA N. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 avansat Reusit

DINCA N. MIHAI VASILE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-A2 Matematica T1 3.55 Fizica 5.1 avansat Respins

DINCA T.C. IULIA-MADALINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DINCA V NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DINCA V. GABRIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DINCA V. MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

DINESCU A ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DINESCU M.C. ANA MARIA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

DINGEANU I IOANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

DINICA A GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DINICA M. ANDREEA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

DINISOR M. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 6.7 avansat Reusit

DINITA I CARMEN MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DINU COTOFANA G. RADU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DINU A SANDA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DINU A. GEORGIANA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

DINU A. NICOLETA-DENISA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

DINU C ELENA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DINU C GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DINU C. ALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

DINU C. EUGEN STEFANEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Respins

DINU C. SIMINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

DINU C. VALENTIN-REMUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

DINU C.I. ANDRE-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

DINU D. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

DINU D. ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DINU D. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

DINU D. IOAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

DINU F FLORIN-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

DINU F MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

DINU F. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 incepator Respins

DINU G ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

DINU G GEORGIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu N/p

DINU G. GEORGE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

DINU G. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DINU G.N. MARINELA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINU GH NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

DINU GH. CATALIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DINU GH.L. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-A1-B1-B2 Istorie 9.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DINU I ELENA RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINU I IONUT VIOREL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.3 avansat Reusit

DINU I MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.65 avansat Reusit

DINU I NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DINU I. ANDREEA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

DINU I. CONSTANTIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

DINU I. LAVINIU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 7 experimentat Reusit

DINU I. MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba italiana A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DINU L.M. GABRIEL RAZVAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

DINU M. ADRIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.4 experimentat Respins

DINU M. DANIEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

DINU M. GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

DINU N LAURA ROXANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DINU N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

DINU N. IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DINU N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

DINU N. MIHAELA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DINU N. RADU-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6 experimentat Respins

DINU R. GEORGE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DINU T SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 7 incepator Respins

DINU V CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 avansat Reusit

DINU V. BOGDAN-STEFAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DINU V. SORIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

DINU-SUICA V. MARIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 incepator Respins

DIONISIE N CARMEN-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.5 experimentat Reusit

DITA M ANDREI GIORGIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DITA V. COSTINELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DITESCU T ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Istorie 7.55 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DITESCU T GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba rusa B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.6 avansat Respins

DOAMNA D. ALEXANDRU LUIGI

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DOANTA A. MARIAN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DOANTA G. STEFAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DOBRE B. BEATRICE - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DOBRE C. CATALIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

DOBRE C. ROXANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

DOBRE D AURELIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DOBRE E. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

DOBRE E. LAUR-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

DOBRE GH. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DOBRE GH. ELENA-ALINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Respins

DOBRE GH. VASILE - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

DOBRE I FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 5.5 experimentat Reusit

DOBRE I NICULINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DOBRE I RALUCA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.5 nivel mediu Reusit

DOBRE I. MARIAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

DOBRE I.S. MIHAI-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

DOBRE M EUGEN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 5.9 avansat Respins

DOBRE M. ANDREEA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DOBRE M. GEORGE RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DOBRE N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

DOBRE N. FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DOBRE N. IONEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

DOBRE P. DARIUS MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOBRE P. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.15 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

DOBRE R EUGEN IONUT

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOBRE S. VASILE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

DOBRE V. ANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DOBRESCU A. ANDREEA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DOBRESCU A.M. TIBERIU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.2 experimentat Respins

DOBRESCU H. OANA-MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

DOBRESCU I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

DOBRESCU N. ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DOBRICA I. FLORIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

DOBRICA M. MIHAI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DOBRICA ST. ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

DOBRIN C. CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-- Matematica T2 7.35 Geografie 8.6 incepator Reusit

DOBRIN D. DANIELA CATALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DOBROTA I. MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DOCHIA M. IOAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DOGAREL C ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

DOGARU I. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOGARU L. ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOGARU V. MARIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

DOJANA C. FLORENTINA - LAURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DOJANA I. IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

DONDOI V. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.85 nivel mediu Respins

DONE D.D. VERONICA-ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.85 Informatica T2 C/C++ 5.1 avansat Respins

DORDEA M. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

DOROBANTU GH. ION

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

DOROBANTU M. ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DOROBANTU N FLORIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DOROBANTU V DANIELA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DORVOS N ANDREEA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

DOVLEAC G. IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRACEA D. MARIA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.05 experimentat Respins

DRAGA S. ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGAESCU I. ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DRAGAN G. GHEORGHE EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

DRAGAN GM SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DRAGAN N GHEORGHITA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DRAGAN V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

DRAGHICI B. VLAD ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.4 Fizica 9.15 experimentat Reusit

DRAGHICI D. TINCA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI G DORU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DRAGHICI G. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DRAGHICI I. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

DRAGHICI L.M. ANTONIO-LAUR

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DRAGHICI M MARIUS CATALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.5 avansat Reusit

DRAGHICI M. GEORGIAN-REMUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DRAGHICI N ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.7 avansat Respins

DRAGHICI N CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 avansat Respins

DRAGHICI N. ELENA-CRISTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DRAGHICI T IULIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

DRAGHICI V OCTAVIAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.65 avansat Reusit

DRAGHICI V. ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DRAGHICIU G. ION SERGIU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

DRAGNE A MIHAELA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DRAGNE GH ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 8.1 experimentat Reusit

DRAGNE T. TEODOR FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DRAGNE V. VASILE-DAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 incepator Respins

DRAGNEA A.P. ADRIAN PUIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

DRAGNEA G RUXANDRA - FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DRAGNEA M. GHEORGHE DANUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

DRAGNEA M. MADALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 6 avansat Respins

DRAGOESCU I. IONELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DRAGOI C ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

DRAGOI C. LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5.1 incepator Respins

DRAGOI C. MARIAN-DANUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

DRAGOI D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

DRAGOI D. COSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DRAGOI D.I. CATALIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

DRAGOI D.I. IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGOI I. GABRIEL ANTONEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

DRAGOI N. NICOLAE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR A. CONSTANTIN - ALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

DRAGOMIR C. DENISA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

DRAGOMIR C.C. IOANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

DRAGOMIR DM SIMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DRAGOMIR E. STEFANIA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR G. NICOLAE OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

DRAGOMIR GH IONUT MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR I ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR I DRAGOS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

DRAGOMIR I IOAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. ANDREEA-DANIELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.75 avansat Reusit

DRAGOMIR I. ION EDUARD

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DRAGOMIR I. VASILE RAZVAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

DRAGOMIR M ANDREI LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR M. REBECA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

DRAGOMIR M.A. VLADUT-MARIO

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Fizica 6.7 experimentat Reusit

DRAGOMIR S. ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR S.E. ADELIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR ST. IONUT-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR V MARIA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR V. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR V. VALENTIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

DRAGOMIRESCU C. ILEANA-CRISTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DRAGOSLAV C ANGELA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DRAGU A ANTOANETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DRAGULESCU I MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGUS GH. GHEORGHITA PUITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.4 incepator Respins

DRAGUSIN GH. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DRAGUT G CLAUDIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 nivel mediu Reusit

DRAGUT G STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DRAGUT I. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

DROSU V.M. ADRIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Respins

DUCA G. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DUCEA I COSMIN DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DUCU N RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.55 avansat Reusit

DUDAU C CIPRIAN ION

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

DUDAU G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

DUDAU G PETRUTA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

DUDESCU M.I. ANDREEA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

DUDUMAN C. ALEXANDRU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

DUIA M. MARIA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DUMAN G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DUMAN I IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

DUMBRAVA C ION-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

DUMBRAVA D.A. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

DUMINICA I. CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DUMINICA N. DUMITRU - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

DUMINICIOIU S. STELIAN-ION

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DUMITRA I. ANDREI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRA V. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

DUMITRACHE D. ELENA-MADALINA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba spaniola B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

DUMITRACHE G. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-- Matematica T2 1 Geografie 6.4 incepator Respins

DUMITRACHE GH. CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE M MARIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 incepator Respins

DUMITRACHE M SILVIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRACHE M. ANDREEA-MIRELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.65 avansat Reusit

DUMITRACHE M.B RADU-LAURIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DUMITRACHE N FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.6 avansat Respins

DUMITRACHE N MIRELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu N/p

DUMITRACHE N. MARIAN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE P. GHEORGHE-ADRIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

DUMITRACHE V. CATALINA-ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

DUMITRACHE-SOROIU C. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DUMITRASCU C LUCIAN ION

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU F.D. LEONARDO-STEFANUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

DUMITRASCU GH VALENTINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.85 avansat Reusit

DUMITRASCU GR. GRIGORAS-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU GR. NICUSOR-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DUMITRASCU I.C MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMITRASCU V. DOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DUMITRESCU C. ELENA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DUMITRESCU C. STEFAN FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

DUMITRESCU C.L. IOANA-DENISA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

DUMITRESCU C.M. MIHAELA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. BIANCA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DUMITRESCU GH. ELENA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRESCU I. MARIA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.44 nivel mediu Respins

DUMITRESCU L. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

DUMITRESCU M IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

DUMITRESCU M.C. CORNELIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

DUMITRESCU N CARMEN ELISABETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

DUMITRESCU N. MARIUS - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

DUMITRESCU V. ALINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DUMITRICA G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRICA GH IULIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

DUMITRICA I.N LAURA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

DUMITRU A. DENISA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRU A. FLORENTINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DUMITRU A. GEORGIANA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DUMITRU A. VALENTIN-DANIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.25 nivel mediu Respins

DUMITRU C TEODOR -GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DUMITRU C. ANDREEA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1--B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DUMITRU C. CONSTANTIN EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DUMITRU C. FLORIN - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DUMITRU C. IONUT VOLTER

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DUMITRU C. OANA-GEORGIANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

DUMITRU C. STEFANIA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

DUMITRU D CRISTINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DUMITRU D MADALINA CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

DUMITRU D. BOGDAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DUMITRU E. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRU E. FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DUMITRU F. IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

DUMITRU G CONSTANTIN CRISTI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

DUMITRU G STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRU G. ANDRADA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

DUMITRU G. CLAUDIU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.55 avansat Reusit

DUMITRU G. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

DUMITRU G. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRU G. NICOLETA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

DUMITRU GH MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DUMITRU GH. FENICIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

DUMITRU GH. VALENTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

DUMITRU I ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DUMITRU I. ELENA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

DUMITRU I. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.85 Fizica 6.15 avansat Reusit

DUMITRU I. FLORIN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.05 incepator Respins

DUMITRU I. IOANA - SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Respins

DUMITRU I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 1.9 avansat Respins

DUMITRU I. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMITRU I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DUMITRU I.S. CRISTINA-VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

DUMITRU M. FLORIN-IONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 9.4 avansat Reusit

DUMITRU M. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A1-B1-A2-A1-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DUMITRU M. LAVINIA-MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

DUMITRU M.C. GRECU - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRU N. IOANA-GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DUMITRU P. ALIN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.4 avansat Respins

DUMITRU S PETRICA-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

DUMITRU V MIHAI VALERIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

DUMITRU V. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU V. CORINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMITRU V. ELENA - RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 incepator Respins

DUMITRU V. ROXANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

DUNA D.I. LOREDANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DUNA V.Z. ARMAND DAVID

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

DURJAN I DENIS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUSA GH. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 incepator Respins

DUTA A. EUGEN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

DUTA G ELENA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DUTA GH EUGEN-EMILIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DUTA I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

DUTA I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

DUTA I. IONELA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DUTA I. IONUT-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.15 incepator Respins

DUTA M. ALEXANDRA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DUTA M. IOANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

DUTA N ION

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DUTA R. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DUTA R. SERGIU - VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

DUTA V. ELENA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

DUTA Z. CONSTANTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

DUTAN S. PAUL ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.4 incepator N/p

DUTCA I. SIMONA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DUTESCU D. IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DUTU AL. ADRIANA IULIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

DUTU L. DANIEL-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DUTU N. ILIE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

EANA D. NICUSOR-SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

EANA GH. IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 3.1 Geografie 5 incepator Respins

EANA I. RALUCA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

EANA N. CRISTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

EANA R. MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ECHIM T EDUARD

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

EFRIM C. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

EFTIMIE C. IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

EFTIMIE C.V. ALIN - PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

EFTIMIE GH.G. RADU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

EFTIMIE I. STEFANA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

EFTIMIE V. ANDREI COSTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 1.6 avansat N/p

ENACHE A SORIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

ENACHE A. MARIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.85 Informatica T2 C/C++ 3.9 experimentat Respins

ENACHE C MARIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ENACHE C. FLORICA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

ENACHE C. NARCIS NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ENACHE E. PAULA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

ENACHE F. GEORGE-MIHAITA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Fizica 3 experimentat Respins

ENACHE G. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.9 avansat Respins

ENACHE GH. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1.5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

ENACHE GH. VIORICA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.7 avansat Reusit

ENACHE H. ANGELY MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ENACHE I ALEXANDRU MARIUS

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

ENACHE I GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

ENACHE I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ENACHE I PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

ENACHE I STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ENACHE I STEFAN EMIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.5 avansat Respins

ENACHE I STEFANIA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ENACHE I. ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ENACHE I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ENACHE M CLAUDIU PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ENACHE M. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ENACHE M. MIHAELA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 incepator Respins

ENACHE M. NICOLETA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ENACHE M.I. RODICA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ENACHE N. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

ENACHE N. SORIN-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

ENACHE S ALEXANDRA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ENACHE S. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 6 experimentat Reusit

ENACHE T IONUT MALIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ENACHE V ILIE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ENACHESCU I. IOANA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ENACHI T JENI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ENCEA V. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ENCIU D GEORGETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Respins

ENE A.N. MIHAELA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ENE C. ILIE CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ENE GH MARILENA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

ENE I NICOLETA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

ENE I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--A1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ENE M. MARIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ENE M. MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ENE M. NICOLAE CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ENE O. VIORICA - DIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 7.9 avansat Respins

ENE P. ADRIAN - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

ENE V. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

ENE V.C FRUMENTIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

ENE V.D MIHAI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 nivel mediu Respins

ENESCU J CONSTANTIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

ENICA I ION-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9 experimentat Respins

EPARU I.D. ANGELO GEORGE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.1 experimentat Reusit

EPURE . ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

EPURE G CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

EREMIA G ELENA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5.2 incepator Respins

EREMIA GH ELENA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

EREMIA M. IONUT-DORIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

EREMIA P. BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.85 nivel mediu Respins

ERLICH M. SEBASTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 8 experimentat Reusit

FAGADARU I TEOFIL-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza N/p Matematica T2 1.55 Fizica N/p incepator N/p

FAGETEANU N DINEL-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

FALCAS C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.05 avansat Respins

FALCAS C. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.05 avansat Respins

FANICA A MIHAELA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

FANITA G. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

FARCUS C. EMMA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A1-B1-A2-B2-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FASIE A. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.65 avansat Respins

FASIE G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 incepator Respins

FEIEER G.N. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

FELEA D. ALEXANDRA COSMINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

FELEA V.T CODRIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

FERARU S IONUT

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

FIERARU T MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

FILEA GH ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

FILIMON E. IONUT

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

FILIP I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FILIP M. MARIUS - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FILIP ST. COSMIN-IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

FILIP ST. NICUSOR-ADRIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

FILIP ST.M. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Reusit

FILIP V. IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FILIP V. NICOLAE RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FILIPOIU E. ALBERTO-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

FILODOR F. MARIA - MADALINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 9.2 avansat Respins

FIRATOIU D. IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

FIRTADE M. MARCELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

FLOAREA D. MIRABELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

FLOAREA I. MIHAI ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.45 avansat Respins

FLOAREA I. VALENTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

FLOREA A. IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FLOREA C EUGEN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

FLOREA E.M. COSMIN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FLOREA I GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

FLOREA I MIHAI RADUCU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

FLOREA I. ALEXANDRU - IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

FLOREA I. ANDREI-ION

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FLOREA I. MARIO-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FLOREA I.C. IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.1 avansat Reusit

FLOREA M ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 10 nivel mediu Reusit

FLOREA M. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.8 avansat Reusit

FLOREA M. SORINA-GEANINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FLOREA M.I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

FLOREA N. RALUCA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

FLOREA P. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

FLOREA R.F. GEORGIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FLOREA V. ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FLOREA VI AURELIA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Fizica 9.7 experimentat Reusit

FLORESCU A.E. MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

FLORESCU C. ILEANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

FLORESCU C. VALENTIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLORESCU C.M ADRIANA CEZARINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

FLORESCU I.A. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

FLORESCU M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

FLORESCU M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

FLORESCU P.N. PETRUTA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

FLORIA M OANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 nivel mediu Reusit

FLORICICA A. ROBERT-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

FLORICICA C. MARIAN-COSTEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

FLUTURASI D IONELA-VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FOCEAC M DANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 avansat Reusit

FOLEA I. DANIELA - STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FOLEA M ADRIAN-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.05 avansat Respins

FOLEA N ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

FOLEA N. ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FOLEA S. ELENA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FORT I ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.1 avansat Reusit

FOTA N. GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana 7.55 Limba engleza Matematica T3 5.75 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

FOTA V. IONELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FOTACHE C. EDUARD - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

FRANCU M. MIRCEA BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

FRATILA C FLAVIUS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

FRATILA GH.S. ALMA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 8.65 experimentat Reusit

FRINCU M. IACOV ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Respins

FRINCU V. CORNELIU-DANIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FULGA V ALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

FURDUI D. ANDREI MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

FURTUNA D. CATALIN-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 6.6 experimentat Respins

FURTUNA M. GEORGE-RAZVAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

FURTUNA M. SEBASTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GABREA C. ION - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

GAE A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.6 avansat Respins

GAFITOIU M. IZABELA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

GAGIU C MARIA OFELIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 3.3 avansat Respins

GAGIU C. CATALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GAGIU C. CRISTIAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GAIS M. NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GALCA FL AURELIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GAMAN G. MIHAI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GANCIU I LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GANTA M. MARIUS-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

GASPAR C. GABRIEL-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

GATEJ GH. SORINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

GATEJ I. NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

GAUREANU M. FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAVAT G FLORIN - CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

GAVAT R CLAUDIA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

GAVRILA I. ELENA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

GAVRILA N GINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

GAVRILA N. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

GAVRILIUC G COSMINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GAVRILOIU I. IONEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

GEACAR A. ANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator N/p

GEACAR C LIVIA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GEALA GH. GEORGETA - SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GEAMBASU R.G. RALUCA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GEAMBASU V MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.15 experimentat Respins

GEANGU GH CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

GEANTA A. MONALISA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

GEANTA B. RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GEANTA L. CATALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GEARTU C VASILE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 1.1 avansat Respins

GEARTU G SAMUEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GENOIU E. GHEORGHE SILVIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

GEORGESCU B.O ANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.45 avansat Reusit

GEORGESCU C. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GEORGESCU D. ALFRED CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

GEORGESCU D.C. GHEORGHE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 9.4 Geografie 6.9 avansat Reusit

GEORGESCU F STELUTA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GEORGESCU G. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GEORGESCU GH. GEORGIANA-IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

GEORGESCU H.N. VLAD

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

GEORGESCU I ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GEORGESCU I. ANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

GEORGESCU I. DENISSA MARIA ALESSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Economie 7 experimentat Reusit

GEORGESCU I. SERGIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

GEORGESCU L. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 7.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GEORGESCU M ALINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Reusit

GEORGESCU M. ANABELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

GEORGESCU M. MARIAN-VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

GEORGESCU M.D. IULIAN NICOLO

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 8.2 avansat Reusit

GEORGESCU N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GEORGESCU R DANIELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GEORGESCU V.N. ANA MARIA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GEREA I CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

GHEABURCU V. IOANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GHEBOIANU C LIVIU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

GHEBOIANU G. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

GHEBOIANU M FLORENTINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

GHEBOIANU M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

GHEBOIANU R.FL. DENISA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GHECIU F IONUT-DOREL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GHECIU I FLORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

GHECIU M DANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GHENCIULESCU G IOANA CORINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

GHENEA C IOANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GHEOGHE M MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

GHEOLDUS D. CATALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE A. CATALIN - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE C. ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

GHEORGHE C. CATALIN-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

GHEORGHE C. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GHEORGHE C. RALUCA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GHEORGHE D. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE D. GEORGIAN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GHEORGHE D. OVIDIU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 7 experimentat Reusit

GHEORGHE F IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GHEORGHE F MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

GHEORGHE F. MARIUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.8 experimentat Respins

GHEORGHE F.V. TEODOR - STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

GHEORGHE G COSMIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

GHEORGHE GH. GEORGETA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH. GEORGIAN - LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GHEORGHE GH. RAZVAN FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GHEORGHE I. AURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHEORGHE I. DOINITA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

GHEORGHE I. GEORGIANA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2---A2-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE I. IONUT DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GHEORGHE I. MARIANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

GHEORGHE I. MIHAELA - NATALIA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 9.4 avansat Respins

GHEORGHE I. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GHEORGHE I. OANA ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 6.5 avansat Reusit

GHEORGHE I. RALUCA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 8.6 experimentat Respins

GHEORGHE I.A. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

GHEORGHE L ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.8 experimentat Reusit

GHEORGHE M ADRIAN-DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 incepator Respins

GHEORGHE M IONUT AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.55 avansat Respins

GHEORGHE M. ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.45 experimentat Respins

GHEORGHE M. ANA-MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Psihologie 3.75 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. ANDREI NICOLAE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

GHEORGHE M. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. IULIANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. MARIUS RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2 Geografie 7.55 experimentat Respins

GHEORGHE N. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE N. STEFAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE O.V. MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GHEORGHE P. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 9.6 avansat Respins

GHEORGHE S.N. CRISTINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

GHEORGHE T. MIHAI CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

GHEORGHE V FLORIN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

GHEORGHE V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

GHEORGHE V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GHEORGHIAS GH ELENA RALUCA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

GHEORGHIOIU D. ELENA-DORELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

GHEORGHISAN I. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

GHEORGHITA V IONUT - VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHEORGHIU E. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.75 Fizica 6.7 experimentat Reusit

GHEORGHIU M IRINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.95 incepator Respins

GHEORGHIU S. ANDREIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

GHEORGHIULESCU G. MARIUS ELVIS

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

GHERGHE G. ANTOANETA VERONICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GHERGHINA C. IOANA-CLAUDIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 incepator Respins

GHERGHINA C. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

GHERGHINA L RUXANDRA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

GHERGHINA S MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GHIABURCU G. ANDREI - LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GHIABURU M. MIHAELA-DENISA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

GHICA GH. EMANUEL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GHICA M.A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GHICULESCU N. ALEXANDRU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GHIMBAS N IZABELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.6 avansat Reusit

GHINDA J MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHINEA F ALIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GHINEA GH VICTORIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 5.5 avansat Reusit

GHINEA N. NICOLAE VIRGILIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.6 incepator Respins

GHINEA ST ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

GHINEA ST. STEFAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GHINEA T MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GHINEA V. ELENA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

GHINOIU GH GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

GHINOIU V.V. NICOLAE - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.45 avansat Reusit

GHIOLDUS GH. ALEXANDRU COSTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHIORGHE C. ANDRA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 10 avansat Respins

GHIORGHE R.D. ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GHIORGHILAS ST. GEORGIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

GHIRA A. ANDREI - LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.25 experimentat Respins

GHITA A. ADELINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

GHITA C IONUT ELIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

GHITA C. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

GHITA C. MARIUS-VALENTIN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHITA CALOTA I. GEORGIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 incepator Respins

GHITA D. CRISTINA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHITA D. FLORIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GHITA F. OANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GHITA G. ADRIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GHITA GH. STEFAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 4.3 experimentat Respins

GHITA I ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.45 avansat Reusit

GHITA I MARIUS FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 5 experimentat Respins

GHITA I. BENIAMIN-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GHITA I. ELENA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

GHITA I. IONEL VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

GHITA I. VASILE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

GHITA M. MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GHITA P. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

GHITA S.I. ALEXANDRA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

GHITA V. GEORGIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

GHITA V. RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 5.65 avansat Reusit

GHITA V. RAZVAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.05 avansat Reusit

GHITESCU G.C. IRINA MARIANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHITESCU V. ANDREEA MONICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

GHITOI L COSTIN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHITOI M. MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GHIURES M DANIELA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--A2-- Istorie 7.5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

GHIURES V ALEXANDRU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 4 avansat Respins

GHIZDEANU V ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

GICA D. EMANUEL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GIDEA P. ALEXANDRA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GIDESCU C. CONSTANTIN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GILIE C. ALEXANDRU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GILMEANU C ALEXANDRU-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GILMEANU P MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

GIMBA C.G. CLAUDIU CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GINDAC S ALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

GINGA B ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 6.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GIRLA I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GIURCA L MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.1 experimentat Reusit

GIURCA V. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

GIUREA D EDUARD DAVID

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

GLODEANU L. ANITA - EDWINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GLONT AL. LAURENTIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

GOCIU C. ELENA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GODJA ROMAN V IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.2 avansat Respins

GOGIOIU A.V. IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GOGIOIU I ELENA ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

GOGOASE PARASCHIV GH MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.5 avansat Reusit

GOGU L. GERARD-PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GOGU V. MIHAIL-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GOICEA G ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GOIDESCU D.T. OFELIA-COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

GOLOIU G ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GOLUMBOVICI GH. MARIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

GORAN GH ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GORDU C. COSTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

GORDU C. ZINA SIMINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

GORGON N.C. RENATA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Respins

GORNOAVA V. ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

GRADINARU M.I. NICOLAE ALIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

GRANDEA D. SUZANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GRECU C IONELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRECU G. GHEORGHITA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRECU M ANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Economie 3.6 experimentat Respins

GRECU M.M. ALIN - MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

GRECU V GEORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GRECU V. IULIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GRECULESCU C ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 8 experimentat Reusit

GRIGORAS D. DRAGOS-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 avansat Respins

GRIGORAS ST. ADRIAN-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 7 Limba franceza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GRIGORASCU GH. CATALIN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.55 experimentat Respins

GRIGORE C ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GRIGORE C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GRIGORE C. IONEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

GRIGORE D ANDREEA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GRIGORE D IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

GRIGORE D MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GRIGORE D. IONELA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRIGORE E GEORGE - MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GRIGORE F. CATALIN-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

GRIGORE G OCTAVIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GRIGORE GH NICOLETA ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRIGORE I CORNEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.8 avansat Respins

GRIGORE I. EUGEN-PETRE

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.1 incepator Respins

GRIGORE L. GABRIELA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GRIGORE L. GEORGIAN LORIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

GRIGORE L. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GRIGORE M LUCIANA - NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

GRIGORE M. IONUT-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GRIGORE M. RODICA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

GRIGORE N. ADRIANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

GRIGORE N. ALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 3 avansat Respins

GRIGORE N. MARIA-CAMELIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GRIGORE N. NICOLAE - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GRIGORE N.I. STEFAN - FELICIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GRIGORE V. ALEXANDRU SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GRIGORE V. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GRIGORE-FILIP V. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

GRIGORESCU M FLORIN SILVIU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

GRIGORESCU V.D. BIANCA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

GRIGORITA D AUREL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

GRIGOROIU C. VLAD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

GRIGOROIU I. BIANCA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GRIGOROIU I. IULIANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 avansat Respins

GRINDEI M ALEXANDRU - CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GROSU G. IONUT

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GROZA I. VIOLETA NADIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

GROZAV L. GABRIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

GRUITA I. COSMIN-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GRUITOIU P. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GRUIU I. CIPRIAN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.55 experimentat Respins

GUGIU C.M. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

GUGIU GH. IONUT

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GUGU A. TEODORA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p incepator Eliminat din examen

GUIP E. ALBERT DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GULIANU V FLORIN CRISTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.65 avansat Respins

GULIANU V MARIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.8 avansat Respins

GURAU C BOGDAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GURAU C CONSTANTIN RADUCU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

GURAU M ANDREEA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 10 avansat Reusit

GURESA S. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GURGU A.GH. MARIAN - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

GURGU D.F. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.75 avansat Respins

GURGU I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

GURGU M.V. OANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GUSATU M. DIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.7 experimentat Respins

GUSTER I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.05 avansat Respins

GUSTER I ELENA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.15 nivel mediu Respins

GUTA DC ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GUTA GH. JENICA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GUTA N. ION-DANIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

GUTA N. MARIA IOLANDA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GUTAN R. IONUT CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

GUTOIU V. MIRELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GUTU G IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

GUTU G MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

GUZUN C.C. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.2 experimentat Reusit

HABEANU G ROMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

HABEANU V.M. BEATRIS-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

HABUDEANU FL ALINA IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

HALACIUGA I. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HAMZA V. EDUARD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

HANGIU V. MARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

HANZA V SANDEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator N/p

HAPAU M. ELENA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

HARABULA R. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6 experimentat Reusit

HARAPU L.M. LAURA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

HARNAGEA M IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

HEASCA I. ANDREEA-LAVINIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

HERA D. DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

HERGHELEGIU V.B. IONUT BUJOREL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

HINSU S. BEATRICE IONELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

HIRJOI D FLORIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

HOARTA N POMPILIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.3 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

HOGIOIU I. FLORINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

HOMEGHI GH MARIA-ALISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

HORJOAGA FL LUCIAN FLORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5 experimentat Respins

HOSMAN E OXANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 incepator N/p

HOSSZU M. CLARA - BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.25 experimentat Reusit

HRISTEA P GABRIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

HUECI M. CATALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HUIAN M. MARCELICA SIMONA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

HUIU C. VLADUT - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HUIU F MIRUNA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HUIU M.B. VICTOR-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

HUJA P. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.85 avansat Respins

HUTAN L. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HUZUI V. ION FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

IACOB C CRISTI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.75 avansat Reusit

IACOB C. MARINA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

IACOB D. TUDOR-VLAD

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

IACOB N RELU COSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.85 avansat Respins

IACOB V. CODRUT VASILE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.5 avansat Respins

IACOBESCU A DENISA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 8.25 avansat Reusit

IACOBESCU V IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 avansat Reusit

IAMANDI A. VIORICA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 8.25 avansat Respins

IAMANDI G. IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

IAMANDI O. OVIDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IANA M MIHAELA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.55 avansat Respins

IANCU _ PETRUTA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

IANCU A PETRUTA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

IANCU C ANDREI-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

IANCU C. MIHAI - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

IANCU C. THOMAS - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

IANCU D DIANA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.2 avansat Reusit

IANCU GH CORINA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

IANCU I STEFAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 2.9 Geografie 5.35 avansat Respins

IANCU I.D ION-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

IANCU M CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

IANCU M. ALEXANDRU GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

IANCU S. ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IANCU V.V. VIRGIL - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.4 avansat Respins

IANI V.A. CRISTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

ICATOIU D. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ICHIM GH. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ICHIMAS M. GEORGIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 6.2 experimentat Reusit

IDICLIU GH. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

IFRIM C ELENA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.3 avansat Respins

IFRIM F IOANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

IFRIM GH. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

IFRIM I MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

IFRIM SN MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 1.2 incepator Respins

IFTIMIE I.L. ANDREI-LUCIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

IFTODE I. PETRUT - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

IGNAT D. BIANCA ANDREEA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

IGNAT E ADELIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.6 experimentat Respins

IGNATOIU C.V ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

ILEANA N MIHAI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

ILIE A. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

ILIE A. BIANCA OCTAVIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

ILIE A. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.6 avansat Respins

ILIE A. SERGIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat N/p

ILIE C MIRELA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ILIE C. MARIAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ILIE D VICTOR

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

ILIE D. FLORENTINA ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

ILIE D. ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ILIE F. LUCIAN - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

ILIE G. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ILIE GH ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.45 avansat Respins

ILIE GH MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ILIE GH. CATALINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

ILIE I COSMIN-PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ILIE I. MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ILIE I. MARIUS

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

ILIE I.M. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.1 avansat Respins

ILIE M STELUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

ILIE M. DANIEL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ILIE M. PETRUTA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

ILIE M.G. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ILIE N IONELA GILIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 7.3 incepator Reusit

ILIE N. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ILIE N.S. SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Economie 9.75 experimentat Reusit

ILIE P ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

ILIE P VIORICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

ILIE ST. ANDREEA - FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ILIE T. ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ILIE V IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

ILIE V.D. ELENA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

ILIE-DAVID I. SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

ILIESCU A ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 avansat Respins

ILIESCU D. EMANUEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

ILIESCU I. MARIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

ILIESCU J. ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ILIESCU M. CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ILIESCU S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ILIESCU T. MARIUS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

ILINA G. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ILINA V. ALEXANDRA-NICOLETA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

ILINCA C. ION-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.5 avansat Respins

ILINCA I CONSTANTIN DANUT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.2 avansat Respins

ILINCA I LAVINIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.5 avansat Respins

ILINCA I. MARIANA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

ILINCA I. ZANFIR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ILINCA T. MIHAELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9 experimentat Reusit

IOAN GH. STEFANIA-COSMINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IOAN I. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

IOAN T RAZVAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IOANA I. ADINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 incepator Respins

IOANA L. GABRIEL-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 incepator Respins

IOANA V MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

IOANA V. BOGDAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 5 avansat Respins

IOANA V.C. VASILE-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

IOJA N ELENA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IOLU C SIMONA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

IOLU C.P. MARIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

IOLU P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

IOLU S DIANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ION B. EMANUEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.6 experimentat Respins

ION C. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ION C. IOANA MIRELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

ION C. MARIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ION D ANA RUXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ION D NICOLAE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ION D. EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ION D. MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

ION D.S. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.35 avansat Respins

ION E. ALEXANDRU - DORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ION FL. GEORGE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

ION G LUCIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ION G. DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ION G. GEORGIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ION GH. FLORENTINA GEANINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.75 avansat Reusit

ION GH. ION

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ION GH. ROBERT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

ION I CORINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ION I FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

ION I MIRELA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

ION I. CONSTANTIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

ION I. DANIELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

ION I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.15 incepator Reusit

ION I.D. OCTAVIAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.25 experimentat Respins

ION L LAURENTIU-EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 7.8 experimentat Respins

ION M MARIUS IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

ION M. ALEXANDRA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

ION M. ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 8 experimentat Reusit

ION M. GEORGIANA-ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

ION M. NADIA ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

ION ML MARILENA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

ION N CERASELA MARILENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ION N LAURENTIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ION N. CAMELIA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ION N. CRISTIAN - ION

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

ION N. LAURENTIU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

ION P. DRAGOS NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 incepator Respins

ION S. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ION T. SORIN-GEORGIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

ION T. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

ION V. ALEXANDRA - SIMONA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ION V. GEORGIANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ION V. VASILE MATEI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2 nivel mediu Respins

ION V.V. ANDREEA-EVELINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

ION-BUNEA I. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

IONASCU I CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

IONASCU I OANA - IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

IONASCU V STELIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

IONECI C MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

IONESCU A. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

IONESCU C ADNANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

IONESCU C CRISTINEL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.2 avansat Respins

IONESCU C. CONSTANTIN-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IONESCU C. MARIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

IONESCU C. REMUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

IONESCU C.A CONSTANTIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 7.15 avansat Respins

IONESCU C.Z ANDREI VASILE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 avansat Respins

IONESCU D. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONESCU E. FLORIN - SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.95 experimentat Reusit

IONESCU F SERGIU FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IONESCU FL CIPRIAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

IONESCU G.F ANDREEA FLORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8.75 experimentat Reusit

IONESCU GH LAVINIA ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 avansat Reusit

IONESCU GH MIHAI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.65 experimentat Reusit

IONESCU GH.D. ELENA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.85 experimentat Reusit

IONESCU I DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONESCU I. DENISA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 7.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IONESCU M PAULA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

IONESCU M SONIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 nivel mediu Reusit

IONESCU M VLAD-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.7 experimentat Reusit

IONESCU M. ELENA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Economie 9.7 experimentat Reusit

IONESCU M. GABRIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

IONESCU M.D. BIANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

IONESCU N ION BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IONESCU N. MARIUS VASILE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

IONESCU O. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

IONESCU S. ANA - ILEANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

IONESCU S.G. SANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONESCU V RADU DUMITRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 7.8 nivel mediu Reusit

IONESCU V. GEORGE-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONICA I MARINA IZABELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IONICA SANDULESCU E. ELENA-ADELUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

IONITA A LILIANA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

IONITA A. LIVIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

IONITA C GEORGIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

IONITA D. CRISTIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.75 avansat Respins

IONITA D. CRISTINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 avansat Reusit

IONITA E.C. ALEXANDRA EMILIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6 experimentat Reusit

IONITA F GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

IONITA GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.85 avansat Respins

IONITA GH. GABRIELA IOLANDA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

IONITA GH. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 9 nivel mediu Reusit

IONITA GH. MIRCEA-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

IONITA I MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

IONITA I. ALEXANDRA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

IONITA I. ROBERT - IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IONITA M EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

IONITA M. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

IONITA M. MARINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

IONITA M. MIHAI ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

IONITA N FLORIN ROBERT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

IONITA N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 experimentat Respins

IONITA N. CONSTANTIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

IONITA N. MIHAELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IONITA N. MIHAI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

IONITA N.M. GABRIEL CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

IONITA P. IONUT CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Economie 7.4 experimentat Respins

IONITA S VERONICA IONELA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

IONITA S. CATALIN NICUSOR

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

IONITA S. GEORGIAN EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

IONITA V. COSMIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

IONITA V. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

IONITA V. TONI-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHE A. RADU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

IORDACHE C. COSMINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

IORDACHE D. GRATIELA FLORIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IORDACHE F VERONICA-LAURA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 4.4 avansat Respins

IORDACHE GH. FLORINA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

IORDACHE GH. MARIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

IORDACHE GH. MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

IORDACHE I PETRE SORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

IORDACHE I. CLAUDIU FLORIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

IORDACHE I. IONEL-REMUS

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

IORDACHE I. OANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

IORDACHE I. TUDOR-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IORDACHE M. ADRIAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.35 experimentat Reusit

IORDACHE M. ARITINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

IORDACHE M. CLAUDIA-ANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Reusit

IORDACHE M. CRISTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

IORDACHE M. GEORGE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

IORDACHE N. ELENA REBECA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

IORDACHE N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

IORDACHE N. NICOLAE - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

IORDACHE S LAURA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IORDACHE SICA O.L. MIRCEA MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 10 experimentat Reusit

IORDACHE V. COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

IORDAN C ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

IORDAN F. CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.7 avansat Respins

IORDAN M. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 avansat Respins

IORDAN M. IULIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IORDAN M. MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 experimentat Respins

IORDAN M. RALUCA - IONELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORDAN S. RAMONA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

IORDAN V.C. NICOLETA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

IORDANESCU I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

IORDANESCU I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

IORDANESCU V ALEXANDRU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

IORDANESCU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

IORGA D. IONUT-GABRIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

IORGA I. GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

IORGA S. GEORGIAN - SORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

IORGA ST. NELU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba rusa A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

IOSIF C. ELENA DENISA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

IOSIF GG VICTOR ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

IOSIF I ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

IOSIF M MARIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

IOSIF N ANDI-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

IOSIF R. FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

IOSIF V.V. CRISTIAN - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

IOSIFOIU GH. ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

IOSIFOIU GH. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

IOSU E. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

IOV I PETRE-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.1 experimentat Reusit

IRIMIA M. CERASELA-MIHAELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

IRIMIA M.M. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

IRIMIA N. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

IRIMIA V ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IRINA N. MIHAIL-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

ISAC C. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

ISAC V. ANDREEA FILOFTEIA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

ISPAS A. FLORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

ISPAS G CATALINA-OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ISPAS I. LUCICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ISPAS M. NICOLETA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ISPRAMNICELU I. IOANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ISTRATE C.M. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

ISTRATE C.R. RONIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ISTRATE VM DANIEL ALEXANDRU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Fizica 6.4 experimentat Respins

ITEO V ANDREEA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Respins

ITU C. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

IUGULESCU I. MARIA ALICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

IUGULESCU L. CRISTINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IUGULESCU N. MARIA - MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

IVAN F ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

IVAN G IULIANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.8 experimentat Reusit

IVAN GH. ANDREEA-FLORENTA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IVAN GH. EMIL FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

IVAN GH. ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 incepator Respins

IVAN I CRISTI COSTIN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

IVAN I. CORNELIA SILVIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

IVAN M ELENA EVELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

IVAN M IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IVAN M.S. DUMITRU - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IVAN V.D. DENISA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IVAN V.L. VASILE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IVANCEA C.S. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

IVANESCU C VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

IVANESCU F. ANCA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IVANESCU L GEORGIAN DANUT

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

IVANESCU N ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

IVASCU C ALEXANDRA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IVASCU C GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

IVASCU F MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

IVASCU GH ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

IVASCU I ANDREI-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IVASCU I. RALUCA SILVIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

IVASCU M PETRE MADALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba rusa B2-B1-B1-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

IVASCU P ELENA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.2 experimentat Respins

IVASCU STANESCU R. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

IVASCU V. MARIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

JANGU F ALEXANDRU DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

JARAVETE V. ADRIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

JECULESCU V FLOAREA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

JECULESCU V. VASILE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

JIMBLARU L ELISABETU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie N/p Geografie 6.75 incepator N/p

JOITA C. ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

JOITA F. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

JOITA F. FLORIN COSMIN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 6.8 avansat Respins

JOITA G ADRIAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

JOITA G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

JOITA GH. GHEORGHE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JOITA I. DANIEL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

JOITA N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

JOITA S. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

JOITARU SP. SILVIU IOAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

JOITOIU S FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

JUGULETE I. RODICA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

KISS ST. MIHAITA SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

KLEIN I.T PAUL LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

LACATUSU M MADALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LACULICEANU V. IZABELA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

LALU C. DANIEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 incepator Respins

LAMBA A LILIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

LAMBA F.V. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

LAMBRACHE D ADRIAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Reusit

LAMBRU G MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

LAMBUTA C. CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 avansat Reusit

LASCAE V MARIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LATEA C ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

LAUTARU G.G. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

LAUTARU I ALEXANDRA - COSTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

LAZAR A. ANTONIA FRANCESCA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LAZAR C ANDREI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

LAZAR C BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2.2 Limba franceza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

LAZAR C. ANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

LAZAR D DANIELA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

LAZAR F. ALEXANDRA-IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

LAZAR G DIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LAZAR G.P. IOANA ANDA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LAZAR I ADELA VALERIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAZAR I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

LAZAR I LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.45 Geografie 1.4 nivel mediu Respins

LAZAR I MARINELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 3.05 Geografie 3 nivel mediu Respins

LAZAR J. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.753 avansat Respins

LAZAR M. FILIP-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

LAZAR T. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LAZAR T. ION SORINEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

LAZAR V. ALEXANDRU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LAZAR V. VASILE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LAZAREAN C. ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

LAZARESCU A.F GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

LAZARESCU C RADU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

LAZARESCU GH. MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.9 avansat Respins

LAZARESCU I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAZARESCU P LUCIANA MIHALEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

LAZAROIU A ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

LAZAROIU C ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.8 avansat Respins

LAZAROIU N. MARIUS-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

LEANCA S MADALINA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

LEBADA S. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.6 avansat Reusit

LECA I ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

LECA N ILIE - MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

LECA N IONUT - DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

LEONTE C. MARIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

LEOTESCU I. ION

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LETEA I. IULIANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

LEURZEANU I.A GEORGIANA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

LICA C ANDREEA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LICAN I. MARIANA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.05 avansat Respins

LILIAC G BIANCA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

LINCA E CRISTINA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

LINSU V BOGDAN-PETRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 5 avansat Respins

LITA C. CLAUDIA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

LITA C. PARASCHIVA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

LITA D.I. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

LITA GH GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

LITA GH MANUEL COSTEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

LITA GH. LORDILIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

LITA I ALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.2 incepator N/p

LITA M ION DANUT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LITA M. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

LITA M. MARIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

LITA N. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

LITA V. ADINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LITA V. IRINA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LITA V. MIHAI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

LITESCU I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

LIXANDROIU M MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

LIXANDROIU M.V. ROMICA-ELVIS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LIXANDRU G GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

LIXANDRU I. AURAS - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

LIXANDRU M. ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

LIXANDRU M. SILVIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 incepator Respins

LOBODA I. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

LOBODAN D.C. ALEXANDRU - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

LOBODAN I ELENA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 8.55 avansat Respins

LOBODAN L LAVINIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 8.25 avansat Respins

LOBODAN V. DIANA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.2 experimentat Reusit

LOGHINAS I ANDREI LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LOIS P. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.45 avansat Reusit

LOTREA P. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

LOVISTEANU S. IONUT - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

LUCA G MARIUS MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 1.4 incepator Respins

LUCA M MIHAELA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 avansat Respins

LUCA N TITEL COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3 avansat Respins

LULACHE G. ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LUNGU B.A. IONUT MADALIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Istorie 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

LUNGU I ADELINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUNGU T. VLADUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

LUNGU V GEORGE TIBERIU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 8.1 avansat Respins

LUNTRAU I. ION - CEZAR

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.6 avansat Respins

LUPASCU F CARMEN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

LUPASCU V. IONELA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

LUPOIU I ION-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

LUPOIU M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

LUPU F MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.3 avansat Respins

LUPU GH. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 incepator Respins

LUPU V. LEONTINA-SIMINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.45 incepator Respins

LUPU V.U. LUIZA - OANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MACAU S AUREL STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MACESARU GH ROMELIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

MACOVEIU M. ANDREIA-CLAUDIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

MACRIS I. ADELINA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9 experimentat Reusit

MADARAN M. AUGUSTIN MIHAIL

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.6 experimentat Reusit

MAFTEI M. OCTAVIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 experimentat Respins

MAGHERU V. ALEXANDRA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

MAGUREANU GH. FLORIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 experimentat Respins

MAICAN L. LEONARD IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MAICAN M ROMEO

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MAISURU I. LIVIU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MALAU T. ALEXANDRA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

MALUREANU D. REMUS DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Istorie 7.5 Economie 5.2 experimentat Reusit

MALUSEL C CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MANAFU N. ADINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MANAILA V. IONUT - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 6.1 avansat Respins

MANASIA G EMIL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

MANASTUREAN G CRISTIAN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.45 avansat Reusit

MANCIU M CONSTANTIN RAIMOND

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

MANDA M. CORNEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MANEA A REMUS-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MANEA A. GEORGIANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9 experimentat Reusit

MANEA C. MARIUS - MUGUREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MANEA F IOANA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

MANEA GH GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

MANEA GH. ION - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.9 experimentat Respins

MANEA M. ADRIAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MANEA M. BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

MANEA N AIDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

MANEA N MARIO ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

MANEA P.M. SILVIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANEA S ALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 5 experimentat Reusit

MANEA T. FLORENTINA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

MANEA V. ROXANA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MANEA V. VASILE - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.15 Geografie 7.9 avansat Respins

MANESCU C. ADINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

MANESCU E. MARIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MANGEAC A. CONSTANTIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

MANICA GH.S. LAURA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

MANICA M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANICA S. SORIN-BOGDAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

MANOIU GH. BEATRICE - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MANOIU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MANOIU V MARIAN-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Respins

MANOIU V. RALUCA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 nivel mediu Respins

MANOLACHE A. GEORGIANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MANOLACHE C GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MANOLACHE D. ELENA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MANOLACHE GH. MARIUS-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MANOLACHE GH. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

MANOLACHE S GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

MANOLE D. ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

MANOLE I IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

MANOLE V. RADUCU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MANOLE VS MARILENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 avansat Reusit

MANTA G FLORENTINA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

MANTA N. GEORGEL - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7 experimentat Reusit

MANTA S ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

MANTA S. DANIEL-ROBERT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

MANTESCU G AUREL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 7.15 Fizica 1.6 avansat Respins

MANTOG F CONSTANTIN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 8 avansat Respins

MANTOIU D.G. LUIGI ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.9 Limba franceza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MANU A IOANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

MANU I MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Respins

MANU NV SILVIU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

MANU V. LAURENTIU CATALIN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Reusit

MARA G. IONUT-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MARA N. ADRIANA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MARACINE M. MIHAELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MARACINEANU GH. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 8.65 experimentat Reusit

MARACINEANU V ALEXANDRA ALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.4 avansat Reusit

MARASESCU C IUSTINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 6 avansat Reusit

MARASESCU N. GABRIEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MARASIN A. IULIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

MARCHIDAN I. MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

MARCHIDAN N. CRISTIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

MARCHIDANU I. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARCHIDANU I. MARIUS-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MARCU C GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MARCU C. GEORGIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Fizica 5 experimentat Respins

MARCU F. VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 incepator Respins

MARCU G. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MARCU M. BIANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9 experimentat Reusit

MARCU V VALENTIN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

MARCULESCU C.P. GABRIELA - RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MARCULESCU I. ADELINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

MARCULESCU I. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARDARE I.R. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MARDARE I.R. ANDREEA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

MARES D. VALERICA - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MARES V. LAURENTIU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 8.55 experimentat Respins

MARGALIN STOICESCU C. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

MARGALINA F. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MARIA C. ALEXANDRU-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 avansat Respins

MARIA C. CORINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

MARIA V VASILE CATALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

MARIA V. VICTOR BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

MARIAN C. BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MARICESCU M. ROBERT-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARIN A MARCEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MARIN C GEORGIAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MARIN C MIHAI GEORGE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 5 experimentat Respins

MARIN C. CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 nivel mediu Reusit

MARIN D ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MARIN D. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MARIN D. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MARIN D. PETRUT DORIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MARIN F. ALIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

MARIN F. ANA MARIA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MARIN F. VIORICA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MARIN FL. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

MARIN G MARIUS

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARIN G.A. IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARIN GH OANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

MARIN GH. DANIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MARIN GH. EDUARD - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A1--B1-- Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MARIN I GEORGIANA GRATIELA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MARIN I PETRU - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARIN I SUZANA IONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

MARIN I. IONELA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 incepator Respins

MARIN I. IONICA-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MARIN I. MARINA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARIN I. TUDORITA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

MARIN L. GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MARIN L.M. LAURA-VALENTINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MARIN M. MADALIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MARIN M. MARIUS-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MARIN M. MIHAI MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MARIN N ALEXANDRU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 avansat Respins

MARIN P ADRIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MARIN P ORLANDO GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MARIN S. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARIN T.I. GHEORGHE DORINEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MARIN V FLORINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MARIN V. CRISTIAN - IONEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Respins

MARIN V. VASILICA-ANCUTA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

MARINA C SILVIU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MARINA GH. GEORGE-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MARINESCU A. GIANA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MARINESCU C ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MARINESCU D MARIUS ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Istorie 3.9 Geografie 6.35 avansat Respins

MARINESCU I.M. COSMIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8 avansat Reusit

MARINESCU M EMILIA IONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

MARINESCU M RALUCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

MARINESCU P MARIUS RAUL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

MARINESCU P. DENISA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MARINICA A. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

MARINOIU A. ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.2 experimentat Reusit

MARINOIU C FLORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.45 Limba engleza Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 incepator Respins

MARINOIU G ANDREEA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 5 avansat Respins

MARINOIU GH. ANDREEA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Respins

MARISOIU C.S. IONUT BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.2 experimentat Respins

MARMALICHI M.N. BOGDAN MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARMANDIU A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 experimentat Respins

MARTAC GH. MARIUS - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7 nivel mediu Respins

MARTINAS P. ALEXANDRU - EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Reusit

MARTINESCU L. ANGHEL-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MARUNTELU N MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARUTA F. NICOLAE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5 incepator Respins

MASLINA V. FLORINA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.75 avansat Respins

MATACHE B.N. EDUARD IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 3.7 experimentat Respins

MATACHE I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MATACHE M. CONSTANTIN TEODOR

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

MATACHE M. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 8.8 avansat Reusit

MATACHE M. MARIUS IONEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MATACHE V. DIANA COSTINELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

MATAOANU M. ADRIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

MATEESCU C. CRISTINA NICOLETA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 5.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MATEESCU N NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 8 nivel mediu Respins

MATEI A ALEXANDRU MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

MATEI A. CORINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.15 experimentat Reusit

MATEI A. IRINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

MATEI A. VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MATEI C CATALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MATEI C CONSTANTIN IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 4 Geografie 3.5 experimentat Respins

MATEI C. GABRIELA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 6 experimentat Reusit

MATEI C. RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MATEI D GEORGE MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-- Istorie 5.45 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

MATEI F GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MATEI F. ANDREI CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

MATEI FL. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 incepator Respins

MATEI FL. MIHAELA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MATEI G IOANA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MATEI GH LAURENTIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

MATEI GH MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 3.2 Limba franceza Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 nivel mediu Respins

MATEI GH. CLAUDIA GEORGIANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MATEI GH. IONUT- CRISTIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.7 experimentat Respins

MATEI GH. MIHAELA MILENA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MATEI I DRAGOS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 5.5 avansat Respins

MATEI I FLORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

MATEI I. IONELA-ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MATEI J. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MATEI L IOAN OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 4 avansat Respins

MATEI L IONELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

MATEI M IULIAN - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu N/p

MATEI M MARCELA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

MATEI M NICOLAE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MATEI M TEODOR-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MATEI M. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MATEI M.E. ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MATEI M.I. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.35 Fizica 3.7 avansat Respins

MATEI M.P. SERGIU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

MATEI N. ALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MATEI N. ANDREEA DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MATEI N. DENISA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 9.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

MATEI N. FLORIN-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.5 experimentat Respins

MATEI N. MARIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba germana moderna A2--A2-B1-B1 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

MATEI R. MIRCEA CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.6 avansat Respins

MATEI S GEORGE-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MATEI S. ANDREEA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.7 avansat Respins

MATEI S. STEFAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MATEI T.T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MATEI V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MATEI V ELENA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

MATEI V ELENA-LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.15 incepator Respins

MATEI V IOANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

MATEI V IONELA CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MATEI V SIMONA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MATEI V. DORIN - DANUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9 experimentat Reusit

MATEI V.A. MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

MATEOIU I. IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MATEUCA GH. ANDREEA-GABRIELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

MATIS N ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

MATU C MARIA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

MATUSA M. ANDREI-STEFAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MAZILESCU I IONELA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

MAZILU A. BOGDAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MAZILU N. VALENTINA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

MAZILU R IOANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.4 avansat Reusit

MECINA N. MIHAI - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MEDELEANU I. ANDREEA-IOANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.7 avansat Respins

MELINTE C ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MELNIC C. MIHAI ALEX

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MELTIEAN I. RAMONA ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

MERCONE V ANDREEA CORINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Reusit

MERDESCU M DANUT

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 5 avansat Respins

MESTESUG T. MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

METANIE A VIOLETA MARIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MEZEI A. ALEXANDRA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5 avansat Respins

MEZEI M. IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

MICLEA I. CONSTANTIN VICENTIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba rusa A2--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu N/p

MICU C. ILIE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba rusa A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

MICU G EMILIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 2.25 incepator Respins

MICU G. ADRIAN-ION

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MICU GH. FLORINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

MICU M. FLORIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MICU N. SILVIA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

MICU S BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

MICU T FLORIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

MICUTA R ROMINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MIERCAN I GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MIERLOIU G ION AURICA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

MIERLOIU N. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MIHAESCU D. DIANA-GABRIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7 avansat Reusit

MIHAESCU G. ALBERT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

MIHAESCU GH MARIA-LETITIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MIHAESCU T STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

MIHAI A ROBERT MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8 incepator Respins

MIHAI A. ANCUTA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MIHAI C DAMARIS REBECA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

MIHAI C. DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Sociologie 9.45 experimentat Reusit

MIHAI C.D ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

MIHAI D. ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Reusit

MIHAI D. CATALIN-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 1 experimentat Respins

MIHAI F LIVIU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

MIHAI F. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Respins

MIHAI G NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

MIHAI G.S. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MIHAI GH. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MIHAI GH. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.05 experimentat Reusit

MIHAI GH.D. ELENA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

MIHAI I GEORGIAN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 8.55 avansat Respins

MIHAI I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MIHAI I. ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MIHAI I. FLORINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Respins

MIHAI I. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MIHAI L. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIHAI M ROXANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MIHAI M. CLAUDIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

MIHAI M. COSTEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MIHAI M. OANA-ANCUTA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MIHAI M.C. LAURENTIU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MIHAI N. ALEXANDRU-NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MIHAI N. FLORENTINA DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.6 incepator Respins

MIHAI N. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

MIHAI N. STEFANIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.15 nivel mediu Respins

MIHAI P. GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

MIHAI V CRISTIAN - ROBERT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.5 avansat Respins

MIHAI V VALENTINA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.1 nivel mediu Respins

MIHAI V.N ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MIHAIL M FLORIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MIHAILA C. ANDREEA - CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MIHAILA C. GEORGE-PETRICA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MIHAILA F. RALUCA ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MIHAILA G. GEORGE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MIHAILA I. PETRISOR-DORINEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAILA N MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

MIHAILESCU D. ALEXANDRU GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MIHAILESCU L. LUCIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1 nivel mediu Respins

MIHAILESCU M. ALINA OANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

MIHAILESCU M. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

MIHAILESCU V. BOGDAN-GEORGE

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MIHAILESCU V. IULIAN STEFANUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

MIHALACHE C. VALERIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

MIHALACHE D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MIHALACHE E. DUMITRU-ADELIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MIHALACHE EB MIHAI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIHALACHE G. COSMIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 experimentat Respins

MIHALACHE I. FLORIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHALACHE I. RADU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

MIHALACHE L. LAURA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator N/p

MIHALACHE M. ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

MIHALACHE N ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIHALACHE N RALUCA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-- Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MIHALACHE T STELUTA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 3.4 Geografie 5 experimentat Respins

MIHALCEA C. IOANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

MIHALCEA D. ANDREEA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

MIHALCEA D. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1 nivel mediu Respins

MIHALCEA G FLORENTINA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MIHALCEA L. CATALINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

MIHALCEA V CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

MIHALCESCU D. MIHAI-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MIHALCESCU M.M. ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

MIHALCIOIU G. GEORGIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIHALCIOIU M.D. PAUL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 6.4 experimentat Reusit

MIHUTESCU V. DRAGOS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MIINEA M. LILIANA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MILEA A EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 avansat Respins

MILEA C SILVIU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 1.6 avansat Respins

MILEA G ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MILEA G IONUT LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 5.1 avansat Respins

MILEA GH. ELENA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MILEA I EDUARD COSTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

MILEA I VIOREL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 incepator Respins

MILEA I. MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 incepator Respins

MILEA I. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MILEA M CRISTINA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

MILEA M. MARINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

MILEA M. MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

MILEA N. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

MILEA S.G ANDREEA CORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

MILESCU M. ANIELA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.8 experimentat Respins

MILITARU C. ANDREI OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MILITARU D. STELIANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MILITARU I DANUT AUREL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MILITARU I. ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

MILITARU V. IOANA ANDREEA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MINCA A. CATALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MINCIUNA GH. CORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

MINCIUNA N. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MINCIUNESCU N CORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

MINCIUNOIU I ADINA MIHAELA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MINCU C.V. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

MINCU I ZOICA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MINCU I. GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MINCU I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MINCU M. ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

MINCU V. MARIA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MINDRICAN I. MARIAN MADALIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Respins

MINDRICAN V ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.85 avansat Reusit

MINDU P. FLORINA-CRISTALIDA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

MINOI I SORIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MINOI N NICOLETA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba germana moderna Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MIRCEA M. COSMIN-EUSEBIU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIRCEA V. ANDREI EDUARD

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Reusit

MIREA D MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

MIREA I. LAURA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

MIREA M IONUT - MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MIRICA A. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MIRICA C. REMUS EMIL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MIRICA P.F. MIHAELA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MIRITA C IONUT ELVIS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIRITOIU A ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MIROIU I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 10 Economie 9.7 experimentat Reusit

MIRON D. DUMITRU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MIRON TUDOR I. LAURA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

MIRON V. MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

MISCA GH. AURELIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.9 avansat Respins

MISCA N LILIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MISESCU R CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.55 experimentat Respins

MISU I MARIAN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MITEA L. NICOLAE - OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.6 experimentat Respins

MITITICA I. DRAGOS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.05 incepator Respins

MITOI I. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

MITOI M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MITOIU A. IONUT-VLAD

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

MITRACHE T. MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

MITREA A EUGEN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MITREA GH GABRIEL DRAGOS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MITREA O. OVIDIU-CONSTANTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

MITREA T.R. IONICA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MITRESCU A NICUSOR CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.95 avansat Reusit

MITRESCU N. FLORINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MITRILA DUTA GH. VALENTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

MITROI E. DORIN IULIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MITROI R. DIANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MITRU I CATALINA VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 7.6 avansat Respins

MIU S MARIUS - MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIZGA I LIDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

MIZU C.GH. CATALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu N/p

MLACIANU I. ELENA LARISA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

MOAGHER ENACHE N. NICOLETA IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

MOAGHER N. MARIA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MOC F. NICOLAE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

MOCAITA I. FLORIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOCANCEA T. TRAIAN CRISAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

MOCANU C. ANDREEA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MOCANU C. NICULAE MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MOCANU D.L. BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

MOCANU GH. FILIP ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.8 avansat Respins

MOCANU I IOAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MOCANU I NARCISA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MOCANU I. GABRIEL - IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MOCANU M CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MOCANU S.G. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 6 experimentat Reusit

MOCANU V. IONELA ADINA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

MODROGAN E. ION-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

MOGESCU N MARIAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

MOICEANU C TRAIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOICEANU H HARALAMBIE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

MOICEANU V. ANDRADA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MOICIANU H ELVIS ANDREIAS

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.45 avansat Respins

MOISE I CATALIN SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MOISE I MARIA TATIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

MOISE I. DANUT-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 9.1 incepator Reusit

MOISE L.V. SILVIU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MOISE N DANINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MOISE N. MARIUS SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MOISE ST. MARIUS - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MOISE V. ELENA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MOISEI V VIORICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MOISICA I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MOLDOVAN D. DANIELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.05 avansat Reusit

MOLDOVEANU C. DAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.95 experimentat Reusit

MORARESCU F. MIRIAM

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MORARESCU G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

MORARESCU I. MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

MORARESCU V LUIZA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 avansat Reusit

MORARIU E.D. CRISTIAN-EDUARD

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MORARU C CONSTANTIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MORARU C. ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

MORARU C. LAURENTIU-ION

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

MORARU C. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MORARU D VALENTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Reusit

MORARU F.D MIHAI DANIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

MORARU G MIHAELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MORARU GH. DANUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MORARU I ALIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

MORARU I GHEORGHE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MORARU I. ADRIAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

MORARU I. ALEXANDRU-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

MORARU M MIHAELA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MORARU P CRISTACHE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

MORARU P FLORIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

MORARU P. RADU - IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MORARU P. VICENTIU-COSTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.85 avansat Reusit

MORARU V.D. ROXANA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.65 avansat Reusit

MOREANU N. OANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

MORISCA C.D. ADINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

MOROSANU GH. VALENCIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MORTOIU M. ANCUTA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

MORTOIU N. ELENA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MOSOR C FLORIN-IUSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 incepator Respins

MOTISAN C.D ALEXANDRA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 9 avansat Reusit

MOTOC A. ELENA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MOTOC F IONUT ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8 experimentat Reusit

MOTOC TR GEORGIANA-ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MOTOLICI M. MARIUS BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MOTOROI GH FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

MOTROGEANU C. GABRIELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

MOTROGEANU I. LILIANA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOTROGEANU M. COSMIN-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 8 experimentat Reusit

MOVILA M IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

MOVILEANU DE ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MUNTEANU A. ALIN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 8.35 avansat Respins

MUNTEANU F. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

MUNTEANU M ANDREI VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu N/p

MURINEANU A. CLAUDIU-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MURINEANU N. STEFANITA-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MUSA A. RAZVAN STELIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MUSA M MADALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

MUSAT N. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUSAT V EDUARD FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUSOI I GEORGIANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MUSTATA M FLORIN - MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

MUSTATA R. ANDREEA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

MUSTEATA GH. ANDREI VLADUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.1 avansat Respins

MUSTEATA T ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 experimentat Respins

MUSTEATA V. ELENA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A1--A1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MUSTEATA-CHIRIAC V. LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

NACHE D STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

NACHE D. BOGDAN NICUSOR CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

NACHE I.A. ION - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Respins

NACHE N. ANDREEA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

NACHIU M VLAD-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

NAE A. TEODOR GEORGE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

NAE C FLORINA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NAE G CRISTI

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

NAE G LIVIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba rusa A1-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NAE GH. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

NAE GH. GEORGIANA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

NAE I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

NAE I. COSMIN - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.3 experimentat Respins

NAE I. IOAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

NAE I. VALENTIN - OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

NAE I.P IONUT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NAE M IONUT-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NAE M. GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

NAE M. IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

NAE M. MARIJANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

NAE M.V. OANA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NAFTICA M. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.7 avansat Respins

NAGOMIR N. IOANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

NAGOMIR V. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

NAGOMIR V. SORINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

NAIE L. GEANINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NASTASE C ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.35 avansat Reusit

NASTASE C. NICOLAE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

NASTASE C.C. RADU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 8.1 Limba engleza Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

NASTASE D ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NASTASE F. LARISA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.45 avansat Reusit

NASTASE GH IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

NASTASE GH. MARIUS-EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

NASTASE I DANIELA VIORICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NASTASE I. ELENA - MONICA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NASTASE M EUSEBIU EDUARD

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 5 avansat Reusit

NASTASE M. VIORICA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

NASTASE N. TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

NASTASE P. FLORIN MADALIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

NASTASE ST. EMANUELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NASTASE T CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

NASTASE T. CONSTANTIN - CRISTI

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 3.1 avansat Respins

NASTASIA C. CORINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana 5.85 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

NASTASIA D. SEVER-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

NEACSA P.M GINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

NEACSA S. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NEACSU A GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NEACSU C OANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEACSU C. GEORGIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

NEACSU C. OVIDIU - ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

NEACSU D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.25 avansat Respins

NEACSU D IONEL AUREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

NEACSU E TIBERIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NEACSU E. RAZVAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 6.8 experimentat Reusit

NEACSU F. IOANA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.2 avansat Respins

NEACSU FL IONUT VICTORAS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

NEACSU G. MIHAELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

NEACSU GH. LIVIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NEACSU I ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NEACSU I ANDREEA IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

NEACSU I. ADRIANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 avansat Respins

NEACSU I. IONELA-LOREDANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 incepator Respins

NEACSU N. DUMITRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 nivel mediu Respins

NEACSU P. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza N/p Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat N/p

NEACSU P. PETRUTA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

NEACSU ST IOANA EMILIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEAGA D CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8 experimentat Respins

NEAGA M. GABRIEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

NEAGA M. PETRISOR-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

NEAGOE C ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

NEAGOE C IULIA-IZABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

NEAGOE C. RADU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NEAGOE GH. IOANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1-B2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

NEAGOE GH. IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

NEAGOE H. ELENA-RAMONA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

NEAGOE M. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

NEAGOE M.I. RAMONA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

NEAGOE S. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

NEAGOE T. DRAGOS FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NEAGOIE I. ION PETRUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.33 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NEAGOIE L. LAURENTIA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NEAGU A CATALIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

NEAGU A. LIVIU - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NEAGU C ALBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

NEAGU C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NEAGU C. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

NEAGU C. OCTAVIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NEAGU C. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 experimentat Respins

NEAGU D CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

NEAGU D OANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7 experimentat Reusit

NEAGU D. DAVID NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEAGU F.I COSMIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

NEAGU G. OANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

NEAGU GH. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

NEAGU GH. ANDREI-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

NEAGU I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

NEAGU I OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

NEAGU I. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NEAGU I. VIOREL GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

NEAGU L.V. ROXANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9 experimentat Reusit

NEAGU M. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

NEAGU M. IOANA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 avansat Respins

NEAGU M. MADALINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NEAGU M.FL. IONUT ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

NEAGU P. ANDREEA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

NEAGU P. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

NEAGU P. MARIAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

NEAGU S MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8.6 avansat Respins

NEAGU T. MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NEAGU V MADALINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

NEAMTU G. ELENA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

NEAMTU V. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEATA M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

NEATA M. IONUT-RENATO

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 7.4 avansat Respins

NEATA N ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

NECHITA I MARIAN OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

NECHITA M. ANDREEA DENISA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

NECSOI I RALUCA-MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

NECSOIU C RADU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NECSOIU GH. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 1.3 avansat Respins

NECSOIU I. ROBERT ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

NECSOIU N. ALEXANDRU GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NECULA A NICOLAE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

NECULA F LAURA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NECULA F. ANDREI-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 3.6 experimentat Respins

NECULA G. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

NECULA GH ELENA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NECULA I. ALEXANDRA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

NECULA I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3 nivel mediu Respins

NECULA M. LARISA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

NECULA S ELENA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

NECULAE I. LIVIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

NECULAE M. MIHAI BOGDANEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 experimentat Respins

NECULAESCU I. SILVIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NECULCEA P. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

NECULCEA P. RALUCA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

NECULESCU F SORINA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NEDEA D. VALENTIN SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

NEDELCIOIU S DANIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

NEDELCU C ALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 nivel mediu Reusit

NEDELCU C ION ADRIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 6.15 avansat N/p

NEDELCU C VALERICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 6 avansat Respins

NEDELCU C. ADELINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

NEDELCU C.C. ADNANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.5 experimentat Reusit

NEDELCU D. MARIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

NEDELCU E. ELENA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

NEDELCU G ROBERT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

NEDELCU G. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

NEDELCU G. DIANA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

NEDELCU G. MADALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

NEDELCU G. MADALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NEDELCU I. ELENA - FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

NEDELCU I. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.75 incepator Respins

NEDELCU R. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

NEDELCU T. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

NEDELCU V. BIANCA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NEDELCU V. CATALIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

NEDELCU V. FLORINA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

NEDELCU V. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEDELEA C.C. OVIDIU-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 7.4 experimentat Reusit

NEGOESCU F.M. COSMIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.4 avansat Respins

NEGOESCU I. CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 3.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGOESCU N. MALVINIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

NEGOI D.A. DUMITRU DANUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 incepator Respins

NEGOI F. ION

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

NEGOI G. GRATIELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 incepator Respins

NEGOI G. NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 incepator Respins

NEGOI I. FLORIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

NEGOI M.I. IOANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NEGOI P. MIRELA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

NEGOI V. ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

NEGOITA C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

NEGOITA G. STEFAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

NEGOITA S DIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.1 nivel mediu Respins

NEGREA C. DIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

NEGREA F.N. FLORIN - LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

NEGREA I CRISTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

NEGRU C IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

NEGRUS G ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NEGRUT D DRAGOS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.2 avansat Reusit

NEGULESCU GH. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Istorie 3.8 Geografie 6.6 experimentat Respins

NEGULESCU I. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGULESCU N GEORGIANA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEGUT F FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

NEGUT M. ELENA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

NEGUT T ANCUTA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.5 Fizica 5.9 avansat Respins

NEGUT V.C. ION-VALENTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

NENCIU D DENISA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Psihologie 2.95 avansat Respins

NENCIU D.FL. SILVIU COSTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

NENCIU M CONSTANTIN DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.1 avansat Respins

NETU D. CLAUDIA-GABRIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

NETU T GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Economie 5.2 experimentat Reusit

NICA . ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

NICA A. FLORIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

NICA C ILEANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2.8 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NICA C IONELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

NICA C. MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

NICA G. BOGDAN - DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

NICA G.V. GABRIELA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8 experimentat Reusit

NICA M MARIAN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NICA V. MARIA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

NICHITA I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

NICHITA M. ELENA CERASELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NICHITA N. COSMINA ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.1 avansat Reusit

NICHITA V SIMONA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

NICOLAE A ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

NICOLAE A GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

NICOLAE B. LUIZA DORALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

NICOLAE B.C. SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

NICOLAE C DANIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

NICOLAE C. IONUT - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.05 avansat Respins

NICOLAE C. STEFAN ADRIAN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.6 experimentat Reusit

NICOLAE D. ELENA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 2.5 incepator Respins

NICOLAE D. ELENA MONICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

NICOLAE G ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 8.65 experimentat Reusit

NICOLAE GH. ELENA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

NICOLAE I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.05 experimentat Respins

NICOLAE I DANIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NICOLAE I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6 experimentat Respins

NICOLAE I. PAULINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.25 Geografie 7.7 avansat Reusit

NICOLAE I.C DIANA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

NICOLAE M. ADRIAN FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

NICOLAE M. EDUARD

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Respins

NICOLAE M. ION

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NICOLAE M.M. ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

NICOLAE N. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

NICOLAE P ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NICOLAE P. MIHAELA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

NICOLAE S. ELENA IRINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

NICOLAE V VIOLETA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.8 experimentat Reusit

NICOLAE V. ALINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 experimentat Reusit

NICOLAE V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

NICOLAESCU C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

NICOLAESCU M. MIHAI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

NICOLESCU C. ALEXANDRU-JAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

NICOLESCU F SABINA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NICOLESCU I. IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

NICOLESCU M AUREL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NICOLESCU N. CARMEN FLORINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

NICOLESCU N. ROBERT MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

NICOLESCU S. OCTAVIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

NICOLESCU V.I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NICU D. FLORICA-VALERIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

NICULAE A. CARMEN-PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NICULAE D. MIHAI ROBERT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.1 experimentat Respins

NICULAE GH. VALENTINA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B2-B2-B1-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.6 experimentat Reusit

NICULAE I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

NICULAE I. BEATRICE STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9.3 Economie 7.3 experimentat Reusit

NICULAE I. FLORIN-LUCIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

NICULAE I. JENICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

NICULAE I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NICULAE I. OCTAVIAN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NICULAE N. ELENA ADINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

NICULAE R.C. LAURENTIU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.2 avansat Respins

NICULAE S MIHAI-STELIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NICULAE S. IONELA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

NICULAE ST. ALEXANDRU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8 nivel mediu Respins

NICULAE T. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

NICULAE T. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NICULAE V. RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

NICULAESCU I TUDOR MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

NICULESCU A. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

NICULESCU D. SILVIA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NICULESCU L.P. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

NICULESCU M. FLORINA-ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NICULESU ST. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Respins

NICULICI R IONEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NICULICI V BOGDAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NICULIN M. IOANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 5 experimentat Reusit

NISIPEANU V. AMALIA IOANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NISTOR C. DANUT - VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

NISTOR G ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 8 Geografie 10 experimentat Reusit

NISTOR G ALINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.55 avansat Respins

NISTOR G. ANDREEA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

NISTOR GH. ELENA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

NISTOR I. LUMINITA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NISTOR M IONELIA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NISTOR M. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NISTOR M. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

NISTOR N.I FLORIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

NISTOR TV GEORGE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NISTOROAIA D. GEORGE ALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

NISTOROIU I.F. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NITA A CRISTINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NITA A. GABRIEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

NITA C CRISTINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

NITA C GEORGETA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NITA C RADU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

NITA C. ALINA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NITA C. CATALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NITA C. MARIA-RALUCA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

NITA C.T. VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 10 experimentat Reusit

NITA E. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 9.8 experimentat Reusit

NITA F ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

NITA G.F. ALIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

NITA GH ION DANIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NITA GH. IONUT-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 8.35 Economie 9.1 experimentat Reusit

NITA GH. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

NITA GR. FLORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

NITA I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NITA I ALEXANDRU VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

NITA I ANDI IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

NITA I CONSTANTIM VIOREL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

NITA I DENISA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7 avansat Respins

NITA I IULIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NITA I. ANDREI VLADUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NITA I. CLAUDIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

NITA I. EDUARD IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

NITA I. IONUT - CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NITA I. IONUT-CIPRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

NITA I. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NITA L. ANDREEA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.6 incepator Respins

NITA M. ELENA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Istorie 3 Geografie 5 nivel mediu Respins

NITA M. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.3 avansat Reusit

NITA M. MIHAIL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 experimentat Respins

NITA N. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.2 avansat Respins

NITA N.M. MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

NITA N.V. ROXANA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 9.1 experimentat Respins

NITA O.V ALEXANDRA MONICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 avansat Reusit

NITA R. ROMINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 10 experimentat Reusit

NITA S. DANIEL-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

NITA S. MARIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

NITA V ADRIANA GEORGIANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

NITA V ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NITA V GEORGE IOAN

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NITA V SORINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

NITA V. ADRIANA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.15 avansat Reusit

NITA V. GHEORGHITA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

NITESCU C. IONUT - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

NITESCU GH. ELENA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.3 Economie 7 experimentat Respins

NITESCU I FLORINA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 9.15 experimentat Reusit

NITESCU I. CATALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

NITESCU I. IONUT-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

NITESCU M. DORIN - FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.1 experimentat Reusit

NITICA L CATALIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator N/p

NITOI A. DENIS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

NITOI M. LAURA-IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

NITOIU A.M. AUREL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

NITOIU GH. MARIA - GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

NITOIU V. SORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

NITU A IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

NITU A VIOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

NITU A. IONUT - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 7 experimentat Reusit

NITU C AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.7 avansat Respins

NITU C. ELENA CORINA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NITU G EUGEN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NITU GH. CRISTIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.05 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

NITU GH. FLORINA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 7 Geografie 5.6 experimentat Reusit

NITU I. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Economie 3.7 experimentat Respins

NITU M LORENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

NITU S VASILE BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.3 experimentat Respins

NITU V LARISA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.55 avansat Reusit

NITULESCU A. ALEXANDRU

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

NITULESCU A. MIHAIL-GABRIEL

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

NITULESCU GH DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

NITULESCU I. MADALIN-STEFAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

NITULESCU ST. SILVIU NASTASE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

NITULESCU V. LAURENTA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

NOE M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

NOHAI I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NONICA M CLAUDIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NOVAC G NICOLAE MARIUS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

NUTA C ION-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NUTA C. ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 incepator Respins

NUTA G.A. HORIA CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

NUTA GH. FLORIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NUTA GH. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

NUTA M. ILEANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

NUTA M.V. DIANA - IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

NUTA N. ALEXANDRU MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

NUTA N. GEORGE-ION

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

NUTA P. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 2.75 Geografie 6 nivel mediu Respins

OANA C. ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

OANA M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

OANA N IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 6.3 experimentat Reusit

OANA N. EUGEN MIHAI

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

OANCEA A. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

OANCEA E.C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

OANCEA F. OANA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

OANCEA I LAURA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.1 avansat Reusit

OANCEA M. IOAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

OANCEA S VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

OANCEA S. ALEXANDRA - PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

OANCEA S. RALUCA - NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.85 avansat Reusit

OANEA C MADALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8.3 incepator Reusit

OBREJA-SIRBU G. GEORGIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

OCHIAN C. CONSTANTIN CORVIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 10 experimentat Reusit

OCHIAN I IONELA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

OCNARU V. DIANA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

OGESCU D. ANDREEA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Psihologie 6.4 experimentat Reusit

OGREZEANU I. FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

OGREZEANU N NICOLAE CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

OLARIU GH. ANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

OLARU C. ANAMARIA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

OLARU I ION-DARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

OLARU N RODICA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

OLTEAN I. MIHAELA ZOVINICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

OLTEANU A. PAUL - STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLTEANU A.D. FLAVIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

OLTEANU D MARIUS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

OLTEANU D. ILIOARA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

OLTEANU GH IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

OLTEANU GH STELUTA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9 incepator Reusit

OLTEANU GH. ADRIANA-DANIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

OLTEANU GH. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

OLTEANU GH. IOANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

OLTEANU I ION-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

OLTEANU I. ION BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

OLTEANU I. MIHAITA-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

OLTEANU M. STEFANIA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OLTEANU N MARIUS COSMIN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 5 experimentat Respins

OLTEANU N. SILVIA ALECSANDRA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

OLTEANU V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A1-B1-A1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.1 avansat Respins

OLTEI I. VASILE-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ONCESCU GH. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 6.5 Geografie 6.2 incepator Respins

ONCIOIU A. VASILE - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

ONCIOIU C RAZVAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

ONEA I. ALBERT LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

ONETE F. MARIA FLORINA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 incepator Respins

ONETE N MILICA-ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

ONICA FL. DANIELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

ONICA I. IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

OPINCARU C NICULINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

OPINCARU V. RALUCA-GABRIELA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.5 avansat Respins

OPREA A LIVIU

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OPREA A MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

OPREA A. LIGIA-ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

OPREA A. MIHAELA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

OPREA AL. FLORENTINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

OPREA C. DIANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OPREA C. ELENA FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.15 experimentat Respins

OPREA D IONUT-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

OPREA D. ANDREI - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

OPREA D. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

OPREA D. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 6.85 experimentat Reusit

OPREA E. ANDA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu N/p

OPREA E. ELIZA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

OPREA G ALEXANDRA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OPREA G. VASILE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OPREA GH GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

OPREA GH. ADRIAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

OPREA I ELENA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

OPREA I. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.7 experimentat Respins

OPREA I. ELENA - CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

OPREA I. FLORENTINA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

OPREA I. PAMELA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

OPREA M ANGELA IONELA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.3 avansat Respins

OPREA M VASILE VALERIU

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OPREA M VLAD-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

OPREA M. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

OPREA M. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.75 Fizica 7.4 experimentat Reusit

OPREA P CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 5 avansat Respins

OPREA P MARIUS MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

OPREA V FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

OPREA V. SIMONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

OPRESCU D. IOANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OPRESCU I. MIHAIL IRINEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

OPRESCU V GHEORGHE OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 5.4 experimentat Respins

OPRESCU V.N ANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

OPRIN I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu N/p

OPRIN M DARIUS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

OPRINA GH MARIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

OPRINOIU GH. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

OPRINOIU V CONSTANTIN-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

OPRISANU I. CIPRIAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.4 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

OPRITA C.G ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

OPROIU M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

OPROIU M. PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.1 avansat Reusit

OPROIU N. MARIANA-DANIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Psihologie 1.6 nivel mediu Respins

OPROIU T. MIHAI VICENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9 experimentat Reusit

ORBECI ST DIANA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ORJAN N. VICTOR-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ORLEANU . ION LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

ORMENISAN M.P. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

OSEAC ST. MARIUS

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

OTANCIALA C. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 8 avansat Reusit

OZORCHEVICI L. RAMONA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OZORCHEVICI V. IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PACURARU P. PETRE-ELVIS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PADURARIU M MARIUS MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.55 avansat Respins

PADURARU GH. ROBERT PETRUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 experimentat Respins

PADURARU I IOANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

PADURARU I. FLORIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PADURARU I. MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

PADURARU N ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PADURARU R GABRIELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

PADURARU T. MARCELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PADURE V. SEBASTIAN-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 7 Geografie 9 experimentat Reusit

PADUREANU A. DANIEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

PADUROIU D.F. MIREL-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.3 Economie 6.8 experimentat Reusit

PADUROIU V. MARIANA - CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.1 avansat Respins

PAISE V.V ALIDA ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 avansat Reusit

PAIUS I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

PALAS A ELENA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PALASOIU I. ANTONIO-VALENTIN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PALASOIU M. ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PALEANU I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 avansat Respins

PAMINTEANU T TIBERIU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PAMPARAU T. MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

PANA C. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

PANA C. ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

PANA GH. GABRIELA ROXANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

PANA I. NICOLAE CORNELIU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

PANA M. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

PANA M.A. MIHAELA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

PANAID M. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.1 avansat Respins

PANAINTE I GABRIEL ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PANAIT C. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PANAIT C. COSMIN - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

PANAIT F EDUARD MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

PANAIT GH. ALINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

PANAIT GH. BOGDAN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

PANAIT GH. MONICA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A1-A1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PANAIT I MIHAI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PANAIT I MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza ---B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

PANAIT I. MIRCEA-CRISTIAN

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

PANAIT I.D. ALEXANDRU - MARIUS

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.2 experimentat Respins

PANAIT L NICOLETA SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PANAIT M ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PANAIT M. BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

PANAIT N ELENA LIANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

PANAIT S. ALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.2 avansat Respins

PANAIT T. TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

PANAIT V CRISTIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

PANAIT V GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.65 avansat Respins

PANAIT V. FLORINA-DANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PANAITESCU I. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

PANCOS V. DOINITA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

PANDELE C. IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PANDELE D CIPRIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PANDELE V. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PANDELE V. MIHAI VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Respins

PANDELEA N CATICICA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.75 avansat Respins

PANDELEANU GH. SEBASTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

PANDELOIU F. IONUT

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

PANDELOIU M. MARIA - CATALINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

PANDELOIU MC DIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 7.8 experimentat Reusit

PANEA C.C. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9 experimentat Reusit

PANOVE GR. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.2 avansat Respins

PANTAZI C. ELENA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

PANTAZI L.O. BIANCA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Sociologie 6.4 avansat Reusit

PANTAZI M. STEFANEL

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

PANTEA V ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

PANTELIN C. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9 experimentat Reusit

PANTU A.H. PHILIP NICOLAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 10 experimentat Reusit

PANTUROIU I. GEANINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PANTURU M. MIHAELA - COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

PANU F CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PAPARETE C. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAPUC C STELUTA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

PAPUC GH. COSTIN GIORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 10 experimentat Reusit

PARASCHIV D GHIORGHITA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

PARASCHIV D. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.5 avansat Reusit

PARASCHIV F SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.1 avansat Respins

PARASCHIV F. ILIE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

PARASCHIV GH. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.3 Geografie 5 incepator Respins

PARASCHIV I. LAURENTIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

PARASCHIV I. MARIAN - DANUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PARASCHIV M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 7.6 experimentat Reusit

PARASCHIV N. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

PARASCHIV N. HERMINA-MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

PARASCHIV V IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

PARASCHIV V. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 incepator Respins

PARASCHIVA D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PARASCHIVA V. ANDREI IONEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

PARGHEL C. CRISTINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

PARGHEL C. MARIA - NADIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

PARGHEL G GRIGORE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

PARGHEL G. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana N/p 6 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

PARGHEL I. CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

PARLEA M CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

PARVU I. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

PASALAN F IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 1.25 Limba franceza Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

PASALAN M. CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

PASARICA I. ELENA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Reusit

PASAT R. MIHAELA - RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

PASCALACHE M. CONSTANTINA-NUTICA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PASCALACHE M. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PASCALE I. DUMITRU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

PASCALE R.A. ANDREEA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PASCUTOI P IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PASTALAC M. EDUARD-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PASTIA GH. CORNELIU GEORGE

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

PATRASCU E. MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu N/p

PATRASCU GH NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.5 experimentat Respins

PATRASCU L CRISTOFOR NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 7.1 avansat Reusit

PATRASCU M DRAGOS MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 7.85 avansat Respins

PATRASCU M. CAMELIA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

PATRASCU P. ANDREI

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 9 experimentat Reusit

PATRASCU S. ELENA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

PATRASCU V. IONELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PATRU I. DIANA ANIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

PATRU T. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PATRULESCU I LAURA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PATRUTA N OANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PATULEA A MARIANA AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

PATULEA A. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 7 nivel mediu Reusit

PATULEA V. DENIS-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PAUN C GEORGETA - MIRELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

PAUN C. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 3.55 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

PAUN D GEORGE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

PAUN E. ELENA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAUN E.V. ADRIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Respins

PAUN I GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.6 experimentat Reusit

PAUN I LILIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.7 experimentat Reusit

PAUN I. AUREL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

PAUN I. IONELA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PAUN I. IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PAUN I.D. IOAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

PAUN I.D. IOANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

PAUN M. MIHAI - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAUN M. MIHAI-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PAUN M. NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PAUN N. CRISTINEL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 experimentat Respins

PAUN R. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAUN R. LIVIU - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Reusit

PAUN S ANAMARIA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PAUN S. ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat N/p

PAUN S. MARIANA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

PAUN ST. NICOLETA - PAULA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PAUN Z. MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.05 avansat Respins

PAUNA C ELENA ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.1 avansat Reusit

PAUNA V ALINA IOANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 avansat Reusit

PAUNAS M. MIHAELA - MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PAUNESCU GH. MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

PAUNESCU I. IONUT-MIHAITA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

PAVEL A. ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5.4 avansat Respins

PAVEL F. ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PAVEL G FLORENTINA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PAVEL GAVRILA C. ELENA LAURENTIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

PAVEL M ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PAVEL M. MIHAELA- BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PAVEL N. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

PAVEL N. ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 9 experimentat Reusit

PAVEL N. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

PAVEL V. FELICIA ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat Eliminat din examen

PAVEL V. VIOLETA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PAVELESCU C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

PAVELESCU GH ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PEHOIU I. CRISTIAN-IONUT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

PENA T. IONUT

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

PENCEA GH. GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

PENESCU T. MARIUS EDUARD

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.1 avansat Reusit

PEPTEA C. ALEXANDRU LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

PERISAN C FLOAREA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PERJARU GH. TEODOR ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

PERSINARU D. IONUT - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 1.5 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

PERSINARU G ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.4 avansat Respins

PERSINARU I. ANDREI LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PERSUNARU D.GH DANIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

PERTEA I OCTAVIAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.25 avansat Reusit

PESCARU C. CONSTANTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

PESCARU M. ION-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PESETZ E. IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.3 avansat Reusit

PETCU A. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PETCU C. SORIN - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PETCU G.V. ANCA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PETCU GH GEORGETA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

PETCU GH. FILOFTEIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

PETCU GH.N. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

PETCU I. IONUT GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

PETCU I. RADU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

PETCU M. EUGENIA-EVELINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PETCU S IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

PETCUT C EMANUELA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PETRACHE G.M TIBERIU STEFAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

PETRACHE I MARIANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 6.9 avansat Reusit

PETRACHE I. MARIAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PETRACHE V. CRISTINA-GABRIELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

PETRARIU D. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 avansat Reusit

PETRE AL. CRISTIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PETRE C. CRISTIAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PETRE C. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

PETRE C.GH. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PETRE D. MARIUS-PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PETRE D.C. LAVINIA ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PETRE E. MADALIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PETRE F LUCIANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.15 avansat Respins

PETRE G. AURICA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

PETRE GH. CORINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Respins

PETRE GH. CRISTINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 2.2 incepator Respins

PETRE GH. EDUARD-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 8.8 experimentat Reusit

PETRE GH. GEORGIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Sociologie 8.45 avansat Reusit

PETRE I. CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

PETRE I. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

PETRE I. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PETRE I. FLORIN - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

PETRE I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

PETRE L. ANA-ADRIANA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PETRE M CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

PETRE M CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.6 experimentat Reusit

PETRE M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PETRE M. ANDREI ALIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

PETRE M. MADALIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PETRE M.D. MIHAELA DENISA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

PETRE N ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PETRE N NICOLAE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

PETRE N. OANA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PETRE N.M. ALINA - STEFANIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

PETRE S MUGUREL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PETRE S. ION - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

PETRE S.A. ALINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PETRE ST. IONUT-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

PETRE V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PETREA N RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

PETRESCU G VIOREL VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B2-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

PETRESCU M. ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

PETRESCU M. MIRCEA STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

PETRESCU O. MARIAN-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

PETRESCU S. DIANA-ANDREEA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 6.35 avansat Reusit

PETRESCU S. LUIZA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.9 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

PETRICA I OANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PETRICA I. GEORGIANA-ELENA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PETRISOR I. ALINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PETRISOR P.G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

PETRITA I. ANCUTA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PETROVICI GH.D IOANA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PETRUSCA E. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

PETRUT C. STEFANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PICA GH. ELIZA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PICIORANG C. LAVINIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PICIORANG E.O. JUSTINA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

PICIORANG FL FLORINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PICIU M.C. LEONARDO - DANIEL - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PIERSINARU N. ADRIAN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

PIETRAREANU C.C. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

PIETRAREANU N. CAMELIA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

PIETROSANU M.C OCTAVIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

PILOIU G. ANDREEA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PILOIU G. LOREDANA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PINTEA B.P. ALEXANDRA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9 experimentat Reusit

PINTEA I. MADALINA - REBECA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 9.5 avansat Reusit

PIOARU GH. GEORGIANA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PIOARU I. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PIRCALABU M. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

PIRLEA GH. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

PIRNECI C. RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

PIRVAN I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

PIRVU D IULIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PIRVU D.M CHRISTIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.6 avansat Reusit

PIRVU E. ALEXANDRU - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

PIRVU GH ANDREI-DARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PIRVU GH. GEORGE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza N/p Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat N/p

PIRVU GH. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza N/p Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat N/p

PIRVU I. ELENA - LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

PIRVU L. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PIRVU M. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PIRVU N CRISTINA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 6.8 avansat Reusit

PIRVU T. AURA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PIRVULESCU G. MARIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

PIRVULESCU GH EDUARD-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.15 avansat Respins

PIRVULESCU S. RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

PISICA C. CRISTINA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

PISICA GH. FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 8.2 experimentat Reusit

PISTOLEA FL. MONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

PISTOLEA N CATALIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba germana moderna A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Fizica 5.5 experimentat Respins

PITIRIN I. GEORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.5 experimentat Respins

PITULICE C. MALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PLAIASU D CONSTANTIN-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.5 avansat Respins

PLAMADA C ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

PLAVIE GH FLORIN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PLESA C.C. GABRIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

PLESA D. MILENA-JANINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.9 avansat Reusit

PLESA G IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PLESA J ELENA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PLESA N. ELENA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PLESA P. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PLESEANU C.A RAZVAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.1 experimentat Respins

PLOPEANU M LARISA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

PLOPEANU V EDUARD SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 avansat Respins

POCOMNICU N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

PODOREANU D.L. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

POENARU D PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Eliminat din examen

POJEREANU G. GABRIEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

POMARLEANU M. ELENA MARUNA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PONESCU I. CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PONESCU I. ROXANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POP A. ANDREEA LORENA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POP FC OVIDIU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

POPA A. ELENA - IULIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 5.4 experimentat Respins

POPA A. JENICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

POPA C. ADELINA - CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

POPA C. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POPA C. ROXANA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPA C.R. CALIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

POPA D BOGDAN STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

POPA F LAURA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

POPA F MARIA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

POPA G SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

POPA G. RAOUL - GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

POPA GH. IULIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

POPA I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 5 avansat Respins

POPA I ELENA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

POPA I NICULINA - FELICIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Respins

POPA I PAVEL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

POPA I. ALINA MIHAELA

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7 experimentat Reusit

POPA I. ALINA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPA I. ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

POPA I. LAURENTIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

POPA L. VLAD LEONARD

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

POPA M ALINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

POPA M CRISTINA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

POPA M ILEANA ADELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

POPA M. ANDREEA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

POPA M. CLAUDIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 6 incepator Respins

POPA M. MADALINA-MANDITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

POPA M. MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

POPA M. MIHAI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.4 experimentat Reusit

POPA M. RAZVAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.2 incepator Respins

POPA M. VICTORITA PAMELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

POPA M.S. MIHAELA-ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

POPA N MARIA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

POPA ST ALEXANDRU STELIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

POPA V LOREDANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

POPA V. CAMELIA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

POPA V. PETRICA OVIDIU

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 N/p N/p

POPESCU A ALEXANDRU-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

POPESCU A. ANTONIO CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

POPESCU C CEZAR MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

POPESCU C STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPESCU C TITI

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

POPESCU C. ANDREEA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

POPESCU C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

POPESCU C. CRISTINA - NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--A1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.1 avansat Respins

POPESCU C. CRISTINELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

POPESCU C. DENISA-IONELA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

POPESCU C. GEORGIANA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

POPESCU C. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Istorie 8.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

POPESCU C. MIHAI ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

POPESCU C. SORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

POPESCU F.G. ALIN -MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

POPESCU G. CATALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

POPESCU G. ELENA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.25 Informatica T2 C/C++ 3.8 experimentat Respins

POPESCU G. LACRAMIOARA SINZIANA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

POPESCU G.V. DIANA - COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.95 experimentat Reusit

POPESCU GH. STEFANIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

POPESCU GH.G. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

POPESCU I ANDREEA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

POPESCU I. ELENA - CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

POPESCU I. IRINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.95 experimentat Reusit

POPESCU J. EMIL-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9 experimentat Reusit

POPESCU L DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

POPESCU L. OVIDIU - COSTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.4 avansat Respins

POPESCU L.N IOANA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

POPESCU M ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

POPESCU M. ADINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.25 experimentat Respins

POPESCU M. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5 experimentat Respins

POPESCU M. GEORGETA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

POPESCU M. MARIAN VLADUT

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 experimentat Respins

POPESCU M. MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.15 incepator Respins

POPESCU M. MIRCEA CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

POPESCU M. VLAD - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

POPESCU M.C. DAN VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POPESCU M.M EMANUEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

POPESCU MG MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

POPESCU N. NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

POPESCU S ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

POPESCU S.I. GABRIELA - CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-- Matematica T2 1.1 Geografie 5.7 avansat Respins

POPESCU ST. MARIANA-OLGUTA

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.95 incepator Reusit

POPESCU T. MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.053 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

POPESCU V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 avansat Respins

POPOVICI B ANCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba italiana A1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.55 experimentat Reusit

POPOVICI E ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

POPOVICI E IOAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

PORFIRIU V. DRAGOS MARINEO

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POROJAN C ROBERT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

POROJAN G CONSTANTINA - LUMINITA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

POROJAN M. LIVIU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

POSCHINA V ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

POSIRCA D. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.2 experimentat Respins

POSIRCA M GHEORGHE LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

POSIRCA M IOANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6 avansat Reusit

POSTELNICU N FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

POSTOLACHE AN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PRALA C. IONELA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

PRALA C. LILIANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PREDA C ROXIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 5 avansat Respins

PREDA C VASILE-FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PREDA C. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2--B2--A1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

PREDA F GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

PREDA G ALBERT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PREDA G. LIVIU-SORIN

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

PREDA GH. ALEXANDRU-IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PREDA I NICOLETA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

PREDA I. GEORGICA

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PREDA I. SABINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

PREDA J.C. LUCIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

PREDA M FLORINA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

PREDA M. CRISTINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

PREDA N CERASELA RAMONA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PREDA N DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9.85 experimentat Reusit

PREDA N. ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

PREDA N. ANNA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 8 experimentat Reusit

PREDA N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.95 avansat Respins

PREDA N. OANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

PREDA P LAURENTIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PREDA P PETRE IULIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

PREDA P SORIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 8.9 experimentat Reusit

PREDA P. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 experimentat Respins

PREDA S. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

PREDA V IONEL

    GRUPUL SCOLAR DE CONSTRUCTII NICOLAE MIHAESCU TARGOVISTE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

PREDA V MIHAI EDUARD

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PREDESCU GH. ADINA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE TITULESCU PUCIOASA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

PREDESCU M. FLORIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PREDESCU V. CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

PREDOIU E. ROBERT NICOLAE

    LICEUL DE ARTE BALASA DOAMNA TARGOVISTE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PREJBEANU C. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PRIBOI GH. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.95 avansat Respins

PRICOP P. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8 experimentat Reusit

PRIOTEASA C. SINZIANA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL VOINESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.5 avansat Respins

PROAVA C. PETRUT-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

PROCOPIANU C MARIANA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.7 avansat Reusit

PROCOPIANU V MARIUS ANGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

PRODAN I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR PUCIOASA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

PRODAN I. OCTAVIAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 2.35 avansat Respins

PROFIRA C IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PROFIRA C. ANDREI-ROBERT

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

PROOROCU I ANDREI MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Respins

PRUNA I. MARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 7.5 avansat Respins

PRUNDARU G. GEORGIANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PRUNDARU V.I. IOANA ALICE

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PUESCU L. LUCIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PUIAC I. MARIUS-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.55 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

PUICA GH GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5.5 incepator Respins

PUICA I GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

PUIU GH. FLORENTINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PUIU I MARIUS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PUIU M STELUTA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 10 experimentat Reusit

PUIU M. GHEORGHE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

PULBERE M. ROXANA-ANA-MARIA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PUMNUTIU M.E MARIA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 2.8 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

PUMNUTIU V IONUT SERGIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

PURCAREA N. ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

PURCAREA N.E. IONELA-BIANCA

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PURCAREA V MARIA MIRELA

    LICEUL TEORETIC PETRU CERCEL TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba rusa B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

PURCAREA V.P. ELENA SEBASTIANA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PURCAREANU G. AMALIA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PURCARU G. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

PURCARU M. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

PURCOI N. MARIUS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PURCOI V. EMIL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.5 avansat Respins

PUSCASU T. DOINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

RABA M. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

RAC A. NELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

RACAREANU-RADULESCU-FLORESCU D. ALINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

RACASANU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

RACASANU C.G RAMONA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

RACASANU G IOSIF CRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.8 experimentat Respins

RACASANU V ANDREI-ROXIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

RACEANU I. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

RACEANU N. ADRIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

RACIULA G GABRIELA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL MORENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 avansat Respins

RACOVITA M DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza N/p Matematica T2 2.9 Geografie 6.8 incepator N/p

RADA C.S CRISTIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 avansat Respins

RADA GH. MARIAN-ROMEO

    LICEUL ION HELIADE RADULESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

RADA I CONSTANTIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL AUREL RAINU FIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

RADA M. MARIUS DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Reusit

RADANESCU I NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL TARTASESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

RADESCU V. GEORGE - VICTOR

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

RADOI D MIHAELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

RADOI F. OANA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.1 experimentat Respins

RADOI I. FLORIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie 7.4 avansat N/p

RADOI I. GABRIEL - FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.85 avansat Respins

RADOI L. ANDREI VICENTIU

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

RADOI M. IONELA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

RADOI M. IONELA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE CIORANESCU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

RADOI N. ANDREI - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADOI N. IONUT - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR GOGA IONESCU TITU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADOI P. PATRICIA OANA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

RADOI T. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR VOIEVODUL MIRCEA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

RADOI V. ANA-MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

RADOI V.L. VIOREL AURELIAN

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

RADU _ DANIELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

RADU A. ALECU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ELECTROTEHNIC SPIRU HARET TARGOVISTE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

RADU A. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CARABELLA TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

RADU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL VISINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Respins

RADU C MARIAN

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

RADU C MARIAN DENIS

    LICEUL TEORETIC I. L. CARAGIALE MORENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

RADU C MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VLADIMIR STREINU GAESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

RADU C SIMONA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR UDREA BALEANU BALENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

RADU C. ABSALOM-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza N/p Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat N/p

RADU C. ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL DR. C. ANGELESCU GAESTI Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

RADU C. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica 6 avansat Respins

RADU C. CONSTANTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TARGOVISTE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

RADU C. DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL IENACHITA VACARESCU TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

RADU C. IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RADU C.D. MONICA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA TARGOVISTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

RADU C.M. ALEXANDRU-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SF. IOAN GURA DE AUR TARGOVISTE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.7 avansat Reusit

RADU D GEORGE EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL NUCET Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

RADU D. DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN BRINCOVEANU TARGOVISTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

RADU D. GEORGIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

RADU D. IULIA

    LICEUL TEORETIC IANCU C. VISSARION TITU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

RADU E.S. MIHAELA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

RADU F VASILICA FLORINEL

    LICEUL TEORETIC ION GHICA RACARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

RADU G. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR IORDACHE GOLESCU GAESTI Tehnician de telecomuni