Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Buzau

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Buzau, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABASEACA I STEFAN EUGEN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.25 experimentat Reusit

ACHIOTAN P.M. ELENA DIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat N/p

ADAM M MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

ADAM N GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6 Fizica 8.4 nivel mediu Reusit

ADAM R RAZVAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

ADAM S. CLAUDIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

ADAM T MIHAI STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ADAMACHE C. ANDREEA-SIBEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.05 experimentat Reusit

ADAMACHE N.C. CRISTIAN EMILIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ADOCHITEI V OANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Respins

ADOMNICAI M.C. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

AGAPIE D OANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.4 avansat Reusit

AGAPIE G IULIANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 3.2 avansat Respins

AGAPIE N AUREL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza N/p Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat N/p

AGAPIE S. OCTAVIAN-TANASE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

AILINCA C. ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

AILINCAI I ALEXANDRU CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.15 experimentat Reusit

AIOANEI M. DANIEL-NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ALBU C. VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ALBU D. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

ALBU F. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

ALBU N. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 6.55 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ALBU T SEBASTIAN-PETRU

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.25 avansat Reusit

ALBU V STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

ALDEA C CEZAR MATEI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.8 experimentat Reusit

ALDEA C IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 2 nivel mediu Respins

ALDOIU A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 5.1 incepator Respins

ALECU C FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

ALECU S MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Istorie 8.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU POPINA G DORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU T. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

ALEXANDRU AVRAM I GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C IONUT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.8 avansat Respins

ALEXANDRU C.G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALEXANDRU D ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

ALEXANDRU D. LUMINITA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU E. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ALEXANDRU F RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.15 incepator Respins

ALEXANDRU F. BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ALEXANDRU GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu N/p

ALEXANDRU I ANDA EMILIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU I CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

ALEXANDRU I VERONICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I. CRISTIAN-AURELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.65 experimentat Reusit

ALEXANDRU M NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Reusit

ALEXANDRU M STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ALEXANDRU P. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ALEXE D NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ALEXE FL LUCIA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Economie 10 experimentat Reusit

ALEXE I. FLAVIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Economie 9.4 experimentat Reusit

ALEXE IONESCU M NICOLETA-MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ALEXE L STEFANUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

ALEXE P. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ALIMAN P MIRELA-ADELINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

ALIXANDRICA G MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.5 experimentat Respins

ALIXANDRU N IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

ALIXANDRU T DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat N/p

ALIXE N BIANCA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

AMBRINOC C ION

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

ANA A MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANCA T. GABRIEL-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 7.45 experimentat Reusit

ANCA V MANUEL MIHAITA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

ANDONIE V RADU MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ANDREI A. STEFAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ANDREI C ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

ANDREI D ELENA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Fizica 8.15 avansat Reusit

ANDREI G GEORGIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ANDREI G IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ANDREI G. OANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Economie 9.55 experimentat Reusit

ANDREI GALEATA I FLORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ANDREI I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDREI I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ANDREI N OANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

ANDREI P EMILIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ANDREI P. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

ANDREI RICIU R RAULA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

ANDREI S GHEORGHE-FELIX

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 8.45 experimentat Reusit

ANDREI S SANDEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Respins

ANDREI S.I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

ANDREI V DOREL IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Respins

ANDREI V IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.6 avansat Reusit

ANDREIU N ANDREEA-STEFANIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

ANDRONACHE A CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ANDRONACHE GH FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ANDRONE B ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 avansat Reusit

ANDRONE C ANDREEA CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ANDRONE C.M. OTILIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

ANDRONE E CATALINA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

ANDRONE GH. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ANDRONE M CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

ANDRONE N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANDRONIC D. COSMIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

ANGHEL A RUBEN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.05 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ANGHEL D CIPRIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ANGHEL D DANUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

ANGHEL GH DIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

ANGHEL GH. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANGHEL GHE FLORENTINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

ANGHEL I EMILIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ANGHEL I ION ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ANGHEL I LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

ANGHEL I MONICA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 experimentat Respins

ANGHEL I RAFIRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

ANGHEL I. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ANGHEL M TUDORA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

ANGHEL N CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

ANGHEL N ELENA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

ANGHEL N TUDOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Respins

ANGHEL N. NICOLETA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ANGHEL S COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

ANGHEL T GEORGE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.5 avansat Reusit

ANGHEL T. MARILENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

ANGHEL V RADU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.3 experimentat Reusit

ANGHEL VASILE T NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

ANGHELACHE E.T. ALEXANDRU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ANGHELESCU D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

ANGHELESCU M MARIUS-DANIEL

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 7.3 avansat Reusit

ANTEMIR G MIHAELA-CORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

ANTEMIR V LUCIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ANTEMIR V OVIDIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Fizica 7.5 experimentat Respins

ANTOFE M ADINA ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

ANTOFIE I VALENTIN CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ANTOHE I ROMEO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu N/p

ANTOHIE C SICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

ANTON A. RALUCA - MIRUNA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Fizica 5.15 experimentat Reusit

ANTON C MIHAIL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

ANTON G. CIPRIAN - ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

ANTON GH MONA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Economie 10 experimentat Reusit

ANTON I CRISTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

ANTON I IONELA-FLORENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ANTON P. COSMIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1- Istorie 5.05 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

ANTON P. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ANTON T ROXANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ANTON T SILVIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

ANTONESA H DANUT-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

ANTONESCU C RALUCA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

ANTONESCU I ROXANA STELIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ANTONESCU N.A. ALEXANDRA-LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.2 Geografie 7.05 avansat Reusit

APAHIDEAN V VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu N/p

APOPEI D MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

APOSTESCU N MANUELA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

APOSTOIU N. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

APOSTOL A ADRIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL C.D. STEFANITA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

APOSTOL E. ROBERT-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

APOSTOL GH. ELENA- SIMINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.4 avansat Respins

APOSTOL HORHOCEA C IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

APOSTOL I ANDREI ADRIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

APOSTOL I FLORIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.2 Fizica 8 experimentat Reusit

APOSTOL L.V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Fizica 3.7 experimentat Respins

APOSTOL M.N. IULIAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

APOSTOL PUIU I ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

APOSTOL T IONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

APOSTOLACHE I BOGDAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

APOSTU A SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

APOSTU A. ALEXANDRU - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

APOSTU G. IULIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 avansat Reusit

APOSTU V CLAUDIA IONELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ARBUREANU G MONICA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ARCAN G MARIUS CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

ARDELEANU V.E. ROXANA-ELENA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2- Istorie 5.6 Logica si argumentare 7 avansat Reusit

ARGASEALA G ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 10 avansat Reusit

ARGASEALA N.V. IOANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ARHIR A CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 6.1 avansat Respins

ARICIU N.M. MIHAI CLAUDIU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Economie 9.5 experimentat Reusit

ARION A MARA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ARION I. LIVIU CATALIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ARSENIE CIURLA A DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ARTENE M SIMONA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

ARVINTE T ANDREI TEODOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7 avansat Respins

ASANACHE S GABRIELA SIMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

ATANASIU F DRAGOS RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

ATANASIU S BIANCA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ATUDOSIE D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.75 experimentat Reusit

AVASALCAI N. COSMIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.8 experimentat Reusit

AVRAM - STANCIU D GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

AVRAM A CONSTANTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

AVRAM C ELENA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T1 9 Fizica 8.8 experimentat Reusit

AVRAM C VASILICA VICTORAS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 8.6 experimentat Reusit

AVRAM D MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

AVRAM F MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

AVRAM G MADALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 5.2 experimentat Reusit

AVRAM M SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

AVRAM P ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 1.9 experimentat Respins

AVRAM P ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.9 experimentat Respins

AVRAM P CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

AVRAM S FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Psihologie 10 experimentat Reusit

AVRAM V ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

AVRAM V CRISTI-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5 avansat Respins

AVRAMESCU G STEFAN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

AVRAMESCU GH. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVRAMESCU I LAURA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.55 avansat Respins

AVRAMESCU I LIDIA NICOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

AVRAMESCU N RAZVAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

AVRAMESCU N.G. TATIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

AVRAMESCU V ELENA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

AXINTE R.A. TUDOREL PETRICA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

AZAMFIREI I.M. RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

AZOITEI M ANCA MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 incepator Respins

BABOI V ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BABUS I. STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BACEANU A ALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BACEANU O. ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BACESCU C FLORIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BACESCU N NICOLAE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9 experimentat Reusit

BACESCU N NICOLAE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

BACESCU V COSMIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BACIU A MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.4 avansat Respins

BACIU G ROBERT GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

BACIU I IRINEL-IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BACIU I LAURENTIU-GEORGIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BACIU I MARIUS GABRIEL

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BACIU N IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.4 avansat Respins

BACIU N TEODOR

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

BACIU O. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BACIU S MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BACIU T IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BACIU V ALINA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BACNEANU V ALINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BADEA C DUMITRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BADEA F.C ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADEA G CATALINA LILIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba spaniola A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.7 experimentat Reusit

BADEA I CATALIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BADEA I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

BADEA M MARIA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 3.7 avansat Respins

BADEA MARCU D LUCICA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BADEA R FLORENTINA-IONELA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2--B2-A1- Istorie 6.65 Geografie 6.6 avansat Reusit

BADEA V ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 9.55 avansat Reusit

BADIU C. RALUCA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BADIU D LIVIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

BADIU F FLORENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.55 avansat Reusit

BADIU I ANDREI GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BADIU I COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 avansat Respins

BADIU M RAZVAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BAETELU T ANA MARIA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 incepator Respins

BAETELU T GABRIEL VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 incepator Respins

BAGIAC D. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Istorie 8.75 Geografie 7 avansat Reusit

BAICU I. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BAICULESCU D ALIN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.15 avansat Respins

BAICULESCU G ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BAICUS V ELENA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 6.4 experimentat Reusit

BAIU V MARIA ZIZI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BALABAN C. COSMIN-NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BALABAN GH. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

BALABAN M AURELIA-DALINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.05 avansat Reusit

BALAJ I IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BALAJEL S BOGDAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.95 avansat Respins

BALAN A GEORGIANA-GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BALAN A MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALAN A. GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.75 experimentat Reusit

BALAN C LARISA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

BALAN C. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.9 experimentat Respins

BALAN E. ELENA - DIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BALAN I MADALINA-IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BALAN M GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BALAN P IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BALAN STOICA M VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BALAN STROE E RUXANDRA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

BALAN V ALEXANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 3.4 avansat Respins

BALAN V. SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8 experimentat Reusit

BALANICA A.M. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

BALANOIU F. DIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

BALAS M GEANINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BALAS N. CLAUDIA-VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 5.05 avansat Respins

BALASOIU M COSMIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.95 incepator Respins

BALBARAU GH. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 7 experimentat Reusit

BALDOVIN S GEANINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 9.15 avansat Reusit

BALEA I ION-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BALICA COSTEA N NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BALICA D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.1 avansat Reusit

BALICA F SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BALMUS N MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza N/p Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat N/p

BANESCU V ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.95 Geografie 8.5 avansat Reusit

BANGU M EMIL-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BANICA C DIANA VALENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BANICA C FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BANICA D CRISTINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Economie 3 experimentat Respins

BANICA G ELENA-OLGUTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.15 avansat Respins

BANICA I FLORENTINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BANICA P BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BANICA ST. CEZAR-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BANISOR V. DORIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BANITA G ADRIAN EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BANU C GEORGIAN-ROBERT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.9 Psihologie 7.75 experimentat Reusit

BANU C NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat N/p

BANU D ANAMARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 7.8 Limba franceza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

BANU G NICUSOR

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.95 avansat Respins

BANU G. CRISTINA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

BANU I RALUCA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.8 avansat Reusit

BANU R CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BARABOI D RODICA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

BARAGAN V. ADRIAN - DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

BARASCU A. MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

BARAU GH DENISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BARBU C IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

BARBU C SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBU D FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BARBU D MARIUS

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

BARBU F ANDREI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BARBU GH MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 5 avansat Respins

BARBU I CATALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 6.4 avansat Respins

BARBU L FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BARBU N.D. CRISTINA - VALENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.4 avansat Reusit

BARBU O PETRONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BARBU S ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BARBU ST LAVINIA MARIOARA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

BARBU V.C DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BARBULESCU M ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

BARBULESCU M.M COSTIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BARDAHAN G VASILE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARLA T ROMEO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

BAROIAN D. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BAROIAN I. MADALIN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BAROIAN N ELENA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BAROIANU G.GH. VLADUT-TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BAROS P FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BARZOIU G MIOARA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

BARZOIU I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BASTA ALBU V PETRONELA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BASTUREA M BOGDAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Logica si argumentare 6.55 experimentat Respins

BATRINEANU G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.35 avansat Reusit

BAZARU C VALI SORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BECERU I CONSTANTA-EMILIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

BECHEAN V DORINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BEDREAG C ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BEGANU D ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 avansat Respins

BEGANU D RAZVAN-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BEGANU D VIORICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BEGANU P NOREL CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BEJAN M OANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.4 experimentat Respins

BEJGU G GEORGIANA-RODICA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BELU C SORINA IRINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BELU D FLORENTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BELU G. VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.65 avansat Reusit

BENEA C. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.35 experimentat Reusit

BENEDIC B MARIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Economie 6.1 experimentat Reusit

BENTEA M LIVIU DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

BERBEC I GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BERBEC PREDA N ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BERBEC S ALEXANDRA MARICICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BERBEC T. MIHAI - MADALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

BERBEC V ILEANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BERBECEL L GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

BERCARU A. CATALINA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BERCARU P MIHAI LEONARD

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BERCU GH EMILIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BERECHET N MIHNEA CATALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 5.65 experimentat Reusit

BERHA V VALERIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BESNEA C CATALIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BETERINGHE G ANCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BETERINGHE GH. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BETERINGHE R DUMITRU-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3 avansat Respins

BICHIRGIU V IOANA ALICE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BICIIN I NICUSOR STELUS

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BICOIU B BOGDAN GABRIEL

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BILBIIE A CRISTINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BILEA T CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 6.2 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BILGHIRU A LUCIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BINDAR D MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BIRA O DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BIRLADEANU C NICOLAE RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BIRNESCU F MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 experimentat Respins

BIRSAN C RAISA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.15 avansat Respins

BIRSAN I MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.55 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BIRSAN V MADALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BISCA I PETRE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

BISCEANU I DIANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BISOCEANU B ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

BISOCEANU V ANA-ANGELICA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

BISOCIANU I IOAN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BITEANU I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BITEANU S RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BITOIU I OCTAVIAN-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

BIVOLARU C. ALEXANDRA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BIVOLARU T.T. OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

BIZGAN G CORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

BIZU I. GEORGIANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

BIZU S VASILE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BLAJI I GEORGIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BLANDU P. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BLEANDA D. IONELA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BLEANDA G IONELA-ALINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

BLEAV A. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 8.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BLEAV G COSMINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BLEOTEA C CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Filosofie 10 experimentat Reusit

BLID P DUMITRU-CEZAR

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 1.7 Geografie 8.45 avansat Respins

BLIDARU DUMITRACHE R ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOANCA S RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOBE D. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOBIRCI N. CORINA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

BOBOC C IOANA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.8 avansat Reusit

BOBOC G.L COSTINEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BOBOC M GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

BOBOC N. ANA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.95 avansat Reusit

BOBOCEA M.I. IONELA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 5.8 Psihologie 5 experimentat Respins

BOBOCEA V VALENTIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOCU M ALEXANDRA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BOCU M. PATRICIA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 8.1 avansat Reusit

BOGATU M FLORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BOGDAN A DIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BOGDAN I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BOGDAN I VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BOGDAN I.V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.4 experimentat Respins

BOGDAN L ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOGDAN P GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

BOGDAN S FLORIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.55 avansat Respins

BOGDAN V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

BOGOI N MARIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BOGZEANU V CATALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

BOGZOIU C. MIHAELA-CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Istorie 9.45 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOGZOIU G SEBASTIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.1 avansat Respins

BOIANGIU D BOGDAN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 avansat Respins

BOIANGIU M.L FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOLBORICIU D BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

BOLOCAN M. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Istorie 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BONCIU M ION ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BONCU T ELENA SIMINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BORCAIAS A ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

BORCAIAS M NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BORCAN D CLAUDIA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BORCAN N GEORGE-FLORIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

BORCAN T IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BORCESCU N ANDREI MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

BORDEA D. CORNEL CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORICEANU I MIHAI LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

BORICEANU I STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BORICEANU I. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BORNAZ P FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOROIANU GH MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BORS M AUGUSTIN-ION

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 6.7 experimentat Reusit

BORZA T DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BOSCODEALA C.O BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOSTAN GHE MADALIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

BOSTAN I GEORGE

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BOTDERATA M VASILICA GIULIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

BOTEA I BIANCA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.35 avansat Respins

BOTEA I DIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.4 avansat Respins

BOTEANU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 avansat Respins

BOTEZATU I NICOLETA TANIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BOTOACA F NICOLETA CORINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOTONCEA GH MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BOUNEGRU G GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BOUROS C MIRELA-ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.95 avansat Reusit

BRAESCU C CRISTIAN-CIPRIAN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BRAESCU I ALIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BRAESCU I. DANUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.15 avansat Reusit

BRAESCU P VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Reusit

BRAGAGIU T MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BRAN D IONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BRAN I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

BRANCOVICI M. SIMONA - ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

BRASOVEANU I ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BRASOVEANU V MARINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 7 experimentat Reusit

BRATILA C. SORINA-IONELIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

BRATILA D IOANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.1 avansat Respins

BRATILA S ROXANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.35 avansat Reusit

BRATOSIN C COSTICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BRATOSIN C DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BRATOSIN C VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

BRATOSIN C. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Sociologie 7.15 experimentat Reusit

BRATOSIN F CRISTINEL-DINEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BRATOSIN M ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

BRATOSIN N. MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BRATOSIN V RALUCA ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BRATU C IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat N/p

BRATU C NICOLETA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 8.45 avansat Respins

BRATU E. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8 experimentat Reusit

BRATU F FLORIN-EVELIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BRATU G CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BRATU G NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BRATU G. ALINA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8 experimentat Reusit

BRATU I ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BRATU S ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

BRATU S SORINA MONICA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BRATU V IONUT COSTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.6 avansat Respins

BREBEANU A. NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9 experimentat Reusit

BREBEANU V ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BREZAE C. MARIUS

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.9 avansat Reusit

BREZOAIE V COSMIN MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BRICEAG M LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

BRINDILIU N. OANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BRINZA VC NICOLETA OANA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

BRINZEA C CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.4 experimentat Reusit

BRINZEA M DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

BRUCHENTAL L KARIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 7.05 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

BRUJBA S VIOLETA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

BRUTARU C ANDREI GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BRUTARU D NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BRUTARU G IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BRUTARU S VALENTIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUBULAC H ELENA-IOANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BUBULAC H. EMILIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BUCATARU I ANA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba franceza Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BUCATARU P.N. DRAGOS-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BUCHIDAU G MIHAELA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BUCIUMEANU I DANIELA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BUCSA N ELENA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 1.4 Limba rusa Matematica T2 5 Geografie 7.3 incepator Respins

BUCULEI G. PETRUTA SORELA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.05 avansat Reusit

BUCUR GH IULIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

BUCUR M IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Economie 10 experimentat Reusit

BUCUR N CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 7.4 avansat Respins

BUCUR N GEORGICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

BUCUR S.D. VLAD-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUCUR V MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BUCUR V. NARCISA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 5.9 avansat Reusit

BUCURAS M ALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BUCURAS N SERGIU-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BUCURESTEANU M. GEORGE

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BUCURESTEANU M.D. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BUDA G CERASELA-ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BUDICA G VIOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BUDICA M MIHAELA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BUDICA V DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Economie 6.75 nivel mediu Reusit

BUDULUS F. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUDULUS GH GHEORGHE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.05 avansat Respins

BUGA G ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BUGA V GEORGEL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

BUGAN GH IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BUICA A.F. GEORGE VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BULEANDRA I. IONELA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 6.95 avansat Reusit

BULEANDRA M CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BULEANDRA M GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BULEANDRA N. OANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.45 avansat Respins

BULETE C COSMIN-PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BULETE C VASILICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BULIGA M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BUNEA C DRAGOS ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BUNEA D ILIE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BUNEA L ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Respins

BUNEA L MADALIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUNEA M ANCA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Psihologie 10 experimentat Reusit

BUNEA ST ION

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUNEA V. ALINA IONELA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

BUNGET O IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.7 avansat Respins

BURCA M.L. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.95 experimentat Reusit

BURDECIU S GEORGE COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 avansat Respins

BURDUCEA O ALEXANDRU-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BURDUCEA P.P. BOGDAN-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BURGHELEA M IZABELA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BURHALA C DRAGOS IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

BURHALA F FLORENTINA-AIDA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 6.45 avansat Reusit

BURLACU C ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BURLACU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 3.3 experimentat Respins

BURLACU C MIRELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 7.1 experimentat Respins

BURLACU D SILVIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BURLACU G IONELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BURLACU G STELUTA-VALUSA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BURLACU G. ANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BURLACU I EMILIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BURLACU I MARIAN TUDOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BURLACU I NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.45 incepator Reusit

BURLACU M VLAD MIHAIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BURLACU N ION

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BURLACU O.M. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.05 avansat Reusit

BURLACU S GHEORGHE-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURLACU V NICOLAE-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.3 avansat Respins

BURLACU V VIORICA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

BURLAN A FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BURLAN D MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

BURLAN G STEFAN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BURLAN GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BURNOIU C. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

BURNOIU S MARIUS LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BURTEA G IONUT MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUSUIOC C IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BUSUIOC G. MADALINA - MARINELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

BUSUIOC R MIRCEA NICOLAE

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

BUSUIOC V FLORINA LAVINIA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

BUTENCO A.F. RAZVAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUTNARU A. COSTIN-ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BUTNARUS I COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 incepator Respins

BUTU GH. SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 9 experimentat Respins

BUTURUGA D MIHAIL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.15 incepator Respins

BUZAEANU V MADALIN VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BUZDUGA M ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

BUZDUGA POPA C STELUTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BUZEA A. CRISTINA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUZEA B. MIHAI-GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BUZEA D GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

BUZEA I DANIEL DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BUZEA V MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BUZEA V. ANCUTA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Economie 8.5 experimentat Reusit

BUZOEANU D. ECATERINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1--A1 Istorie 6.3 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CACAREAZA G VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CALATOAE N ANDREEA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 3.1 experimentat Respins

CALCAN D. SILVIA - DENISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.5 avansat Reusit

CALCAN R.M. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CALDARARU J MARIUS VIOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.15 avansat Reusit

CALIN C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

CALIN F. TEODOR-STEFANITA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CALIN I CRISTIAN ALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

CALIN I ELENA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CALIN I IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

CALIN I MIHAITA-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CALIN I. PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 8 avansat Respins

CALIN L CRINA ANREIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

CALIN N MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

CALIN N. ADRIAN - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

CALIN V CORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

CALITA I. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CALITA N IULIA MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

CALOEAN D MIHAI CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CALOIAN G IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CALOIAN P MARCELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CALOIAN V MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 1.8 experimentat Respins

CALOTA CROITORU V SANDICA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

CALOTA N DANIELA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CAMPEANU C MARIUS

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CANDET I ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CANDET I IONELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.75 avansat Reusit

CAPATA I CONSTANTIN-IOAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CAPATINA D. BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CAPATINA M. ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

CAPATINA R VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CAPATINA S MARIAN DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CAPATINA S. DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CAPBUN V. ALINA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CAPRA A. CATALIN - MARIUS

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CARABA S.B. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CARABAT T FELICIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CARAIMAN R PAULA TATIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CARAMAN GH MIHAELA-ADELINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A2-- Istorie 5.4 Geografie 8 avansat Reusit

CARAPCEA N GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CARAPCEA N. NICOLETA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

CARBUNARU R EMANUEL-FLORENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARPEN N IULIANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CARPEN V. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.65 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

CARSTEA V NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CARUTASU G BOGDAN-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.85 avansat Reusit

CASTRAVETE I MARIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.85 Psihologie 9.15 nivel mediu Reusit

CASUTA S ALIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CATALIN C ANCA EMILIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 4 Fizica 6.2 experimentat Respins

CATANA T.H. ALEXANDRU SABIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

CATARGIU I VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CATARGIU O. LOREDANA-SABINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CATOI C NICOLETA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

CATOIU A ANDREI-NICULAE

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

CATOIU J MIHAI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CATRINOIU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CAZACU C RALUCA-GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola A2-A2-A2-B2-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

CAZACU GH GEORGE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

CAZAN C CRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

CAZAN D FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CAZAN I MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CAZAN L IULIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CAZAN M ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CAZAN N. DIANA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CAZAN ST ANCA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 10 avansat Reusit

CAZANESCU V IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CEASAR M. RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.3 avansat Respins

CEAUS G ANDREEA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.35 Economie 8.45 experimentat Reusit

CEAUSEL V. SEBI-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CEOBANU I CATALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3 avansat Respins

CEPOIU G VALENTIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1 nivel mediu Respins

CERBU V IONEL VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CERBU V LUCIAN-VASILE

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Economie 6 nivel mediu Reusit

CERCEL P. CRISTINA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CERNAT I COSMINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CERNAT N. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CERNAT V LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CERNAT V. GABRIELA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CERNEA A STELUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CERNEA C. OANA - GIANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CERNEA Z. MIHAELA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

CHEAGA A ANAMARIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CHELARU I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

CHELES E ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.3 avansat Reusit

CHELMUS A MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

CHELSOI T IOAN-TOADER

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

CHESNOIU D CATALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

CHILA D IULIANA-STELUTA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHILA M. MADALINA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 9.05 experimentat Respins

CHILA S VALENTINA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHINTOIU D. HANANE-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CHIOJDOIU I FELICIA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CHIOVEANU I RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CHIOVEANU ST CIPRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHIRAC O IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHIRCA S VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CHIRCU GH OANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CHIRCU S RALUCA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CHIREA N. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CHIRIAC C AUREL GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CHIRIAC C CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CHIRIAC E ROMEO

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CHIRIAC V DAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHIRIAC V MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

CHIRICA I PAULA MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CHIRICIOIU A. ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Psihologie 7.15 experimentat Reusit

CHIRICIOIU C ANDREI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

CHIRICIOIU I.M FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CHIRICIOIU M. CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 9 avansat Respins

CHIRICIOIU N LAURA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIRICIOIU V CATALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CHIRITA C FLORIN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu N/p

CHIRITA C.G. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

CHIRITA C.V. LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 7.7 avansat Reusit

CHIRITA D CHIAZIM-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.8 nivel mediu N/p

CHIRITA G ANDREI-PETRUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1.4 Limba franceza Matematica T2 5.9 Fizica 6 incepator Respins

CHIRITA G VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CHIRITA I GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.8 nivel mediu N/p

CHIRITA M SILVIU GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 avansat Respins

CHIRITA M STAMATINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CHIRITA T VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CHIRITA V COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CHIRNOAGA N ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CHIRU J.L. ANDREI-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Sociologie 10 experimentat Reusit

CHIRU L. LAVINIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.45 Economie 7.45 experimentat Reusit

CHIRU S GHEORGHE-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.6 Limba engleza Matematica T2 5.65 Fizica 6 nivel mediu Respins

CHIRU T DANIEL-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.35 experimentat Respins

CHISCAN R. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Economie 8.1 experimentat Reusit

CHITOIU C. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 4.25 avansat Respins

CHITOIU C. MARIA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

CHITU M ANCUTA-LIDIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.95 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

CHIVOIU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CHIVU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

CHIVU D SORIN IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

CHIVU E CORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Economie 10 experimentat Reusit

CHIVU M CATALIN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CHIVU M.C DANIELA-CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CHIVU V. IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CHIVULESCU M MADALINA TANIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIMPEANU C ROMULUS MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 10 experimentat Reusit

CIMPEANU C. NICOLAE-SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIMPEANU D CLAUDIU-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIMPEANU I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIMPOAIE L BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

CINJAU S. RALUCA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

CIOARCA I. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 6.2 experimentat Respins

CIOBANU D DUMITRU IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 7 nivel mediu Respins

CIOBANU E MARIUS FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Respins

CIOBANU GH DANIELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

CIOBANU GRAMA D ADELINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CIOBANU I GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

CIOBANU M CIPRIAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CIOBANU V ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CIOBOTA C. RADU MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

CIOBOTA N. NATALIA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOBOTARIU M MAGDALENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CIOBOTARU N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

CIOBOTARU T MUGUREL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CIOCAN F. SILVIU-MIHAITA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIOCAN I. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

CIOCANEL D. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CIOCILTEI G. ELENA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOCIRLAN V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CIOCIU GH ION LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

CIOHODARU I ANDREEA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIOHODARU M.M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.8 avansat Reusit

CIOLACU D CRISTIAN-IOAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 8.1 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

CIOLACU GH. DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

CIOMPEC I MARIUS-MARCEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CIOPIRTAC ST IULIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CIORICARU C GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Logica si argumentare 7.35 experimentat Respins

CIORICARU G STELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

CIOROIU C MARILENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CIORTAN V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2 nivel mediu Respins

CIRCIUMARU D. ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIRCIUMARU I ALIN-IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIRCU V. LAURA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIRIC R MAGDA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

CIRLAN C ELENA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.85 experimentat Reusit

CIRLAN F. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9.35 Fizica 10 experimentat Reusit

CIRLAN N DIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CIRLAN S SILVESTRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CIRLIG G ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat N/p

CIRMACEANU I BOGDAN-PETRONEL

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Fizica 5.55 avansat Respins

CIRNECIU N ADRIAN ADI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIRNICI D MARIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.9 Limba franceza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CIRSTEA I CATALINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 6.6 experimentat Reusit

CIRSTEA M TATIANA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIRSTOIU M FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CISMARITA C COSTEL IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3 avansat Respins

CIUBEICA N LEONA TAMARA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.8 avansat Respins

CIUCA I STANUTA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CIUCU GH. ELVIS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Fizica 8.9 experimentat Reusit

CIUCULAN E LEONTIN BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CIULIN P. IZABELA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CIUPAG GH SIMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CIUPARU LUNTRARU C CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIUPIC G ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

CIURARU C. CRISTIAN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 9.1 experimentat Respins

CIURLA GH ROMEO-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CIURUMELEA I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CIURUMELEA T. COSMIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIUTACU GH.D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CLINCIU A MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

CLOANDA I. COSMIN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

COBASCHI S ELENA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

COBASCHI S GEORGIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 avansat Respins

COBZARU I AURA IONELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 3.5 experimentat Respins

COBZARU M NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.4 avansat Respins

COCARASCU N OANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

COCIASU I VALENTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

COCIOABA C IULIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COCIOABA ST. CAMELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8 avansat Reusit

COCLEA N DIANA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

COCLEA N ELVIS-MARADONA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 1.6 nivel mediu N/p

COCOLIN C VALENTIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COCOLIN I. DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COCONEL C ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

COCOR A DORIN CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

COCOS D. DAVID

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

CODESCU I MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CODESCU M CARMEN MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Istorie 5.15 Geografie 4.35 nivel mediu Respins

CODREANU C GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

CODREANU C LAURA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

CODREANU E ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CODREANU GH IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.15 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CODREANU I. CLAUDIU-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CODREANU N MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.5 experimentat Respins

CODREANU N. LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

CODREANU N.N. SEBASTIAN-IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Psihologie 8.85 experimentat Reusit

CODRESCU D ANAMARIA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 6 experimentat Reusit

COJANU D DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

COJANU G ELENA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COJANU G VALENTIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COJANU M. BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COJANU N RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9 experimentat Reusit

COJANU P DENISIA ELENA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

COJANU S GHEORGHITA STELICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

COJANU S TUDOR ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

COJOCARU . ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

COJOCARU D GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

COJOCARU D IONUT DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

COJOCARU G CONSTANTIN IRINEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

COJOCARU G. RADU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 9.05 experimentat Reusit

COJOCARU I MIHAIL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU I VIORICA GINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.15 avansat Reusit

COJOCARU P. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU S CLAUDIU CRUYFF RAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COJOCARU V. ANCA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COLAN R DORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

COLES S.A. ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

COLNICEANU D EUGENIA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

COLNICEANU I. FLORICA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

COLNICEANU M CRISTI EUGENIU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COLNICEANU S. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

COLNICEANU V.V. ANAMARIA-IZABELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 7.6 avansat Reusit

COMAN A IOANA RALUCA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COMAN A. SILVIU - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

COMAN C ALIN CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

COMAN C IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.5 avansat Respins

COMAN GH ADELA-RALUCA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 9 Geografie 8.55 avansat Reusit

COMAN GH ALEXANDRU TRAIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 6 experimentat Respins

COMAN GH ROXANA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 3.3 avansat Respins

COMAN GHE GABRIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COMAN I CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

COMAN I MARIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 avansat Respins

COMAN I VALENTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

COMAN N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

COMAN N IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 9 avansat Reusit

COMAN R MADALINA-ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

COMAN S ELENA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.75 experimentat Reusit

COMAN S IONELIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

COMAN S VALENTIN-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

COMAN S. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Economie 9.4 experimentat Reusit

COMAN V MIHAELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

COMAN V NICOLETA-CORINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.45 Fizica 7.05 avansat Reusit

COMANICI C. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

COMANICIU I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.15 Logica si argumentare 8.15 avansat Reusit

COMSA M SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONDEI D MARIUS FLORIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

CONDORATEANU GH MIHAELA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

CONDRACHE F.L DANIELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 9.95 Geografie 10 experimentat Reusit

CONDRACHI N GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CONSTANDA N RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 8.85 experimentat Reusit

CONSTANTIN A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CONSTANTIN A.G. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN A.M. ANA MARIA ROXANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2--B1-A1- Istorie 6.9 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN B LAURENTIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

CONSTANTIN C DOBRITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

CONSTANTIN C IOAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.75 avansat Respins

CONSTANTIN C MARILENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.8 avansat Respins

CONSTANTIN C. MADALIN-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN D LOREDANA TANTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. ILONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CONSTANTIN G. OANA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CONSTANTIN GH IONUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

CONSTANTIN GH LETITIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

CONSTANTIN GH LIDIA-GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CONSTANTIN I ELENA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.6 avansat Respins

CONSTANTIN I IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CONSTANTIN I. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. GEORGIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.45 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. LOREDANA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. MARINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza Istorie 7.95 Sociologie 6.75 avansat Reusit

CONSTANTIN M MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CONSTANTIN M. ROXANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.55 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN MIHAI N CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N OANA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

CONSTANTIN N. SIMONA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN N. VASILE-VICTORAS

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.05 experimentat Respins

CONSTANTIN N.C. ANDRA-LUIZA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.35 Logica si argumentare 6.1 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN R DORU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

CONSTANTIN S MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 2.65 nivel mediu N/p

CONSTANTIN S STEFANITA-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CONSTANTIN V ADRIAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN V ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CONSTANTIN V IOAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 9.5 experimentat Respins

CONSTANTIN V VALERIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CONSTANTINESCU A RAZVAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.45 Economie 9.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU C RALUCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU CG CLAUDIU ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU G IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.5 avansat Respins

CONSTANTINESCU L.M. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 8.15 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU N.G. SIMONA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU V ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CONSTANTINICA C STEFANIA-RALUCA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CONTESCU A RAZVAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

COPANCEAN A TATIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 nivel mediu Respins

CORBEA S IULIAN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CORBU C MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 4.2 experimentat Respins

CORBU C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.75 avansat Reusit

CORBU C.E. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CORBU G ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CORBU M IONELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

CORBU N. SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 5.15 experimentat Reusit

CORCODEL I.D. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

CORCODEL M LAURENTIU GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CORDUNEANU MIHALCEA M ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

CORNEA L CONSTANTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

CORNECIU I ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

COSCONEA N VASILE

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

COSCONEL T ANDREEA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

COSCONEL T GEORGIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

COSMA A. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COSMA D NICOLAE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T1 7 Fizica 8 experimentat Reusit

COSOSCHI I MARIAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.7 experimentat Reusit

COSTACHE A CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COSTACHE D ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

COSTACHE D PETRONEL EVELIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COSTACHE D. BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COSTACHE G ISABELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

COSTACHE I. PETRONELA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSTACHE M.V. VALENTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

COSTACHE N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

COSTACHE P MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

COSTACHE P. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

COSTACHE S MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 3.4 experimentat Respins

COSTEA G MADALINA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSTEA I GHEORGHE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

COSTEA M CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

COSTIANU P MADALINA IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

COSTICA GH ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 10 experimentat Reusit

COSTIN D. FLORIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

COSTIN I GEANINA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTET C. IOANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 experimentat Reusit

COTOI G CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

COTORCEANU D.A. DANUT NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

COVURLUI I. COSMIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

COZMA L EVELIN ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

CRACIIUN G VIOREL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

CRACIUN A. OANA - ISABELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

CRACIUN C IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CRACIUN C PETRUTA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.95 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

CRACIUN D. SIMINA-MINODORA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CRACIUN F RADU VIOREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 6.25 incepator Reusit

CRACIUN I CORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CRACIUN M MIHAITA SORINEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CRACIUN N CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CRACIUN S.I. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.1 avansat Reusit

CRACIUN V MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.8 avansat Respins

CRACIUN V.M. CLAUDIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CRACIUNOIU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

CRACIUNOIU E DUMITRU CATALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 incepator Respins

CRAIU GH. VIVIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CRAIU ST STEFAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

CRANGASU V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.6 avansat Respins

CRANTEA V MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

CRETU E.N. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CRETU I MIHAELA ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRETU M NICOLAE-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Filosofie 8 experimentat Reusit

CRETU V ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.85 Fizica 9.5 experimentat Reusit

CRIHANA F.D. PAULA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.75 avansat Reusit

CRINGASU A ROBERT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 8 Limba franceza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Reusit

CRISTACHE C PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CRISTEA A CLAUDIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.55 avansat Reusit

CRISTEA A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CRISTEA A. SIMONA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Psihologie 8.3 experimentat Reusit

CRISTEA D FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CRISTEA D MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CRISTEA F.L. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CRISTEA G ALEXANDRU-TEODOR

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CRISTEA G DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CRISTEA I. LIDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRISTEA J. TATIANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CRISTEA N GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.25 Limba germana moderna Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

CRISTEA S. OANA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

CRISTESCU BUZOIANU I RODICA-LIDIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

CRISTESCU G.D. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Economie 9.5 experimentat Reusit

CRISTIAN GH. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Istorie 8.05 Psihologie 10 experimentat Reusit

CRISTINESCU A GABRIELA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRISTINESCU C ANDREI-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CRIVAT E ALEXANDRA ELENA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

CROITORU M CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CROITORU T. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CROITORU V CERASELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CUCU C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 avansat Reusit

CUCU M BIANCA-NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CUCUTEANU P. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Economie 10 experimentat Reusit

CUERU GH. CEZAR-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CUERU P ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu N/p

CULCER N NICOLETA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CURCAN L. LIVIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CUREA D. MARIA - ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DABIJA T ANDREEA VICTORITA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.25 avansat Reusit

DABIJA V LUCIAN-VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DACA P IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DAMIAN A ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 9.65 experimentat Reusit

DAMIAN C OANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

DAMIAN G IONUT-ALECSANDRU

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DAMIAN I NARCIS GEORGE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DAMIAN V OCTAV

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DAN F. VERONICA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.6 avansat Reusit

DAN I ALEXANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

DAN I. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

DAN I. ALINA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Economie 9.85 experimentat Reusit

DAN J LILIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

DAN J VERONICA-LOREDANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.35 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

DAN M LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DAN N. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DAN R CATI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DAN R MARIUS CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

DAN R OVIDIU COSTEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

DAN S OANA DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DANACICA R VIRGINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DANCIU C VASILE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DANCIU I MADALINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

DANCIU N GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

DANCIU N IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DANCIU V.I. RAMONA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DANIL R ALINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.55 avansat Reusit

DANILA C VASILE - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

DANILA M. SORIN - MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DANILA P. MADALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

DANITA G PETRICA BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DANITA GH COSTICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 2.75 incepator Respins

DANOIU I LAURA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DANULESCU R.V. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 experimentat Respins

DAOGARU G ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

DARINGA R.D. SORIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DAROGA V MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

DASCALU C. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 7.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DASCALU D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

DASCALU G VASILE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DASCALU I. DUMITRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DASCALU N CRISTINEL GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DASCALU R. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DASCALU T ANDREI VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat N/p

DASCALU T. FLORENTIN-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DASCALU V. RAMONA-SORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DASCALU V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 avansat Reusit

DASU N. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DAVID I ELENA SILVICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.5 nivel mediu Reusit

DAVID I.M. DUMITRU - DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DAVID V ANCA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DAVID V ANDREEA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 5 experimentat Respins

DAVID V.M. LAURA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DEACANU T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DEDIU D. ANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

DEDIU E. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9 Sociologie 8.2 experimentat Reusit

DEDIU V GEORGIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DEDU D VALENTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DEDU G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

DEDU G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DEDU L. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 9.3 experimentat Respins

DELIU D IOAN MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

DEMSA I MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DI PINTO S ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 experimentat Respins

DIACONESCU D. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DIACONESCU R RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DIACONITA E.V. DIANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

DIACONU L. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 9 experimentat Respins

DIACONU V ELENA ALINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

DIBU A CATALIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DIBU S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DICU C ANDRA-CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 7.5 nivel mediu N/p

DIMA A. FLORINEL-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DIMA C MADALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.2 incepator Respins

DIMA M IRINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

DIMA P GEORGE ROMEO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DIMA S. SORIN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DIMIAN N ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza Matematica T2 5.05 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DIMIAN V.D. ADELINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DINA M MARIUS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 nivel mediu Respins

DINCA F GEORGIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DINCA G MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DINESCU V DAN-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.5 incepator Respins

DINICA S. LOREDANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

DINU A CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.2 experimentat Respins

DINU A MADALINA VALENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DINU C COSTIN-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 6 nivel mediu Reusit

DINU C IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 4 avansat Respins

DINU C MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 9.7 nivel mediu Respins

DINU C SORINELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DINU C STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

DINU D IOANA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DINU D MARIA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.7 experimentat Respins

DINU D.D. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DINU F SORIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DINU FS IULIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

DINU GH ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DINU I ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DINU I.T. COSTIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

DINU L ELENA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Reusit

DINU L GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DINU M. CRISTINA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINU N IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DINU P CRISTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

DINU R ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 9.5 incepator Respins

DINU S. ANAMARIA-LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 8.45 avansat Respins

DINU STOIAN C GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

DINU V ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Psihologie 9.25 experimentat Reusit

DINU V. SILVIU MADALIN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

DOBRE _ MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

DOBRE C CIPRIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

DOBRE C IONUT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DOBRE D MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DOBRE G CRISTIAN ION

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.7 avansat Respins

DOBRE I DIANA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Istorie 7.75 Geografie 5.5 avansat Reusit

DOBRE I MARIANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DOBRE I MIHAI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 10 experimentat Reusit

DOBRE I. GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 avansat Reusit

DOBRE L LUCIA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 avansat Reusit

DOBRE M CATALIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

DOBRE M SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DOBRE N ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.5 incepator Respins

DOBRE N FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DOBRE N IONUT BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

DOBRE S CORNELIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DOBRE S. AURA - TEODORA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Reusit

DOBRE V MARIANA-DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

DOBRE V OANA ALICE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DOBRE V STEFAN ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

DOBRE V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DOBREF D OANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

DOBRESCU G. LILIANA - MANUELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

DOBRESCU M MIHAI CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DOBRIN C ALIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DOBRIN HABARA I VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DOBRINOIU I DENISA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DOBRINOIU I DRAGOS-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DOBRINOIU V. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DOBRITA C VALENTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 Respins

DOBROIU G.L. BOGDAN - DUMITRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DOBROIU S DANIELA AMALIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 8.9 experimentat Reusit

DOBROMIR C. MARIUS-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DOBROTA D. LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 9.15 avansat Respins

DOBROTA G ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DOBROTA G. ADELIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.55 experimentat Respins

DOBROTA I CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

DOBROTA S MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

DOBROTA T VALENTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DOCHIA V. MIRELA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

DOCUZ D ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DOCUZ M RADU IUSTIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 nivel mediu Respins

DODAN C. VICTOR-LEONARD

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

DODAN GH. ANDRA-LUIZA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.85 experimentat Respins

DOGARU . ANDREI LUCIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

DOGARU F ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DOGARU M RALUCA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 4.5 experimentat Respins

DOGARU N RAZVAN MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DOGARU N TIBERIU NICU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

DOGARU N. SINZIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DOGARU S GICUTA ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DOLOIU I. STEFANIA - BIANCA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DONE C LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DONE M OANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DOROBANTU D. CATALIN-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Respins

DOROBANTU G ANDREI-LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Respins

DOROICAN D NICU-IONUT

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DOROICAN N. ELENA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 6.05 experimentat Respins

DOROJAN I. GEORGIANA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Istorie 9.25 Filosofie 9.65 experimentat Reusit

DRAGAN C COSMIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

DRAGAN D VIORICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

DRAGAN G ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DRAGAN G. SIMONA-IONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 nivel mediu Reusit

DRAGAN I ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7 experimentat Respins

DRAGAN M ELENA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.5 incepator Reusit

DRAGAN M STEFANIA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DRAGAN P DRAGUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DRAGAN P NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 5.45 experimentat Respins

DRAGAN P.D. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DRAGAN S. EMIL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

DRAGAN V. MADALINA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DRAGHIA N VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 experimentat Respins

DRAGHIA S FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 7 avansat Respins

DRAGHICI I IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 8.9 avansat Respins

DRAGHICI I. IONUT-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DRAGHICI L ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DRAGHICI N AMALIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.4 experimentat Reusit

DRAGHICI S MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI V. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

DRAGNEA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 avansat Reusit

DRAGNEA A.L. ANDRADA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 9.05 avansat Reusit

DRAGNEA M SILVIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

DRAGOE DOGARU I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DRAGOI C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.7 experimentat Reusit

DRAGOI G ION-TIBERIUS

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

DRAGOMIR A ANDREEA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DRAGOMIR A. TATIANA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR C ELENA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 2.1 nivel mediu N/p

DRAGOMIR C IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.4 experimentat Respins

DRAGOMIR C LAURA ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana Eliminat din examen Limba franceza Matematica T2 5.15 Fizica 5 incepator Eliminat din examen

DRAGOMIR C MIRUNA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR D ADRIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9 experimentat Reusit

DRAGOMIR D COSMIN GIGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

DRAGOMIR D. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Economie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR FL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.9 experimentat Respins

DRAGOMIR G. IOLANDA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR I FLORINA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.6 avansat Reusit

DRAGOMIR I MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I.M. STEFAN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 1.9 avansat Respins

DRAGOMIR L GEORGE-MIHAIL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DRAGOMIR M DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.6 avansat Respins

DRAGOMIR M DAVID

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR N ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DRAGOMIR N ANDREI GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

DRAGOMIR N NICULINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DRAGOMIR N. ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR N. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DRAGOMIR R VALENTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

DRAGOMIR S COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DRAGOMIR S ROBERT CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DRAGOMIR V ANTON MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.6 experimentat Respins

DRAGOMIR V MINODORA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DRAGOMIRESCU S.C. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 avansat Reusit

DRAGU C STEFAN NARCIS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

DRAGU E. VALENTIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DRAGU G CRISTINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGU G. ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRAGU G. COSTIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DRAGU I BIANCA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Psihologie 8.25 avansat Reusit

DRAGU I. PETRUTA-CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Economie 7.35 experimentat Reusit

DRAGU M SALOMEEA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

DRAGU N RAZVAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DRAGU N VICA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 N/p Informatica T1 intensiv C/C++ 5 incepator N/p

DRAGU V IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 7 nivel mediu Reusit

DRAGULESCU E MARIANA VIOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

DRAGULIN G MARIA-MANUELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

DRAGULIN I ANDI STEFAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

DRAGULIN I ELENA-MELANIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DRAGULIN N ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

DRAGULIN R CLAUDIA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.1 experimentat Respins

DRAGUT A MARIAN IONEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

DRENEA ST DIANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DRIMBOCEANU S ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

DRONCIOIU M BIANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DRUG G.M. ANDREEA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DRUGA O MUGUREL-OVIDIU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DRUGAU T MADALINA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 7 experimentat Reusit

DRUGEA M ALIN LIVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DUBILETCHI I BEATRICE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUCA D. NICOLAE MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 8.8 experimentat Reusit

DUGHEANA A ALINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 8.9 experimentat Reusit

DUGHIANA M VALENTIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DUICA I MADALIN STELIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 8.9 avansat Respins

DUICU V COSMIN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 7.5 experimentat Reusit

DUMAN N DIANA-FLORENTA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

DUMAN N. LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.15 avansat Respins

DUMAN N. MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

DUMITRACHE A MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.9 avansat Respins

DUMITRACHE C ALIN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE C MARIA-DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRACHE D AURELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE E ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMITRACHE G GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DUMITRACHE N CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.15 experimentat Reusit

DUMITRACHE N ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DUMITRACHE N IONUT-GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE N ROXANA FLORENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 6.75 experimentat Reusit

DUMITRACHE P CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DUMITRASCU C CORNELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DUMITRASCU I GEORGE-MIHAEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DUMITRASCU N MARIAN SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

DUMITRASCU N VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DUMITRASCU PENES V NUTICA-GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU C ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUMITRESCU C. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 5.1 avansat Respins

DUMITRESCU D.A. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba franceza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

DUMITRESCU E CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMITRESCU M. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU M. RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DUMITRESCU MARGARITESCU D MARIA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRESCU S. CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 avansat Reusit

DUMITRU C COSMIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DUMITRU C ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.7 avansat Respins

DUMITRU C IULICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 incepator Respins

DUMITRU C MARIAN-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

DUMITRU C MIHAI

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DUMITRU C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DUMITRU D COSTACHE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRU D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMITRU F. VIOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUMITRU GH. LILIANA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Respins

DUMITRU GH. VENERA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

DUMITRU I ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRU I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

DUMITRU I GEORGE EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DUMITRU I PETRUT ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

DUMITRU I SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

DUMITRU M DORIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRU M MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DUMITRU M MIHAELA MONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.6 avansat Reusit

DUMITRU N. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRU O. IONELA-CARLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU R IONELA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

DUMITRU V AURAS-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DUMITRU V IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 2.6 experimentat Respins

DUMITRU V MAURA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUNUTA C ALEXANDRA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DURAC D. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.9 avansat Respins

DURAN I GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DURAN M. DRAGOS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 8.3 Fizica 8.95 experimentat Reusit

DURICAN GH. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

DUSEA M. MADALIN - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

DUTA C MIRABELA SORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DUTA G ANAMARIA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DUTU C.D. ADINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DUTU V. ADRIAN-FRANCISC

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 5.2 avansat Reusit

DUTULESCU L.P. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Economie 7.35 experimentat Reusit

DZIUZENSCHI G MIRCEA CAZIMIR

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 7 experimentat Reusit

ECONOMU C ADELIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 4 experimentat Respins

EFTENARU S. DANIELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.7 experimentat Reusit

EFTIMESCU L LUCIA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ELEFTERESCU A MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ENACACHE M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

ENACHE A. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.5 experimentat Respins

ENACHE C ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ENACHE D GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ENACHE F CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

ENACHE G ADELINA-FELICIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Respins

ENACHE G SORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ENACHE I ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ENACHE I MARINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie N/p avansat N/p

ENACHE I VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ENACHE I. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.75 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ENACHE N GEORGE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ENACHE N PETRE-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ENACHE P GEANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ENACHE S BIANCA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ENACHE T. MADALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ENCIU N CLAUDIU-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ENE A GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

ENE C ALINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

ENE C LUMINITA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ENE D DOINITA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 4 experimentat Respins

ENE D STEFANIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

ENE D. ELENA - LARISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.65 avansat Reusit

ENE G ALIS MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ENE G ANISIA-ELENA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.65 experimentat Reusit

ENE G CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ENE G CLAUDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ENE G PAUL

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.05 incepator Reusit

ENE G RAZVAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ENE G. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ENE G.L. EUSEBIO-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 9 avansat Respins

ENE I IONEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

ENE I MIHAELA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7 experimentat Respins

ENE I MINODORA ALISA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ENE I SIMONA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 9.05 experimentat Reusit

ENE I VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.1 experimentat Respins

ENE I. NICOLETA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ENE I. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

ENE L. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

ENE N GEORGIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ENE N. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2--A1 Istorie 7.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ENE N. GABRIEL-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

ENE NI VIORICA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ENE P TEODOR DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

ENE ST ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

ENE T ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

ENE T MIHAIL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.55 avansat Reusit

ENE V FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.05 nivel mediu Respins

ENE V LAURENTIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

ENE V MIRCEA-LEONTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza A2-B2-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

ENE V. MARIAN - DORIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ENESCU C LOREDANA COSMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

ENESCU I ELENA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ENESCU M IOAN SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.1 avansat Respins

ENI C DORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

ENICA M ADELIN-MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ENULESCU V IONELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

EPURAN V MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

EPURE GH MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

EPURE M COSMIN-VALENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-B2-A1-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

EPURE T VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

EPURESCU V PROFIRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

EZARU L. NICOLETA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

EZEANU C GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FACAIANU I MIHAI DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FAIBES V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FALCA G MARIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FANICA L RADUCU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

FASOLE D. MANUELA - IULIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

FEDELES M. ROXANA - GEANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FEDELES S MADALINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.75 nivel mediu Reusit

FERARU F. NORELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.1 experimentat Reusit

FERARU G RAUL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.65 avansat Respins

FERARU M ADINA CRINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

FERARU M CRISTI IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

FERARU R. RALUCA - LIDIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.75 avansat Reusit

FERARU T BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

FERARU T FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

FETECAU F GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.55 nivel mediu N/p

FIFERE S PAUL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.85 avansat Reusit

FILIMON D ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILIP D. IULIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.45 avansat Respins

FILIP PREDA N GEORGIANA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

FILIP R LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

FILIP S. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

FILIPACHE G ALIN DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

FILIPACHE G ANCA VALENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FILIPACHE I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 7.8 incepator Respins

FILIPOIU C CATALIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.7 avansat Reusit

FILIPOIU D IONUT MARIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.05 experimentat Reusit

FILIPOIU F ROBERT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

FILOTE P. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.5 avansat Reusit

FIRULETE V MARIUS CRISTINEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 6.85 experimentat Reusit

FLOAREA V ANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

FLOREA A ALICE IULIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLOREA C COSTIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FLOREA C MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

FLOREA C. FLORENTINA RALUCA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

FLOREA D LIDIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

FLOREA E. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9 experimentat Reusit

FLOREA I MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

FLOREA V RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

FLORIAN N. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FOCSA V FLORIAN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FOGOR I GEORGIANA-TONIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.6 avansat Respins

FOLEA A. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FOLFOACA DUMITRESCU N VASILICA-VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FOTEA C. TEODOR-SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.75 avansat Reusit

FRANZUTTI P.C. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FRATILA D ANCA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

FRATILA G MONICA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FRATILA I COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

FRATILA I CRISTINA GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Istorie 8.35 Geografie 9.2 avansat Reusit

FRATILA I MARIUS VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.8 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

FRATILA I SILVIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FRATILA R MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

FRATILA T.G ROXANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

FRATILA V ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

FRATILA V. GEORGIAN-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 5.95 experimentat Reusit

FRATILOIU G GLADIOLA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

FRATIMAN C. ISABELLA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Istorie 8.3 Filosofie 9.65 experimentat Reusit

FRINCU GH MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Reusit

FRINCU N GEORGE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

FRINGULESCU G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Reusit

FRONE F SILVIA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

FRONE M ANDREI-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

FRONE M STEFAN-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

FRONOIU C EMILIA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

FRONOIU GH COSMIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FUDULU F. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

FULGA G. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.8 avansat Respins

FULGEANU C IULIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

FURDUI M BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FURDUI M. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FURTUNA C CONSTANTIN-DANUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1 avansat Respins

FURTUNA GH TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GAGIU C. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 8.75 avansat Reusit

GAGIU I NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9 experimentat Reusit

GAIDARGI G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

GAINARU T VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

GAITA G ION-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician energetician
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 experimentat Respins

GAITA R. MADALINA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GAL N.M. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GALEATA D MIHAI-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

GAMAN C CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7 avansat Respins

GAMAN G MONALISA VIORICA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

GAMAN T. ALINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Economie 9.5 experimentat Reusit

GANEA D ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 9.65 experimentat Reusit

GANEA T ELENA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

GANESCU I ELENA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

GATEJ V. IRINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

GATEJ V.R. ANDREEA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

GAUREANU G IULIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Reusit

GAVANEANU C CARMEN-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GAVAT S GEORGIANA KAMELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GAVRILA C. IONUT-NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 9.8 experimentat Respins

GAVRILA I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

GAVRILA M IOAN-PETRU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.4 experimentat Reusit

GAVRILA P ELENA-LOREDANA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GAVRILA V GHIORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GAVRILIUC V MADALINA-ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.2 Economie 10 experimentat Reusit

GEALEP I CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GEANGOS I.D. SILVIU-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

GEANGOS M. ALIN - MADALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

GEGEA C ALINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.65 avansat Reusit

GEMBASEL N MARIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GEORGESCU D MADALINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

GEORGESCU E.I IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

GEORGESCU G ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 6.1 experimentat Reusit

GEORGESCU G STEFAN-GEORGIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GEORGESCU M GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GEORGESCU N LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 8.85 experimentat Reusit

GEORGESCU N. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GEORGESCU SERBAN I ADINA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 8 nivel mediu Respins

GERU I VERONICA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GHENCEA C ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GHENCEA C MADALIN ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

GHEONEA I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHE A IZABELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.4 experimentat Respins

GHEORGHE A MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza Matematica T1 8.05 Fizica 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHE A MARIUS

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GHEORGHE A SANDICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GHEORGHE C CARMEN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

GHEORGHE C DANIEL LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

GHEORGHE C IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GHEORGHE D DIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

GHEORGHE D LAURENTIU-DANIEL

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 7.45 incepator Reusit

GHEORGHE E. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

GHEORGHE G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

GHEORGHE G MADALINA-DRAGUTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 experimentat Respins

GHEORGHE G. IULIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHE I CONSTANTIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A1-- Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GHEORGHE I IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE I. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

GHEORGHE M CAMELIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE M GEORGIANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

GHEORGHE M ION ALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

GHEORGHE N ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.5 Fizica 9.3 avansat Reusit

GHEORGHE N IULIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.55 avansat Reusit

GHEORGHE N MIRCEA-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Economie 10 experimentat Reusit

GHEORGHE N. ALEXANDRU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 8.55 experimentat Reusit

GHEORGHE N.H ANDREI HORIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

GHEORGHE P IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GHEORGHE P. MARIAN - DAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat N/p

GHEORGHE R FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE R SILVIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GHEORGHE S LIDIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 5.6 experimentat Reusit

GHEORGHE S LOREDANA LUCICA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.1 experimentat Respins

GHEORGHE T DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

GHEORGHE V ANDREEA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

GHEORGHE V FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

GHEORGHE V MIHAI-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GHEORGHE V NICOLETA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

GHEORGHE V. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

GHEORGHE V. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.35 avansat Reusit

GHEORGHIAS C OANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHISOR T MARILENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Logica si argumentare 9.2 experimentat Respins

GHEORGHITA C CATALIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHEORGHITA C. DORINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHEORGHITA G LENUTA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

GHEORGHITA I VIOLETA ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GHEORGHITA S ADRIAN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

GHEORGHIU T ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHEORGHIU V. RADUCU - MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GHERASE GH CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GHERASIM R. ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Psihologie 8.35 experimentat Reusit

GHERBALUTA N. IDA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Istorie 7.6 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

GHERBAN M LUCIAN-PETRUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GHERGHE A. RUXANDRA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 10 experimentat Reusit

GHERGHE C MADALIN EMIL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GHERGHE I MIHAI VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHERGHE M DIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Reusit

GHERGHE V CATALIN MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHERGHE V VIOREL IONUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

GHERGHICEANU L ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.65 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

GHERGHILESCU I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GHERGHINA A REMUS FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

GHICA I VALENTINA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

GHICAN V ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GHILICARU A. CRISTINA - AURELIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

GHILINTA I VLAD-DAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8 experimentat Reusit

GHINEA C ELENA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GHINEA C MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 8.45 experimentat Reusit

GHINEA I ADRIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 6.55 experimentat Reusit

GHINEA N CONSTANTIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.4 experimentat Reusit

GHINICEL T ANDREEA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

GHIOCA GH CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GHIOCULET C MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GHIOCULET GH ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Economie 3.75 experimentat Respins

GHIOCULET N. DIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

GHIOCULET T CALINIC CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHIONEA D RALUCA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Logica si argumentare 9.6 avansat Reusit

GHITA C SORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GHITA F IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHITA G CRISTINA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

GHITA M VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GHITA N MARCEL-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 5.65 experimentat Reusit

GHITA R VICTOR MADALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

GHITA S SORINEL-MARIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHITA V CONSTANTIN-RAOUL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

GHITULESCU G GHITA IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

GHITULESCU GHE TUDOR FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

GHIZDEANU G.D. GABRIELA-CORINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

GHIZDEANU M. CLAUDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

GHIZDEANU S ALINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GIDIUTA I ELIZA-ANAMARIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GILMEANU C MARIA-GEANINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.7 avansat Reusit

GIOABA N TUDORITA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

GIOROC I. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

GIRBOIU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

GIREADA D VALENTIN ROMEO

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

GIUREA E ANAMARIA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GIUREA M CRISTINA ALINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GIURGEA E CRISTINEL-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2---A1-A2 Istorie 5.05 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

GLEVESANU M IONELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Psihologie 10 experimentat Reusit

GOBEAJA N PAUNICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

GODEA I ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

GOGEA E.V. MIHAELA-MARIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7 nivel mediu Reusit

GOGIANU C LARISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Filosofie 10 experimentat Reusit

GOGOASA G. ANDREI - EDUARD - DOBRIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

GOGU D ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GOGU F. GINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GOIDESCU I ANDREEA ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GOIDESCU I VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GOIDESCU V. LUISA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GOLEA M. ALEXANDRU - GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GOLOGAN E MADALINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.1 experimentat Respins

GOLOVATIUC T. LAURA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.55 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

GOMOESCU C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.5 experimentat Reusit

GOMOESCU S. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GONGU V MIHAELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GORBAN D LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

GORGAN G SILVIU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.55 avansat Respins

GOSMAN D. MARIAN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GRADINARU M IULIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

GRADINARU V CLAUDIU-CRISTINEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRAJDAN I CARMEN-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GRAMA CAZACU C IOANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Fizica 5.7 avansat Reusit

GRAMA I. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

GRAMA L FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRAMA M SILVIU-COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

GRAMA N. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GRAMA R VASILE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

GRAMA V LAURA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

GRAMA V. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRECU F ION

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

GREINER I ELENA ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GRIGORAS D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

GRIGORAS G. CATALINA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

GRIGORE A BIANCA ADELINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

GRIGORE C CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GRIGORE D ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9 experimentat Reusit

GRIGORE D ALIN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGORE D ELENA CARMEN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GRIGORE E STELUTA MIHAELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

GRIGORE FL EVELIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.45 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

GRIGORE G ADRIANA NICOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.8 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GRIGORE G. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

GRIGORE GH. GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GRIGORE I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

GRIGORE I NICOLETA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

GRIGORE L LOREDANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GRIGORE L NICUSOR MADALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GRIGORE M ADRIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

GRIGORE M CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GRIGORE M ELENA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GRIGORE N MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.7 experimentat Respins

GRIGORE N MONICA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

GRIGORE N VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GRIGORE S ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

GRIGORE V CONSTANTIN MIHAIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

GRIGORE V NICOLETA MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 7 incepator Reusit

GRIGORESCU C.B. VIOREL BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

GRIGORESCU L CLAUDIU MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GRIGOROIU G ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GRIJA G IONELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 experimentat Respins

GROSARU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GROSCHI M IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GROSU G ADA RENATA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

GROZAV I MANUELA ELENA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

GROZAVU S ROCSANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

GRUIA GH. EDUARD-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

GUIU P MARIANA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

GUIU S MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GURAU I. DIANA-CONSTANTA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.8 avansat Reusit

GURBAN R.I. BIANCA ISAURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GUSA V MADALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9 experimentat Reusit

GUSANU V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GUTENIUC F SIMONA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

GUTU N CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

GUTU N RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.8 avansat Respins

GUTU ST ANCA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1- Istorie 5.6 Logica si argumentare 8.1 nivel mediu Reusit

HAGIU I CATALIN ION

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HALCU I MIHAIL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

HALOIU I SILVIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HAMPU P CORNELIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Respins

HANGAN M. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9.35 Fizica 9.55 experimentat Reusit

HANGANU D.V. DIANA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

HARABAGIU M STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

HARALAMBIE P CRISTINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7 nivel mediu Reusit

HARAM I OANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

HARITON Z. RAFAEL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.5 Fizica 9.3 experimentat Reusit

HARJA V. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

HARPAU GH GEORGIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HARPAU N ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

HAS D MADALINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.5 avansat Reusit

HASAN S MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

HERARU GHE GABRIELA-LOREDANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.55 avansat Reusit

HIRIIALA M CRISTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza Matematica T2 5.45 Geografie 6.6 avansat Respins

HIRJU E LAURA ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

HIRS M ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

HLAVASCA V ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HOBAE R. MARIUS

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HODOR I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

HOIMOC N MARIA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HOINARU C. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

HOINARU I LIVIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

HOLBAN I IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HOLBAN I JAN-PETRE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.35 avansat Reusit

HOLBAN N SORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.1 avansat Respins

HOLBAN N. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HOLBAN V. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Fizica 9.55 experimentat Reusit

HOMOCEA M CRISTINA LIVIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.5 experimentat Respins

HORHOCEA A ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.05 avansat Respins

HORHOCEA A LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

HORHOCEA G. SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HORHOCEA I DANUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

HORHOCEA I IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

HORHOCEA M. ELISABETA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9 experimentat Reusit

HORHOCEA S ADRIAN STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

HORHOGEA C DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza N/p Matematica T2 3.95 Fizica 6 nivel mediu N/p

HORNET M NICOLAE LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

HOTESCU I. RALUCA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

HUIDAN I. MARIAN - ALOMAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.7 avansat Reusit

HULASU I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

HULUB N. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

HUMENIUC G.O. OVIDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Economie 10 experimentat Reusit

IABA ST CORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

IACOB A DORINEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

IACOB A ILIE

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

IACOB D. GEORGIANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

IACOB F DANIEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IACOB I GINU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

IACOB I. CORINA DIANA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Respins

IACOB V GEORGIAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.8 experimentat Respins

IACOB V STEFANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 7.6 experimentat Reusit

IACOV I. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.7 experimentat Reusit

IAMANDEI N ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

IAMANDOIU G. CALIN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IANCU A FLORIN-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IANCU A. VIOLETA - VERONICA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IANCU C MIHAI MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

IANCU C OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IANCU C. CATALIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

IANCU D. IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.7 incepator Respins

IANCU I ELENA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANCU I MANUELA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

IANCU I. GIORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IANCU M DENIS VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

IANCU N DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

IANCU N FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

IANCU N. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

IANCU S. DANIEL - OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 5 experimentat Reusit

IANCU T GEORGIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

IANCU V ALINA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IANCU V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 8 avansat Respins

IANCU V. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IANCULESCU L. RAUL - ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Fizica 5.45 experimentat Reusit

IANUS D ALISA-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

IARCA I DENISA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.1 avansat Respins

IARCA M VALERIU-STELIAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

IARU I CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IARU I. GINEL-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

IASOCEC E. SIMONA-STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ICHIM C. ADELINA COSMINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 8.8 avansat Reusit

ICHIM C. MEDEEA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ICHIM G GEORGIAN-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ICHIM G IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

ICHIM G. GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ICHIM I IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 8.2 experimentat Respins

ICHIM V.S. LAURENTIU IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

ICHIMESCU D JOITA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

IFRIM A.M. ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 7.25 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IFRIM MELINTE V DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

IFRIM T VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

IFTINOIU R STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

IGNAT D ANDREI

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IGNAT STANCIU S VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ILEANA G IONUT CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ILIE A CLAUDIA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.55 avansat Reusit

ILIE A. ANDREI-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

ILIE C ALEXANDRU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ILIE C ION

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 7 experimentat Reusit

ILIE D ELENA BRINDUSA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

ILIE E COSMIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ILIE E. AMALIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ILIE G. SEBASTIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILIE G.V. IONUT-NISTOREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

ILIE GH OCTAVIAN-MIHUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ILIE I BOGDAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 5.2 avansat Respins

ILIE I VALENTIN STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILIE I. LOREDANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.8 Economie 9.5 experimentat Reusit

ILIE M ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

ILIE M. OANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ILIE M.I. EMILIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ILIE N CLAUDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

ILIE N DIANA GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ILIE N IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.8 experimentat Reusit

ILIE N MIHAI FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ILIE N. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9 avansat Reusit

ILIE S IOAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ILIE S MADALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ILIE S. FLORENTINA-MIRUNA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 9.65 experimentat Respins

ILIE T ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

ILIE V ALIN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ILIE V LAURENTIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ILIE V.F COSMIN MUGUREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ILIESCU N VIOLETA GABIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ILIESCU N. DANUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

ILIESCU ST.C CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.6 avansat Respins

ILINA M MIHAI IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-B1-B1-- Matematica T2 3.75 Fizica 2.8 experimentat Respins

ILIUS I IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOAN A ANDA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 8.95 experimentat Reusit

IOAN L BOGDAN-MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ION A CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 6 experimentat Respins

ION C FLORINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

ION C. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

ION D GABRIELA-CRENGUTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 avansat Respins

ION D MARILENA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.15 avansat Respins

ION G ALIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

ION I ALEXANDRU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 5.1 avansat Respins

ION I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ION I. COSTEL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

ION M MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.75 avansat Respins

ION M MARIUS IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ION M. AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.85 avansat Reusit

ION N ANDREEA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

ION N CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ION P MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

ION S CRISTINA VALENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

ION T. AURELIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 3.7 Geografie 8.25 avansat Respins

ION V ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ION V DANIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza A2-B2-A1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ION V ILIESCU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.9 incepator Respins

ION V RODICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.55 avansat Respins

ION V. MIRCEA-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 7.45 experimentat Reusit

IONASCU G ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 avansat Reusit

IONASCU I. MIHAELA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IONASCU IURASCU C ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

IONASCU L MADALINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONASCU M ROBERT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONASCU N ELENA MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

IONASCU V ELENA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 5.6 avansat Reusit

IONESCU A GABRIEL IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.15 avansat Reusit

IONESCU D CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONESCU D VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

IONESCU F ALEXANDRU VALI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

IONESCU G DAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

IONESCU G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 7.85 experimentat Reusit

IONESCU GH VALI MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONESCU I MIHAELA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

IONESCU M STEFANIA-ANDREEANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.05 experimentat Reusit

IONESCU N CRISTIAN NICOLAE

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IONESCU O ALEXANDRU OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.7 incepator Respins

IONESCU O. MIHAI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

IONESCU TIBULCA T CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 1.65 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

IONESCU V. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

IONITA A VASILE GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IONITA C MIRIANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

IONITA C VICTORITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.3 avansat Respins

IONITA G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

IONITA G MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 3.7 experimentat Respins

IONITA GH MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.3 avansat Respins

IONITA GH NICOLAE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

IONITA GH.M. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

IONITA I CLAUDIA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

IONITA I ELENA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

IONITA I GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

IONITA I ROXANA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

IONITA M STEFANIA ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IONITA N CRISTINA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

IONITA N. VIOLETA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

IONITA POPA C.T VIOLETA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IONITA S NICUSOR COSTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B1-B2-A2-A1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

IONITESCU I CRISTI VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IORDACHE A. VALENTIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

IORDACHE C DOINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

IORDACHE C IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IORDACHE C LIVIU DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

IORDACHE C MARIANA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

IORDACHE D IOANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IORDACHE D. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

IORDACHE G CORNEL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

IORDACHE G VICTORIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

IORDACHE GH. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

IORDACHE I ELIVIA DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

IORDACHE I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

IORDACHE L DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IORDACHE L MARIA ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

IORDACHE M MARIUS VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

IORDACHE M. CATALINA-ADELINE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

IORDACHE N FLORIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

IORDACHE R VASILE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

IORDACHE S ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

IORDACHE S LAURA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 6.7 experimentat Reusit

IORDACHE S MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

IORDACHE STAICU E MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

IORDACHE STAN A ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IORDACHE TANASE S COSTINA-CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

IORDACHE V. GEORGIANA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

IORDAN C LIVIA-ANDREEA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.95 avansat Reusit

IORDAN C. GEORGIAN-LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

IORDANESCU D SILVIU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

IORGA M MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IORGULESCU C EDUARD - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 8.25 experimentat Reusit

IORIATI M.V. CATALIN PAUL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

IOSIF M. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 8.25 avansat Reusit

IOSIF M. MARINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

IOSIF M.S. ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.4 experimentat Reusit

IPATE B STEFAN-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 10 experimentat Reusit

IRIMIA A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

IRIMIA G CRINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.45 experimentat Respins

IRIMIA G DRAGOS GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T1 6.05 Fizica 9 experimentat Reusit

IRIMIA GH MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Reusit

IRIMIA I CRISTINA FELICIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

IRIMIA I DANIEL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

IRIMIA I. NICOLAE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IRIMIA M ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

IRIMIA N GABRIEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

IRIMIA S ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

IRIMIA S ELENA IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IRIMIA T.S ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Fizica 5 nivel mediu Reusit

IRIMIEA I. LEONARD-GEORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 9.35 experimentat Respins

ISAC C ANDREEA-IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ISAC M DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ISOFACHE N AUREL CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

ISPAS A. CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ISPAS F ALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ISPAS GH ALEXANDRU MADALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 8 experimentat Respins

ISPAS M FLORIN CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

ISPAS M MONICA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza Matematica T2 6.65 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

ISTRATE D. GHEORGHE-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ISTRATOIU E.C. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.4 avansat Reusit

ISTUDOR A LAURA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ISTUDOR A.F. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

ISTUDOR V MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

IUJA M. PETRUTA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.05 avansat Reusit

IULES A ILEANA-GEORGETA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

IVAN A ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 7.1 avansat Respins

IVAN GH. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Economie 9.65 experimentat Reusit

IVAN I. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

IVAN M. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IVAN N ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

IVAN N SILVIU MADALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

IVAN V CONSTANTIN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.85 Fizica 5.4 avansat Reusit

IVANA I. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza Istorie 9.5 Sociologie 9.15 experimentat Reusit

IVANOF C CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

IVANUS M IONUT-VIOREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

IVASCU C ELENA SAVIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

IVASCU D FANI-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

JALBA C. ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

JALBA C. MIHAITA-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JALBA G. VIOREL - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 8.5 avansat Reusit

JANTEA G VERONEL DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

JAPIE GH CORNELIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.35 avansat Respins

JARCAU C SIMONA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

JARNEA E GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

JERCAN C CRISTIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

JILAVU G ALIN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 3.7 experimentat Respins

JINGA N MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JINGA V ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

JIPA I RAZVAN SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

JIPA M.R. GEORGIANA LAURA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

JORA D LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.75 Limba engleza Matematica T2 5.95 Fizica 3 nivel mediu Respins

JORA M. FILICA-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

JUGANARU C. CATALINA - GEANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

JUGANARU D ADELIN NICUSOR

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

JUGANARU V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

JUNCU T.C MADALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.6 experimentat Respins

JUNILE I ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

JURUBITA A ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

JURUBITA C GINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LABA M MARIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LABOS N CONSTANTIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

LACATUS C ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

LACATUS D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

LACATUS D BIANCA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Reusit

LACATUS D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.95 Geografie 8.55 experimentat Reusit

LACATUS E. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

LACATUS G.D. IULIA-ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 7.05 Geografie 6.8 experimentat Reusit

LACATUS L. ROXANA-IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

LACATUS N. ALEXANDRU STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

LACHE I.C. MARIANA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.35 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LACUREZEANU C NICUSOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

LACUSTA GH DENISA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LACUSTA I ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LACUSTA I GEORGICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

LAMBRU I. PETRONELA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 6.45 avansat Reusit

LAPOVITA M. LAURA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

LAPOVITA N. CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LAPTUCA D STANEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

LASCU A STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 1.5 experimentat Respins

LAUDATU G OVIDIU DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 5 experimentat Respins

LAZAR D NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

LAZAR G IONELA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

LAZAR G LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

LAZAR GH MONICA AURA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

LAZAR I OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LAZAR M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

LAZAR O DENISA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LAZAR P MIHAI

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Istorie 6.85 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

LAZARICA A PAUL-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

LAZAROIU D. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 9.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LAZAROIU I CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7 avansat Respins

LEAU I ION-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5.5 experimentat Respins

LEAU V ELENA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LEAUTA S. SORIN - VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

LECA I ELENA RAFAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LECA S ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

LECA S RAZVAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

LEFTER C. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LEFTER G VALENTIN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

LEFTER I CRISTIAN-DAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.35 experimentat Respins

LEFTER M CRISTIAN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LEICA I LILIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LEITOIU D GABRIEL FLORIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

LEMNARU D. DENISA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

LENCARU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LEOPEA V. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.85 experimentat Reusit

LEU D TITEL DORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

LEU I MADALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LEU I STEFAN MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

LEU L FLORIN-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LEU P. CATALINA-VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

LEU S NELU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LEU ST MARIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

LEU V. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LEUT F CATI ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.25 Fizica 1.6 avansat Respins

LICA D ALIN RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8 experimentat Reusit

LICU I ELENA DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

LINTEANU V. CLAUDIA - NICOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

LISMAN I DANIEL-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat N/p

LITA BALABAN C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LITA G. OANA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

LIZAR G IOAN-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

LUCA F. GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Reusit

LUCA G GEORGIANA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

LUNGU F FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 6.5 experimentat Reusit

LUNGU M IONEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUNGU M MIREL MADALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

LUNGU M. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.4 Economie 9 experimentat Reusit

LUNGU MANAILESCU V ALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

LUNGU V ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

LUNGU V ANDREI FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

LUNGU V MADALIN STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

LUNTRARU D DORINEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUNTRARU D LARISA-NINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.3 avansat Reusit

LUNTRARU GHE MALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.65 avansat Respins

LUNTRARU I ADELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUNTRARU N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

LUPASCU C CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LUPASCU D GEORGIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

LUPASCU E DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

LUPASCU N GICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

LUPASCU N SANDICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

LUPASCU V CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

LUPEA M FLORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

LUPOIU C ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

LUPSA G DRAGOS DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

LUPSAN C ROBERT

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.65 Limba germana moderna Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LUPU C GEORGETA STELUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

LUPU D. LOREDANA - IULIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LUPU GHE.G ROXANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

LUPU L. GEANINA - ADRIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

MACAU A GEANINA SORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

MACIUCA C VALENTIN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

MACIUCA D MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

MACOVEI C ANDREI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MACRINEANU D. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

MACRINEANU D. MARIUS - VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

MADULAREA B DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 avansat Reusit

MAFTEI G CATALIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MAGADAN D MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

MAGICA D ALEXANDRU CEZAR

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.45 avansat Respins

MAHAGNA M. MAHER

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MAITA G ANDREEA ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 4 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MAITA P LIVIU

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.75 Geografie 8.05 experimentat Reusit

MALAESCU C ANELUTA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

MALDARASANU A. CATALINA-MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

MALIIA M. ADELINA - VALENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

MANAILA GH. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MANAILA M. THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MANAILA NEAGU I ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANAILA S. ALEXANDRA - TINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MANAILESCU C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

MANCIU D DIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7 experimentat Respins

MANDA D MARCEL AURELIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

MANDREAN S CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

MANEA A. ANGELICA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

MANEA C EMANUEL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

MANEA C STEFAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.05 avansat Respins

MANEA C.A. CATALIN - SILVIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MANEA D MADALINA SIMONA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8 experimentat Reusit

MANEA D RALUCA-NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MANEA F RALUCA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MANEA G FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

MANEA G IONUT LUCIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 5.65 experimentat Respins

MANEA I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 6.45 experimentat Reusit

MANEA I MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 7.45 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MANEA I RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

MANEA I. CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.3 avansat Reusit

MANEA I. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MANEA M. SILVIANA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MANEA N. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MANEA P PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

MANEA P SILVIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.25 experimentat Reusit

MANEA S TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MANEA V ANDRA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 3 nivel mediu Respins

MANEA V MARIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MANESCU D GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.1 avansat Respins

MANGALEA C GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

MANGALEA G LUIZA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.7 avansat Reusit

MANGALOIU V IONUT-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

MANGU G MIRELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 6.1 experimentat Reusit

MANGU P ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 3 nivel mediu Respins

MANICU GH EMILIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 4 avansat Respins

MANOLACHE D DORIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MANOLACHE G ILARIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 5.6 experimentat Respins

MANOLACHE I IONELA OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MANOLACHE I. ADI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

MANOLACHE S MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

MANOLE A ALEXANDRA CONSTANTA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MANOLE D ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

MANOLE I ALEXANDRU-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

MANOLE I EMILIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.65 experimentat Respins

MANOLE I LUCRETIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

MANOLE I. IRINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

MANOLE N. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7.75 Fizica 8.25 experimentat Reusit

MANOLE V MONICA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MANOLESCU A LAURENTIU-ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MANOLESCU N CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 2.9 experimentat Respins

MANOLOIU S PAUL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MANTA A ANDREEA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Psihologie 10 experimentat Reusit

MANTA A. ROXANA-MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

MANTA GH PETRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MANTA P CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MANTARAU C.C IOANA-SILVIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MANTARAU G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 5.35 experimentat Respins

MANTARAU M.GH. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

MANU A CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MANUCU R. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARACINE G.V. COSMINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.8 avansat Respins

MARACINE GH. DANIELA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

MARACINE I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.6 avansat Respins

MARACINE I MIHAELA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Economie 5.9 experimentat Respins

MARCHIDANU GHE.A FLORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

MARCIUC I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

MARCOSAN V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

MARCOVICI I VALERICA MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

MARCU B TEODOR-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Economie 10 experimentat Reusit

MARCU C RARES GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARCU C RAZVAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

MARCU COJOCARU G ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MARCU FL BEATRICE-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

MARCU G COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MARCU G.N. CARMEN-IULIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.35 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

MARCU V ADNANA-MARINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MARCU V SEBASTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARCULESCU I DANIELA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Respins

MARDALE A BIANCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

MARDALE I. FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARDALE I.A. ANDREEA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 9.5 experimentat Reusit

MARDALE N ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.05 experimentat Respins

MARDALE S. RUXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.1 Economie 10 experimentat Reusit

MARES A NICOLAE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.7 experimentat Respins

MARES AL ALEXANDRA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.2 experimentat Reusit

MARES M FLORIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

MARGARIT C DRAGOS GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MARGINEANU D IOANA ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

MARIA R CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

MARICA D VICTOR DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MARICA I LENUTA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 5.7 experimentat Reusit

MARICA P. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MARIN C ECATERINA-CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARIN C NICOLAE

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MARIN D ROMICA ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MARIN E VLAD-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

MARIN FV MADALIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.2 experimentat Respins

MARIN G IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MARIN I AURAS IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARIN I IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

MARIN I IULIANA MARINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MARIN I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 7 experimentat Respins

MARIN I RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

MARIN M ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MARIN M. STEFANIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9 avansat Reusit

MARIN N DOREL SORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

MARIN N FLORIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.4 experimentat Respins

MARIN S GEORGICA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie N/p avansat N/p

MARIN ST OANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

MARIN ST STEFANIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARIN T CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.05 Fizica 1.5 incepator Respins

MARIN T TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MARIN V ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MARIN V ANCA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.3 avansat Reusit

MARIN V DENIS-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Fizica 8 nivel mediu N/p

MARIN V MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

MARIN V.D.A. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MARINA M CAMELIA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MARINESCU D ANDRA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 8.75 avansat Reusit

MARINESCU G.A. VALENTINA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MARINESCU M MADALIN-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Logica si argumentare 6.55 experimentat Respins

MARINESCU V. SIMONA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MARTIN D NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

MASA GH.C. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MATACHE A ANDREI IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MATACHE A CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MATACHE D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5 experimentat Respins

MATACHE F IONUT CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

MATACHE G STEFAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MATACHE M. DANIELA-VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

MATAU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MATEEVICI P CATALINA IULIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7 experimentat Reusit

MATEI A NICOLETA ANISOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MATEI C IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

MATEI C. RAZVAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9 experimentat Reusit

MATEI D.G ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 6.6 experimentat Respins

MATEI G.G. DIANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

MATEI GH MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MATEI I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MATEI I.M. IULIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MATEI N. IRINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 avansat Reusit

MATEI S COSTIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MATEI T.T. ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MATEIU GHE IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 incepator Respins

MATICIUC I. RAMONA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MAVRODIN T TATIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MAVRODIN V. ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 10 experimentat Reusit

MAVRODIN V. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MAXIM S. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

MAZILU D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

MEDELEANU N BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

MEDELEANU P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MEDVEDIU E IULIA-ALINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MEIROSU I. IONUT-ALEXE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

MEIROSU N VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

MELEGHIUS V.I IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Fizica 3.15 experimentat Respins

MELENCIUC S EMILIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MERCAS S GABRIEL VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MERISAN G MIHAITA IULIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

MICLEA G DEODOR-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 8 avansat Reusit

MICLEA G. CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 10 experimentat Reusit

MICU C. NARCISA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MICU GH VASILE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

MICU I CORALIA DOINA FLORICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7 experimentat Reusit

MICU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 10 experimentat Reusit

MICU V MARIANA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIELU M MADALINA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MIHAI C CLAUDIA-ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAI C DANA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MIHAI C. LUMINITA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

MIHAI D LUMINITA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MIHAI D MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.25 experimentat Reusit

MIHAI D OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHAI E EUGEN-DAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.55 avansat Reusit

MIHAI F GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MIHAI G. ALEXANDRA - RAMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

MIHAI GH ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.35 avansat Reusit

MIHAI GH IRINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu N/p

MIHAI I GABRIELA CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MIHAI I ROXANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MIHAI M GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

MIHAI M.A. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza Matematica T2 2 Geografie 5.4 experimentat Respins

MIHAI N ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MIHAI N IONUT CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat N/p

MIHAI N LIVIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MIHAI N STEFAN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.5 incepator Respins

MIHAI T EMIL SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

MIHAI T LARISA CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIHAI V. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MIHAICA FL ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 avansat Reusit

MIHAILA E CARMEN-LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

MIHAILA E LAURA-ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MIHAILA I ALEDANDRU IONUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

MIHAILA I ELENA AURICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MIHAILA L MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAILA R VALENTINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

MIHAILA V STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MIHAILESCU D ALINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MIHAIU I AURELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

MIHAIU N ADRIANA-MARINELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MIHALACHE A ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

MIHALACHE C CORINA-MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MIHALACHE D TIBERIU ALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MIHALACHE D. RALUCA - AURA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIHALACHE GH MIHAI-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

MIHALACHE I ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

MIHALASCU I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MIHALASCU N ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.2 incepator Reusit

MIHALASCU P. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.6 avansat Respins

MIHALCEA A MIHAITA MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MIHALCEA C VASILICA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHALCEA C. SABINA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 6 experimentat Reusit

MIHALCEA G. DRAGOS - MANUEL - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Fizica 4.1 experimentat Respins

MIHALCEA I ALEXANDRA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 7.35 nivel mediu Reusit

MIHALCEA I. IULIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

MIHALCEA I.I. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

MIHALCEA IORDAN G LUMINITA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MIHALCEA M ANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

MIHALCEA N CATALINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

MIHALCEA N.T NICOLAE BOGDAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

MIHALCEA P ELENA LAURA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MIHALCEA ST ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

MIHALCEA ST LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.85 avansat Respins

MIHALCEA T BIANCA-ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHALCEANU A.V. NORICA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 8.95 avansat Respins

MILEA F CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.9 experimentat Respins

MILEA I ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.3 avansat Reusit

MILEA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MILEA M. CLAUDIU - VASILE

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2--A1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

MILEA N.S. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

MILEA P. CRISTINELA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.7 experimentat Respins

MILEA V PETRICA PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.4 avansat Respins

MILITARU D LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MILITARU GH CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

MILITARU I. LUMINITA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MILITARU L LAURA-CLAUDIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

MILITARU MATEI G ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

MILITARU N VALENTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

MILITARU V ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MILOS D.C. BIANCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Sociologie 7.65 experimentat Reusit

MILOS G COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

MILZILGIU I ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MINCU T ALIN MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.05 experimentat Reusit

MINDRUTA I GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MINDRUTA N. COSMIN OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MINEA D ELENA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MINTOIU I CORINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MINZ C MADALINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

MINZ I VALENTIN-LIVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MINZALA I. MARCEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MINZALA R. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MINZALA V VIOREL IONUT

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

MINZU S GIGEL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MIRCEA I. LAURENTIU-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MIRCEA M MALINA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIRCEA S VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MIRCEA SAVA N CAMELIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIRCEA V IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat N/p

MIREA IORGA G VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIRICA A MARIANA ANTOANETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MIRICA C ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

MIRICA G DANIEL MIHAI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MIRICA L DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

MIRITA A VIOREL ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.2 avansat Reusit

MIRITA C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

MIRITA D IOANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MIRITA P MIHAIL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIRITESCU G MARINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza Matematica T2 3.4 Geografie 8.05 experimentat Respins

MIROIU C ARISTIDE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.5 nivel mediu Respins

MIROIU C. CIPRIAN - COSMIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Respins

MIROIU M. ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MIRON N. CRISTINA-OLIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Economie 6.3 avansat Respins

MIRZESCU G. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9.4 experimentat Respins

MIRZESCU I VIOREL IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MISIRLIU G. VALENTIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

MISTRETU GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

MITAN V ADRIAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MITITELU A.P. IONUT-LIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 8.4 avansat Respins

MITREA I IONUT LILIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

MITROVICI G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

MITU C ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MITU D ADELINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

MIU BLIDARU I AURICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

MIU I. FLORIN - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MIU M RAMONA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.65 experimentat Reusit

MIZGA A. ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 9.25 Limba engleza Matematica T2 1.7 Geografie 5.8 avansat Respins

MLADIN L. LIVIA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MOCANU A. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

MOCANU C CRISTI-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 6 avansat Respins

MOCANU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MOCANU C MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 5.35 avansat Respins

MOCANU C. DORU MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.05 avansat Respins

MOCANU G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MOCANU G FELIX

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Respins

MOCANU G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

MOCANU G NICOLETA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

MOCANU G. AURA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MOCANU GH GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

MOCANU GH. ANDRA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.9 Economie 8.75 experimentat Reusit

MOCANU I ANCA-MARCELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

MOCANU I SILVIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MOCANU IONESCU V DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MOCANU M. DENISA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MOCANU N ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

MOCANU N MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MOCANU P PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

MOCANU T GINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MOCANU V NICU-IONUT

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 6.7 experimentat Reusit

MOCANU V. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MOCANU V.O. ANDREEA-MINODORA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MODORAN I. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MODORAN N LILIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

MODORAN R RAUL CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MODRUJ M.G VLADIMIR-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Logica si argumentare 7.35 experimentat Respins

MOGLAN I RAZVAN ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Respins

MOHIRTA A ALEXANDRU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

MOICEANU C. LAURA - LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MOIMA I.C. ALEXANDRU FELICIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

MOISE C ILEANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MOISE C IULIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.15 experimentat Reusit

MOISE C. MARIA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

MOISE D IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

MOISE D. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

MOISE E OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

MOISE G LUCICA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

MOISE G. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOISE I ANDREEA-OANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7 incepator Reusit

MOISE I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

MOISE I LAURA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MOISE M DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MOISE M GEORGIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

MOISE M LIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

MOISE M.V. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

MOISE N IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MOISE N MADALINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Economie 4 experimentat Respins

MOISE R DRAGOS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MOISE R. IONEL-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 9.15 experimentat Respins

MOISE R. RODINEL CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.85 experimentat Respins

MOISE S. ADINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOISE ST BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.05 experimentat Respins

MOLDOVEANU A. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MOLDOVEANU C FLORENTINA DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

MOLDOVEANU C IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MOLDOVEANU C ROBERT ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MOLDOVEANU G ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOLDOVEANU GHE ROXANA LAURA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU I IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 6.65 experimentat Reusit

MOLDOVEANU M BERTA-BRINDUSA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 8.65 Geografie 8.9 avansat Reusit

MOLDOVEANU N IRINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 9.85 avansat Reusit

MOLDOVEANU N MIHAELA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

MOLDOVEANU S. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MOLDOVEANU S. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVEANU V ALEXANDRU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

MOLDOVEANU V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOLDOVEANU V DUMITRU-VICTOR

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9 experimentat Reusit

MONDEA D FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

MORARU V MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

MOROGAN C MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MOROGAN GH. FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MOROGAN I. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 8.15 experimentat Reusit

MOROGAN V IONUT-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MOROGAN V. FELICIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

MOROIANU M VIORICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 3.25 incepator Respins

MOROIANU R CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MOROIANU S GEORGIANA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOROIU N VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MORTASIFU M.G. ANDREI-GRIGORE

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 9.5 avansat Reusit

MORTECIU F MONA MADALINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

MORTECIU F STEFAN FANEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MOSLJESCH A MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 3 experimentat Respins

MOSLJESCH GH. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

MOSNEANU IACOB D ANICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

MOTRONEA D ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

MOVILEANU M GEORGIANA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

MUCEA D MARINELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.8 experimentat Respins

MUCEA G NARCISA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

MUCEA GH. AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 9.5 experimentat Respins

MUNTEAN V. BEATRICE-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MUNTEANU C MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MUNTEANU N.S. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.4 experimentat Respins

MUREA C DIANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MUREA FL ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

MUREA I MIHAIL BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MURGOCI C NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 8.6 experimentat Respins

MUSAT A SONIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MUSAT A. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.1 Psihologie 10 experimentat Reusit

MUSAT E.G. AIDA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza Istorie 8.1 Sociologie 8.65 experimentat Reusit

MUSAT I EUGEN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 nivel mediu Respins

MUSAT I VALENTINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Logica si argumentare 8.1 nivel mediu Reusit

MUSAT I. ANDA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Psihologie 7.55 experimentat Reusit

MUSAT L CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Economie 5.5 experimentat Respins

MUSAT M EDWIN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

MUSAT N CRISTIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

MUSAT N. NICOLETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MUSAT R STEFANIA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 1 nivel mediu Respins

MUSAT S MIRELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MUSATOIU G. MIHAELA SORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

MUSATOIU I VLAD

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MUSATOIU V GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MUSATOIU V MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MUSOIU D ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

MUSTATEA C FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

MUSTATEA C OANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

MUSTATEA C.S ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 10 experimentat Reusit

MUSTATEA S CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MUSTER D. SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MUTU G VASILE

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

NAE V ANTONIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 9.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NAE V STEFAN-ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Informatica T2 C/C++ 5.05 experimentat Respins

NAGLABEALA D DUMITRU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

NAIE I DUCU STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

NAN G NICOLAE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

NAN O. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NAN V ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.5 avansat Respins

NANCU I CRISTINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NANU R ELENA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

NARTEA O VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

NASTASACHE I. EDUARD - ANGELO

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

NASTASE M ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Istorie 5.45 Geografie 8.5 incepator Reusit

NASTASE N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

NASTASE N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NASTASE N NELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Fizica 3 nivel mediu Respins

NASTASE N. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

NASTASE V. IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 9.6 experimentat Respins

NAUMENCO G VALENTIN DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Filosofie 9.35 experimentat Reusit

NAZIRU C MARIA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

NEACSU C CATALIN-VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

NEACSU C ELENA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEACSU D SILVIU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

NEACSU D TUDOR FILIP

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel II 7.65 experimentat Reusit

NEACSU G MIHAI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEACSU I FLORIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEACSU I MADALIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.85 avansat Respins

NEACSU I MARIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NEACSU M. IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NEACSU T.C. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

NEACSU V FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

NEAGOE D STEFAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

NEAGU A FLORENTINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.3 avansat Respins

NEAGU A. DANIEL-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

NEAGU A.C. OCTAVIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

NEAGU C ELENA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

NEAGU C GINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.65 Limba engleza Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 1.7 incepator Respins

NEAGU C IONELA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

NEAGU C. ELENA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

NEAGU C.I. DRAGOS - VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.25 Fizica 5.1 experimentat Reusit

NEAGU D BOGDAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEAGU D. COSMIN - FLORIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NEAGU F.D RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

NEAGU G. MARINELA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 9.5 nivel mediu Respins

NEAGU G. MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

NEAGU I MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEAGU L CRISTINA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Respins

NEAGU M ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.2 avansat Respins

NEAGU M ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.7 avansat Respins

NEAGU M LAURENTIU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.8 experimentat Respins

NEAGU M SORIN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NEAGU M. LAURENTIU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

NEAGU M. NICOLETA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

NEAGU N DANIEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.7 experimentat Respins

NEAGU N FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

NEAGU N VASILICA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 4 nivel mediu Respins

NEAGU R VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

NEAGU V IONUT-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Istorie 6.6 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

NEAGU V IULIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9 experimentat Reusit

NEAGU V. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 6.4 experimentat Reusit

NECHIFOR G. CRINA - MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

NECOARA V. ELENA-CLARA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

NECULA A MARIUS-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

NECULA C. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NECULA C. LIDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.9 experimentat Reusit

NECULA F MADALIN-ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

NECULA F. NICOLETA-VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NECULA GH MARIA-ANTOANETA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

NECULA IT ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 avansat Reusit

NECULA M CRISTIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 10 experimentat Reusit

NECULA M. ALINA - DIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

NECULA N MIHAELA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NECULA RAILEANU L VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

NECULA S DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

NECULA TR IRINA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

NECULA V. OANA - VIOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

NECULAI G FLORIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

NECULAI N MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NECULAI V ROXANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 5 avansat Respins

NEDELCU C IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NEDELCU C SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

NEDELCU C. CONSTANTIN-LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 9.5 experimentat Respins

NEDELCU C.D. DANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 6.8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NEDELCU E. BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 9.5 experimentat Respins

NEDELCU F. ELENA-VIORELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 9.5 Psihologie 10 experimentat Reusit

NEDELCU F. FLORINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.9 experimentat Respins

NEDELCU G MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

NEDELCU G VALENTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 7.7 avansat Respins

NEDELCU I CATALIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 3.3 experimentat Respins

NEDELCU I CRISTINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

NEDELCU I RAZVAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

NEDELCU I. ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NEDELCU I. ELENA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 10 experimentat Reusit

NEDELCU M FLORIN-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEDELCU M MADALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEDELCU MARCU N ANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

NEDELCU N ADRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.7 experimentat Respins

NEDELCU N MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

NEDELCU OPRESCU GH ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

NEDELCU ST. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NEDELCU V PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.5 avansat Respins

NEDELIA N GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

NEGOESCU G MIHAELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

NEGOITA C. CATALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NEGOITA G. ALEXANDRA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 6.8 avansat Reusit

NEGOITA I IONUT-ALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza A2-B1-A1-A2-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

NEGOITA I VERONICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6 nivel mediu Respins

NEGOITA I. MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NEGOITA I. RODICA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 9.5 experimentat Respins

NEGOITA M MIHAELA TATIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 1.9 avansat Respins

NEGOITA M NICOLAE IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

NEGOITA MARCU I VALERICA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

NEGOITA N IONUT-CIPRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 5.15 Geografie 1 avansat Respins

NEGOITA N. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NEGOITA S CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NEGOITA ST. ANAMARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 10 experimentat Reusit

NEGOITA V ANDREEA-ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NEGOITA V OANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.6 experimentat Respins

NEGOITA V SILVIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 10 experimentat Reusit

NEGOSANU S. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

NEGRU N GEORGIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 6.85 incepator Respins

NEGRU N IONEL GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

NEGRU S AUGUSTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Respins

NEHOIANU C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.45 experimentat Respins

NEHOIANU N PETRONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.15 experimentat Reusit

NEICU ST MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 6.3 experimentat Reusit

NENCIU S RADIANA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

NENCIU T MIRELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NENU D CLAUDIA-ADELINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 2.95 Limba engleza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

NESU N MIHAI-COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Filosofie 10 experimentat Reusit

NESU P NICOLAE FREDI

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

NETREPCA V MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Respins

NICA A IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICA AL MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

NICA C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.9 experimentat Respins

NICA C GEORGIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 9.75 avansat Reusit

NICA CASTRAVETE T ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

NICA D LORELA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 7.85 experimentat Reusit

NICA D. GEORGIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NICA GH CRISTINA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1- Istorie 8.6 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

NICA I ADRIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Economie 5.9 experimentat Respins

NICA I. IULIA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NICA I. RAUL-ION

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

NICA M VALENTIN-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NICA S.D. NELY-ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

NICA T. MADALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8 experimentat Reusit

NICA V TATIANA MONICA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

NICHITELEA G DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

NICOARA B. CORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 8.9 experimentat Reusit

NICOARA G.G. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NICOARA T IONUT

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 8.85 experimentat Reusit

NICOLAE B MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NICOLAE I SORIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

NICOLAE L TEODOR

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NICOLAE L VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

NICOLAE V CONSTANTIN LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

NICOLAE V MADALINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

NICOLAI G IULIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NICOLAI G RALUCA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 4.1 experimentat Respins

NICOLAU FL ANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

NICOLAU R. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 6.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

NICOLAU V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

NICOLESCU A.A JEAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

NICULAI A RAMONA IOANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.8 experimentat Respins

NICULAIDE T GEORGE

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.9 incepator Reusit

NICULCEA A ADRIAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

NICULESCU M CLAUDIU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

NICULICEA D IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NISTOR CALIMENT GH ANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

NISTOR M ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Economie 9.15 experimentat Reusit

NISTOR N. DANIELA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.25 experimentat Reusit

NISTOR S VASILICA-ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NISTOR ST. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NISTOR T GEORGIANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

NISTOROIU M LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NITA C GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

NITA D MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

NITA D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NITA D. ELENA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9.55 experimentat Reusit

NITA F BIANCA ADELINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NITA GH. ADRIAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

NITA GH. IONUT-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

NITA I LOREDANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.3 avansat Reusit

NITA I. VASILICA - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

NITA N ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

NITA P ANCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.35 experimentat Reusit

NITA P AURAS

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

NITA P CRISTINA-CLAUDIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

NITA ST TITI

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NITA V IONUT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

NITA V. SORIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NITOIU M ALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

NITU D DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

NITU E. MADALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

NITU N STELIAN EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 4 avansat Respins

NITU R ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

NITU R CRISTINA-LUMINITA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

NITU SOMOIAG I RELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NITU V GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.75 avansat Reusit

NITU V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

NITULESCU C DRAGOS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NITULESCU S. RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8 experimentat Respins

NOAPTES E.R. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

NOUR G. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 8.05 Geografie 9 experimentat Reusit

NUTA V ANDREIA IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

OANA C.O. VALENTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

OANCEA C ELENA-ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

OANCEA F.D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9 experimentat Reusit

OANCEA G CRISTIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

OANCEA GH ANDREI - TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.7 avansat Reusit

OANCEA GH FLORENTINA CATALINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

OANCEA I MADALINA-MONICA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

OANCEA I. STEFAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

OANCEA I. VALENTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

OANCEA N IOAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

OANCEA N. IONELA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

OANCEA P PETRICA MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ODICA V. EUGEN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.4 Fizica 8.4 experimentat Reusit

OITA M NICOLAE

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.5 avansat Reusit

OLACEL V OANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

OLARU C IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

OLARU N GIGEA PETRUTA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

OLARU S AURELIAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

OLARU ST GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

OLARU V ANDREEA NICOLETA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

OLARU V ROBERT STELIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

OLIDIE T COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

OLOGU G. EVELINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

OLTEANU C. MONICA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 7.95 experimentat Reusit

OLTEANU D ALEXANDRA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

OLTEANU D GABRIEL STEFANUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

OLTEANU D. GEORGIANA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 9 avansat Reusit

OLTEANU E.I. CRINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

OLTEANU F. RADU-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

OLTEANU G ELENA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

OLTEANU GH ANDA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Sociologie 10 avansat Reusit

OLTEANU I CATALIN COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

OLTEANU I GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

OLTEANU I STELIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

OLTEANU I.D. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.2 experimentat Respins

OLTEANU M.N. RAZVAN - IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6 experimentat Respins

OLTEANU S RAZVAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OLTEANU V. ADRIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8 experimentat Reusit

OLTEANU V. SERGIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 experimentat Reusit

ONCIOIU C COSMINA-ALINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ONEA D ANA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

ONEA I CORINA-IONELA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.25 incepator Reusit

ONEL G. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 9 experimentat Reusit

ONEL V. ANCA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel II 3.9 avansat Respins

ONICA C. ION

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ONOFREI C IRINA - CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

OPREA AVRAMESCU A ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 3.8 avansat Respins

OPREA C ALEXANDRU ION

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

OPREA C ROBERT-STEFAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

OPREA D MARIANA PUSICA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

OPREA E. DENIS-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.05 experimentat Reusit

OPREA F CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

OPREA I ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

OPREA I FLORENTINA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

OPREA I VALENTIN DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

OPREA M COSMIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

OPREA M. RAMONA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 8.65 Sociologie 8.25 experimentat Reusit

OPREA M. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

OPREA P ADELINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

OPREA PETRE ST GAROFITA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

OPREA S MIREL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 2 nivel mediu Respins

OPREA T. ION-CORNELIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OPREA V NATALIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.9 Logica si argumentare 8.05 nivel mediu Reusit

OPRINA I ANDREI VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

OROVEANU I DRAGOS IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ORTOPELEA N ELENA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PACHEF ST. MARIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Economie 6.2 experimentat Reusit

PACURARU P. TATIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

PADINEANU I IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PADINEANU M. MIHAELA - COSMINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

PADINEANU V IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PADURARU D DANIELA-LUMINITA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 5.3 avansat Reusit

PADURARU I. LOREDANA - CORINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

PADURARU S CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.2 avansat Respins

PADURARU V. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PADURARU ZAHARIA S ELENA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

PADURE C SILVIU IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PADURE D COSMIN-STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.7 experimentat Respins

PAHONTU GH. COSTIN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7 experimentat Reusit

PALAGHIA C STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PALALOGA A MAGDALENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PALCAU A. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

PALE D. ANDREI-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

PALICI G ANDREEA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

PALTINEANU I LAURENTIU-EUGEN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PAMINT I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

PANA G IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

PANA M. EMANUEL - SERGIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

PANA M.D. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

PANA N COSMIN PAUL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PANA N. CORNELIA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7 avansat Respins

PANA ST MARIUS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

PANA T NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

PANAET D ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 avansat Respins

PANAET M. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PANAETE G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

PANAETE I CONSTANTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

PANAETE M. RAMONA - NATALIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PANAIETACHE P IONUT-STEFAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

PANAIT A MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.6 avansat Respins

PANAIT B GEORGICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PANAIT C OCTAVIAN GINEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

PANAIT C VIRGINIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Logica si argumentare 5.25 avansat Respins

PANAIT C. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 10 experimentat Reusit

PANAIT E. VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PANAIT G.M. ROXANA-DIANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 8.35 Geografie 9.15 avansat Reusit

PANAIT I FLORENTINA-ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.35 avansat Reusit

PANAIT I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANAIT I VASILE

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PANAIT R ANAMARIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

PANAIT S CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

PANAIT V GEORGIAN RARES

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PANAIT V. RAZVAN - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

PANAITE C MIREL-COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PANAITE I ION-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 7.6 experimentat Reusit

PANAITESCU I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

PANCESCU C LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

PANDELE G CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.95 avansat Respins

PANGHE I COSTEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANGRATE PANA M MIRELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

PANTECE G STEFAN GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.95 experimentat Reusit

PANTEL G ROLAND-RAUL

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 8.25 experimentat Reusit

PANTURU G CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 6.55 avansat Reusit

PANTURU T MIHAI COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 6.15 experimentat Reusit

PANTUS C IONEL-VIRGIL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.3 experimentat Respins

PAPATOIU A LAURA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PAPUC A IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PAPUC C. BIANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

PAPUC M CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Fizica 7 avansat Reusit

PAPUC N IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PARAIPAN M. SIMONA - GEANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

PARAIPAN V. AURELIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PARASCHIV A GEORGIANA-MARILENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PARASCHIV AL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PARASCHIV C ALIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.9 incepator Respins

PARASCHIV C ANTONIA-ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

PARASCHIV D. SIMONA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PARASCHIV G AURA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

PARASCHIV I ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

PARASCHIV M DIANA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 6.4 incepator Reusit

PARASCHIV R GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

PARASCHIV S GEANINA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PARDOS S NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PARIANO S MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PARIS N ELENA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PARISI D.M. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

PARLEA C LILIANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PARLECIU M ELENA DANIELA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.75 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PARMAC L NARCIS-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

PARTAL P. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PARVU M.F. MARIUS CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PARVU V VALERIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PASAROIU I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

PASCA V IOAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Reusit

PASCALAU I CONSTANTIN IONUT

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

PASCALE N IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

PASCOCIU S GINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PASCOCIU V ALINA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

PASCU A CONSTANTIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

PASCU C CORNELIU FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.3 experimentat Reusit

PASCU C NICOLAE DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

PASCU DEDU A MARIA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

PASCU I DORINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

PASCU M ALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.45 experimentat Respins

PASCU M LAURA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PASCU R LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

PASCU TEODORESCU D GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

PASCU V. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PASCU Z VICTOR

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5 experimentat Respins

PASOIU T DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

PASOL N MIHAI VICTOR

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

PASOL S. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

PATACHE S. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PATACHI I ANDREEA-CORINA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.65 incepator Reusit

PATRASCU C IULIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

PATRASCU G DANIELA DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PATRASCU GH BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 5.25 experimentat Respins

PATRASCU L CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PATULEA L.G ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

PAUN G. ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.4 avansat Reusit

PAUN I. ADRIAN-MIREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PAUN L ELENA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PAUN T MARIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PAUNA I PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

PAUNA V MARIA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

PAUNOIU A IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

PAVAL R.R GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

PAVEL C ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAVEL C DIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

PAVEL GH ION

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

PAVEL I CIPRIAN DORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.9 avansat Reusit

PAVEL I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

PAVEL I IONUT-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.8 avansat Respins

PAVEL M ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAVEL M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

PAVEL MANZALA G GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

PAVEL P. RAMONA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 8 experimentat Reusit

PAVELIUC D. ANGELA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.55 Geografie 8.3 avansat Reusit

PELCEAR M.D. GEORGIANA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

PELIN T IULIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8 experimentat Reusit

PELTEA A RAMONA MARILENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

PENTELIE G. NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PERCA A RAMONA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

PERIAN V ROBERT GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.3 avansat Reusit

PERICLE FL ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Economie 10 experimentat Reusit

PERSIDEANU V. ALINA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PERSINARU I IOAN-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Economie 10 experimentat Reusit

PERTEA C DUMITRU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 6.8 avansat Reusit

PERTEA C ELENA STELIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PERTEA I. MADALINA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PERTEA P. CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

PERTEA V ALINA MIRELA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

PERTEA V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

PERTEA V IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

PERTESCU S. RADU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

PESCARU C ELENA-NADIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 8.15 Limba engleza Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

PESCARU I GEORGIANA ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

PESCARU N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PETCU L GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

PETCU N. VASILE-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

PETRACHE C MARINA ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

PETRACHE D GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

PETRACHE D IONUT-DANIEL

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2--A2-A1- Istorie 5.15 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

PETRACHE F PATRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PETRACHE G STELICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

PETRACHE M MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 3.3 experimentat Respins

PETRACHE N ION

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PETRACHE ST TUDORAS MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

PETRACHE T MARIANA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba spaniola A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PETRACHE V GEORGIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

PETRE AL SIMONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.7 experimentat Respins

PETRE C ION-MARIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PETRE D ROMEO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PETRE G AURAS

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

PETRE I ANA MARIA STELIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.8 experimentat Respins

PETRE I CATALINA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Reusit

PETRE I IULIANA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PETRE M EUGEN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

PETRE N ALEXANDRA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

PETRE N STEFANITA CATALIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza N/p Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator N/p

PETRE N. SORINA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PETRE O CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Logica si argumentare 5.45 avansat Reusit

PETRE P IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PETRE R CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

PETRE S FLORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8 avansat Reusit

PETRE S IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

PETRE S IONUT-VALENTIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

PETRE T BOGDAN-VALENTIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 8 Fizica 7.15 experimentat Respins

PETRE V MARIUS ALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

PETRE V RAZVAN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

PETRE V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

PETRE V VIOREL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PETREA M.M. ANDREEA - GEANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Psihologie 8 experimentat Reusit

PETREA T. IONUT - GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

PETRESCU C MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

PETRESCU I. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

PETRESCU P STEFAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

PETRIA ST DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 10 experimentat Reusit

PETRICA TAIFAS V FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.6 experimentat Respins

PETRISOR V ION ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

PETROIU A. ANDREEA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.65 avansat Reusit

PETROIU A. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

PETROIU R MARIANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6 avansat Respins

PETROSEL C LAURA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

PETROSEL N GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PETRUT D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

PICIU I ADI GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PICIU I ALIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

PIELE I. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 6.15 experimentat Reusit

PIELE S GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 1.95 avansat Respins

PINDARU C. MARIA - CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

PINDARU N ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PINDARU V MARIUS DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PINTILIE M. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PIOARA D. GABRIELA - LAURA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PIRJOL P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 3.55 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 N/p N/p

PIRJOL P RICA VIORELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

PIRJOL V CLAUDIA IONELA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

PIRLITU I GABRIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

PIRLOG S EDUARD RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PIRLOG S FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PIRNOG GH PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 2 Limba rusa Matematica T2 7.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

PIRNOG GH SILVIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Economie 4 experimentat Respins

PIRNOG GH. CRISTIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PIRNUS P IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PIRON S CIPRIAN RODIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

PIRPILIU N CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

PIRVAN GH. ALINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 5.75 avansat Respins

PIRVAN I ELENA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 6.75 avansat Reusit

PIRVAN N NELU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PIRVU F. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PIRVU G PETRE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

PIRVU G. AURA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.8 avansat Reusit

PIRVU I ANTONIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.5 avansat Reusit

PIRVU I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

PIRVU V. CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PIRVULESCU D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

PISAU C CRISTINA-VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.7 avansat Respins

PISLARU GH ADRIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9 Economie 10 experimentat Reusit

PISLARU I. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

PISLARU N.G. DIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PITA P ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

PITICARU F EUSEBIU FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PIVNICERU G ROBERT-IONUT

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

PLAEASU N FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

PLAIASU C CRINA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.95 Logica si argumentare 9.05 nivel mediu Reusit

PLAIASU D ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.7 experimentat Respins

PLAPAMARU A MARIA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PLAPANA C DANIEL-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 3.3 avansat Respins

PLAPANA F GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.7 experimentat Respins

PLATICA C RAZVAN-TEODOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

PLAVAN V. MIRELA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9 experimentat Reusit

PLESCOIANU NASTASE D CARMEN FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

PLESEA C ALIN NARCIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 1.9 avansat Respins

PLESOIANU N ALIN IONUT

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

PLESOIU P COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 7.2 experimentat Reusit

PLESOIU T DRAGOS EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

PLETEA I. AURELIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

PLOSCARU J SORINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

PLUGARU C IONUT BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

PODAREANU V PETRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 9.4 experimentat Reusit

PODARU GH. MARINA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

PODEANU M. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PODEANU V LORENA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 7.85 avansat Reusit

PODOSU GH. VASILE-RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 6.8 avansat Reusit

PODOSU I ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.75 avansat Reusit

PODOSU I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.1 avansat Reusit

PODOSU I MARIUS-VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

PODOSU V. ELENA-CORNELIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.55 experimentat Reusit

POENARIU C.I. OANA - LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

POENARU F ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

POGONARU N PETRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

POPA A IULIAN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.8 incepator Reusit

POPA A VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.8 avansat Respins

POPA A.ST CATALIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

POPA C BOGDAN-ION

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

POPA C ELENA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.9 avansat Reusit

POPA C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

POPA C IONELIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza N/p Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu N/p

POPA C. EMILIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

POPA C. IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8 experimentat Reusit

POPA C. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.45 avansat Reusit

POPA D CRISTINA ALINA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.9 incepator Reusit

POPA D DENISA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

POPA D OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

POPA D VASILE

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

POPA D. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 8.8 avansat Reusit

POPA D. SORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

POPA F DAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.6 incepator Respins

POPA F. COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 5.9 experimentat Reusit

POPA G DENISA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.55 experimentat Reusit

POPA G ION

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPA G NICOLAE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

POPA GH IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

POPA GH. MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

POPA I ALECSANDRU-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.85 avansat Respins

POPA I ANDREI-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.6 experimentat Respins

POPA I ELENA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8 experimentat Reusit

POPA I GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2 nivel mediu Respins

POPA I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

POPA L ADELINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.65 experimentat Reusit

POPA M. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.9 avansat Reusit

POPA M. VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

POPA N CRISTIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPA N FLORENTINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

POPA N. ELIANA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPA S ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

POPA S. DORINELA-CONSTANTA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.8 avansat Reusit

POPA T CATALINA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

POPA T DRAGOS-VASILICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

POPA V MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

POPA V. COSMIN - NICUSOR

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

POPA V.L. ANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

POPESCU A ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPESCU A AURICA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Reusit

POPESCU A DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.95 Filosofie 10 experimentat Reusit

POPESCU A OANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola A2-B1-A2-B1-A2 Istorie 8.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

POPESCU C VALERIU LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

POPESCU C.I. CARMEN-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

POPESCU C.R. OANA LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

POPESCU G IONELA NARCISA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

POPESCU GH NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

POPESCU GH. DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

POPESCU I ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Logica si argumentare 6.85 experimentat Reusit

POPESCU I FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

POPESCU I NICOLAE DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

POPESCU N MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 8.1 avansat Reusit

POPESCU N RODICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

POPESCU O.C. LAVINIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

POPESCU P GEORGIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

POPESCU P RAZVAN STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

POPESCU ST ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

POPESCU V STEFAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

POPESCU V. MADALINA - ROXANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

POPESCU V.D IOANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

POPINA I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

POPINA I RAMONA-NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Psihologie 7.25 experimentat Reusit

POPINA N LIVIA-FLORENTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

POPULEANU A. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 9.05 Fizica 8.3 experimentat Reusit

PORCEANU C CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

POROJAN A. ALEXANDRA - ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.5 avansat Reusit

PORUMB G. RALUCA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.05 avansat Reusit

PORUMB I. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PORUMB N BERENICE

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

PORUMB N EUNICE

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

PORUMB S AURA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 6 experimentat Reusit

PORUMBOIU L LUCIAN-FLORIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

POSEA C CIPRIAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

POSEA D GEORGIANA-PETRONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.9 avansat Reusit

POSEA N MIREL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

POSEA V.D ELENA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6 avansat Respins

POSELT V.R. SIDONELA - VALENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

POSESCU I CIPRIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

POSTOLACHE D ALEXANDRU BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 7 experimentat Reusit

POSTOLACHE F IONUT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7 avansat Respins

POSTOLACHE V RALUCA FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.3 experimentat Reusit

POSTOLACHE V.M. ELENA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9 experimentat Reusit

POTCOAVA GR RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

POTEC R ELENA-VICTORITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

POTECA V GEORGE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 7.3 nivel mediu N/p

POTERASU DINU G MARIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Reusit

POTIRNICHE D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

POTOP I ROXANA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PRAHOVEANU I. IRINA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

PRECOP T. DENIS - SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

PRECUP V ANDREEA-STEFANIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PREDA A CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

PREDA GH LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PREDA GH MIRELA-GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PREDA GH PETRE DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 8 avansat Reusit

PREDA I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PREDA I CRISTINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 6 experimentat Respins

PREDA I ELENA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.45 experimentat Reusit

PREDA I IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

PREDA I. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PREDA M DANIEL-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PREDA M ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

PREDA N IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.5 avansat Respins

PREDA N MADALINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PREDA N.G OANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

PREDA STANCU I MIRELA GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

PREDA V COSMIN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3 Limba engleza Matematica T2 5.35 Fizica 6 nivel mediu Respins

PREDESCU D GHEORGHE GABRIEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

PREDOIU C. MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

PREDOIU G BOGDAN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Reusit

PREDULESCU V MONICA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 6.2 experimentat Reusit

PREFIT C ANDREEA LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

PRESMEREANU G CRISTINA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

PRILIPCIANU M ELENA-LUIZA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PROSCAN M DRAGOS GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

PRUNDEA G CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

PRUTEANU P FLORIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

PUIA M. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

PUIU M CATALIN GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.55 avansat Reusit

PUIU M OANA VIORELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PUIU N. MARIUS

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-A2--A1 Istorie 5 Geografie 6.65 experimentat Respins

PUIU T GABRIEL

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-A1- Istorie 5.9 Geografie 6.55 experimentat Respins

PUIU V MARIUS ZAMFIREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

PUIU V MIHAI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PUIU V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

PUNGA V. DENISA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PURCAREA C GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 2.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

PURCAREATA G. SILVIU - IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

PURCEA G. ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

PURICE F. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PURICE P. BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.7 Geografie 9 avansat Reusit

PURNAVEL I. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

PURNAVEL V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PUSCASU V. IOANA CORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.05 avansat Reusit

PUTINICA N ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

RACATEJ A MIHAI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

RACOREANU V COSMIN LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 7.9 experimentat Reusit

RADA I FLORIN-IULIAN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

RADOSLAV C. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

RADU A ILIE-IULIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.45 experimentat Reusit

RADU A IULIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu N/p

RADU C CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADU C IOAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

RADU D FLORINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

RADU E DANIELA-FANICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RADU F ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

RADU F CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3 nivel mediu Respins

RADU F IONUT-EMANOEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

RADU G ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.05 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

RADU GHE ION VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

RADU I CRISTINA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.5 avansat Reusit

RADU I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

RADU I MIHAELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

RADU I MIHAI FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

RADU I ROMICA ANDREI

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.2 incepator Respins

RADU I SIMONA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

RADU IV GINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 6.9 experimentat Reusit

RADU M MARIUS CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 1.3 avansat Respins

RADU M VALENTIN ROBERT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

RADU N VASILE-GINEL

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

RADU N. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.65 experimentat Reusit

RADU P. GEORGIANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

RADU R ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1- Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

RADU S ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RADU S GEORGIAN NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

RADU S MIHAI-LEONARD

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

RADU V ELENA ADELINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

RADU V ELENA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.8 experimentat Respins

RADU V FLOAREA GABI

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

RADU V GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.85 experimentat Reusit

RADUCAN GH MARIANA AMALIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.5 avansat Respins

RADUCAN M MARIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Istorie 6.6 Geografie 8.2 incepator N/p

RADUCAN M. ANCA-DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

RADUCANU G MARIUS COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

RADUCANU I GEORGE COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RADUCU C FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 6.2 experimentat Reusit

RADUCU M. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

RADUCU V RAZVAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 5 avansat Respins

RADULEA I MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

RADULESCU A CATALIN-SILVIU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

RADULESCU C ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza Matematica T2 6.4 Geografie 5.25 nivel mediu Reusit

RADULESCU C VIORICA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

RADULESCU GH ADRIAN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

RADULESCU GH ELENA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

RADULESCU I. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza Istorie 6.95 Sociologie 6.7 experimentat Reusit

RADULESCU I.I. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

RADULESCU J MIHAI-ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.85 avansat Respins

RADULESCU N.G. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

RADULESCU P ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 7.55 experimentat Reusit

RADUTA I IULIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

RAGHINA A LAURA CRISTINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

RAGHINA I. SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

RAGHINA S. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

RAICAN D AIDA ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

RAICAN M CARMEN MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

RAICAN R.C ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

RAICAN V. DANIELA-ANDRUTA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

RAICIU GH MIRABELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.1 experimentat Respins

RAILEANU C FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.3 Geografie 5.3 avansat Reusit

RAILEANU GH. MADALIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.2 experimentat Respins

RAILEANU I ELENA ADRIANA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

RAILEANU I VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

RAILEANU I VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

RAILEANU I VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

RAILEANU P. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.25 avansat Reusit

RAILEANU P. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

RAILEANU S FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

RAILEANU S. SIMONA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Fizica 7.9 experimentat Reusit

RAILEANU ST. ANDREI SORIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

RAILEANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

RALEA C GEORGIAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 7.6 experimentat Reusit

RALEA G RADU IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.05 experimentat Reusit

RANETE R DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

RAPAN I.F. VIORICA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

RAPAN N ADA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

RAPEANU I. RAMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.75 experimentat Reusit

RAPEANU M PETRUSI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

RAPITEANU G GEORGIANA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.55 experimentat Respins

RAPITEANU G. VIOREL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

RAPITEANU I FLORIN CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.35 avansat Respins

RAPITEANU I MIHAITA VALI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 5.75 avansat Respins

RAPITEANU I. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.55 experimentat Reusit

RASCOL D. BOGDAN - IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

RASCU G COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza N/p Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat N/p

RATEANU V. VIOLETA - TANIEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

RAUREANU I FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

RAUREANU RUSEN D SAFTA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

REGHINA LACUSTA D RODICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

REGHINA M RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

RENCIU R. RAZVAN - MADALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

RENTEA S IONUT SEBASTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza N/p Istorie 5.05 Geografie 5.05 nivel mediu N/p

RICIU M ALINA-IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

RIMBET C MARINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

RIMNICEANU C RENATA ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

RIMNICEANU I. ALEXANDRA-CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RINCIOG I JOHANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

RIPEANU D ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

RIPEANU N FLORIAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

RIPESCU ST CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

RIZEA P. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ROBE I. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ROGOZ A MARIAN-REMUS

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.15 experimentat Respins

ROGOZ P ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ROGOZ ST AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.1 experimentat Respins

ROMAN C TATIANA CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

ROMAN C.V. CONSTANTIN-ROBERT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ROMAN D ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

ROMAN D ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ROMAN G CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROMAN G NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8 experimentat Reusit

ROMAN GHE ANAMARIA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

ROMAN I GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ROMAN I.L. VIRGINICA - SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

ROMAN M CONSTANTINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ROMAN N. SORINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ROMAN S MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.2 avansat Respins

ROMAN V.M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9 experimentat Reusit

ROMAN V.M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.55 experimentat Reusit

ROMANINE A ALEXANDRU-RAZVAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1- Istorie 6.45 Geografie 6.7 avansat Reusit

ROMANINE A ROXANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.7 avansat Reusit

ROSCA A LENUTA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.25 avansat Respins

ROSCA D. MIHAITA-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

ROSCA D.D. CLAUDIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

ROSCA E LARISA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ROSCA I DRAGOS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.25 experimentat Reusit

ROSCA L ELENA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ROSCA L. MIRELA - CATALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ROSCA M.F. OCTAVIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7 experimentat Reusit

ROSIANU T ANDRA-ELENA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ROSIORU I GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ROSIORU I RELU LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

ROSIORU M LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ROSU C GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

ROSU C IULIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

ROSU G. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8 experimentat Reusit

ROSU I ADRIAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ROSU I STELIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

ROSU I.B. IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

ROSU L. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

ROSU M DANUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ROSU N ADELINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

ROSU N.M. MADALINA IULIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

ROSU S IONEL FERNANDO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

ROSU S. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

ROSU ST RADIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ROTARESCU I FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ROTARU M DUMITRU EMIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.85 incepator Respins

ROTARU N EDUARD-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

RUCAREANU T. NUTA - IONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1--A1 Istorie 6.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

RUGINA L ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

RUJAN C DUMITRU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

RUPTUREANU A ANDREI-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 9 experimentat Reusit

RUPTUREANU G ELENA-LARISA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

RUPTUREANU N FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.2 avansat Respins

RUSEN C DANUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

RUSEN I ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 6.4 experimentat Respins

RUSEN M ANDREI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.85 avansat Respins

RUSEN M VIORELA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

RUSEN N GEORGE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

RUSEN V CORINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RUSEN V GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RUSEN V LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

RUSEN V PETRE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 6.1 avansat Respins

RUSIN I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

RUSINESCU G ANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.1 avansat Reusit

RUSINOIU P. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

RUSIU I ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 8.15 experimentat Reusit

RUSOIU C ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

RUSOIU D IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

RUSU A ALEXANDRU MARIUS

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7 experimentat Reusit

RUSU A MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

RUSU C.C ADRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

RUSU G LAURENTIU-MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

RUSU G SILVIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 6.5 Fizica 8.2 experimentat Reusit

RUSU G. ALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

RUSU I ALINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.25 avansat Reusit

RUSU M GEORGE - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

RUSU N MARIA-IZABELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.9 avansat Reusit

RUSU N. ALICE-AURA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 7.95 experimentat Reusit

RUSU R. RALUCA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Filosofie 8.35 experimentat Reusit

RUSU S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

RUSU S IONELA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

SABUC GILMEANU C GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

SACUIU A CRISTINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

SACUIU GHE CATALIN GEORGIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

SACUIU I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.15 experimentat Reusit

SAFTOIU D.V. IONUT ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 4 avansat Respins

SAFTOIU GH CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

SAFTOIU M IONELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

SAFTOIU N. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Economie 9.15 experimentat Reusit

SALAJAN S ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 7.5 experimentat Reusit

SALVARI C CRENGUTA LOREDANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.3 incepator Respins

SAMAREANU V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

SAMOILA I MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.15 experimentat Reusit

SAMOILA MUSTATA C IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

SANDA N MARIANA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SANDRU ST. GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

SANDU A. IONUT - ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

SANDU A.P. IOANA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.8 avansat Reusit

SANDU C BOGDAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SANDU C NICOLAE LIVIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

SANDU C. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SANDU C.M OANA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9 experimentat Reusit

SANDU D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 5.75 experimentat Respins

SANDU D RAZVAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Fizica 8.5 experimentat Reusit

SANDU LAZAR A IONELA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

SANDU M CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.25 avansat Reusit

SANDU M LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.45 experimentat Reusit

SANDU R DANIEL-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

SANDULESCU L.V. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

SANDULESCU L.V. CATALINA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 5 experimentat Respins

SAPUNARU C ANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

SAPUNARU I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

SARARU D SIMONA SIMINICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

SARARU GH GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

SARARU P ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.4 avansat Reusit

SARBU N.C. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

SARIS GH DAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 9 Economie 9.4 experimentat Reusit

SAVA C SILVIA-FLORENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

SAVA C. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza Matematica T2 9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

SAVA D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.25 incepator Respins

SAVA D ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SAVA E RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 6.3 experimentat Respins

SAVA FN CORNEL IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 7.15 experimentat Reusit

SAVA G IOANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

SAVA G MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SAVA GH MIHALACHE

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.4 experimentat Reusit

SAVA I ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.85 avansat Reusit

SAVA L. CAMELIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 5.7 experimentat Reusit

SAVA L. FLORINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SAVA M ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SAVA N ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

SAVA ST ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

SAVA V. VALENTINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 6.35 avansat Reusit

SAVGA S. CRISTINA-TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

SAVU A LOREDANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

SAVU V. FLORINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SBARCEA C ANCUTA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 7.05 avansat Reusit

SBIRNAU R MARIUS-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

SBURLAN A. GEORGE-LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.4 experimentat Reusit

SBURLAN D OVIDIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

SCARLAT C.S CATALIN VIOREL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3 nivel mediu Respins

SCARLAT H CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.1 avansat Respins

SCARLAT V. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

SCHIOPU C CRISTINA-IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.55 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

SCHIOPU C DIANA-MARILENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 6.75 experimentat Reusit

SCHIOPU C ELENA-OANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

SCHIOPU M. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.4 avansat Reusit

SCHVARTZ S ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

SCINTEE I ANA-MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

SCINTEI V CLAUDIU NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

SCORUS I. SMARANDITA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SCORUS S IONUT RAZVAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

SCUTARU C IOANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 10 experimentat Reusit

SECELEANU C. ADINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

SECELEANU D DOINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

SECIU C ANDREEA VALENTINA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

SECU G IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.85 experimentat Reusit

SECUIU G ELENA-LAURA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.45 Fizica 7.6 avansat Reusit

SEICARU N NICOLAE-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3 avansat Respins

SEICARU ST. LAURA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SELARU G. ANTONIA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

SEMIAN G IONELA AURELIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

SENCHIU N IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

SERAFIM I. ADINA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

SERB F.N. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

SERB T ION GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

SERBAN A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Economie 10 experimentat Reusit

SERBAN A. CRISTINA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.05 experimentat Reusit

SERBAN A.M. IOANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

SERBAN B LUCIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

SERBAN D VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica N/p nivel mediu N/p

SERBAN G CASINEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 8 avansat Respins

SERBAN G CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

SERBAN G IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SERBAN GH DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SERBAN GHE STEFANITA CATRINEL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

SERBAN I ALINA-FLORENTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

SERBAN I FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.35 experimentat Reusit

SERBAN I. DIANA -NICOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

SERBAN M LAVINIA ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

SERBAN M STELUTA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

SERBAN M. IRINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SERBAN N ANISOARA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MONAHAL MANASTIREA RATESTI COMUNA BERCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A1--B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

SERBAN N CORNEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

SERBAN N DANUTA ADITA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.1 experimentat Respins

SERBAN N LEONARD

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

SERBAN N MIHAELA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.5 avansat Reusit

SERBAN V BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SERBANICA C ALEXANDRA MINODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

SERBANOIU I. OANA - AURELIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

SERBANOIU V AMELIA-MANUELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

SERBU D IONUT

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

SERBU F ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

SERBU L.D. VLAD - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

SERCAIANU I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

SERDIN D IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

SIBIESCU A MARIAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

SIGACIU V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

SILIVASTRU G FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

SILVESTRU I MARIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

SIMION C OANA-STEFANIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 8.35 avansat Reusit

SIMION D LAURENTIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SIMION G VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

SIMION G. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.2 avansat Reusit

SIMION GH. ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SIMION I GINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.5 experimentat Respins

SIMION I. GEORGIANA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

SIMION N VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

SIMION POPA V MONICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SIMION R CORINA-NELUTA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

SIMION R IONUT MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7 experimentat Respins

SIMION S IRINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

SIMION ST LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SIMION V MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat N/p

SIMION V. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

SIMOC G. ANA-MARIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 avansat Reusit

SINTION N STEFANITA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.8 avansat Respins

SIRBIE V. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

SIRBU C DANIELA PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

SIRBU M MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

SIRBU V AUREL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

SLABU A GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SLABU A MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

SLATE V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SLAVASTON I ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

SLAVASTON M VIOLETA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

SMADU B.M. LAURENTIU-ANDREAS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SMEU M ALINA GEANINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

SOACA A MARIANA-DANIELA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6 Geografie 7.1 incepator Reusit

SOARE D ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

SOARE GH. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

SOARE I. DAN - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5.65 Fizica 2.55 experimentat Respins

SOARE M. ADRIAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

SOARE N RALUCA IOANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SOARE V. CATALINA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SOCOL C. ALINA - SANDINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

SOCOL I GEORGEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

SOFRON A. ROBERT-COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 experimentat Respins

SOHAN M ARSINEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-- Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

SOIMARU D. ALINA-LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SOIMARU G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

SOIMARU V ADRIAN-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 avansat Respins

SOLDAN A DENISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SOLEA C DANIELA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

SOMOIAG V LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

SON D. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.65 Geografie 9 experimentat Reusit

SONEA P STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.75 avansat Respins

SONTICA C IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SONTICA C. DELIA - MIRUNA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

SORA N ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SORESCU C. RAZVAN - LIVIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Fizica 3.55 experimentat Respins

SORESCU V VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SPATARU GH GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.35 avansat Respins

SPATARU S IONUT CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

SPINU I MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.2 avansat Reusit

SPINU N. MADALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

SPIRACHE C IONELIA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SPIRIDON I CRISTINA ROZALIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.8 experimentat Reusit

SPIRIDON N VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

STALPEANU A COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

STAMATE A. IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

STAMATE V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

STAN A GABRIELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

STAN A IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.7 avansat Respins

STAN A.F. RAZVAN - GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

STAN C BOGDAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STAN C MEDEEA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

STAN D DAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

STAN D FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

STAN E.G. RARES-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

STAN FL VALENTIN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

STAN G LAURENTIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

STAN GH ZOICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

STAN I DOREL-ALIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.55 Fizica 7.6 experimentat Reusit

STAN M. ION-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

STAN N VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

STAN N. IONELA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STAN N. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

STAN P ELENA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

STAN P STELUTA-IULIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

STAN PIRNOG I MARIA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

STANCIU BURLACU I ROXANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

STANCIU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 experimentat Respins

STANCIU C MIHAIL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

STANCIU C PETRONELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STANCIU C. CRISTINA - PETRONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

STANCIU D MADALINA-VASILICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 4.2 avansat Respins

STANCIU F COSTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

STANCIU F. BOGDAN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 5.9 experimentat Reusit

STANCIU F.M. IONUT-VLAD

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2--A2-- Istorie 5.8 Geografie 7 nivel mediu Reusit

STANCIU GH DENISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.75 Economie 7.65 experimentat Reusit

STANCIU GH EMIL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

STANCIU H MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 2.45 experimentat Respins

STANCIU I CECILIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

STANCIU I MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

STANCIU I. ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.6 avansat Respins

STANCIU I. GABRIEL-VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

STANCIU L.F. CORINA MARILENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

STANCIU M GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

STANCIU M ZAMFIR MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 5.55 experimentat Reusit

STANCIU M. MARIA-AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8 experimentat Reusit

STANCIU M. MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STANCIU N DAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STANCIU N PUSA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

STANCIU N. CRISTINA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

STANCIU P ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

STANCIU R ROMEO CRISTINEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

STANCIU S BADIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

STANCIU S. STEFANITA - FLORINEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

STANCIU V. DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 avansat Reusit

STANCU A. ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Psihologie 9.35 experimentat Reusit

STANCU G COSMIN MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

STANCU GH ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Economie 5.55 experimentat Respins

STANCU I. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

STANCU L GEORGEL

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 8.15 avansat Respins

STANCU N DANIEL ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

STANCU N MADALINA-ROXANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 9 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

STANCU P RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

STANESCU BELU G MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

STANESCU I EDUARD-STEFAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

STANESCU I ION-MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STANESCU S SANDICA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 7.2 Limba engleza Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Reusit

STANGA D RAZVAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANICA C DORIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

STANICA M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel II 6.05 experimentat Respins

STANICA S ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

STANICA V FLORIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

STANILA C LIVIU IRINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

STANILA MOACA G BEATRICE-VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

STANILA R ALIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

STANILOIU I ELENA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

STANOJEVIC N. RAMONA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

STARUIALA G MIHAIL

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.45 avansat Respins

STATE G DAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

STATE T. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.9 experimentat Reusit

STEFAN A ANDREI CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.45 avansat Respins

STEFAN A. EMILIA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.7 experimentat Reusit

STEFAN C. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

STEFAN G. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 6.95 experimentat Reusit

STEFAN G. IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

STEFAN GH. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

STEFAN I GEORGIAN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STEFAN I VASILICA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STEFAN I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Istorie 7.95 Economie 8.35 experimentat Reusit

STEFAN I. GABRIELA - FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

STEFAN I. MADALINA - ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.1 experimentat Respins

STEFAN M ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

STEFAN M AURA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

STEFAN M FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

STEFAN MADULAREA G FIRUTA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

STEFAN N MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

STEFAN V DANIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 7 nivel mediu Respins

STEFANESCU I IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEFANESCU M.F. LIVIU - GENTINEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

STEFANESCU N PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEFANESCU P BOGDAN IULIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.05 avansat Respins

STEFANESCU R GEORGIANA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

STEFANICA R IONUT COSMIN

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu N/p

STEFANOIU N IOANA VALENTINA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

STEFU C. ADRIAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

STEFU V DENISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

STEMATE I MIHAELA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STEMATE M MIRELA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

STEMATE ST. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STERE E IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STERE N ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.2 avansat Respins

STEREA P CRISTINA ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

STEREA S. ANDREEA EMILIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

STERIAN G FLORINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 8.3 incepator Respins

STERIAN M ALIN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

STERIAN S ELENA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STERIAN V. VERONICA-MONA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

STILPEANU P AURELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

STINGA GH MIHAELA-FLORENTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.25 Fizica 4 experimentat Respins

STINGA N GEORGE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

STIRBU I. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

STIRBU P PAUL ADINAUR

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 6.5 experimentat Reusit

STOENESCU C. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.6 experimentat Respins

STOIAN G MARIA IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

STOIAN I COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 experimentat Respins

STOIAN I PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

STOIAN I. ALINA - ROXANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.1 experimentat Respins

STOIAN I.C. ANGELA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

STOIAN L MIREL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie N/p nivel mediu N/p

STOIAN M MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Reusit

STOIAN N SORINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 9.4 experimentat Reusit

STOIAN N. IOANA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

STOIAN P DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.3 avansat N/p

STOIAN R FLORENTIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

STOIAN V. STEFANIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

STOICA A ALISA ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

STOICA C FLORIN-DENIS

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

STOICA C MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 5.9 Fizica 6.25 avansat Reusit

STOICA C. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STOICA D.M. RAMONA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.9 experimentat Respins

STOICA E. GABRIELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8 experimentat Reusit

STOICA G CONSTANTIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 2.2 avansat Respins

STOICA G MIHAI-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

STOICA G. RAZVAN - COSTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 8.75 avansat Reusit

STOICA GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STOICA GH GEORGE IULIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

STOICA GH MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6 experimentat Reusit

STOICA GH MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

STOICA I ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

STOICA I GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

STOICA I ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

STOICA I MIHAELA ZOICA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 10 experimentat Reusit

STOICA I NICOLAE-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STOICA I. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

STOICA M COZMIN-IOAN

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6 nivel mediu Respins

STOICA M ELISABET FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

STOICA M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.7 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

STOICA N. MIRUNA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza Istorie 7.8 Sociologie 7.9 experimentat Reusit

STOICA P GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8 experimentat Reusit

STOICA PETRACHE N MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

STOICA R. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 experimentat Reusit

STOICA S GEORGIANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

STOICA S. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

STOICA T DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

STOICA V CRISTIAN PAUL

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

STOICA V GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

STOICESCU M. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

STOICHECIU C COSMIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

STRATULAT TIMBOI C MIHAELA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

STRAUA S DUMITRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

STRECHIE I MARIAN GHEORGHE

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu N/p

STREZEA ION N GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

STRIMBEI T. CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

STROE A.V. NICOLAE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

STROE C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Respins

STROE D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

STROE F ANDREI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

STROE G DORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

STROE I ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

STROE L AVRAM ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

STROE L ION ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

STROE L IONELA GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

STROE M MIHAI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9 experimentat Reusit

STROE M. MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.2 avansat Reusit

STROE N IONUT COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.55 experimentat Reusit

STROE T ANDREEA

    LICEUL BECENI COMUNA BECENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

STROE T. ANDREEA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

STROE V ALIN-NICUSOR

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

STROE V LUANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.8 avansat Respins

STROE V ROXANA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

STROESCU V ALINA-SORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

STRUTU E. GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

STUPARIU L.S IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Economie 8.85 experimentat Reusit

STUPARU C FLORENTINA-ADRIANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.8 avansat Reusit

STUPARU C RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STUPARU I VASILE-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 7.15 Limba engleza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

STURZU G GEORGE-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.3 experimentat Respins

SUDITU V ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6 experimentat Reusit

SULIMAN T. LIVIU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

SULTAN N TIBERIU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 10 experimentat Reusit

SURDEANU R SILVIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

SUSNEA V ANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

SUSU G LUCIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.5 avansat Respins

SUTU D. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

TABACARU M MIHAELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

TABACARU MIHAI V VALERIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

TABARA C IULIANA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

TABLET A ANCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

TACHE C ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.7 avansat Respins

TACHE C ELENA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

TACHE N MARIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

TALABA I ANISOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

TALABA I NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

TANASE A. VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 avansat Reusit

TANASE C ION

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Respins

TANASE C MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 experimentat Respins

TANASE C MIHAI CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TANASE C. ALISA -LOREDANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

TANASE G ANA-MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Psihologie 6.75 experimentat Reusit

TANASE G ELENA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

TANASE GH MARIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

TANASE GUTA R CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

TANASE I. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.55 Fizica 7.6 experimentat Reusit

TANASE I. IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TANASE I. VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TANASE M CRISTINA TALIDA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

TANASE N ALIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

TANASE N VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

TANASE STEFANESCU G MARCELA-OTILIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

TANASE T. CARMEN-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Sociologie 7.55 experimentat Reusit

TANASESCU A CONSTANTIN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza N/p Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 N/p N/p

TANASESCU C NELU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

TANASESCU S CONSTANTIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TANASESCU V IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.9 experimentat Respins

TANASOIU I IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

TANDARA I LOUIS ECATERINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

TANTU I CATALIN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 3.1 Limba franceza Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

TAPALOAGA V. MARIANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TAPOR S DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

TARAGRADEANU V.N. ALISA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 avansat Respins

TARAN L ISABELA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.25 Geografie 5.6 experimentat Reusit

TARAU D GABRIEL TONI

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

TARAU I. COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

TARAU L IOANA-ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

TARAU M.M. FLORIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 3.7 avansat Respins

TARAU V DENISA LUIZA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 7.55 avansat Reusit

TARCOCI I. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.35 N/p

TARNAVSCHI M CRINA MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8 avansat Reusit

TARNAVSCHI M. RALUCA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 4.4 Geografie 7 avansat Respins

TATAN L EMA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

TATARU M MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

TATARU M. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TATOMIR G. GEANINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

TATU I MARIA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.5 experimentat Respins

TATU L CATALIN COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

TATU V CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

TATULA M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

TATULESCU N IULIAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 9.5 experimentat Reusit

TECU I ANDREEA IOANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TECU M GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

TEIS D. DIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

TEIS G ALINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 6 experimentat Reusit

TELEHOI I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

TEMELIE M EUGEN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TEODORESCU I ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

TEODORESCU N IONUT IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

TEODORESCU V RAMONA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Psihologie 6.35 avansat Reusit

TEODORU N. GHEORGHE DANIEL

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

TEOHARI G VLAD MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

TEUSANU D ANDREI-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

TIBOACA G DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

TICARAU R. GEORGIANA-DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9 experimentat Reusit

TICLEANU N CLAUDIA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

TIGANUS V.C MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

TIGAU N IULIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

TIGITA N MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

TIMAR ST. MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

TINCA P CRENGUTA ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

TINTA M ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TIRCA C. TIBERIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TIRCA GHE ELENA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

TIRCA M. CLAUDIU AURAS

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TIRCAVU P. RALUCA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TIRCHILA I NINA-SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

TIRCICI G. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TIRCICI ST CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 10 experimentat Reusit

TIRCOLEA AL. DANIELA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

TIRIZICA V GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

TITU M. BOGDAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TOADER A. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

TOADER C CASIAN

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

TOADER D MARIA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

TOADER G ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TOADER G CRISTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

TOADER G VICTOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

TOADER G. ROXANA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 9.1 Economie 7.85 experimentat Reusit

TOADER I GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

TOADER I. BEATRICE ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.95 experimentat Reusit

TOADER N LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

TOADER O. ADRIAN-LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

TOADER R. MARINELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

TOADER T. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza Istorie 8.1 Sociologie 6.45 experimentat Reusit

TOBOLCEA M IONELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

TOBOS I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

TOEA G. AURELIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

TOGAN V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

TOMA A GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 5.75 avansat Respins

TOMA B COSMIN LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

TOMA C DUMITRU-MITEL

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.7 avansat Reusit

TOMA C MADALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.8 experimentat Respins

TOMA C MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

TOMA C SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.9 experimentat Respins

TOMA C. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

TOMA D CONSTANTIN-ADELIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

TOMA D. ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

TOMA GH. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

TOMA I ANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

TOMA I ELENA MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Istorie 7.4 Geografie 8 nivel mediu Reusit

TOMA IONITA R CARMEN-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

TOMA L REMUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

TOMA MIHAI V ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

TOMA N GEANINA-IULIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TOMA S VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

TOMA S VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

TOMA V HONORINA IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 10 avansat Reusit

TOPANA M.V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

TOPANA T. GIORGIANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

TOPEA S SILVIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

TORCARU I IONICI NELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 experimentat Respins

TOROK A MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 1.9 avansat Respins

TRANDAFIR N ION MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TRASNEA D. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.9 experimentat Reusit

TRENTEA C DELIA BEATRICE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

TRESTIANU G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

TRESTIANU I OPRINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

TRIF GH VIOREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

TRIFAN A ANDREIA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

TRIFU C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 6.35 experimentat Reusit

TRONARU F. CRISTIAN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

TUCA C.R. REBECA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.5 avansat Reusit

TUDOR A ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 5.95 avansat Reusit

TUDOR A ROXANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

TUDOR C ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

TUDOR C MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.7 avansat Reusit

TUDOR C NINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TUDOR C RAZVAN-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Istorie 5 Geografie 6.1 incepator Respins

TUDOR C. IONUT-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 10 experimentat Reusit

TUDOR COMAN P GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

TUDOR D ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

TUDOR F ELENA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

TUDOR GH. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

TUDOR I. MADALINA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TUDOR M ADRIANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.2 experimentat Respins

TUDOR M BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

TUDOR M. ALINA - MARILENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.6 avansat Reusit

TUDOR PETRE T NICOLETA-SILVIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Fizica N/p nivel mediu N/p

TUDOR T. IONELIA - RAMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

TUDOR T. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

TUDOR V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

TUDOR V STEFAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TUDOR V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.8 experimentat Reusit

TUDOR V. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TUDORACHE C. ADELINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TUDORACHE C. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.65 Logica si argumentare 8.95 avansat Reusit

TUDORACHE F ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TUDORACHE I GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TUDORACHE M LAURA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

TUDORACHE M. MIRELA - SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

TUDORACHE P ALEXANDRU-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TUDORANCEA L. CRISTINA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 4 Geografie 8.85 avansat Respins

TUDORANCEA N ANDREEA LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

TUDORANCEA N VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

TUDORANCEA P RAUL DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.65 Fizica 2.05 avansat Respins

TUDOSE A LAURA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 9.3 avansat Reusit

TUDOSE B.G ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

TUDOSE G ADELINA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

TUDOSE G IULIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

TUDOSE G LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

TUDOSE GH CARMEN-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

TUDOSE GH MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

TUDOSE LUPU N MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

TUDOSE N GINA VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

TUDOSE P. IOANA - SIMINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

TUDOSE V. BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 6.65 experimentat Reusit

TUFA V.L. VALENTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.95 experimentat Respins

TUFANOIU I NICOLAE MELUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

TUGUI D. ADRIAN-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

TUGUIU D IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.75 experimentat Reusit

TULIN V ANDRA IOANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

TURBIA M MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TURCITU R. ANTONIA-ALICE

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

TURCU C PETRICA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

TURCU T. ELENA-SAVARENA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TURCU V.I. LAURENTIU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 9.5 experimentat Reusit

TUREA M GIGEL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

TUREAC V ANDREEA OANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

TURLOIU V ALINA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TUTOIU V COSTEL

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

TUTUI O. AURA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

TUTUI S VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza N/p Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat N/p

TUTULAN A VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

TUTULAN T IONUT-MADALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CHESARIE EPISCOPUL BUZAU Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

UDATEANU S CRISTIAN-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

UDATEANU ST MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

UDATU D MARIA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

UDREA C ION

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

UDREA C. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.35 experimentat Reusit

UDREA G ANISOARA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

UDREA I GEORGIANA AMALIA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

UDREA I SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

UDREA I STEFANIA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

UDREA M ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

UDREA O ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.95 experimentat Reusit

UDREA S. FLORIN-STEFANITA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

UDREA V CLAUDIA-IONELA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.65 avansat Reusit

UNGUREANU A ANCA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

UNGUREANU C ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

UNGUREANU C IONICA ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

UNGUREANU C RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

UNGUREANU C. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 5.45 experimentat Reusit

UNGUREANU D PAUL-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2 avansat Respins

UNGUREANU F FLORINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

UNGUREANU G ALINA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

UNGUREANU G ANDREEA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

UNGUREANU G BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.95 Fizica 6.5 avansat Reusit

UNGUREANU I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

UNGUREANU I. CRISTINA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 6.25 experimentat Reusit

UNGUREANU L BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

UNGUREANU M VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.5 experimentat Respins

UNGUREANU M.M. ADRIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 3 incepator Respins

UNGUREANU O BOGDAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5 avansat Respins

UNGUREANU R ALEXANDRU-IONEL

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 9 experimentat Reusit

UNGUREANU SA ALEXANDRU MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ELINA MATEI BASARAB RIMNICU SARAT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8 experimentat Reusit

UNGUREANU T. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

UNGUREANU V ALEXANDRU IOAN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

UNGUREANU V CONSTANTIN-DRAGOS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Istorie N/p Geografie 8 N/p N/p

UNTEA D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

UNTEA I MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.15 experimentat Reusit

UNTEA V OANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

URLOI D. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.15 experimentat Reusit

URSACHE D CRINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

URSE V ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie 7.45 Geografie 5.65 avansat Reusit

URSE-LUNGU T CLAUDIU

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

URSEA T CRISTINEL VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica N/p avansat N/p

URSICA I. PAULA - NICOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

URSU C RADU

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 10 experimentat Reusit

URSU C. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC POGOANELE ORAS POGOANELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

URSU GH DRAGOS FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 6.25 experimentat Reusit

URSU I. RALUCA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 6.25 avansat Reusit

URSU M GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

URSU S VADIM DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

URUC C. LARISA CATALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

USURELU N ALINA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

UZUM T MIHAI ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.7 incepator Respins

UZUN V.G. MIHAI CATALIN

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 8.85 experimentat Reusit

VACARU N ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.35 incepator Respins

VADUVA C ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

VADUVA C SPERANTA LIANA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

VADUVA C. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.45 experimentat Reusit

VADUVA D ALINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

VADUVA G GENICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

VADUVA N AURAS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 5.25 avansat Respins

VADUVA P MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

VALCU V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

VAMANU F LOREDANA

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

VAN D ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

VARLAN M MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

VARTEJ I LUCIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VARVARUC D ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 3 nivel mediu Respins

VASCAN I. LIVIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.4 avansat Reusit

VASII S CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNIC NEHOIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

VASILACHE R. ROXANA - ALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.1 avansat Reusit

VASILE C DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

VASILE D.D. COSMIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

VASILE G AURA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 7 experimentat Reusit

VASILE G IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

VASILE G. GINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.7 avansat Reusit

VASILE G. RUXANDA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 5.45 experimentat Respins

VASILE GH CONSTANTIN-SANDEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

VASILE GH MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.05 experimentat Respins

VASILE I CIPRIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

VASILE I VIOREL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

VASILE I. ALEXANDRA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

VASILE ISPAS I CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

VASILE M. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.15 Sociologie 7.1 experimentat Reusit

VASILE N CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GRIGORE C. MOISIL BUZAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

VASILE N MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL RM.SARAT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

VASILE N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

VASILE N NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

VASILE N. VALERIU-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.4 experimentat Reusit

VASILE P. RAZVAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Psihologie 6.25 experimentat Reusit

VASILE S. MARIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VASILE ST STANICA

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

VASILE V ELENA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

VASILESCU A MIHAELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9 avansat Reusit

VASILESCU N.D. CATALIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

VASILESCU V IONUT FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

VASILICA V IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Respins

VASLOBAN M IULIANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SMEENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

VATCU V. LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

VELICU C.G. ANA MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

VERBAN N GABRIEL VIOREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.65 avansat Respins

VERCHE I ADINA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

VIJIAC I VALENTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

VILCU F VASILE

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

VILCU M CRISTINA-DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

VILCU S NICOLETA-SANDICA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

VILCU S. MARIUS-NECULAI

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

VILCU ST GABRIELA ELENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.15 avansat Reusit

VINTILEANU N VIOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

VINTILOIU T ALEXANDRA-MIRUNA

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

VIRGOLICI I RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5 incepator Respins

VIRLAN G COSMIN MADALIN

    GRUP SCOLAR TEHNIC SF.MUCENIC SAVA BERCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 6.25 avansat Reusit

VIRTEJ C CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEHNOLOGIC DIMITRIE FILIPESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

VISA M SIMONA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.75 Geografie 8.55 avansat Reusit

VISAN C.M. ANDA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

VISAN F CRISTIANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC SPIRU HARET MUNICIPIUL BUZAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba spaniola A2-B2-A2-B2-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.1 experimentat Reusit

VISAN I OVIDIU

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

VISAN M. GEORGIANA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.05 avansat Reusit

VISAN P. RALUCA - BEATRIS

    LICEUL TEORETIC STEFAN CEL MARE ORASUL RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

VISAN S MIHAITA DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE MESERII SI SERVICII BUZAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

VISINOIU G ION

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

VISOIU N STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DR. C-TIN ANGELESCU BUZAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

VISTEANU D STEFAN-MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 2.3 experimentat Respins

VISTEANU GH.S. ROXANA-ANELISSE

    LICEUL DE ARTA MARGARETA STERIAN BUZAU Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

VIZIREANU M ANDREI-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC RADU VLADESCU PATARLAGELE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.2 experimentat Reusit

VIZIREANU N ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAS SOTER Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

VLAD A. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

VLAD B IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 8.5 experimentat Reusit

VLAD D MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL B. P. HASDEU MUNICIPIUL BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

VLAD I ADRIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN BUZAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

VLAD I. ANCA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 9.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

VLAD I. VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

VLAD N CRISTINEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR COSTIN NENITESCU BUZAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

VLAD P ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL RM. SARAT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

VLAD S. MIRELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUZAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

VLAD V VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

VLAD V VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MUNICIPIUL BUZAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VLAD V. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

VLADESCU C. STEFANITA-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU VLAHUTA RM. SARAT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

VLADUC N IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE TRANSPORTURI CAI FERATE BUZAU Tehnician e