Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Cluj

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Cluj, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABDRUDEAN D DAVID-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ABLAI I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 avansat Reusit

ABRAHAM M.G. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 avansat Respins

ABRAHAM T.A. NORBERT-ZOLTAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 experimentat Respins

ABRUDAN A.C. MARC- SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

ABRUDAN C.G. OVIDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

ABRUDAN G. FELICIA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Reusit

ABRUDAN G. LARISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ABRUDAN I ANCUTA-IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.2 avansat Respins

ABRUDAN I IOANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 incepator N/p

ABRUDAN I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

ABRUDAN S.G. SORIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

ABU TEIR M. MAGDALENA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

ACHIM G. GABRIEL-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

ACHIM L. LEONTIN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ACSINTE C. LORIN-DARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 experimentat Reusit

ADAM I. MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 incepator Respins

ADI A. CRISTINA-DANIELA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Respins

ADI GR. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

ADI V. DOINA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.15 incepator Respins

ADI V. IOANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ADORJAN S. DENES

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ADORJANI J. REKA - ADRIENN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.6 avansat Respins

AGAFITEI M. ALEXANDRA-GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.75 Geografie 9.5 avansat Respins

AGOPCSA GY. BOTOND-GYULA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

AGOPCSA I. ANDREA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.4 experimentat Reusit

AIRINEI D.C. CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AITONEAN CASATORITA CATINAS A. LIDIA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

AJTAI A. ROBERT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Respins

AJTAI I. CARMEN-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

AL-ASSAF G. SANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.85 experimentat Reusit

AL-KASSAS A.A. AZIZA-RAIDA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AL-KHZOUZ C IMOLA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 avansat Reusit

ALB C.M. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

ALBERT A. LILLA - ZSUZSANNA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ALBERT F. FERENCZ

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ALBERT L. BOGLARKA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.65 limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

ALBERT T. DOROTTYA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.6 avansat Reusit

ALBU D. TUDOR - AURELIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ALBU L. TUDOR

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 6.2 experimentat Reusit

ALBUT A. ALEXANDRA LAVINIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

ALEXIEV O.S.F. ANDA-INA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

ALIMAN V.S. DENISA - MARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ALMAS A. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 experimentat Respins

ALMAS R. VIORICA MARIA CAROLINA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ALMASAN I. VLAD CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ALMASAN M VLAD DARIUS

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ALMASAN M. PETRU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

ALMASRI R. MHD KHIR

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 nivel mediu Reusit

ALUAS A. ANDREI-ION

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba germana moderna B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AMAXINOAEI C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AMBRUS A. ATTILA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

AMBRUS A. TIMEA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T2 8.2 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

AMBRUS C. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna Istorie 9 Filosofie 10 experimentat Reusit

AMBRUS L. REKA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.8 avansat Reusit

AMBRUS S PAUL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

AMBRUS-GORNYIK T. ALIZ

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

AMBRUSAN D ADRIAN- CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 avansat Respins

AMBRUSAN D ALEXANDRU - GABRIEL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

AMBRUSAN M. LAVINIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

ANASTASIE N. ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

ANC A A. IULIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

ANCA G. RADU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

ANCA I.A. IOAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 6 experimentat Respins

ANCA I.D. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

ANCA L. GRETA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 avansat Reusit

ANCA P. COSMINA - ROXANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ANCA S. STEFAN DAN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

ANCA S.E. ANTONIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

ANDONE N ANA-MARIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1--A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ANDONE V. OVIDIU VIOREL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 7.4 incepator Respins

ANDREI I ANDREEA-EVELINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREI L.Z. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ANDREICA N. NICOLAE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 6.55 experimentat Respins

ANDREICA P MATEI FLORIN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.05 experimentat Reusit

ANDREICA T. MELANIA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.6 incepator Respins

ANDREIES V.V. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 5.6 experimentat Reusit

ANDRIESCU O.A. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Filosofie 8.85 experimentat Reusit

ANDRON N. MONICA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.75 avansat Reusit

ANDRONIC G. GHEORGHE-PAUL-LUCIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.25 experimentat Reusit

ANDRONIE I DORU

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

ANDRUS D. DARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL I. SORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

ANGHEL I.T. ANDREEA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANGHEL M MARIAN-IONUT

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1--A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ANGHEL R.A. ANDRADA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

ANTAL A. ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Respins

ANTAL D. DIANA - MADALINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ANTAL F. BALINT - LASZLO

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara 6.05 limba si literatura romana 5.05 Limba germana moderna Matematica T1 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

ANTAL I. CONSTANTINA - DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ANTAL I. ELENA - ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ANTAL I. SZILARD - SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ANTAL I.A. BOGDAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

ANTAL L. BEATA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

ANTAL M. ANITA-BEATRIX

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANTAL T. BOTOND-CSABA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 5.15 experimentat Respins

ANTAL Z. BALAZS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ANTON M. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

APETREI C. ALFRED-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

APETREI G ALECSANDRA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

APOSTOL C.I. VOICU-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 7.45 limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.75 experimentat Reusit

ARAMA G. ANDREA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

ARCU C. ANEMONA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Istorie 6.15 Geografie 5.85 incepator Respins

ARDELEAN I ILEANA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ARDELEAN R GABRIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

ARDELEANU A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

ARDELEANU M ANDRADA MANDITA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ARDOS A.I. GYORGY-SANDOR

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

ARION I. DENIS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ARKOSI I. ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

ARMAN C. ALEXANDRA - DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba italiana A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Sociologie 8.1 nivel mediu Reusit

ARMAN N. NICOLAE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

ARMATA I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ARMATA I. DIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ARON V. COSMIN-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

ARPAS I SILVIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.9 avansat Reusit

ARPAS I. IULIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ARSENE M MARIAN VALERIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

ASCHILEAN A.V. PAULA IOANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 7 experimentat Respins

ASCHILEAN N.V. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.85 avansat Respins

ASCHILEAN P.I. ANDREEA- PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

ASCHILEAN V CRISTIAN-BOGDAN

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

ASTELEAN V. PATRICIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ASTILEAN G. ANGELO

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

ASTILEAN I. RADU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

ASTILEAN O ALIN- CLAUDIU

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 2.3 experimentat Respins

ASTILEAN P. TRAIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

AUGUSTIN G.H. RALUCA- CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

AVRAM C. CRISTINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

AVRAM D. CRISTIAN CALIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

AVRAM GH. DENISE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.65 experimentat Reusit

AVRAM I IONELA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

AVRAM I. VIOREL AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

AVRAM M ALINA ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.25 avansat Reusit

AVRAM M.C. MIRCEA- TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 avansat Reusit

AVRAM S. COSTEL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7 incepator Respins

AVRAM S. LIVIU

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8 nivel mediu Respins

AZZAM K. LINA VANESSA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BABA D. ANDREEA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

BABA G DANIELA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Reusit

BABA I. CONSTANTIN-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BABA M. TUDOR-MARIAN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 6.8 avansat Reusit

BABA R.H. RALUCA DIANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 7.95 avansat Reusit

BABA V ANDREI-VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.75 avansat Reusit

BABA V. VASILE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

BABALAU G. GABRIEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BABAN I. OLIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.9 incepator Respins

BABOS T.CS. DAVID

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

BACALU M. ALICE-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.4 avansat Reusit

BACALU R.S. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Reusit

BACANU O.R. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BACILA L. VASILE-LAURENTIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.35 avansat Reusit

BACIU A. ANDREEA-ANTONELA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BACIU A. ANGEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BACIU A. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BACIU AL. ALEXANDRA-LARISA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.1 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

BACIU C.C. AMALIA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BACIU CAS MOLDOVAN I. CRISTINA AURORA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 6.15 avansat Respins

BACIU CAS REVNIC I. SUSANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2--A1 Matematica T2 1 Geografie 3.2 incepator Respins

BACIU D.C. ADRIAN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

BACIU E. PAULA-SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

BACIU I. CATALINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BACIU I.L. LOREDANA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BACIU M MARCELA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BACIU M. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BACIU M. ANDREI-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 1.9 incepator Respins

BACIU N. ADELA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica 5.5 Reusit

BACIU N.M. ALEXANDRU - MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BACIU S.A. DRAGOS-GEORGE

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 6.85 experimentat Reusit

BACIU V. ALEXANDRU-VLAD

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.75 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

BACIU V. ANTONIO

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 incepator N/p

BACIU V.V. GABRIELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BACSKO E. ANIKO-IULIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BADAN C. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

BADAU E. MANUELA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BADEA GH.B ILINA - VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BADIN P.N. NICO ROBERTO

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BADITA M RARES-MIHAI

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Filosofie 8 experimentat Reusit

BADIU D. ADINA-MADALINA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 avansat Reusit

BADIU G. ANDREI SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Economie 6.4 avansat Respins

BADIU G. LAURA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Psihologie 8.5 nivel mediu Reusit

BADIU I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

BADIU I.R. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BADIU M. BIANCA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BADIU P MONICA LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 7.25 avansat Reusit

BADIU V. GINA-VANDANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BAGACEAN A. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

BAGACEAN D. ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 1.4 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BAGACEAN T ROXANA-LOREDANA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.75 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BAGAMERI F. FERENC NORBERT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

BAGAREAN D. REBECA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

BAGINEAN D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAGUT I. MIHAELA- ANCUTA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B2 Istorie 8.65 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BAGUT I. NICU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2 Respins

BAGYO A.R. RARES-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BAHRIN M. ANDREEA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BAIAS A ADRIAN - EMILIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.25 avansat Respins

BAIAS CAS MURESAN BAIAS I. IOAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

BAIAS I. IOANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Economie 5.5 nivel mediu N/p

BAIAS M. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 avansat Reusit

BAIAS T. LOREDANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

BAIAS T. SERGIU - SIMION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.3 avansat Respins

BAIAS V.I. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

BAICA G. MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BAICAN L.I. PATRICIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BAIES D. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BAIES D. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

BAIESU F.A. FLAVIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

BAJA J BRIGITTA-HORTENZIA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BAKO A.CS. TUNDE-ILDIKO

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 4.3 limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 5.3 incepator Respins

BAKO B GABOR

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BAL M. VALENTIN CORNEL

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

BAL M.I. SORANA IULIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BALA T. TUDOR-BENIAMIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Fizica 7.85 experimentat Reusit

BALACEANU I.D. SERGIU DORU

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

BALAIE F.N. FLORIN - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

BALAIS G ALICE-DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Psihologie 6.95 experimentat Respins

BALAN AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BALAN M.C. CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

BALAN S. MARIANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BALAN S.S. SEPTIMIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

BALAN ST. CRISTIAN PETRU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.35 experimentat Respins

BALANEAN P. NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

BALAS D. DALIDA-DENISA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

BALAS M. MARIUS OVIDIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.85 experimentat Respins

BALAS O. BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 2.4 Geografie 7 incepator Respins

BALAS V.A. COSMIN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.1 avansat Reusit

BALASOIU M. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

BALASOIU M. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BALASOIU M. VLAD LUCIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BALASZ A. MELINDA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

BALASZ A. ROBERT EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALASZ F. VIOLA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BALAZS A CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba portugheza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

BALAZS A. ANNA - ERIKA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.3 avansat Respins

BALAZS A. GABOR

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.35 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BALAZS A. SZERENKE-ORSOLYA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

BALAZS C. ENIKO

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

BALAZS D DAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 1.6 experimentat Respins

BALAZS E ZOLTAN ERNEST

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BALAZS J ANNA-ERIKA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BALAZS M. MIHALY-TIBOR

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BALAZS M. ZSOLT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.15 avansat Reusit

BALAZS S.M. SANDOR - BARNA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.85 avansat Respins

BALC D. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

BALC D. MIHAI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BALC F.C. OANA - ANDRADA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BALC N.O. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.15 Fizica 8.35 experimentat Reusit

BALC O. LARISA - CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.75 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BALCAU T. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BALCAU V. AURA-CRUCITA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

BALDASICI A. OANA-ALEXA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BALEA A. ADRIAN - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.3 experimentat Respins

BALEA A. BOGDAN-AUREL

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

BALEA C. ALINA-LAVINIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BALEA CAS CORHA M.V ALINA-CORINA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

BALEA E. DAVID - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

BALEA G MARINELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

BALEA G.A. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BALEA GH ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 3.05 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BALHUC _ CEZARA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

BALICA F. EMIL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 3 nivel mediu Respins

BALINT A GABRIEL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

BALINT A. LEHEL- LENARD

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

BALINT A. SZILARD

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BALINT C. AURELIA CORINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.15 avansat Reusit

BALINT CUPSA V.D. LAURENTIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

BALINT E. EMILIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

BALINT F. DONATELLA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

BALINT I. IOSIF-ATTILA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara 6.1 limba si literatura romana 2 Limba engleza Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BALINT I. SIMONA-ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

BALINT I.T. OANA MONICA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.85 avansat Respins

BALINT L. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 avansat Reusit

BALINT S. EMOKE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat N/p limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p experimentat N/p

BALINT V STEFAN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 2.4 avansat Respins

BALINT V. OANA - NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

BALINT V. VASILE CALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.05 avansat Respins

BALLA CS KINGA-NOEMI

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

BALLA E. EDMUND-NORBERT

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BALLA G. ARON

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

BALLA I LASZLO-LEVENTE

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BALLA I.T. IOANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BALLA N. ANDREA ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BALMOS R. ALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

BALOG A. FRANCISC - TIBERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 4.15 avansat Respins

BALOG A. MARIA-MAGDOLNA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BALOG E. KINGA-MARTA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza Istorie 8 Geografie 6 avansat Reusit

BALOG S IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

BALOGH C. CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--B2-A1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

BALOGH C. KAROLY-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BALOGH L. BOTOND

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

BALOTA V. PAUL-EMANUEL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 4 Geografie 7.15 experimentat Respins

BAN A. ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8 avansat Respins

BAN J CSILLA-KRISZTINA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BAN S. SEBASTIAN-ANDREI-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

BAN V. CALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BAN Z. ANITA-EVELIN

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BANCU G. IONUT SORIN

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BANGUR L. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BANGUR V.D. CATALIN-DOREL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BANUT M.A. DIANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

BANUTA A.R. RADU - IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

BANYAI I. ALEXANDRA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BANYAI V.R. FLORIN - VASILE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.2 avansat Respins

BANYASZ I. SERGIU IONUT

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BANYOI I. ANA-MARIA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BARA C CRISTIAN - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BARA CAS COSTEA I ANNA - MARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.5 experimentat Respins

BARA E. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BARA I. ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A1-A1--A1-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

BARA K. LARISA DELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

BARA M. SIMONA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

BARA T. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A2-B2-A2 Matematica T2 3 Geografie 8 nivel mediu Respins

BARABAS D.F. PAUL - VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BARABAS F. HAJNAL-ERZSEBET

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

BARABAS I. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

BARAIAN AL. SERGIU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BARAIAN M. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BARAIAN P. PETRU IULIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 avansat Respins

BARAIAN T.I. LAURA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BARAIAN V. VLAD - VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.3 incepator Respins

BARAN I GABRIEL SAMUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

BARATOSI F. IANCSI-IONUT

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARAZSULY GH. SZILARD GYORGY

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p experimentat N/p

BARBALUC P. VIOLETA - ANCA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.7 avansat Respins

BARBANTA D. LIGIA-LUOANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

BARBOS C.M. COSMINA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Respins

BARBOS I. MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

BARBU A.N. ANDREI-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 7.05 experimentat Reusit

BARCSAI C CSABA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

BARDUCZ I. REBEKA TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 6 experimentat Respins

BARNUT L.S. ANDREI-MIHAI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARON P.A. CARMEN CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BARSAN M. DAN MARIUS

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

BARTA A. ATTILA-SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Respins

BARTA A. TIVADAR

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.3 experimentat Respins

BARTA E. IOANA LILIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BARTA I. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

BARTA I. TUNDE - IZABELLA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 7.05 avansat Reusit

BARTA T. GERGO

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

BARTA V NOEMI

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

BARTA-LAMBING A. NORBERT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 3.25 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.9 experimentat Respins

BARTA-MIHALY N. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

BARTALICI Z.I. SANDOR-IAKAB

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BARTALICI Z.I. ZOLTAN-LORAND

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.2 avansat Respins

BARTHA A. ENIKO-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BARTHA A. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

BARTHA G BOTOND

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 5.9 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

BARTHA I SZILVESZTER JOZSEF

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 4.2 Limba franceza Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BARTHA I. KINGA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.05 avansat Reusit

BARTHA M. MARGARETA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BARTHA S. BRIGITTA-MARTA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BARTOK K. TAMAS-KAROLY

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BARZ A ANDREEA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BASTUCESCU G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BATEA V ALEXANDRA IULIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BATINAS SA LORIN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

BATORI A ERIKA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BATORI E LEVENTE

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BAYRAKDAR F.F. FATINA - DANIA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BAZSA - PATAKI Z. ANIKO - NOEMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Economie 6 nivel mediu Respins

BAZSA G. GHEORGHE-IULIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BAZU F.G. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

BEBESELEA D. PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BEBESELEA V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

BEC M. ANDRA-VIRGINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BEDELEAN N.C ROXANA-MONICA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BEIAN E. EMANUELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BEIAN N.L. NICOLAE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.1 avansat Respins

BEKE G. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.5 Geografie 4.25 incepator Respins

BELCE P. ALEXANDRU-PAUL

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 6.65 experimentat Respins

BELCIUG I. IONELA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BELDEAN A.V. LORENA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BELE GHE. OANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 nivel mediu Reusit

BELEAN M. DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

BELEIU A. ANAMARIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BELEVICI V. ADRIANA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BENCHE A. ALEXANDRA - RALUCA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

BENCZE I. FRUZSINA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba germana moderna Istorie 10 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BENCZE R. SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 6.25 limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BENE L ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

BENE M. MIREL DAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BENE T. IOANA CORINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.7 avansat Respins

BENEDEK F KINGA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BENKO I. KLARA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

BENTA C.I. ROBERT LORAND

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8 experimentat Reusit

BENTA I. IULIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 avansat Respins

BERAR D.L. DIANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BERAR GHE. GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BERAR I. RAZVAN-ANDREI

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BERAR T IOANA LIVIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BERAR Z. NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

BERCARU N. FLAVIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

BERCEA A. DANIELA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

BERCEA CAS CALOTA I. MANUELA-IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.2 incepator Respins

BERCEA I.M. MARIUS ANDREI

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BERCHI I ANDRADA LAVINIA IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BERCHISAN E.A. DENISA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BERCIU CASATORITA SUCIU S. EUGENIA-ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BERCIU A LIA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BERCIU GH. BENIAMIN-DANIEL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BERCIU GH. RUBEN-ABEL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BERCIU I CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BERCIU V. RALUCA SILVIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Sociologie 10 experimentat Reusit

BERE O.N. DORINA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 5 incepator Respins

BERECZKI I. JOZSEF-ROBERT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 4.5 experimentat Respins

BERENDE A. CALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 experimentat Respins

BERENDE V. OVIDIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

BERENDI I. DAMARIS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Sociologie 9.35 avansat Reusit

BERES D. RADU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BERGER L EMMA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BERKI L.C. DORINA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.85 avansat Respins

BERNICZKI V. ANDREAS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BERTALAN C. ERIKA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.35 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BESCHI A.A LARISA - DALIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BESE I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

BETHLENDI A. ANDREA-ERZSEBET

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5 incepator Respins

BEUDEAN I. CARMEN

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 incepator Respins

BEUDEAN V TIBERIU - IONUT

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.25 avansat Respins

BEXA D.S. ROXANA DANIELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 4.15 avansat Respins

BIA G. RADU SIMION

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BIA M. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BICA G.R. IULIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BICA I.E. VASILE - IOAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BICA V. MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BICHIS N. MELINDA NOEMI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BIDI I. CARMEN IOANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8 experimentat Reusit

BIDIAN I. IULIUS-IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

BIDIAN M MIRCEA - CALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 3 Geografie 4.15 experimentat Respins

BILC A. ALEXANDRA-FLAVIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Economie 9.2 experimentat Reusit

BILC A. LAURA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 7 avansat Reusit

BILC C.L. CRISTINA - IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.5 incepator Respins

BILC F. TIBERIU-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 5 experimentat Respins

BILC F.I. CALIN- MARIUS

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

BILC I. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

BILC I. CRISTIAN IOSIF

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

BILC M. ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.6 nivel mediu Reusit

BILT C.R. CALINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

BINDAS M.D. BOGDAN-DORIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

BINDEA D. IULIA - ANDREA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

BINDEA V. ALEXANDRA CORNELIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.65 avansat Respins

BINDEANU C. DENISA- LORENA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BINZARI V VICTOR

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

BIRAU V DIANA LARISA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BIRDEA V. VASILE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

BIRIS C. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 avansat Reusit

BIRIS G. GEORGIANA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.5 avansat Respins

BIRISAN E ANCA-EMILIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 9 avansat Reusit

BIRJAC D. DIANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.75 experimentat Reusit

BIRLA A. ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

BIRO A. NORBERT ANTAL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.6 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

BIRO F KAROLA-BLANKA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

BIRO I. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 incepator Reusit

BIRSAN M.D. MIHAI-VICTOR

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 8.65 Fizica 8.3 experimentat Reusit

BIRSAN N ANAMARIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 8.5 avansat Reusit

BIRTA I AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BIRTALAN T. ALBERTA ANDREA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BIRTAS A. CALIN-AUGUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.05 experimentat Reusit

BIRTAS I. GEORGIANA - ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BISERICARU C. SEBASTIAN - EFTIMIU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

BITOANCA-TOMA I. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

BIZU V ALINA-LORENA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BIZU V RAMONA-BIANCA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1--A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BLAG CAS TURGYAN V. ILEANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.3 incepator Respins

BLAG V.O. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

BLAG-HODREA V. VASILE OLIMPIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

BLAGA A. MATEI - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.2 avansat Respins

BLAGA C.I. ADINA-DENISA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.95 avansat Reusit

BLAGA G.V. STEFANA IRINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BLAGA I. CRISTINA SIMONA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

BLAGA S. SERGIU

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BLAGA V. VASILICA-ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

BLAGEANU C CONSTANTIN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 9.8 avansat Reusit

BLAJAN I.V. RALUCA - CAMELIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.4 experimentat Respins

BLAJAN I.V. VIRGIL TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BLAJAN P DORIN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.65 avansat Respins

BLEAHU G GABRIEL-NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BLEJAN I. BIANCA LENUTA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BLENCHE I. MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BLENCHE I. ROXANA IOANA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BLIDAREAN G. PATRICIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 9.5 avansat Reusit

BOAMFA O. IOANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba italiana B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 10 avansat Reusit

BOANCA G. ALIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.5 Fizica N/p avansat N/p

BOANCA I.N. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BOANCA N. OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BOANCA V. IOAN-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BOARIU A. CATALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 7.85 experimentat Reusit

BOB I. RADU LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BOB I. SERGIU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BOB I.T. MARIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8 avansat Respins

BOB N. SILVIA-SANDA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 9.55 incepator Respins

BOB P.M. MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Matematica T2 3.7 Logica si argumentare 10 avansat Respins

BOB V VASILE DAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BOBAR M IULIA-CARMEN

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BOBINA M. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

BOBIS C. ALINA ROXANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

BOBOIA C. LILIANA - ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BOBOIA V. ILEANA-MADALINA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOBOS D.I. IULIA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

BOBOS D.N. SANDA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

BOC M. MONICA- FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

BOC T. DORIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BOCA D. RAZVAN - DAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BOCA E. ROMULUS

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BOCA F. IULIUS - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BOCA G. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Respins

BOCA G. HORATIU-GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BOCA G.I. TANIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 avansat Respins

BOCA I IOAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.4 avansat Respins

BOCA I. IOANA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BOCA I. LOREDANA-AMALIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BOCA L. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5 incepator Respins

BOCA V GABRIEL-LUCIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

BOCA V OVIDIU - VASILE

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

BOCEAN A. ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOCEAN CAS MOLDOVAN S. DIANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BOCHIS A. SIMONA-LUDOVICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5 avansat Respins

BOCHIS C.I. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

BOCHIS D. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 nivel mediu Respins

BOCHIS M. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

BOCHIS P. PETRISOR- IONUT

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6 avansat Respins

BOCHIS V. OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BOCICA G ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.45 avansat Respins

BOCICA I. MARIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.2 experimentat Respins

BOCOS A.M. ANDREEA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BOCOS D. FLAVIU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BOCOS I. DANIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7 experimentat Reusit

BOCOS O.P. GEORGE OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

BOCOS P.E. PAUL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.5 avansat Respins

BOCOS V. CATALIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BOCSAN N ALICE-BIANCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.3 avansat Reusit

BOCUT M.D. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BODA Z. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BODAN I. VLAD - EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

BODEA A. RAUL - COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 incepator Respins

BODEA A.I. VASILE - ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BODEA A.O. MIHAELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.35 avansat Reusit

BODEA D.I. ANCA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BODEA G. DIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BODEA I FLORENTINA-DOINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Filosofie 5 nivel mediu Respins

BODEA I. ALIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

BODEA L. ROXANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

BODEA L.P. ALEXANDRU - GABRIEL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 9.5 avansat Respins

BODEA M. DRAGOS CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BODEA M. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen incepator Eliminat din examen

BODEA N RALUCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BODEA N. ANCA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.35 Geografie 7.75 avansat Reusit

BODEA N. SEVER - NICOLAE - BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BODEA P. CALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BODEA V. DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BODEA V. PAUL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.85 avansat Respins

BODEA V. STEFAN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BODEA V.P. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

BODI CAS GABOS S. IUDITH

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BODI M. LEVENTE-MIHALY

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 6.3 avansat Reusit

BODIS A.L. PETER-ATTILA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.2 avansat Respins

BODIS M. ETELKA - ALETTA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.2 avansat Reusit

BODNARIUC V. RAYSA ANDRADA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

BODOCAN I. ANCUTA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

BODOCAN I. MIHAI - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

BODOR A DANIEL CSABA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

BODOR GY. SAROLTA-ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.15 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

BODOR M ISTVAN - ZSOLT

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BODOR M. DAVID OLIVER

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5.35 avansat Reusit

BODREA D. BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BODREA I. SERGIU-CATALIN-PETRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.75 experimentat Reusit

BODREA V. VASILE

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.8 Fizica N/p avansat N/p

BOER I. JOZSEF - ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 5.7 limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BOERESCU S. BOGDAN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BOGATEAN V. LUMINITA-HADASA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BOGDAN A. BEATA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.8 avansat Respins

BOGDAN A. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BOGDAN C NICOLAE CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

BOGDAN D. DINA MARGARETA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BOGDAN I IULIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOGDAN N.I. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

BOGDAN S SIMONA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

BOGDAN T. DOREL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.75 experimentat Respins

BOIA M.A. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BOIANGIU D.I.C. CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.55 avansat Respins

BOIER N. OANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 8 experimentat Reusit

BOIER P. PAULA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Reusit

BOIER P. ROXANA- YASMINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

BOJAN A. HORATIU-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.6 avansat Respins

BOJAN I. CATALIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 avansat Reusit

BOJAN V DAIANA OLIMPIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 9.4 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BOJAN V. ALEXANDRU-ILIE

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

BOJESCU I ANDREI BOGDAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Psihologie 6.05 avansat Respins

BOJOR N. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOJOR V. ANDREEAS VASILE

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BOKOR L. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 avansat Respins

BOKOR Z MARIA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

BOLBA C. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOLBA D.S. LOREDANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

BOLBA T. BENIAMIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.7 Geografie 9 nivel mediu Respins

BOLBA V. LOREDAN-VASILE

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

BOLBOACA I. ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

BOLBOACA I. ANDREI IOAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOLBOACA I. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BOLBOACA N.A. MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BOLBOACA T. MIHAI DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOLBOS V. IULIA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BOLDIJAR V. GABRIELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.55 avansat Respins

BOLDOR C BAZIL-CALIN-BOGDAN

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.2 avansat Respins

BOLDOR C. ANDREI-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.4 nivel mediu Reusit

BOLFA I. COSMIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BOLOCAN C. LARISA CODRUTA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

BOLOG C.C. IOANA-ALEXANDRINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOLOS V. DANIELA- AURICA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BONCSINA T. HILDA - ANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

BONCUTIU I. IOANA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BONCZ M. SZILARD

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

BONDA D.V. RARES DAN

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.9 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BONDA I. ANUTA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 8.9 avansat Respins

BONDA M DAIANA ADELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BONDA M. ANDREI-LUCIAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BONDA V. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

BONDA V.E. CATALIN-PAUL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BONDANE GH. RAUL - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BONDI Z. ESZTER-KATALIN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BONDOR I. IOAN - TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BONDOR M.G. GEORGIANA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 incepator Respins

BONDOR R.H. BOGDAN-ADRIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.95 experimentat Reusit

BONTAS G. CRISTINA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BONTIDEAN C. COSMINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.65 incepator Respins

BONTIDEAN M ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 10 nivel mediu Reusit

BORA A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 nivel mediu Reusit

BORA D. DANIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Filosofie 9 avansat Reusit

BORA M. RALUCA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

BORA P. BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

BORBE F.S. DARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

BORBELI F.V. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BORBELY A. BEATRIX- EVA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BORBELY I.C. ISTVAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.5 avansat Reusit

BORDEA I. FLAVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.75 experimentat Respins

BORDEA V. FLORIN-VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

BORFOTA I. MARINELA-ELENA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 6.2 avansat Respins

BORGOVAN C.A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 9.35 experimentat Reusit

BORLA T. IOAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 9 incepator Respins

BORNUZ S.M. VLAD MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.45 experimentat Reusit

BORODI D. NARCIS - DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BOROS D. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 9 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

BOROS N. NICOLAE - DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BOROS P.L. ANDA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

BOROS R. RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.55 avansat Respins

BOROS S. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.52 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

BOROS S. ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

BORS M. DANIELA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

BORSAN I. PAUL - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

BORSAN P. PETRUTA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

BORSAN S SILVIA-DIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

BORSAN S. FLORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BORSOS E. TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 1.85 Limba engleza Matematica T2 6.5 Fizica 3.3 avansat Respins

BORTA E.G. BOGDAN- EMILIAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BORTNIC D.A. RARES-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

BORTOS G. GHEORGHE-TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.45 avansat Reusit

BORTOS O STANCA-BARBARA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BORZ AL. ALEXANDRA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BORZ I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2 incepator Respins

BORZA D.I. DENISA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

BORZA G.G. IOANA- MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9 experimentat Reusit

BORZA M. MANUELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

BORZA P. MIHAI-BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

BORZASI Z. ILONA MELINDA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BOT I. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.15 experimentat Respins

BOT I. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

BOT V ROBERT-VICTOR

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1--A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BOTA A. SANDEL-RADU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.55 avansat Respins

BOTA B IMOLA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.45 avansat Reusit

BOTA CAS IEPAN I ALEXANDRA - ANITA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOTA D.D. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

BOTA I. VLAD-CATALIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Sociologie 9.1 nivel mediu Reusit

BOTA I.D. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOTA I.D. COSMINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.35 avansat Reusit

BOTA P. ALIN-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BOTA P. PETRU ANDREI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

BOTA R. RAMONA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BOTA S. SORINA - ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BOTAR I KRISZTINA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BOTAS C. PAULA TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 experimentat Reusit

BOTCA I. CRISTINA - IOANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 6.95 experimentat Reusit

BOTCA I. IOAN MIHAI RUBEN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 4.15 experimentat Respins

BOTCA I. LIANA AMELIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

BOTCA P. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

BOTCA V. GABRIELA - FLORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOTCA V. MARIANA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9 avansat Respins

BOTEAN D.V. FINEAS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 9.55 avansat Reusit

BOTH A. ANDRAS-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 Respins

BOTHAZA I. DANIEL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BOTIS CAS CIMPEAN V EMILIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.5 avansat Respins

BOTIS G. GRIGORE

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.85 avansat Reusit

BOTIS V. PAULA - ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Sociologie 10 experimentat Reusit

BOTIZAN I CRISTIAN-VALERIU-BOGDAN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1--A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BOTO E BIANCA-EUGENIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

BOTO G MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

BOTOC A.M AUGUSTIN - BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BOTOFAN O. SERGIU-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 Respins

BOZDOG E.O. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BOZDOG I.E. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BOZDOG P. EMANUELA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.8 Fizica 7.15 experimentat Reusit

BOZOSAN R.S. BIANCA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 9.1 experimentat Respins

BOZSOKI CS. ATTILA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.25 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

BRAD P. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BRADU C.M. SONIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

BRADU D. LAVINIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

BRAN H.S. HORATIU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BRANDAS I. MELANIA- IOANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 5.65 incepator Respins

BRASAI I CARMEN MIRELA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BRATA I. DAN-IOAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BRATFALEAN D DENISA-BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Psihologie 7.15 avansat Reusit

BRATU C. RALUCA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.55 avansat Respins

BREHA D. DINA-DANIELA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BREHAR A. CALIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel II 5 avansat Respins

BREHAR A. SORINA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BREHAR A.GHE. ALEXANDRU-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

BREHARU O. SEPTIMIU - OVIDIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 8.6 Geografie 8.1 avansat Respins

BRESAN D. DORU-COSMIN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BRIA I.A. ADRIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BRIA S. DORINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 avansat Reusit

BRIA ST. RADU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.15 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5 Respins

BRICI I.A. DENISA MARIA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 3.5 avansat Respins

BRICI M. MIHAITA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRICIU F. ADELINA-FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

BRIE CAS ACS D DORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

BRIE I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

BRIE L. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 9.15 avansat Reusit

BRIE L. TUDOR RAZVAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

BRIE S.M. SERGIU - DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BRISAN C.I. LAURA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BRISAN G. AMALIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BRISAN I BIANCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.3 avansat Reusit

BRISTAN A. RAZVAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

BRUDASCA P. MADALINA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.5 avansat Reusit

BRUJ D. LUCIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5 incepator Respins

BRUJ S RAUL STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BRUMA T. DOROTEUS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRUMARU V.V. ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BRUMEA N. ANDREEA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

BRUSTUR C.V. ALINA - STEFANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BUBUIOC S MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 avansat Reusit

BUBURUZ G. GABRIEL DAN

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

BUCHMULER S. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

BUCIUMAN V ADRIANA ALINA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 9.15 avansat Reusit

BUCSI I. LORAND-AURELIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 5 incepator Respins

BUCULEI D. IOAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BUCUR A. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BUCUR C. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 6.8 avansat Reusit

BUCUR C.I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 experimentat Respins

BUCUR G. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

BUCUR I ALEXANDRU - IOAN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BUCUR I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

BUCUR I. IOSEFINA-CORINA-NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BUCUR I. MADALINA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BUCUR I. MIRCEA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BUCUR M.L. FLORIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.05 experimentat Respins

BUCUR P. VERONICA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

BUCUR R.C. VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

BUCUR V. CLAUDIU-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BUCUR V.C. MARA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUCUR V.V. ALIN-COSTEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 5.95 avansat Respins

BUD I NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.65 avansat Reusit

BUD M.D. ANDREEA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUD V. VIORICA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 6.95 avansat Reusit

BUDA A. AURORA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

BUDA V DANIEL

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

BUDAI A. CAMELIA FELICIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

BUDAI C. CALINA-LACRIMIOARA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BUDAI M.I. MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BUDAI S. ISTVAN ATTILA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUDEA C. ALEXANDRA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 nivel mediu Reusit

BUDEAN A.M. ALEXANDRA CARMEN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

BUDEAN G.G. SEMIDA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BUDEAN I MARIAN IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BUDEAN I. DOREL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BUDEAN I. ROXANA MANUELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BUDELECEAN V. LARISA - ALEXANDRINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

BUDICA I.C. CORNEL

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

BUDII E. LORENA-ANDREEA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Respins

BUDISAN L. RADU-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A1-B1-A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUDREALA V. SERGIU-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.6 Geografie 7 avansat Reusit

BUDU R SERGIU-IONUT

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Filosofie 2.35 nivel mediu Respins

BUDUIANU G. MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BUDUSAN C. BOGDAN-CALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.55 avansat Reusit

BUDUSAN I GEANINA-LOREDANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

BUDUSAN P. PAUL VLAD

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.2 avansat Respins

BUFNEA I. ALEXANDRA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BUGNARU N. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 4.05 experimentat Respins

BUHNEA C.M. KARINA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BUIGA F. FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BUIGA T.V. REMUS ANDREI

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 10 experimentat Reusit

BUJITA G.R. CARMEN - ANTONELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BUJITA M.O. CRISTINA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

BUJOR G.C. PAUL-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BUJOR L.C. GEANINA ROXANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Reusit

BUJOR V.M. GABRIEL - MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BUKOS G. TUNDE-ENIKO

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BUKOVSZKI I. SZABOLCS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

BULDUS D.D. MIHAI-DAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.65 experimentat Reusit

BULGAR V. LIVIU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Fizica 3.75 experimentat Respins

BULGARI A. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BULICA V. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BULZ CAS COJOCNEAN I. EMILIA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 1.9 incepator Respins

BULZ G. TANIA ADELINA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.85 experimentat Reusit

BULZAN C.I. SUSANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Sociologie 9.6 avansat Reusit

BUMB C.C. CAROLA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

BUMB M.T. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BUMBAR P. PETRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

BUNA F.N. CAMELIA-MONICA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

BUNDUC V IOAN OVIDIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BUNEA E. ANGELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUNEA G. GABRIEL EMIL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

BUNEA G. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BUNESCU M CLAUDIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.25 incepator Respins

BUNGARDEAN A. ALEXANDRA LARISA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUNGARDEAN E.H. RALUCA MARIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BUNGHEZ E. MIHAI - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.902 avansat Respins

BUNTA N. DANIEL-IONEL

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 4 incepator Respins

BUNYI S. ANGELA-VETURIA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 3.05 Limba engleza Istorie 6.05 Geografie 7 incepator Respins

BURA GH.D. DAN-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

BURA I MIRCEA ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BURCA M. LAURA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

BURCIU V. VALER-ANDREI

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.4 avansat Respins

BURDEA D. DOINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

BURGHELEA C. DAN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BURIAN E. LOREDANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BURIAN I OANA-NELUTA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BURUIAN F. BELA - ZOLTAN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BURYAN Z. ALPAR

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BURZ I. IOAN - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

BURZ V VALENTINA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

BURZ V. MONICA-FLAVIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BUS D. AUGUSTIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BUS G. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 incepator Respins

BUS I. MIHAI-GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BUS I. ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUS I. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 avansat Respins

BUS T IOAN ALIN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BUSITIA G.A. ANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

BUSTAN M.E. FLAVIU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

BUTA M. MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BUTACI V MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 6.45 avansat Reusit

BUTEAN-RACEAN R.L. LOREDANA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

BUTNARU C TIBERIU

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.1 avansat Respins

BUTUR I. NICOLETA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.4 avansat Reusit

BUTURCA A. RAMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 4.4 incepator Respins

BUTURCA E. MARIUS-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BUTURCA V. EMIL LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BUTUZA I.D. DANIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BUTUZA N.G. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.9 avansat Reusit

BUTYKA I.C. ANDRADA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BUTYKA J. JULIA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

BUZAS A. ILDIKO

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 nivel mediu Respins

BUZAS A. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.5 incepator Respins

BUZAS F. BOTOND

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

BUZDUGAN D.G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.95 experimentat Reusit

BUZEA D. DORU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CABA I ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

CABULEA R.R. LOREDANA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 8 experimentat Respins

CACAINA L.O. DAN-RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9 experimentat Reusit

CACOVEAN V ANCUTA MARIA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CADAR F. FLORINA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Istorie 8 Sociologie 8 avansat Reusit

CADAR T. MARIA-TIMEEA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A1--A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CADAR V. ADELA-VOICHITA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

CADIS I. LAURA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CADIS V. CARMEN - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 10 experimentat Reusit

CADIS V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CAIA I. MADALINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CAILEAN S. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

CALACEAN N. MARIA - CODRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.65 incepator Respins

CALATAN A.V. ANDREEA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.45 experimentat Respins

CALATEAN M.S. RALUCA DELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CALATEAN N. ADRIANA - ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CALBAJOS A ALEXANDRA-CORNELIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CALBAJOS I IOANA-GABRIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

CALBAJOS I OANA-LORENA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CALBAJOS I. MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 7 incepator Respins

CALBEAZA S. LIANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.95 experimentat Reusit

CALDARA I. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CALEAN V. VIOREL - ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

CALIAN P PAUL CALIN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Sociologie 10 experimentat Reusit

CALNACI P. IOAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CALOTA I.M. IULIA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CALUGAR I. GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CALUGAR M.D. MIHAELA IOANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.85 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

CALUGAR S. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 Reusit

CALUSER G ALEXANDRU-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.1 avansat Respins

CAMARASAN C.V. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CAMARASAN I.T. IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CAMARASAN V.I. ANDREEA SIMINA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

CAMPAN CAS POPUTA D. CRISTINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CAMPAN E ANDREI- MATEI

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.35 experimentat Respins

CAMPAN I.G. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 5 avansat Respins

CAMPAN M. KARINA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.25 avansat Reusit

CAMPAN V. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 experimentat Reusit

CAMPEAN E. EMILIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

CAMPEAN L. MARIUS-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

CAMPEAN N. OVIDIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.55 avansat Reusit

CAMPEAN R. COSMIN - RADU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CAMPEAN V. MARIUS VASILE

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba italiana B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.45 incepator Respins

CAMPEANU D. IOSIF ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CAMPIAN G.D. SIMONA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

CANDREA S.N. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CANTA E DENISA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.8 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CANTOR Z.R. ANDREA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

CAPALNA A. PATRICIA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

CAPOTA G. MADALINA- FLORINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 6.8 incepator Reusit

CAPOTA I. GLIGOR- BOGDAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 6.7 incepator Reusit

CAPOTA M.S. MARINELA-IULIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 avansat Reusit

CAPOTA T. REBECA-NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 nivel mediu Reusit

CAPOTI N.P. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 5.05 avansat Respins

CAPRA A LAURENTIU - BOGDAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 2.35 experimentat Respins

CAPRAR A. ANDREI-ALEX

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

CAPRAR D. ANDREI DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

CAPRAR L ANDREI EUGEN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

CAPRARIU V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Reusit

CAPUSAN V.M. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CARA V. CALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

CARABA D. ADRIAN-CRISTIAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.65 experimentat Respins

CARABA V. VASILE-VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

CARAGEA G. PETRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.2 avansat Respins

CARAGEA M RALUCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CARAIAN I. IOANA-CORINA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.45 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

CARAIAN P. DIANA LAURA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CARDOS F. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

CASPRIAC D.I. CORNELIU - EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CATALISAN A.C. ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.05 experimentat Reusit

CATANA A.V. LILIANA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.37 nivel mediu Reusit

CATANA C.D. BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.8 avansat Respins

CATANA E. MIRCEA-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

CATANA R. OANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.85 avansat Respins

CATANESCU C. ANDRA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 avansat Reusit

CATINAS L. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

CATINEAN E. ROXANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CATINEAN M.A. VLAD - BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

CATINEAN S. CEZARA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.2 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

CAUCEAN P. PETRU-GHEORGHE

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CAUNEAC C REBECA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CAZACU V. ANDREI - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CEACA V. EMANUEL-VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 experimentat Respins

CECAN V. MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CECLAN C.M. CLAUDIA MARIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CECLAN D. AURORA OANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CECLAN E. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza Istorie 7.1 Geografie 6.3 avansat Reusit

CECLAN I. IOAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

CECLAN R. RADU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 6.2 experimentat Respins

CELEMEN M. CEZARA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CENAN C. ADELA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CENAN D TEODOR-LAURENTIU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CENAN I.L MIHAELA - LORENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

CENAN R.I. PAUL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

CENEAN I. ESTHER-REBECCA-DEBORAH

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CENTEA G FLORENTIN GAVRIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

CERCES C.I. IOANA ELENA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

CEREI I. LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

CERNUCAN E. CRISTI-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

CESAREANU V.M. VLAD-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.2 experimentat Respins

CESEREAN I. IOANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.15 avansat Reusit

CESEREANU I MIHAI

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

CETERAS M ION-CALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 5.35 experimentat Respins

CHAIKH SULAIMAN A.B. MARIAM-SUZANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CHECICHES I.A. RARES ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

CHELARU V.D. LIGIA-AUGUSTA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 6 avansat Reusit

CHELEMEN F. ENIKO

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHELEMEN S. SILVIU - DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 4.15 avansat Respins

CHERECHES E.D. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 4.4 avansat Respins

CHERECHES I. DAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

CHERECHES-CHIOREAN G. EMIL-RADUCU

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 7.65 incepator Respins

CHEREJDI I.O. BIANCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.2 experimentat Respins

CHERESI M. MARINELA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CHERHAT C. CONSTANTIN - TANASE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CHERTES I. MIHAI ADRIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

CHERTES V.O. ROXANA - IULIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 7 nivel mediu Reusit

CHESAUAN V. VIORICA-ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CHESOAN S. ROBERT

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CHETA I. LACRAMIOARA - ANTUANELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CHETA S FLORIN - STEFAN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHETA V.I. OANA DARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.7 experimentat Reusit

CHETAN C. DANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CHETAN G. MARIA DIANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CHETAN G.P. MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 7.5 experimentat Reusit

CHETAN I. IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHETAN I.B. ANDREI - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

CHETAN L. OLIVIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 5.6 avansat Reusit

CHETAN R. ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 6.9 experimentat Reusit

CHETAN V.O. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CHEZAN I.C. SIMONA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHEZAN L.I. LIVIA MANUELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

CHICHISAN O. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 avansat Respins

CHICINAS M.I. EMILIAN MARCEL

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Fizica 7.9 experimentat Reusit

CHIDEAN A. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

CHIFOR CAS BANC I. IOANA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 4.3 Limba franceza Istorie 5.7 Geografie 6 Respins

CHIFOR I. DACIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

CHIFOR M.C. MIHAI IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

CHIFOR V. SIMONA - MONICA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

CHIFOR V.D. DANIELA - MARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 avansat Respins

CHIFU N. RAMONA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHINCES M. BOGDAN IOAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 8 avansat Respins

CHINCIU O.C. OVIDIU-PETRU

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.8 experimentat Respins

CHINDRIS A. ALEXANDRA - VICTORIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.1 incepator Reusit

CHINDRIS D.I. IOANA ALEXANDRA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.2 avansat Respins

CHINDRIS I IOAN - AURELIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5 avansat Respins

CHINDRIS I. ANUTA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

CHINDRIS I. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CHINDRIS I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 6 nivel mediu Respins

CHINDRIS O.V. IOANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHINTOAN D. ANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

CHIOREAN A. ANCUTA SORINA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

CHIOREAN A. VASILE-AUGUSTIN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

CHIOREAN F.D. VLAD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

CHIOREAN G OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

CHIOREAN G. GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.55 avansat Respins

CHIOREAN I OANA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CHIOREAN L CRISTINA-GIANINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.8 avansat Reusit

CHIOREAN L.I ELISABETA - MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Fizica 1.6 avansat Respins

CHIOREAN M. ANDREI VLAD

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

CHIOREAN M.V. DIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CHIOREAN M.V. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CHIOREAN N.V. IOSIF-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CHIOREAN O.E. ROXANA - IOANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.9 incepator Reusit

CHIOREAN S MARIA DENISA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

CHIOREAN S.M. RENATA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

CHIOREAN S.S. BOGDAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CHIOREAN V DENISA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIOREAN V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIOREAN V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.6 experimentat Respins

CHIOREAN V. MARCO-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 5.05 avansat Respins

CHIOREAN V. MARIA MARTA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

CHIOREAN V. ROXANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

CHIOREANU V ALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CHIRA A. FELICIA ANA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba italiana A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5 incepator Respins

CHIRA A. GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.9 Logica si argumentare 6.95 avansat Respins

CHIRA A. MANUELA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 5.75 experimentat Reusit

CHIRA A. MARINEL FLORIN

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.2 incepator Respins

CHIRA AL.G. IOANA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHIRA B DAMARIS

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

CHIRA G ELENA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.7 incepator Respins

CHIRA G GABRIELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHIRA G. LEONTINA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CHIRA I. RADU - IOVIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.7 experimentat Respins

CHIRA I.F. PAULA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CHIRA I.I. COSMIN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CHIRA L. ADINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CHIRA M. MIKLOS

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

CHIRA S. LAURA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

CHIRA T.N. ALEXANDRA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CHIRA V. BIANCA- ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza Istorie 9.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

CHIRALI CAS TEOCAN I ETELCA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

CHIRICA C. IOANA LIVIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHIRODEA AMBRUS L. TAMAS

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHIS A. DANA NASTASIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CHIS A.A. GEORGE-SILVIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CHIS C BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

CHIS CAS DAN I. RAMONA-CLAUDIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.55 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 Respins

CHIS D. PAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

CHIS I MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.25 avansat Respins

CHIS I. MARIA LUCIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHIS P. PETRU - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CHIS S. OVIDIU FLORIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.3 avansat Respins

CHIS S.P. DARIUS - DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 5 avansat Respins

CHIS T. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CHIS V FLORIN-VASILE

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza A2-A2--A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.7 avansat Reusit

CHIS V. VARVARA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CHIS-HUNYADI C. NOEMI

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

CHISCA I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CHISU A. IONUT - AUREL

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Istorie 8.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHISU F. FLAVIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 5.2 avansat Respins

CHITA I. ANDREI MIHAI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

CHITA S. CLAUDIU-SORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CHITA V. RADU-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CHIUZAN V. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CIAC V ADRIAN - VASILE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CIACA D. DORINA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CIAN G.V. VASILE-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CIAVA M. IOANA-DALIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

CIAVA M. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CICALO S. OSWALD-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 incepator Respins

CICEOVAN A.A. MARIUS-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CICEU A ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

CICEU A. ANDREI - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba italiana B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CICEU D. LAVINIA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 nivel mediu Reusit

CICEU I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.75 avansat Respins

CICEU I.A. IOAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.55 avansat Respins

CICEU P. ADRIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CICEVAN C.M. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 incepator Respins

CICIO O. CRISTINA-SONIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.15 avansat Respins

CILIBOAE O.E. ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 6.75 avansat Reusit

CIMERDEAN M.A. ALICE MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.7 avansat Respins

CIMPAN C DARIUS ANDREI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Filosofie 10 avansat Reusit

CIMPAN E.A.F. VLAD BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.35 avansat Reusit

CIMPAN I.D. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CIMPAN P. ANCA LIDIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.7 experimentat Respins

CIMPAN R. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CIMPAN V. CRINA - CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

CIMPEAN ALE. ALEXANDRU-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

CIMPEAN C. CRISTINA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 Respins

CIMPEAN D. DANIELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CIMPEAN D. RADU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

CIMPEAN E. ADRIAN-CORNEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.8 Geografie 9 experimentat Reusit

CIMPEAN I BOGDAN-MIHAI

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CIMPEAN I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Fizica 2.15 nivel mediu N/p

CIMPEAN I. MARIA-FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

CIMPEAN I. MARIUS

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CIMPEAN L.A. FLAVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

CIMPEAN M. GEORGE

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIMPEAN M. TEODORA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CIMPEAN O. SUZANA-EMILIA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.2 avansat Reusit

CIMPEAN T.T. BOGDAN-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CIMPEAN V. RADU-VICTOR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 7.9 avansat N/p

CIMPEAN V.O. IOANA - SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

CIMPEAN V.V. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CIMPEANU G. ALEXANDRA - GRIGORIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 7.5 avansat Reusit

CIMPEANU M. LUCICA-LIVIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIMPEANU M.H. GEORGE PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.35 experimentat Reusit

CIMPEANU P. ANDREEA - PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CIMPEANU P. VLADIMIR-PETRUT

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Geografie 7 experimentat Respins

CIMPEANU P.D. ANDRADA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 avansat Reusit

CIMPEANU T.A. VLAD

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIMPIAN I. BIANCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

CIMPIAN M.R. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

CIMPOIU C.V. CORNELIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.7 avansat Respins

CIOAZA I. MIHAELA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

CIOAZA T. IOAN TRAIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu N/p

CIOBAN A.A. OVIDIU- SEPTIMIU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CIOBAN CAS VADAN S IOANA - LIVIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CIOBANU C. SIMONA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

CIOBANU M. ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

CIOBANU V.V. ANCA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.6 Psihologie 9.2 experimentat Reusit

CIOBOTAR C. ALEXANDRA OLIMPIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.9 avansat Respins

CIOBOTARU N. SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

CIOBRE I ALINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.55 experimentat Respins

CIOGOLAS D.A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.2 avansat Respins

CIOICA CAS FORT A. ADRIAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.6 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CIOLOCA M.D. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 9 experimentat Reusit

CIOLOCOIU M.V. BOGDAN-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

CIOLOMIC I. IONUT-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOLOMIC V ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

CIOLPAN G GAVRILA-DANUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.35 avansat Respins

CIOLPAN G. TATIANA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Matematica T1 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIOLPAN I. CAMELIA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIONT G. CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

CIONT M. RAMONA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIONTOS C.T. ANDRA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CIOPLEA A. RODICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOPLEA V SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Psihologie 7.6 avansat Reusit

CIORCA M. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CIORCA M. MARIUS - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

CIOROSLAN C RARES VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CIORTEA C. ANA CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

CIORTEA I. ALINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

CIORTEA T.A. ALINA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.65 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

CIORTEA V.F VASILE- FLORIN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.4 experimentat Respins

CIOTA I. CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

CIOTLAUS D. LIGIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

CIOTLAUS D.H. NADIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

CIOTLAUS I. ANDREI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

CIOTLAUS I. IOAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba italiana B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 8.4 avansat Respins

CIRA V. ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

CIRA V.M. RAMONA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CIRCIU I. LIVIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

CIRCU V.N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

CIREBEA D. ANDREI RARES

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CIRLIG D.T. GEORGE- DANIEL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CIRSTINA I MIHAI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIRTICA I. MIHAIL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

CIRTOROSAN V RARES

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CISTELECAN D. DENISA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CISTELECAN M. STEFAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Respins

CISTELICAN V. MIHAI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 avansat Reusit

CIUBAN V. COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.5 avansat Reusit

CIUBAN V. VASILE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

CIUBANCAN L. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

CIUBANCAN S CRISTIAN SIMION

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CIUBOTARU J. MARINELA ADELA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

CIUCA R.M. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 7.85 experimentat Reusit

CIUCA V. ANDRA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIUCAS A ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CIUCAS N.M. ANA-MARIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

CIUCAS V.L LAUREAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CIUCUR C.E. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 Respins

CIULEA O.E. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUNGAN G. GLIGOR COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIUP R.C. RAZVAN-IULIU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CIUPAN S.D. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.45 experimentat Reusit

CIUPE F FILIP

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

CIUPE I DARIUS AUREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

CIUPE L. ANDREEA LIVIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

CIUPE R.S. RALUCA-SORINA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CIUPE T. DAN-FLORIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

CIUPEI M.I. MONICA-IULIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CIUPEI V. FLAVIA-ANA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.75 Psihologie 4.1 avansat Respins

CIUPEIU N.D. LAURA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 nivel mediu Reusit

CIUPEIU V ANCA - STEFANIA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

CIUPEIU V. VIORICA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

CIURDARU S.V. ANA MARIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIURTIN I. RAMONA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.8 avansat Reusit

CLEJAN O. COSMIN-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CLEJAN O. COSMINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Reusit

CLIMOV S. STEFAN CALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CLOTA S. CRISTINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

COBARZAN V.I. VLAD-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 6.3 avansat N/p

COBLISAN D. ANDREEA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

COC V. DAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.65 avansat Respins

COC V. OVIDIU IOAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel II 5.6 avansat Respins

COCAN I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

COCAN P.V. VALENTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.5 experimentat Respins

COCAN S. RALUCA-EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 8.25 experimentat Reusit

COCAN V. BIANCA-LETITIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

COCAN-FECHETE A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COCIAN F.T. OCTAVIAN - CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

COCIS D. SEBASTIAN CALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.85 experimentat Respins

COCIS P. PETRUTA - PETRONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CODOBAN I.P. ANDREEA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CODOR D. CRISTIAN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

CODOREAN A.A. GABRIELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CODOREAN CAS GAVRIS A MARIA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

CODOREAN I. GABRIEL - DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

CODREA V.A. OANA-ALEXIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 10 experimentat Reusit

COJAN F ANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 9.55 avansat Reusit

COJOCARIU S. CODRUT - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

COJOCARU A. MARIA - CRISTINA- LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

COJOCARU M. MIHAELA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 avansat Reusit

COJOCNEAN F VLAD

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

COJOCNEAN G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

COLCER D.G. PAUL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

COLCER M. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

COLCER V. FLORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

COLCERIU I MATEI CALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

COLCERIU S. ANDA-CARMEN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

COLDEA C. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

COLDEA C. ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza Istorie 6.1 Geografie 5.9 incepator Reusit

COLDEA I. ALEXANDRU - SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 5.2 avansat Reusit

COLDEA I. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 5.65 avansat Respins

COLTA V. SERGIU - FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.1 experimentat Respins

COLTESCU T.R. ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7 avansat Respins

COLTOI E. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 9.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COMAN A CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COMAN A. FLORIN-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 8.65 avansat Reusit

COMAN I ALEXANDRA MIRUNA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

COMAN I EUGEN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

COMAN I IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 8 experimentat Reusit

COMAN I.T. TUDOR-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

COMAN M CAMELIA RAMONA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

COMAN M.E. GEORGIANA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

COMAN M.I. ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T2 8.5 Geografie 10 avansat Reusit

COMAN R. BOGDAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

COMAN T NISTOR

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

COMAN V. IOAN - TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

COMSA D. ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CONDOR GHE. SERGIU - BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.8 avansat Respins

CONDOR I. IOAN MARINEL

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONDOR I. IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.45 Geografie 5.5 incepator Reusit

CONDOR I.C.G. DARIA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza Matematica T1 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CONDRATE D. DANIELA - ANCUTA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 avansat Reusit

CONSTANTEA G. FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CONSTANTEA I.O. RARES VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CONSTANTIN G. RAIMOND

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 9.2 experimentat Respins

CONSTANTIN P. PETRUTA - GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M. MIRCEA - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M.M. VIVIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M.R. CLAUDIU-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7 experimentat Reusit

CONTIS I IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CONTIS M.S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CONTIU I COSMIN IOAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CONTIU I.D. LARISA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Logica si argumentare 6.8 nivel mediu Respins

CONTRAS P. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.55 incepator Respins

COPACIU C.F. DIANA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.1 experimentat Reusit

COPACIU P. DANIEL PETRU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

COPIL D. MARIUS-EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

COPINDEAN V. FLAVIU-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COPOLOVICI M MIHAELA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

COPOT D.C. DIANA - MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.75 Sociologie 10 experimentat Reusit

CORA- VLAIC D. DANIEL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.15 avansat Reusit

CORAS D. ALEXANDRU-FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

CORCHES M. FLORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

CORCHIS D. DUMITRITA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9 avansat Reusit

CORCHIS V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

CORCHIS V. VASILE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Geografie 6.85 nivel mediu N/p

CORDEA V.E. IOAN - EMANUEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

CORDEA V.E. IOANA - EMANUELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CORDOS C.G. ADELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CORNEA - CIPCIGAN N MIHAIELA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Respins

CORNEA G. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CORNEA I. PETRINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CORNEA M LOREDANA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.7 avansat Respins

CORNEA S. BEATRICE ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 avansat Reusit

CORNEA T. TEODORA- MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CORNEA V VIOREL COSMIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CORNEA V. ALINA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Fizica 7.5 avansat Reusit

CORNEA V. TEODORA-DIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COROI G FLORENTINA TEODORA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

COROIAN A. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 Respins

COROIAN CAS SZOVATI M. COSMINA - SINETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

COROIAN D. DORA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

COROIAN D.C. RAMIS - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 5 experimentat Respins

COROIAN E. GABRIEL TEODOR

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COROIAN F.I. ALEXANDRA FELICIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 9.6 Filosofie 9.35 experimentat Reusit

COROIAN I. LAURENTIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 8 experimentat Respins

COROIAN S.D. CRISTIAN DORIN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.6 avansat Respins

COROIAN T. ANDREI SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.85 avansat Respins

COROIAN V. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.8 avansat Respins

COROIANU N. ANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

COROIU G. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COROIU N. LAURA LETITIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

COROJAN D.I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

COROVEI E ANDREI EMIL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6.75 avansat Reusit

COROVEI I. DENISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

COROVEI M.T. MIHAI-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5 avansat Respins

CORPADEAN I. RADU-BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

CORPODEAN D. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CORPODEAN I. ANDRADA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

CORPODEAN O. DENISA-PAULA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CORPODEAN R. RALUCA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

CORPODEAN S. ALMA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

CORPODEAN S. MIHAI-CRACIUNEL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

CORPODEAN T. TEODOR-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1--A1 Matematica T2 5.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CORPODEAN V GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

CORSAU I MADALINA-DANUSIA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CORSEU N. MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

CORT V. ALEXANDRU HOREA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CORTEA I. LAURA-IOANA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CORUJAN V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Fizica 2.2 Respins

COSA S.C. RAOUL- CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.85 avansat Respins

COSARCA M.N. MADALIN- SEPTIMIU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.6 avansat Reusit

COSARCA V. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COSCIUG A. ANDRIANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.35 experimentat Reusit

COSERIU CAS CHIS M MIHAELA FLORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

COSMA _ GHEORGHE-MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

COSMA A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

COSMA A. CORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

COSMA D. FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 6.3 experimentat Reusit

COSMA G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

COSMA H.A. CRISTIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

COSMA I.A. GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

COSMA I.L. RARES VASILE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

COSMA L.G. LUCIAN-GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 6 avansat Respins

COSMA N.C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

COSMA O RARES

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 8.1 avansat Reusit

COSMA P. FIVIA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 9.3 experimentat Reusit

COSMA S. SIMION DANUT

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

COSMA S.V. VLAD- ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

COSMESCU F. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

COST A. ALEX DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 7.4 Fizica 6.5 avansat Reusit

COST A. SERGIU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.35 experimentat Respins

COST R. IERONIM - ELIAZAR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

COSTAN M.I. DANIELA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

COSTAN M.S. MARIUS GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COSTANTEA I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 8.15 experimentat Reusit

COSTANTEA O. DAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

COSTE H. ANTONIU - HORATIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

COSTE I. IONUT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

COSTE S VLAD-SORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 5.55 experimentat Reusit

COSTE V. BOGDAN-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

COSTEA CASATORITA HODIS A. MIRELA-PARASCHIVA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 6.3 incepator Reusit

COSTEA A. MARIUS-IONUT

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 incepator Respins

COSTEA B.F. ALEXANDRA VOICHITA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 experimentat Respins

COSTEA C. GEORGE - LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

COSTEA C. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

COSTEA D. ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

COSTEA D. PAULA - DENISA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

COSTEA E.D. FLAVIA - XENIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

COSTEA G IOAN - GAVRIL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.7 experimentat Respins

COSTEA G. ANCUTA- FLORINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

COSTEA I. DINA- ANDREEA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

COSTEA L. RUBEN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTEA M.A. ANDREEA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.2 avansat Respins

COSTEA O.V RALUCA - MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

COSTEA P EVELINE

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

COSTEA P. RARES DANIEL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

COSTEA R. HOREA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 6.45 experimentat Reusit

COSTEA R.G. ALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.85 avansat Respins

COSTEA S. ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

COSTEA SM DENISA - FLORINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

COSTIN D. FLAVIU - MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.75 avansat Respins

COSTIN G. GABRIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 avansat Respins

COSTIN P. BIANCA - GELIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

COSTIN S. RAMONA - CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 6.7 avansat Reusit

COSTINAS N. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

COSTISOR I GEORGEL CALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

COSTISOR I IOANA-FLORINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.6 avansat Reusit

COTA I. ALEXANDRU - RARES

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.35 experimentat Respins

COTA I. DANIELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COTAE ST. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

COTAI V ANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

COTIA L MINA-ALINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.6 avansat Respins

COTIRLA E.E. IULIA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

COTIRLA V. AURICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COVACI A.I. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Reusit

COVACI N. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COVACI S. ANDREEA-SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COVACI V. RAMONA-NICOLETA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

COVACIU I. TATIANA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

COVACIU I.N. DANIEL-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.05 experimentat Reusit

COVACIU P CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

COVALCIC C.S. CLAUDIU-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 6.85 nivel mediu Reusit

COVALCIC V. VINICIUS - ALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.75 avansat Reusit

COVALIOV O. VLAD

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

COVASA G. MIRIAM-TEODORA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 nivel mediu Reusit

COVASAN I. IONEL - ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Respins

COVREAG M. LAVINIA - CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.9 experimentat Respins

COVRIG M.M. IOANA STEFANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COZAC CASATORITA FAUR I. LIVIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

COZAC I.C. VLAD - RARES

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

COZEA I. ANDREEA-LIANA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

COZMA CASATORITA ARTEAN I. LAURA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

COZMA AL. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COZMA C. CORINA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 7.65 avansat Respins

COZMA D GABRIEL-COSTEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7 experimentat Reusit

COZMA I. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat N/p

COZMA L.A. COSMINA-LIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 5.1 incepator Respins

COZMA M. ALIN - MARTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.25 avansat Respins

COZMA M.D. ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.15 avansat Reusit

COZMA V. ANDREA - ANITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 6.5 avansat Respins

COZMAN C.G. ROBERTA - DAMARIS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

COZMAN F CIPRIAN - GAVRIL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.6 avansat Respins

CRACIUN C. CRISTEA-FLORIN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CRACIUN D. DANA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CRACIUN I FLAVIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 5 experimentat Respins

CRACIUN I. LAVINIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

CRACIUN M LILIANA-LEONTINA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza N/p Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat N/p

CRACIUN M. RARES-OLIMPIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

CRACIUN N.C. ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CRACIUN R.I. HORATIU-ILIE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

CRACIUNAS C.A. RAUL - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CRAINIC A.M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.25 limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 avansat Reusit

CRAINIC D. ANDREEA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRAINIC V VASILE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7.05 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CRAIOVAN S. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 avansat Reusit

CRAIU D. OVIDIU-BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CREMENE S.I. DANIEL SORIN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CREMENEA A. DAIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

CREMINE L. NICOLETA - IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 avansat Respins

CRET M.L. ANDREI

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 incepator Respins

CRETA I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Logica si argumentare 6.35 nivel mediu Respins

CRETIU V.M. FLORIN MARIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

CRETU CAS RUS G. VIORICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CRETU G.V. MIHAI-AURELIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 7 avansat Respins

CRETU GH GEORGETA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

CRETU V DORIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

CRISAN A. ALEXANDRA-ROZALIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

CRISAN A. DANIEL CALIN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 5 incepator Respins

CRISAN A. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7 incepator Respins

CRISAN AL.D. TUDOR-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRISAN B. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

CRISAN C RAUL- RAZVAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 experimentat Respins

CRISAN C SAMUEL VASILE

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.6 Geografie 8.45 avansat Reusit

CRISAN CAS FERTEA S MARIA EUGENIA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CRISAN D. MARIA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie N/p incepator N/p

CRISAN E ANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba portugheza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

CRISAN H.F. RADU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CRISAN I. BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 avansat Reusit

CRISAN I. OANA CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5 avansat Respins

CRISAN I.E. ANA-PAULA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRISAN L. MIRCEA ANDREI

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8 experimentat Reusit

CRISAN M IONUT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

CRISAN M. ALEX

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Respins

CRISAN M. CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

CRISAN M.D. ANCA PAULA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

CRISAN M.L. DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

CRISAN P. ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.7 avansat Respins

CRISAN P. MARIANA-SILVIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

CRISAN P. RALUCA - DOINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.9 Economie 8.2 nivel mediu Reusit

CRISAN S. ALIN-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 6.75 avansat Respins

CRISAN S.I. IOANA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CRISAN V MIHAELA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CRISAN V MIHAI

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CRISAN V. ANAMARIA- NICOLETA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.95 incepator Reusit

CRISAN V. CRINA-VIRGINIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

CRISAN V. DENISA-JULIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CRISAN V. STELUTA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

CRISAN V. TUDOR-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

CRISTE C. CONSTANTINA- LUMINITA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

CRISTE I. IOANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CRISTE POTORA F. ANDREEA CORINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.35 avansat Respins

CRISTE S. SIMONA-ANCA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CRISTEA C. COSMINA-DENISA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 9.45 nivel mediu Respins

CRISTEA D.L. DAIANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

CRISTEA E. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 5.05 avansat Respins

CRISTEA G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

CRISTEA G. SILVIU-CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.6 experimentat Respins

CRISTEA I. ANAMARIA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CRISTEA I. EMILIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

CRISTEA I. RALUCA ELIZA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

CRISTEA I. REBECA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

CRISTEA L DIANA - FLORINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CRISTEA L.V. ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.9 avansat Respins

CRISTEA M VLAD

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

CRISTEA M. RAZVAN-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.2 avansat Respins

CRISTEA P. RAZVAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CRISTEA S.D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana avansat 7.8 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 6.95 avansat Reusit

CRISTEA ST. GEORGETA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

CRISTEA V. CRISTIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CRISTEA V. FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CRISTEA V.V. FLORIN - VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CRISTIAN L.M. MATEI-SILVIU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

CRISTOLTAN S.I. VLAD - IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CRISTOLTEAN I. BIANCA - IOANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

CRISTOLTEAN I. DIANA-LILIANA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CRISTU O. MONICA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CRISTUREAN _ MARCEL-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica 3.7 incepator Respins

CRISTUREAN L. DENISA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.25 avansat Reusit

CRISTUREAN M. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CRISTUREAN S OANA ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.05 avansat Reusit

CRISTUREAN V DENISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 avansat Respins

CRISTUREAN V. GABRIEL VLAD

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRISTUREAN V. ROXANA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

CROITORU A. OSCAR MIREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CROITORU N. RADU-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Informatica T3 C/C++ 9 experimentat Reusit

CRUCIN G. GEORGETA-MARIANA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 9 incepator Respins

CSASZAR E NOEMI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.8 avansat Reusit

CSASZAR I.T. MARIA RODICA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.35 experimentat Respins

CSASZAR K. YAN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 7 avansat Reusit

CSATO N. MARIUS IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CSEH A. EDINA - KATALIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

CSEP E. EDMUND ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CSEREI CAS IRIMIES F. KINGA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.6 Economie 6 nivel mediu Respins

CSEREI S. TIMEA-CSILLA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CSERGEZAN L. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Reusit

CSERNACZKI O. ERZSIKE-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 5 avansat Respins

CSETE F. ROBERT-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 5 Respins

CSETE I. JOZSEF - ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 incepator Respins

CSETE I. KINGA-ZSUZSANNA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

CSETE J. ORSOLYA-ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CSETE L. LASZLO

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

CSETE M. MIHAIL-ATTILA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

CSETRI G. EMESE ARANKA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 8.8 Geografie 5.9 avansat Respins

CSIBI A. MELINDA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CSIKOS I. DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 avansat Reusit

CSILLAG A. ZOLTAN - ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 experimentat Reusit

CSOC I. IOANA-MARIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.55 nivel mediu Respins

CSORBA M. ERIKA ZSUSZSANNA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

CSORBA S. JANOS GYORGY

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

CUC ALE. MARIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

CUC G. DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CUC G.G. AUGUSTA LILIANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CUC I. GABRIEL- PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Fizica 8 avansat Reusit

CUC L. BOGDAN - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CUC L.M. ALEXANDRU FLAVIU

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CUC M. IONUT-MARIUS

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.8 incepator Respins

CUC V. ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.2 avansat Reusit

CUC V. IONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

CUC V. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CUC-BORSAN D. ALEXANDRA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 7.15 experimentat Respins

CUCEA S. DALIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

CUCIUREANU G MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CUCULEANU L.C. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CUCURUZAN S. SIMONA-RODICA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.35 avansat Respins

CUIBUS L. SAMUEL-LIVIU

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CUIBUS M. RALUCA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 7.35 nivel mediu Reusit

CUIBUS M.N. LAVINIA-NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CULCER I ANGELA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.8 incepator Reusit

CULCUS A.G. BOGDAN AURELIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

CULCUS M. DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

CULDA I.C. ANDRADA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

CULDA V RADU - CALIN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

CULDEA V. CAMELIA-ALEXANDRA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 10 avansat Respins

CUPSA A. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 incepator Respins

CUPSA F.E. ROBERTA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

CUPSA G.G. CRISTINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CUPSA I. IOAN - ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CUPSA I. IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CUREAN I. TEODORA-IOANA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 2.45 Limba franceza Istorie 6 Geografie 6.65 Respins

CUREAN P.P. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

CURSAU I. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

CURSAU ST. MARIA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

CURSEU S. STEFAN-LUCIAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

CURSEU V.D. IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CURT I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

CURT I.F. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 5.6 avansat Respins

CURTA O ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CURTA S.I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CUS D.I. ALEXANDRA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Reusit

CUSTURA D. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CUTITAR P DORIN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

CUTUS I. AMALIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

CUZDRIOREAN I. GABRIEL DANIEL

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.8 avansat Respins

CZAKO G. IBOLYA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CZAKO Z. ANIKO

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

CZAKO-GAZSI F FRANCISC

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.4 incepator Reusit

CZANKA L. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7 avansat Respins

CZEGER S. ROBERT-CSABA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.2 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CZILIKA A. ANDREI-GYUSZI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

CZINEGE E. MONIKA - ANDREA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CZINO GY. ZOLTAN-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Respins

CZIRA D IOAN CALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CZIRE D. ANITA-ILDIKO

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

CZONDI S.T. EDINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 3.95 limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

DACIN G.D. MARIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

DAGHER M. VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

DAJU M.D. ELENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Reusit

DAMACUS CAS STANA I. MARTA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 1.3 Limba franceza Istorie 2.5 Geografie 6.9 N/p N/p

DAMACUS V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

DAMIAN D.L. PAUL-BOGDAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.9 avansat Respins

DAMIAN M. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

DAMIAN M. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

DAMSA A. BOGDAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 6.2 experimentat Reusit

DAMSA C.N. ANDREI CALIN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

DAN CASATORITA SZOLOSI C. NADIA-CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

DAN C. MARIUS - CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

DAN D. ANDREEA - DANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

DAN D. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 7 nivel mediu Reusit

DAN D.I. DANUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 nivel mediu Reusit

DAN G. GAVRIL DANIEL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

DAN GH. DANIELA IOANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

DAN I. IONELA LUCIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.65 avansat Respins

DAN L. ANDREEA MARIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.95 avansat Respins

DAN N MADALINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Psihologie 6.85 avansat Reusit

DAN N.P. NICOLETA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.7 avansat Respins

DAN O.N. OANA-RENATA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

DAN P. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

DAN P. MIHAELA-LINDA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

DAN V. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DAN V. VASILICA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

DAN V.T. PAULA-ANCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv Pascal 9.9 experimentat Reusit

DANAILA G. TANIA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Economie 3.5 nivel mediu Respins

DANCI G.T. CLAUDIA - HENRIETTA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 nivel mediu Reusit

DANCI G.T. LARISA - DALMA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 9 nivel mediu Reusit

DANCI V FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DANCIU D. DELIA MARIA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DANCIU D. LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

DANCIU E. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Economie 5.2 nivel mediu N/p

DANCIU I IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

DANCIU I. PETRU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

DANCIU I.G. EMIL - GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

DANCIU V.A. MIHAI VASILE

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DANDOS M. IOANA-CRISTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.6 avansat Respins

DANI Z ZOLTAN LEVENTE

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.6 avansat Respins

DANIEL G.F. ERIKA - IZABELLA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DANIEL S. ERIKA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

DANIEL V. BOGDAN - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

DANILA C.L. MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

DARABAN I. AMALIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DARABAN V VIOREL-IONUT

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 9.25 avansat Respins

DARAI C ORSOLYA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara avansat 5.65 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DARAMUS N. DANIEL-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DARLEA S.M. BOGDAN RARES

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DASCAL I. RADU MARIUS

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

DASCAL M. ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

DAVID A ILEANA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

DAVID B ALINA-DENISA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAVID F. NORBERT

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 Respins

DAVID I. CALIN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 2.9 Respins

DAVID I.M. ANDRIS-EDUARD

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

DAVID M.I. RENATA DIANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DAVID N. IONATAN SIMION

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DAVID P MIRCEA BOGDAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

DAVID T SERGIU ANDREI

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DAVID-CRISAN R.I. CARMEN-RALUCA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

DEAC C. CORNELIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DEAC D ANA DANIELA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DEAC D. TRANDAFIRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 9.75 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

DEAC F JUDITH

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DEAC G. FLORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

DEAC G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DEAC I. LEHEL-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician instalator pentru constructii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 incepator Respins

DEAC L. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

DEAC M. ANDRADA ALINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.7 experimentat Respins

DEAC M.M. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

DEAC M.V. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.9 experimentat Reusit

DEAC N.D. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

DEAC V MADALINA-ADELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 8.1 avansat Reusit

DEAC V.V. VIORELA-FELICIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 9 Filosofie 10 avansat Reusit

DEACONU A.C. SONIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DEAJ E.M. MARIAN-MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DEAK A. ALIZ

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DEAK F. CSONGOR-PETER

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 6 experimentat Reusit

DEAK I. ALEXANDRA - FLORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.35 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DEAK I. ENIKO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

DEAK J. BEATA - KATALIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

DEAK-VERES P. PETER

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

DEBRECZENI A. ARPAD

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 avansat Respins

DEBRECZENI I. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DECEA R.M. DRAGOS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 8.2 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 Reusit

DECSEI CS. ANDREA BEATA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DEDIU G. NINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DEE G. KINGA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

DEE L. AGICA-ZITA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DEE M. SZIDONIA-HELGA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DEGAN T TEODOR SILVIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DEJAN F.V. ANAMARIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.5 avansat Respins

DEJI D. ADRIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DELCEA S.S. STEFAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

DELUREANU D.D. DANA MANUELA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DEME I. JANOS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba germana moderna A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

DEMEA S.M. SABIN- DRAGOS

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 avansat Reusit

DEMENY I. MELINDA- IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.15 avansat Reusit

DEMETER A.G. ANDREEA-ROMINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DEMETER I LAVINIA IOANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DEMETER I. SZILARD JANOS

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEMETER S. SZABOLCS - ISTVAN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DEMIAN E. FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.2 avansat Respins

DENES D. ADRIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5 experimentat Respins

DENES E. SERGIU-IOSIF

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.4 incepator N/p

DENES G ADRIAN-CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9 experimentat Reusit

DENES I. ANDRA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.55 nivel mediu Reusit

DENES I. SZILARD - IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.9 experimentat Respins

DENES ST. IONUT

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DENES Z. ANNA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.45 avansat Reusit

DESMIREAN C.I. RADU - MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

DEUSAN D. ADELA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba italiana B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Sociologie 9 experimentat Reusit

DEUSAN D. ANDREI - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DEUSAN I. ADELINA-IULIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DEUSAN P. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 Respins

DEUSAN P. VASILE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

DEUSAN S. SORIN SIMION

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

DEVAI A. ILDIKO

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

DEVENYI T.G. MARTA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

DEZMIREAN I. IOANA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DEZMIREAN M DAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

DEZO L. ANDREA RENATA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

DEZSO E. BOTOND

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DEZSO E. GELLERT

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DEZSO G MELINDA ESZTER

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DEZSO GH. ROBERT LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DEZSO I. ATTILA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

DEZSO S. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 7.85 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DEZSO T. JUTKA-ERZSEBET

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.2 avansat Respins

DIACONU C. SIMONA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

DICAN D. ANESIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.35 avansat Reusit

DIMA A. ROXANA MARINELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

DIMENY R.M. SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.55 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DINCA F. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DINEA I. GEORGE-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 Reusit

DINEA M.D. LUIZA-ARIANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DINEA O.I. DIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

DINEA V. IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

DINU L. MIHAI TRAIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DIOSAN A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DIOSAN O IOANA - MARIA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.3 incepator Respins

DIOSAN O SANDA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

DIOSI F. CECILIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

DIOSI F. FRANCISC - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

DIOSZEGI B. BENJAMIN-KONRAD-GUNTHER

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

DIOSZEGI S. EMESE-RENATA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna A2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.15 experimentat Reusit

DIRA L. DEBORAH-TIMEA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DIRA L. KRISTINA-MELINDA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DIRGAU C.D. CRISTINA-PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

DIRJAN C.M. ANDREEA-PAULA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

DIRJAN D. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.35 avansat Respins

DIRJAN M.L. DENISA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DIRLEA I. MIHAI-ILIE

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

DIRLEA T. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8 avansat Reusit

DIRLESCU V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

DISCANT I. MIHAI - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

DIVIRICIAN G. CRINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

DIVIRICIAN V. VIORICA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DJURJ P. IRINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DOBACAN V. MARIAN - MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 1.9 avansat Respins

DOBOCAN A. DELIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DOBOCAN D.I. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

DOBOCAN E. DIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DOBOCAN I.A. GEORGIANA-DENISA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DOBOCAN M.M. RAZVAN ANDREI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

DOBOCAN O. LAURA SORINA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

DOBOS CAS FARCAS I DOMNICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

DOBOS I. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DOBOS N. MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 5.5 avansat Respins

DOBOS V. VASILE - DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DOBRA M.M. DARIE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

DOBRA V.I. ADINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 incepator Reusit

DOBRE A. RADU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DOD F.I. ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

DODA I. DIANA DORA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DODEA CAS GRETA I FELICIA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

DODEA G. DENISA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DODEA GH. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p

DODEA I. CAMELIA - LEONTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

DODEA I. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DODEA V RALUCA SIMONA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Psihologie 7.6 experimentat Reusit

DODEA V. ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DOGARU C. VICTOR-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

DOLEAN E. BOGDAN-EUGEN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOLEAN F. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 4.15 experimentat Respins

DOLEAN T. TABITA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

DOLHA A. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

DOLHA A. CIPRIAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

DOLHA L CRISTINA ANCUTA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DOLHA N. RAUL-MARCEL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

DOLHA V. FLAVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 6.65 experimentat Reusit

DOMAHIDI I TUNDE

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.55 limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Respins

DOMBI G ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 6 Fizica 5.5 experimentat Reusit

DOMNAR I. ADRIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 avansat Respins

DOMNIT R.S. BOGDAN GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.6 avansat Reusit

DOMNITA E EMANOIL

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica N/p nivel mediu N/p

DOMOCUS I. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 7 experimentat Respins

DOMOCUS V.D. CIPRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DOMOKOS A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DOMOKOS A.A VLAD - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.45 nivel mediu Respins

DOMOKOS B IUDITH

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.95 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

DOMOKOS P. SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

DOMSA I. IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

DOMSA I.P. IOANA RAMONA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Filosofie 6.2 avansat Reusit

DOMSA I.V. IOANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DONGO Z. ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 6.9 experimentat Reusit

DORA C. ANDREEA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DORDAI D. CRISTIANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DORDAI N. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.05 avansat Respins

DORDAI N. FLAVIU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DORDEA C.R. ANA MARIA COSMINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.65 experimentat Respins

DORDOI D. OLIVIA - DANIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.1 avansat Reusit

DOROHOI I. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 8.8 experimentat Reusit

DOSEI M.S. MARIANA VERONICA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 8.4 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

DOVAL Z. ZOLTAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel II 1.4 avansat Respins

DRAGAN A. ANDREEA-CAMELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

DRAGAN A. IULIA-LAURA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DRAGAN A.D. ANTONIO - VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

DRAGAN C. CONSTANTIN BOGDAN

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 7 nivel mediu N/p

DRAGAN D. BOGDAN-VLAD

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

DRAGAN I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 nivel mediu Respins

DRAGAN N.D. ALEXANDRU-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.3 avansat Respins

DRAGAN P. CALIN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.3 avansat Respins

DRAGAN R.I REMUS

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

DRAGAN R.L. VLAD

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

DRAGAN V COSMIN-TRAIAN

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.25 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

DRAGAN V. SEBASTIAN - VASILE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DRAGAN V. VASILE RAZAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

DRAGOMIR GH. RARES ANDREI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 avansat Respins

DRAGOMIR V. ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 7.9 experimentat Reusit

DRAGOS V. VICTOR - PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGOSTE I. LUCIAN IONEL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

DRAGOSTE V. VASILE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.95 avansat Respins

DRAGOTA C. DALIA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRAGOTA I. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4 experimentat Respins

DRAGOTA L. BOGDAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.2 avansat Respins

DRAJAN M. LUIS ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRAJAN M.V. FLAVIU - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DREFI A. CAROLA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

DREGAN Z. LAURA - RENATA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.95 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DREVE E HORIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 10 avansat Reusit

DREVE P.F. COSMIN - AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DREVE R ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Psihologie 5.5 avansat Respins

DRINDA D. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DRINDA V. GELU-VASILE

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

DUBAU A.D. GABRIEL DAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.85 experimentat Reusit

DUCA A. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

DUCA A.N. IONUT NICOLAE

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

DUCA G ALINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Psihologie 7.8 avansat Reusit

DUCA I. DARIUS-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.6 experimentat Respins

DUCA M. MARTIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

DUCA M.D. DAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 Respins

DUCA P. FLORIAN PETRU IOAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

DULCA A. AUGUSTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

DUMA A. ANTONIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.35 avansat Reusit

DUMA A. VLAD - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DUMA C CRINA LIGIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 8.1 experimentat Reusit

DUMA D OANA-MARINELA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.9 avansat Reusit

DUMA G. PAUL SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 incepator Respins

DUMA I. TUDOR-MIHAI

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DUMA V. DANIEL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

DUMITRA V. ALINA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DUMITRACHE G.E. MIHAI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUMITRAS V.D. RAMONA-DANIELA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9 avansat Reusit

DUMITREAN C.T. SERGIU TRAIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU O. MONICA-IULIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DUMITRU I. SEVESTIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 experimentat Respins

DUMITRU M. BIANCA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DUMITRU N. ANDREI RAUL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

DUMITRU R. RADU

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

DUNCA A. ANDREI

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DUNCA D ADRIAN-MITICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.75 avansat Reusit

DUNCA GHE IOANA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DUNCA V. LIGIA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.1 avansat Reusit

DURA G DANIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

DURA T. TUDOR-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5 experimentat Respins

DURCAU N. LIGIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

DURUGY I.P. AKOS

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

DUSA A.N. DANUT AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DUSA G.I. HORIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

DUSA M.D. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

ECHARD I. JOZSEF-FERDINAND

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 4.7 limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

EFTIMIE CAS HULUBEI I. MIHAELA-NASTASIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 7.15 experimentat N/p

EIKLER I.I. CLARA-MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

EKE P. PETER

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

EMERICH V. CALIN VIOREL

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

ENDES I.O. VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.45 avansat Reusit

ENE D. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ENYEDI F. ROBERT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

ENYEDI J TAMAS

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

ENYEDI R. MARK

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ENYEDI R. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 8.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 Reusit

ERDEI A. KINGA-SZENDE

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.35 incepator Respins

ERDELI T. EUGENIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ERDOS F. ENDRE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza Istorie 7.9 Geografie 6.6 experimentat Reusit

ERDOS I EMOKE-MELINDA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.75 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

ERLI S LAURENTIU STEFAN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FABIAN C. LAURA - CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba italiana B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

FABIAN CAS COTARLA V. FELICIA-SIMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

FABIAN F. NORBERT-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

FABIAN S. CSABA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 9.35 incepator Respins

FABIAN-FRICZI A.J ANDREA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

FAJK S. EMESE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

FALCUSAN C. FLAVIU MATEI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

FALUSI A.A. ANAMARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

FALUSI A.A. CLAUDIU - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

FANGLI C. ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

FANTANA C.A. CORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

FANTEA T. TUDOR-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

FARAGAU A. PAUL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FARAGAU N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

FARAGAU P.F FELICIAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

FARAGAU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

FARCAS A CATALIN

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FARCAS A. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 8.55 avansat Reusit

FARCAS A. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.6 avansat Respins

FARCAS C.A. MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

FARCAS C.V. ANDRADA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

FARCAS D. DORU CATALIN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FARCAS F. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

FARCAS F.P. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FARCAS G. DARIUS - GAVRIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.1 avansat Respins

FARCAS G. IONUT - DANIEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 7.85 avansat Reusit

FARCAS G. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 avansat Respins

FARCAS G.I. ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.2 nivel mediu Respins

FARCAS I PAULA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Logica si argumentare 7.3 nivel mediu Reusit

FARCAS I. LAURA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

FARCAS I. OCTAV - VLADUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FARCAS I.G.V. FLORENTA-SPERANTA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba germana moderna B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

FARCAS I.V. ANDREEA - DENISA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

FARCAS L. SORANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

FARCAS M.I. RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

FARCAS M.O. ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 9.1 experimentat Respins

FARCAS O. DANIEL - TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.2 avansat Respins

FARCAS V. CAMELIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7.45 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 Respins

FARCAS V.V. TANIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

FARCASIU R. ANCUTA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.55 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

FARCASIU R. DENISA-MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

FARKAS AL.I. CARMEN-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.55 experimentat Reusit

FARKAS B. KAROLY

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 experimentat Respins

FARKAS C. ZSOLT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

FARKAS F. RAUL FELICIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6 avansat Respins

FARKAS I. IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.15 experimentat Respins

FARKAS I. ZSOLT

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.75 experimentat Reusit

FARKAS L. REBEKA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.4 incepator Respins

FARKAS N. ERIKA-EMMA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

FARKAS S. ARPAD-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 3.55 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

FARKAS T ALEXANDRU TRAIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Psihologie 5.3 avansat Respins

FARKAS Z EVELIN-EMESE

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FATHULLA S.N. AYMAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

FATOL I. ROMIANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.8 avansat Reusit

FATOL S MIHAI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

FAUR C.V. RAZVAN - VLAD

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 5.2 avansat Reusit

FAUR F. ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

FAUR G. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.2 experimentat Respins

FAUR V. ALIN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

FAUR V. LAVINIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

FAZACAS MC ANTONIA-MALINA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1--B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

FAZACOS T. TIBERIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 4.3 experimentat Respins

FAZAKAS I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

FAZAKAS I. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

FAZEKAS A. SANDOR-ZOLTAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 avansat Respins

FECHETE A. IOAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 experimentat Respins

FECHETE T. MARIUS OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 avansat Reusit

FECHETE V. ALIN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FEDERIGA V. SERGIU-NORIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

FEDESCU M. VALERIU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

FEDOR C. PATRICIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.5 Filosofie 8.85 experimentat Reusit

FEHER A SANDOR-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

FEHER A. KRISZTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 Pascal 7.55 experimentat Reusit

FEHER A.G. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FEHER Z. ERIKA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.8 avansat Reusit

FEIER A CATALIN-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FEJER B. KRISZTINA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.8 Geografie 6.6 experimentat Reusit

FEJER F MELINDA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

FEJER K VERA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

FEKETE D.V. GEORGIANA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

FEKETE I. SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician instalator pentru constructii Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.55 avansat Respins

FEKETE S. ISTVAN TIBOR

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

FELDRIHAN S.O. SORINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

FELEAC I DIANA - SORINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

FELECAN - HRISCA M.G. RADU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

FELECAN A. ADINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

FELECAN F.M. LUCIAN - VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel II 4.3 experimentat Respins

FELECAN G. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FELECAN I. ANCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

FELECAN I. CORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 9 avansat Reusit

FELECAN I. RAZVAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 8.2 experimentat Reusit

FELECAN L. ANDREI-FLORIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FELECAN M ANDREI-LAURENTIU

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.3 avansat Respins

FELECAN V. ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

FELECAN V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FELECAN V. VLAD-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

FELHAZI A.I. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.35 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

FELMERI P.L. AGNES

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 9.65 experimentat Reusit

FELSEGHI C EMESE - NOEMI

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

FELSEGHI I. MIRELA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Psihologie 6.15 avansat Respins

FELVINTI I. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

FELVINTI V. IONUT - REMUS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

FENESAN G. GEORGETA-ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 1 Geografie 5.2 incepator Respins

FENESAN V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

FENESAN V.C. ADRIANA - DACIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

FERDEAN S DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

FERENCZ E. BALINT-IMRE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician instalator pentru constructii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

FERENCZI T.L. ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.1 experimentat Respins

FERENT M.D. SEBASTIAN DOREL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

FERENT M.O. RAUL-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

FERENT-PIPAS M. MARINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 8.6 Fizica 6.35 experimentat Reusit

FERESTIAN M.I. ELIZA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba portugheza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

FEREZAN G.D. SERGIU DAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

FESNIC A. AURA-LIANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.95 experimentat Respins

FETCHE G. ANCA-MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.95 avansat Reusit

FETITA N.G. RARES

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 6.5 avansat Reusit

FETTI L GAVRILA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 8 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

FEURDEAN D. HADASSA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

FEURDEAN M. IOANA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FICICAR C.S. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FICIOR L. ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 nivel mediu Reusit

FICIOR Z. MARIUS CLAUDIU

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

FICUT D.I. DORINA-ANTOANETA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Psihologie 8.4 experimentat Reusit

FICUT F.C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 9.8 avansat Respins

FIKO J EVA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 9.1 Filosofie 6.9 avansat Reusit

FILEP C. IULIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FILEP I. SARA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 avansat Reusit

FILEP M. BERTA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

FILEP M. MARTON

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

FILIP C. IONUT- MARIAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

FILIP F. VLAD-LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

FILIP F.I. MARIETA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

FILIP G. ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FILIP G. ANDREEA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

FILIP G. ANDREI-VLADUT

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FILIP I. VASILE DAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

FILIP M. RAZVAN - MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

FILIP R. ALEXANDRU PETRU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

FILIP R. REMUS

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

FILIP T CRISTINA TEODORA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

FILIPAS L. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.65 experimentat Respins

FILLER E. PAULA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

FILLER O. WALTER

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

FINTA A. ANDRAS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

FINTA I. JULIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

FIRTAT S. BIANCA STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.3 avansat Respins

FLENTEA A. ELENA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.7 avansat Reusit

FLOASIU B.I. BUCUR-IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

FLOASIU B.I. CRISTIAN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 5 avansat Reusit

FLOCA M. DANIEL-MARCEL

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.25 incepator Respins

FLOREA A STEFANIA OLIVIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 6.2 avansat Reusit

FLOREA A.T. DIANA-MONALISA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 experimentat Respins

FLOREA D CRISTIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

FLOREA D. DANUT-CRISTIAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

FLOREA D.S. DAN - STEFAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.25 avansat Reusit

FLOREA G.A. MONICA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

FLOREA I. ADRIANA IOANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

FLOREA I. IONEL VALERIU

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5 incepator Respins

FLOREA I.N. IONEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.4 Geografie 5.9 incepator Respins

FLOREA L.D. SILVIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

FLOREA M.N. CRISTIAN MIHAI

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba italiana A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 3.55 incepator Respins

FLOREA S.D. ALIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

FLOREA V. ADRIAN - CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FLOREA V. VIOREL-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

FLOREAN F.D. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.8 avansat Reusit

FLOREAN I. FLORIN - IONUT

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 8.15 avansat Reusit

FLORESCU F. FLORINA-ANDRA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FLORIAN A. VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 6.9 avansat Reusit

FLORIAN CAS COSMA D. ANDREEA IOANA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 1.3 experimentat Respins

FLORIAN D. OANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FLORIAN F.C. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

FLORIAN I. IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

FLORIAN I.A. RALUCA CAMELIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

FLORIAN S. GABRIEL-SIMION

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

FLUERAS GH. ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

FLUERASU V.D. DRAGOS-VASILE

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

FOCSA V. VICTOR-FABIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

FODOR A EMOKE

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FODOR A. NIKOLETTA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FODOR I. ILKA-BORBALA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 8.25 avansat Reusit

FODOR I. JANOS MIHALY

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

FODOR I.T. HORATIU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

FODOR K. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

FODOR L. CSILLA-LORENA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

FODOR T. DELIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FODOR V FLORIN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

FODOR-KISS I JULIA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FODOREAN A. IOANA AURA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 9.45 experimentat Respins

FODOREAN E. EUGEN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9 nivel mediu Reusit

FODOREAN I ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

FODOREAN P. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

FODOREAN S. MARIUS STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FOGARASI S. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 Pascal 8.55 experimentat Reusit

FOITOS A.O. LUCIAN-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

FOLA A. ZOLTAN-SANDOR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 5.05 avansat N/p

FOLDVARI J. JOZSEF-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3.75 limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

FORIS-FERENCZI Z JOHANNA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Filosofie 7.4 avansat Reusit

FORMAN B. NORBERT

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Reusit

FORNA R.M. GABRIELA RENATA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

FORNA S. CAMELIA-ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.4 incepator Respins

FORNA S. MIRELA-ANICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.9 incepator Respins

FORRO F. ANDREEA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.85 incepator Respins

FORTIU D. ALEXANDRA DANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

FOSZTO M MIHAI

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

FRATEAN C. STEFANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

FRATEAN F.N. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 avansat Respins

FRATEAN I. IOANA-TINCUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

FRATEAN L. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRATEAN L. VASILE-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 7.5 avansat Respins

FRENTIU G. ADRIAN SIMION

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

FRENTIU G. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

FRENTIU G. GABRIELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.95 avansat Respins

FRETIAN G. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 avansat Reusit

FRINC I.M. CLAUDIU - ALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FRONEA V LUCIAN - VASILE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.6 avansat Reusit

FUIA ALE. VLAD-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

FULEKI C.M. RENATA IMOLA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 8.8 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

FULEKI M.F. ARPAD TIBOR

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

FULOP B BELA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FULOP F. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.5 avansat Respins

FULOP I. ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

FURCOVICI H. HORIA-PETRU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 9.55 Geografie 8 experimentat Reusit

FURDUI N. NICULINA-ADELA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 5 avansat Respins

FURDUI V. ADRIANA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

FURDUI V. LIVIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

FURNEA C.O. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FUSARU M. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

FUSS I.M. LILIANA-VANDA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

FUSTOS E.I. DALMA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

FUSTOS I. AGOTA - MELINDA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

FUSTOS N. MIKLOS-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.45 experimentat Reusit

GABOR _ TEREZ

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GABOR A. LORAND

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 10 experimentat Reusit

GABOR A. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

GABOR G. GEORGE-CLAUDIU

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 6.05 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GABOR G.T. CRISTINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 10 experimentat Reusit

GABOR I. COSMIN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.8 incepator Respins

GABOR M. SERGIU-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

GABOR ST.L. IOAN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GABOR V EUFROSINA ALINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

GABOR V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

GABRIAN I. IOANA- FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

GABRIAN L. ADRIAN - RUSALIM

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 2.1 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GACIU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GACIU V.A. VASILE AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 8 nivel mediu Respins

GADALEAN CASATORITA MURESAN I. SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

GADALEAN G.I. ROXANA- MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GADALEAN N. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

GADALEAN N. ANDRADA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

GADALEAN V. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica N/p incepator N/p

GAGEA S. SIMION

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GAIA D. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

GAL A. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.3 avansat Respins

GAL I. EDINA-TUNDE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GAL I. SARA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GAL-BANDI S. REKA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

GALAI I. DINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 8.5 incepator Reusit

GALATUS M.M. ALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

GALBEN I.C. CECILIA-CATALINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GALEA I. IOANA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GALIS F.B. BOGDAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

GALOS I. RADU CALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

GANCEAN I NICOLAE-FABIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GARBO V. IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

GARBOVAN I.M. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6 Sociologie 9.65 avansat Reusit

GARDA I.D. ALEXANDRU-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.75 Limba engleza Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.05 Respins

GARDA I.D. ANDREEA - DORA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

GASPAR G. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GASPAR Z. TUNDE-EDINA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 5.95 experimentat Reusit

GAVREA A IOAN AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

GAVREA A.G. ANDREI - MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GAVREA I. IOANA - VIORICA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 avansat Reusit

GAVRIL C. IULIA TEREZA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T3 1 Geografie 6 nivel mediu Respins

GAVRILUT M. ANCA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GAVRIS N. MARIAN-CRISTIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GAVRIS N.M. DAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GAVRIS O.L. ALEXANDRU - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GAVRIS T.V. HORATIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.55 avansat Reusit

GAVRUS A. DANIEL OVIDIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.65 avansat Reusit

GAZDAC CAS BUCUR A. ANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GAZDAC P. PAULA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GAZDAC P.A. MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.3 avansat Respins

GEAMANA C. OVIDIU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GEBE L. ALPAR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.2 limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

GEBE-FUGI L. SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.05 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

GEBER I. ISTVAN-TEOFIL

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 8.25 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GECAN I ANCA MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

GEORGIU A EMANUELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.4 avansat Reusit

GEORGIU A. ANA-GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

GEORGIU G. ELISABETA GABRIELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9 experimentat Respins

GEORGIU I. GRIGORE - IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

GEORGIU I. NICHITA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

GEORGIU N. ATANASIU MARIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.05 avansat Reusit

GEORGIU S. IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GEORGIU T. GABRIEL - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

GEORGIU V. ANCA - FLORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

GEORGIU V. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 9.35 avansat Respins

GERE F. EVELIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

GEREBENES S. SILVESTRU CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

GERGELY E. IMRE-SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

GERGELY G. NORBERT

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

GERGELY I. CSILLA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

GERGELY I. ISTVAN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Filosofie 8.3 avansat Reusit

GERGELY I. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GERGELY M. MARTINA - KATINKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 7.8 avansat Reusit

GHEMANT GH. EMIL

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

GHEMES P. RADU

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.35 experimentat Reusit

GHEORGHE V VASILE

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

GHERAN I RALUCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GHERAN M. ALEXANDRU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

GHERASIM DAMOC N. MARA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.45 Limba franceza Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 Respins

GHERASIM N. PAULA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B2-B2-B1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GHEREB I ALINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.35 avansat Reusit

GHERGHEL G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

GHERGHEL G. MARIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 nivel mediu Respins

GHERGHITI GH.D. ANDREI DORIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

GHERLE I. CRISTIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

GHERMAN ALE.M. CRISTIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GHERMAN D. ANCUTA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHERMAN I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GHERMAN L. SERGIU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

GHETE T. ABEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.05 nivel mediu Reusit

GHETI I.L. RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.55 avansat Reusit

GHEVALT I. IOSIF-MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Economie 7.3 incepator Respins

GHEVALT I. SEFORA-DANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

GHIB M. ALINA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

GHIC N DANIELA-MARIANA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GHILA A.O. OANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.35 incepator Respins

GHILEA M.V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

GHILEN I. INDA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GHIMPU S. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 10 experimentat Reusit

GHINEA A ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.8 avansat Reusit

GHIOGHIU M.H. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

GHIRAN I. BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GHIRAN I.L. IOANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHIRAN V.V. DIANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

GHIREAN A.M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 2.95 avansat Respins

GHIRISAN T. COSMIN-TRAIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GHIROLTEAN O.V. DANIEL-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GHISA A ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GHISA D. COSMIN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GHISA D. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GHITA O FLORIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GHITA ST. RODICA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 10 experimentat Reusit

GHITEA P PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

GIDILEANU M. MARIUS-TUDOR

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7.45 Fizica 9.7 experimentat Reusit

GINSCA I. IOANA-MARINELA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

GIRDA M. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GIURCA P. AURORA-SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 4 nivel mediu Respins

GIURGEAN I. DIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GIURGIU D. CORINA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GIURGIU D. VLAD ANDREI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GIURGIU D.M. ANDREI-DAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.15 incepator Respins

GIURGIU G AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.15 avansat Reusit

GIURGIU GH. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GIURGIU I. CATALIN-IOAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GIURGIU L. LAURA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 nivel mediu Reusit

GIURGIU N. AMALIA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

GIURGIU N. MARIANA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

GIURGIU N. OLIMPIU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

GIURGIU P. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GIURGIU P.V. ANCA VIOLETA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

GIURGIU R. RAZVAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.65 incepator Respins

GIURGIU T. DANIEL- HORICA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

GIURGIU T. ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 5.1 avansat Respins

GIURGIUMAN D. PAUL-TUDOR

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.55 Limba franceza Matematica T2 1.3 Geografie 7.8 Respins

GIURGIUMAN G. ANCA-LIVIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.1 experimentat Respins

GIURGIUMAN G. GABRIEL- IONUT

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 avansat Reusit

GIURGIUMAN G. GHEORGHE- BOGDAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

GIURGIUMAN GHE. GEORGE-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GLIGA E OVIDIU

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

GLIGA F. ANCA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.1 nivel mediu Respins

GLIGA M. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 4.6 experimentat Respins

GLIGA P. MARIAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

GLIGA S STEFANIA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie 6.2 Psihologie 5 avansat Respins

GLIGA S.AL. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

GLIGA T.D. DORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.8 avansat Reusit

GLIGA T.S. ROBERT-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.85 avansat Reusit

GLIGAN G.N. MIHAELA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.5 avansat Respins

GLIGAN G.N. MIHAI

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

GLIGAN M. ARDELEAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

GLIGAN V. ALIN- CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GLIGOR P. ARNOLD

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

GLIGOR P. FLORINA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GNANDT J. INGRID

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

GOCAN C.D. MARIUS-SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GOCAN CAS MAGDAS C. DALIA ROXANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.85 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

GOCAN E. ALEXANDRU EUGEN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

GOCAN I LAVINIA LIGIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GOCAN M.A. ADRIAN-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9 experimentat Reusit

GOCAN V MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 10 avansat Reusit

GOCAN V. PAUL - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GOCZ CAS JELER J.S. ANNAMARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GOG I. IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.2 avansat Respins

GOG V. VASILE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GOGA D. EUSEBIU - DAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

GOGA I.N. ADINA-NICULINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.9 experimentat Reusit

GOGOSEANU R.M. IULIA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

GOIA A. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

GOIA F.M. IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

GOIA G. RAMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

GOIA I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

GOIA P. LAVINIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9 incepator Reusit

GOIA V. COSMIN-VASILE

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 9.8 avansat Respins

GOJA D. IOANA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.55 avansat Respins

GOJA D. IRINA - MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.75 avansat Respins

GOJA G. DANIELA - SUSANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

GOLBAN E.I. RUXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GOMBAS F. BRIGITTA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 8.75 avansat Reusit

GOMBOS CASATORITA VASILE I. ELIZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GOMBOS L TUNDE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

GOMBOS ST. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GONCZI S. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GONGOLEA V. ALEXANDRA-DELIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

GORA V. COSMINA ALINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5 avansat Respins

GORDEA I. DANIELA-LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

GORDEA M. EUSEBIU-LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 6.7 avansat Respins

GOREA D. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GOREA P SONIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GORGA V. BIANCA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

GORGAN I. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

GORI V NICOLAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

GORON I.C. NARCIS - IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

GORON V. BOGDAN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

GOTA G.L. CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

GOUNTARA K. IOANNA-AFRODITI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GOVOR I. CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.15 avansat Respins

GRABAN-NAGY S KAROLA-AGOTA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6 nivel mediu Reusit

GRAMA I. MADALINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GRAMA L GEORGIANA-MONICA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza Istorie 8.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GRAMADA L MARIAN-PAUL

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GRAUR T. TEODORA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba spaniola B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GREASIM F.M. ELIZA FLORINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.1 avansat Respins

GREC O.L. RAZVAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

GRECICA V MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GRECICA V NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

GRETA I. ANDRA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GRIF V. ANDREI-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

GRIGAR T. NORBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

GRIGORE A. DAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

GRIGORITA D.R. CRISTIAN-ROMEO

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

GROS N LAURA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 avansat Reusit

GROS N. DENISA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

GROSAN C.M. PAULA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

GROSAN D.F. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv Pascal 6.4 experimentat Reusit

GROZA C. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GROZA CC CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

GROZA D. TUDOR

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 avansat Respins

GROZA P. ALINA LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GROZA S SORIN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

GROZA T. COSMIN STEFAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

GROZA V. ADRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

GROZAV I. ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana avansat 7.15 limba si literatura romana avansat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.6 experimentat Reusit

GROZAV I. IOANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.75 experimentat Reusit

GROZAV I.E. MADALINA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

GRUMAZ V.T. ARIELA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Fizica 8.6 experimentat Reusit

GUI R.M.D. TUDOR

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GUIU G. COSMIN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.45 experimentat Reusit

GUJAN A. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.55 experimentat Respins

GUJAN CAS BENEDEK G DELIA - MARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GUJAN D. CRINA FLAVIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 6.25 incepator Respins

GUJAN M. MARINELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GULACSI I ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

GULACSI I OANA - RALUCA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 6.05 Limba franceza Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.1 avansat Respins

GURZAU E.I. MIHAI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GURZUN I AURELIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

GUSA I. ANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

GYORFI F LAURA TUNDE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza Matematica T2 7.5 Logica si argumentare 8.4 nivel mediu Reusit

GYORGY A. HAJNAL

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

GYORGY-LIDER L. KRISZTA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba italiana A1-B2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

GYORI G. ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

HADAREAN I. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

HADAREAN I. LAURA BIANCA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

HADAREAN T. CRISTINA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HADNAGY A. PAUL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HADNAGY F. CSABA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.15 experimentat Reusit

HAIDUC D.C. ALINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

HAIDUC O. VLAD OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 6.95 avansat Reusit

HAIDUC V. MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-B2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.3 avansat Respins

HAINAL I.V. IOANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

HAITONIC M.C. SEBASTIAN-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 10 experimentat Reusit

HAJDU Z. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

HAJI-HASSAN H.R. MARIAM

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

HALASZ I. ARMIN-ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

HALASZ N. HUNOR-MIKLOS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7.35 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.2 Respins

HALASZ Z. ZSOLT-FRANCISC

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

HALASZI C. HUNOR-TAMAS

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

HALMAGYI CASATORITA SZOKE S. ANA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

HALMAGYI E. TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

HALMAGYI F. ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

HALMAI Z.J KRISZTINA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

HAMECH A.K. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

HAN A.N. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.55 nivel mediu Reusit

HAN N. ANDREEA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 4.15 avansat Respins

HANCA A. ANA MARIA PATRICIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

HANCA V. VASILE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

HANCU E.V. EMILIA COSMINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 5 avansat Respins

HANDRA P. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

HANDRU A AMALIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Reusit

HANECZ I. ROLAND-ARTUR

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HANES E. GETA VOICHITA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

HANGA R.O. ALEXANDRU- OVIDIU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.1 avansat Reusit

HANGAN CASATORITA POPANTON G. DANIELA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

HANTIG I MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

HANUSCHI A CIPRIANA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba italiana B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.8 incepator Respins

HAPA A.D. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

HAPAIANU O. EMANUELA - SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HAPCA GH. GHEORGHE-ELIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

HARAN D. CRISTIAN-FLORIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

HARANGUS I. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Reusit

HARANGUS O. RADU MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.2 Sociologie 9.05 avansat Reusit

HARDA S. SIMONA-SANDA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

HARJA C.B. GEORGE-GABRIEL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

HAS D ANDREEA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.95 experimentat Respins

HASDATEAN C. SERGIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.5 nivel mediu Reusit

HASDATEAN D. DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

HASMASAN A. MARIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.9 avansat Respins

HASMASAN CAS GEORGIU I MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HASMASAN CAS MARC O CAMELIA-MANUELA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

HASMASAN D. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 incepator Respins

HASMASAN R.M. PAULA - ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

HASMASAN R.M. RALUCA TIMEA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

HATEGAN M. RADU-MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.2 avansat Reusit

HATOS A VASILE VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

HATOS C. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

HAVADI-BUTYKA GH. GYORGY

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

HAVALETZ I.P. PETER

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 4.4 avansat Respins

HAVATI N. ANDREEA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HEGHES D. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

HEGHIES I. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 9 experimentat Reusit

HEGHIES I. IOANA SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HENCES I. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

HERLEA D. TUDOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

HERMAN L. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

HESS O CARMEN-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba spaniola B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 nivel mediu Respins

HETEA I. MIRCEA DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 incepator Respins

HETEA L. LIVIA-MARIA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Istorie 8.7 Filosofie 8.9 nivel mediu Reusit

HETEA M.V. MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

HETEA P ALEXANDRA RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

HICEA I. CRISTIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

HIDEG A.M. DAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HIDEG V. VASILE FLORIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5 experimentat Respins

HIDISAN H.C.I. IONUT HOREA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

HILAL A IMAN-CARMEN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

HINDRICH CAS SZATMARI A. ILONKA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.85 incepator Respins

HINDRICH F ALETTA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8 experimentat Reusit

HINTEOAR P. DIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HIREAN G. ANDREIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

HIREAN GHE. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

HIREAN V. VALERIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

HIRISCAU A.D. ANDREEA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

HIRISCAU I. VERONICA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

HIRISTEA CAS VIDREAN I. ROXANA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Istorie 5.4 Geografie 6.9 N/p N/p

HIRISTEA N CRISTINA LENUTA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

HIRT E. EUGENIA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

HISAM G CASSANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba portugheza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HISEM I. IONUT - TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

HISEM M.I. BIANCA MARIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

HOBLE I.P. ANDRADA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 10 experimentat Reusit

HODIS D. ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.25 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

HODIS G MIHAI

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza N/p Matematica T2 6.1 Fizica 2.15 nivel mediu N/p

HODIS G. OVIDIU DUMITRU

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8 nivel mediu Respins

HODIS I. NICOLETA-AUGUSTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

HODIS I. VLAD

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.7 avansat Respins

HODIS M MIHAELA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

HODREA A. DIANA-ANGELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba spaniola B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

HODREA O ADRIANA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

HODREA V. VASILE OVIDIU

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

HOGNOGI S. ANDREI - BENIAMIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

HOGYAI S. ERZSEBET-ILONA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 incepator Respins

HOLA A. ADRIANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

HOLA V. ALEXANDRA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

HOLANEK CASATORITA KISS C. CORINA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 5 avansat Respins

HOLHOS A. EUGENIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

HOMAN T.D. MARIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

HOMONAI A. SZABOLCS LORANT

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel II 5 avansat Respins

HOMSI H. DURED MOHAMED

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

HONTILA C. LUCIANA-CLAUDIA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

HOPIRTEAN D.S. GABRIEL-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.75 avansat Reusit

HORGA D. DORIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

HORJ G. GHEORGHE - DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.15 avansat Respins

HORVAT A. HENRIETTA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

HORVAT E.I. ADRIAN EMIL

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HORVAT G. MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

HORVAT G.N. ALEXANDRU-IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

HORVAT I. ELENA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

HORVAT I. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 incepator Respins

HORVAT I. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

HORVAT I.N. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.45 experimentat Reusit

HORVAT L. GEORGE TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

HORVAT V.T. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

HORVATH - NOVAI M MARTA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 8.3 nivel mediu Reusit

HORVATH A. ANDRADA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

HORVATH AL. MADALINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

HORVATH E. MARKUS

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.55 experimentat Reusit

HORVATH F. BOGLARKA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

HORVATH GY TIMEA-BLANKA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

HORVATH I. ELIZA-IZABELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

HORVATH I. JANOS

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

HORVATH I. RENATA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.52 experimentat Reusit

HORVATH I. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.75 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

HORVATH LI REKA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HORVATH S. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HORVATH-NOVAI M. BEATRIX

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

HOSU G.T. VERONICA-ELENA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 10 avansat Reusit

HOSU I SERGIU DAN IOAN

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza Istorie 10 Geografie 9.15 avansat Reusit

HOSU M.V. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

HOTEA G VASILE ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza Istorie 6.4 Psihologie 7.8 nivel mediu Reusit

HOTICO G MARIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HOTIU P.A. MONICA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

HOZA C. ANA-MARIA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 6 avansat Respins

HOZA D CAMELIA FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Logica si argumentare 8.2 avansat Reusit

HOZA D.A. ANDREEA - COSMINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.5 avansat Reusit

HOZA D.M. RAUL-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.85 experimentat Reusit

HOZA I.V. ROXANA MARIA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

HOZAI S PAUL HORATIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

HUDREA I. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

HULDUSAN R.C. RADU - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

HULPE V. IULIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

HULUBAN D DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.05 avansat Reusit

HUNYADI L.M. STEFAN EDUARD

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

HURDUCAS I. IONELA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.7 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

HURGOI E. DANIEL-RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.5 experimentat Respins

HURGOI N.D. PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 4 nivel mediu Respins

HURGOI V.D. RALUCA- MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

HURLOI CASATORITA MARTONOS G. MIHAELA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

HURLUI V. ALINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

HUSAR M. DELIA-SONIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.55 Limba engleza Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7.15 Respins

HUTANU G. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

IACAB M. SZILARD

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 6.3 avansat Reusit

IACOB I. ALINA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 9.35 nivel mediu Respins

IACOB O.V. SANZIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 7.4 experimentat Reusit

IACOB S. SERGIU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 nivel mediu Respins

IACOB S.C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IAGAR O. ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8 experimentat Respins

IAKAB E. ANITA-EDINA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.25 avansat Reusit

IAKAB I. IZABELLA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

IAKAB I. VASILE-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5 Respins

IAKAB M. ROZALIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.45 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 7.3 Filosofie 5.65 nivel mediu Respins

IAKAB Z. TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 6.4 experimentat Respins

IAKAB-PALI I. IRINA-ELISABETA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

IAKOB I. RAMONA-CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

IANC G DANIELA- ANCA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 incepator Respins

IANC G. GABRIELA-MARIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

IANC M FELICIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

IANC S ANCUTA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

IANC S IOANA-SANDA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.25 Limba engleza Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

IANCHIS I DEBORA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

IANCHIS I.M. PAUL - ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

IANCHIS S. ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

IANCSO E. ARON-ERIK

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Reusit

IANCU D. LAURA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

IANCU F. CIPRIAN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IANCU G CORINA-TINA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

IANCU G GELU-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IANCU G. BOGDAN-VICTOR-EMIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 8 experimentat Reusit

IANCU M. RAZVAN DORIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8 experimentat Reusit

IANCU O OVIDIU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

IANCU S. NICOLETA-DANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 incepator Respins

IANCU V. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator N/p

IANOSI D.S. ALEXANDRA FLAVIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola Matematica T2 5.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

IANOSI I. ANA - IZABELA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.6 limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

IANOSI N. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

IAROI P. ELENA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ICLENZAN G. RALUCA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

IELCIU I. SERGIU SORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

IENEI A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

IEPURE D.F. LORENA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IEPURE F. RADU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

IEPURE I. BIANCA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 10 experimentat Reusit

IEPURE S. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

IERIMITA V. ILENUTA-VIRGINICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 5.1 avansat Respins

IFTIMI V.N. ALEXANDRU

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Fizica 6.05 experimentat Reusit

IFTIMIA S.A. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IGNA E. DORU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.1 avansat Respins

IGNA F.I. ANDA- ROXANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.8 avansat Reusit

IGNA G. GELU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.65 experimentat Reusit

IGNA N.R. IOANA-ADINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

IGNAT C.S. ANDREEA SEBASTIANA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

IGNAT I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.7 avansat Reusit

IGNAT M. MIRCEA-CLAUDIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.5 avansat Respins

IGNAT R RALUCA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.05 experimentat Reusit

IGNAT V. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

IGNEA V.C. PAULA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ILCA A. DANIEL ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.15 avansat Reusit

ILCA A.D. ALIN - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

ILCA G. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 7 avansat Respins

ILCA G. MARGARETA ADELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5 avansat N/p

ILCA G. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ILCAS I. MARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ILE C.I. CRISTINA- IULIANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

ILE I. CRENGUTA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

ILEA C AMALIA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Fizica 8.62 experimentat Reusit

ILEA C. DAN - VLAD

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ILEA CAS BUHATEL A. ELENA MARIA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 5.8 incepator N/p

ILEA CAS PASCA V. ALINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 1 Geografie 6.1 incepator Respins

ILEA I. ANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

ILEA I. RADU MIRCEA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

ILEA L.I. HOREA MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ILEA M.S. IULIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

ILEA O.A. OCTAVIA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5 avansat Reusit

ILEA T. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 8.8 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 Respins

ILEA V. GABRIEL MARCEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

ILEA V. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.6 avansat Respins

ILEA V.M. PAULA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

ILENI CAS GIRIGAN I LUCRETIA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

ILENI V SIMION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.25 avansat Respins

ILIE D DANUT

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

ILIES S VLAD BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

ILIESCU R.G. VLAD-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

ILISAN M. ANDRADA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

ILISAN V.F. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

ILISOIU G GEORGETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba spaniola A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.85 experimentat Reusit

ILLE D. FILIP-TOMAS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ILLYES L. HUNOR LAJOS

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Respins

ILOAIE S. STEFAN-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.55 experimentat Reusit

ILUTAN L. RAZVAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.7 Fizica 9 experimentat Reusit

ILUTAN N.V. NICOLAE-DALIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.75 incepator Respins

IMBUZAN D RAZVAN - FLORIN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.85 avansat Reusit

IMBUZAN I. CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IMBUZAN V. OVIDIU-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

IMECS Z. TAMAS

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Reusit

INCZE E.D. DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica N/p experimentat N/p

INCZE F.C ANDREEA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.2 experimentat Reusit

INCZE I. FRANCISC-CSABA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 7.5 avansat Respins

INCZE-DEZSI J. ALIZ

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.35 avansat Reusit

INDOLEAN D. DAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

INDOLEAN R.M. ION-TUDOR

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

INDREI L ANDREEA LUCIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Psihologie 5.1 avansat Reusit

INDREI L ROXANA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Psihologie 5.5 avansat Reusit

INDREICA ALE. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

INDREICA I. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

INDREICA I. SILVIU - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

INOAN P. PETRU -VLAD

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

IOANICIU V. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IOBAGEL G. ANDA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.45 experimentat Reusit

IOBAGY S. CALIN-OVIDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

ION CASATORITA VALEAN - COZMA D. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

IONAC G MIRCEA RADU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

IONAS A. ALEXANDRA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

IONAS A. NASTASIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

IONASCU D. FRANCESCO

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 10 Geografie 9.55 avansat Reusit

IONEL D DORINA ADELINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.4 avansat Respins

IONESCU E.F.O. BOGDAN - CORNEL

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.4 experimentat Respins

IONITA I. RALUCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 7.65 experimentat Respins

IONITA M. DAN CRISTIAN

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.95 avansat Reusit

IORDACHE L. ELENA-SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

IORGA M. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

IOSIF M.V. OCTAVIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.9 avansat Respins

IOSIP V.A. ANDA LARISA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

IOVA G. HOREA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Fizica 7.85 experimentat Reusit

IOVA I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

IOVAN P.L. ALEXANDRU- PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 7.1 experimentat Reusit

IOZAN M. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

IOZAN V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IPATII F. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IRIMIA D ILINCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

IRIMIAS I. IONICA STELIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

IRIMIAS L.V. SEPTIMIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

IRIMIE A. SORANA - ADINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

IRIMIES C.N. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

IRIMIES D. DANUT-PETRU

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.8 avansat Reusit

IRIMIES V. LOREDANA-OFELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

IRSAI Z. BOTOND

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.05 experimentat Reusit

ISAC T. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.9 incepator Respins

ISACHE L. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

ISPAN D. LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ISPAS I. IOANA- SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 7.2 Psihologie 6.5 avansat Reusit

ISPAS M.D. ANDRADA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 7.9 experimentat Reusit

ISTOK N ORS

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

ISTRATE B. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Economie 5.45 experimentat Respins

ISTRATE R.M. MIHAELA EMILIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 9.15 Filosofie 9.3 nivel mediu Reusit

ISTVANFI J. ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

ITU D. VLAD

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

ITU I. ADINA LACRIMIOARA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ITU I. IONEL CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IUGA C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 avansat Reusit

IUGA D. BIANCA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.7 avansat Reusit

IUGA E. ADRIAN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9 avansat Reusit

IUGA G. IOANA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 6.5 avansat Reusit

IUGA I FLAVIA EMANUELA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 4.25 avansat Respins

IUGA I. ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 avansat Reusit

IUGA I. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

IUGA L. ANCUTA-MINERVA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 incepator Respins

IUGA P.C. PETRICA LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

IUHOS A. MARI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 8.3 Filosofie 6.75 nivel mediu Reusit

IUHOS A. MARTIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

IUHOS A. SANDOR ATTILA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 6.45 incepator N/p

IUHOS M. HAJNI MARIKA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 6 nivel mediu Reusit

IUHOS M. MARTON

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

IUHOS M. ROZSI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Filosofie 9.5 nivel mediu Respins

IUHOS S. ISTVAN - ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

IUHOS ST. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 incepator Reusit

IUORAS I.R. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

IUORAS T.N. OANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IURIAN I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

IURIAN I. OANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 5.6 experimentat Reusit

IUSAN A. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba italiana A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Sociologie 8.8 nivel mediu Reusit

IUSAN A. PAULA-IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

IUSAN I. IONUT TUDOR

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

IUSAN S. SIMINA-ANGELA-LACRIMIOARA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IUSCO I. ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

IVAN C. ALINA-PETRONELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

IVAN I IONELA - DENISA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

IVAN M. VLAD

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

IVANCICA N FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 experimentat Respins

IVASCAN H. ANDREEA-ADALIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 6.1 experimentat Reusit

JACAN T. VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

JAGER H.T. ROLAND-MAXIMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.9 experimentat Reusit

JAKAB A.STE. ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

JANKO A. HUNOR - JOZSEF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 4.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.9 avansat Respins

JANOSI A FERDINAND

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

JANOSI A. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

JASCAU M. RALUCA - NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

JASKO I. ANDREI IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

JASZAY K.L. EVELYN-CSILLA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.45 avansat Reusit

JASZOLY I. MONIKA-EVELYN

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

JECAN M.C. SORIN MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

JELER D.D. DENISA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

JELER I GINA-LUMINITA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

JELER V RALUCA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Matematica T2 8.6 Geografie 10 avansat Reusit

JENEI J IULIANA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.95 experimentat Respins

JENEI S. MATILD

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

JENEI-KULCSAR F ZSUZSANNA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Reusit

JILOVAN S.V. SORIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

JIMAN A. AURORA -VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.25 Sociologie 9 nivel mediu Reusit

JIMAN I.L. ANDREEA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

JIMAN M.M. OANA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

JIMAN V. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

JIMBOREAN I MARIUS - VASILE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

JITARIUC I. DAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Economie 5.8 nivel mediu Respins

JITARIUC I. IONEL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

JORJ I. IOAN - ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Reusit

JOSA M.S. HAJNALKA - TUNDE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

JUCAN D. ALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.2 incepator Respins

JUCAN G. ALEXANDRA - DANUTA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 10 experimentat Reusit

JUCAN M. DANIEL

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.5 avansat Respins

JUCAN M.G. LARISA-LIGIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

JUCAN N. ALEXANDRU PETRU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

JUCAN P. MARIUS-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

JUCAN T. ANDREEA TEODORA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

JUCAN V. OLIVIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

JUCAN V. PAUL - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

JUCAN V.V. OVIDIU DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 avansat Respins

JUDE H OVIDIU - IOAN

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

JUGANARU G GHEORGHE

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

JUHOS J.K. JUDIT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Economie 5.65 incepator Respins

JULA A. DENISA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

JULA CAS RITISAN I SIMONA - LUCIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

JULA L FELICIA - LAVINIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

JULA Z IOAN-ZOSIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

JULEAN R.R. RALUCA EMANUELA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

JULEAN R.R. RUBEN DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

JURCEA C. PAUL CORNEL

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 7.35 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Reusit

JURJA V. RAZVAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

KADAR A. ARPAD-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

KADAR A. EMILIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

KADAR F. IULIANA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

KADAR G SZENDE-ANDREA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

KADAR G TUNDE-IMOLA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.7 avansat Respins

KADAR G. VIORICA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.4 incepator Respins

KALAI A. ANTOANETA-DENISA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

KALANYOS S.M. ANGELA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

KALLAY-MIKLOS CS. PANNA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Filosofie 8.95 experimentat Reusit

KALLO A. LORAND-ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

KALLO I. ETELCA - TICUTA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

KALLO-BANDI-ABRAHAM J.CS. ILDIKO

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 6 avansat Reusit

KALLOS G. TIMEA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

KALLOS K. KINGA-TUNDE

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

KALLOS M. MIHALY

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.4 experimentat Reusit

KALMAN I. ILDIKO

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.15 incepator Respins

KALMAN I. ROBERT

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

KALMAN J.A. AGOTA-IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

KANALAS S. ALEXANDRA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

KAPAS I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

KAPITAN Z. KINGA- MONIKA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

KARI Z. ORSOLYA-ADRIENN

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

KARPAT ZS. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

KASZTA B. NORBERT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

KELEMEN A. SZILARD

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 3.7 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

KELEMEN I ROBERT-IOAN

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8 experimentat Reusit

KELEMEN I. CSILLA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

KELEMEN I. TEREZ

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 3.55 incepator Respins

KELEMEN S. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.95 experimentat Reusit

KEPIRO N. MIKLOS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 4.15 avansat Respins

KEREKES A. GRETA-IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv Pascal 6.75 experimentat Reusit

KEREKES G. ZSUZSA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

KEREKES GH.I. FLORIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 2.15 Limba engleza Matematica T2 5.7 Fizica 5 incepator Respins

KEREKES I. GYONGYVER-KINGA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

KEREKES I. IUSTINA ILDIKO

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.15 experimentat Respins

KEREKES I. JOZSEF-ENDRE

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 Pascal 8.55 experimentat Reusit

KEREKES J. ERZSEBET-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.1 experimentat Respins

KEREKES L. LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Respins

KEREKES P. PALI LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.85 avansat Respins

KEREKES T GABRIEL TIBERIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 9 avansat Reusit

KEREKI A. NORBERT-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.15 experimentat Reusit

KERESZTES K LEHEL-ATTILA

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

KERESZTES S. ARINA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

KERESZTESY L. ROBERT-BELA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Istorie 7.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

KERTESZ E.M. ILDIKO-ERIKA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 5.8 experimentat Reusit

KERTESZ Z.F. ANDRAS-PETER

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.85 avansat Reusit

KESZEG L EDINA-EVELIN

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

KILIN M. LEVENTE-MIHALY

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

KINDRIS T TOADER-ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.2 avansat Reusit

KINPAN I. ERIKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 10 Geografie 8.7 avansat Reusit

KIRALY A. ADORJAN-SANDOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7.4 incepator Respins

KIRALY A. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

KIRALY A. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

KIRALY F ALPAR

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

KIRALY I. MARIA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

KIRALY I.Z. KRISZTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 3.5 incepator Respins

KIS A. ADRIAN PAUL

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Economie 7 avansat Respins

KIS A. ALEXANDRA-ROXANA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

KIS A. ANDREA-ERIKA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.15 experimentat Reusit

KIS A. EMOKE-EVA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

KIS B. ROBERT-BELA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat Respins

KIS C. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza N/p Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 incepator N/p

KIS I. RICHARD IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

KIS L. LEVENTE-LEHEL

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.15 experimentat Respins

KIS T.A. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 6 avansat Respins

KIS-GAZDA CS. EDITH

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

KIS-MIHALY N. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

KISLUKACS F. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

KISPAL A.G. ATTILA ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

KISS A. EDITH - ERSZEBET

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

KISS D LEHEL-LASZLO

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Respins

KISS F.L. BOTOND-ARNOLD

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.4 experimentat Reusit

KISS G. IBOLYA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

KISS I ATTILA ZSOLT

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 6.2 incepator Respins

KISS I. LENKE-EVA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 incepator Respins

KISS- MIHALY N. JULIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

KLAUBERT O ROLAND-EDVIN

    LICEUL TEORETIC JOSIKA MIKLOS TURDA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

KOBLOS P.S. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

KOBSIN A.S. ILDIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7 nivel mediu Respins

KOCSIS F.J ROLAND - ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 experimentat Respins

KOCSIS I. CSILLA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 9 experimentat Reusit

KOLCSAR Z. ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Respins

KOLOMPAR A. LUCIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

KOLOZSVARI S.L. ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 Respins

KONDRA O CSILLA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.35 incepator Respins

KONDRA O. ODON-ATTILA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

KONNERTH C.V. MADALINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 8.1 avansat Reusit

KONRADI C.V. DRAGOS - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

KOPENETZ L ALIZ

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

KORPOS F. FERENCZ-EDUARD

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

KOSA V. AMALIA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

KOSZEGI M. GYONGYI

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Istorie 5.1 Filosofie 7 nivel mediu Respins

KOSZORUS C. BOTOND

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

KOVACI S. TIMEA-KINGA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 avansat Respins

KOVACS A. ANDREI

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 experimentat Respins

KOVACS F. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

KOVACS F. KATALIN - KITTI

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

KOVACS G. HUNOR - BERNAT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.3 experimentat Reusit

KOVACS I. IOAN ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.15 nivel mediu Respins

KOVACS I. IOAN-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.5 avansat Reusit

KOVACS I. IOANA - GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.45 avansat Reusit

KOVACS I. JANOS

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

KOVACS J KINGA ANDREA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 2 nivel mediu Respins

KOVACS J. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

KOVACS J. JULIA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 avansat Reusit

KOVACS L.T. AGNES- ILONA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

KOVACS M MIHAI NORBERT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.8 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Filosofie 6.25 nivel mediu Reusit

KOVACS M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

KOVACS M. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Respins

KOVACS R. TOBIAS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

KOVACS S. ZSOLT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5.8 avansat Respins

KOVACS T. SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 6.05 experimentat Reusit

KOVACS Z. HERMINA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

KOVACS Z. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

KOZMA A. CSABA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 3.7 limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Respins

KOZMA I. ANITA-HAJNAL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.47 experimentat Reusit

KOZMA O. LIDIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

KOZMA V. SANDOR

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.6 incepator Respins

KOZMA-KIS CS. CSABA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 6 nivel mediu Reusit

KRASZNAI F. CSILLA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 8.1 avansat Reusit

KRAUSZ M.S. FODOREAN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

KRISAN F ANDREI IOAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

KUDOR S. LEVENTE CSABA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Istorie 6.85 Geografie N/p N/p N/p

KULCSAR S. ISTVAN - NORBERT

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.2 limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

KULCSAR S. VIOLA-KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

KUN I.A. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

KUN S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

KUN S. ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 3.7 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

KUN S. TUNDE-ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

KUN-GYORGY M. IUDIT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

KUN-IAGER A. LAURA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

KUNCZIK R. ANITA-HENRIETTA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8 experimentat Reusit

LACATUS A. COSMIN ANTON

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

LACATUS CAS MUNCACIU S. SAVA DAFINEL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LACATUS G. GABRIELA SANDA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

LACATUS I. NICOLETA SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

LACZKO CS. GELLERT

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

LADANYI B.S. TUDOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

LADAR G.V. ANCA GABRIELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

LADAR I. IOANA SIMINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

LADOR V. VASILE

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

LADOSI I. ION RADU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

LAKATOS I. ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 5.7 experimentat Reusit

LAKATOS R. CRISTINA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

LAPOHOS A ANDREI - STELIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

LAPOSI I. HENRIETTA ELIZ

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 9.4 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LAPOSI Z. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.2 avansat Reusit

LAPUSAN D COSMINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

LAPUSAN GH LOREDANA-LUCRETIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

LAPUSAN I. TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara 7.05 limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 Respins

LAPUSAN N.M. AURORA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 9.25 experimentat Respins

LAPUSAN V. FLAVIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Logica si argumentare 9.5 nivel mediu Reusit

LAPUSTE G. ANA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

LAR V. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

LASCAU AL. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

LASLO E. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 nivel mediu Reusit

LASZLO A. MERCEDESZ

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

LASZLO A. NOEMI

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Respins

LASZLO A. ROBERT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

LASZLO D.T. LORAND

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 avansat Respins

LASZLO F. RALUCA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

LASZLO I ATTILA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

LATA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 7 Fizica 8.2 avansat Reusit

LATA V LAURA ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 8.1 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

LATCA A. ALEXANDRU - ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.95 avansat Reusit

LATIS I. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.8 experimentat Reusit

LAX C.C. LORAND - ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.4 Geografie 5.5 avansat Respins

LAZA DM CHRISTINE

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LAZA E. ADRIAN-EUGEN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 8 experimentat Respins

LAZAR A. DANUT PETRU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.15 avansat Respins

LAZAR A.T. MARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

LAZAR A.T. ROXANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3 Geografie 2.45 nivel mediu Respins

LAZAR D. DAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LAZAR E. ANDREEA- EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

LAZAR I. ADRIANA- EMILIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LAZAR I. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv Pascal 9.7 experimentat Reusit

LAZAR I. CARMEN-MONICA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LAZAR I. EMIL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.8 incepator Respins

LAZAR I. IONUT-DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

LAZAR I. MIHAI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 2.95 avansat N/p

LAZAR I.C. EMANUELA IOANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.3 nivel mediu Reusit

LAZAR L CRISTIAN

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 6.1 avansat Respins

LAZAR L LILIANA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Filosofie N/p N/p N/p

LAZAR L. DENISA-ANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Informatica T3 C/C++ 3.4 nivel mediu Respins

LAZAR M DIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Logica si argumentare 8.3 avansat Reusit

LAZAR NENOV V. MIHAI

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.6 experimentat Respins

LAZAR P MARIUS

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.1 Filosofie 8.2 avansat Reusit

LAZAR S. DANIEL

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

LAZAR T. MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

LAZAR V IULIANA - SIMONA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

LAZAR V LIDIA-DANA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

LAZAR V. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 2.4 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

LAZAREAN V.F. IONUT - VOICU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 8.2 avansat Reusit

LAZE L. RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 Respins

LAZE M DENISA-MONICA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.7 avansat Reusit

LAZE M. TUDOR-RARES

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

LAZE N. DIANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

LAZEA D. MARIA ANDREA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 9.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

LAZEA I IOSIF FELIX

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

LEANCA I. IOANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.3 avansat Respins

LECZFALVI A.Z. TIMEEA KINGA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.35 avansat Respins

LECZFALVI S STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

LECZFALVI S. ANNA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

LEGIAN L ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

LEGIAN L. RAUL-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 5 avansat Respins

LEGIAN M.F. PAULA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

LEHENE D.V. MIRELA-DORINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

LELEU A. LIDIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 10 experimentat Respins

LENARD G ALIN - IONUT

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.6 incepator Respins

LENARD Z. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie N/p nivel mediu N/p

LENGHEL V. PAUL-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.25 experimentat Reusit

LENGHEL V.E. IONUT - ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

LENGYEL I. ARTHUR-SZABOLCS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

LENOCZ I.I. MADALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

LEOCA V. ADRIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

LEONTE D. DANIELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

LES V.V. VLAD VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LESZAI L. ROBERT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LEU F RAMONA FLORINA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

LEU I. RADU

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

LICAU P. ALEXANDRA-SONIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 Respins

LICHI R RAZVAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.2 avansat Respins

LINCA D. ANDREI

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

LINGURAR E.A. CAROLINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana 6.65 Limba franceza Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

LINGURAR N ION

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 9.4 avansat Reusit

LINGURAR V. CRISTINA - LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.65 avansat Respins

LINTEAN D CAMELIA CLAUDIA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LINTENMAIER E. GIANINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

LIPOVAN I.A. LARISA-CEZARA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LOGHIN I. ADRIAN TIBERIU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

LOGHIN V. MARIA ALINA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

LOGIGAN I IULIA-STEFANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LORINCZ A. MARTA-ELIZA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

LORINCZ I. JOZSEF - SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.7 experimentat Respins

LORINCZ T. NORBERT-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba germana moderna Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

LORINT N MARIUS - NICOLAE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

LORINT N MIRELA - NICOLETA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

LORINT P ADELINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

LORINT V DIANA-IOANA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LOSONTI V VASILE MARIUS

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

LOSTEINER G.R. ATTILA-GABOR

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

LOSTEINER J. CSILLA-ILONA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

LOVASZ A. PIROSKA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LOVASZ V. LEVENTE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

LOVASZ V.S. LASZLO

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LUCA A. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

LUCA D.M. MARTINA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7 Filosofie 7.7 avansat Reusit

LUCA E. EMILIA-VALERIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

LUCA E. VASILE-LUCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LUCA F.C. ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

LUCA G. GABRIELA IOANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

LUCA GH ALIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

LUCA I MIRCEA-ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.95 avansat Reusit

LUCA I. IOANA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8 avansat Reusit

LUCA I. OTNIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

LUCA M.D. MARIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.15 experimentat Respins

LUCA M.I. RAMONA ALINA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LUCA O.C. BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

LUCA V. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

LUCA V. IULIA GIANINA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.7 avansat Reusit

LUCACI V ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUCACIU C. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LUCACIU R.V. RADU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.35 avansat Respins

LUCUT G. GHEORGHE SILVIU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 2.5 avansat Respins

LUDUSAN G. IOSIF-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

LUDUSAN I. IULIA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 10 experimentat Reusit

LUDUSAN V LIGIA-EMANUELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUKACS C. CAROL - ANTONIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

LUKACS I. ILDIKO BEATA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

LUKACS T. NOEMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

LUMPERDEAN V. ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

LUNG A.D. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

LUNG D. DORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Respins

LUNG D.F. FLORIN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 6.75 experimentat Reusit

LUNG E. MARIAN- EMIL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

LUNG F.M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

LUNG I. FLORIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

LUNG I. IULIA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUNG I. LIVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 Respins

LUNG M. RADU-MARIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

LUNG S. DANIELA SIMONA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

LUNGU D. DIANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A1-B1-A1-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.45 incepator Reusit

LUNGU G. SILVIU-SEPTIMIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 6.95 avansat Respins

LUNGU GH. RALUCA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

LUNGU I.M. PAULA-IOANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2--B2--A1 Istorie 9.3 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

LUP I. IULIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.05 avansat Respins

LUPAS M. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 avansat Respins

LUPAS M.I. LARISA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

LUPEA I. IOANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

LUPEA I. IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.35 Limba franceza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 Reusit

LUPEA M. ADA MADALINA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.25 experimentat Reusit

LUPEA V. ANDREI-VALER

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

LUPEA V.O. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

LUPEAN I. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

LUPEAN I. ROXANA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

LUPEAN M.M. DALIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 9.05 experimentat Reusit

LUPOIAN N MARIUS ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6 avansat Respins

LUPSA D.V. DAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 6.35 experimentat Respins

LUPSA M. SORIN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

LUPSA V. IONUT- NICUSOR

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.05 incepator Reusit

LUPU I.L. ANDREEA-LIVIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

LUPU M. ALINA ANTONINA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

LUPU R.C. SERGIU - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LUPUTAN M. IONUT MIRCEA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

MACARIA L.M. ANTONIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MACARIA R.E. CRISTIAN-SERBAN

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MACARIE I. CATALIN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MACARIE L. BOGDAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MACARIE T. DIANA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

MACAVEI C PAUL-ADONIS

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.77 experimentat Reusit

MACAVEI V.V. IOANA-VIRGINIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.85 avansat Reusit

MACAVEIU I. IOAN-IONATAN

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MACICASAN A. IOANA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MACICASAN I ALIN - MIHAI

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

MACICASAN I. DRAGOS ANDREI

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7 experimentat Reusit

MACICASAN L. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

MACICASAN P. SERGIU - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

MACICASAN V.E. RAUL VLAD

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

MACIUCEAN D. MIRELA RAMONA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MACOVEI C.D. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MACSIM G. ALEXANDRU GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MACSKASSI I. ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 1.2 avansat Respins

MADARASAN O.E. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MAFTEI CAS BRIA C ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.65 experimentat Respins

MAGDAS I.V. VASILE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9 experimentat Reusit

MAGHEAR D MARIA CRISTINA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7 avansat Respins

MAGHERUSAN S ALINA SILVIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Psihologie 6 avansat Reusit

MAGUREAN C. PAUL DAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5.4 experimentat Respins

MAGUREAN D.I. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5.6 avansat Respins

MAGYARI K. ADRIAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 5.02 avansat Reusit

MAGYARI N.L. PETER

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

MAGYAROSI S. CSONGOR - OSZKAR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MAHALEAN L.L. CIPRIAN LICINIU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Fizica 6.1 avansat Reusit

MAHMOTE D LUCIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.3 Filosofie 7.9 experimentat Reusit

MAIER A. OANA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

MAIER C. ALIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MAIER GHE. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

MAIER I. IOAN - DAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MAILAT I.A. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MAJA C.V. IRINA-VERONICA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MAJA T.E. BIANCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

MAJAI L ERIKA ILDIKO

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba spaniola B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Logica si argumentare 6.7 experimentat Respins

MAKSAI A IULIA-KINGA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 avansat Reusit

MALAI G. CLAUDIU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MALAI G. GEORGE-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

MALAI G. IOANA - ROZALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Reusit

MALCOMETE L. MIRELA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.35 avansat Reusit

MALHEM M.E. RANIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

MALUTAN V. DIANA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 10 experimentat Reusit

MAN A. ALEXANDRA-STEFANA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

MAN A. SERGIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 6 avansat Respins

MAN A.F. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MAN A.L. IOANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MAN G. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MAN GH. ALINA SIMONA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.3 avansat Respins

MAN GH. CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.83 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

MAN H.A. GEORGIANA - ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

MAN I. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MAN I.V. IONUT - MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAN L. MANUELA-AMALIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

MAN M. ADINA- MADALINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.25 avansat Reusit

MAN M. RAZVAN EMIL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

MAN N BIANCA ANDRADA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Psihologie 8.1 avansat Reusit

MAN ST.V. IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.3 experimentat Reusit

MAN T CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MANASES I ALIZ-AMALIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Psihologie 5 incepator Respins

MANASES I ANDREEA ROZALIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.7 incepator Respins

MANASES S. SORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza --B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.55 incepator Respins

MANASSES L. TUNDE

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 8.8 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

MANASTUREAN A. CRINA RAMONA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

MANASTUREAN R. ROMEO-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.9 Limba engleza Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 Reusit

MANASTUREAN S. RAMONA - BETINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MANATE C RAIMOND PETRUT

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MANCIU I IOANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

MANDACHI V. GEORGE-FLORIN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.6 incepator Respins

MANEA I LORENA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

MANESCU MA ADINA - FLORINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

MANITIU I. OANA-DANIELA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MANIU A.M. DIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MANIU V. ALIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Psihologie 7.75 experimentat Reusit

MANTA R.N. MARIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 incepator Respins

MANTULESCU D DIANA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Fizica 9.1 experimentat Reusit

MANTZOROS N. MARTA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.8 incepator Respins

MANU A.O. VICTOR - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

MANUILOV STE. DAVID-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

MANZAT R. BOGDAN - ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MARC ROMAN S. DACIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Reusit

MARC A.N. ADRIAN SORIN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1 avansat Respins

MARC D.E. DOREL DANIEL

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 5 experimentat Reusit

MARC I. IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MARC I.V. MIHAI-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

MARC M. MADALINA- ALINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.25 avansat Reusit

MARC M. XENIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

MARC R IONUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9 avansat Reusit

MARC V CRINA-RAMONA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

MARCASAN A.C. MIRELA-VALERICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.2 avansat Reusit

MARCASAN I.M. IONUT CALIN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

MARCHIS A.S. SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MARCHIS I. MARIA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Reusit

MARCHIS N. VLAD NICOLAE

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5.5 avansat Respins

MARCHIS RG.H. CRISTIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba italiana A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Sociologie 9 avansat Reusit

MARCU D. RAZVAN - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MARCU I. STEFAN MIRCEA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

MARCU N. ILEANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.35 incepator Respins

MARCU N. NICULINA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.7 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

MARCU P. TUDOR IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MARCUS S. JULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 8.2 experimentat Respins

MARDAN D. IRINA-IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARDAN M. VLAD-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.35 Fizica N/p N/p

MARE G. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

MARGINEAN C. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MARGINEAN C.N. CLAUDIA-SORANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.65 Economie 9.8 experimentat Reusit

MARGINEAN D. DARIUS MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.65 avansat Reusit

MARGINEAN D.A. DAN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba italiana B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 8.8 avansat Respins

MARGINEAN F. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARGINEAN F.C. ANAMARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MARGINEAN G. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARGINEAN G. CALINA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

MARGINEAN I. CRISTIAN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

MARGINEAN L.A MIHAI - SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.65 experimentat Respins

MARGINEAN L.N. ALEXANDRU -ROBERT

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.2 avansat Respins

MARGINEAN P RARES

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MARGINEAN R.F. ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

MARGINEAN T.V. TUDOR ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MARGINEAN V. ANDA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6.2 Fizica 6.2 avansat Reusit

MARGINEAN V. MONICA-COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Economie 6.3 nivel mediu Respins

MARGINEANU I. HERMINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MARIAN A. CERASELA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba spaniola A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

MARIAN D. ALEX-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MARIAN G. AURELIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MARIAN I. IOAN - AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 avansat Reusit

MARIAN M. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MARIAN R.G. CORINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

MARIAN S.G. STEFANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MARIAN S.I MARIA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

MARIAN V VICTOR

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1--A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MARIASIU G.I. VLAD-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MARICA V. NICOLETA LOREDANA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MARIE G. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 4.5 avansat Respins

MARIE I. MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Respins

MARIN D. ALEXANDRU-TODIREL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 6.25 avansat Reusit

MARINA F.V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARINA I. DRAGOS - EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

MARINA M. MIHAI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

MARINCA CAS PLESA G. GEORGIANA-MARIA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 Respins

MARINCA D. RAZVAN-DAVID

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

MARINCA G VLADUT FLORIN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

MARINCA M.D. MIRCEA ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

MARINCAS V.I. ROXANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

MARINCEAN I. MARIA-LAURA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MARINCEAN M. SIMONA MARIA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.8 incepator Respins

MARINCUS I. IOANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu N/p

MARINCUS V. CARMEN-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARINESCU D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MARINESCU I SIMINA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.35 avansat Reusit

MARINESCU M. BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

MARINESCU N. MIRIAM - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba italiana B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Sociologie 10 avansat Reusit

MARINIUC S. ANDREEA IULIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.75 nivel mediu Reusit

MARIS A ARDELEAN

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MARIS A TATIANA-SANDA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

MARIS A. MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

MARIS C.L. STRAJA-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MARIS G GABRIELA-REBECA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

MARIS G. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

MARIS I. BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Logica si argumentare 8.95 avansat Reusit

MARIS I. COSMIN - LIVIU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MARIS I. GEORGEL-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

MARIS M. GEORGIANA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

MARIS M. RAMONA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MARIS N FELICIA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MARIS N. ALEXANDRA-DANIELA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

MARIS N. MIRELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 7.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 Respins

MARIS T CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

MARIS T DANIELA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

MARIS T. TEODORA RAMONA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 8.2 avansat Respins

MARIS T. VASILE

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

MARIS V. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.4 experimentat Respins

MARIS V.V. LIANA-ADINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

MARISAN N. ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 9.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MARIT D. DAMARIS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MARIUTA R.D. CIPRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

MARKUSZ G. MIHAI ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

MARTA G GLIGOR HORATIU

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MARTAC C.M. MARIUS - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARTIN C. ANDRADA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MARTIN G.F. VLAD - FLORIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

MARTIN L. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

MARTIN M.G. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

MARTINOVICI P. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 nivel mediu Reusit

MARTIS I. CAMELIA MARGARETA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

MARTON A KRISZTINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.25 avansat Reusit

MARTON A. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MARTON A.M. ANIKO

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 5.9 experimentat Reusit

MARTON D. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

MARTON F. BOGLARKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MARTON M. ORSOLYA-HAJNALKA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 incepator Respins

MARTON M.V. RALUCA VALERICA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.5 avansat Respins

MARTON P. AURA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MARTON T. REKA - AGOTA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

MARZA V. CATALIN MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARZAN E. ELIZA-ROXANA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1--B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MASALAR A.M. RARES OVIDIU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

MATE D. PETER

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 experimentat Respins

MATE G. MARI

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 7.8 Filosofie 7.75 nivel mediu Reusit

MATE I. CRISTIAN CODRUT

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 5.9 Fizica 5.2 incepator Reusit

MATE T. HAJNALKA-RAKHEL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 avansat Respins

MATEDAN C. CARINA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MATEI A. BELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 avansat Respins

MATEI C. CORVIN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MATEI G. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

MATEI I.E. IOANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

MATEI I.M. ADRIANA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Logica si argumentare 8.6 avansat Respins

MATEI L. LUCIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 4.2 avansat Respins

MATEI M ELIZA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Psihologie 8.2 avansat Reusit

MATEI T.G. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

MATEI V. MADALINA PAULA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MATEIU A. ALINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

MATEIU G. CRINA GLIGORINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MATEIU I. DAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MATEIU P. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 7 avansat Respins

MATEIU T. MIHAI-COSMIN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MATES D ADRIAN MIHAI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.85 experimentat Respins

MATES D.P. BOGDAN-PETRU

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Reusit

MATES F. IONUT- DANIEL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 Respins

MATES I. DANIEL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

MATES I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 4.3 Fizica 5.35 avansat Respins

MATES T. VIOREL

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MATEUT D. EMILIAN - GAVRIL

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MATHE A. EMANUELA REBECA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

MATHE I. ZOLTAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 3.5 avansat Respins

MATIAS F. COSMINA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

MATIES I IOSIF

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MATIES I MARCEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MATIS A. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MATIS C.O. CORNEL-SERGIU

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

MATIS D. LIGIA-ESTERA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

MATIS I. VIOLIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 5 nivel mediu N/p

MATIS N.S. SABRINA- LUCIANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MATIS P. MIHAELA - JULIETA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

MATIS S. CERASELA-CECILIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MATIS S. DIALENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Sociologie 8.5 avansat Reusit

MATIS V. DRAGOS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

MATIS V. SEBASTIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MATIS V. VASILE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.35 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MATROS O.A. OVIDIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MATULA M. MIHAI - RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

MATYAS CAS TAMAS M. ELISABETA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.95 experimentat Respins

MATYAS J. ISABELLA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MATYAS K. MIHAI

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

MATYAS-METZ S. ANNA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Filosofie 5.9 experimentat Reusit

MAXIM A. ADINA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MAXIM D. MARIUS- DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.4 avansat Respins

MAXIM G. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

MAXIM I. MADALINA-ILISCA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

MAXIM V. PAUL-VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 8.3 avansat Reusit

MAXIM V.I. CODRUTA-SORANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

MAXIN V. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

MEDAN A. DORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.7 avansat Respins

MEDAN G. LAURA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

MEDAN G. MARIANA ADRIANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

MEDGYES A.L. LASZLO-ADORJAN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Istorie N/p Geografie 8 incepator N/p

MEDREA D. MIHAI CALIN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MEGYASYAI F. ZSUZSA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician instalator pentru constructii Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

MELITA E. DRAGOS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 3.65 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 experimentat Respins

MERA I. MARIA RAMONA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.1 incepator Respins

MERA I. MONICA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 avansat Respins

MERA V. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

MERCA G.M ANAMARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MERCA I. ROXANA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

MERCA L. ANGELA - LUCIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

MERCA L.C. ALEXANDRA- MADALINA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Istorie 8.25 Geografie 6.25 incepator Reusit

MERCA V. MADALINA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 avansat Reusit

MERCEAN E. VASILE STELIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MERCEAN V. NELU-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

MERDAN A MARIA AUGUSTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.4 avansat Reusit

MEREU F. DORIN - MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MEREU L. RAZVAN- MIHAI

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

MERLAS C. MIRELA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

MERZA I. ROBERTA-KARLA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

MESESAN A. SERGIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 2 Geografie 7.25 experimentat Respins

MESESAN GHE. GEORGE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

MESESAN GHE. MIHAI - RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.3 avansat Respins

MESESAN N. FLORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 experimentat Respins

MESTER C. DIANA - FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MESTER G. ANCUTA-LENUTA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MESZAROS Z. ZOARD ZORAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

MEZEI A.R. IOANA - MIRABELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

MEZEI G VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MEZEI I. ANDRADA-IOLANDA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

MEZEI L. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

MIC AL. ANDRA-FLAVIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MIC G. BOGDAN - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

MIC I. FLORINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.65 experimentat Reusit

MIC N. PAUL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

MIC S.I. SORANA - GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

MIC T. CAMELIA -ADINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIC V. MIRELA MARIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

MIC-BENEDEK A SZILARD

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Psihologie 2.2 avansat Respins

MICAN M. FLAVIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

MICHI D.D. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 10 experimentat Reusit

MICLAUS R.V. ANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

MICLAUS-VACARU I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MICLEA I. ANDREI BOGDAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MICLEA P.M. VLAD

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 avansat Reusit

MICLEA V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 5 avansat Respins

MICLEA V. DAN-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

MICLEA V.D. ANDREIA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

MICU A. SERGIU ALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.3 experimentat Respins

MIESS D. EMMA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

MIHAICUTA I BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.55 avansat Reusit

MIHAILA C. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MIHAILESCU M. MARIA-MIHAELA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MIHALACHE R. OANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 5.6 avansat Respins

MIHALAS A. DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

MIHALCA V. VASILE-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

MIHALI I.G. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

MIHALY A ALEXANDRU

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MIHALY A. CSILLA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

MIHALY C. ANAMARIA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 6.3 avansat Reusit

MIHALY F. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

MIHALY S.C. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

MIHASAN A. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

MIHASAN I. GABRIEL-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

MIHASAN V VIOREL

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.4 incepator Respins

MIHESAN I. ILIE

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 experimentat Respins

MIHON M. PETRU

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MIHU I. IOAN- PAUL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 6.6 avansat Respins

MIHUT C. MIRCEA - ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

MIHUT I. ANDREI - CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

MIHUT I.M DELIA-IONELA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MIHUT T. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 5.8 experimentat Respins

MIHUT V. ALEXANDRU- VIOREL

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

MIHUT V. ALINA-IULIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

MIHUT V. FLAVIA - ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

MIHUTIU N. AURELIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MIKLOS A. MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Respins

MIKLOS A. NORBERT-JACINT

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 7 incepator Respins

MIKLOS A. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

MIKLOS F.L. ISTVAN-JOZSEF

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara 6.2 limba si literatura romana 4.3 Limba engleza Matematica T2 2.9 Fizica N/p experimentat N/p

MIKLOS T.L. TIBOR

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Informatica T2 Pascal 7.5 experimentat Respins

MIKLOSI T. DOROTTYA-ANNA

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

MILE S. ARIANNA IUDITH

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

MILEA D. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

MILITARU C. RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MINDRU F. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MINDRUT T.B. PAUL-SORIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MINDRUTA I. MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

MINECAN I.M. DENISA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 9.65 Sociologie 9.6 avansat Reusit

MINTEUAN GHE. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

MINZAT O.T. SAMUEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

MIRCEA C.G.R. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 6.65 experimentat Reusit

MIRCEA CAS TOMOIAG I GABRIELA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.8 avansat Reusit

MIRCEA O. ANDREEA ROXANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.6 avansat Respins

MIRCEAN D. TUDOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

MIRCEAN I. GEORGIANA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

MIRCESCU N. CRISTINA - PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9.55 Chimie organica T1 Nivel II 9 avansat Reusit

MIREA G IRINA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1- Istorie 7.4 Geografie 5.3 incepator Respins

MIRON A. ANCA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MIRON A. CAMELIA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MIRON A.V. OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 9.15 experimentat N/p

MIRON E.M. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

MIRON G. LAVINIU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

MIRON I. VASILE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Reusit

MIRON L. MIHAELA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7.1 Limba franceza Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MIRON N. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MIRON R. RALUCA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MIRON V. ADRIAN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

MIRON V. MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 avansat Respins

MIRON V. VLAD-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 9 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

MIRZA A.O. PETRU - ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 3.4 avansat Respins

MIRZA I. DAN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 5.2 avansat Reusit

MISCA IL ANGELA - ADINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

MITESCU I. LAVINIA- EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MITITEL A. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.75 avansat Reusit

MITROFAN I ALIN MIHAI

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 2.4 incepator N/p

MIZGAN C. LEONTINA- LIOARA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.8 avansat Reusit

MIZGAN N.R. NICOLETA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 avansat Reusit

MOCA T.V. DENISA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MOCAN A. MIRCEA-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

MOCAN A. PAULA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.8 avansat Respins

MOCAN A.C. FLORINA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

MOCAN A.R. ALEXANDRU OVIDIU

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

MOCAN D. DAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MOCAN D.M. MONICA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOCAN E. DARIUS - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

MOCAN F. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MOCAN G. MARCEL-GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3 Fizica 5.6 experimentat Respins

MOCAN I. SEPTIMIU-VLAD

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 9.5 avansat Reusit

MOCAN I.D. IONUT-SIMION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 avansat Respins

MOCAN L. CRINA-LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MOCAN M.I. SERGIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.6 avansat Respins

MOCAN O. GABRIEL OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOCAN R MADALINA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Logica si argumentare 7.5 avansat Reusit

MOCAN R. SIMONA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

MOCAN S. VLAD-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.8 avansat Reusit

MOCAN S.V. SOREL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOCAN T GEANINA-DANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8 avansat Reusit

MOCAN T. TEODOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica N/p N/p

MOCAN V VASILE-MARIUS

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 6.8 avansat Reusit

MOCAN V VLAD

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 avansat Reusit

MOCAN V. DUMITRITA- VIOLETA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

MOCAN V. IOANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MOCAN V. OANA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.05 nivel mediu Reusit

MOCAN V. PAUL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MOCAN V. REMUS ALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MOCAN V. VASILE-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu N/p

MOCAN V.A. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOCEAN C.R. MIHAI RADU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Reusit

MOCEAN G. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 4.3 avansat Respins

MOCEAN I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 6 avansat Respins

MOCEAN I. LIA-ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Reusit

MOCEAN I. OANA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MOCEAN M. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MOCEAN M. DOCHITA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.65 Sociologie 9.4 nivel mediu Reusit

MOCEAN V CLAUDIA CATINCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Filosofie 5.6 avansat Respins

MOCEAN V. PAUL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

MOCEAN VISAN M. RARES

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MOCIAN I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MOCIAN N. ADRIAN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8 experimentat Reusit

MOCIAN O ALIN - OVIDIU

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 experimentat Respins

MOCIAN V. ALEX-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

MOCIANU V VASILE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

MOCODEAN C.A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MOGOJAN Z.F. FELICIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MOHOLEA D. LUCIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 6.2 experimentat Respins

MOHOLIA G. GEORGIAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

MOIGRADEAN M.N. VLAD-CATALIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.75 avansat Reusit

MOIS P. MIHAELA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 avansat Reusit

MOIS V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba italiana B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Sociologie 10 nivel mediu Reusit

MOISE C.G. PATRICIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOISIN CAS BODICEANU F. BIANCA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 5.5 avansat Respins

MOLDOVAN CASATORITA TOTH P. MARINELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara experimentat 5.75 limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN A CLAUDIU CALIN

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MOLDOVAN A. ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

MOLDOVAN A. ANCUTA TEREZIA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7 Geografie 7.95 avansat Reusit

MOLDOVAN A. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

MOLDOVAN A. SILVIU-GABRIEL

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 Respins

MOLDOVAN A.D. DIANA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MOLDOVAN A.H. IULIA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 8.7 avansat Reusit

MOLDOVAN AL. ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MOLDOVAN C. ALEXANDRA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

MOLDOVAN C. ANTONIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 10 avansat Reusit

MOLDOVAN C. CATALIN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN C. RADU

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN C. SABIN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN C.D. BIANCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba spaniola B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

MOLDOVAN C.F. CARMEN - DALIDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.85 avansat Respins

MOLDOVAN C.G. ANDRADA-TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN CAS CIOTLAUS G. ANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba italiana B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 5 avansat Respins

MOLDOVAN CAS PAVEL A.I. DANA PAULA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 6.1 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

MOLDOVAN CAS UNGURASAN I. CORNELIA LIANA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D. DORIN - RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D. DORIN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 6 avansat Reusit

MOLDOVAN D.N. LAVINIA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9 Sociologie 9 experimentat Reusit

MOLDOVAN D.V. AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN D.V. DALIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 incepator Respins

MOLDOVAN E GEANINA-CRISTINA

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN E. BIANCA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN E. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie 8 Filosofie 6.6 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN F RAUL GABRIEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Filosofie 6.5 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN G ANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MOLDOVAN G. BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN G.M. MIHAI IONUT

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.5 incepator Respins

MOLDOVAN GH. PETRU RARES

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MOLDOVAN I DAN-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

MOLDOVAN I MIHAI-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX CLUJ-NAPOCA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 8.1 avansat Reusit

MOLDOVAN I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.85 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. ANDREI CALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. ANGELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 5.5 experimentat Respins

MOLDOVAN I. ANNA-KARINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 9.6 Filosofie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. BIANCA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

MOLDOVAN I. IONELA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.5 experimentat Respins

MOLDOVAN I. IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.2 experimentat Respins

MOLDOVAN I. PAUL-GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. RAZVAN-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 Respins

MOLDOVAN I. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

MOLDOVAN L. LIVIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN L. MARIAN LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN L. TIMEA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

MOLDOVAN L.D. DORA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

MOLDOVAN L.D. LIGIA BIANCA

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Psihologie 5.45 avansat Reusit

MOLDOVAN M ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Filosofie 7.15 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN M. ALEXANDRU COSTEL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOLDOVAN M. ANDREI-MARINEL

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9 avansat Reusit

MOLDOVAN M. MIRELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN M. RALUCA - MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 avansat Reusit

MOLDOVAN M.D. MIRCEA - ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.8 avansat Reusit

MOLDOVAN M.D. TUDOR-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.85 experimentat Reusit

MOLDOVAN M.I. LARISA-ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

MOLDOVAN M.I.F. LORIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN N. ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN N.D. DAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MOLDOVAN N.G. SERGIU - VASILE

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.2 avansat Reusit

MOLDOVAN N.M. IULIANA EMANUELA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

MOLDOVAN O ADELA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MOLDOVAN O. COSMINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN P. DANIEL-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

MOLDOVAN P. GAVRIL

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

MOLDOVAN P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.6 avansat Respins

MOLDOVAN P. REBECA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

MOLDOVAN P.I. TAMARA-RUT

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN S.M. BIANCA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN S.T. PAUL - MIHAI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

MOLDOVAN ST. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

MOLDOVAN T. ROXANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN V DENISA - MANUELA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 avansat Respins

MOLDOVAN V. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

MOLDOVAN V. DENISA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Sociologie 9.2 avansat Reusit

MOLDOVAN V. FLOAREA-EMILIA-ANA

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN V. RARES-FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

MOLDOVAN V. VIRGIL TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MOLDOVAN V.A.A. MIHAI-TUDOR

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN V.D. CODRUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.25 experimentat Respins

MOLDOVAN V.G. FLORIN - IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 5.6 avansat Respins

MOLDOVAN V.R. LUMINITA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

MOLDOVAN-SZASZ V ROLAND

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Istorie 9.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MOLEA G. ILEANA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

MOLNAR A. DANA-CARMINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.8 incepator Respins

MOLNAR A. VLAD-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

MOLNAR CAS EGRI G. DELIA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 1.4 Limba engleza Matematica T2 6.8 Geografie 5.55 incepator Respins

MOLNAR D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

MOLNAR D. SERGIU IONUT

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 experimentat Respins

MOLNAR D.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician instalator pentru constructii Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Respins

MOLNAR GH.D. GISELA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 5.15 incepator Respins

MOLNAR I. BEATA - JACINT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MOLNAR J. LUCIANA-IUDITHA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

MONCEA I. BIANCA-IOANA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 6.4 experimentat Reusit

MONCEA I. ILINCA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 6.2 Fizica 5 experimentat Reusit

MONCIU T MARIANA - VIORICA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

MONDOC I.M. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

MORA C. SERBAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

MORA I. MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 5.7 avansat Respins

MORA L. LASZLO-ARON

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

MORAR A. AURELIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

MORAR C.I. EMANUEL-NISTOR

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 6.85 experimentat Reusit

MORAR F. GABRIEL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.3 experimentat Respins

MORAR G. PAUL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

MORAR G. VALERIAN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 4 nivel mediu Respins

MORAR G.E. CRISTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Filosofie 9 avansat Reusit

MORAR GH. SIMONA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 5.35 avansat Respins

MORAR I ALEXANDRU HORATIU

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MORAR I ENIKO

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

MORAR I TIMOTEI

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MORAR I. CATALIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

MORAR J.A. ZSOLT-ISTVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

MORAR N NICOLETA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.85 nivel mediu Respins

MORAR S LIGIA-SIMINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MORAR S. FLAVIA-SIMINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

MORAR T. CRISTINA-SIMONA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MORAR V. ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MORAR V.A. ALEXANDRA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MORAR V.S. TUDOR RAZVAN

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

MORARIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

MORARIU D. CARMEN-LAURA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

MORARIU T. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

MORARU AL. ANDREIA-GEMMA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MORARU F. ALEXANDRA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.5 Limba franceza Matematica T2 6.6 Fizica 5.2 avansat Respins

MORARU F. MARIA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.2 nivel mediu Respins

MORARU Z SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 8.2 experimentat Respins

MORCOZAN I RAUL- IONUT

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

MORCOZAN S.C. PAUL- MIHAI

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.05 avansat Respins

MOROCOS D.P. ANDREEA-MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MOROIANU I. RALUCA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

MOROSAN G OANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.6 avansat Reusit

MOSUTAN D. ANCUTA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

MOSUTAN G. ANCUTA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MOSUTI A AUGUSTIN FELICIAN

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MOT L. REMUS DAN

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Reusit

MOTIOC C.N. LAURA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MOTIOC I. ROXANA-MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Economie 5.7 nivel mediu Reusit

MOTIOC S. SERGIU-FELICIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

MOTRICI E. GABRIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MOTRICI I. MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MUCHA O.O. OTTO-MARIUS

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MUDURE T. REMUS

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 avansat Respins

MULLER CS MARTA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 6 avansat Reusit

MUNCEAN I.F. LOREDANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 9 Psihologie 7.8 experimentat Reusit

MUNCELEAN G.E. VLAD EUGEN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.4 experimentat Respins

MUNCELEAN I. LAURA - DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

MUNCELEAN I. MIHAELA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MUNCELEANU P. OANA - ROXANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

MUNTEAN A. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MUNTEAN A. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Economie 8.7 experimentat Reusit

MUNTEAN A. TUDOR-NICOLAE

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

MUNTEAN F. CATALIN-SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 5 experimentat Respins

MUNTEAN GH. GEORGE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

MUNTEAN H. CAIUS

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MUNTEAN I. RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MUNTEAN I. SERGIU-MARIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MUNTEAN I. SILVIA IOANA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 7.1 experimentat Reusit

MUNTEAN L. RADU LIVIU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

MUNTEAN M. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MUNTEAN V. ADRIAN GEORGE

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MUNTEAN V. CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MUNTEANU C.N. CRISTIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

MUNTEANU D. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

MUNTEANU I. COSMIN - IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.6 experimentat Respins

MUNTEANU V.N SERGIU - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MUNTIANU D CRISTINA NICOLETA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6 Filosofie 3.5 nivel mediu Respins

MURARIU M. ANDRADA-CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MURARU I.M. MIRCEA-DAN

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

MURESAN A. ANDREEA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MURESAN A. ANGELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

MURESAN A. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.15 avansat Respins

MURESAN A. EMANUEL

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

MURESAN A. MARIUS - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

MURESAN A.A. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

MURESAN A.M. OANA-ARONIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MURESAN A.N. ALEXANDRA-FABIOLA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba germana moderna A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MURESAN A.S. MARIA-LINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

MURESAN AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

MURESAN C. ANDREI-CALIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

MURESAN C. IONUT - VASILE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MURESAN C. RUXANDRA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba italiana B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Sociologie 10 nivel mediu Reusit

MURESAN C. SEBASTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.25 avansat Reusit

MURESAN C.C. GEORGIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.35 avansat Reusit

MURESAN CAS MOLDOVAN G. MIHAELA SORINA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MURESAN CAS VEDEAN L LIVIA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MURESAN D ALEXANDRA OZANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MURESAN D AURORA-DORINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

MURESAN D. CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

MURESAN D. DUMITRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

MURESAN D. MARIAN-DORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 3.3 avansat Respins

MURESAN D. RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MURESAN D. SEBASTIAN - EMIL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza N/p Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat N/p

MURESAN D.A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.25 limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

MURESAN D.I. BIANCA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

MURESAN E. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.85 experimentat Reusit

MURESAN E. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 3.2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MURESAN E. VLAD-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

MURESAN F. FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

MURESAN F. STEFANA-MARIA-CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MURESAN G ANA MIRELA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba italiana B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MURESAN G GEORGIANA SILVIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MURESAN G VASILE MIHAIL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Psihologie 3.6 incepator Respins

MURESAN G. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie 9 nivel mediu N/p

MURESAN G. ANDREI SIMION

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MURESAN G. GRIGORE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 5.85 avansat Reusit

MURESAN G. LAURA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

MURESAN G. PAUL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MURESAN G.I. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.4 avansat Respins

MURESAN G.M. LAURA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Filosofie 10 experimentat Reusit

MURESAN G.M. PAUL-IONUT

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.15 experimentat Respins

MURESAN I ADINA FELICIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MURESAN I IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 3.65 avansat Respins

MURESAN I. ALEXANDRA-NELIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.05 avansat Reusit

MURESAN I. ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.4 avansat Reusit

MURESAN I. DENISA - IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

MURESAN I. FLORINA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

MURESAN I. IOANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.05 avansat Reusit

MURESAN I. MIHAI IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MURESAN I. RADU-MIHAI

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MURESAN I. RARES

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.65 experimentat Reusit

MURESAN I. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat N/p

MURESAN I.L. ANTONIA BIANCA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.25 Psihologie 8.65 avansat Reusit

MURESAN I.M. CATALIN MIHAI

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 8.4 experimentat Respins

MURESAN I.M. MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.35 Sociologie 9.3 avansat Reusit

MURESAN L ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.85 experimentat Respins

MURESAN L. SIMONA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 incepator Respins

MURESAN L.A. LARISA-LUCIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.3 experimentat Respins

MURESAN L.F DAN - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 experimentat Respins

MURESAN M MARIUS - MARCEL

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

MURESAN M. DANIEL SORIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MURESAN M. MIHAI EMANUEL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

MURESAN M. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MURESAN M.M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.8 avansat Reusit

MURESAN M.M. ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 10 Logica si argumentare 9.5 nivel mediu Reusit

MURESAN M.O. RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

MURESAN N. ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 Respins

MURESAN N. NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MURESAN O. IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MURESAN O. MARIA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.45 avansat Reusit

MURESAN O.I. ANDRADA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

MURESAN P RAUL - PETRU

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

MURESAN P. CALIN-ALEX

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 Respins

MURESAN P. OVIDIU AUREL

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.2 avansat Respins

MURESAN R CASANDRA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.3 avansat Reusit

MURESAN R. LIOARA - ROMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MURESAN R.I. RADA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 incepator Respins

MURESAN S. VALERIU-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MURESAN S.I. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 9 experimentat Reusit

MURESAN S.I. SORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Fizica 2.4 avansat Respins

MURESAN T EMANUELA-STEFANIA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MURESAN T. BIANCA - VALERIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MURESAN T. DIANA AMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.85 nivel mediu Reusit

MURESAN T. RARES BOGDAN

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MURESAN T. RAZVAN IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

MURESAN V RODICA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 6.1 avansat Respins

MURESAN V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MURESAN V. ARIADNA-SIMINA

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.3 avansat Respins

MURESAN V. DENISA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.9 avansat Respins

MURESAN V. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1---A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.25 incepator Respins

MURESAN V. EMILIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MURESAN V. EMILIAN - AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MURESAN V. IOAN - TRAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.1 avansat Respins

MURESAN V. MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

MURESAN V. RALUCA-ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MURESAN V. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat N/p

MURESAN V. VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

MURESAN V. VASILE DANIEL

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MURESAN V.D. CATALIN

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MURESAN V.G. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.5 incepator Respins

MURESAN V.S. GEORGE - GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.3 avansat Respins

MURESANU D.I. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.55 experimentat Reusit

MURZA I. DIANA - IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MURZA I. PAUL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana avansat 8.8 limba si literatura romana avansat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

MUSAT C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Informatica T3 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MUSATOIU C. PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MUSCA O. OANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

MUSTEA I DOINA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba italiana B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MUSTEA R. MIHAI ANDREI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MUSTEA V.V. PAUL MIHAI

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

MUSULEA M. MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.8 experimentat Reusit

MUSZKA L.M. LORAND-ANDREI

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu N/p

MUTNEAN OPREA R.V. NORBERT DAVID

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 7 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

MUTU D. GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.7 experimentat Respins

MUZURAN C.V. FLAVIA ELENA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

NADASAN C. ILINCA-DIANA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

NADASAN G. VLAD MARIUS

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

NADHAZI I. ALIN

    LICEUL VICTOR BABES CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

NAGHI M.M. ALIN MARIUS

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.3 avansat Respins

NAGY A. CSILLA - ERZSEBET

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.45 experimentat Reusit

NAGY A. SANDOR-LASZLO

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

NAGY C. ATTILA MICLOS

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

NAGY E. KATALIN

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

NAGY E. MELINDA-JULIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Respins

NAGY F ENIKO-IULIA

    LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN JANOS ZSIGMOND CLUJ-NAPOCA Teologie Unitariana Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9 avansat Respins

NAGY G PETRU

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

NAGY G. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NAGY I. ANITA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 experimentat Reusit

NAGY I. IOAN LEVENTE

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 nivel mediu Respins

NAGY I. MELINDA-ILDIKO

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NAGY I. NOEMI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.85 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 8.2 avansat Reusit

NAGY I. SZENDIKE BRIGITTA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NAGY I.D. MELINDA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.65 avansat Reusit

NAGY J. JANOS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.2 experimentat Respins

NAGY K. RAMONA-AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

NAGY K. ROXANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.55 incepator Reusit

NAGY L. LAJOS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

NAGY M. FRANCISKA

    LICEUL TEORETIC BRASSAI SAMUEL CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Filosofie 6.2 avansat Reusit

NAGY M. MELINDA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 5 incepator Respins

NAGY P. CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.9 avansat Reusit

NAGY S. ORSOLYA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT CLUJ-NAPOCA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.6 avansat Reusit

NAGY S. RAUL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

NAGY S. SERGIU DANIEL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

NAGY T. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

NAGY Z. ROBERT

    LICEUL TEORETIC BATHORY ISTVAN CLUJ-NAPOCA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.35 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NAGYOSI C. KAROL-CONSTANTIN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.3 avansat Respins

NAGYOSI C.S. GYONGYI-IBOLYA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 5 nivel mediu Respins

NAIC R.T. ALINA-ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

NALBUS V. DANIELA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NANDRA S. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

NARITA O. IULIA-DORANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

NAROS P. PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 Respins

NAS D.V. FLORINA MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Psihologie 7.8 experimentat Reusit

NAS V. NATALIA - DORINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 4.15 avansat Respins

NASCA I. MANUELA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NASTUTA V. IOAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

NASUI N. DAVID

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NEAG A. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NEAG I. PAUL-FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.6 incepator Respins

NEAG N. ANDREA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

NEAG T. TEODORA-FLORINA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.6 incepator Respins

NEAG V. VIOLETA-DELIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

NEAG Z.R. ANDRA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

NEAGOE I. MANUELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 10 avansat Reusit

NEAGOMIR T. CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

NEAMT _ DENIS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.7 avansat Respins

NEAMT CAS MURZA G GABRIELA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CUZDRIOARA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

NEAMT I. TEODORA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEAMT I.T. MARIUS ANDREI

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.7 avansat Respins

NEAMTU C.V. HORIA-ANDREI

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

NEAMTU I.F. MADALINA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 experimentat Reusit

NEAMTU M. DENISA - DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NEAMTU M.O. MARIUS-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv Pascal 7.45 experimentat Reusit

NECHIFOR D.A. HANNA- ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7 avansat Reusit

NECHIFOR I IOAN

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

NECHIFOR O. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

NECHIFOR V. VASILICA-ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NECHITA G. PAUL - RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

NECHITA G.E. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Fizica 7.5 experimentat Reusit

NECIU CAS PISALTU L. SILVIA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.25 incepator Respins

NECIU D. ALEXANDRA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

NECIU I ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NECIU I ANAMARIA

    GRUP SCOLAR DE PROTECTIA MEDIULUI CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

NECIU I. VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

NECULCEA - SAMPETREAN M.R. BOGDAN - CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

NEDELCU C. PAULA - ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.05 avansat Respins

NEDESAN A. ANAMARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

NEGREA A. IULIANA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

NEGREA D.D. CARMEN-DANIELA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

NEGREA G.S. MIHAI GEORGE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

NEGREA I. IOAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 5.2 avansat Respins

NEGREA N NICULINA-VIORICA

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

NEGREA R. SIMONA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

NEGREA V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

NEGREA V. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

NEGREA V.C. VOICU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NEGRU D. NARCISA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

NEGRU G. CRINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

NEGRU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

NEGRU I ADRIANA EMILIA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

NEGRU I. FLAVIU- SABIN

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

NEGRU I. IOSIF-LUCIAN

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

NEGRU M. ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NEGRU V. ADRIANA-ESTERA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

NEMERE I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEMES A. LORAND-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 10 avansat Reusit

NEMES CAS MURESAN G. GABRIELA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 7 nivel mediu N/p

NEMES I. DAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

NEMES I. FLORIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

NEMES I. ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.1 nivel mediu Reusit

NEMES ST FIVI

    LICEUL TEORETIC GELU VOIEVOD GILAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

NEMES T.I. RADU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

NEMES V. ANA-MARIA SIMONA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.5 avansat Respins

NEMES V. FIRUTA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.3 avansat Respins

NEMET I.B. EVA - ILDIKO

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Filosofie 3.35 incepator Respins

NEMETH L. LEHEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 avansat Respins

NEMETI I. IOANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE BARITIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

NEMETI S. ROBI - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.35 experimentat Reusit

NENCIU G. ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NERGHES P.V. DAN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.15 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

NERGHES S. TAMARA NELIDA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.9 avansat Reusit

NERS E. NICOLAE AURELIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

NES I LAVINIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

NICOARA CAS BUDUSAN N. IOANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 5.9 incepator N/p

NICOARA D.C. ALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.05 avansat Reusit

NICOARA G. GABRIEL MARIUS

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 incepator Respins

NICOARA M.A. MIHAELA-MONICA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NICOARA S.V. CRISTIAN-SORIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

NICOLA C ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL CLUJ-NAPOCA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

NICOLAU W FRIDA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST MARANATHA CLUJ-NAPOCA Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.35 avansat Reusit

NICOLOV C. PAUL

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

NICULA M. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.85 experimentat Reusit

NICULAE A DENNI-BORIS

    LICEUL HOREA CLOSCA SI CRISAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

NICULICI I. ROXANA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

NICULICIU E. PAULA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

NICULICIU R.V. MARIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

NILAS T TUDOR VLAD

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.25 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

NISTOR D PAUL ANDREI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 7.1 avansat Reusit

NISTOR D. IOANA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

NISTOR E. GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

NISTOR M.A. ANCA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

NITA A. ADINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANA ASLAN CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.55 avansat Reusit

NITA C. SILVIU-IONUT

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

NITA CASATORITA HANDRA E. CRINA - RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

NOGY D. DIANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NONICA M. ANDRADA-ALEXANDRA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

NOVAC G. MIHNEA-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NOVAK A. ANDREI VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

NUTU P. IULIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 experimentat Reusit

OANEA V. SERGIU-GEORGEL

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

OARA I. ADRIAN-CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

OARGA V. CATALIN-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

OCOLISAN R ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba spaniola B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ODOBASA M ADINA MIHAELA

    LICEUL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

OGRUTAN I. ALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

OITA I. RAZVAN - OCTAVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

OKOS A. REKA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

OLA G. OVIDIU CALIN

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.9 avansat Respins

OLAK A. ECATERINA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.2 avansat Respins

OLAK A. ETELKA IULIANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.25 avansat Respins

OLAR D.L. MIHAELA-ELIZA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

OLAR D.V. PAUL CLAUDIU

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

OLAR I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.8 avansat Respins

OLAR I. LEEA - IULIA

    LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

OLAR L PAULA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

OLAR L. GABRIELA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B1-B2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.6 incepator Respins

OLAR S. CRISTIAN-FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

OLAR S.N. CRISTIAN - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

OLARIU D. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

OLARIU V. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ-NAPOCA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

OLARU D. DIANA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 7 avansat Reusit

OLARU D. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

OLARU T. TRAIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

OLASAU D. ANICUTA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.95 experimentat Respins

OLELEU I. AMALIA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

OLOSUTEAN A. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 5.35 avansat Reusit

OLOSUTEAN M. ANDA MARIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

OLOSUTEAN M. MARIUS - SIMION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 experimentat Respins

OLTEAN A. LARISA DIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

OLTEAN A.D. MIHAI

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.45 Limba franceza Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

OLTEAN C. CALIN - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

OLTEAN F SORANA ANTUZA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

OLTEAN F. ALINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

OLTEAN G. CAMELIA LILIANA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 9.55 nivel mediu Reusit

OLTEAN G. LUCIA-RAMONA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

OLTEAN G. MONICA-FLAVIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

OLTEAN GHE. RADU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

OLTEAN I. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 avansat Respins

OLTEAN I. ANCA OLIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza N/p Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator N/p

OLTEAN I. CLAUDIU-ILIE

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

OLTEAN I. IOANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

OLTEAN I. IULIA MIOARA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

OLTEAN I. MARIUS LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

OLTEAN I. OANA-LORENA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

OLTEAN I. PAUL - MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

OLTEAN I.P. RAUL-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

OLTEAN L MARINELA DANIELA

    LICEUL DE MANAGEMENT ECONOMIC SI DREPT ADMINISTRATIV VIRGIL MADGEARU CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.4 avansat Respins

OLTEAN L. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

OLTEAN O. CLAUDIU-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 2.15 Fizica 5.05 Respins

OLTEAN O. ROXANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

OLTEAN O.GH. MARIA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

OLTEAN P. RALUCA LAVINIA

    GRUP SCOLAR ALEXANDRU BORZA CLUJ-NAPOCA Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

OLTEAN P.D. SANZIANA PAULA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 avansat Reusit

OLTEAN P.V. VLAD- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

OLTEAN S. EUGEN-RADU

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

OLTEAN S. STEFAN - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 avansat Respins

OLTEAN S.L. MARA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 9.7 experimentat Reusit

OLTEAN S.O. DIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

OLTEAN V IONUT VASILE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Respins

OLTEAN V. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

OLTEAN V. DARIUS - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

OLTEAN V. IOAN-ANDREI

    LICEUL DE MUZICA SIGISMUND TODUTA CLUJ-NAPOCA Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1- Istorie 5.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

OLTEAN V. IULIA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC GHEORGHE LAZAR CLUJ-NAPOCA Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

OLTEAN V. IULIA-ELISABETA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

OLTEAN V. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU CLUJ - NAPOCA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

OLTEAN V. RALUCA-NATALIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN PORA CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Sociologie 9.75 experimentat Reusit

OLTEAN V. VALENTINA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

OLTEAN V.V. VIORICA - FLORENTINA

    GRUP SCOLAR GHERLA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.85 incepator Respins

OLTEANU C ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC ROMAN-UNIT INOCENTIU MICU CLUJ-NAPOCA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Filosofie 5.5 avansat Respins

OLTEANU D. RAUL-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Fizica 8.25 experimentat Reusit

OLTEANU M.A. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

OMBOLI M. SZABOLCS MIKLOS

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.7 avansat Reusit

ONACA E. EMILIA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.8 experimentat Respins

ONACA E.O. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Reusit

ONACA I. IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ONACA I. MADALINA-CRISTINA

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

ONACA N. NICOLAE-DAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ONACA P. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

ONACA S. ROXANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

ONACA T. MARIA-IRINA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ONCEA D. BENIAMIN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ONCIU V. CLAUDIU-VASILE

    COLEGIUL EMIL NEGRUTIU TURDA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ONES G.C. MARIA-ANGELINA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.15 experimentat Respins

ONET G. DANIELA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

ONET I LUCIAN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

ONET I. SEBASTIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII AUGUSTIN MAIOR CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 avansat Respins

ONETIU D.R. ANDREI-DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CLUJ-NAPOCA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

ONETIU G. GEORGETA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR HUEDIN Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 incepator Respins

ONICAS M.I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ONIGA I.F. VLAD

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 8.55 avansat Reusit

ONISOR M. GHEORGHE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DR. IOAN RATIU TURDA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ONISOR V. ALEXANDRA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY CLUJ-NAPOCA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

ONISOR V. SERGIU-VASILE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.1 incepator Respins

ONOFRE G.I. CATALIN IONUT

    LICEUL DE COREGRAFIE SI ARTA DRAMATICA OCTAVIAN STROIA CLUJ-NAPOCA Coregrafie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 7.95 avansat Respins

ONUTU A.N.C. CATALIN

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

OPRE A. ADRIAN-MARIUS-IOAN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

OPREA C. ANDREEA-DIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

OPREA D. SIMONA-RUXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA RALUCA RIPAN CLUJ-NAPOCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

OPREA I.E ANDREEA-IOANA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

OPREA I.G. LORENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GHEORGHE SINCAI CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OPREA S. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC PAVEL DAN CAMPIA TURZII Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 8.9 experimentat Reusit

OPREA S. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI MURESANU DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

OPREA T LOREDANA ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.95 Psihologie 7.15 experimentat Reusit

OPREA V. GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

OPREA V. ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL GEORGE COSBUC CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.95 limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

OPREA V.M. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL TURDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

OPREA-ARON C.V. ANA-MARIA

    LICEUL DE INFORMATICA TIBERIU POPOVICIU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

OPRIS P ALEXANDRA PETRUTA

    GRUP SCOLAR AUREL VLAICU CLUJ-NAPOCA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

OPRIS V. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.4 avansat Respins

OPRISA E OANA-CODRUTA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE ROMULUS LADEA CLUJ-NAPOCA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 5.9 avansat Reusit

ORADAN D. ALEX-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA CLUJ-NAPOCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

ORBAI D. ANDREI-DOREL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ORBAN D. GYONGYI ENIKO

    GRUP SCOLAR MATERIAL RULANT UNIREA CLUJ-NAPOCA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

ORBAN D. MELINDA

    COLEGIUL ECONOMIC IULIAN POP CLUJ-NAPOCA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p 3.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1.1 Geografie 2.4 N/p N/p

ORBAN FR. ENIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TEHNOFRIG CLUJ - NAPOCA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 3.4 limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 2.35 Economie 5 nivel mediu Respins

ORBAN I. TIBOR ROBERT

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Istorie 9 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

ORBAN T. KATALIN TIMEA

    LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR GHERLA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Istorie 8.65 Geografie 7.45 avansat Reusit

ORBULESCU A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NAPOCA CLUJ-NAPOCA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

OROIAN A. AUGUSTIN ILIE

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 6.1 incepator N/p

OROIAN C. MARIAN-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T2 5.45 Fizica 6 nivel mediu Respins

OROIAN I. IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC VICTOR UNGUREANU CAMPIA TURZII Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.8 experimentat Respins

OROIAN I. MARIUS-RAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.6 Limba engleza Matematica T2 6.1 Fizica 5.2 Respins

OROS A.M. RAZVAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU CLUJ-NAPOCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

OROS A.N. FLORIN - VLADUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII MONTAJ DEJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.75 avansat Respins

OROS F.E. BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TURDA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 nivel mediu Respins

OROS G. GABRIELA LOREDANA

    GRUP SCOLAR SOMES DEJ Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.4 experimentat Respins

OROS G. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Respins

OROS I.M. ANCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LIVIU REBREANU TURDA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

OROS M. MIHAI DANIEL

    GRUP SCOLAR DIDACTICA NOVA CLUJ-NAPOCA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 7 incepator Respins

OROS M.S. DIANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU PAPIU ILARIAN DEJ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

OROS N. ANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC OCTAVIAN GOGA HUEDIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 incepator Respins

OROS S.R. RODICA MANUELA

    LICEUL TEORETIC ANA IPATESCU GHERLA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9 avansat Respins

OROSZHEGY I. HILDA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET CLUJ-NAPOCA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Li