Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Gorj

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Gorj, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABAGIU D.S. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ACHIM GH. OANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ACHIMESCU P RAZVAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica N/p nivel mediu N/p

ACZBERGER I REINOLD-SILVIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

ADAM G. MADALINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

ADAM N DRAGOS ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

ADAM V CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

ADAM V VICTOR COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

AFLOAREI I RAMONA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

AL-FLOAREI S. ANDREEA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.2 experimentat Reusit

AL-VADANEI AL SANDU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

ALBALI I IONUT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ALBASTROIU CTIN ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ALBEANU N MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba rusa A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.05 avansat Respins

ALBEANU V LIVIU-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ALBICI I ZAHARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

ALBIERU I. PETRE- DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2 avansat Respins

ALBU F RAMONA-ISABELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.6 avansat Respins

ALBU GH ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALBU I CONSTANTIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.2 avansat Respins

ALBU I NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

ALBU T. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 incepator Respins

ALBU T. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 incepator Respins

ALBU V. COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6 avansat Respins

ALBULESCU L. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ALBULESCU M ANA DORINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALDEA D IONEL ILIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ALDEA D.I. ELENA DIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ALDOIU C PETRE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALECU I DANIEL- ROBERTO

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU GH. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ALEXANDRESCU I IONUT-CATALIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Filosofie 6 avansat Respins

ALEXANDRESCU I. ION

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.45 avansat Reusit

ALEXANDRESCU N ANDREEA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

ALEXANDRESCU V. CONSTANTIN-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU G. IONUT-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.3 avansat Respins

ALEXANDRU M. CATALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

ALEXANDRU N FLAVIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

ALEXANDRU S. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

ALEXE V. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 incepator Respins

ALFLOARI M MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ALIOANI C. ANDREEA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

ALIOANI N ION TUDOR

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 N/p N/p

ALIOANI S. DRAGOS-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

ALIONESCU C COSMINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

ALMAJAN F. MADALINA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

ALMAJAN I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALMAJANU D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ALMARIEI I ANDREEA LIDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

ALPREDI C MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 avansat Reusit

ALPREDI GH. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 incepator Respins

AMARASCU I ANDREI STEFAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 incepator Respins

AMARITEI G GEORGE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

AMNZA M FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.2 avansat Respins

AMZA C PETRUTA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

AMZA C. CLAUDIU-MINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

AMZA C. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.15 avansat Reusit

AMZA I. SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.3 incepator Respins

AMZA V. VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

AMZOIU M. IULIAN MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.1 avansat Reusit

AMZUCU GH SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

AMZULESCU I. IUSTIN- NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

ANASTASIE R ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

ANCUTA C EMANOELA MONICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

ANCUTA C PARASCHIVA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba rusa A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 avansat Respins

ANCUTA C. RADU-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 incepator Respins

ANCUTA I ALEXANDRU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel II 5 incepator Respins

ANCUTA M MARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANCUTERU D ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

ANCUTERU GH ION

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

ANDRAS O RADU-STEFANITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ANDREI B CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 avansat Reusit

ANDREI C DAN- BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 7.3 experimentat Reusit

ANDREI C MIHAELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

ANDREI E MADALINA-EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ANDREI GR GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANDREI I IOANA DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ANDREI I IULIAN ROBERT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANDREI I MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

ANDREI I. NARCIS-GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 10 Geografie 9.6 avansat Reusit

ANDREI I. OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.9 incepator Respins

ANDREI M CARMEN ANGELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ANDREI M. BOGDAN- CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ANDREI M. STEFAN CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ANDREI N IONUT MATEI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ANDREI N.I. IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ANDREIANU C GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

ANDREIANU E. MARIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ANDREOIU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANDREOIU I CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDRITA I RALUCA DIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANDRITOIU D LARISA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

ANDRITOIU G GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ANDRITOIU I. OANA MADALINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ANDRITOIU N. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

ANDRITOIU P ELISABETA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

ANDRITOIU V VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

ANDRONACHE C TUDOR DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ANDRONIE P GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANGHEL C. MARIA-TATIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

ANGHEL D. DELIA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Respins

ANGHEL GH. CARMEN-SEVER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 incepator Respins

ANGHEL GH. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician energetician
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ANGHEL I PANSELUTA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ANGHEL I. MARIAN -IONUT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

ANGHEL N. ADRIANA-MARICICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

ANGHEL N. IONELA DOMNICA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ANGHEL N. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.5 incepator N/p

ANGHEL R. RAMONA- DELIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL V MADALIN LAURENTIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

ANGHELESCU A. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANGHELESCU I ANGELA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

ANGHELOIU GR ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ANGHELOIU I. TOMA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANI D DANIEL-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANI D DANIELA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ANINIS I MARIA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ANINIS P PATRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ANINOIU C. ADINA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ANINOIU D. ION

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Economie 3.1 nivel mediu Respins

ANTOHI L. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

ANTONIE G BOBI-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

ANTONIE N ROBERT-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.6 nivel mediu Reusit

ANTONIE V FIMITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ANTONIE V. MADALINA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.3 experimentat Respins

ANTONIE V.I CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

ANUTA V. ALEXANDRU STEFANITA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

ANUTA V. CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 incepator Respins

APETREI V CRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

APOSTOIU I PROFIRA IONELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

APOSTOIU M OANA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

APOSTOIU V DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

APOSTOIU V. OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

APOSTOL D MARIA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

APOSTOL I ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

APOSTOL I. BIANCA-CORALIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

APRODU C ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

ARAMA A CATALIN-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARBAZANOVICI R RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ARBUZ N LAVINIA-TUDORITA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARDELEANU I. ION-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ARDELEANU S SOLOMON ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

ARDEREANU GH. CONSTANTIN-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

AREMIA A.A AUREL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

ARGHIR G GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

ARGINT A.R. IONELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

ARGINT D NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ARHOT D.D. BIANCA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ARHOT I. RAMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ARINGHE I FLORIN IONEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ARION A GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

ARJOCA G ELENA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

ARJOCA GH.O. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ARJOCA I. VLAD MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.8 avansat Reusit

ARJOCA O ROBERT - COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

ARJOCA T. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ARJOCU L ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 8.2 nivel mediu Respins

ARMASOIU D ARISTICA-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

ARMASOIU D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ARMASOIU S MINDRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

ARMASOIU S SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

ARMEANU I. VASILE-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ARMEANU S. ISABELA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

ARMEGA G. ADRIAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Reusit

ARMEGA V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

ARMEGIOIU I.S. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ARNAUTU I. VALERIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ARSEANU C.S. ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

ARSENIE GH MARIA LIVIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ARSENIE M. RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

ARSENIE N GEORGE-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ARSENIE V VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ASAFTEI D LARISA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 7.45 avansat Respins

ASPREA C. CORNEL ROMULUS

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 8.7 avansat Reusit

AUNGURENCEI S.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

AVRAM C ALEXANDRU - NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

AVRAM C. MARIUS

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.2 experimentat Respins

AVRAM C.C. CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 3.4 avansat Respins

AVRAM I. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.7 incepator Respins

AVRAM I. PAUL-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

AVRAM L. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

AVRAM N. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 5.7 incepator Respins

AVRAM N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 6.55 nivel mediu Reusit

AVRAM N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 5.75 incepator Respins

AVRAM V RADU VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

AVRAMESCU AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

AVRAMESCU D. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

AVRAMESCU I ILIE-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AVRAMOIU GH GEORGIANA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

AVRAMOIU I CORNELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

AVRAMOIU S MIHAITA-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

AXENTE A. DENISA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BABALAU A. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.55 incepator Respins

BABALIC A. COSMIN-EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BABALIC I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

BABALIC S. ELENA - IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

BABALIC S. SORIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

BABAU P. DENISA PETRONELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.6 avansat Respins

BACALA F ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BACAN GH. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 9 Fizica N/p nivel mediu N/p

BACANU V.C. ANDRADA-CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 9.9 experimentat Reusit

BACATEA V. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 incepator Respins

BACESCU I. EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 incepator Respins

BACESCU N ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

BACIOIU N. TEODORA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.8 avansat Reusit

BACIU GH. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BACIU V CLAUDIU-EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BACIU V. VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

BACOV C. AUREL-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BACUI I. IONUT-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BADAU N. SAVOIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BADEA C. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BADEA C.A. ADINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BADEA D DUMITRU ALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

BADEA D. EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BADEA E. ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 Pascal 6.8 experimentat Reusit

BADEA GH MIHAI MARIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BADEA I AUREL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BADEA I. IONUT-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 incepator Respins

BADEA I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BADEA I.C. RAUL-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BADEA I.C. VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 6.7 experimentat Respins

BADEA M MARIETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BADEA P ANDREI CATALIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.5 experimentat Respins

BADESCU C. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.75 avansat Reusit

BADESCU GH. ANA-COSTINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.55 incepator Respins

BADESCU GR VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BADESCU I ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BADESCU I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BADESCU I. DENISA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BADESCU N. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.95 avansat Respins

BADICA D CLAUDIU DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BADIRCA V CLAUDIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BADITA C. RAMONA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

BADITA N ALINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 avansat Reusit

BADITA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADOIU A MARIAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BADOIU A. CONSTANTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BADOIU C. LUIZA ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

BADOIU E. ALEXANDRU-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

BADOIU L. RAZVAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Fizica 7.4 nivel mediu Reusit

BADOIU V. MIHAELA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

BADULESCU M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BADULESCU N. ANDREI-NECHIT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.95 avansat Reusit

BADULESCU V. IONELA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAIATU A. TRAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

BALA _ ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 6.2 incepator Respins

BALA G GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BALA GH. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BALA I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BALA M MIHAITA- BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 9.15 avansat Reusit

BALA N. MARIA-LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALA O. OCTAVIAN-EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALACEAN C MARIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

BALACEAN GH. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BALACEAN M MARIANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.8 avansat Respins

BALACEAN M. MIRCEA- RADU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BALACEAN V VASILE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BALACEANU C SUZANA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BALACEANU I CRISTIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BALACEANU T EMIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BALACENOIU D ELENA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

BALACESCU I. MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.5 incepator Respins

BALACIOIU A ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

BALAETI I BOGDAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BALAN A AURICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BALAN A GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

BALAN A. AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.55 incepator Respins

BALAN C. SERGIU-DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BALAN D. ALEKSANDAR

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BALAN D. CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

BALAN D. DUMITRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.05 experimentat Respins

BALAN F OANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

BALAN I IONUT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALAN I. LAURENTIU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

BALAN NEDERU C ALBERT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Reusit

BALAN S. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.55 incepator Respins

BALAN V. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

BALANESCU I IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BALANOIU C. CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BALANOIU C.G. OVIDIU ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

BALANOIU L ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 8.5 experimentat Reusit

BALASA I. IULIANA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

BALASA M GENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T2 2.9 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BALASA V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.2 avansat Reusit

BALASEA I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 incepator Respins

BALASESCU I. SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BALASOIU D ELENA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALASOIU D MARINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

BALASOIU I CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BALASOIU I IONUT-SEVASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

BALASOIU I. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BALASOIU R. ROMULUS

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BALASOIU V. ANDREEA-CRIMEIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BALCESCU F. FLORINA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BALCESCU I IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

BALDOVIN G CRISTINEL EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BALDOVIN S CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALEA D ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BALEA I. CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Economie 8.5 experimentat Reusit

BALEANU M FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

BALOI C. DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BALOI C. RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 incepator Respins

BALOI I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALOI P. MARIETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 incepator Respins

BALOI V. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.55 incepator Respins

BALONIU A VIOLETA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

BALOSU GHE. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 avansat Reusit

BALTA C.J. ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BALTAG C ELISABETA GETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

BALTARETU C. MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BALTARETU M CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BALTARETU M MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BALTARETU P LILIANA IRINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

BALTARETU S. SEVASTIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

BALTATOIU I DENIS ION

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BALTEANU D. GIORGIANA - OLTITA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

BALTOI D. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

BALTOI GH DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

BALTOI I. DIANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 incepator Respins

BALTOI P. ADELA-PAULINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

BALU G MARIUS-ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

BALU S. STEFAN ROBERT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BALUTA S. MONICA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BALUTOIU N. CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BALUTOIU P.D MARIUS DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BANATEANU G. ANDREEA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

BANCILA V. CATALIN VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.8 avansat Reusit

BANCULEA T ILIE-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.6 avansat Reusit

BANDOIU C. BEATRICE MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BANETE E DANIEL IONATAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BANGHEA N. RAZVAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BANICA C LOREDANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

BANICA GH. CRINEL MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

BANICIOIU D. ADINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BANU C ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BANU I ION-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

BARA D ILEANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BARA E. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

BARA V ILEANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

BARAGAN C. MARIA- LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

BARAGAN I. ANDREI-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BARAGAN I. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 incepator Respins

BARAGAN N. ANA-MARIA ERSILIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BARAN VUCEA I. LUIZA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.85 avansat Reusit

BARB I. FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BARBA-LUNGA I CRISTI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 avansat Reusit

BARBACIORU V IONELIA-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BARBALATA I ION MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BARBOI N. DENISA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BARBONIE BOBINA N.G. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BARBU B.F. DIANA LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

BARBU CTIN. CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.3 avansat Reusit

BARBU G ERSILIA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BARBU G.F. LARISA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Respins

BARBU I. ALINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

BARBU I. DOMINCA ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

BARBU N RAZVAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBU T NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BARBU V VASILE ION CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BARBULESCU E. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBULESCU P CLAUDIU DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BARBULESCU P. PETRE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 avansat Respins

BARBULESCU P.G. VICTOR BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 7.65 experimentat Reusit

BARCULEANU GH MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BARCULEANU I ION CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

BARCULEANU N NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

BARDAN L. LIANA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BARDAN V. ELENA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

BARNA C IOANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

BASARAB N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 8.4 incepator Respins

BASARABA A ELENA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BASARABA GH GABRIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BASARABA P PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.4 Fizica N/p avansat N/p

BASARABA T NINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BASTIURESCU V. ANAMARIA-DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

BATAI C MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

BATAIOSU IONESCU G CRISTINA ELENA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BATANGUSE GHE CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.7 avansat Respins

BATRINCA I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BATRINCA I. IACOB

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BATRINCA V ILARION

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BATRINCA V. MARIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

BAZALUICA M DUMITRU DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BAZAVAN D LOREDANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BAZAVAN O.L. STELIANA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BECHEANU F. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BECHEANU I GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BECHEANU M IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BECHEANU N NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

BECHERU I ADINA-AGRIPINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 2.9 Limba engleza N/p Matematica T2 1.7 Fizica 2.1 nivel mediu N/p

BECHERU I ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BECHERU I. IONUT-VASILE

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BECHERU P. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

BECHERU S. DANIEL-DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 6.2 incepator N/p

BECHERU V GEORGIANA-IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Respins

BECHERU V. VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 7.5 nivel mediu Reusit

BEDEREU CTIN CATALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BEJAN GH. GEORGE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

BEJAT AL. ION

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BEJAT C DANUT CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 1.9 avansat Respins

BEJAT G. ARISTITA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel II 7 avansat Respins

BEJAT P PETRE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BEJENARIU A MARIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BEJENARU N. CONSTANTINA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.75 incepator Respins

BEJENARU V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BEJINARU E EMIL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BEJNARU I OANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

BELGHER A.L. LEONID CODRUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

BELGIU C. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BELGIU V. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BELOIU A ANGHELINA-CATINCA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

BELOIU E MIRELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BELONIU I.A. NICOLAE-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BELTEU A ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

BELTEU GH. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

BELTEU I ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

BENEA R.C RAMONA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BENEGUI C IONELA ANDRA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

BENEGUI D. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 5.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BENEGUI I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.6 incepator Respins

BENEGUI V. IONUT MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BENGA A.S IONUT

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BENGA I ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BENGA I.C. ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BENGA LUTA I OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BENGA V. MARIA MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BERA C ILIUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza Matematica T2 1.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

BERA D ANDA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BERBECARU M. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

BERBECE A. IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 incepator Respins

BERBECE S ALINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BERCA D FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

BERCA I. IONUT DRAGOS

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BERCEANU F. LAURENTIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BERCHEZ I. ION CLAUDIU MARIUS

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

BEREGAN L ROBERT LUCHIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BERESCU A DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BERESCU A ION-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BERNAT D. ADELINA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BERTEA GH MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.95 avansat Respins

BESLIU C ROBERT CRISTI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BESLIU C. ILIE - MARIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BESLIU D. VERGILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

BESLIU N. CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BESLIU P. GABRIELA-GEANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BESOI C FLORENTINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BESTEA I COSTINEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BETEJ N MIHAITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

BEURAN A MIHAI LAURENTIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BEURAN A. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BIBANU I. ION-ANDREI

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 10 avansat Reusit

BICAN D. ARISTOTEL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BICAN E.E. EUSEBIU-TEODOR

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BICHEA C OPREA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

BICHERU C ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

BIDICA I. ROBERT-STELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.45 incepator Respins

BIDICA N. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BIDICA Z. ROMULUS-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

BIJNEA C. MINODORA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BILAN C VIOREL BOGDAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BILAN D ALINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

BILAN L. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

BILAN S. IONUT-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BILAVU V MIREL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.3 avansat Respins

BILTEANU M.A. DUMITRA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BILTOC L LUIZA MIRABELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BIRARUTA C MARIA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BIRAU C MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BIRAU D.M. MARIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.1 avansat Respins

BIRAU G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Fizica 5.1 avansat Reusit

BIRAU GR. REMUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

BIRAU N ELENA-LAURA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.8 avansat Reusit

BIRAU N. ILEANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.75 avansat Reusit

BIRCA C CRISTINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

BIRCA M ELENA-RAMONA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6 Geografie 7 avansat Reusit

BIRCEANU I. IONUT- ANDREI

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.1 avansat Respins

BIRDEANU GH. RALUCA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BIRDEANU I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BIRHOATA I. ALEXANDRA - MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

BIRHOATA N VASILE

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

BIRHOATA V VALENTIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

BIRIBOIU E. REGHINA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BIRIBOIU M. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician energetician
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 incepator Respins

BIRIS I RADU NELU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BIRSAN C ADRIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BIRSAN D. LILIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 7.4 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BIRSAN GR.D. ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BIRSAN I ALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIRSAN T. CONSTANTIN- MADALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIRSANU C.C CONSTANTIN-RAFAEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.5 avansat Reusit

BIRSANU N. MIOARA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BIRSESCU G.O. GRIGORE-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BIRZAN M. CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.8 avansat Reusit

BIRZAN P. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

BIRZAVA GH AUREL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BISCA G. ERMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

BISCA M. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BISERICOSU N. NICOLETA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9 experimentat Reusit

BISTREANU C. IOANA-BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BITCULESCU I. NICOLAE-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.1 incepator Respins

BITEAN N LAURA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

BITOANCA I. CONSTANTIN-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BITOANCA N. OANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BITU C VASILE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BIVOLARU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BIVOLARU C LAURENTIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.6 experimentat Respins

BIVOLARU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

BIVOLARU GH GHEORGHE - MIRON

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BIVOLARU GHE. BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.35 avansat Reusit

BIVOLARU I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BIVOLARU V ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Respins

BIVOLU C. IONUT-DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BIVOLU P. MARIUS-PANTILIMON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

BIZA I CORINA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Istorie 5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

BIZOCU I. ADRIANA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.1 avansat Respins

BIZOCU N. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.8 incepator N/p

BIZU I. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BIZU V.C. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BLAJ CTIN MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 incepator Respins

BLANDU L. LIVIA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

BLEAJE M. GABRIELA - MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BLENDEA A. MIHAI- ROBERT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.7 experimentat Respins

BLENDEA D. GHEORGHE-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

BLENDEA I. GHEORGHE -LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BLENDEA I. ION-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

BLENDEA I.M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 avansat Reusit

BLENDEA N RALUCA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BLENDEA S. SILVIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BLENDEA V ELENA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BLENDEA V. CORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BLEOATA N LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BLIDARU I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 incepator Respins

BLIDARU V EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BLIDEA I. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BLINDU C PETRU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

BLINDU I. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BLINDU T.D AUREL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Respins

BLOANTA O. IONELA-CAMELIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

BLONDEA D LACRAMIOARA-MINODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

BOANTA V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BOANTA V. VASILE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOB M.D. IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Economie 5.3 nivel mediu Respins

BOBAN GH. IOLANDA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

BOBEANU C. ANDREI VASILE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BOBEANU C. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 6.6 experimentat Reusit

BOBEANU S. ILEANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BOBEI D. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.2 Fizica 7.2 experimentat Reusit

BOBEI V MARIA-DANIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

BOBINA A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BOBINA D CLAUDIU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

BOBINA M IUSTINIAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BOBINA M. CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BOBINA M.V. ELENA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BOBINA S.V. PETRU-LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

BOBIRCI N SORIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

BOBIRCI V VASILICA NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

BOBLEA C. CONSTANTIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.8 nivel mediu N/p

BOBLEA E ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

BOBLEA G. VIOLETA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BOBLEA GH ANTONETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

BOBLEA I. LUCIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

BOBLEA I. MIHAITA-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

BOBOC D MIHAELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

BOBOC GH TEODORA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 avansat Respins

BOBOC I. MARIUS-MONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.7 incepator Respins

BOBOC N MARIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BOBOCEL C. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BOBOCEL M. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BOBOCESCU C. LAVINIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BOBOCIOIU C. COSMIN ARISTOTEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

BOBU GH ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BOBU N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat N/p

BOBU N. ANA-MARIA AURELIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOBU N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOBU S ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOCA D. DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 3.1 avansat Respins

BOCA I DANIEL-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 5.1 avansat Respins

BOCAI M VIOREL MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOCANCEA F. ALINA-NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BOCEA A.G. ALINA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

BOCEA P. PETRE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.7 incepator Respins

BOCEAN D. DANIEL LUCIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BOCEANU D. AURELIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BOCEANU I ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

BOCSE C ROXANA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BOCSE I. ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BOCSERIU N NICOLAE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2 nivel mediu Respins

BOCSERU I ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 7.7 incepator Respins

BODESCU A GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BODIN P CORNELIU-CONSTANTIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.2 avansat Respins

BODIN P PETRE ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BODIRNEA C CONSTANTIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.5 avansat Respins

BODIRNEA D DUMITRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BODISLAV C.A. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

BODOIU GHE MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BODOIU GHE NICOLAE-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BODUNU V. IONUT- DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.8 avansat Respins

BOGDAN C.D. ALEXANDRU DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOGDAN N MIRELA ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOGHICI C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BOIAN C.R. OANA MARINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

BOIAN D.L. IONELA LAVINIA ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BOIAN N. FLAVIUS-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BOIANGIU C. ELENA-IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BOIANGIU D. NINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 6.75 experimentat Reusit

BOIANGIU GHE VELICU-MARIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.6 incepator Respins

BOJA A. GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BOJICA V FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BOJINCA GH.L. GEORGIANA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

BOJINCA P ELENA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

BOJINCA ST. SORINELA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BOJINCA V.V LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BOLBOTINA D GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOLDEA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

BOLOGAN I ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BOLOHAN I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BOLOLOI D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BOLOLOI I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica 8.2 nivel mediu N/p

BOLOLOI V ION-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica 8.1 nivel mediu N/p

BOLOZAN S.S SORINEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

BOLTASU GH. MARIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOLTASU GR GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

BOLTASU P ELENA EUGENIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BOLTASU V LUIZA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BONCEA A TEODORA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BONCEA E ANDRADA-IONICA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.75 experimentat Respins

BONCEA T ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica N/p incepator N/p

BONCEA V VICTOR

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BONCU C CONSTANTIN EMILIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.1 experimentat Respins

BONCU D. DAIANA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BONCU I PETRE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BONCULESCU GHE CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.15 nivel mediu Respins

BORCAN P ROXANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BORCAN V. LARISA - IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BORDANC V REMUS VICTOR

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BORDEA C CRISTIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BORDEA D STEFAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BORDEANU N ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7 avansat Respins

BORDEI A. LAURENTIU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BORDEI S. OANA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

BORDEI T. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

BORDINC P. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BORHINA N. MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BORHINA V. PAUL-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 6.6 incepator Respins

BORLAN G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORLAN I. TITI-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 incepator Respins

BORLEANU C NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BORLEANU G ANA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BOROACA N ANGHEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BOROACA S. ALEXANDRU-MADALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BOROGEAN N NICOLAE-NECHIT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BOROI I ION

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

BORONTEA O.D. MINODORA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 avansat Reusit

BORONTIS V.V. BOGDAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BOROZIA GH. ALEXANDRA-CLAUDIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BORTA E SIMONA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 avansat Respins

BORUGA G. ROBERT GABRIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORUGA V VICTOR-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Reusit

BOSNEANU A. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.6 incepator Respins

BOSNEANU G. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BOSONCEA GH ANDRADA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba spaniola A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BOSTINA F ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BOSTINA V. RAIMOND VASILE

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOSTINA V. VICTORIA-COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BOSTINARU L. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica N/p incepator N/p

BOT L LIVIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

BOTA GH. COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

BOTANCIU CTIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BOTANEL D. CARMEN ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOTANEL E ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

BOTGROS V CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 avansat Respins

BOTICA V SERGIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

BOTILA C CONSTANTIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

BOTNARUC I LAURENTIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

BOTU GH DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

BOU A MADALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOU V VASILICA COSTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

BOULESCU D ANDREI MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

BOURU I. ION

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.5 avansat Respins

BOZBICI V VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

BOZDOGESCU A. BIANCA-ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BRABETE G RALUCA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

BRAETE D. GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BRAIA A.M. MARCUS ANDREI

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BRAIA C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator Eliminat din examen

BRAIA M. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRAIA O. ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Respins

BRAIA V. CONSTANTIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.7 incepator Respins

BRAILOIU GH GEORGE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BRAILOIU T EUGEN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

BRAITORU G VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BRAN C ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 6.7 experimentat Reusit

BRAN G ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BRAN I VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BRANDIBUR E. EMIL-SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BRANDUSESCU C IONELA CORINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.8 experimentat Respins

BRANESCU A GABRIEL-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

BRANESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

BRANESCU C. GRIGORE

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BRANESCU D DANIELA-EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

BRANESCU V. FLORIN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

BRANISTEANU S. LARISA CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BRANZAN G. MIHAELA- ADINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

BRANZAN V ELENA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BRATILOVEANU D CLAUDIU- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BRATILOVEANU I MARIA- CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

BRATILOVEANU N RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza Matematica T2 2 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

BRATOLOVEANU D. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BRATU C. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1 incepator Respins

BRATU E MADALIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

BRATU G RAZVAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BRATU I ADRIANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.6 nivel mediu Reusit

BRATUIANU I MARIA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

BRATUIANU M. VASILE-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BREBAN I. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Reusit

BREBU G ALEX - EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.8 experimentat Respins

BREBU N ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

BREHUI A. FLORIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BREHUI C FLORINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BRELEA A. MIHAITA-CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

BRELEA I. MARIA-IULIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 10 avansat Reusit

BRICEAG M. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BRINARU C. ANAMARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

BRINCUS E CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BRINCUS E MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BRINCUS N. CALIN DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BRINDUSESCU I GEORGE MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 7 experimentat Respins

BRINDUSESCU S ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BRINDUSOIU A. CONSTANTIN-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 incepator Respins

BRINDUSOIU C ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Respins

BRINZAN A ANA-MARIA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

BRINZAN CTIN IULIAN-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BRINZAN E ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BRINZAN GH DORIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.8 avansat Respins

BRINZAN GH MIRABELA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

BRINZAN I.V. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Economie 6.5 nivel mediu Reusit

BRINZAN M AURORA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BRINZAN N MIRCEA-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

BRINZAN N NICOLAE COSMIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

BRINZAN P ELISABETA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BRINZAN V COSMIN VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

BROSTEANU V MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.5 avansat Respins

BRUCIU A LETITIA CALUDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

BRUCIU P PETRE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 incepator Respins

BRUJAN C. MADALINA ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.3 Economie 8 nivel mediu Reusit

BRUJAN C. MARIA CAMELIA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BRUJAN I FLORICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BRUMAR GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

BUBACIOSU G IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BUBATU S. GEORGEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BUBUIOC ST. CREOLA-LUCIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BUCHE I AUGUSTINA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

BUCHE I. IONELA-GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Economie 6.6 incepator Reusit

BUCHE V. MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

BUCICA I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BUCICA M. ADRIANA MIRABELA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUCSENARU C. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 7 incepator Reusit

BUCSENARU N. VICTORIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9 experimentat Reusit

BUCUR A. SIDONIA-NADIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUCUR C ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BUCUR C GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 experimentat Reusit

BUCUR C SORINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUCUR O. IRINA ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUDA M ADRIANA SEVASTITA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BUDA M EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BUDEANU S PAUL-PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

BUDESCU V ELENA LUMINITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BUDIANU N ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

BUDIANU N AMELIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

BUDICA D.O ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BUDICA P. MARIANA VASILICA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

BUDILICAC L. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 6.8 experimentat Reusit

BUDIN A. ALEXANDRU GRIGORAS

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BUDRIGA V. BIANCA VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.8 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BUDULAN I DUMITRU-CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BUFU I ILEANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BUHTEA V DELIA RAMONA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.5 avansat Respins

BUICA E MARTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 incepator Respins

BUICA I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUINCEANU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BUIOCA D. DUMITRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUJOR C COSMIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BUJOR E ANDREI - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

BUJOR M GABRIELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

BUJOR P. AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

BUJOR ST STEFANIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BUJOR ST. IONELA VALERIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BULARDA S ELENA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

BULEA A. DUMITRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 nivel mediu Reusit

BULEA I ILIE COSMIN

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BULEA I ION DANIEL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

BULICAN S CORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

BULIGA D ELENA RAMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BULIGAN C ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BULIGAN C CORINA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BULIGAN L BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BULIGIU I ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BUMBAR M. FLORIN-MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 10 avansat Reusit

BUMBEA C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 5 nivel mediu N/p

BUMBEL C. RADUCU - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

BUNAIASU GH IONUT MIHAI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BUNAIASU I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 incepator Respins

BUNCEANU V VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BUNCIANU I DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza Matematica T2 3 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

BUNCIANU I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

BUNCIANU N CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 N/p N/p

BUNDEA M. EUGENIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba italiana A1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUNDUC N CRISTINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BUNGETEANU C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

BUNILA D DELIA- MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BUNOIU C.N. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BURADA A. GHEORGHE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BURADA G. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 incepator Respins

BURADA I. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.7 incepator Respins

BURADA I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.9 incepator Respins

BURCIU A BOGDAN- ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BURCIU A. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.3 incepator Respins

BURCIU E DRAGOS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza N/p Matematica T2 3.1 Geografie 7.8 avansat N/p

BURCIU I ELVIRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BURCIU N CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.6 experimentat Respins

BURCIU V. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BURDULEA M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.7 avansat Respins

BURDULEA V. VASILE ANDREI

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

BURDUSEA D MARIANA-CRISTINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.05 experimentat Respins

BURDUSEL M LUCIAN VIOREL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BURGHEL G CONSTANTIN - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

BURIC D. TITI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1 Limba franceza Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

BURLACU GHE. OANA-ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Economie 8.4 nivel mediu Reusit

BURLAN C ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.7 avansat Respins

BURLAN C NICOLITA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BURLAN C TEODOR LUCIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

BURLAN D DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

BURLAN D VLAD ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 6 experimentat Reusit

BURLAN I ELENA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BURLAN I RAZVAN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

BURLAN P VASILICA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BURLAN S. STRAUZEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BURLEA C CONSTANTIN MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.25 nivel mediu Eliminat din examen

BURLEANU E EMANOIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BURNAZ C. LAURA- LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

BURNAZ M ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BURNECI E. SIMONA-PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURTEA - NEGRESCU I CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BURTEA L. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUSE GH. GEORGIANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

BUSE ST. STEFAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

BUSOI A. EUGENIA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.7 incepator N/p

BUSOI C. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BUSOI C. IONUT-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUSOI D ROMULUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.75 experimentat Respins

BUSOI I EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUSOI M. IRINA ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BUSOI N. ANDREEA SOFIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 10 avansat Reusit

BUSOI V ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BUSTEAN A. CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 N/p N/p

BUSTEAN A. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 N/p N/p

BUSTEAN I. ADINA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUSTEAN I. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

BUSTEAN I. DORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BUSU I. CATALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 incepator Respins

BUSU S.D. LORELEI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

BUSU V. ARMAND- FLORIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

BUSUIOC D MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUSUIOC E OANA-AURELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BUSUIOC I. ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

BUSUIOC V. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 10 experimentat Reusit

BUTA I GABRIEL-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

BUTA R VICTOR

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BUTNARU P CLAUDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

BUTOI - CIUPEANU AL. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1--B1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BUTOI P. CIPRIAN-NATALIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.2 avansat Respins

BUTOI V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUTU C. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

BUTUCEA C DUMITRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

BUTUCEA E ION-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUTUCEA G ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2 Fizica 2 nivel mediu Respins

BUTUCEA V. DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T2 8.4 Economie 9 experimentat Reusit

BUTUCEL E ANDREEA-EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BUTURA C. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 incepator Respins

BUZA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza Matematica T2 3 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

BUZARIN C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

BUZATOIU P MARIA-PETRINELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

BUZATU D IRINA NINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.15 avansat Respins

BUZATU F MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

BUZETOIU D ELENA-NARCISA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

BUZGURE S. STELIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BUZULICA C MARIA ANGELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BUZULOIU C GHEORGHE BOGDAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUZULOIU C.F. GEORGIANA FLORINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUZULOIU D PAULA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

BUZULOIU I. VASILE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BUZURIN M MATEI DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

CABA T SUSANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CACALETE N. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 incepator Respins

CAIA P CONSTANTIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 5 incepator Reusit

CAIA P ELENA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

CALAFATEANU V ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CALALB P LIVIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

CALCIOIU I CONSTANTIN-GHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

CALCIOIU M. ELENA-RAISA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

CALCIU G GHEORGHE-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CALDARARIU A FLORINA LILIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALDARARU D. IULIAN- NARCIS

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

CALDARARU S.D. DELIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CALDARUS H.M SILVIU ALEXANDRU

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CALDARUSE V. BOGDAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 avansat Reusit

CALESCU D MARIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALESCU N. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CALIANU E MIHAELA IONELIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8.2 avansat Respins

CALIN I. CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 incepator Respins

CALIN I. IONEL-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 incepator Respins

CALIN M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 9.5 avansat Respins

CALIN V MIHAELA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CALINA D. IONEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

CALINA L.G. STEFANIA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CALINESCU G. EMANOIL-GRIGORE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.8 incepator N/p

CALINOIU G. FLORENTINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CALINOIU N.T STELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CALINOIU P. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CALINOIU S. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

CALISTRATE G. MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CALMUC D. COSMIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CALOTA A. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 incepator Respins

CALOTA A. FLORINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CALOTA D ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALOTA F ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CALOTA G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

CALOTA GH. DANIEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

CALOTA N MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

CALOTA V ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza A2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALOTA V VIOREL LAURENTIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

CALOTA V. VASILE-CORNELIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

CALOTESCU C. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

CALUGARU D FELIX PETRUS

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

CALUGARU D. STEFAN-MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CALUGARU GHE GHEORGHE IONUT

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

CALUGARU I GHEORGHE-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CALUGARU P GHEORGHE FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CALUGARU S SIMONA MADALINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CALUGARU V. SOFIA-IZABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CALUSERU E. LUCIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p 2.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1 incepator N/p

CAMIN C ALINA ELVIRA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CANAVOIU M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CANTARAGIU C VERONICA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

CANTEMIR D LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

CANTEMIR D ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 avansat Respins

CANUTOIU I ROBERT-IONUT

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.7 experimentat Respins

CAPATINA D VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CAPATINA D. MARIA-MIRELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.1 avansat Reusit

CAPATINA I DANIEL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CAPOTA D DENISA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

CAPRARU GH. ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 incepator Reusit

CAPREA S ELENA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

CAPRITA E MIHAELA EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CARABA S BIANCA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CARAGEA C. OANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CARAGEA GR PETRISOR NINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CARAGEA I ROBERT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

CARAGEA L MONALISA- DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CARAGEA R CONSTANTIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 7.1 incepator Respins

CARAGEA V.S. IONUT-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

CARAGEL V ANDREEA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CARAGUI V. GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CARAMETE N MARIA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

CARASEL I. DUMITRU-MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CARAVAN C CIPRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CARAVAN C. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

CARCALICEA I FLORIN DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CARDEL M. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CARIGA D. MADALIN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 7 experimentat Reusit

CARIGA P PETRE-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CARLAONT F CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CARLAONT F MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CARLECIOIU I ION CRISTINEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.6 avansat Respins

CARP C. IONELA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Reusit

CARSTAI V FLAVIUS GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

CARSTEA P ELENA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.6 avansat Reusit

CARSTOVOIU CTIN. ALEXANDRA-CRISTIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARTIANU D VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CARTIANU V. ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CARUNTU D ANDREI-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 9.6 avansat Respins

CARUNTU V MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CASCULESCU I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

CATALINA I ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CATAN V MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CATANA AL MADALINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

CATANA D. LAURENTIU-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Reusit

CATANA I ALIN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

CATANA N LORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.15 avansat Respins

CATANOIU N NICOLAE ALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CATEA D GEORGIANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2 avansat Respins

CATIRU G MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

CATRINA A. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

CATRINA C NICULINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CATRINA C. MIRCEA-CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CATRINOIU CTIN ELENA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

CATRINOIU D ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CATRINOIU D IOANA CARMEN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

CATRINOIU D. ALEXANDRU- CATALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CATRINOIU D. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CATRINOIU I ION-NELUT

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.3 avansat Respins

CATRINOIU I. VICTORIA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CATUT C.G. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 avansat Reusit

CATUT V. SILVIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CATUTOIU GHE MARIUS

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 avansat Respins

CATUTOIU L. IONELA DACIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

CATUTOIU S.I. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CAZACU C. MARIAN- CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CAZACU GH. NARCIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

CAZACU I. ALINA DORINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

CAZACU I. IONEL-REMUS

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7 experimentat Reusit

CAZACU M DANUT-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CAZACU N NICOLAE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CAZALBASU CTIN GEORGE-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 7.2 incepator Respins

CAZAN A. ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

CAZAN GHE GHEORGHE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

CAZAN I. IONEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Fizica 5.1 avansat Reusit

CEACA I IULIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

CEATA D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CEAU GH GHEORGHE GINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CEAURANU C CORNELIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CEAURANU GH GHEORGHITA CECILIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CEAUSESCU I ION-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CEAUSESCU I MADALINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CEAUSESCU I OANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.2 avansat Respins

CEAUSESCU R ALBERT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.6 avansat Respins

CEAUSU E ELENA CAMELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

CEAUSU E SIMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CENUSE I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CEPLEANU M. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CEPOI G GIORGIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

CERBAN L ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

CERBU N ROBERT AURELIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CERCEL I. COSMIN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

CERCEL M. PAULA CORNELIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 7 nivel mediu Reusit

CERCEL V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CERCELARU _ ILIE-DENIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

CERCELARU C. BOGDAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

CERCELARU I. IONUT-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.6 incepator Respins

CERCELARU M. ELENA- DIANA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

CERNATOIU F. LAVINIA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

CERNATOIU N.P. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

CERNATOIU N.P. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CERNATOIU P PETRE-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CERNEA C CARMEN MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CERNEA I. ION-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

CERNOIU S. THEODOR ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

CEROI V OANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

CETINA D MARIUS-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CETINA I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CEUSESCU I ELENA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

CHERA GH ADRIAN MARIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

CHERA ST STEFAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1 incepator Respins

CHERCIOIU-HAINARU GR IOANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CHERCIU C. NICOLETA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

CHERCIU I VALERIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8 experimentat Reusit

CHERCIU S IZABELA MELANIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHEROIU GH. BOGDAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

CHEROIU I ION

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CHESNOIU C VIOREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CHETREANU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

CHIANA C. LOREDANA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

CHIANA C.I. CRISTINA-LUISA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

CHICHINETE D.P. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CHILE I. EVELINA-NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHILIBAN C. ADNANA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 6.8 experimentat Reusit

CHILIBAN E IONUT-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 7.4 nivel mediu Respins

CHILIBAN N. VOICU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

CHILIBAN V ARABELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CHILOM I DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

CHIRCOVICI S SAVU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Reusit

CHIRCU C IONELA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6 experimentat Respins

CHIRCU V. ADELINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CHIRCULESCU C BIANCA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 7.9 experimentat Reusit

CHIRCULESCU-BORBILIAC I ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

CHIRCULESCU-BORBILIAC I VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CHIREATA I. MADALIN - CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CHIREATA N. ELEONORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.6 incepator Respins

CHIREATA T TUDORA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CHIRETOIU C CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CHIRIAC F MARIUS STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CHIRIBAU V. GEORGE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.05 avansat Reusit

CHIRICA P GEORGETA LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

CHIRILA P BOGDAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CHIRILA V CARMEN-ANDREIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CHIRITA C. CRISTINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CHIRITA GH. ROXANA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

CHIRITA I CONSTANTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza Matematica T2 2.3 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

CHIRITOIU M. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CHIROSCA M ANAMARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

CHIRULESCU I. AMANSIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

CHISALCA P ELEONORA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CHISALITA A DENISA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.8 experimentat Respins

CHISALOM D CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 6.3 avansat Respins

CHISELCA I DOCHIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CHISELCA I MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CHISIM G. MIHAELA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CHISIM M. IONELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

CHISIM T. ILEANA-DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

CHISIM V. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.9 incepator Respins

CHITAC C.V. MONICA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 7.1 avansat Respins

CHITESCU A. ALEXANDRA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.1 avansat Reusit

CHITESCU I. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.8 incepator Respins

CHITEZ CTIN CLAUDIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHITIBOI V ANDREEA VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CHITIMIA C ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A1---A2-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CHITIMIA M.C. IONELA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 10 avansat Reusit

CHITOIU D. OANA- MARINELA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

CHITORAN D HARALAMBIE RUDIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 6.7 avansat Reusit

CHITU M. REBECA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

CHITULESCU I DAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2 nivel mediu Respins

CHIURTU C. IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CHIURTU I. GRIGORITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CHIVARAN I BIANCA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 5.8 avansat Reusit

CHIVOIU I FLORENTINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 6.7 avansat Reusit

CHIVOIU I LIVIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.6 avansat Reusit

CHIVU D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHIVU T. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

CHIVULESCU I LILIANA BIANCA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CHIVULESCU I. MARIUS-DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CICA GH. GHEORGHE MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza A1--A2-- Istorie 9.2 Geografie 9.25 incepator Reusit

CICA L MIRELA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CICIU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

CICU G MARIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 incepator Respins

CICU G. MARIA FLAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 avansat Reusit

CICU T. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

CIDOIU A. ARISTICA ALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

CILIBIU C. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 incepator Respins

CILIBIU I. EUFROSINA-NARCISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

CILIBIU V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Reusit

CIMPEANU C. CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

CIMPEANU GH. TEODORA LARISA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

CIMPEANU S DRAGOS STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIMPEANU S PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza Matematica T2 5.8 Fizica 5.35 avansat Respins

CIMPOERITA GH. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 incepator Respins

CIMPOERU A.DTRU. CRISTIAN-DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

CIMPOERU C FLORICA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

CIMPOERU C. BOGDAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CIMPOERU I CONSTANTIN-ION

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

CIMPOERU N MARIAN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.8 avansat Respins

CIMPOERU P. DANIEL-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

CIMPOERU V.P. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIMPU GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 avansat Respins

CIMPU M MIRON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 avansat Respins

CIMPU V CLAUDIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIMPU V. CRISTINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CINCA GH. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CINCA I GHEORGHE EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CINCA P. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CINCIULESCU D LAURA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CINDEA C.C. CRISTIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CINDEA N DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CINDEA N. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

CINEPA I OVIDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Reusit

CINTARETU L. VERONA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 incepator Respins

CINTEZA I FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica 4.25 nivel mediu N/p

CIOABA M MIHAIL - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

CIOABA R GHEORGHITA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOABA V SULTANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 9.2 avansat Reusit

CIOABLA A. ADINA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

CIOACA I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

CIOATA E. EMANOIL FLORIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIOATA I MARINELA-DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CIOATA I MARTA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CIOATA P PETRICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

CIOBANOIU I. IONELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.1 avansat Reusit

CIOBANOIU M. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CIOBANU A OCTAVIANA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CIOBANU C VIOREL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 avansat Respins

CIOBANU D LOREDAN ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CIOBANU D NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CIOBANU D. ELENA-AURELIA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

CIOBANU D.L. IRINEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIOBANU E. VICTOR-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 incepator Respins

CIOBANU GH GHEORGHITA VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIOBANU GHE. BOGDAN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIOBANU I EMIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CIOBANU I GHEORGHITA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 avansat Respins

CIOBANU N. ANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

CIOBANU N.L. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Fizica 7.35 avansat Reusit

CIOBANU S. OANA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CIOBANU ST NICOLAE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 incepator Respins

CIOBANU T LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CIOBANU V MARCELINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CIOBEA M ANDREI MADALIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

CIOBEA N NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CIOBILA GH. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.25 avansat Reusit

CIOBOTARIU L ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.7 avansat Respins

CIOBOTEA I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

CIOBOTEA P ADELA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

CIOBOTEA S. ANA MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

CIOC F CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIOCAN D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CIOCAN I RADU ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CIOCAN I. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

CIOCAN S STEFAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Respins

CIOCAN V ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIOCANARU N. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

CIOCANEL-LIMBAU GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.95 avansat Respins

CIOCAZANU V CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIOCAZEANU C.V. VASILE - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

CIOCEA I NICOLAE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOCHIA C CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOCHIA I. IONUT-RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

CIOCHINA GH. LUCIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIOCHINA I IOAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 1.6 incepator N/p

CIOCHINA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CIOCHINA V DANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CIOCIANU G.M VALENTIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 7.05 avansat Respins

CIOCIOI C. ANCUTA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CIOCIOI D DUMITRU CLARIUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

CIOCIOI D. REMUS

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Respins

CIOCIOI N ELENA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

CIOCIOMAN A NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

CIOCIRLIE S CONSTANTIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.4 incepator Respins

CIOCIU L. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

CIOCLEI B.M. MIHAIL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 5.75 avansat Reusit

CIOCLEI C. COSTINEL-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CIOCLEI D FLORIN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.55 Geografie 7.55 experimentat N/p

CIOCLEI I SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CIOCLOV T. GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOCOIU COSMICEANU P VALENTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

CIOCOIU E ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 6.1 incepator Respins

CIOCOTOIU A ELENA ANDA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 7 experimentat Reusit

CIOCOTOIU M. ANA ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 10 experimentat Reusit

CIOCU I MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.9 avansat Reusit

CIOENARU S. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIOENARU V LAVINIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Reusit

CIOLACU A. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 incepator Respins

CIOLACU C. ERIKA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.6 incepator Respins

CIOLACU D PETRUTA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CIOLACU D. GIULIANO-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

CIOLACU F. ADELAIDA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIOLOFAN I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CIOLOFAN R CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIONTOIU V PETRUT OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

CIOPONEA M VICTORIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CIORA A ILEANA DENISA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIORA D DUMITRU

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 5.5 avansat Respins

CIORA GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CIORA GH MARIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

CIORA I ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

CIORBA C CRISTINA-MIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza Matematica T2 1.9 Fizica 8.1 nivel mediu Respins

CIORBA N COSTEL DAVID

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CIORECAN I IONELIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

CIOROBEA A MIHAI-CRISTI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Reusit

CIOROBEA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIOROBEA D. DANIEL- IONUT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CIORTAN GH DUMITRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CIORTAN GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

CIORTAN I. ELENA ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIORTAN I. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

CIORTAN N ANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CIORTAN N AURELIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CIORTAN P.C. ADELINA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CIORTAN S GABRIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

CIORTEA I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.1 experimentat Respins

CIORTEA I.A. SILVIU GHEORGHE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 experimentat Respins

CIORTEA M. DUMITRU-PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 incepator Respins

CIORTEA M. LUCIAN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 Respins

CIOTOR V OANA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CIOTOROSCHE D ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOVICA C ANCUTA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRCEL D.V. LILIANA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.3 avansat Reusit

CIRCIU A CONSTANTIN-GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CIRCIU A DOINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CIRCIU GH. GHEORGHE- ALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

CIRCIU I ION - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CIRCIU I IONELA LIGIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CIRCIUMARU C. LAURA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Filosofie 6 experimentat Reusit

CIRCIUMARU I SILVIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 7.2 avansat Respins

CIRCIUMARU I. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 incepator Respins

CIRCIUMARU M. MARIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIRDEI S LAURA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

CIREASE G. ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.3 incepator Respins

CIRIPERIU C. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.9 incepator Respins

CIRJAN M LUCIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIRLEA D. MARIUS-CODRUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

CIRLEA I ILIE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 avansat Respins

CIRLESCU C NECULAI

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIRLESCU C. VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

CIRLIG G.L. ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

CIRLIGERU C BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

CIRLIGERU P NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CIRLOANTA C ION-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 4.15 avansat Respins

CIRLOANTA E DANIEL-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 5.5 avansat Respins

CIRLOGANU C IONUT-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CIRLOGANU I. MARIO-MARCO

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Respins

CIRLOGEA C MARIA CORINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

CIRLOGEA D.C. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIRLOGEA I.G. CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

CIRLOIU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba rusa A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 5 avansat Respins

CIRSTEA C LOREDANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIRSTEA C. ION

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIRSTEA D DUMITRU CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CIRSTEA I IONELA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

CIRSTEA S. BIANCA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIRSTEA V MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.3 incepator Respins

CIRSTEI C DIANA ELENA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CIRSTEI D NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIRSTENOIU D EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.7 incepator Respins

CIRSTENOIU D MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

CIRSTENOIU M MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza Matematica T2 1.8 Fizica 5.25 incepator Respins

CIRSTIOABA D ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIRSTIOC N NICULINA MARIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

CIRSTOIU C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIRSTOIU D.N. BIANCA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIRSTOIU G. AURELIA ZARINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

CIRSTOIU I ION

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIRSTOIU S. MARTA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

CIRSTOIU V. CLAUDIA-RALUCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIRSTONIU C COSMIN-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIRTINA M. CARMEN-NADINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIRTINA V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CIRTINA V. ALBERT-EUSEBIU VIALI

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

CISMARITA R. IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CISMASU I IONUT-ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

CISMASU V LUCHIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu N/p

CITOIU A IRINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Respins

CITU G ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 avansat Respins

CIUBUCANA F MITICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

CIUCA C CONSTANTIN GEORGIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 avansat Respins

CIUCA D DUMITRU-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.25 experimentat Respins

CIUCA G CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CIUCA G DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba rusa A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

CIUCA I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIUCA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUCA I PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CIUCA M ILIE-MARIUS

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CIUCA M ION-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

CIUCANU C. MIHAITA-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 incepator Respins

CIUCHIATU C. ANCUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIUCIU T ANDREI PETRE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Respins

CIUCIUC N ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIUCLEA I GRIGORE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 avansat Respins

CIUCULETE T ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CIUCUR A CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

CIUCURAS M.I ROBERT-DANIEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.6 experimentat Respins

CIUDIN S DENIS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CIUGULEA N. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 incepator Respins

CIUICA A. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

CIUICA GHE GHEORGHE-MARIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CIUIDEL A ADRIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIUIDEL M. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza N/p Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 incepator N/p

CIUIDEL M. ELIZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza N/p Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 incepator N/p

CIULAVU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CIULAVU GH GHEORGHE DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CIULAVU I IOANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIULICA D. RAMONA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CIULICA S.M. MARCO-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

CIUNGU C. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

CIUNGU V ILEANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIUNGU V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIUNGU V. MIHAELA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CIUNGULESCU S. MIHAELA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.05 incepator Respins

CIUPEANU G ADALBERT DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIURARU I. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 N/p N/p

CIURCA M ELENA-VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CIUREA A. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIUREA C. MADALINA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CIUREA D. RADUCU-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7 avansat Respins

CIUREA N DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CIUREA V.A. VASILE-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

CIUREZU I. PAULA-LIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CIURICA D. ILIE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.2 incepator Respins

CIUTA N LAURENTIU NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

CIUTEANU M NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 4.2 experimentat Respins

CIUTUREANU V. ANISOARA-CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CLEMENT AL RAZVAN IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

CLENCIU A ADELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

CLENCIU N STEFANITA - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CLOP V. ANDREEA-ANDRA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7 avansat Respins

CLOSANU H IULIANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel II 7 avansat Reusit

CLOSANU I ANDREEA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

COADA V. ION-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 incepator Respins

COANA F.I. MIHAI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

COANCA P ANDREI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

COANDA C. GHEORGHE-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 incepator Respins

COANDA C. ION-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.7 incepator Respins

COANDA N VALERIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

COANDA S. ILEANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.8 incepator Respins

COBZARU V ANDREEA-ADNANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

COCEA GHE EMILIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.6 incepator Respins

COCHECI I. NARCIS CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

COCHINA C MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

COCHINA C. LUXIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 6.2 experimentat Reusit

COCHINA L. ALEXANDRU BOGDAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 5 experimentat Reusit

COCHINA S. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COCINA I VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

COCINA P LILIANA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COCIR I DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Fizica 7.65 avansat Respins

COCOLAN M VICTOR DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

COCOLAN T. ROBERT-LAVINIU

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COCOLEA I. DRAGOS-ION

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

COCOLEA I. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Reusit

COCOLEA M MIHAITA-DAMIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

COCOLEA S SABIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

COCONETU I DAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

COCORANU F. VIALI-FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

COCORANU GR. GRIGORE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

COCORANU I. ELIZA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COCOROVEANU D ANDREEA ISABELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COCOSATU GH TEODOR-ADI

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

CODITA D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.3 avansat Respins

CODITA G. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CODITA N HARALAMBIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CODRESI G EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COHAL GH. BOGDAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.1 incepator Respins

COICA C. ION PETRE-GABRIEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

COICULESCU C. MARIUS COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9 experimentat Reusit

COICULESCU I. IONUT- GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.1 avansat Respins

COJAN E.G. DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COJAN V. ILIE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

COJOCARU A. VLAD MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COJOCARU C. CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

COJOCARU C. OANA ROXANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

COJOCARU D ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

COJOCARU D. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

COJOCARU D. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COJOCARU G MARIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.3 incepator Respins

COJOCARU GHE. CONSTANTIN-CLAUDIU

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

COJOCARU I LUCIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COJOCARU I MARIANA RAMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

COJOCARU I. GHEORGHE ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Respins

COJOCARU N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 incepator Respins

COJOCARU S ADELA GRATIELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COJOCARU S. SORINA ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-B2-- Istorie 8.7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

COJOCARU T. ION

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.1 avansat Respins

COJOCARU V FLORIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza Matematica T2 1.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

COLGIU I. FLORIN-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

COLTESCU T. COSMIN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

COLTESCU T. LAURENTIU-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

COLTISOR V IONUT ADELIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

COMAN C CONSTANTIN-IRINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

COMAN CTIN NICULINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 1.9 incepator Respins

COMAN G. SIMONA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

COMAN I. ADRIANA-DORELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6.8 experimentat Reusit

COMAN I. DANIELA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COMAN I. IONELA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COMAN M. SORIN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

COMANESCU D REMUS DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

COMANETE GH. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

COMBEI G. ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

CONDEL GH. GHEORGHE MADALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Reusit

CONDESCU A. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.9 incepator Respins

CONDESCU C. GHEORGHE-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 1.9 incepator Respins

CONDULESCU D IONUT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CONDURAT V. PAUL-VIOREL

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.5 experimentat Respins

CONSTANTIN I MARIUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza Matematica T2 2.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N. NICOLAE VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CONSTANTIN V MIRELA-RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.2 avansat Respins

CONSTANTIN V VASILE FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu N/p

CONSTANTINESCU A OLIMPIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5 avansat Respins

CONSTANTINESCU C. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU N DRAGOS

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU N. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU O. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CONSTANTINESCU P AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU R.C. OVIDIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU T TEODOR ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONSTANTINESCU V. EMIL-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CONSTATINESCU P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CONTOLORU T DENIS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COPACI C. PAUL LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

COPACI M ANCA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

COPACI M SEVASTITA MIHAELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

COPOTOIU I ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CORATU AL NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CORATU D. DANUT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 incepator N/p

CORAVU C. DANIELA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CORBEA C. CODRUTA- MADALINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

CORCOVEANU I EMILIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

CORICI I ANA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CORICI M. CLAUDIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

CORICI N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CORICI N CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

CORJAN C. OANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CORLAN B. DRAGOS-BENONI

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CORLAN N. CONSTANTIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CORLAN P LISA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CORLAN V ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CORLAN V. MADALINA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

CORNACIU C. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 incepator Respins

CORNACIU C. ARCHIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 incepator Respins

CORNASCHI GH. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 incepator Respins

CORNEA G CRISTIAN COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CORNEA I NICOLAE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CORNEA M ANDREEA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Respins

CORNEA N VALENTINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CORNEA P CONSTANTIN-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CORNEA T. MARIUS-ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CORNESCU I. ROBERT-LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 incepator Respins

CORNICIOIU S ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

CORNOIU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

COROBEA C LILIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

COROBOIANU I. IONUT-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 incepator Respins

CORODATI P.D. DANIELA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COSA V MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba rusa A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 5.25 avansat Respins

COSACU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

COSACU D ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

COSACU E CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

COSERAN M ARISTICA NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

COSFERENT M ANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

COSMA V CRISTIAN IONEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

COSMULESCU L.G. CRISTINA EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 avansat Reusit

COSOLAN I MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSOLAN T ELISAVETA-NINETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

COSORECI P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

COSTANGIOARA-RUSTOIU R.R. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

COSTE E LUMINITA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

COSTEA C.A CONSTANTIN-ADELIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

COSTEA M LAURA - FLORENTINA - BETY

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

COSTESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

COSTESCU G. GHEORGHE-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.2 incepator Respins

COSTESCU G. GRIGORE-REMUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

COSTESCU G. MARIA-ILINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.4 incepator Respins

COSTESCU I. DUMITRU-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

COSTESCU M. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Respins

COSTIULEANU M MIRCEA-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.05 avansat Reusit

COSTOIU A ANCA GISELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu N/p

COSTOIU C. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Reusit

COSTOIU I LAURENTIU SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSTOIU N DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 avansat Respins

COSTOIU V. ION LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

COSTREIE G.C CORINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.2 experimentat Respins

COTAN C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza Matematica T2 1.4 Fizica 5.15 incepator Respins

COTAN C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.5 Limba franceza Matematica T2 7.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COTAN C VICTORIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

COTAN V VASILE-CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COTET S.A. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COTIGA D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

COTMAN C GABRIELA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COTMAN V ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

COTOARA D. GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8 experimentat Reusit

COTOCU C. GABRIEL SORINEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COTOCU C. LAVINIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2--B1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

COTOFANA E OFELIA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

COTOGEA I ION VLADUT

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

COTOI B VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.7 avansat Reusit

COTOI C TATIANA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6 nivel mediu Respins

COTOI CTIN. ELENA-FLORENTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.15 avansat Respins

COTOI F.M. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

COTOI G IONUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 6.4 avansat Respins

COTOI I VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

COTOJMAN G GHEORGHE-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

COTOJMAN GHE OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

COTOJMAN L. ION LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

COTOJMAN P IONUT-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

COTOJMAN V VIOREL-ROBERTO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

COTOLAN D MARIAN IUSTINIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

COTORCEA D. SIMONA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

COTOSMAN I. IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.35 incepator Respins

COVACI N BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 3.35 avansat Respins

COVACI N. CONSTANTA-FANELIA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

COVACIU N. EUGEN-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.35 incepator Respins

COVAZA GH CRISTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

COVERCA I DUMITRU LIVIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

COVRIG GH GHEORGHE-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COVRIG GH. SORIN-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

COVRIGEANU V EUGEN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COZAC I VERONICA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COZLOVSCHI N BRUNO CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

COZMA M MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu N/p

CRAC I. SILVIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

CRACEA GH ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

CRACEA P MIOARA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CRACIUN D. CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5.3 incepator Respins

CRACIUN I CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CRACIUN I CLAUDIU IONUT

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.1 avansat Respins

CRACIUN L ECATERINA ROXANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

CRACIUN N. NICOLETA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CRACIUN R.T. ANA-MARIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

CRACIUN V CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CRACIUN V. CLAUDIU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.6 incepator Respins

CRACIUN V. OVIDIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.85 nivel mediu Reusit

CRACIUNESCU GH GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

CRACOVALSCHI P PAULA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CRAETE C VASILE LUCIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CRAETE D DORU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CRAINICEANU V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.5 avansat Reusit

CRASNARU N. ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 avansat Reusit

CRASNARU ST IOANA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.8 experimentat Respins

CRATAN I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.3 avansat Respins

CREATA C. GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.15 avansat Reusit

CRETAN I ILEANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

CRETAN I PAUL ILIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

CRETAN M. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRETAN P. PETRE-ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

CRETAN S.D. ALEXANDRA-DENISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

CRETAN V VIORELA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza Matematica T2 2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CRETESCU S. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

CRETU C. NICOLAE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CRETU D DORINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.2 experimentat Respins

CRETU D DORINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CRETU D. FLORINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

CRETU I. ION-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 incepator Respins

CRETU N. VASILE ALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Reusit

CRETU P. CATALIN-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 incepator Respins

CRETU S RALUCA - ROXANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

CRETU V CLAUDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CRINGUS C. IULIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 4 nivel mediu Respins

CRISTEA D.F. FLORIN MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CRISTEA GH. ALINA-NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

CRISTESCU L IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

CRISTOCEA F. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

CRIVATU D ANDREI MARIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8 experimentat Reusit

CRIVETI P ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CROCE A ALEXANDRU - CRISTIAN - OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CROICEA C LUCIA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CROICEA M ALVINA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

CROICEA M EUGENIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CROICU C NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CROICU C.R. DRAGOS-RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Respins

CROICU N ECATERINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.75 avansat Respins

CROICU V DANIEL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CROITORU A. BEATRICE ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CROITORU C EMILIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

CROITORU G. LUIZA-EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CROITORU GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CROITORU I ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 avansat Respins

CROITORU I. IONUT CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CROITORU I.R. IONUT LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CROITORU N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CROITORU N. ILEANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

CROITORU P VASILE-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.7 avansat Respins

CROITORU P. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 5.05 incepator Respins

CRUCERU A. VALERIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

CRUCERU C COSTICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

CRUCERU C DIONISIE-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRUCERU C LOREDANA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CRUCERU C. MARIA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CRUCERU I OVIDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

CRUCERU S DANIEL-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CRUCERU V. ELISA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CUCAILA-CIULICA D ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

CUCU I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 avansat Respins

CUCU I IONELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CUCU M.H ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CUCU S GHEORGHE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 9.4 avansat Respins

CUCU V DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CUCULEANU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Reusit

CUMPANASU D. OANA-ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CUPA C. ELENA-SIMINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CURALEA C FLORIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

CURCA A. ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.5 avansat Reusit

CURCA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.3 avansat Respins

CURCA I. GRIGORE-MADALIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.2 avansat Reusit

CURCA S SIMION GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CURE C.GH. COSMIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CURELARU G GRIGORE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CURELEA E. RAMONA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

CURELEA GHE ELENA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CURELEA V VICTORAS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

CURELEA-ROSU I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CURICI I. BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CURUT A. GEORGE-MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CUSLEA E. MARIUS ADRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

CUTEANU GH. ANDREI VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CUTIERU I CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 avansat Respins

CUZMIN D ALECSANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DABELEA I IONUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DABU I. IONUT-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.1 experimentat Reusit

DADALAU G. BOGDAN-ALEX

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

DADALAU T. NARCISA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DADALAU V ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DADOVICI G FELICIAN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

DAESCU A. EUGEN-JAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

DAESCU C LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DAESCU D.E. EMIL CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

DAESCU I ALINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.05 avansat Reusit

DAESCU I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5.8 avansat Respins

DAESCU I. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DAFINESCU C ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DAFINOIU N FLORIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Logica si argumentare 2.5 avansat Respins

DAIA I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.3 avansat Reusit

DAIA I DUMITRU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 incepator Respins

DAIANU D DANIELA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAIANU P CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DAJIU N MARINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DAJU GHE ANISOARA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

DAJU I EUGEN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DAJU I. MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica N/p incepator N/p

DALIU P. PETRINELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

DAMIAN C CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DAMIAN P.D. BOGDAN DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DAMINESCU D. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DAMINESCU P TOADER

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DAMINESCU T LARISA CERASELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DAMO G. MARIA-GIULIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

DAN A MARIA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DAN C. CRISTIAN-ROBINSON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DAN I. CONSTANTIN VASILE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

DAN N NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DAN P IONUT-PETRISOR

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.5 experimentat Respins

DAN P. DIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DAN S RAMONA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DAN V. GEORGE DRAGOS

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DAN V. MADALINA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DANACICA I VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

DANARICU D. IRINA-MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 avansat Reusit

DANASEL D DENIS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DANASEL D MADALINA CRISTINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DANASEL GHE FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DANASEL R. BEATRIS DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

DANASEL S.M. MIHAI-EMILIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.55 avansat Respins

DANCIU A CLAUDIU-ARISTIDE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

DANCIU A. NICOLETA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Reusit

DANCIU C ANTONICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DANCIU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.5 avansat Respins

DANCIU D MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DANCIU I. RAMONA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

DANCIU I.D. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.5 avansat N/p

DANCIU V. VASILICA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DANCIULESCU A NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza Matematica T2 2.6 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

DANCIULESCU N MARIUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

DANCIULOIU D VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

DANCIULOIU I. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DANECI N MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

DANESCU C CLAUDIU VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DANESCU C. ELENA-LUCICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DANESCU D. DANIELA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DANESCU N. ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 incepator Respins

DANET I. CORINA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DANILA C. OANA ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 10 avansat Reusit

DANILESCU C. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DAOGARU O NICOLAE EMIL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DAOGARU T. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAOGARU T. MARIUS-TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DAROGA N. GEORGE-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

DASCALU C. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

DASCALU D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DASCALU V LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

DAVID I. VICTOR-FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DAVID N ROBERT GRIGORE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DAVID V MIHAELA-PETRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DAVITOIU C. CLAUDIU MARIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

DAVITOIU D. DRAGOS GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

DEACONESCU B. MIHAI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 incepator Reusit

DEACONESCU C CRISTI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DEACONESCU D IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DEACONESCU G FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEACONESCU GH AMELIA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

DEACONESCU GH MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

DEACONESCU I ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DEACONESCU I PANTELIMON-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 8 avansat Respins

DEACONESCU I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DEACONESCU P PANTELIMON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DEACONU GH ALINA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

DEACONU GH. GHEORGHIAN CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--B1-- Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DEACONU I RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DEACONU I. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.35 incepator Respins

DECONESCU P CORINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 avansat Respins

DEDIU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEDIU C RUXANDA-PAMELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DEDIU I. ILIE-DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DEDIU I. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DEDIU V. ELIZA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DEGET I CONSTANTINA - IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DEGET N. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.1 incepator N/p

DEGET V. IONELA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

DELCEA I. ION-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2 nivel mediu Respins

DELIU C VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.4 avansat Respins

DELIU I NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

DENDINGER I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DESELNICU D FELICIA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.45 avansat Reusit

DETESAN R CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

DIABLUC V. VIOREL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

DIACONESCU A ANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DIACONESCU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DIACONESCU C. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.35 avansat Reusit

DIACONESCU C. LARISA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.1 avansat Reusit

DIACONESCU D.D. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DIACONESCU G. DORIN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

DIACONESCU I CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DIACONESCU I.D. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.4 avansat Respins

DIACONESCU N. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DIACONESCU V EUGEN DAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

DIACONICA ST CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DIACONU C. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIACONU C. IONUT-COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

DIACONU D. MIHAELA-CORINA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

DIACONU I IRINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

DIACONU I OANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DIACONU L. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 incepator Respins

DIACONU M LUCIAN MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DIACONU M. MARIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DIACONU T CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

DIANU F. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.75 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

DICA M. ADELUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza N/p Matematica T2 2.55 Fizica 2.5 incepator N/p

DICA M. GABRIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

DICU I IONEL-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DICU I ROXANA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

DICU N. GHEORGHE-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DICU R.L. ALEXANDRA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DIJMARESCU C EUGENIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DIJMARESCU C. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

DIJMARESCU C. CONSTANTIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

DIJMARESCU I IULIAN - REMUS

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

DIJMARESCU I. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

DIJMARESCU S. ANDREI ION

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Fizica 5 avansat Reusit

DIMA I. VIRGIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.35 incepator Respins

DIMA N NICU-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 3.55 avansat Respins

DIMA-MARIA A. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.8 incepator Respins

DIMA-MARIA M. IONUT-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DINA A. OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

DINA C MELINDA-ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.8 avansat Respins

DINA R ANGELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DINCA C CONSTANTIN-SORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

DINCA CTIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

DINCA GH. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DINCA I ELENA-RAMONA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

DINCA I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Respins

DINCA I IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

DINCA L. CARMEN-FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DINCA M VIORICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DINCA P MARIA MARINELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DINCA S ADRIANA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

DINCA S STEFAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DINCA V. ANGELA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2 nivel mediu Respins

DINCU I SALOMIA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DINESCU D DANUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 8 avansat Respins

DINU C. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DINU GHE. MAGDALENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.65 avansat Reusit

DINU I ION-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DINU M MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DINU N VASILE-FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DINU N. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DINU P PETRUTA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DINU S CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

DINULESCU D. DUMITRU- DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 2 avansat Respins

DINULESCU I. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DINULESCU P TITUS MADALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DINUT GHE ELENA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

DIRNU F MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

DIRNU I. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

DIRNU I. LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

DIRNU V. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

DIRTU I. IONELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 avansat Reusit

DITOIU CTIN VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

DITOIU R. ION

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DITOIU V DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 incepator Respins

DOBRA C CLAUDIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 nivel mediu Respins

DOBRE C. CONSTANTIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

DOBRE C. MARIAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Respins

DOBRE E RAZVAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOBRE V.M. VALTER-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DOBRESCU C.O. ALIN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DOBRESCU V.D. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 9 avansat Reusit

DOBRIN C ION GABRIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DOBRIN I. LORINA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

DOBRITOIU G. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DOBRITOIU N MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.6 incepator Respins

DOBROGEANU GH NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

DOBROIU C. NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

DOBROIU I. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DOBROIU V. ANGELO-CLEMENT

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.95 experimentat Respins

DOBROMIR-CARAVAN C DUMITRU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

DOBROVIE N ANA ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DOBROVIE S SORIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBROVIE S VINTILA DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

DOCHIAN E MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DOCUTA E EUGEN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.3 avansat Respins

DODENCI C ELENA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DODENCIU GR GRIGORE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DODENCIU I. ELIZA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DODESCU C MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

DODESCU F. ROBERT- FLORIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

DODOACA GHE ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DODOI A MARIUS NICUSOR

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Economie 5.3 nivel mediu Respins

DODU P PETRE-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DODU V ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DOGARIU I. ION ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

DOGARU C. FLORIAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DOGARU D ANDREI

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DOGARU D VESTELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

DOGARU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

DOGARU P IRINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DOGARU V. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

DOICARU C ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOICARU C ILEANA LOREDANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

DOLAN G. GHEORGHE-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOLCESCU C. ERMIL- CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

DOLCESCU C. MARTA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DOLCESCU V NICOLAE ANDREI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DOLCU GHE ADINA IONELA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOMAN C SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DOMAN FL. LAVINIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DOMAN I. DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DONDERA AL CECILIA CRINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

DONDERA P IONELA DORIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

DONDERA V MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

DONOSA V PAULA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.2 avansat Respins

DORINGA D. IONUT-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

DOROI D MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

DOROI I. BOGDAN -ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DORONDEI V. RADU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.6 avansat Reusit

DOSONIU N NICULINA - CORINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

DOSONIU P.E. DANIEL - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DOVLEAC V. MIHAEL-VLAD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

DOVLETE GH GHEORGHE OVIDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

DRACEA GH ANCA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

DRACEA I. NICOLAE MARIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

DRAGA C. IONELIA ANGELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.05 avansat Respins

DRAGAN A SANDEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DRAGAN I MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 2 nivel mediu Respins

DRAGAN I MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DRAGAN P. PETRE-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

DRAGANESCU I ANDREI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 8 avansat Respins

DRAGANESCU I IONUT-PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DRAGHESCU A IONICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DRAGHESCU I ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza Matematica T2 1.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DRAGHESCU I MIOARA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

DRAGHESCU V CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica 5.8 nivel mediu N/p

DRAGHESCU V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica 5.8 nivel mediu N/p

DRAGHICI A ION DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

DRAGHICI C AURELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

DRAGHICI D. ILIUTA- DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

DRAGHICI D. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 6.45 incepator Respins

DRAGHICI E.S EMILIA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Reusit

DRAGHICI GH. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DRAGHICI I GHEORGHE CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

DRAGHICI I. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DRAGHICI I. PROFIRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.3 incepator N/p

DRAGHICI N ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI N CRISTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DRAGHICI O MARIA MIRABELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

DRAGHICI P. ALEXANDRU- IRINEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

DRAGHICI-RUCSANDA C. LARISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DRAGOEASA C CORINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

DRAGOESCU A. ATANASIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 incepator Respins

DRAGOESCU C. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 incepator Respins

DRAGOESCU D MARIA LOREDANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DRAGOESCU G MARIA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

DRAGOESCU P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Respins

DRAGOESCU V LAZAR-FANEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DRAGOI C CONSTANTIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Reusit

DRAGOI C. MARIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOI V MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR C ALIN COSTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR D ANGELICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR F. ALINA ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9 avansat Reusit

DRAGOMIR G COSMIN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Reusit

DRAGOMIR GH DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 avansat Respins

DRAGOMIR I IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DRAGOMIR S. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DRAGOMIR V. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DRAGOMIRESCU A. ELENA SIMINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.4 avansat Reusit

DRAGOMIRESCU D CLAUDIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.15 avansat Respins

DRAGOTA C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7 avansat Respins

DRAGOTA GR. LARISA-PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DRAGOTA I. ADELINA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

DRAGOTA M.V. DENISA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

DRAGOTA P ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.2 avansat Respins

DRAGOTA- BUGA T. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

DRAGOTEANU I BIANCA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 2.9 avansat Respins

DRAGOTEANU I. MARIUS-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.35 avansat Reusit

DRAGOTESCU GHE MATEI-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

DRAGOTOIU C CRISTIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DRAGOTOIU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DRAGOTOIU I GEORGIANA LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.7 avansat Respins

DRAGOTOIU M GABRIELA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 avansat Respins

DRAGU F FLORIN EMANUEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DRAGU GH. PETRISOR-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.35 incepator Respins

DRAGU GHE ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DRAGU I CRISTIAN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DRAGU I IONUT-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

DRAGU N. ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 incepator Respins

DRAGU V ELENA ROMELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DRAGUSIN C. CRISTINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

DRAGUSIN G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.4 incepator Respins

DRAGUT C ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DRAGUTI C. LUIZA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.1 avansat Reusit

DRAICA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DRAICA GH GHEORGHE-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DRAICA P. PETRE

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.1 avansat Respins

DRAICULESCU E DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

DRONDOIE M. ANDREI-LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

DRUGEA I NICOLAE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DRUIU I. MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

DRULA D NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 6.35 nivel mediu Respins

DRULA GH ANDREEA-ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6 avansat Respins

DRULESCU GR MARIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DRULESCU S ANCA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.55 avansat Respins

DRUMEN GH PETRE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DRUMEN I ION

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 6.65 avansat Reusit

DRUMEN V ROBERT IRINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DRUMEN V. BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

DRUTA G CODRUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.7 avansat Respins

DRUTA I LUCICA NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

DRUTU M. IOANA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.9 incepator Respins

DUBAU GHE. CAMELIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.65 avansat Reusit

DUBREU D CLAUDIU STEFAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

DUCAN I MARIA ANTOANETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

DUCHI L. ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 6.95 experimentat Reusit

DUCU CTIN ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DUDAU A.A. VASILICA-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DUDESCU D ANDREI MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

DUDUIALA A FLORENTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DUDUIALA D. DUMITRU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

DUDUIALA I SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUDUIALA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

DUDULICA GHE IRINEL-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DULIGEAN I IONELA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.4 avansat Respins

DUMA A. ADRIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

DUMBRAVEA C.S. IONICA CLARA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DUMITRA D ADRIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 7.6 avansat Respins

DUMITRA N EUGENIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE C. DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.35 incepator Respins

DUMITRACHE I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.25 incepator Respins

DUMITRANA I DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

DUMITRANA N NICOLAE-MADALIN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.55 avansat Reusit

DUMITRASCU A. CRISTINA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.4 avansat Respins

DUMITRASCU D IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.55 avansat Respins

DUMITRASCU M. BEBE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

DUMITRASCU M. ILIE COSMIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

DUMITRASCU S MARIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 7.7 avansat Respins

DUMITRASCU S STEFAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMITRELEA D. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Filosofie 8 experimentat Reusit

DUMITRELEA I ALINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.1 experimentat Respins

DUMITRESCU D. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

DUMITRESCU F.C. STEFANIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.5 avansat Reusit

DUMITRESCU I MIOARA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

DUMITRESCU I ROBERT DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

DUMITRESCU I. DUMITRU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 incepator Respins

DUMITRESCU I. PETRE-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

DUMITRESCU L BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU L DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M. ALINA ARABELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Psihologie 7 experimentat Reusit

DUMITRESCU M.L. RAZVAN-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

DUMITRESCU N MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DUMITRESCU T RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

DUMITRICA A. ANTONIE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

DUMITRICA V. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 avansat Reusit

DUMITRIU M ANDREI IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUMITRU A. GEORGE-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DUMITRU C SEVASTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

DUMITRU C. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUMITRU C. ION CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DUMITRU D MIRELA-AMALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DUMITRU GHE ELENA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

DUMITRU I DANIELA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRU I. ILIE -LAURENTIU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRU N ANDREEA-IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

DUMITRU V DAVID-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

DUNA I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.4 incepator Respins

DUNGACIU C ELENA MADALINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 5.9 experimentat Reusit

DURDAN C NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 avansat Respins

DURLA C. CRISTIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DURLA CTIN ION

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DURLA G NICUSOR-GRIGORE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 1.95 avansat Respins

DUTA F FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba rusa B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DUTA GH. GIGI-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DUTEI G ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 avansat Respins

DUTESCU G TITA-GIGI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

DUTESCU P. ROBERT-GELU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUTU GHE PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DUTU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUVLEA C.D. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

EBANCA GH ALEXANDRA ADELA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

EBETIUC M VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

EBINCA A. GIGEL-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 incepator Respins

EBINCA A. VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.1 incepator Respins

ECOVESCU I IONELA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

EDU B MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

EFTA N. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 1 Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

EFTENOIU GH DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu N/p

EGRI K.K. KALMAN-KAROL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ELENA C. ISABELA-ELIZA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ELENA H ION-BADITA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ELENA I DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

EMANCIPATU A DUMITRU

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.6 avansat Respins

EMANOIL L.C. LIVIU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

ENACHE C. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ENACHE D ANA-MARIA-IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

ENACHE I ION-LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ENACHE I.L. OANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

ENACHE M. FLORIANA-ANDRADA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ENACHE N. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3 incepator Respins

ENACHE P PETRE VIOREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ENACHE V IONELA-DENISA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENCULESCU M ALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

ENE A ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ENE C. ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

ENE C. FLORENTINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ENICA G PAUL-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

ENOIU P CATALIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 experimentat Respins

EPARIU G STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

EPURE D. ELENA-ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

EPURE GH ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.3 experimentat Reusit

EPURE GH MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

EPURE GH. NICOLAE-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

EPURE N ANDREIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

ERBUROSU M MARIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

ERBUROSU M TUDOR

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

EREMIA GH MARIUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

EREMIA I ION FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

EREMIA I NICOLAE RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 avansat Respins

EVA C. ANDREEA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

EVA GH ADRIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

EVA V IONUT-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 avansat Respins

EZEREANU G CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

EZEREANU T CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba rusa A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

EZEREANU T MARIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

FAGET GHE. GHEORGHE-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.25 avansat Respins

FAINA M VIOREL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

FAINA S. OANA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

FAINISI M. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.4 incepator Respins

FAINISI P IONUT ALIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FAITAR M LORENA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

FALCOE M SIMONA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

FALCOE V ANDREI-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FANDEL M.V EMANUELA-IZABELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba spaniola B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.15 avansat Reusit

FANDEL M.V. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FARCASEL R ROMEO ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

FECHETA E. ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FECHETE M CATALIN-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

FECIORU M. MIRCEA-RAUL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

FECIORU-RADESCU L. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FENICI M ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5 avansat Respins

FERARU A ALIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 5 avansat Respins

FERARU A GAVRIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

FERARU I. ILIE-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.4 incepator Respins

FERARU M ELISABETA-LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

FERBONCU C AMELIA-ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

FERBONCU GH IULIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

FERBONCU P ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FICA C ANDREEA SABRINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

FICA E ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

FICA M. ELENA-GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

FICEA GHE VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FICEA I MINODORA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

FICIU A DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

FICIU D DUMITRU DARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba rusa A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

FICIU D. LUCIAN-AURELIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

FICIU I IONELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

FICIU I. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FICIU P MADALINA-PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FICIU V GHEORGHE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.95 avansat Respins

FICLENESCU N MARGA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

FIERA GH. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FIERA M. MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.45 avansat Reusit

FIERASCU I. MARIUS CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

FIERASCU I.L RAZVAN - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

FILIGEAN GH NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

FILIGEAN I GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

FILIP C VERONICA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

FILIP C. CRISTIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FILIP F FLORIN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FILIP GH ALEXANDRU VICTOR

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FILIP GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FILIP I SIMONA IRINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.1 experimentat Respins

FILIP J. DANIELA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 incepator N/p

FILIP O. VERGICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

FILIP P MIHAIELA-VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FILIP S. SEVASTIAN- IONUT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 7 avansat Respins

FILIPESCU I. IONEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.8 avansat Respins

FILIPOIU D. ALEXANDRA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

FILIPOIU E. IONELA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.35 incepator Respins

FILOTEANU N. MARIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.05 avansat Respins

FIRESCU I VALENTIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

FIRFIRICA C CRISTINA IZABELA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FIRIZA S. NICOLAE-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.4 avansat Respins

FIRTA I. ION TEODOR

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

FIRTA N. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

FIRU V ILEANA-ADELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.4 avansat Reusit

FIRULESCU T TOMA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.8 avansat Respins

FIRULETE V VASILICA SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FISTOC M LAVINIA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 avansat Reusit

FIU C.T. CODRUTA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLAIMOC C ANTONIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

FLAIMOC M. GABRIELA OLIVIA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

FLEANCU P. ADELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FLOAREA N CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FLOAREA P SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

FLOAREA R.D. VLAD-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

FLOAREA T. GABRIELA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

FLOCEA I DAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

FLONDOR E CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

FLONDOR V MARIANA LOREDANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

FLONDOR V VIOREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

FLOREA C ELENA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

FLOREA GH. CRISTINA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FLOREA M CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FLORESCU D CONSTANTIN VALERIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

FLORESCU F. TUDOR

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.1 avansat Reusit

FLORESCU GH MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FLORESCU I. ALEXANDRU-ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.9 avansat Reusit

FLORESCU I. DANUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

FLORESCU I. FLORIN-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

FLORESCU J. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLORESCU M. MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.45 incepator Respins

FLORICA A. IULIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

FLORICA I. GHEORGHE-EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 6.3 incepator Respins

FLOROIU I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba rusa A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

FLOROIU I. OCTAVIAN VASILE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

FLOROIU S ELEONORA NORICA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

FLOROIU V EMANUELA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

FLUERASU A. ELENA-LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

FLUERECI M ROBERT GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 avansat Respins

FLUERUSI I ERSILIA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

FLUTURE C GABRIEL-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

FOCA GH. JAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 5.95 avansat Respins

FOCA I RAMONA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

FOCSAN D. DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

FOCSAN V. EMILIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

FOMETESCU V. LAURA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

FORLAFU P ELENA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FORLAP I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

FOTA E. NARCIS-MADALIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6 avansat Respins

FOTESCU C ANGELICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

FOTESCU C MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FOTESCU D ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 experimentat Respins

FOTESCU GH ION COSMIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.3 Fizica 6.4 experimentat Reusit

FOTESCU I VASILE DANIEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.8 avansat Respins

FRACEA V IULIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

FRANCU I ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

FRASIA G. DIANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

FRATILA D MARIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

FRATILA D. ANISOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.9 incepator Respins

FRATILA G. ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Respins

FRATILA I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

FRATILA V ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

FRATILESCU B ALIN FABIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

FRATILESCU CTIN CONSTANTIN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

FRATILESCU N MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

FRATILESCU V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.7 nivel mediu Reusit

FRATILESCU V. EDUARD-VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.95 avansat Reusit

FRATUTU I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FRATUTU T MARIA-NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

FRATUTU T. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.7 incepator N/p

FRATUTU V. CRISTINA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 5.1 experimentat Reusit

FRATUTU V. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.7 incepator Respins

FRENT C ADRIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 avansat Respins

FRINTU P OANA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.7 avansat Respins

FRUMUSELU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FRUMUSELU I MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

FRUMUSELU V MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

FRUNZA E. CONSTANTIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

FRUNZA G OLIVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.2 avansat Respins

FUDULACHE C. MARIUS-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

FUDULACHE P. CLAUDIU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

FUGARU C. CONSTANTIN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FUGARU I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FUIOREA I MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

FULGA GH ADI SORINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FULGA N STEFANITA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

FULGER I. ANDREEA MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FUNDEANU P. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

FURNIGA M. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.5 avansat Reusit

FURNIGEA I ION CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

FURU I OANA-DELIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.5 incepator Respins

GABOR B. MARIAN-DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator N/p

GABOR B.D. ADRIANA-IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.65 incepator Respins

GAINA I ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GAINA L ELENA MONICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

GAINA L LUCHIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

GAITA E MARIA-DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

GAITA F GEORGETA-ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

GAITA F VIOLETA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GALATESCU O.S ADINA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.7 experimentat Respins

GALBENU A. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.65 incepator N/p

GALBENU A. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.4 incepator Respins

GALBENU FRATUTU C LILIANA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GALMA S SABINA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GAMAN C CRISTINA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.3 avansat Respins

GAMAN C. CONSTANTIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

GAMAN G. SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.3 incepator Respins

GAMAN I ILEANA MARIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

GAMAN I.V. ALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

GAMAN P. GABRIEL-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GAMANECI V VASILE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 5.65 avansat Respins

GANANAU C DIANA NICOLETA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.2 experimentat Respins

GANANAU D CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.4 experimentat Respins

GANEA A AURELIAN-VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GANEA GHE. LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

GANIA V GHEORGHE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

GARA V MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

GARAIACU C. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GARBOIU V NICOLAE-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza N/p Matematica T2 1.9 Fizica 3.65 nivel mediu N/p

GAROAFA GHE. ANDREI-LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.3 avansat Reusit

GASPAR C VALENTINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GASPAR S ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GAUCA I. BIANCA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

GAUCA V PETRE-FLORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GAVAN V VASILICA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

GAVANESCU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GAVANESCU I. IONUT- MARIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

GAVRILA M FLORI RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

GAVRILESCU D. RAZVAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

GAVRILESCU E. GHEORGHE-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.7 avansat Reusit

GAVRILESCU I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

GAVRILESCU V EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GAVRILESCU V VASILE ROBERT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

GEACAR GR MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GEAMANU C. CONSTANTIN GABRIEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.75 avansat Reusit

GEAMANU GH ADRIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GEAMANU I DUILIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GEAMANU I LAURENTIU OVIDIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 1.6 experimentat Respins

GEAMANU I PETRE ROMICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GEANA C. CONSTANTIN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Reusit

GEANA D. BOGDAN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

GEANA GH ALINA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GEANANA A RAMONA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

GEANOVU I. CORINA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.7 incepator Respins

GEICA C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.9 incepator Respins

GEICA G.A. ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GEICA I. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 avansat Reusit

GEIGER F VALENTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GEL D. ION-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GELEGRAM I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 5.5 avansat Respins

GENUNCHE G. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

GEOGIA M. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GEOGIA T ANDREEA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

GEORGESCU I DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 experimentat Respins

GEORGESCU I. VASILICA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GEORGESCU M MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

GEORGESCU M MIHAELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

GEORGESCU N MARIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

GEROIU A. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GHEBAUR I IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

GHELMEGEANU G VASILE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GHELMEGEANU T MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

GHEOACE D DUMITRU LAURENTIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1.8 Geografie 5.9 nivel mediu N/p

GHEORGHE C CONSTANTIN MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GHEORGHE C. MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 6.1 incepator Respins

GHEORGHE D.I. ION ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 8.2 experimentat Reusit

GHEORGHE D.L. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

GHEORGHE I DIANA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GHEORGHE I STEFAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 8.2 avansat Reusit

GHEORGHE N CORNEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

GHEORGHE V ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.5 avansat Respins

GHEORGHE V VASILICA-ANCUTA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

GHEORGHESCU V. COSTINEL-VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

GHEORGHITA I. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHITA M ADRIANA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHITA N ANISOARA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

GHEORGHITOAIA N. ELENA- NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

GHEORMA V. GABRIELA-ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

GHEOZDAN I ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

GHEOZDAN I. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

GHERASIE C.TIN CONSTANTIN IULIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

GHERASIM I DUMITRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7 avansat Respins

GHERGHE CTIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GHERGHE G VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba rusa A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

GHERGHE N NICOLAE MARIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHERGHESCU I. MARIUS-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 incepator Respins

GHERGHINA I ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHIBU GR IZVOREL ROMULUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

GHIBUSI M MARIA-MADALINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GHICIOI I RAMONA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHIDARCEA D. ELENA CATI

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.8 avansat Respins

GHIDARCEA M. ADINA MILEVA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GHIDINECI V. CATALIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 6.3 incepator Respins

GHIGA F. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.6 incepator Respins

GHIGA I ION LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

GHIGHILAN C. MADALIN BOBI

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

GHIGHILICI D DUMITRU-GIGEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GHIGHILICI V DUMITRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

GHIGOARTA V CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHIMICI T BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

GHIMIS GH GHEORGHE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GHIMISI D. ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

GHIMISI N ILIE CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

GHINDA C.A. ALINA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHINDA T. CLAUDIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

GHINEA A. CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.4 avansat Respins

GHINEA GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GHINEA V RAMONA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 avansat Reusit

GHIORGHITOAIA I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GHITA G GHEORGHE MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

GHITA V.P. ARINA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

GHITIU A ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

GHITU D. MARIAN-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

GHITULESCU C MIHAELA CODRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GHITULESCU M MARINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

GIAMANU I FLORINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GIBA V GABRIEL-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GILCA I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

GILCEAVA A. ELENA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GILCESCU I. ALINA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GILCESCU I. GHEORGHE -CATALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

GINGU A IRINA ANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 avansat Reusit

GINGU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GINGU GH. GHEORGHE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GIOANCA A GHEORGHE-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.3 avansat Respins

GIOANCA N MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

GIONEA I. MIMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.3 incepator Respins

GIONGIU GH. CRISTIAN- CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GIONGIU GHE ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GIONGIU I MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

GIORGI I. FILIP-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

GIORGI N.D. IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 6.4 experimentat Respins

GIORGI P. MADALINA - EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.6 avansat Respins

GIOSU C BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GIOSU D FELICIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

GIRBOVAN A AUGUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2---B1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

GIRBOVEANU V. ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician energetician
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GIRD N. ANDREEA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GIRDU D. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

GIRDU D. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GIRGA C GRIGORE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GIRGA I CIPRIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 5.1 Geografie 5.5 avansat Respins

GIRJABU D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

GIRJOABA A. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

GIRJOABA GH GEORGE GABRIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 nivel mediu Respins

GIRJOABA I NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

GIRJOABA V GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.6 avansat Respins

GIRNICEANU GH. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GIRNICEANU V. VERONICA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

GIRNOD V VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

GIUBEGA I FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GIUBELAN T. IULIA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GIURA A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GIURA A NADIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba rusa N/p Matematica T2 6.4 Fizica 2.2 nivel mediu N/p

GIURA F MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GIURA I PETRE LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GIURA I. MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

GIURCA D ION-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 5.4 avansat Respins

GIURCA D. ALEXANDRU-LAURENTIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

GIURCA GH. IOANA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

GIURCA I STELIAN EMILIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

GIURCA L MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

GIURCAN GHE. ANDREEA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.2 avansat Reusit

GIURCAU V CAMELIA IULIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

GIURCULESCU I ION CLAUDIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 avansat Respins

GIUREA C ALEXANDRU-DENIS

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 avansat Respins

GIUREA D ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

GIUREA E DUMITRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GIUREA E. CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GIURESCU S. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

GIURGI M DIANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GLAJE S TIBERIUS-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 avansat Respins

GLAVAN A. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GLAVAN C ADRIAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GLAVAN C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 incepator Respins

GLAVAN C. DRAGOS LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

GLAVAN E. EMIL GEORGIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

GLAVAN I LIVIA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GLAVAN I. CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.75 nivel mediu Reusit

GLAVAN N GHEORGHE-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GLAVAN N. MARIA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GLAVAN V NATASA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

GLIGOR N COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.5 experimentat Reusit

GLIGOR S. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.6 Fizica 2.6 incepator N/p

GLIGOR T. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GLODEANU C VIOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GLODEANU I. ARISTICA-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

GLODEANU N VIOREL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GLOMNICU D.C. ALEXANDRU - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.5 experimentat Reusit

GOACE C. MADALINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

GOAGA G. ION -VALERIU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

GOAGA M. FLAVIA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

GOAGA N. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

GOAIE E ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.35 avansat Reusit

GOCIU GH IONUT BEBE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

GOCIU S EMIL GHEORGHE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GODEANU GH. AUGUSTIN-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica N/p incepator N/p

GODEANU I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GODEANU M. IONUT-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GODESCU I IULIANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

GODESCU N COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 incepator Respins

GODESCU V. BOGDAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

GOGAN C CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

GOGAN C DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

GOGAN I NICUSOR ION

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GOGOLOSU G. MARIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GOLAT V. ANAMARIA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 experimentat Reusit

GOLEA I IOANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

GOLFITA P. FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

GOLFITA V.FL. FLORINA-MARGARETA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GOLGOTA A LUIZA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

GOLOGAN GH ALINA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.6 experimentat Respins

GOLOGAN I ALEXANDRU - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

GOLU P IOANA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GOLU P MARIA-ALINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GOLU S ALIN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

GOLUMBEANU I ION COSMIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GOMOI D. DANIELA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

GONCIULEA G GHEORGHE COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

GONTA B DAVID

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T2 3.65 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

GORGAN GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.3 incepator Respins

GORGOTA D RAZVAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

GORUN G. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GORUN I MIHAELA-TOMITA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.95 avansat Reusit

GORUN N NICOLETA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

GORUN V CORNELIA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GOSA C.C COSTINEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 avansat Reusit

GOSA D.C. DANIELA-IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

GOSA V EMILIAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 avansat Reusit

GRADINARU D LUMINITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

GRADINARU D NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

GRADINARU GH. CRACIUN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GRADINARU GH. MARIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GRADINARU V VASILE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

GRAMA E. ION-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GRAMA GH DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GRAMA N NICOLETA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

GRAMA S CAMELIA IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza Matematica T2 3.7 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

GRANCEA N. SAMUEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 avansat Respins

GRECI D. RAMONA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

GRECU A. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GRECU C CRISTINA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

GRECU C. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

GRECU D IOSIFINA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

GRECU D. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5.8 incepator Respins

GRECU D. MARIUS-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GRECU F NICOLAE-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 6.35 nivel mediu Respins

GRECU GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

GRECU I ILIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GRECU M. ANDREEA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRECU N MADALIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

GRECU S.V. GRATIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GRECU V ELENA FILA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GRECU V VASILICA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

GRECU V.M. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.3 incepator Respins

GRIGORE D NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

GRIGORE S. MARIA-SILVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

GRIGORESCU A GHEORGHE-AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-A1-B1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Respins

GRIGORESCU D LAVINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GRIGORESCU G ALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.8 avansat Reusit

GRIGORESCU GH GABRIELA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GRIGORESCU S. ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GRIGORESCU V. VALENTINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

GRIGORIE A ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 6.45 avansat Respins

GRIGORIE D MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2---A2-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

GRIGORIE M. MARIAN VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GRIGORIE N EMILIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GRIGOROIU P CRISTINA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GRINDEANU D DUMITRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GRINDEANU I IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

GRINDEANU I IONUT NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

GRIVEI C COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

GRIVEI D MARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 6.9 avansat Respins

GRIVEI D ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GRIVEI GHE NICOLAE

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

GRIVEI I IONELA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.5 avansat Reusit

GRIVEI I LIVIA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

GRIVEI V EUGENIA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

GRIVEI-HIRGHIDUSI D DANIEL - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

GROAPA C MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GROAPA N VALERIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

GROASA C. BOGDAN-CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.9 avansat Respins

GROASA M MARIUS IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 5.1 nivel mediu N/p

GROASNICU I. LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

GROAZNICU GH CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 avansat Respins

GROFU D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GROSANU D. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

GROSANU I. CORNELIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 9.7 nivel mediu Respins

GROSEREANU E. MIHAI-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 incepator Respins

GROSU D. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

GROZA A DIANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

GROZA I CORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GROZAVU D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GRUESCU C COSTINEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRUESCU I. ILEANA-ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

GRUESCU N DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

GRUESCU V. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

GRUIA A.C. ROXANA-FLORENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GRUIA C. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GRUIA C. MARTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GRUIA I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GRUIA I. SABIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.65 incepator Respins

GRUIANU C CRISTINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 avansat Respins

GRUIANU C. ALINA- GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

GRUIESCU I IONUT-ROMULUS

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 5.9 avansat Respins

GRUIESCU V. DIANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 8.8 Economie 9.8 experimentat Reusit

GUDIU D. COSMIN MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

GUGEA C ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GUGEA C CRISTINA ADELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GUGEA GH ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GUGU R.I. ROBERT-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GUGU S. MARIA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GUGU V. NICOLAIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

GUINEA I IRINA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

GUINEA M MARIUS-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

GULIOIU GHE MINODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GULIOIU P ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GUNE M STELUTA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GURAN C. DRAGOS CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 experimentat Reusit

GURAN G.D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8 experimentat Reusit

GURAN GH ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza N/p Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat N/p

GURAN GHE MARIA-LOREDANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.05 avansat Reusit

GURAN I CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

GURAN I DAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GURAN I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 2.5 avansat Respins

GURAN I VIOLETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GURAN I. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

GURGUI E VASILE DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GURGUI I. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GURICA T IULIUS MARIANOV

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GURICA T TRAIAN

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.7 avansat Respins

GURITA V VALENTIN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GURZU D OANA-MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GUSATU D. AURELIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

GUSATU D.M. RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GUSITA N. CRISTI CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

GUSITA N.V. MADALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GUTA C. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GUTA F. FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GUTILA I EUGENIA DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GUTILA I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GUTU P PETRU-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GUTU R. AUREL- COSMIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.3 avansat Respins

HABOTZKI AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

HAICA I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

HAIMANA G.V. DELIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

HAINARU I. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

HAINARU T SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

HAJAS GH GHEORGHE MATEI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HALINGA C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.45 avansat Respins

HANCIU CTIN GHEORGHE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.4 avansat Respins

HANGIU D LARISA ANDREEA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.25 avansat Respins

HANTEA G NELU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

HARABOIU N. LARISA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

HARAPCEA GH. ROBERT IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

HASCAU D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HASCAU DUMITRELEA A EMANUEL TEODOR

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

HELESTEANU I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 6.1 incepator Respins

HELESTEANU I. CLAUDIU-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

HELGIU CERCELARU A. MARIA ANDORA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

HERCIU V. NECULAI -CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

HICA M GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

HINOVEANU M DENIS FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

HIRCEANU GH GEORGIANA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

HIRS GH ANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

HIRSU C. DUMITRU- COSMIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.2 avansat Respins

HIRTAUCA N VALERIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HOAGA ST STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

HOARA G EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 avansat Respins

HOARA GH. CONSTANTIN-EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 incepator Respins

HOARA GH. VALER-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 incepator Respins

HOBEANU I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 avansat Reusit

HODOBOC C. AURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 6 incepator Respins

HODOBOC N. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

HOHOI I. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

HOHOI O. MARIAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

HOLDUNU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

HOLDUNU I. EUGEN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

HOMESCU I.M. OANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HORCEA C CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.9 avansat Respins

HORHOIANU C.L. DRAGOS

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

HORNOIU S. MARIA SIMONA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9.85 nivel mediu Reusit

HORTOPAN I ANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

HORTOPAN I ANDREI GRIGORE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

HORTOPAN I DANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

HORTOPAN I. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

HORTOPAN J.V BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

HORTOPAN R. RADU- VASILE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

HORTOPAN V.R. RALUCA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

HOTOIU CTIN. MIHAI-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

HUICU P ALEXANDRU-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

HUIDAN GH CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

HULA S SIMONA POLINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 1.6 avansat Respins

HUMOIU G MARIA CAMELIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

HURDU I MARIA-DENISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

HURDU M. MARIAN-PANTELIMON

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HUREZEANU I IONUT-ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.35 avansat Reusit

HUSEIN C. MARIA MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

HUTOPILA C. MIHAI IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

IACOB C DENIS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

IACOB I LAURA IOANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

IACOB L DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

IACOBESCU A IOANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 avansat Respins

IACOBESCU GR. ALEXANDRU-RADU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 10 experimentat Reusit

IACOV A. MADALINA-ADINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

IANA A DOINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IANAS I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

IANC I MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

IANCOVICI E EUGEN CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

IANCU A. ANDREI-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

IANCU N NICOLAE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.4 experimentat Respins

IANCULESCU P. PAULA-ALISA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

IATAN I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IBREA I. ALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

ICHIM T DANIELA TOMINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

IDITA V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

IFTODE D ALEXANDRU - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 7.3 avansat Reusit

IGOIANU V CONSTANTIN CLAUDIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

ILEAN D SILVIU-VLADIMIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ILEAN D. DANA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 experimentat Reusit

ILIE A ALEXANDRA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ILIE A. ANTONIO-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 7.4 experimentat Respins

ILIE C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 experimentat Respins

ILIE C GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ILIE C MARIUS CLAUDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p 1.6 Limba engleza N/p Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 N/p N/p

ILIE C. ALEXANDRA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ILIE C. ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

ILIE D CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ILIE D SINZIANA CATERINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

ILIE GH ANA LILIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

ILIE GH GEORGE-NARCIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ILIE GH MARILENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

ILIE V MARIUTA SIMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

ILIE V VIOLETA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.2 nivel mediu Respins

ILIES D CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

ILIESI GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 incepator Respins

ILINA C. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 10 experimentat Reusit

ILINA M. MARIANA-PAMELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.9 avansat Reusit

ILINCA C. ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 5.2 experimentat Respins

ILIOIU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IMBUCATURA I LAURA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

INDREI GH GHEORGHE SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

IOAN C OANA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

IOANA C. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ION S MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IONASC D DOREL SABIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza Matematica T2 3.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

IONASCU D. ANA-MARIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IONASCU D. ANDREEA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

IONASCU D. ANDREEA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IONASCU D. GEORGIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IONASCU GH. ADELINA-VIRGINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONASCU GH. GEORGIANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IONASCU I ELENA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

IONASCU V ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

IONCESCU F. IONELA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

IONEL V. RAMONA-MADALINA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 4 avansat Respins

IONESCU A. AUREL-DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 5.25 avansat Respins

IONESCU I ANDREEA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

IONESCU I. MARGARETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

IONESCU L EMIL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

IONESCU L GHEORGHE LAURENTIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 3.2 avansat Respins

IONESCU M CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

IONESCU M. OVIDIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.95 nivel mediu Respins

IONESCU P.N. NICOLAE LUCIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

IONESCU PUIU M ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

IONETE I. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.8 incepator Respins

IONICA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.15 avansat Reusit

IONICA GH. OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

IONICA V.F. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

IONISCU M. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.6 incepator Respins

IONITA V MINODORA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba spaniola B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.4 avansat Respins

IORDACHE C GEORGE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

IORDACHE C. ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IORDACHE C. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IORDACHE D NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

IORDACHE D. DUMITRU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

IORDACHE G. GABRIELA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

IORDACHE GHE. ROBERT MARIUS

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

IORDACHE I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5 avansat Respins

IORDACHE I NICOLETA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

IORDACHE I. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 incepator Respins

IORDACHE L.C. MIHNEA-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

IORDACHE N. IONUT-CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

IORDANESCU D. ANELIZE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

IORDANESCU E EUGEN BOGDAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

IORDANESCU E. NICOLETA-ELFRIEDE

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IORDANESCU V VASILE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

IORGA I FLORIN CASIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

IORGA I ION-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.8 avansat Respins

IORGA M DENIS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5 experimentat Respins

IORGA M.V. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

IORGA V CORINA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Respins

IORGAN C GHEORGHE CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

IOSU D.C. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

IOSU I MADALINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

IOSUB V. CLAUDIU-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

IOVAN I CONSTANTIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.6 avansat Respins

IOVAN V. SERGIU- MADALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

IOVANESCU C ION-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

IOVANOIU CTIN LARISA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

IOVITA V ADELA IULIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

IOVITOIU N ROXANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

IOVU V. ELENA-SIMONA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

IRIMIA D. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

IRIMIA I ISABELA-ANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Reusit

IRINOIU I. CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

IRIZA C. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.8 incepator Respins

IRIZA D. LUCIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IRIZA I PETRUTA MONICA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.6 avansat Respins

IRIZA I. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

IROD I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

ISAC I. LUCIAN IONUT

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 10 experimentat Reusit

ISCRU M. MARCELA MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ISDRUGA I ALIS-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Reusit

ISDRUGA V. CONSTANTIN-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

ISFAN T COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

ISPAS E RADU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 7.3 experimentat Reusit

ISPAS F MIRCEA CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ISPAS GH. CRISTINA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ISTRATE I RAZVAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.3 avansat Respins

ISTRATE P POMPILIU VIOREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

ISTRATE P.V. VICTORIA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

ISTRATESCU D.L ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

ISTRATESCU M. OANA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

ISTRATIE F.S. BEATRICE-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ISTRATIE I CRISTIAN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.95 avansat Respins

ISTUDOR GH MARIA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

ISTUDOR I. IONELIA STEFANIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 10 avansat Reusit

ISTUDOR S.D. RAMONA-DIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 10 avansat Reusit

ISUF I. IONELA TOMITA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

ISVORANU C. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 incepator Respins

ISVORANU C. ELENA-VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ITU I MARIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

IUGA N. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

IUTALIM D GABRIELA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

IVAN GH ALEXANDRU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

IVAN GH CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

IVANCU I.D GEORGE EMANUEL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.1 avansat Respins

IVANCU V MADALINA-VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

IVANIS P. ELENA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IVANISI GR VASILE COSMIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

IVANOIU C. MIHAI LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

IVANOIU D. CARMEN-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7.65 experimentat Reusit

IVANOIU I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

IVANOIU I. ROBERT-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

IVANOIU ST. CONSTANTIN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IVANOV S BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

IVANOV T FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.3 incepator Respins

IVANUS V COSMINA-SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

IVASCU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

IVASCU I OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

IVASCU I RALUCA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IVASCU V. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.7 nivel mediu N/p

JEGA I TATIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

JERCA C. ANDREI - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

JERCA I IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 7.9 incepator Respins

JERCA I NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza Matematica T2 5.1 Fizica 8 nivel mediu Respins

JERCA N ANA MARIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

JIANU A DORIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A1-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 avansat Reusit

JIANU AL. IANCU DINEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

JIANU C. CONSTANTIN-MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 10 avansat Reusit

JIANU D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

JIANU D. ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

JIANU F CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

JIANU G ALEXANDRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

JIANU I JAN ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

JIANU I NICOLITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

JIANU N GIORGIANA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

JIANU T ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 2.65 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

JIANU V CATALIN BOGDAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

JIANU V. ROXANA-ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

JICMON S ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

JIEANU I MITU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

JITARIU C MARIA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

JITEA N NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

JITEA V.D. IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 6.15 experimentat Respins

JOSCEANU I. MARIAN -STEFAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

JUGANARU C MONICA CRISTINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JUGANARU D.N. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

JUGANARU I RAMONA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5 incepator Respins

JUGRAVU GH ILIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

JUGRAVU I. ELEONORA-RALUCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.65 Geografie 10 avansat Reusit

JUGRAVU M MIRCEA-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

JUGRAVU V. SANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

JUJAN GH NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

JULEA C. ALEXANDRU CRISTINEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 3 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

JUMOLCA GH ADELINA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

JUVELOIU RADU V. ANDI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

KISS L RODICA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KOLECHA R. RALUCA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

KONIG-FILIP GHE PAUL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

KOVACS K GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

LACATUS S. ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LACATUSIU S BOGDAN PAUL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

LACATUSU I CORNEL IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

LACATUSU M.I. LUCIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

LACATUSU N VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.2 avansat Respins

LACATUSU V. NICOLAE-ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LACATUSUI S. STELIANA ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

LACEANU M MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

LACRARU I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

LADARU F. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.8 incepator Respins

LAGU M JANINA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

LAGUT A. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.45 avansat Respins

LAIU C CARMINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Respins

LAIU V ANDREI-RADUCU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

LALA P FLORIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza N/p Matematica T2 3.75 Fizica 1.6 nivel mediu N/p

LAMBU M AURELIAN-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAPADAT C MARIA CORNELIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 5 avansat Respins

LAPADAT C VASILE - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

LAPADAT FL. MARIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LAPADAT I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

LAPADAT I. ANCUTA-ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7 Geografie 7 experimentat Reusit

LAPADAT S. AUGUSTIN-CLAUDIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.9 avansat Reusit

LAPADAT-AVRAM M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 2.4 avansat Respins

LAPADATESCU V. MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

LAPADUTONIU I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LAPADUTONIU M MONALISA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

LARGEANU GH DANIEL ION

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 avansat Respins

LARGEANU I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

LASCU I CLAUDIA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

LATARETU C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 5 avansat Respins

LATARETU D. GHEORGHE BOGDAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.25 experimentat Respins

LATEA GH CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

LATU A. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 4.3 avansat Respins

LAUDAT A. VIRGIL-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica N/p incepator N/p

LAUDAT D ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.15 experimentat Reusit

LAUDAT GHE. FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.3 avansat Respins

LAUDAT M. MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 10 nivel mediu Respins

LAUTARU D. LOREDANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.05 experimentat Reusit

LAZA M GEORGETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

LAZAR D.D. PETRONELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

LAZAR G ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LAZAR M.C. CATALIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 avansat Respins

LAZAR N CORINA-NORANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LAZAR N MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

LAZAR N NICOLETA- FELICIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

LAZARESCU V.E. ANDREI-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

LAZARICA M IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LAZAROIU C NICOLAE-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 4.2 avansat Respins

LAZAROIU C. SERGIU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

LAZAROIU D DENISA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

LAZAROIU I. ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

LAZAROIU N CORINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

LAZAROIU N NICOLAE

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.05 avansat Respins

LEMNARU C ELENA-RADITA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 6.9 avansat Respins

LEOAMPA S. IONUT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.7 incepator Respins

LERA GH GHEORGHE BOGDANEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

LEUSTEAN I DUMITRU-DARIUS

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba spaniola B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7 avansat Reusit

LICAN V IULIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

LICARETE C.D. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

LICARETE V ELENA CORINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 5.2 avansat Respins

LICARETI P LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

LICURICI G.A. ELENA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

LICURICI M. LILIANA- RODICA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

LILA I VICTORIA-ADELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 6.4 avansat Respins

LIMBAU I. COSMIN ION

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

LIMBOSU V ALIN-VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

LINCA D. DINEL-FLORINEL

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

LINGURARU M. NICOLAE IULIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

LINTE C ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

LINTES V.D. TONI

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

LISITA F GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

LISMAN V IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Respins

LITA I. IONUT- CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

LITICA C DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

LITOIU C. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

LOGA M. MIHAIL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2 avansat Respins

LOGA T MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LOGASCU I IONELA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

LOGASCU V ALEXANDRA GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LOGOFATU V. ANCA DANIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 10 experimentat Reusit

LOZAN F. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LOZONSCHI C. MADALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LUBEN I DRAGOS ALIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LUBEN I. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2 nivel mediu Respins

LUCA I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

LUCA S MIHAI-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza Matematica T2 6.8 Geografie 6.2 avansat Respins

LUCA S SABIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza Matematica T2 5.05 Fizica 7.9 nivel mediu Respins

LUCA V.F. VASILE-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Respins

LUCACI V ANDRADA-CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

LUCACI V. VASILE-ROBERT

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUCULESCU GH ALIN MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat N/p

LULEA C. IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

LULEA I. ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.6 incepator Respins

LUMEZEANU I. OANA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Reusit

LUNG M. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LUNGANOIU GHE ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

LUNGU A STEFAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

LUNGU C MARGARETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

LUNGU D DOINA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.15 avansat Reusit

LUNGU GH. ALEXANDRU STELIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

LUNGU I. EMILIA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.9 incepator Respins

LUNGU I. ION COSMIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 3.55 Fizica 5.2 avansat Respins

LUNGU I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

LUNGU M. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LUNGU R RAMONA ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LUNGU S. AURICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.7 incepator Respins

LUNTRARU A. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

LUNTRARU N. VASILE-LIVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

LUNTRARU V MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LUPESCU M. STEFAN-FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

LUPSOIU CTIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 1.6 avansat Respins

LUPSOIU D GEORGEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LUPU C. CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 incepator Respins

LUPU G ION

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1 nivel mediu Respins

LUPU G.I. BOGDAN MIHAIL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

LUPU GH VIOREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

LUPU I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

LUPU M ELENA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

LUPU M ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

LUPU M. IULICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 6 nivel mediu Respins

LUPU M. MARIANA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician audio-video
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Reusit

LUPU S CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

LUPU V. ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

LUPU V. VASILE-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

LUPULESCU A. INGRID ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

LUPULESCU D DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

LUPULESCU D RALUCA ELENA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 5.1 avansat Respins

LUPULESCU D. ADELINA-AURORA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

LUPULESCU G. ANDREI- FLORIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LUPULESCU GH ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

LUPULESCU GR. GRIGORETA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUPULESCU M. MARIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.65 experimentat Reusit

LUPULET D VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

LUPULET I DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

LUPULET I MARIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

LUPULET ST.M. EMILIA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LUPULET V MARIA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

LUTA D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

LUTA I GLAFIRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

LUTA I ION-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.8 nivel mediu N/p

LUTA I TOMA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

LUTA I. VASILICA-ANASTASIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8.55 avansat Reusit

LUTA N NICOLAE-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

LUTA P PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 6.55 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 N/p N/p

LUTA V ELENA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUTAN AL ADELINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.5 avansat Reusit

LUTAN I CATALIN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MACARIE V. VICTOR

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MACRIS N. PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

MACRISI E RAMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MADRU D DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

MAGAREATA GH DANIELA NADIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat N/p

MAGAREATA I SORIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

MAGDALENA C MARIA RAMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

MAGDOIU N ANDRADA-MARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.7 avansat Reusit

MAGDOIU N NICUSOR-EMANUEL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 avansat Respins

MAGHERESCU C OLGUTA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.4 experimentat Respins

MAGHERU P. REMUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MAGILEA I LAURENTIU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MAGUREANU I. ANAMARIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

MAGUREANU P PETRE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MAINERICI A. DANIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.7 experimentat Respins

MAJORU D FLORINEL TIBERIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

MALACU S. LUCIAN- CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 7.5 avansat Respins

MALAELEA E. ANA-MARIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.75 nivel mediu Reusit

MALAELEA I ELENA ALIS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 nivel mediu Respins

MALAELEA M. ADINA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.9 experimentat Respins

MALAESCU C ALINA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

MALAESCU C. IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

MALAESCU D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MALAESCU D DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 avansat Respins

MALAESCU D ION CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.45 avansat Respins

MALAESCU D. ANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

MALAESCU M. ALINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MALAESCU S. LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 avansat Respins

MALAESCU T. DAIANA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MALAESCU V VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MALAIANU A MADALIN AUREL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 4.5 experimentat Respins

MALAIANU M IULIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 5.4 experimentat Respins

MALDARESCU F GEANINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.5 avansat Respins

MALEA I. CONSTANTIN- ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MALEA P. DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

MAMARA I ROXANA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MANCIU M CONSTANTINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Respins

MANDIA V. ELENA SIMONA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

MANDICA I ION-MADALIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.3 experimentat Respins

MANDOC I. ILIE-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

MANDOIU C. ROXANA-ANDREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

MANDRULEANU ST STEFAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

MANEA G. FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MANEA GH. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MANEA I. OANA DIANA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

MANESCU C PETRE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MANESCU GH GHEORGHE RAZVAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

MANESCU I MELANIA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

MANESCU M ION

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

MANESCU M.I. IONUT MARIUS

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

MANESCU N. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MANESCU T NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

MANESCU V DORINELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MANESCU V IONELA- CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

MANESCU V ROGER VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

MANOIU N. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

MANOIU N. ROBERT-CRISTI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.7 avansat Respins

MANOLACHE C MARIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MANOLACHE M. EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 incepator Respins

MANOLE I IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 4 avansat Respins

MANOLE N CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MANTA C. ANDREEA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MANTA I ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MANTEA N IONEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

MANTOG I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

MANTOG S CHIVA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

MARACINE T ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

MARACINE V. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARACU D DUMITRU DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

MARACU D IOANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MARASESCU C. CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.4 experimentat Respins

MARASESCU G.D. MONICA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MARASESCU I. GRIGORE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 2 nivel mediu Respins

MARCU D. LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

MARCU I. ANDREEA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

MARCU N. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MARCU N. OVIDIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

MARCULESCU C ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

MARCULESCU N MADALIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MARCULESCU V COSMIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

MARESESCU D.C. IONELIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

MARESI S.A. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Respins

MARGAN A. POLIXENIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MARGARINT I. OANA-MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 incepator Respins

MARGAU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

MARGAU GH ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

MARGAU I. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 6.6 avansat Respins

MARGINEANU C. ANDREA -MADALINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.5 avansat Reusit

MARGINEANU C. ECATERINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

MARGINEANU D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MARGINEANU G RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 4 nivel mediu Respins

MARGINEANU I. ANTONIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MARGINEANU I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

MARGINEANU I.N. NICOLAIE- OVIDU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MARGINEANU M. MARIA MANUELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.8 avansat Reusit

MARGINEANU N. ION-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

MARGULESCU G. IONUT-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.6 avansat Respins

MARGULESCU I. MARIUS-LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MARGULESCU N. ADRIAN ION

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MARGULESCU S. GEANINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MARIA L. IULIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

MARIA V CRISTIANA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.1 avansat Respins

MARIA V. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MARIA V. LEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5.5 incepator N/p

MARIA V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

MARICA D NICOLAE CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MARICA G. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.05 avansat Reusit

MARICA V IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.25 avansat Respins

MARICOIU I. IONELA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

MARICOIU P PETRE MARIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 5 experimentat Respins

MARIN A VERONICA VASILICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

MARIN D. CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 10 nivel mediu Respins

MARIN D.D. ANDRA-MANUELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 10 avansat Reusit

MARIN GH. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MARIN I DANA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARIN I. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MARIN I. IONUT- ROMULUS

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MARIN P. PETRONELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MARIN P.D PAULA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

MARIN V. ANA-GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

MARINA C CONSTANTIN-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

MARINA GHE GHEORGHE-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.55 incepator Respins

MARINASI I COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MARINCA I IOANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

MARINESCU D DAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MARINESCU E. FLORIANA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

MARINESCU G GHEORGHE-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

MARINESCU GH GHEORGHE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

MARINESCU I NICOLETA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

MARINESCU L. DANIEL-LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

MARINESCU N ADRIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

MARINESCU S DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.6 avansat Respins

MARINESCU V.V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 10 avansat Reusit

MARINESCU-MARES M MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

MARINOIU A. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MARINOIU C EVELIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

MARTAU GH FLORIN ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

MARTINAS L. IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

MARTINESCU C. COSTICA - SORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

MARTINICA P MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

MARUNTELU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.5 avansat N/p

MARUNTELU N IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MARUNTELU T ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.6 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MARUNTU M. MARINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MARUSCA G MARIA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MARUTA I. CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MAT I MADALINA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MATASE L NADIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MATEA P MARIA-ADINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

MATEI C ALISA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MATEI C MARIOARA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza A2--B1-B2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MATEI D. ALINA - MINODORA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

MATEI GH SIMONA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

MATEI P CATIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

MATEI P STEFAN SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MATEI V CONSTANTIN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MATEI-ILIESCU T GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MATEIAS M. ALIN-CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 10 avansat Reusit

MATEIESCU C. MIRIEN-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.85 experimentat Reusit

MATEISESCU G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MATEITA M. MIHAI-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MATEOIU N. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

MATIS G.D. DAN VASILE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MAXINEANU D VALENTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MECHE A AUREL-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5 avansat Respins

MECHE G MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 5 nivel mediu Respins

MEDINTU G CRISTINEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MEDRAGONIU G CATALIN ARISTIDE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

MEITA N. ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 10 experimentat Reusit

MELCIU D CAROL ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 1.6 avansat Respins

MELECA CTIN BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MELENCU C DARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.6 experimentat Respins

MELENCU N. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MENTANU I COSMINA - VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 avansat Reusit

MEREANZU Z ZAHARIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.05 avansat Reusit

MEREUTA GHE DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.9 avansat Respins

MERFU A. ADRIANA-RALUCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MERFU C ANDREEA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MERFU V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MERLUTA F.D. OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MEZDREA D VALERIA-ELEONORA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MEZDREA G. GEORGE LUCIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MEZDREA V ANA-MARIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MEZINCA GH. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

MICIOI G ALBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

MICNESCU D. DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

MICODIN GH. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MICU S MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

MIERLA I CLAUDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu N/p

MIGIU C. VIOREL-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

MIGIU GH. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 incepator Respins

MIGIU O. ANDREI-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

MIGIU S. GEORGIANA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

MIHAESCU G. ALINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

MIHAESCU I IONELA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-- Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

MIHAI C. ANTON-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHAI E IULIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

MIHAI GH CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 5 experimentat Respins

MIHAI I CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 1.9 avansat Respins

MIHAI I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MIHAI I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MIHAI M FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 incepator Respins

MIHAI M. CICERONE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MIHAI N ION

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 5.85 avansat Respins

MIHAI T TIBERIU-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Respins

MIHAI V ALINA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MIHAI V MADALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

MIHAIESCU A. DANUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4 nivel mediu Respins

MIHAILA D. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.6 nivel mediu Reusit

MIHAILA G VASILICA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

MIHAILA GHE IOANA MIHAELA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MIHAILA V. MARIA BIANCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 10 avansat Reusit

MIHAILESCU C.D. RADU DANUT

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MIHAILESCU G. MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MIHAITA I. NICOLETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

MIHALACHE D DUMITRU- NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.6 avansat Respins

MIHALACHE M. ALEXANDRU-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat Eliminat din examen

MIHALACHE V. JENICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

MIHART M DENISA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 avansat Respins

MIHARTESCU A. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

MIHU A. ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MIHUT A. ANTONIE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MIHUT GH DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MIHUT S COSTINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MIHUTI I. ISABELA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MIHUTOIU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 10 experimentat Reusit

MIJEA I. IOAN GEORGE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza N/p Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat N/p

MILCA I ALEXANDRA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 avansat Reusit

MILCA I ION FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

MILCU C. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.7 nivel mediu N/p

MILCU V. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MILIGANU M MONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

MILITARU C. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

MILITARU C. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

MILITARU D ANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.35 incepator Respins

MILITARU GH GIORGIANA-NICOLETA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Respins

MILITARU I IONELA - SILVANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

MILITARU I. COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

MILODIN G LUMINITA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1 avansat Respins

MILODIN P. SIMONA-COSTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Reusit

MILODIN T. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.6 incepator Respins

MILOIU A. ANDREI ADRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MILOSTEANU N ANDREEA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MINCAN I OANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MINCIUNA S GHEORGHE- ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MINCU I. IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MINDOIU C ILIE VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

MINDOIU D. DRAGOS- DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator N/p

MINDRUT C. MARIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

MINDRUT I. IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

MINDRUTA V. MARIA- CERASELA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MINEA GH. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MINGIUC M COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MIRCAS P. MIHAI-RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2 incepator Respins

MIRCEA I. DIANA-MICHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MIREA D CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

MIREA I. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MIREA M MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

MIREA N. VIRGIL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

MIROIU A. AURELIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

MIROIU N.D. AUREL DANIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MIROIU S CARMEN-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MIRON T.A. CRISTIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MIRSU I MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MIRSU N COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MIRULESCU I. IONUT ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

MISCHIE I ILIE-RADU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MISCHIE N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza Matematica T2 4 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MISCHIE V VASILE FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MISCODAN B MARIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 avansat Reusit

MISCODAN C CONSTANTA-LAURA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

MISCODAN I. ARISTITA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.4 incepator Respins

MISCODAN I. DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MISCODAN V. LAURENTIU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MISU N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MITARU AL. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

MITCA S DANIEL-LUIGI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

MITEL I MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MITICA D. MARIA MAGDALENA MARGA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MITRA V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.75 avansat Reusit

MITRA-CATANOIU C.D. PAVEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.9 Fizica 4 avansat N/p

MITRACHE C. RADU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MITRACHE I. GHEORGHE- CATALIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MITRACHE N. CLAUDIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MITRAN F COSMIN MIHAITA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

MITRAN I LEONE-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MITRASCA G BOGDAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.3 avansat Respins

MITREA A MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

MITREA C. RALUCA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

MITREA V. MARIUS-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

MITRESCU CTIN OCTAVIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

MITRICA D. DENISA GEORGIANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.9 avansat Reusit

MITRICA N. FLORENTINA JULIETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.55 incepator Respins

MITROFAN D LILIANA ALVINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MITROI C. IULIAN CRISTIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Economie 6 experimentat Respins

MITROI I IONUT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MITROI I. CORNELIA-LIVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 incepator Respins

MITROI I. DUMITRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MITROI I. IOAN-IACOB

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MITROI M GHEORGHE

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

MITU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

MITU C. CONSTANTA-IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MITU I. BOGDAN IONUT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MITU P MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MITUICA C. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 incepator Respins

MITUICA V LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

MITUICA V. ALINA-VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Reusit

MITULESCU C.E. LIVIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

MITULET V. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MITUT F. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MITUTA G BOGDAN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MITUTA G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIULESCU A FLORIN ROBERT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

MLADEN C ION CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

MOACA F ADRIANA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MOANGA I. DANIELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

MOCANU C.C. ROBERT-DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MOCANU I OLGA ADELA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MOCIOI D IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOCIOI D. GABRIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

MOCIOI D. MARIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOCIOI V. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

MODAN N MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

MODREA C. MARIA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MODROIU D. CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOGOS C SEVASTIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 8.05 avansat Reusit

MOGOS C. VLAD-VASILE

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.95 experimentat Respins

MOGOS D DOINA-LILIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MOGOS M FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

MOGOS N. ILONA-SILVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.3 incepator Respins

MOGOS V RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 1 avansat Respins

MOGOSANU GH NICOLETA RAMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

MOGOSEANU V DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba rusa A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MOHOR S.G. CONSTANTIN- DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

MOLDOVAN AL. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

MOLDOVAN G GHEORGHE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL G-RAL C-TIN SANDRU BILTA, RUNCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MOLDOVAN T GEORGIANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

MOLDOVANU GHE. ALEXANDRA LARISA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.6 avansat Reusit

MOLDOVEANU ST. ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 avansat Reusit

MOLETE G GHEORGHITA DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MOLNAR GH. NICU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-- Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MOMILCA C CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 3.3 avansat Respins

MOMILCA C ION

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 4 avansat Respins

MOMILCA I ANISOARA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

MONDOACA E EMILIA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MORAGA I ION

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MORARIU D ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MORARIU S ADRIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

MORARU B. IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MORARU D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MORARU N CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.05 avansat Reusit

MORENCI GR. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MORENCI V. MARIUS-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

MORENCIU C. TEODOR MADALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

MORIE C.E. ROXANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MORIE I ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MORIE I.D. DANIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MORJAN A. DUMITRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

MORMODOL W DANIEL WALTER

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 9.05 nivel mediu Respins

MOROSANU G GHEORGHE

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MOROSANU O. CEZAR-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Respins

MOROSANU P. PAULA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

MORUS V. ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MORUSCA A ALIN OCTAVIAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.8 avansat Respins

MORUZ M. VASILICA-MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

MOSILA C. ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MOSNEANU C ION ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 incepator Respins

MOSOI I. LACRIMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MOSOIU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

MOTA I IONELA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MOTEA GH. FLAVIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MOTEA GH.D. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

MOTESCU I. VASILICA-ALIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.3 experimentat Respins

MOTOI C. IONUT - CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MOTOI D. ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MOTOI V ANA-MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

MOTORGA D BIANCA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MOTORGA I. GHEORGHE GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

MOTORGA M ALIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MOTORGA S. LAVINIA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MOTORGA ST STEFANIA-ADELINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MREJERU V. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

MUCENIC S.I. TUDOR-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

MUCIOIU P. FLORIANA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MUCIUCIORA C MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.55 experimentat Respins

MUDAVA V. PAULA ALEXANDRA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 10 nivel mediu Reusit

MUGESCU V ION NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MUICU D. ANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MUJA GHE. ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

MUJEA I IONELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

MUJESCU GH GEORGE BOGDAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

MULEAUCA C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

MUNTEANU A MADALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

MUNTEANU A. FILIP

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MUNTEANU D ILEANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 avansat Respins

MUNTEANU D. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

MUNTEANU GH ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Reusit

MUNTEANU I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 7.2 incepator Respins

MUNTEANU O LAURENTIU-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MUNTEANU SONTEA GH GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MUNTEANU SONTEA I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MUNTEANU T DOREL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MUNTEANU-SONTEA I. OANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 10 avansat Reusit

MUNTEANU-SONTEA V ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MURAI GH. GHEORGHE STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MURARASU P THOMAS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MURARETU A. ADINA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

MURARETU A. AUREL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MURARETU G.D. DUMITRU-SILVIU

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.6 avansat Reusit

MURARETU I. IONUT-DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

MURARETU N BOGDAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

MURARETU N. CATALIN- NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

MURARETU V MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

MURARIU I. EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

MURARU A ALEXANDRU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MURARU A ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

MURARU A LAURENTIU AURELIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

MURARU C BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MURARU D. NELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.3 incepator Respins

MURARU D. VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 10 avansat Reusit

MURARU IL. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.45 avansat Reusit

MURARU N. CATALIN-ADAM

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.9 experimentat Reusit

MURARU N. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MURDEALA N NICULINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8 avansat Reusit

MURESANU I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

MURESANU I DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 6.7 avansat Respins

MURGAN E.N. EUGEN NICOLAE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

MURGAN G.L NATALIA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MURGESCU M. MIHAELA-CONSTANTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

MURGESCU M. PAULA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

MURGESCU V. MARIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

MURGILA A. MARIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza N/p Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

MURGILA C ALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MURGILA I GRIGORE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.5 experimentat Respins

MURGILA I. ADRIAN-EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MURGILASI I ROBERT IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.75 avansat Reusit

MURGU I GHEORGHE-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica N/p avansat N/p

MURGU I. ION -TIBERIU

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

MURSA D FLORICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MUSCALU C ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MUSCURICI A AUREL

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MUSCURICI-ENOIU C.V VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MUSETESCU C GEORGIANA LARISA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

MUSTACEL M. RUXANDRA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.05 experimentat Reusit

MUSTATA V.L. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Reusit

MUSTEATA I. BIANCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MUTU R GIORGIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MUTU T VERGIL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MUTULESCU I. ALEXANDRU-EMANOIL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

NACIU I BIANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NAGARA M.M. MIHAIL-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Reusit

NAIDIN F FLORENTIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

NANAU D.C. ROBERT- STEFAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

NANAU I ELENA-ADELINA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.05 avansat Reusit

NANU DTRU. IOANA-ADRIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

NANU F GHEORGHE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.7 experimentat Respins

NANU I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.05 avansat Respins

NANU I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 incepator Respins

NANU L OFELIA-IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NANU P ILEANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NANUT C DANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

NAPARCA P. MARIA ELENA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

NASTASE I.GHE FLORIN TARCIZIU

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

NASUI GH MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

NAVIRCA I ADRIAN-CORNELIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NAVLEA I. CONSTANTIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

NAZGODINEANU N. SAVU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NAZGODINEANU V LIVIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

NEACSU I. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.4 avansat Respins

NEAGOE C COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 5.1 nivel mediu N/p

NEAGOE C.D ALEXANDRU-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 5 experimentat Respins

NEAGOE FL. CRISTINA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.6 avansat Respins

NEAGOE I. BIANCA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.35 experimentat Reusit

NEAGOE I. IONUT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

NEAGOE T ROBERT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

NEAGOIE CTIN. BOGDAN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

NEAGU M DANIEL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 experimentat Respins

NEAMTU F. OVIDIU-PANTELIMON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

NEAMTU GH ANDREEA MARIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NEAMTU M. EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

NEAMTU N MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

NEANU M ALEXANDRU LEONARD

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

NEATA C COSTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NEBANCEA D MIHAI-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1 nivel mediu Respins

NEBANCIA V DUMITRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

NEBUNU C ANDREEA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8 avansat Reusit

NEBUNU D ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

NEBUNU G RALUCA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Respins

NEBUNU GH. SILVIU-CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

NEBUNU T DORINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

NECHIFOR D. NICOLAE

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NECHIFOR N RADUCU PUIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

NECSULESCU D. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.3 avansat Respins

NEDELCU A ALEXANDRU-ARISTICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

NEDELCU C. VIRGINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEDELCU GH. ALEXANDRU CATALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NEDELCU M GHEORGHE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.8 avansat Respins

NEDELCU N NELUTA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

NEDELCU T REBECA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.2 experimentat Respins

NEDELCU V ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 avansat Respins

NEDELCU V FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

NEDELCU V. ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEDELEA N. ELENA MADALINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

NEFIRU GHE GHEORGHE

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7 avansat Reusit

NEGHINA D. DANIEL-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

NEGHINA N. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

NEGOESCU S. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

NEGOITA C.C. MARIN FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

NEGOITA GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

NEGOITA S GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.75 avansat Respins

NEGOITESCU C ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

NEGOMIREANU D MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NEGREA A VASILE

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

NEGREA A.I. VALENTIN AURELIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 avansat Respins

NEGREA C CONSTANTIN-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 4 avansat Respins

NEGREA D. ANDREI-DOREL

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NEGREA D. IOANA-ANITA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

NEGREA D. MADALIN DUMITRU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Respins

NEGREA D.C. RAMONA-DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 5.8 avansat Reusit

NEGREA I ELENA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 9.5 experimentat Respins

NEGREA I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

NEGREA I ILIE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 1 avansat Respins

NEGREA I LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 avansat Reusit

NEGREA I MARIA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 9.4 experimentat Respins

NEGREA I VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

NEGREA I. GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

NEGREA I. IONEL MADALIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

NEGREA I. IORGU-FLORENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

NEGREA L LILIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

NEGREA M MARIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

NEGREA N OANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Economie 5.05 avansat Respins

NEGREA N.T. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Respins

NEGREA S. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

NEGREA V. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

NEGRESCU M NICOLETA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEGRESCU N MADALINA NICULINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

NEGRESCU P ANCUTA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

NEGRET M. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

NEGRICIOIU D. ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7 nivel mediu Reusit

NEGRICIOIU D. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NEGRILA G. CONSTANTIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.4 avansat Reusit

NEGRILA I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.8 incepator Respins

NEGRILA M MADALINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEGRILA O FLORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

NEGRITORU T.D. ALEXANDRU- LUCIAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

NEGRU A ADRIAN-LOREDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NEICUSI GR GEORGE GRIGORE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 incepator Respins

NEMTARU O FLORICA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

NEMTOIU A. LUIZA-EMILIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

NETEDU I. ION-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

NICA C. MARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

NICA I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

NICA I. OANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

NICA T AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

NICA V. EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NICHIFOR C CRISTIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza Matematica T2 3.9 Geografie 5.6 avansat Respins

NICHIFOR C. SILVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Reusit

NICOLA A. ANDREEA- ALINA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

NICOLA C MARIUS ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NICOLA I ELENA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

NICOLA I MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

NICOLA V AURELIAN

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NICOLAE A. ROBERT - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Fizica 6 experimentat Reusit

NICOLAE GH CORINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

NICOLAE M LUCRETIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.6 avansat Respins

NICOLAE V MARIA SIMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

NICOLAESCU C. CONSTANTIN-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Fizica 4 avansat Respins

NICOLAESCU S. MIRCEA DANIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 4.4 experimentat Respins

NICOLAU N JAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

NICOLCEA V IONUT

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NICOLCIOIU D. RAMONA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

NICOLCIOIU M. MARIAN IONUT CLAUDIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NICOLCIOIU V CONSTANTIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.5 avansat Respins

NICOLESCU C LAPADUTA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

NICOLESCU I. SERGIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

NICOLICI D DUMITRU CRISTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

NICOLOVICI D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NICOLOVICI V VIOREL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

NICOVALA GH MIRCEA-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.15 avansat Reusit

NICU C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 4 avansat Respins

NICULAE ST FLORENTINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

NICULEASA S. BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NICULESCU D. ADELINA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICULESCU M. ALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NICULESCU M. RADU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NICULESCU S EDUARD-MARIUS

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

NICULETE V. GEORGIANA-CAROLINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

NICULICI GH LILIANA SIMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

NIMARA P ADINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

NINE M RODICA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

NIOATA D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NIOATA D DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

NIOATA D ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NISIPEANU D. BIANCA-RALUCA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Reusit

NISTOR A FLORINA IONELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

NISTOR A ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza Matematica T2 3.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NISTOR E.G. LARISA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NISTOR GH. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NISTOR M IOANA-LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Respins

NISTORAN D RAZVAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

NISTORAN N. TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NISTORESCU G MIRCEA BOGDAN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NISTORESCU GH DOMNICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

NISTORESCU GH ILIE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 avansat Respins

NISULESCU A IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.75 avansat Respins

NISULESCU G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

NISULESCU V WALU DAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NITA C AUREL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

NITA D VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

NITA F. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NITA GH GHEORGHE MIRCEA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

NITA S VICTOR

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

NITA V ELENA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

NITA V. CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

NITICA I. ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

NITISOARA A AURELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 nivel mediu Respins

NITOAIA V. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

NITU C ANDREI-NARCIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NITU M. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.95 experimentat Respins

NITU S IULIAN SABIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

NITU S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

NITULESCU D. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NITULESCU E DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

NITULESCU N ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NITULESCU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

NIVA A MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NODI V GRIGORE FLORIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu N/p

NOROC C. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 incepator Respins

NOROC C. DOREL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 1 incepator Respins

NOROC C.TIN. LAURENTIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

NOVAC D. ANGELA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NOVAC I. ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.6 experimentat Reusit

NOVAC M. MARIA-MIRABELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

NOVAC V ALINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

NUTA C. MARIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

NUTA CTIN CRISTINA-AURICA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

NUTA I MADALIN-VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 4 avansat Respins

NUTA M MANUEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

OANCEA M RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

OARFA G. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.5 incepator Respins

OARFA G. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

OARFA N. MARIA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

OARZA GH. VERONICA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

OBOROCEA M LELIA-PATRICIA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.6 avansat Reusit

OBREJA V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

OBROCEA V GHEORGHE LAURENTIU

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 5.3 avansat Respins

OCHETAN E NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

OGASANU C VASILICA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

OGASANU C. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

OGORANU D. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

OITA V OLIMPIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

OLAERU C SILVIA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 3.4 Fizica 5 avansat Respins

OLARIU D. CATALIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Economie 5 avansat Reusit

OLARU A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

OLARU A.C. RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

OLARU C. LUIZA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

OLARU GR.GH. GHEORGHE MARIUS

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 3.4 experimentat Respins

OLARU I FLORIN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

OLARU I MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 1 nivel mediu Respins

OLARU I. ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

OLARU I. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

OLARU I. CLAUDIU- MIHAITA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

OLARU I. MADALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

OLARU M ARITINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

OLARU M. MARIA - RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

OLARU P ROXANA-GABRIELA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

OLARU P. DRAGOS IONUT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

OLARU P. MARIUS - PETRE

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

OLARU T IRINA ELENA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

OLARU V PETRE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 7.4 nivel mediu Reusit

OLIVIER D MIHAELA-LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Respins

OLOGEANU GH ROBERT IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

OLOGU V. MARIN -ROBERT

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 5 experimentat Respins

OLTEANU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.5 incepator Respins

OLTEANU N OANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

OLTEANU V. ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.8 avansat Reusit

ONCEA I IONUT IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ONEA I ELENA-MELANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ONEA I RADUCU-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

ONESCU C OVIDIU VASILE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

ONESCU M LARISA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

ONICA M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat N/p

ONOFREI L. MARIA - BOGDANA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

ONOFREI M.E. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

OPARIUC C. ROXANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

OPREA A. CATALIN-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

OPREA C. NICOLAE-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

OPREA GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

OPREA M. GHEORGHE -DANIEL

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

OPREA S. LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

OPREA V VASILE VALENTIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

OPREA X. MIOARA -TAMARA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

OPREA-FIERASCU Z MIHAITA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

OPRIAN D MARIA-ADELINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

OPRIS I IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

OPRISAN C RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 7.6 avansat Respins

OPRISOR A. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 incepator Respins

OPRISOR C. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p incepator N/p

OPRISOR D. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

OPRISOR G. PETRICA-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

OPRISOR GH. MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.9 incepator Respins

OPRISOR I. NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 incepator Respins

OPRITA A AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba rusa A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

OPRITA D VASILE ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

OPRITA G. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

OPRITA GH. VASILICA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OPRITA I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

OPRITA N SERGIU ANDREI

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

OPRITESCU GH. MARIA-BIANCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.75 avansat Reusit

OPRITOIU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

OPROIU C GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

OPROIU I GEANINA IZABELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

OPROIU I.M. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

OPROIU M BOGDAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

OPROIU N. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

OPROIU P.O. CLAUDIU-VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

OPROIU V. LUCIANA-IOANA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.75 avansat Respins

ORBISOR V VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

ORTACU T ADRIANA-EMANUELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

ORVAS L COSMIN LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ORZAN D. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

ORZAN G. GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

OSIAC C FLORINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

OSIAC I NICOLAE EMIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

OSNAGA D DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

OSNAGA M LEONARDO VALDEMAR

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

OTARASANU N. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 incepator Respins

OTAT D.N NICOLAE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8 experimentat Reusit

OTAT I. IOAN-SORIN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.1 avansat Reusit

OTEA A. DENISA-RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Reusit

OTET M MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

OTGON C. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

OZON D VASILE-DANEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.55 experimentat Respins

PACHIA C AURORA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

PADUCEL C. ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PADUCIOIU A. MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

PADURARU GHE ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

PAGUBA I. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

PAGUBA L. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

PAHONTU I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

PAICU C. IULIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.8 avansat Respins

PAICU GH. CRISTIAN-GIGI

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

PAIUSI D ADRIAN-ION

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PALAVU N ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

PALCAU C MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 5 avansat Respins

PALITA GHE. GABRIELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

PALITA I. ILIE CRISTINEL

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.2 avansat Respins

PALOS D DUMITRU CORNEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

PALOS M. DOMNICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 incepator Respins

PAMFILOIU I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PAMPU I TEODOR IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.3 avansat Reusit

PAMPU M. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 1.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p incepator N/p

PANA I. IONELA MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

PANA L. ALEXANDRU- BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

PANAICHE O IONELA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

PANAIT N ALEXANDRU-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

PANDURU D ELENA-DORINA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

PANDURU D MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2---A2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

PANDURU G MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

PANDURU I COSTEL-ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PANESCU D DUMITRU ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica N/p nivel mediu N/p

PANESCU D IONUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

PANESCU GH. SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

PANFILOIU A AUREL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

PANFILOIU C.G. DIANA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 9.2 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

PANFILOIU N ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 avansat Respins

PANOIU D. MIHAI VLAD

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 7.3 experimentat Reusit

PANOIU D. VLAD CONSTANTIN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

PANOIU I. ELENA-MIRUNA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

PANTAU F RAMONA MARIA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PAPA G. IONELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.8 incepator Respins

PAPA GH EMILIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

PAPP Z LORENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PAPUC CTIN GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PAPUC D. DANIEL-FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

PAPUC D. FLORENTINA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Reusit

PAPUC G DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

PAPUC I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 avansat Respins

PAPUC I. MIREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

PAPUC N NICU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

PAPULETE C. SILVIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.65 experimentat Reusit

PAPURICA M MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

PARAIANU I. ION-IULIAN

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 5.9 avansat Respins

PARALESCU C. MARINICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

PARALUTA A. SILVIU-AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TICLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

PARALUTA M. MARIAN-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

PARALUTA V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

PARASCHIV C MIHAI DAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

PARASCHIV M.I. DAMIAN- SORIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

PARASCHIV V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 avansat Respins

PARASCHIVOIU I. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PARASCHIVU GHE ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PARASCHIVU M. CARMEN-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6 incepator Respins

PARAU D.G. MADALINA-ANCUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PARAU R.GR. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

PARAUSEANU D. CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PARDOS C. CONSTANTIN-LAURENTIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PARPALA C. ELENA MADALINA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 9 avansat Respins

PARPALA GH. MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PARPALA I ANTONIO-FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PARPALA N COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.9 avansat Reusit

PARPALA T. OVIDIU-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 incepator Respins

PARPANEATA A BIANCA-ROXANA

    LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE C-TIN BRAILOIU TG-JIU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

PARVAN I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza Matematica T2 3.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

PARVANA A ANDREI-FLAVIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

PARVANESCU P MIHAITA LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel II 5.1 avansat Respins

PASARE D AURELIA-LACRIMIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PASARE D DANIEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

PASARE D DUMITRU-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PASARE I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PASARE I VICENTA-AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba rusa A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

PASARE N NICOLAE - JUNIOR

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 8 experimentat Reusit

PASARE N. ELENA-ADELA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.5 Geografie 6 avansat Respins

PASARE N. IOANA-OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PASAREA D IONELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 avansat Reusit

PASAREA N NICOLAE ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PASAREANU C. ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

PASAREANU D. IONELA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

PASARELU D.M. STEFAN-MIREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

PASARESCU V. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PASARICA FL. ADELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

PASARICA I IONUT CRISTINEL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

PASARIN C. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

PASARIN N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PASAT H. BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PASCHIA G.V. LAVINIA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba rusa A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.55 avansat Respins

PASCU P PETRE CATALIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

PASOL I. ROXANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

PASOLEA FL. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

PASTEA ST OVIDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PASTIU C GABRIEL ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.1 incepator Respins

PATANGHEL I MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

PATERAU G IULIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

PATRAS D. LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

PATRASCOIU I. IONUT-SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.3 incepator N/p

PATRASCU D DUMITRU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

PATRASCU D MARIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.4 experimentat Respins

PATRASCU I VALENTIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PATRASCU M MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

PATRASCU M.GR. CRISTIAN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv Pascal 9.9 experimentat Reusit

PATRASCU P SIMONA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

PATROI V CONSTANTIN COSMIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 6 experimentat Respins

PATRU I STEFAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PATRU N. ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PATRULESCU I CARMEN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PATRUSCA D GABRIEL-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER ROVINARI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.2 avansat Respins

PATRUT D MIHAI

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu N/p

PATRUT P.D. DANIELA BIANCA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PATRUT V VALENTINA ALINA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PATRUT V. DANIEL-MARIAN

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PATRUTI I ELENA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

PAULESCU A. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 3.4 Geografie 6.1 avansat Respins

PAUN D FILOFTEIA CAMELIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PAUN GH.G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

PAUN I MAGDALENA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

PAUN M. REMUS-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 7.3 nivel mediu Respins

PAUN ST MIHAI EDUARD

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

PAUNA C IRINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

PAUNA C. ELENA-GIORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

PAUNA D VASILE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

PAUNA GH. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

PAUNA I DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

PAUNA I. DANIELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.1 avansat Reusit

PAUNA I.I. ANDREI-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

PAUNA M. ALEXANDRU EMILIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 6.2 experimentat Respins

PAUNA N. CATI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

PAUNA V ANISIA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PAUNESCU C ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PAUNESCU GH. GABRIEL

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PAUNESCU P ANGELICA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

PAUNESCU R.S. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PAUNOIU V MARIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

PAVALOIU I. ADELINA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 4.45 avansat Respins

PAVEL C. ANDREI GHEORGHE

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 9 avansat Respins

PAVEL GH MIRABELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PAVEL I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PAVEL I ELENA LAVINIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

PAVEL N DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PAVEL N. ALEXANDRA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

PAVEL S. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PAVEL ST.C. SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BUSTUCHIN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAVELESCU I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PAVELOIU S CRISTINA ADRIANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PAVELOIU-MURGU GH ROMICA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PECINGINA C ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

PECINGINA M MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PELIN I ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

PENCEA V. MARIAN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PENESEL E CIPRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PENOIU C. COSMINA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 5.6 incepator Respins

PEPTAN D. DUMITRU-CIPRIAN

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 3.8 avansat Respins

PEPTENUS D. ALIN LUCIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 4.25 experimentat Respins

PERA H.I. ANCA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

PERA N ALBERT-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

PERCA F. FLORIN-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

PERETEANU V ALEXANDRA - LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

PERJU P ALINA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PERSU R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PERTI D. ROXANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PERTI I. RALUCA-ANGELA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.75 avansat Reusit

PESCARU AL. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 avansat Respins

PESCARU I VASILICA DANIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

PESTEREANU GH GHEORGHE-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

PETCU C PAUL

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

PETCU D ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PETCU I ELENA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

PETCU N CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

PETCU N DELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PETKU V LILIANA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

PETRACHE GH GEORGETA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

PETRACHE I. ALEXANDRU-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PETRACHE V COSMIN FLORIN

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 5 avansat Respins

PETRACHE V. ANDINA-ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.85 avansat Reusit

PETRE C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

PETRE N ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

PETRESCU C. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

PETRESCU C. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

PETRESCU CTIN. MIHAI-ROBERT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

PETRESCU D. ISABELL-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

PETRESCU F FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

PETRESCU G ELENA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

PETRESCU I MIHAIL

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

PETRESCU I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

PETRESCU I.T. TRAIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PETRESCU M. OVIDIU- PETRISOR

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

PETRESCU ST. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL STOINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

PETRESCU V CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PETRICI E EMERENTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PETRISOR C EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

PETROI P. ANIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

PIENARU I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL BAIA DE FIER Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

PIETROSANU I. ANDREEA OFELIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR ARGHEZI - TIRGU CARBUNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

PIGUI G. REMUS-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 6.6 avansat Reusit

PILEA I ANDRADA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PILICA R. ELENA-MIRABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

PINISOARA D. ANDREEA-LIOARA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

PINISOARA GH.D MIRCEA VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

PINOSANU C ANDREEA CASIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC MOTRU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Respins

PINOSANU P DUMITRU-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PINTER P DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza Matematica T2 7.55 Fizica 6.6 nivel mediu N/p

PIPERI I.L. FLORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

PIRCALABOIU V OLGUTA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

PIRCALABU I ION

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

PIRGARU G ALINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 5 avansat N/p

PIRGARU V. VASILE-OVIDIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

PIRICA I. MARIAN -VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE TRANSPORTURI AUTO TRAIAN VUIA TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

PIRICI AL. ALINA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

PIRJOL AL. CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MOTRU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

PIRJOL D AURELIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NOVACI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9 experimentat Reusit

PIRJOL D. GEORGEL-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 incepator Respins

PIRJOL V MARIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MATASARI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.55 avansat Respins

PIRNICHE N. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 incepator Respins

PIRTAN P IRINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

PIRVAN I CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER C.BRANCUSI- PESTISANI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica 5.1 nivel mediu N/p

PIRVOAICA I PAUL VLAD

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

PIRVOI C RAMONA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

PIRVOI D. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

PIRVU CTIN. ALIN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

PIRVULESCU C. CORINA-OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PIRVULESCU C. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.35 experimentat Respins

PIRVULESCU D MARIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

PIRVULESCU D. CIPRIAN-VALERIU

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PIRVULESCU GH DANIEL-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

PIRVULESCU I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

PIRVULESCU I MIHAELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PIRVULESCU I PANTELIMON

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

PIRVULESCU N. ANTON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.8 incepator Respins

PIRVULESCU N. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

PIRVULESCU N. NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 incepator Respins

PIRVULESCU N. RALUCA

    COLEGIUL COMERCIAL VIRGIL MADGEARU TG-JIU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

PIRVULET F DENISA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PIRVULET GH. VASILE ADRIAN

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PIRVULETU D. ALINA-OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL TUDOR VLADIMIRESCU TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

PISC C IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC G-RAL GHEORGHE MAGHERU TIRGU-JIU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.9 experimentat Respins

PISC C LAURENTIU OVIDIU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

PISCUREANU D LIVIU DUMITRU

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PISCUREANU I. CLAUDIU IONUT

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.8 avansat Respins

PISCUREANU I. CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 2.45 Limba franceza N/p Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

PISCUREANU P. IULIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ENERGETIC NR.1 (EC.TEODOROIU) TG-JIU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.1 avansat Respins

PISCUREANU V STEFAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PISLEA A IONELA MADALINA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

PISTOL D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

PISTOL I STELIANA BOGDANA

    COLEGIUL MIHAI VITEAZUL BUMBESTI-JIU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

PISTOLEA GHE MARIA

    LICEUL ROSIA JIU, FARCASESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

PISTRITU GHE NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PISTRITU M. ION-ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC TG-JIU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

PITEA N. LAVINIA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,TG-JIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PITICA D. DUMITRU - DANUT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PITIGOI F. CORNEL - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC HENRI COANDA TG-JIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PITIGOI T SORIN

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

PITOACA A CORNEL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

PITOACA A PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ROSIA DE AMARADIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

PITROPU T. MARIA-MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC TURCENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.5 incepator Respins

PLAI E PANAIT IONUT

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

PLAI V MELANIA VALERIA

    GRUP SCOLAR BIRSESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

PLASTOI C IOAN-CORNEL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

PLAVICHEANU A. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MINIER BILTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

PLESA C IULIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NOVACI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

PLESA I MIHAELA-CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TISMANA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

PLESA M MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NR. 2 TG-JIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana