Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Brasov

Vineri, 08 Iulie, Anul 3 d.Tr. | Autor: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Brasov, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANICAI GH. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

ABABEI C ALINA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

ABABEI C ELENA-ANTONIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.15 avansat Reusit

ABABEI E. IRINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

ABALARU T. VIOREL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

ABAZA M. CLAUDIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ABORDIOAIE GH. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ABRAHAM CAS HULEA S DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ABUTNARITEI G GHEORGHITA-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2– Matematica T2 2.25 Fizica 3.6 avansat Respins

ABUZAN M CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 8.1 Economie 7.4 experimentat Reusit

ABUZATOAIE V VASILE-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba germana moderna B2–B2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

ACATINCAI C COSTEL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

ACATINCAI Z ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 3.8 avansat Respins

ACATRINEI CAS VRANCEANU A ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

ACATRINEI D. FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.3 incepator Respins

ACATRINEI E ANDREEA ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5.35 incepator Respins

ACATRINEI I. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6 avansat Respins

ACATRINEI N CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ACHICIENI C. COSTIN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ACHIM A. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 avansat Reusit

ACHIM A. ROZALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 7 avansat Reusit

ACHIM I IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.55 Economie 9 experimentat Reusit

ACHIM M EMANUEL- IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ACHIM M. LAURENTIU EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

ACHIM V. ADELA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

ACHITEI A OANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.95 avansat Respins

ACHITEI D MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 avansat Respins

ACOSTACHIOAIE I LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

ACOZMEI M OCTAVIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.2 avansat Respins

ACSENTE I DAN-GEORGE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

ACSINTE C VIOLETA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.95 avansat Respins

ADAM C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

ADAM CAS RUSU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ADAM D.N. MARIA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ADAM G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

ADAM I. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

ADAM I. ION-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.7 experimentat Respins

ADAM I.D. ALEXANDRA-LARISA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ADAM N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

ADAM N. RAMONA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ADAM S LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.7 Fizica 5 avansat Respins

ADAM Z EVELYN-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ADAMUTA I TATIANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ADASCALITEI M ADINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

ADI I MELINDA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

AELENEI CAS HULEA I IOANA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AFRENTOAI CAS PALAMARIU V. CIPRIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

AFRONIE I. CORINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

AFTANASA GH. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

AGACHE V CRISTINA-ANISOARA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 4 avansat Respins

AGACHE V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

AGAPESCU A. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.1 avansat Respins

AGAPIE D ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.95 avansat Reusit

AGNETHLER GH ADRIANA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 7.7 avansat Respins

AGOSTON I MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

AGRIGOROAEI V IULIANA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

AIFTINCAI P. IOAN-SERGIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

AILIESEI C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

AILOAE C. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

AIRIMITOAIE N. LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

AIRINII C ANDREI - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

AL AKHRAS AMM ABDEL RAHMAN ISA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.95 avansat Reusit

AL-JENABI H. ANYA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 5.8 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

ALBEAN I.S ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ALBERT A ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2–B1–A1 Matematica T2 3.75 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

ALBERT V SIMON DANIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

ALBICI G. ANCA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

ALBINOIU N DUMITRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.05 avansat Respins

ALBON DM SPERANTA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

ALBU I.S MADALINA-ANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

ALBU M ALEXANDRU ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ALBU N ALEXANDRA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ALBU S ROMICA-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ALBUSOIU I ALEXANDRA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALDEA A.I RAZVAN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ALDEA C. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

ALDEA G.A. RARES-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

ALDEA I. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ALDEA I.F DIANA-CORINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

ALDEA M IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba germana moderna B2–B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

ALDEA M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba germana moderna B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

ALDEA N. ROXANA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola Istorie 8.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ALDEA V ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

ALDICA G.C. HORIA-GEORGE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 7.45 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Fizica 6.45 experimentat Reusit

ALDULEA GH. CRISTIAN-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

ALECSA GH VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba germana moderna B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 nivel mediu Respins

ALEXA D. COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXA GH FLORIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ALEXA S. ANCUTA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU CAS ZDRELEA V. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU L IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

ALEXANDRU B.V. RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 6.85 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 8.1 Fizica 8.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU C COSTIN-IONUT

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU CAS MACOVEI C ELENA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ALEXANDRU G CEZAR NINEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2–A2–A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.35 incepator Respins

ALEXANDRU G. BOGDAN-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 3 nivel mediu Respins

ALEXANDRU M. TEODOR - IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

ALEXE G. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

ALEXII I. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ALEXUTA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ALIZ L NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALMASANU I ANDREI STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

ALUPOAE CAS CREANGA S OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

AMACEI C RAUL-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

AMARIEI G. MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.65 experimentat Respins

AMARIEI GH TANTA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1–A2– Matematica T2 2.9 Geografie 7.2 incepator Respins

AMARIEI MIHALACHE L THEEA SERENA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

AMARINEI A ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.8 avansat Reusit

AMARIUCAI M. LUCIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

AMARTISOAEI CAS CRISTEA N CRISTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

AMAXIMOAEI P CLAUDIU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AMBROSE I. MARICICA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Istorie 8.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

AMBRUS K. ANDRAS-KALMAN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

AMIHAESEI V. RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

AMINAR CAS RACEANU G. DOINITA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

AMZA M MARIAN-VIOREL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

ANASTASIEI M. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.25 avansat Respins

ANASTASIU I. BRINDUSA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

ANCA T.D. MARIA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.35 avansat Respins

ANDONE CAS RACOVITA A CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

ANDONE P MARIUS CORNELIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

ANDRAS A. SERGIU EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

ANDREI G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANDREI I IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ANDREI N. LAVINIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 7 limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ANDREI P. SERGIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

ANDREIAS N. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

ANDREIU M RAMONA-ILINCA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 incepator Respins

ANDRIES L. ELENA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ANDRIESEI S. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 5.2 avansat Respins

ANDRIUHIN G GHEORGHE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Eliminat din examen

ANDRON E FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 avansat Respins

ANDRON G FLORIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba germana moderna A2–A1-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ANDRONACHE C. CLAUDIA-SANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.85 avansat Reusit

ANDRONACHE I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ANDRONACHE M. ALINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

ANDRONACHE T IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDRONE G. ROMULUS ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANDRONIC CAS SBARCEA I. SALOMIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

ANDRONIC P. LAVINIU-DORU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

ANDRUSCA M RARES

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ANGHEL E. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Economie 7.3 avansat Respins

ANGHEL G. AURELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1–B1-A2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

ANGHEL I. VLAD SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

ANGHEL I.M. IOANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ANGHEL I.V. ROXANA DENISA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Reusit

ANGHEL R. ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

ANGHEL S RALUCA MARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

ANGHEL-PETRESCU V ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2– Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANGHELUS A. COSTEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ANGHELUTA A DAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

ANGHELUTA F FLORIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 3.75 avansat Respins

ANGHENI G. IULIANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.95 experimentat Respins

ANICESCU G ANDREEA IOANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

ANISII C. LOREDANA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ANITA D CRISTIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ANITEI I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

ANTAL CAS GEORGESCU A.L. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2–B1– Matematica T2 1.05 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

ANTAL D AMALIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ANTAL G STELIANA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ANTAL G. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

ANTAL GHE ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

ANTAL I MIHAELA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

ANTAL L ANDREI-RAUL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 experimentat Reusit

ANTAL M. CORNELIA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ANTIMIR I ALEXANDRA-MIRUNA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

ANTINIA GH. LARISA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ANTOCHI F.E. ELENA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ANTOCHI P RADU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.1 experimentat Respins

ANTOCHI S. SILVIU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ANTOHE-CAS SANDU M VERONICA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 8.25 incepator Respins

ANTOHI I. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 avansat Respins

ANTON CAS POP V SIMONA-MARIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ANTON G. CLAUDIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ANTON I. IONUT-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

ANTON L.V. ANDREEA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ANTON M ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

ANTON M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.3 nivel mediu Respins

ANTON R MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

ANTON S. ANDREI-SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 avansat Respins

ANTONARU V. NICOLAE OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ANTONESCU I EMIL

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ANTONESCU I PAUL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

ANTONYA B BELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu N/p

ANUSCA G ADRIAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.7 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

ANUSCA V. MADALINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza Istorie 9.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AONOFRIESEI A. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

APACHITEI V. CLAUDIU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

APAFI P CIPRIAN-ION

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.4 nivel mediu Respins

APETREI V. ANDREEA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba germana moderna A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

APETRI V.D. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

APETROAE M ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

APOSTOL V. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

APOSTU C GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

APOSTU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.2 avansat Respins

APOSTU N VLAD

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

APOSTU N. ALEXANDRU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

APREUTESEI G MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2– Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

APREUTESEI G. ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.35 avansat Respins

APRIUTESA I MARIUS-IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.35 avansat Respins

APTI C MARIAN-ERHAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.85 avansat Respins

APUSCASITEI V. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ARAMA A CRINA-NICULINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ARDELEAN D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

ARDELEAN I. ANCUTA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ARDELEAN S.D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.7 experimentat Reusit

ARDELEAN V.N. VASILE-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ARDELEANU I DAVID

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ARGANESCIUC F MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

ARGHIR C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 7.05 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ARGHIROIU V RAZVAN VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.05 experimentat Respins

ARHIP V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ARHIRE G. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

ARHIRI V DIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 6.15 experimentat Respins

ARICIUC A LACRAMIOARA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 8.2 experimentat Respins

ARISANU A. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ARISANU T TUDOR-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ARITON I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ARNAUT CAS NEMES G STELUTA-MARIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

ARNAUT G. GHEORGHE

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

ARNAUT GH GEORGE - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 incepator Respins

ARNOCZ T SZABINA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ARSENE C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

ARSENE C. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Reusit

ARTENE L MARIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ARTENE M ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ARTENI L MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ARTENIE I. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ARUSTEI GH. DRAGOS-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ARUSTEI M. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARUSTEI M. IOANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ARUSTI M. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

ASAFTEI D. DANIEL - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A1-A2–B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ASAVEI G. FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

ASIMINICESEI C. RAMONA - LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ASTALUS M IUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ATOMEI P. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

ATUDOSIE A ADINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.45 experimentat Reusit

AVADANI P DANIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 nivel mediu Reusit

AVARVAREI G MARIUS - ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

AVARVAREI V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AVARVAREI V. CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

AVASILOAIE GH FLORIN-GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

AVRAM A. ELISABETA-AURELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

AVRAM D. CIPRIAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

AVRAM G. GEORGE-DORU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.2 avansat Respins

AVRAM N IULIA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

AVRAMESCU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

AVRAMESCU P. ADRIANA - OANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

AVRAMIA G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

AXINTE I LAURA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

AXINTE I SORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.55 N/p N/p

BABES D GABRIEL STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BABES I BIANCA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

BABES I IOAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 2.85 Limba franceza Matematica T2 2.25 Geografie 5.1 incepator Respins

BABES I.O. ADELINA MARIA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.1 avansat Reusit

BABICEANU L. SABRINA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BABOI M ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BABONEA A ANDREEA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.45 avansat Reusit

BABOS J JANOS

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.7 experimentat Respins

BABUTA S GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BACANU C.S. RADU-CORNELIU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 5.45 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BACAOANU N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 incepator Respins

BACIU C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.3 experimentat Respins

BACIU CAS VOINEA I PROFIRA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

BACIU F. GEORGIANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BACIU G ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 8.1 Limba franceza Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BACIU G ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BACIU I ANCA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.5 avansat Reusit

BACIU I. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza -B1–B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.45 avansat Reusit

BACIU I.D. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BACIU N. LAVINIA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BACIU O DOINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BACIU P ELISABETA VALERICA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu N/p

BACIUC N DIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

BACSO G EMESE

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara 6.5 limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BADARAU GH BOGDAN-DANIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BADEA A. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BADEA GH ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

BADESCU V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.8 avansat Respins

BADITOIU A. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BADOIU L LUCIA MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba spaniola A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BAGIU P. ALEXANDRA-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5.8 avansat Respins

BAGYI A. ATTILA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 6.2 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

BAHNAREANU M. DANIEL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BAICOIANU M. ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BAICU N GABRIEL-DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BAICULESCU CAS PETRE N ILEANA-LILIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BAIU N.V. ADELINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7.8 Limba engleza Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BAIULESCU G. VLAD-ANTON

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

BAJENARU G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAJKO I EDITH

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALA GH FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BALA GH TUDOREL VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BALABAN V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

BALABAN V. IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 9.45 avansat Respins

BALACESCU MC LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BALACI I.D. IOAN-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 1.75 nivel mediu Respins

BALACIU V GABRIELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2–B2-A1- Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 incepator Respins

BALAGEL NT ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

BALAITA A. COSTEL AUREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BALAN C. DANIEL-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.9 avansat Respins

BALAN C. DRAGOS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

BALAN E. PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

BALAN F ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BALAN F. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BALAN G ALEXANDRU GHEORGHE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BALAN L. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALAN M CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BALAN M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

BALAN P ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALAN SD ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALANICA G COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BALANUCA M IOANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

BALAS I. MARIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

BALAS I.L. GEORGE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

BALASCA M. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BALASCUTA G.A. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

BALASI S. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

BALAU C. CIPRIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

BALAZS I ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BALAZS I. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BALAZS S KRISTINA ELENA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2– Istorie 7.8 Geografie 6.7 incepator Reusit

BALAZS S. ANDREEA-ADELKA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 5.5 Geografie 6.25 incepator Respins

BALCA D. DANIEL-LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BALCAN V IOANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

BALCAN V. NICOLAE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

BALCANU C.V. SEBASTIAN-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BALCANU-DRUMEA N. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BALEA B ROZALIA ELENA ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 7.2 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

BALEA I. ALEXANDRA KARINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALEA S.A SORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BALESCU C. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BALHUC I ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

BALI J. MIHAELA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BALICA CAS CRISTEA I. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2–B1– Matematica T2 4.45 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BALINT A TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

BALINT A. SZERENA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 avansat Reusit

BALINT CAS FRINCU A. ADRIANA-LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BALINT D ANA MARIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

BALINT D ELENA IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2–A1– Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

BALINT D LORAND

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

BALINT F. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

BALINT N. ANITA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.35 avansat Reusit

BALINT PREOTESEA I IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BALINT S BARNA-ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 5.1 avansat Respins

BALO I. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

BALOG A. GABOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BALOG I. JANOS-LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

BALOG L SEBASTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 4.5 avansat Respins

BALOGH I ZELMA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 incepator Respins

BALOGH M ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BALOI P ANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BALOTA I. DRAGOS

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BALTA G. GEORGE IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

BALTAG M AIDA ANA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

BALTARIU V RALUCA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BALTEANU O. IONELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

BALTUTA M LAVINIA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BALU I. IULIANA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

BALUT F FLORIN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 Pascal 2.25 avansat Respins

BALUT I. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.8 avansat Respins

BALUT L. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.4 avansat Reusit

BALUT L.I LIVIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.55 avansat Respins

BALUT R.G. DORINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BALUT V ADRIAN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BAMBUCH V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BANCIU AM CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BANCIU B.C. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BANCIU C.D. CLAUDIU-DAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza N/p Matematica T2 2.85 Geografie 8.55 nivel mediu N/p

BANCIU G. SILVIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

BANCIU L.A. TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BANCIU N ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.65 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BANCIU V. CIPRIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

BANCIU V. IRINEL-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BANDAC I. IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

BANDESCU I. GEORGE-TIBERIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

BANDRABULA D. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

BANGALA I. LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.8 Economie 7 incepator Respins

BANGALA I. NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 5.45 Geografie 3.65 incepator Respins

BANGALA N. NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

BANGALA N.D. ELENA LAVINIA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.2 avansat Respins

BANU C ALINA ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BANU C MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

BANU D SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

BANU E. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BANU I ADRIAN ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BANUTIU I IOAN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 7.15 experimentat Reusit

BARABAS I MONIKA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5 incepator Respins

BARABAS I ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BARACUT V IULIAN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

BARAGHIN I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

BARBACARU CAS CHAMCHAM N. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1.3 Fizica N/p incepator N/p

BARBANDEAL M DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.15 avansat Respins

BARBAT I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BARBAT V SIMONA MARIANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 6.8 incepator Reusit

BARBIERU I. IOAN-RARES

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

BARBIERU S. ADELINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BARBU C IEMIMA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BARBU D. ANDREEA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

BARBU G. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.65 experimentat Respins

BARBU I. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu N/p

BARBU L. MIHAITA-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BARBU L.M. ANDRA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

BARBU N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

BARBU R.E. DRAGOS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BARBU V.V. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BARCHIZEANU S. VLAD

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

BARGU - CAS RUSU M MIHAELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2–A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.95 incepator Respins

BARLEA A ANDREEA-CERASELA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

BARRA L IULIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.5 experimentat Respins

BARSAN A.I ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 incepator Respins

BARSAN C. SMARANDA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.95 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.5 Filosofie 6.6 experimentat Reusit

BARSAN I.L. IOAN - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

BARTA M. NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BARTA N. ARMAND

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Reusit

BARTA S ANNAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BARTA S LORAND-SANDOR

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

BARTHA F. FRANCISCA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BARTHA R EDUARD

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BARTI A ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BARZOI I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 experimentat Respins

BASA GH. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola Istorie 8.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BASA O. IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.45 avansat Reusit

BASESCU M RAMONA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BASTEA D. COSMINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

BATA R CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 7.25 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BATINETU S.P ANA-MARIA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BATINETU S.P. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BATRANESCU ST. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BATRANU A MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.15 experimentat Reusit

BATRINU D ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BAZGAN I. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 3.3 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BECHES C CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 7 nivel mediu Respins

BECLEREAN N NICOLAE

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BECLEREAN S. BOGDAN-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.6 experimentat Respins

BECO SN ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.9 avansat Reusit

BEDE B IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba spaniola N/p Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu N/p

BEDNARSZKY K.M. ROLAND

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BEDO A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.1 avansat Respins

BEGU L. BOGDAN - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BEJAN C ESTERA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BEJAN C GIANINA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 avansat Reusit

BEJAN C RAMONA LUIZA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

BEJAN N FLAVIUS-SEBASTIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

BEJAN P. BIANCA-TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BEJAN T. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BEJENARU I CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Matematica T2 5.15 Geografie 5.7 avansat Respins

BEJINARU C. STEFAN-CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

BEKK G CLAUDIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba germana moderna B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 5.45 experimentat Respins

BELDIE M ANDRA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Respins

BELDIGA G. ELENA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

BELDIMAN GH. DANIELA-DEBORA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

BELEAUA I. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BELEAUA V. MARIUS-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.2 experimentat Respins

BELEIU G.M. DIANA - GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

BELIBOU V ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BELU G MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.45 Fizica 5.6 experimentat Reusit

BENCHEA S. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 6.65 Limba franceza Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

BENCHEA V. MARICELA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BENCOVSCHI A.V. OANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BENCZE G BRIGITTA ANIKO

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BENCZE S BRIGITTA ERZSEBETH

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.85 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

BENDE Z EMOKE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.7 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Psihologie 6.8 experimentat Reusit

BENEDEK A SZIDONIA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Sociologie 9 experimentat Reusit

BENEDEK A TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.3 Fizica 8.45 experimentat Reusit

BENEDEK J SILVIU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BENEDEK R. BEATRICE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

BENGA A IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BENGA N DANIEL MIHAI

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

BENGHEAC M RARES MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.8 avansat Respins

BENGHIA G GEORGE-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.85 experimentat Respins

BENGHIAC M. MIHAI ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 incepator Respins

BENOVICI E. RARES-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

BENTIA A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BENTIA C. RADU

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BENZA F ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BERARU V RAZVAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BERBECE D.A. RADU STEFAN

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

BERBECE E ION GABI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1.65 Psihologie 6 avansat Respins

BERBECE L. LAURENTIU DORIN

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 7.8 Limba franceza Matematica T2 5 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

BERBECE N. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 7.25 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BERCARU C ELENA MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

BERCARU I. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

BERCARU N. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

BERCEA C RALUCA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 avansat Reusit

BERCU C GEORGE-MADALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BERCUTA V. CORNEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BERES A. ZSUZSANNA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

BERETEAN O ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

BERLOIU GH IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BERNAD I ELISABETA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

BERNAT G. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.7 experimentat Reusit

BERTEA I CORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

BERTUS I. ANCA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BERZA I. IONELA ROXANA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 6.55 avansat Reusit

BESCHEA N MADALINA MARIA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BESLEAGA V. BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BEUDEANU M.M. LIVIA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

BICA G. BIANCA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BICA I MARICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 5 incepator N/p

BICA I. IOAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.65 experimentat Respins

BICA M FLORINA -MADALINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BICHIRI CAS BICHIRI-STANESCU V. SEBASTIAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

BICZIS P. DIANA - REBECA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BIGIU G. MIHAI-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.75 incepator Respins

BIGU C ANA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

BIGU C DRAGOS-IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BIJA D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BIJA D. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 avansat Reusit

BILBOR D ROBERT-IULIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

BILEA I. DANIELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BILIBOC P. JOZSEF

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

BILIBOC P.P. ALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu N/p

BILINSCHI V.A. MADALINA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BIOLAN M. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BIRJARU N LAURENTIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BIRLA CAS GOGA C. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BIRLADIANU GH. ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

BIRLESCU A ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BIRO A CSABA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 3 avansat Respins

BIRO G PETRU MARIUS

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BIRO M EDIT

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba germana moderna A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BIRSAN C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BIRSAN D. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BIRSAN G.P OVIDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIRSAN GO ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BIRSAN I SEBASTIAN CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 3.8 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BIRSAN I. LOREDANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BIRSAN L IONUT

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 6.9 experimentat Reusit

BIRSAN M BRIGITTE-KARIN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BIRSAN M.B. ALEXANDRA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BIRTOCEAN A.S MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A1—A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

BIRZA I ADRIAN-TIBERIUS

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BIRZU M.C. SEBASTIAN-MIHAI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BISCA G IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

BISCA I. DRAGOS-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

BITA V.S BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BITA VG DELIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

BITAY I EDMOND-ZSOLT-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Sociologie 8.15 experimentat Reusit

BITIA I BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 5.1 avansat Respins

BITLAN L.M. RELA ANDREEA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

BIZAU I. IOANA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Sociologie 8.65 avansat Reusit

BIZETIC P. NAUM

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

BIZGAN V. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Economie 9.2 experimentat Reusit

BLAGA A.G. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BLAGA C SIMONA ELELNA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

BLAGA G GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BLAJ E ANDREEA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.95 avansat Respins

BLAJ F. CIPRIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

BLAJ G. CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BLAJ GH IONEL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2–A2– Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 avansat Respins

BLAJ I COSMIN-IONUT

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BLAJ I IOAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 8 avansat Respins

BLAJ I LUIS COSMIN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BLAJ I.F MARIAN-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

BLAJ I.F MARIUS-DORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

BLAJ M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BLAJ N. ANDREI-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BLAJAN N RAMONA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

BLAJUT P CLAUDIA-BEATRICE

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BLANARU N. GENOVEVA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BLANARU S DOREL

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba germana moderna A2–A1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5 incepator Respins

BLANARU T. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BLANITA G. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.45 experimentat Reusit

BLEBEA G.L. RADUCU FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BLEHOGHE M LUCIAN-IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

BLEHOGHE M. CECILIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

BLEMOVICI G. GEORGE-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BLENDEA A. LAURENTIU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BLENDEA I.D. CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BLENDEA O. OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 avansat Reusit

BLIDAR I.L. ALINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BLIDARU N. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BLIDARU V DORINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BLOJ G GEORGIAN FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

BLOJ GH IULIANA ESTERA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BOACA G ANA-MARIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BOACA M CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Economie 5.8 experimentat Reusit

BOAMFA M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BOANFA V.N. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOANTA I IOAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BOARIU GHE. LARISA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Istorie 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOARIU L MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BOBAITA C ROXANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

BOBEICA G. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

BOBEICA I DIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BOBEICA V. FLAVIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BOBES CAS DAVID C. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 6.05 experimentat Respins

BOBES I. EDUARD-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BOBOC D. REBECA-THEODORA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

BOBOC F VLAD-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BOBU V IULIA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 experimentat Respins

BOCA G IOANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.95 avansat Respins

BOCARNEA D.C MIRELA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOCARNEA G.A. ANTONIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 6.3 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

BOCIRNEA CAS RADU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BOCIU B.C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BODARNEA L. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

BODEA I ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.55 avansat Reusit

BODEA V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

BODEAN CAS PIPOS I GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

BODEANU V. ALEXANDRA-CALINA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.35 avansat Reusit

BODI A LEVENTE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 4 Limba germana moderna A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BODIRNEA I GHEORGHE

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 8.1 avansat Reusit

BODIS V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BODOR I.I. JULIA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BODOR J CHRISTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

BOER M IOAN ALEXANDRU

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BOERIU A. COSMIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

BOERIU A.V. ADRIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOERIU DI EMMA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

BOERIU IV IOSIF- RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

BOERIU L. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BOGA B BERTA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Psihologie 3.4 experimentat Respins

BOGACS S ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BOGDAN D DARIUS-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BOGDAN E. MARIA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.35 experimentat Respins

BOGDAN G ALEXANDRA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BOGDAN G ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOGDAN I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

BOGDAN O. MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BOGDAN P ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 experimentat Respins

BOGDAN R. FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BOGDAN S. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BOGDAN V ALIN-CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.55 experimentat Reusit

BOGDAN V LAURA MARIA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 5.35 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BOGDANESCU RE OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOGHEZ G BIANCA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

BOGHIAN C. ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 experimentat Reusit

BOGHIU P. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 2.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOGYO K ORSOLYA-HANNA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BOGZA V VASILE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p

BOHANCANU I FLORIN TIBERIU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BOICIUC V. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Economie 9.8 experimentat Reusit

BOIT I DANIELA-ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BOJIAN T. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

BOJOR PI LIGIA RALUCA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOJTE I ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

BOJTE S CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOKOR CS ZSOLT-CSABA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5 experimentat Respins

BOLDEA V. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BOLDEANU V NICUSOR

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BOLDI E.L ALEXANDRU PAUL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BOLDIZSAR G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BOLOGA V CLAUDIU-ADRIAN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

BOLONI I ATTILA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.75 nivel mediu Respins

BOLONYI Z ARNOLD ZOLTAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.5 avansat Reusit

BOLOS A. EDUARD - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

BONCACI E. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 7.6 Limba engleza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

BONCEA T.R. MARIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.85 experimentat Reusit

BONTA A. SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BONTE T.R. IULIA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

BORA P ANUTA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba germana moderna A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 avansat Respins

BORA V. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Reusit

BORCA D MIHAELA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

BORCILA V. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.5 experimentat Respins

BORCOMAN G ALEXANDRU GEORGE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Istorie 5.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

BORCOMAN V STEFAN VICTOR

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba germana moderna A2–B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5 incepator Respins

BORCSA M. MATEI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 1.45 Limba engleza Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Respins

BORDEA V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BORDEAN A. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BORDEAN CAS TOPLICEANU V. ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

BORDEAN I. IOAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BORDEAN N CONSTANTIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 6 nivel mediu Respins

BORDEANU D. MARIAN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BORDIANU V SIMONA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BORHACI T DAVID

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

BORICEAN A ALEXANDRA-DANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

BORICEANU C GABRIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

BORICEANU L.D. CARMINA-CASIANE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

BORIGA V. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BORIGA V. TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 5.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

BOROGHINA C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1–B1– Istorie 5.3 Geografie 5.3 avansat Respins

BOROTA V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BORSAN L. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BORSOS C.D. CIPRIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BORTAS P. MADALIN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.8 avansat Reusit

BORZA I IONEL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BORZASI I.A. EDUARD-ZOLTAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5 avansat Respins

BORZEA D CATALIN-IOAN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BORZEA F. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.15 avansat Reusit

BOSOC DD IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

BOSOI G. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BOSTAN V. VERONICA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

BOT G ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

BOT I GEORGIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

BOTA M SILVIU-VLAD

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BOTA V. VASILE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BOTEA G. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.3 avansat Respins

BOTEA I ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.45 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

BOTEA I LORENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

BOTEA I. VICA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BOTEA L RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BOTEA O ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

BOTEA V. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.55 experimentat Respins

BOTEA V. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

BOTEA V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.35 incepator Respins

BOTEANU G GEORGE RADU

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.8 incepator Respins

BOTEZ D CARMEN - DIANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BOTEZATU D DIANA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BOTEZATU G CRISTINEL-GIGEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

BOTEZATU I. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2–B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

BOTEZATU O. ALEXANDRU VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BOTH T.D CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

BOTNARI I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BOTONE V. MIHAI VASILE

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

BOTONOG I.N FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

BOTORADU N NICOLAE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BOTOS G. CSABA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOTT E.V. BOGDAN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 8.45 limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BOZ C CONSTANTIN-ADRIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BOZA S IULIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BOZBICI F.D. RAZVAN-DANIEL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

BOZBICI F.D. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Respins

BOZOCEA I. VALERICA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

BRABICEANU M MIHAELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BRAD C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BRADEA CAS ALEXA N. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BRADU V.M. VLAD - TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

BRAGA D RAZVAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

BRAGA O OLIVIU DANIEL

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BRAGAU D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2–A2-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.6 experimentat Respins

BRAGHES P IOANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BRAGHES V ADELINA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BRAHARIU-MUSTEATA A. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

BRAN D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BRANESCU G MIHAELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.75 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

BRANESCU I ROBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

BRANESCU I. ADRIAN GHEORGHE

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 1.85 Geografie 7.9 avansat Respins

BRANZEA V MARIUS CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

BRASOVEANU C.S. BIANCA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

BRATESCU V. SILVIU-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1–A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BRATOSIN D. DANIELA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BRATU V. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BREHUESCU I. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BRENCI O.L SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BREZEAN N PAUL VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 6.45 Limba franceza Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BRINZEA C. TEODORA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BRINZEI C MARIUS

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BRINZOI C ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba spaniola A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 8.1 experimentat Respins

BRINZOIU V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Respins

BRINZUCA S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.7 avansat Respins

BROJBAN C. CATALIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T2 Pascal 3.3 experimentat Respins

BROSCOI E ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

BROSCOTEANU N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BRUDA S. NATANAEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

BRUMA C ADRIAN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

BRUMA C. MARIAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRUMA V. GEORGE-VLAD

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BRUTARU C. ALICE-MARTA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 incepator Respins

BRUTARU S COSMIN IOAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

BRUTARU V RARES-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.25 experimentat Respins

BUBUTANU R. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BUCA G. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2–A2– Matematica T2 2.1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BUCIOACA CAS IARU A CLARA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUCIOACA I ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.95 avansat Respins

BUCIUMEAN C. PETRISOR-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 9 experimentat Reusit

BUCIUMEAN I GEORGIANA SIMONA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1- Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BUCOVANU L. SERGIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUCSA D.M. LUCIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BUCSA I MIHAI-VLAD

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BUCSA I.I. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Reusit

BUCSA N NICOLETA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 3.7 incepator Respins

BUCSEA GH. GEORGETA-RODICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Reusit

BUCSOIU G GEORGIANA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.3 Economie 8.4 avansat Reusit

BUCUR C. CODRUTA-MARIANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BUCUR D DENISA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.05 Sociologie 8.5 avansat Reusit

BUCUR F. ANDREEA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7 avansat Respins

BUCUR GHI. CIPRIAN-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1–B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BUCUR I DRAGOS-CORNEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.75 avansat Reusit

BUCUR I MARIA DOINA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5.15 incepator Respins

BUCUR N VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BUCURENCIU M. CARMEN-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

BUCURENCIU MI SEPTIMIU-IOAN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 6.4 avansat Reusit

BUDA G. MARIA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

BUDA GH VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BUDA T ANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUDA V. DENNISA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

BUDAC I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

BUDAI A. ADELA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BUDASCA N NICOLETA SABRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba spaniola A2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BUDAU A. SILVIA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

BUDEANU CAS BIGIU M MIHAELA-ADRIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

BUDEANU D. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.35 avansat Respins

BUDEANU D. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7 avansat Respins

BUDEANU T FLORIN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BUDESCU F. MIREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUDUCA L.C. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 experimentat Reusit

BUDULAN V. CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BUFLEA S.I. LAVINIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BUFLEA S.I. MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUGA P COSMIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BUHATINSZKY CAS BUSCU V VICTORIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BUHOCI G SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BUITAN G. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

BUIUM GH. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza Istorie 7.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUJOR A. BIANCA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Istorie 8.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BUJOR G. MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

BUJOR V. ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUJOREANU T. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 6 experimentat Respins

BULAI I. ANAMARIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BULAI V SORIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

BULARCA A ELENA-DIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1–A1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

BULARCA C.V. VICTOR-PETRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BULARCA D DUMITRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

BULARCA D. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BULEA A. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.1 avansat Respins

BULGAREA R.D. ILINCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BULGARU D. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BULGARU P PETRU-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BULIGA I.O. TUDOR - ROMEO

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BULIGA V ALEXANDRU ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

BULMAGA D DANIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BULMAGA P. CONSTANTIN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BULMEZ GL ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BUNA A ATTILA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.55 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Informatica T2 C/C++ 6.1 nivel mediu Respins

BUNEA F. MADALINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.1 incepator Respins

BUNEATA CAS HIRATA I MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BUNICA A.M. GEORGE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BUNICA CAS BUTUNOIU M GABRIELA-IULIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

BUNZEAC O. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BURCA C.I. ALEXANDRU-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

BURCA CAS PRISECARIU M NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Reusit

BURCA S. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.4 avansat Reusit

BURCUS M MIHAI-CODRUT

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BURCUTA V CRINA-MIRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

BURCUTA V ELENA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BURDUHOS G GEORGETA-IRINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5 incepator Respins

BURDUJAN E. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BURETE A SILVIA ANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

BURETEA M CATALIN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 5.7 avansat Reusit

BURGA C ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

BURGHELEA A MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.85 avansat Reusit

BURLACU I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

BURLACU I CLAUDIA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BURLACU N. NECULAI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 3.4 experimentat Respins

BURLACU V MONICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.9 avansat Reusit

BURLEA G. DALIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1–B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BURLIBASA N. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BUROAGA I LOREDANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba germana moderna B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

BURS P ANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BURULIA ST STEFAN-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BUSIOC I. IONUT

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BUSIOC N. NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 8.35 incepator Reusit

BUSTIHAN C CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BUSU V. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUSUIOC C. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

BUSUIOC S RAZVAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUTA R. IOAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BUTA V. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.8 avansat Respins

BUTACU N.D ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 6.55 experimentat Reusit

BUTNAR D GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BUTNARIU M LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

BUTNARIU S BIANCA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

BUTNARU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BUTNARU E ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BUTNARU R. ADINA-GEORGEANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BUTNARU T CIPRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2–B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat N/p

BUTU I RADU-ARSENE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BUTUC A ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.85 experimentat Reusit

BUTUC A. IONELA STEFANIA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BUTUC A. VERONICA IOZEFINA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BUTUC I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

BUTUM A. ALINA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Economie 5.5 nivel mediu Respins

BUTUM E. GEORGIANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BUTUM G MARIA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

BUTUM I. ANITA - LAURA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BUTUM SF RAZVAN DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.4 avansat Respins

BUTUNOIU GH.N ELENA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUZARU I IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BUZATU E EMILIA CILLA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 5.6 incepator Respins

BUZDUGAN C MIHAELA-IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BUZDUGAN I ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BUZDUGAN V ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BUZEA G. COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BUZEA S. NICOLETA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2– Matematica T2 2.4 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

CABA GH VIRGIL LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 nivel mediu Reusit

CABAL N IOAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

CABAL N IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CABAS H DRAGOS CRISTIAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CACAZ V GABRIEL-NICOLAE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

CACHIT T VALENTIN GABRIEL

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

CADAR I. VANESSA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CADARIU EA ALEXANDRA OANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.35 experimentat Reusit

CAINAMISIR M.GH. FLAVIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CALABALIC V CLAUDIA-MIHAELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.8 avansat Reusit

CALARA CAS PIRLOG R ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CALBEAZA Z VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6 Geografie 6.85 avansat Respins

CALBUREAN A.GH. PAUL-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 10 experimentat Reusit

CALBUREAN I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

CALCAN M. GABRIELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CALCIU V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.1 avansat Reusit

CALDARARU CAS ZAMFIR I. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CALDARE P PAUL VLAD

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CALDARESCU S GABRIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.2 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.2 avansat Respins

CALIMAC CAS GAITAN D TATIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

CALIN CAS GHEGHICI M. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CALIN I CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

CALIN I. ION-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

CALIN M.D. RICHARD

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

CALIN T. VALENTIN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

CALISTICA GH OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CALISTRU F FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

CALOIANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 2.55 Limba engleza Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

CALOIANU M RAZVAN VICTOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CALTEA M. MIHAI-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.85 nivel mediu Respins

CALU C ANA-MARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

CALUGARU V. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

CAM C. DIANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CAMPEAN L. LUCIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.95 avansat Respins

CAMPEAN V. COSMIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

CAMPUREANU I GEORGE-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.8 Geografie 6.35 avansat Respins

CANDREA H GEORGETA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

CANJEU V ANCA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.2 avansat Reusit

CANJEU V. VALENTIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CAPATANA C SZILARD

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CAPATANA I IOSIF OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CAPATINA T NICOLAE-VALENTIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

CAPBUN J ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CAPRITA N FLAVIUS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 avansat Respins

CAPSA L ALEXANDRU LIVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.45 experimentat Respins

CAPUSNEANU O IOSIF-LIVIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CARABUS A. RADU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CARABUS I MIHAI VIOREL

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

CARABUSE CAS LUCACI I MIRELA LELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARADAN C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A1–A1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 8.65 avansat Respins

CARAMIDA D.S CIPRIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CARAUSU I. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CARBUNARU D DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CARCIUMARU M.A. ANDREI-SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5.85 experimentat Respins

CARCU-DOBRIN A. MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CARDAS M ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CARDIS M MARIA MAGDALENA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CARJAN F.E ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 4 avansat Respins

CARNU T ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

CAROLE M MIHAELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.35 experimentat Respins

CAROLEA N. SIMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

CARP M TEODORA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CARP P PETRICA DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CARP R. DRAGOS

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CARP T. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CARSTEA P. ELENA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CARSTEA VI ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

CARSTOC F.A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CASANGIU I.V. CORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CASAS D.D. RAMONA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CATANA L. IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

CATANA T. OVIDIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

CATARGI R.M DIANA-IULIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

CATARGIU M. MIHAIL

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CATAU P CATALIN-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CATEA N DELIA MARIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 5 avansat Respins

CATEANU C.N. SORIN-MIHAI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Respins

CATIOIU N. ANISIA-STELUTA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

CATOI N CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CATRINICI I. IONEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

CAUCA G. ROXANA-MONICA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CAULEA E IULIANA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Reusit

CAUTISANU V.S. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 8 avansat Respins

CAVALERU G. GEORGIANA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 nivel mediu Respins

CAZACU C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

CAZACU I. SERGIU-BOGDAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

CAZACU M. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CAZACU N. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

CAZAN M. ALEXANDRU-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CAZAN SV DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CAZAN V IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

CAZANGIU I. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

CAZBIR M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

CEAN I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola Istorie 8.75 Sociologie 5.1 avansat Reusit

CEANGA D. DELIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CEAPA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CEAPA GH IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

CEAPA I MARIUS

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 avansat Reusit

CEAUS GH. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ N/p experimentat N/p

CEL MIC D BOGDAN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CENTIU GH.C OANA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.1 avansat Reusit

CENUSA C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CENUSE D. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.5 avansat Respins

CENUSE I SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

CENUSE I. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba spaniola Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CEOCAN I FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

CEORAPIN M.F FLORIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CEPOIU G. DAVID

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.45 experimentat Respins

CEPOSU N MADALINA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.9 incepator Reusit

CERGHIT C. RARES-FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

CERNAT G. SILVIU GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 experimentat Respins

CETANAS M.I. ECATERINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.65 experimentat Reusit

CHEBAC N. OANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.1 avansat Reusit

CHEJNEANU I.M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CHELARESCU G RALUCA MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CHELARIU C MIHAI

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CHELARIU I CATALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

CHELARIU I. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Respins

CHELARU A. GHEORGHE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CHELBA P. ION-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHELEMEN I. RALUCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 7.8 experimentat Respins

CHELMEA V.F. ROBERT

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Respins

CHENDE D.C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.85 avansat Reusit

CHEOSEAUA F FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 8.3 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CHEPTEA C. ANA-MARIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

CHEPTENE V VASILE LUIGI

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CHERAN A ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

CHERCIU I. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

CHERECHES C.M. MIRCEA-RAUL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

CHETRARU G MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CHETREANU CAS BRINZEI M. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 nivel mediu Respins

CHETREANU M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.8 avansat Respins

CHETREANU V NICOLETA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CHICOS CAS ANGHEL M. OANA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

CHICUS I IOAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 5.85 Geografie 7.3 avansat Reusit

CHIFAN G.M. FLORENTINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

CHIFU C. VIOREL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHIHAIA G ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CHIHAIA G. DAVID-THOMAS

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

CHILCOS J EDUARD-GELU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CHILOFLISCHI G. ZENA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.35 avansat Reusit

CHIMA - CAS CIOLAC M. MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

CHIMA - CAS GLIGORAS N. MARIA-ADINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CHIMA C SANDA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.65 avansat Reusit

CHIMA GH. GHEORGHE-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza N/p Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 N/p N/p

CHIMA N.D. LUIZA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

CHINDRIS CAS DANEASA V SIMONA-DANIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

CHIORAN N BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CHIOREAN I. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CHIOVEANU R. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CHIPER N MARIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 6.4 avansat Reusit

CHIPER P ANDREI-IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CHIRA N. VIOLETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

CHIRCA C. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CHIRCA I DAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A1–A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CHIRCA I MARIAN-ION

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIRCA R. CORINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CHIRCIU CAS GHIORGHITA N. IULIANA MARIA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 2 Geografie 5.75 incepator Respins

CHIRIAC M. BIAANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 5 Geografie 4.15 incepator Respins

CHIRIAC P ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHIRIAC T. DANIEL-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.75 incepator Respins

CHIRICUTA D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

CHIRILA G CLAUDIU-VALENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHIRILA G.C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CHIRILAS T MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CHIRITA I VLAD-LUCIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

CHIRITA I.A. ANDREI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.1 experimentat Reusit

CHIRNOAGA S ANDREEA-ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.25 incepator Respins

CHIRNOAGA S IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CHIRTOACA D.O. DANA COZMINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

CHIRVASE C TEODORA-LAURA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.9 experimentat Respins

CHIS I. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIS P ADELA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CHISALITA I MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CHISCA D NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.9 incepator Respins

CHITAC V. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

CHITAC V. GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

CHITAN V ADELINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

CHITEA V. SINZIANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

CHITIC S. EMANUEL-SEPTIMIU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CHITICARU S. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CHITIGA F ELENA ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

CHITIU CAS JINGA A.I. LACRAMIOARA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.9 Geografie 4.2 incepator Respins

CHITIU M. DANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

CHITU D.M. RAZVAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CHITU I. CORNEL-DAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CHITU N ALEXANDRA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.05 experimentat Respins

CHITU-PUSCARIU I IOANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

CIAMA CO DIANA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CICA R ALESSANDRO

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

CIDREA I CRISTINA-ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.8 incepator Respins

CIKY C. CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CILIBIU C. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2–B2– Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIMPEAN D. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.35 experimentat Respins

CIMPEAN M.D. RADU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

CIMPEAN T DAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CIMPEANU G ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CIMPIAN CAS VARGA D VIORICA-CODRUTA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CIMPIAN S. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CIMPOACA N.A. RALUCA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

CIMPOAIE S CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Respins

CIMPOESU I. LAURA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CIMPOESU V. OVIDIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

CIMPOI G.I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CIMPU C BOGDAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1- Matematica T2 3.75 Geografie 6.6 avansat Respins

CIMPULUNGEANU C. IONUT-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CINDULET M. LIVIU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

CINTACIU CAS CRISTEA GH SIMONA-CRISTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A1-A1–A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

CIOACA G GEORGE MARIUS

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIOACA G. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CIOACA S. ALEXANDRA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOBACA I. IONUT-ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

CIOBAN D.N ANDREI RADU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

CIOBAN GI GEORGE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CIOBANU D ANDREI-DUMITRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CIOBANU D OVIDIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CIOBANU D STEFAN-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 6.1 experimentat Reusit

CIOBANU G. ALEXANDRA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

CIOBANU GH ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOBANU I MIHAI

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

CIOBANU L MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

CIOBANU L. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.65 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIOBANU M. GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 experimentat Respins

CIOBANU N ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

CIOBANU S CAMELIA MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.35 avansat Reusit

CIOBANU S. STEFANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIOBANU V. COSMIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 nivel mediu Respins

CIOBOTA I. MADALIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIOCAN G ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.5 avansat Respins

CIOCAN P. PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.05 avansat Respins

CIOCAN V MARIUS ALIN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

CIOCAN V OVIDIU-VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIOCIU L LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CIOCIU V VIOREL DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.3 avansat Respins

CIOCOIU M. MIRCEA VASILE

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CIODARU R. CARMINA-EMILIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CIOFLEC C CRISTIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

CIOLACU CAS LUPU D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIOLAN I. COSMIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CIOLAN I. IONEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 5.8 avansat Reusit

CIOLAN S.O. EDUARD OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CIOLANEL D. NICOLAE-DORIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.25 experimentat Respins

CIOLOCA V. DANIELA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CIOPLEA V ADRIAN-VALENTIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 9 experimentat Reusit

CIORASTEANU P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CIORBA CAS ZMAU S. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2– Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CIORICI S OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CIORNEI L.D. RAZVAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Respins

CIORNOBREVEI A. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.65 avansat Respins

CIORTAN M. CIPRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CIRES M IONELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CIRICA V.G. REMUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

CIRITEL V MADALIN VERONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIRJA GH SEBASTIAN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CIRJILA R RODICA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

CIRJOBANU ALEXANDRU C ELENA COSMINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CIRJU C. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

CIRMACIU V. DIANA VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

CIRSTEA A. ADINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 nivel mediu Reusit

CIRSTEA C CRISTIAN-EDY

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CIRSTEA I MARIANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba germana moderna A2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

CIRSTEA I. ANA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CIRSTEA V. VASILICA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CIRSTOC S. IULIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

CIRSTOIU R.S. ROBERTA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

CISLARIU S ANDREI DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

CISMARESCU L ALEXANDRU-MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6 incepator Respins

CISMARU D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CISMARU M IONELA-GEANINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.1 avansat Respins

CISMAS GH. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.15 experimentat Reusit

CISMAS GH.L. SERGIU-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CITA IV ALEXANDRU SILVIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 5.5 avansat Respins

CIUBOTARU A DANIIL-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIUBOTARU I EDUARD

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

CIUBOTARU N. NICOLAE - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Sociologie 9 experimentat Reusit

CIUCANU V OANA MARIA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.95 avansat Reusit

CIUCANU V OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIUCASEL M ALINA CRISTINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Sociologie 9 experimentat Reusit

CIUCASEL R.B ANDREEA BOGDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUFU I ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Reusit

CIULEI AR VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CIULEI N GEORGIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIULEI N. ROXANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CIULU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CIULU G.C. ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.45 experimentat Respins

CIUMARNEAN G. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2–B1– Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CIUNTU I IULIA-IOANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

CIUPA CAS BACIU A COCA-MARIA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CIURCANU M. RARES-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

CIURCANU S ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUREA - CAS CONDRUT I. ANGELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-A2 Istorie 7.35 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

CIUREA M FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUTA S. SORIN-ILIE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CLEM D.M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T1 9.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CLEM G RUXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

CLIMESCU V MIOARA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

CLINCIU D GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

CLINCIU O.I. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CLINCIU R RADU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CLONT R. HORATIU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 8.3 experimentat Reusit

CLOPOTEL D RALUCA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.65 avansat Respins

CLOTIA G. ALEXANDRA-ANTONIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.8 avansat Respins

COACIU V RAMONA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

COADA C. ADELINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.65 avansat Respins

COANTA A. MARIAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.6 avansat Respins

COBZARU D SILVIU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.1 avansat Respins

COCA C. OANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

COCA M.D. VICTOR-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 2.8 Limba franceza Matematica T2 5 Economie 7 nivel mediu Respins

COCA P PETRE - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COCA V. ANDREEA VASILICA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.25 avansat Respins

COCAN C.E LUCIAN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Respins

COCEAN E. ROXANA-ADINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

COCERHAN N ALEXANDRU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

COCONASU A.N. ANDREI - DORIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

COCOR I RADU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

COCOR R LUMINITA-GEORGIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COCORADA V VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

COCUZ I RAMONA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana N/p 7.25 Limba engleza N/p Matematica T3 6 Psihologie N/p nivel mediu N/p

CODLEANU CAS MAXIM P ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.45 Limba franceza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CODLEANU NM ANA-MARIA-SINZIANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 5.5 experimentat Respins

CODREA G GEORGE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CODREA G. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CODREA I.C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

CODREA L. LIVIU DOREL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CODREA V ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

CODREA V. LUCIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

CODREANU D. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

CODREANU IV CODRUTA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

CODREANU N. IRINEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

COFARIU I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 avansat Respins

COFARU A.C. LAURA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 8.05 avansat Respins

COFARU T.C. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

COFEI N ALEXANDRU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

COGEAN G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

COJAN L.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

COJAN S.C. CALIN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

COJANU D. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

COJANU G CLAUDIU - RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

COJANU S.E ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.3 incepator Respins

COJEA AS IULIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

COJENEL CAS MARTOIU G. MIHAELA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

COJOC L ROXANA-LOREDANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 9 avansat Reusit

COJOCAR G MARIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

COJOCARIU C. OVIDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

COJOCARIU D DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

COJOCARIU G CAMELIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

COJOCARIU N CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.05 avansat Reusit

COJOCARIU N TIBERIU MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

COJOCARIU N. PETRONELA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

COJOCARU C.A. CONSTANTIN-LIVIU

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 7.6 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

COJOCARU D. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

COJOCARU I. CIPRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

COJOCARU I.I. SAVIN-REMUS

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Reusit

COJOCARU M. IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

COJOCARU M.I. HADASA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

COJOCARU S.V. EDWARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.8 avansat Respins

COJOCARU V ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

COLAREZ D. CIPRIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.75 nivel mediu Reusit

COLIBA I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

COLIBAS C CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.7 avansat Respins

COLT I ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 avansat Respins

COLTAN G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.1 incepator Respins

COLTEA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

COLTEA I ELENA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.7 incepator Respins

COLTEA I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

COLTEA I.B. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2—A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

COLTEA P PETRICA ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

COLTEA P. FLAVIUS - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.05 avansat Reusit

COLTEA V IONELA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

COLTOFEAN - CAS CIOFLINC I MARIA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2–A1-A2-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 7.85 avansat Respins

COMAN A. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.55 avansat Respins

COMAN A. CONSTANTIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

COMAN C DIANA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMAN C.M MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

COMAN C.M. DANIEL-ILIE

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

COMAN CAS MANEA G ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba spaniola B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

COMAN D.G. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 experimentat Respins

COMAN F.A. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

COMAN G ALINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

COMAN G GHEORGHE-EMANUEL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

COMAN GH MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

COMAN GH.M. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

COMAN I. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.05 experimentat Reusit

COMAN I. LIVIU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

COMAN V VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.55 experimentat Respins

COMAN V. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

COMANA C ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

COMANECI GH. CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.35 experimentat Reusit

COMANESCU C.A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COMANICI F ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

COMANICI I. MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

COMANICI M.R. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2–B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

COMANICI V SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.25 experimentat Reusit

COMANITA C ANDREEA - EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

COMANITA GH. BOGDAN - EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8 nivel mediu Reusit

COMICI I. CLAUDIU-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2–B2– Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

COMIZA G. CATALIN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.3 experimentat Respins

COMSA D.M. MARIUS - DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

COMSA G GEORGIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 7 avansat Respins

COMSA GH IOAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COMSA GH. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

COMSA M.L. STELA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

COMSA N. DORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Reusit

COMSA SI SEVER-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

COMSA V. ILIE-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COMSIT I. CATALIN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.05 experimentat Respins

COMSULEA I. COSTINA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CONDAC M. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.7 experimentat Respins

CONDOR D. CATALINA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 9.15 experimentat Respins

CONDORACHE V RODICA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba spaniola A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CONDREA G DANIEL-NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CONDREA G ILEANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.75 avansat Respins

CONDREA G PAULA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CONDREA M MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CONDREA S HORATIU-IOAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 6.9 avansat Reusit

CONDRUZ L.F. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 8.3 experimentat Reusit

CONDUR V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

CONDURACHE CAS BIRSAN C ELENA-LAURA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CONDURACHE I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.3 incepator Respins

CONDURACHE P. PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 avansat Respins

CONDURUTA O OVIDIU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CONSTANTIN C. ELENA MANUELA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN C. FRIEDA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

CONSTANTIN I OCTAVIAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna A2–B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.5 incepator Respins

CONSTANTIN I SEVERA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

CONSTANTIN I. IOANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 5.55 experimentat Respins

CONSTANTIN L ADRIAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 4.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN LO FLAVIUS CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CONSTANTIN M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN M. ANA - ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola Istorie 8.65 Psihologie 7 experimentat Reusit

CONSTANTIN ON IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba germana moderna Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

CONSTANTIN P.I IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN S IOANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.85 avansat Reusit

CONSTANTIN T ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

CONSTANTIN T PRINTISOR - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU AN ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU C. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU CG OANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 9.2 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU F HANNA-VALERIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 5 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU G. RAUL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p avansat N/p

CONSTANTINESCU I ANDREEA-ALINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU IV ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU R DIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 7.2 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU R.M. DIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

CONSTANTINESCU S.G. SORIN - AUREL - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTINICA GH. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A1– Matematica T2 3.6 Fizica 3 nivel mediu Respins

CONTI CAS TUBI D FLORINA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CONTIU GH. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

COPACIANU GH IOANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.6 incepator Respins

COPONY H. HORST-PAUL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Reusit

CORA N. COSMINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

CORAIU I. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.15 experimentat Respins

CORBOS D CLAUDIU IOAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

CORBOS D. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CORBOS GH SABIN-GEORGE

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CORBU A.P. ALEXANDRU-PETRE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CORBU C ANDREEA ADINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CORCA D MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

CORCA T DELIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2–B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.2 avansat Respins

CORNEA C. CAMELIA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 9.3 avansat Respins

CORNEA C.M. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

CORNEA G. CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2–B2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CORNEA G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

CORNEA GH.E. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

CORNEA L ANDREI CORNEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.4 avansat Respins

CORNEA N. DOREL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 9.1 experimentat Respins

CORNEA N. VIORICA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2–A2-A1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CORNILA CAS CIOACA N IONELA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.45 incepator Respins

CORNITA P. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A1–A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COROEANU C CONSTANTIN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 incepator Respins

COROESCU A. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

COROESCU A. CORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COROIAN CHIRILA E MARIANA-EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COROIU FS ANDRADA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

COROIU N NICOLETA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

COROPETCHI V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CORPACI S VASILE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

CORSATEA I. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CORSATEA I. IOANA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba franceza B1-A2-A1– Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

COSCODAR G. MARIANA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

COSCODAR T. TRAIAN-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 2.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COSERIU C.D. ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.6 avansat Respins

COSGAREA C. SERBAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

COSMA A.C. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

COSMA CAS CRISTESCU I CARMEN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

COSMA T GRETA-NICOLETA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.05 experimentat Reusit

COSNEAN M DAPHNE LEILA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COSOIU V.E. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

COSOROABA-TUDORAS V.S. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 7.55 experimentat Reusit

COSTACHE M IOAN SABIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

COSTACHE N BOGDAN FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

COSTANDIS P. CRISTINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

COSTEA - CAS SOLOMON GHE. NELI-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7 avansat Reusit

COSTEA B SEBASTIAN BOGDAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

COSTEA GH. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

COSTEA N. NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 7.15 experimentat Respins

COSTEA P. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

COSTEA ST IONUT STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3 Limba franceza Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COSTEA V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.95 experimentat Respins

COSTESCU G.F. KARINA-ELISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

COSTESCU M GEORGE-IOAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

COSTIANU A. LAURA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T2 10 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

COSTIN C.E ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.65 avansat Reusit

COSTIN I. MADALINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

COSTIN L. VLAD-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

COSTINIUC V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 avansat Respins

COSTINIUC V COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

COTET Z ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

COTET Z. PAUL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

COTFAS D. MARIA-ROMINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

COTIGA I ANDREI-ALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.95 experimentat Reusit

COTINGHIU A IORDANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 4 Geografie 2.45 nivel mediu Respins

COTINGHIU CAS GIRNITA N MARIA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COTINGHIU D CALIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

COTINGHIU G. SILVIU-DUJMITRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COTINGHIU G.I. RAZVAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

COTINGHIU GH FLORICA-GEORGETA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

COTINGHIU I CLAUDIU IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Matematica T2 5.75 Fizica 1.9 experimentat Respins

COTINGHIU N ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Respins

COTINGHIU N ELENA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

COTINGHIU O. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Economie 5 experimentat Respins

COTINGHIU V. CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

COTOI M.O. VLAD - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

COTOI N ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.55 avansat Reusit

COTOROGEA A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

COTOROGEA A PAUL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

COTOVANU G. GHEORGHE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

COTOVANU P. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COTOVANU V MARIUS BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba germana moderna A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVACI S ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

COVACIU A.M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COVESAN V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.95 Fizica 10 experimentat Reusit

COZAC G ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 3.05 avansat Respins

COZMA E ALEXANDRA EMILIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COZMA R. MARIUS-ROMICA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COZMA S. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 6.05 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

COZMA V LAVINIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CRACIUN A.D. ALEXANDRU-COSTIN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

CRACIUN A.D. BIANCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

CRACIUN C DAN - COSTEL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 avansat Respins

CRACIUN D. IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 experimentat Respins

CRACIUN G. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.85 experimentat Respins

CRACIUN G. GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CRACIUN G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 nivel mediu Reusit

CRACIUN I DANIEL IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

CRACIUN I ELENA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CRACIUN L LORENA-ROXANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 6.65 Geografie 6.45 avansat Reusit

CRACIUN L. ANDRA - STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

CRACIUN M. PETRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 avansat Respins

CRACIUN S. CARMEN ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRACIUN SI RARES

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

CRACIUN V. DELIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.45 experimentat Reusit

CRACIUN V. IONUT-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 experimentat Respins

CRACIUNESCU F. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CRAINA V. LORENA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 experimentat Respins

CRAIVANU E VALENTIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.15 avansat N/p

CRANGA G. ANDREEA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CRASMARU V. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

CREANGA M. MIHAI-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CREITAR C ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CREITARI I. MIHAELA DORINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CRETA CAS CHIRCIU I IOANA - ROXANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Reusit

CRETESCU CAS AMBROSE S. TUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Reusit

CRETESCU V.A VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

CRETU A ADRIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CRETU M BIANCA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.2 avansat Respins

CRETULESCU O. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

CRIANGA R ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.6 experimentat Respins

CRINTA N CORINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba spaniola A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

CRISAN F. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CRISAN G.L. ROBERT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CRISAN I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2–B2-A1- Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

CRISMARIUC F ELENA-MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CRISMARU G.E. MIHAI-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.6 avansat Respins

CRISTEA A ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Filosofie 3.8 nivel mediu Respins

CRISTEA C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

CRISTEA C.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 nivel mediu Reusit

CRISTEA D. ALEXANDRA - CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CRISTEA DO ANCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CRISTEA G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CRISTEA G GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CRISTEA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.75 avansat Respins

CRISTEA M ELIZA-MIHAELA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.6 experimentat Reusit

CRISTEA M. ROBERT MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

CRISTEA P. ALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CRISTEA S ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.35 Limba engleza Matematica T2 1.6 Geografie 5 avansat Respins

CRISTEA V VLADUT-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

CRISTESCU M RARES

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CRISTESCU M.D ANDREEA- VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Reusit

CRISTIAN GH. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.15 avansat Reusit

CRISTINA M. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 5 experimentat Respins

CRISTOGEL N. BOGDAN-AURELIAN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7 limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 avansat Reusit

CRISTOIU I. DORINEL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2–B1-B1-A2 Istorie 8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CRISTOLOVEAN L CLAUDIA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

CRISTOLOVEANU N NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CROITORIU A ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

CROITORIU F ION EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.2 avansat Respins

CROITORU A. CARMEN-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CROITORU C. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CROITORU G. FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.4 incepator Respins

CRUCERU A BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

CRUCERU N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

CRUCIANU V NICU-VIOREL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

CRUDU CAS PURICE N. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2–B2– Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CRUDU L IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CSABAI S ISTVAN

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.7 Informatica T2 C/C++ 5.4 avansat Respins

CSAKI I ILONA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CSAKI M. TIBOR

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1–B1-B1-A2 Istorie 5 Geografie 6.55 incepator Respins

CSAKI ZS HUNOR

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 6.2 experimentat Reusit

CSAKI-IANI I CSILLA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CSASZAR CAS CODAU A IRINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

CSEKO M. ANNA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.25 avansat Respins

CSERE A ANDREEA-ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 8.5 avansat Respins

CSERE S STEFAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Reusit

CSISZER M CSABA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 5.3 avansat Eliminat din examen

CSOMA J GYONGYI

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1–A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.55 incepator Reusit

CSUKA G. ZOLTAN-LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 5 avansat Respins

CSUKA I. CSABA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

CUCOS G CRISTIAN RAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CUCU G STEFAN ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.15 Logica si argumentare 8.8 experimentat Respins

CUCU M LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

CUCUIAT C. NICOLETA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.75 avansat Reusit

CUCUTEANU G DUMITRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 6 avansat Respins

CUDRICI G.M RADU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CUDRICI G.M SORIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

CUJBA D. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CULBA F. RAUL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Respins

CULEA G.R. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

CURCA I. RAXANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

CURELARIU V IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

CURGHI R STEFAN OCTAVIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CURPAN I IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

CURSARU I. CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CURSARU N CLAUDIU MIHAI

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CURSARU S. ALIN IULIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 avansat Respins

CURTA CAS BUSTEA N ELENA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 5.75 avansat Respins

CURTEANU CAS SOACA D DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

CURUTU I OANA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CUTIERU G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CUTUGNO P IOANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CUTUHAN O.R. ANDRA - OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CUZIC D. CIPRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1–B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

CZERNAK A ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CZINORI G. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.9 experimentat Respins

DABIJA C ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

DABISTE I SEBASTIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.75 avansat Respins

DADU D. DELIA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DADU DL IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DADU GH GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

DADU T. TRAIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DAFINOIU R. COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B1–A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

DAICOV A ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.25 experimentat Respins

DAKO D. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DAMACHIANU M. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DAMEAN C ROXANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7 avansat Reusit

DAMEAN C. CIPRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba germana moderna Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DAMIAN C.R. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.2 avansat Respins

DAMIAN CD VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 6.6 avansat Respins

DAMIAN L.M. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.85 incepator Respins

DAMIAN M PETRUT

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 10 experimentat Reusit

DAMIAN S IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7.15 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 incepator Reusit

DAMO G ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.85 avansat Respins

DAMOC P. ROXANA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

DAN A SILVIU-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

DAN D. BOGDAN-DAFIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DAN D. DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 5.55 Fizica 1.3 experimentat Respins

DAN GH. ANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

DAN L.N. ALINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Matematica T2 9.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DAN M. GABRIEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

DAN N. ANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DAN ND NICOLETA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

DAN S. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 6.85 experimentat Reusit

DANAILA C ELENA ADELINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1–B2-A2-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DANCI C GEORGIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

DANCIU A OVIDIU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.65 avansat Respins

DANCIU I DELIA IOANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Istorie 6 Geografie 3.05 avansat Respins

DANCIU N CATALIN - CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.8 avansat Reusit

DANDEA M TUDOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

DANES D RADU GEORGE

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8 avansat Reusit

DANI I. ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

DANILA D MARIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.1 avansat Respins

DANILA D. ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Economie 6.25 experimentat Reusit

DANILA G ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DANILA GH. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

DANILA I LAURENTIU - EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

DANILIUC F MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DANILUC D. GHEORGHITA-ADI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

DANILUC D. MIHAI-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Respins

DARABANITEI C MARIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba germana moderna A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

DARADICS I ZSOFIA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

DARIE C. ALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 8.35 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DARIE D. IONELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

DARIE V. FLAVIUS-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

DARNA N.A ANDREEA VIOLETA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

DAROCZI A ANDREI - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

DASCALESCU CAS GLIGA N CORNELIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

DASCALESCU G ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

DASCALESCU V.V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

DASCALU CIOROIANU N DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DASCALU P. DANIEL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

DASOVEANU D. DANIEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DASOVEANU D.A. DANIEL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

DATCU I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza N/p Matematica T2 2.7 Fizica 3.05 incepator N/p

DAVID A. ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 5.65 experimentat Reusit

DAVID D ALEXANDRA LENUTA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba germana moderna A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Economie 5.8 avansat Reusit

DAVID D NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DAVID I.C. GEORGE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

DAVID M. ANDRADA-ELIANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DAVID O.C. MIHAI-OVIDIU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

DAVID S. SORINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DAVID V. CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.05 avansat Respins

DEACONU CAS VISESCU I ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DEBU A. ANDREEA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DEBU G. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Respins

DEBU I.P MIHAELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DEBU I.P PETRONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DEBU N.I PAUL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.75 avansat Respins

DEBU T. VLADIMIR-ION

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7.45 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

DEDICI I.G. BEATRICE EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.3 avansat Respins

DEDU A ALEXANDRU-FLORINEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DEDU CAS VOICILA D. LOREDANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

DEDU I IONUT ALEXANDU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

DEFTA N DUMITRU-CODRUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DEGERATU F.S. MIHAI

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 6 experimentat Reusit

DEJENAR C.V VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

DEMENY T. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 7.85 Limba engleza Matematica T2 2.85 Geografie 8.55 incepator Respins

DEMETER S.Z ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.3 avansat Respins

DEMETER Z ZOLTAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.2 incepator Respins

DEMIANOVSCHI V. VLADIMIR

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 6.35 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

DENDIU GM DANIELA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DENES M ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

DENIE CAS BODEAN E.P PAULA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza A2–A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie N/p nivel mediu N/p

DENK-FLOREA D CRISTINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DERLING I GUNTER

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.05 avansat Respins

DESPU A VASILICA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6 avansat Respins

DESPU I. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

DEUTSCHMANN M.G. STEFAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DEZSI A IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

DIA Z GEORGE CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DIACONESCU D.E. IOAN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DIACONESCU I FLORINA LAURA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.9 Geografie 6.5 avansat Reusit

DIACONU A. ADRIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

DIACONU D.D. DUMITRU-ALEXANDRU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DIACONU D.D. ILIE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 5 experimentat Respins

DIACONU GH IOANA MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.5 avansat Respins

DIACONU I ANA-MARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DIACONU I. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

DIACONU I. LUCIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

DIACONU I. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

DIAMANDI S ADELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.2 avansat Reusit

DILA CAS VOICU C MARIA-MARUSIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DIMA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.65 avansat Respins

DIMA C. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

DIMA G LIDIA-VASILICA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Filosofie 8 experimentat Reusit

DIMA G. GHEORGHE - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

DIMA I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

DIMA I. CLAUDIU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

DIMA I. RALUCA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

DIMA I.T IOAN-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DIMA L IONUT-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DIMA M. ION-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

DIMA N ANDREI DANUT

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 avansat Reusit

DIMA P MIHAI - SILVIU

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

DIMIAN J NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

DIMOFTI M IOAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

DINCA C. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

DINCA O. IOAN-RARES

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

DINICA F.F. DAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.75 avansat Respins

DINU C.L ADELINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

DINU E ALIN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Fizica 2.85 avansat Respins

DINU I. ADRIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DINU I. IOANA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.55 experimentat Respins

DINU I. SANDU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DINU M LAVINIA IOANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 6.25 avansat Reusit

DINU S CRISTINE ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1–A1 Matematica T2 4.2 Geografie 5.1 avansat Respins

DINU ST.C. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

DINU V. DRAGOS ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DINULESCU M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 3.85 Economie 7.85 avansat Respins

DIPLAS C. EFIGENIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.55 experimentat Respins

DITU C.R RALUCA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DITU I. MADALIN-IONUT

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

DOBAI B MARIA MAGDALENA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 6.55 incepator Respins

DOBANDI T MAGDOLNA-LENKE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

DOBINDAS S CARMEN-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 2.85 Chimie organica T1 Nivel II 1.65 incepator Respins

DOBO G. ROBERT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.5 experimentat Respins

DOBOLYI I TIBERIU-STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

DOBOS M. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2–B2– Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DOBRA E ERVIN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Informatica T3 C/C++ 2.7 experimentat Respins

DOBRE C. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

DOBRE I NICOLAE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.1 Geografie 5 incepator Respins

DOBRE I. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Istorie 9.85 Psihologie 8.25 experimentat Reusit

DOBREA I.D. ANDREEA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DOBREA I.V IONELA-MADALINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

DOBREA O. IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Respins

DOBREA V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DOBREAN C.I. COSMIN-MARIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DOBREAN N. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DOBRESCU I.E. CARMEN - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DOBRESCU M. MARIAN - CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DOBRESCU M.I. BOGDAN-DUMITRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 6.4 experimentat Reusit

DOBRESCU P ANDREEA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

DOBRIN F. ALINA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBRIN I MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5 incepator Respins

DOBROGEANU D. DUMITRU CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

DOBROMIR O ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2–A2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

DOBROTA N. DIANA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

DOCUZ CAS CAROLE I DANIELA - MARIETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba germana moderna A2-A2-B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

DODEA V.I. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

DODITA F. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DOGARU C.D ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 avansat Reusit

DOGARU CAS DOBOS A. MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DOGARU GH.F ROBERT-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DOHAN N ALEXANDRA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DOLCAN O. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DOLEA D MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 avansat Reusit

DOMBOS A. ANA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

DOMINTEANU P ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

DOMOKOS C CSABA LEVENTE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 2.4 Limba germana moderna –A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DONA CAS VULCANEAN F KARLA-DIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DONCI G GABOR

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DONICI T. MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DONICI V MARINA-VIORELA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

DONISA T. TUDOR DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DONOSE G ALIN-GHEORGHE

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

DOOTZ A PETRA SOFIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DORIN I BOGDAN-ION

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

DOROFTEI C FLAVIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.35 experimentat Respins

DORUS V ROXANA-IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DRAGALINA I.S. EMANUELA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DRAGAN D. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 5 experimentat Respins

DRAGAN DP COSMIN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 7.05 experimentat Reusit

DRAGAN G GABRIELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DRAGAN GC OVIDIU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

DRAGAN I. DARIUS

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p experimentat N/p

DRAGAN M.D. ROXANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

DRAGAN P. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGAN V. VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.1 avansat Respins

DRAGHICI G.M. ALEXANDRA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

DRAGHICI I.D IOANA- ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DRAGHICI L VLAD

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 nivel mediu Reusit

DRAGHICI N. CLAUDIU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DRAGHICI N. VLAD MIRCEA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

DRAGNE I. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DRAGNEA I. DRAGOS-NICOLAE

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DRAGOI A. ALEXANDRA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

DRAGOI A. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DRAGOI I. MIHAI - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DRAGOIU D ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOIU GH FLORENTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DRAGOIU V. IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Geografie 8.35 avansat Respins

DRAGOMIR C CRISTINA FLORINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Sociologie 10 avansat Reusit

DRAGOMIR C. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.85 incepator Respins

DRAGOMIR CAS FLOREA E. MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DRAGOMIR G DUMITRU ALIN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

DRAGOMIR I SABINA-ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR I.D. IOANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

DRAGOMIR M.L. MADALINA-ANTONIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR P ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOMIR P. CIPRIAN ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DRAGOMIR PD ADRIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 6.15 avansat Respins

DRAGOMIR V.A DANIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

DRAGOS - CAS CIRES S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.75 incepator Respins

DRAGOS I.D. IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

DRAGOSLOVEANU I. SILVIU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DRAGU C ANDREI TEODOR

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DRAGU N GABRIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DRAGULIN M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

DRAGULIN M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DRAGUS D. ANDRADA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.6 Geografie 8.45 avansat Respins

DRAGUS OI MARIA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

DRAGUSAN I.D. CONSTANTIN-DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.2 experimentat Respins

DRAGUSIN I. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 2.9 experimentat Respins

DRAGUT D. DORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

DRANGA CAS VRANCEAN G GABRIELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

DRESCANU V. CIPRIAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1–B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

DRINGA I DRAGOS-GEORGE

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DRUMEA V GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DRUTU A ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Reusit

DRUTU A ANTOHE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DUBANGIU GH. IOANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

DUCA I.GH LILIANA-CATALINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

DUCA T. TEODORA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUCARU L. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

DUDAS J JAKAB

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DUDAS V LASZLO ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DUDAU C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DUDAU G ADINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

DUDAU G. OVIDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DUDAU I. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

DUDI V. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DUDU V.D. CRISTINA LIDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba spaniola A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

DUICU C.G CRISTIANA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DUICU R.F. IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 9.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DUICU R.T. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DULACIOIU T.L. CRISTIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DULCINATU _ BOGDAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.65 experimentat Reusit

DUMA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

DUMA I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMBRAVA GH. PETRU-BUJOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

DUMBRAVA I. SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

DUMBRAVA M. CATALIN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUMBRAVA N. SILVIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

DUMEA V RARES

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DUMITRACHE A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba germana moderna Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DUMITRACHE V ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

DUMITRASC I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

DUMITRASCU D. FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

DUMITRASCU G. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DUMITRASCU G.D. ALIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DUMITRASCU I. DENISA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU AA MIHAI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

DUMITRESCU M.H. TINA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DUMITRESCU R.C. RADU ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.75 avansat Respins

DUMITRESCU S GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUMITRESCU V. CONSTANTIN - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

DUMITRIU A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

DUMITRIU C. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DUMITRIU G CONSTANTIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.4 avansat Reusit

DUMITRU A IRINA ZENAIDA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 7 avansat Reusit

DUMITRU A MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DUMITRU C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMITRU CAS MOISA I. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DUMITRU D. BLANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DUMITRU F. MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DUMITRU G ANCA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DUMITRU G DAVID-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DUMITRU G GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 avansat Respins

DUMITRU G SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DUMITRU G. BOGDAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.25 experimentat Respins

DUMITRU G. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.7 experimentat Reusit

DUMITRU I ANDREEA OLIVIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DUMITRU I PAUL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 8.7 experimentat Reusit

DUMITRU I STEFAN DANIEL

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.2 avansat Respins

DUMITRU I. RAZVAN - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DUMITRU M.D. DENISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DUMITRU N PAUL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.25 avansat Respins

DUMITRU N. NICOLAE-BUJOR

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

DUMITRU S ALEXANDRA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

DUMITRU V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

DUMITRU V MARIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.25 avansat Respins

DUNCA I AUREL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DUR-BOZOANCA V MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 7.45 avansat Respins

DURAC C. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DURBACA R.I. RADU-ANDREI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 5.4 experimentat Respins

DURLEA N.D. BRIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

DURNA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

DUSA N.M. ANDREEA KARINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DUSESCU _ ADINA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Psihologie 7.5 experimentat Reusit

DUSESCU I BIANCA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1–A2– Matematica T2 2.05 Geografie 5.45 incepator Respins

DUSIA L. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DUTA G SANDU

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

DUTA N. ANTONELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 5.8 avansat Respins

DUTIA N DANIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A1–A1-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

DUTIA V. MARIA-MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2–B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5 incepator Respins

DUTU I. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

EBERWEIN I. ELENA-ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

EFTENE RM ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

EFTENIE - IONETECU N ANCA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

EFTIMIE E SANDRA-EUGENIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.5 experimentat Reusit

EFTIMIE N CRISTINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.5 experimentat Reusit

EFTIN E. EMILIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.85 avansat Respins

EFTIN I. IOAN-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 3.05 Geografie 8 nivel mediu Respins

EGLI C.F OANA-ELISA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

EGRI R.I. MELINDA-ANDREEA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ELISEI V. VICTOR STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 incepator Respins

EMANOIL S. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.55 incepator Respins

ENACHE G. RADU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Economie 5 avansat Respins

ENACHE G. SOFIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ENACHE GH ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

ENACHE L.N ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

ENACHE L.N. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ENACHE P IONUT-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ENACHE V ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.95 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

ENACHE V.G. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

ENACHI G. VASILE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ENCEA V MADALINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.1 avansat Reusit

ENCEANU A ANITA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ENE CAS SURUGIU I IOANA-RAMONA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

ENE CAS COMANITA C VIORICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

ENE D GABRIELA-ELENA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

ENE D. LAURENTIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

ENE F STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Fizica N/p incepator N/p

ENE H ALEXANDRA - IULIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

ENE I CORINA MONICA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ENE I. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 5 avansat Respins

ENE I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ENE L ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 5 N/p N/p

ENE N. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1–B1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ENEA L. RAZVAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ENESCU V. GEORGE-IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ENESCU Z. IOANA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

ENGEL-GUTH PA SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv Pascal 9.45 experimentat Reusit

EPARU V. BOGDAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2–B2– Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

EPURE A RALUCA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

EPURE V ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

EPURE V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

ERCAU I. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ERCUS CAS BRASOVEANU I. LUMINITA-MIMISOR

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1–B1– Matematica T2 3.9 Geografie 5.6 incepator Respins

ERCUS N. ANDREEA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.55 Psihologie 9 experimentat Reusit

ERDO S. ANDREI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2–B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

ERJA M. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

EZARU P RAZVAN-PETRICA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

FACA V CIPRIAN-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FACALET _ EUGENIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.1 avansat Respins

FAGADAUANU M MADALINA OLGA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.95 avansat Reusit

FAGARASANU S.A. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

FAIG I RADU-COSMIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.2 avansat Reusit

FALTICEANU F.E. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

FANCEA I. ANGELA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in prelucrarea produselor de origine animala
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

FARAON D. MADALINA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FARCAS A. VASILE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

FARCAS C CALIN-IONUT

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FARCAS F.V. RAZVAN-GEORGE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.9 avansat Respins

FARCAS G. IOAN-TITUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

FARCAS I. MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

FARCAS V. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator N/p

FARKAS - IANKO I GYULA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 incepator Respins

FARKAS A ENDRE

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 3 limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

FARKAS A ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.7 avansat Respins

FARKAS A. GABOR

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 5.4 Limba engleza N/p Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu N/p

FARKAS D. MIHAI-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FARKAS J ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Informatica T3 C/C++ 5.1 experimentat Respins

FARKAS-IANKO I. ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

FASIE V ANDREI - STEFAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

FATAN OI HOREA-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 7.6 experimentat Reusit

FATU C. LIVIU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

FATU G. CLAUDIU-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

FATU G. DUMITRU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

FAZACAS I. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

FAZAKAS G. PAULA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

FAZEKAS E.I. STEFAN - BELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

FEDIUC C. RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

FEIER N. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

FEJER A GELLERD

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

FEJER A. SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 5.2 avansat Respins

FEJER I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.85 experimentat Reusit

FEJER I IOAN-MARTIN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

FEJER J ENDRE

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

FEJER L.SZ. KINGA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FEJER M ILDIKO-ZITA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6.1 Fizica 3.75 incepator Respins

FEJER T MALVINA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.9 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

FEKETE B. IANIKA ENDRE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 3.65 experimentat Respins

FEKETE F EDUARD PATRICK

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

FEKETE G KATALIN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.85 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 avansat Reusit

FELCIUC V. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

FELDIOREAN N ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FERARU CAS BRAGHES C ELENA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

FERARU I IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

FERARU S. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

FERENCZ J ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

FERENCZ K HUNOR-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 5 experimentat Respins

FERENCZ Z ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Respins

FERENT G MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 3.05 Geografie 6.5 incepator Respins

FERESUARU G. RARES-GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

FERGHETE D OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

FERTU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

FERTU S. ALEXANDRU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

FERU GH GHEORGHE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

FESAN I.P. IOAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 experimentat Respins

FICUT F SILVIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1–A2– Matematica T2 4.05 Geografie 5.5 avansat Respins

FIERARU I. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

FILICHE G. GEORGE OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

FILIMON C CODRIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

FILIMON CAS OLARU I RAMONA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FILIMON V FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.65 avansat Respins

FILIP C.L. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.95 experimentat Reusit

FILIP F. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

FILIP G MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.05 avansat Respins

FILIP N. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 1.6 Geografie 6.35 incepator N/p

FILIP N. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

FILIP V. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

FILIPESCU C.I. DANIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.1 avansat Respins

FILIPOAIA N NICULINA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba germana moderna A2–A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.3 avansat Respins

FILIPOIU S RARES STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

FILOS I. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FINEGARI N MARIANA-IOANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

FINTINARU V ISABELA-VASILICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

FINTOIU D. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

FIRACHE M. PETRICA-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

FITA G GHEORGHE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FITA G VICTORIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 5.85 incepator Respins

FLAMANZANU GH. OANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FLANGEA N MARIUS

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

FLANGEA S CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

FLESARIU E ALEXANDRU-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 1.35 Limba engleza Matematica T2 N/p Geografie 5 nivel mediu N/p

FLESARIU E. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.75 avansat Reusit

FLESARIU G GHEORGHE OLIMPIU

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

FLESARIU I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FLESARIU N BIANCA-MARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

FLINTA G. ANDA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

FLISC M TIBERIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

FLOAREA C GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

FLOCA I VLAD LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

FLOREA B ALINA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 6.9 incepator Reusit

FLOREA E. SEBASTIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

FLOREA G. MADALINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Respins

FLOREA G. SIMONA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.85 avansat Respins

FLOREA I. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

FLOREA I. IOAN-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FLOREA M DRAGOS- IOAN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 2.25 Limba franceza Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

FLOREA N. ROBERT

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FLOREA V. GAROFITA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA V. LARISA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.75 experimentat Respins

FLOREAN R MONICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

FLORESCU C SILVIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

FLORESCU G GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

FLORISTEANU C. SERGIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 avansat Respins

FLOROIAN D ADINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

FLUCUS GH IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

FLUCUS I. IULIANA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

FLUCUS I.L STEFANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 6.95 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FLUERARU BIT V CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FLUIERASIU C GEORGE CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

FLUTURAS M. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

FOCA B. GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

FOCA V. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Respins

FOCEA G. SIMONA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

FOCSA V ARTEMIZA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

FOCSANEANU C LORENA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FODOR V. ELENA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

FODOREAN D. TABITA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza Istorie N/p Sociologie 6.7 incepator N/p

FODORICA D LIVIU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

FODROVICS B.G. PAUL-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FOGARASI I CRISTIAN-LEVENTE

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.2 avansat Reusit

FOGOROS V.I. LUCIAN-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

FOLEA D. LENUTA MADALINA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

FOLEA I GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 6 incepator Respins

FORI F MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.25 experimentat Respins

FORMAGIU M. CRISTIAN - MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

FORRAY CAS MOLDOVEAN ST.F SIMONA-CRINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

FORTU N GEORGIANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.25 avansat Respins

FOTA N DANIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 5.8 nivel mediu Respins

FRANCU N NICOLAE DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

FRANCU N.F. DANIEL

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FRANK PN ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 6.95 avansat Reusit

FRATILA GH CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 7.2 Limba engleza Matematica T2 1.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

FRATILA M. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

FRATILA V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

FRATILA V RALUCA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

FRATILA V. PAUL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

FRENT I CATALIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.95 Geografie 5 avansat Respins

FRIGHENCIU I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.5 avansat Respins

FRIGHENCIU I. ELENA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

FRINCU D.C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FRINCU I. DAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.1 avansat Reusit

FROICU S.D ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

FROICU V. ADELA-IOANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 8.4 limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FRONE M.M ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 avansat Reusit

FRUNZA V LARISA-BIANCA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

FUCIU I. MARIA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.3 nivel mediu Respins

FUIOREA V CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Istorie 5.6 Geografie 8.25 avansat Reusit

FULOP A ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2–B1– Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 incepator Respins

FULOP G LAJOS

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.15 incepator Respins

FULOP J CSABA-LASZLO

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

FULOP J SZILARD

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

FUNDURAC I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FUNIERU O OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu N/p

FURDUI D DORIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica N/p nivel mediu N/p

FURDUI M. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 4.1 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FURNICA D. SORIN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

FURNICA M FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Reusit

FURNICA S.D. IOANA-CRISTIANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.2 Psihologie 6.9 nivel mediu Reusit

FURTUNA D IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

FURTUNA S RALUCA-PETRONELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

FURUS CAS JORDAN G. MAGDOLNA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2–B1– Matematica T2 2.55 Geografie N/p incepator N/p

GABAR C. ANDREI STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

GABOR G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 7 avansat Reusit

GABOR I IMRE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 6.1 experimentat Reusit

GABOR I OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GABOR I SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

GABOR I VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica N/p nivel mediu N/p

GABOR I. COSMIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 8.25 experimentat Reusit

GABOR M. MIHAI-HORATIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

GABRIAN I CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

GABUREL C. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

GADALEAN NC MADALINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 Pascal 7.45 experimentat Reusit

GAFITA A ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 avansat Respins

GAFITA M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 nivel mediu Respins

GAFON I VICTOR-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

GAFTON C FLAVIU CRISTIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

GAGENEL G GEORGIANA MONALISA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GAGIU G. GEORGIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GAGYI CAS PETROSANU G. ANGELLA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

GAINAR G GHEORGHE-ANTONEL

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 N/p Informatica T2 Pascal N/p experimentat N/p

GAINARIU G LARISA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

GAITA M BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

GAITAN CAS VEREGUT I DANIELA-ELENA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 avansat Respins

GAITAN CAS MOCANU-MUNTEAN I. ADRIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1–B1– Matematica T2 3.2 Geografie 6.65 incepator Respins

GAITAN G MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.35 avansat Respins

GAITAN I MARIANA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.1 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

GAITAN M. CECILIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GAL CAS UNGUREANU M ALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Istorie 5.15 Sociologie 5.6 avansat Respins

GAL D CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2–B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

GAL I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 avansat Respins

GAL M LASZLO

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.15 Informatica T2 C/C++ 5.7 avansat Respins

GAL M NOEMI

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.95 incepator Respins

GAL S. ALEXANDER-ARPAD

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

GAL V ZALAN-VILMOS

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GALAN V. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GALATANU CAS MARIS S GICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2–A2-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

GALATANU CAS MINDRU S MARIOARA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

GALATEAN I OANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

GALBINITA V. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GALES I RUXANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

GALOIU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.85 experimentat Reusit

GALUT A RUXANDA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.9 avansat Reusit

GAMALIE C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GAMAN V ANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

GAMAN V VIRGINIA-LOREDANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.6 experimentat Reusit

GAMAN V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

GAN S. ANDREEA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GANCIU B DRAGOS-NICU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GANDAC T. IOAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

GANDAC V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

GANEA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

GANEA E. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GANEA F. MARIANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

GANEA G. DAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

GANEA H BOGDAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

GANEA J.M ANDREI TOADER

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 avansat Respins

GANEA M CORINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1–B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

GANEA V ALINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

GANU N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

GARBARA CAS ZICHIL J ANY

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

GARBEA M ADINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.05 incepator Respins

GARCEA G VLAD GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.7 avansat Respins

GARCEA L.G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

GAROIU D. CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GAROIU S OANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv Pascal 9.05 experimentat Reusit

GASPAR I. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GASPAR I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 9.15 avansat Reusit

GASTON G. ELENA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GATEJ S LUCIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GATEJ VI KARINA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GAVAN M.D. EVELINA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GAVARLAS G. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GAVENEA I. RADU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

GAVRIL F IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GAVRILA C.N. LARISA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.35 avansat Reusit

GAVRILA CAS UNGUREANU A. MARIA-MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

GAVRILA G.C. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GAVRILA I. GIULIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.45 Economie 8.75 experimentat Reusit

GAVRILA M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

GAVRILA M. MIHAI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 3.45 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAVRILA N ANDREEA-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GAVRILA N. MIHAELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

GAVRILA O. OVIDIU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.45 experimentat Reusit

GAVRILOAE I ION

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Fizica 9.8 experimentat Reusit

GAVRILUT G. ADINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 avansat Respins

GAVRILUTA M GEORGIA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GAVRILUTA M. MIHAELA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.35 experimentat Reusit

GAZDAG Z ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.65 Fizica 7.65 experimentat Reusit

GEALAPU N. IONELA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Economie 5.25 nivel mediu Respins

GEANA C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.4 avansat Respins

GEANA V. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

GECZO I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GENETE D. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

GEORGESCU A. DAIANA-ELISA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GEORGESCU CAS BUZGURILA G RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GEORGESCU CAS ILIE G. ANCA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 3.35 Limba franceza Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GEORGESCU D.C. RAOUL-GEORGE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.45 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

GEORGESCU D.C. RAZVAN-PETRE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

GEORGESCU M MIHAIL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GEORGIU A ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GERGELY A ROXANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

GERGELY P ILDIKO

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

GERGELY R ANNA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 7.85 avansat Reusit

GERGELY S KINGA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GERU G GEORGIANA IULIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 7.45 experimentat Reusit

GHECEA A.M IULIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

GHELASE EI SEBASTIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.15 experimentat Reusit

GHENADE M LARISA MIHAELA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GHENCIA G VERONICA-ANDA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

GHEONEA M MARIUS

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

GHEORGHE C SILVIA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.75 Economie 9.1 experimentat Respins

GHEORGHE L RADU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GHEORGHE M ALEXIE-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

GHEORGHE N ANDREI CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 experimentat Respins

GHEORGHE S RAZVAN-GABRIEL

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

GHEORGHITA A ANDREEA-OANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GHEORGHIU R. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.3 experimentat Respins

GHEORGHIU V. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GHERASIM G. RADU-GABRIEL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

GHERGHEL A CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GHERGHEL I. ADELINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GHERGHEL V. GAROFITA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GHERGHESCU G. PAUL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

GHERGHILESCU A DUMITRU ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHERGHILESCU I GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 3.75 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

GHERGHINA A. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHERLAN M. ELISE-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

GHERMAN A. DANIEL - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

GHERMAN CAS CIUMARNEAN P. ANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1– Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GHERMAN G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

GHERMAN I DANIEL-BENEAMIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 avansat Respins

GHIA D. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GHIDU A. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GHIGA G. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

GHILAN D ROXANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2–A1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GHIMBASAN C. IULIANA - CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Istorie 7.45 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GHIMBASAN G IOANA SABRINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GHIMBASAN N NICOLETA LAVINIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GHIMBASANU A. DORINEL NICUSOR

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.65 avansat Respins

GHIMPU C MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GHINDEA I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.95 avansat Reusit

GHINEA T.M. ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GHIOANE D TIBERIU

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.7 avansat Respins

GHIOC V. IVAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.1 avansat Respins

GHIOJAN P PAULA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHIONEA S ROXANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHIRCOIAS N. DANIEL-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GHIRDA B IONUT ALIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2–B2-A2-A2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GHISA I. LAURA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

GHISOIU C. MARIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

GHISOIU CAS FURNICA G ELENA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GHITA C. HORIA-ANDREI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

GHITA G. BOGDAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

GHITA I DAN ANDREI

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHITIU F RALUCA-TEODORA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.1 incepator Reusit

GHITUN D.M. RALUCA BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba spaniola A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.25 avansat Respins

GHIUR F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GHIUZAN P GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHIZDAVU I. VASILE-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

GIAMAN CAS LUPOI I VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

GIDEA I. EVA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GIDO M. SILVIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.35 avansat Reusit

GINDAC T ANA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

GINGHINA C.R. CARMEN-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

GINJ D. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2 avansat Respins

GINTU C CONSTANTIN-STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 5.05 Geografie 5.1 incepator Respins

GIOL E. DANIEL-COZMIN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2–B1-B1-A2 Istorie 5.05 Geografie 7.85 incepator Respins

GIRBACEA I.A. DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

GIRBACEA O.M. RALUCA-PAULA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GIRDEA-NEGOITA S. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GIRLEANU I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2—- Matematica T2 5.6 Geografie 8.45 avansat Reusit

GIRLISTE I ADRIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GIRO M ELENA-MELINDA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GIRO S MONIKA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

GIROSAN _ VASILICA IULIANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

GIUGLEA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

GIURGEA V NELU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 avansat Respins

GIURGILA I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GIURGIU D. DANIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1–B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GIURGIU T.B. MARIUS-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

GIVAN I. COSMIN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

GIZA N. ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

GLAVAN V NICU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GLIGOR M. TEODORA-VANESSA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

GLIGOR N. SILVIA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GLIGORAS V. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GLIGORE G. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

GLOD CAS RUSU B IULIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza N/p Istorie 8.25 Sociologie 8.7 avansat N/p

GODA ST STEFAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

GODRI CAS SOOS B IOLANKA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

GODRI A. ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.3 experimentat Respins

GOGA M MIHAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Sociologie N/p nivel mediu N/p

GOGA V. BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GOGONEA GH.M. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

GOGONEA I GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

GOGONETU F. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

GOGOTA-NEAGOIE O. MIHAI-OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GOGU V LAVINIA LOREDANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

GOHOREANU I. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

GOIDESCU I. LARISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

GOLASU V. IULIA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

GOLINSCHI P LAURA MANUELA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GOLOGAN M.M. GEORGIANA - RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

GOLOGAN P. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

GONGOLEA T ADRIANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5.6 experimentat Respins

GONGUTA D ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba spaniola A1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.25 avansat Reusit

GORDEA G. ANCA-DORINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.4 avansat Respins

GORGAN A. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

GORGAN D. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

GORGAN I. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

GORGHIU P. MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GORGOS C ELENA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.95 experimentat Respins

GOSCH I. JAN-VLAD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GOTCU A. ANDREI SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GOTU CAS NEGRILA G FILOTIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GOZGAR CAS PARASCHIV I. NICULINA-BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator N/p

GOZGAR GHE. DENIS-GEORGE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

GRAD S. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

GRAD S. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

GRADINAR I. FLORINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola Istorie 6.65 Geografie 8.7 avansat Reusit

GRADINARU D.M RALUCA-IOANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.65 avansat Reusit

GRADINARU E. ELENA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GRADINARU I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.75 avansat Respins

GRADINARU I DANA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.2 avansat Respins

GRADINARU M MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GRAHOLSCHI CAS LIVADARIU T LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.1 incepator Respins

GRAMA L. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.7 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GRAMA N MADALINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

GRAMA N.M. CRISTINA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

GRAMA V. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.2 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GRAMA V.V LAVINIA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

GRAMADA S.C. GABRIELA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

GRAMADA V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GRAMATICU V. ANDREEA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza A1-A2-B2-A2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

GRANCEA _ DAMIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

GRANCEA A. AUREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GRANCEA G. CRISTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Economie 5 nivel mediu Respins

GRANCEA I ANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

GRAPA G CATALIN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GREAVU A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.7 avansat Respins

GREAVU D. DANIEL COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GREAVU G. FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2-A1-A1-A1- Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GREAVU GH.M. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GREAVU I VALENTIN-IONEL

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GRECIOI N. DIANA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.7 avansat Respins

GRECU D AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.05 experimentat Respins

GRECU ES MARIA-SORINA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GRECU I. RADU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

GRECU I. RAMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

GRECU M.C. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

GRECU M.D. IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRECU N ALEXANDRU-DANUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.25 incepator Respins

GRECU N LARISA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 9.5 Limba engleza Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

GREIF C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

GRIDAN A VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 6.55 avansat Respins

GRIDEAN C. CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

GRIDIAN C.S. ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.55 avansat Reusit

GRIGORAS I IOAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

GRIGORAS I. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

GRIGORAS M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

GRIGORAS S. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GRIGORAS V MONICA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GRIGORASI M. CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

GRIGORE A CARMEN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GRIGORE C. MAXIM

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Fizica 6.5 experimentat Reusit

GRIGORE CAS MARGHELE C. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Reusit

GRIGORE G ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2–B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

GRIGORE GF SILVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GRIGORE M MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

GRIGORE M ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

GRIGORE S SORIN

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.05 experimentat Respins

GRIGORE S VLAD-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

GRIGORESCU D LUANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GRIGORESCU GH IONELA VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU SM CLAUDIU-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GRIGORITA C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

GRIGORIU M BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.55 avansat Respins

GRIGORUT M ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

GRINISTEANU D. IZABELA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 7.15 experimentat Reusit

GRITCU V CONSTANTIN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

GROSESCU F CARMEN-FLORINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GROSU E. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 avansat Reusit

GROSU I RADU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GROSU L RAUL ADRIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GROSU M MIHAI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Reusit

GROSULEAC CAS TAGA I. LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GROZA D. REBECA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

GROZA S.V. ALEXANDRU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

GROZAVU I IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.85 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GROZAVU N. ANCA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.7 experimentat Respins

GROZEA I MARIAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B1–B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GROZEA I. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.9 avansat Respins

GRUMAZESCU C DANIELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

GRUSEA SG MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

GRUZEA S. SORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

GUBERNAT C. IULIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.6 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

GUESS H.O. OTTO GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GUGU G ADRIANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

GUICIN N ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

GUIMAN CAS MIRCEA N ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

GUIMAN I IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GUIMAN I MIHAELA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

GUIMAN S ADELINA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

GUIMAN V FLORINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

GUJAN A MIRCEA IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.35 avansat Respins

GUJU G BIANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GULEA G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 3.45 avansat Respins

GUNEA S. GEORGIANA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

GURALIUC I ELENA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.65 Limba franceza Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GURAN N. LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 3.9 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

GURAU I LUCIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

GURAU V.D. ANA - MARIA - LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 10 experimentat Reusit

GUREA G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GUSEILA D. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GUSEILA I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GUSMAN CAS MICU V. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T2 2.65 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GUSU I. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GUTH P.A. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

GUTUMAN I. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.65 incepator Respins

GYERGYAI M. BIANCA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

GYERGYAI S.M. STEFANIA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

GYERKO M. IZABELLA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

GYONE G GHEORGHE-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

GYURKA ST. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

HADADE V.I. IOANA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HADNAGY D KINGA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HAGHIAC G GIORGIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1–A1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

HAHAIANU D. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

HAIDAU C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 avansat Respins

HAIDAU O ANDREI

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HAIDUC I.R. HORATIU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

HAJ C. STEFAN-LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

HAJDU K PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

HALMAGHIU I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

HALMAGYI Z. SZILAMER

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 3.6 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

HALOIU C GEORGE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HALUNGA C. COSMINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HAMMAS I IBOLYA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Respins

HAMPEL-BINDER A. EVA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

HANC R.F. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

HANDARIC G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HANDLER E.P.L. PATRIC

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

HANDRU R.E. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

HANGHIUC P. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2– Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

HANTEA F. CATALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat N/p

HANU C ELENA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

HANU V. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Sociologie 6.5 avansat Reusit

HANZA V IONUT-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

HAPAU CAS NITU D. LUXA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

HAPENCIUC C. GABRIELA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 9 experimentat Respins

HARABAGIU C GEORGIANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

HARABAGIU G. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HARABAGIU M ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba spaniola A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 6.55 avansat Respins

HARDA GH. GHEORGHE MARIAN

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

HARDOIU I MARIUS-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.45 Fizica 7.65 experimentat Reusit

HARTON V IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

HASEGAN L.I. DRAGOS-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

HASIEGAN P.D. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

HASU M ALEXANDRA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.5 avansat Respins

HASU M DANIEL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

HAVASI N LIVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

HEGEDUS I.M CIPRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1–A2-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

HENTESIU CTIN ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.7 Limba franceza Matematica T2 3.15 Fizica N/p incepator N/p

HERCIU O CIPRIAN-PETRUT

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

HEREA V CIPRIAN DUMITRU

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

HERGHELIGIU P. EMANUEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

HERMAN E DENISA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HERMANN CAS LAPADAT E MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

HERMENEANU GH STELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

HILOCHIE T GEORGIANA ADELINA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

HIRIS N. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.35 Sociologie 5.6 nivel mediu Reusit

HIRJAU D. FLORINA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

HIRLAB N LAURENTIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 incepator Respins

HIRLAU E VLAD RAZVAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

HIRTOPANU G. MARIUS

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

HISIE V. ANDREI-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

HOARCA S ALEXANDRU-ALIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2–A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

HODOR C MARIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

HODOROGEA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

HOGEA G. ION

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HOGEA V.C. VASILE RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba spaniola A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.55 experimentat Respins

HOHOTA C CRISTIAN-TOMA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

HOJBOTA _ OTILIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.75 avansat Reusit

HOLLANDA L TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.7 experimentat Respins

HONCERU Z ALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HORA G GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6 avansat Respins

HORGA A. CIPRIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 1 nivel mediu Respins

HORGA M ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

HORHOCEA S. ION

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

HORHOCIA L. TUDOR CALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2 experimentat Respins

HORLESCU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 6.85 avansat Reusit

HORNOIU I CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HORNOIU I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.1 avansat Respins

HOROBET I. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

HORODINCU S AURELIA-DANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HOROIAS T MARIUS

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.45 nivel mediu Respins

HORONCEANU N. ADRIAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.7 experimentat Respins

HORTOLOMEI V. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Respins

HORVAT M IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

HOSSU I RITA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.8 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

HOSU P. GABRIEL-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2–A2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

HOSU R IOAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

HOSU V RAMONA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

HRIS V LUCIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.3 incepator Respins

HRISCU C. ANCA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

HRISTACHE I.C. SABINA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.35 experimentat Reusit

HRITCU N CRISTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

HRITCU S.D. DENISA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba spaniola B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

HRUBAN L. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

HURA E.A. DELORA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza —A2-A2 Istorie 9.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

HURDUBAIA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HURMUZACHE I. CIPRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 1 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

HUSAR D.M. MADALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba spaniola B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

HUSAR M MIHAELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HUSARIU N.M DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HUSEA L CRISTIAN-RADU

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.65 experimentat Reusit

HUSTIU G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

HUSZAR I JANOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

HUTANU C. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

HUTANU I. REMUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

IACOB C. DAVID-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.75 experimentat Respins

IACOB C. ELENA-VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.75 avansat Respins

IACOB CAS MOLDOVAN G. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IACOB F.S. FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IACOB G. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IACOB G. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

IACOB I. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1–B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

IACOB M CRISTIAN MATEI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.15 avansat Respins

IACOB PC PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

IACOB S CRISTIAN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 4 Limba franceza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.6 incepator Respins

IACOB V ALEXANDRU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

IACOBEANU G. ANCA - BOGDANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IACOBETI CAS BALA A. SANDA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

IACOBUS F ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

IAKAB K. ILDIKO

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

IAKAB L GYULA ALBIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 2.1 Limba germana moderna A1–B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IAMANDII T. ROXANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

IAMANDII V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

IANCHIS A. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

IANCIO A.M. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

IANCU A CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

IANCU A. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

IANCU D. MIRUNA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IANCU I TEODORA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IANCU I. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

IANCU L. VLAD-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

IANCU S IONUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6.35 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

IANOSI M. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.9 avansat Reusit

IANOSIU A.M MIHAI-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.4 Geografie N/p avansat N/p

IARU I GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IARU I.I. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

IATAN I DRAGOS-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

IBANESCU M. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 4 avansat Respins

IBANISTEANU V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

IBRAIM A.T. AIDIN-TAHIR

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ICHIM C CIPRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ICHIM C. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.6 nivel mediu Respins

ICHIM I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ICHIMESCU M.D. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

IDOMIR V. MADALINA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

IDOR C ANDREI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 5.75 avansat Reusit

IDRICEANU I IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

IFRIM D VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.1 incepator Respins

IFRIM L. CHRISTINA-SARAH

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

IFRIM S. MIRUNA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.4 experimentat Reusit

IFRIM V MADALIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

IFTIMIA D. CRISTINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

IFTIMIE C IOANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.55 avansat Respins

IFTIMIE IF IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

IGHIGEANU D. IULIA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IGNAT CAS FICHIDUT I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

IGNAT D. DANIEL SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

IGNAT I IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

IGNAT N.V. ANDREEA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

IGNAT V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

IGNATESCU S MARIA- LUANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

IGNEA N ALEXANDRU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.7 avansat Reusit

ILCU S. STEFAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

ILEA I ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 10 experimentat Reusit

ILIA I. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

ILICA N. MARINELA RAMONA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

ILIE C. ROXANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

ILIE CAS PADURARIU V. DANIELA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu N/p

ILIE G CRISTIAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.7 avansat Reusit

ILIE I ION

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

ILIE M ANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

ILIE N. NELU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

ILIE P. MARIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

ILIE V ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ILIE V ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 2.6 avansat Respins

ILIES D IOANA ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ILIES G. GEORGIANA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

ILIESCU A ROXANA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.3 avansat Respins

ILIESCU G. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

ILIESCU G.O. ANDREA-FELICIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ILINCA C SOFICA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

ILINCA M. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.55 experimentat Reusit

ILISEI G DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.6 avansat Reusit

ILIUTA V CRISTIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

ILLYES S ANDREA-OLGA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Psihologie 6.55 experimentat Reusit

ILYES A. SABINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.15 experimentat Reusit

IMBREA E ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

IMBREA E LUIZA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Sociologie 8 experimentat Reusit

IMBREA I LUCIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

INCZE I JOZSEF ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 incepator Respins

IOANA D ANCA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 3.25 Fizica 2.1 incepator Respins

IOANAS V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

IOANCE S. CLAUDIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 incepator Respins

IOJA C. ROXANA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

IOJA D. DANIELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.35 nivel mediu Respins

IOJA D. ROXANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

IOJICA I IOAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ION . ANTON MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Istorie 5 Geografie N/p N/p N/p

ION A CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Reusit

ION F MARIA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2–A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ION F. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.15 avansat Respins

ION G. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

ION I. DANIEL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

ION P ROBERT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 6.15 experimentat Respins

ION P STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Logica si argumentare 9.8 nivel mediu Reusit

IONEL A DANIEL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

IONESCU B RASVAN TOMA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Sociologie 8.3 avansat Reusit

IONESCU C. GEORGIANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

IONESCU C.I. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

IONESCU CAS GOIDESCU I STELUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2–A1 Matematica T2 2.65 Geografie 8 avansat Respins

IONESCU CI CRISTIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

IONESCU G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

IONESCU G IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba germana moderna A1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

IONESCU G.C. VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

IONESCU T CARMEN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

IONESCU T. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

IONITA D.F. ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

IONITA I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 C/C++ 4.55 experimentat Respins

IONITA I. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

IONITA I.O VLAD NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

IONITA M VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONITA M.L IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

IONITA S. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

IONUT D. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IONUT M.V. RALUCA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9.6 avansat Reusit

IONUT V ALINA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IORDACHE C. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

IORDACHE E. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2–A2– Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 Respins

IORDACHE N. ADINA-NICOLETA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

IORDACHE T. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

IORDACHEL CAS DIACONU C. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

IORDAN C.C. SIMONA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

IORDAN T. VICTOR LAURENTIU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

IORGUT C MADALINA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

IOSIF G CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

IOSIF M. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IOSIP A SIMONA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

IOSUB D CATALIN

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.7 avansat Reusit

IOTU T DENIS VICTORAS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

IOVANESCU E.I. ARIANNA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

IOVU C LORENA-CRISTINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 6.6 experimentat Reusit

IOVU C MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.9 avansat Respins

IOVU M. MIRCEA-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

IOVU V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.9 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

IPATE M.I MIRELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IPATOV D. DUMITRU-CLAUDIU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

IRIMESCU L DRAGOS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

IRIMIA A CRISTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Istorie 6.1 Sociologie 6.9 nivel mediu Reusit

IRIMIA C. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba germana moderna Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

IRIMIA I ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IRIMIA M MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 experimentat Respins

IRIMIA M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 8.05 experimentat Reusit

IRIMIA N. RAZVAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

IRIMIA-CONSTANTIN I MARIA-RALUCA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

IRIMIE G.D. MANUELA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

IRIMIE N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

IRINA V.I. RAMONA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.75 avansat Respins

IRODI D IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ISAILA M.N. ANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ISPAS I ANA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 6.35 experimentat Reusit

ISPAS V. ANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ISPASOIU G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.15 experimentat Respins

ISTOC GH. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ISTOC I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.5 avansat Respins

ISTRATE C. ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 avansat Respins

ISTRATE CAS VLAD E EUGENIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

ISTRATE I.A. ADRIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.4 avansat Respins

ISTRATE M.G. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

ISTROFOR M MIHAI-AURELIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

ISTUDOR N. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Respins

ISTVAN Z ANDRAS

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ITTU A EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba germana moderna N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ITTU C PAUL MARIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

ITU C. ANDA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1–A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ITU GH. NICOLETA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

IUGA F. FLORINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

IUGA G. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

IUGA S ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

IUGA T. TRAIAN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 7.05 avansat Reusit

IUGA V. DELIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

IVAN A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 experimentat Respins

IVAN A. PAULA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

IVAN C. FABIAN-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.65 Geografie 5.7 avansat Reusit

IVAN G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

IVAN L LUCIA-VERIDIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

IVAN NA ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.45 avansat Reusit

IVAN P DENIS RALUCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

IVAN S.V. ROXANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

IVAN T ILIE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 nivel mediu Respins

IVANCIU G. DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IVANCIU M.P. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

IVANEANU N IRINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.75 avansat Reusit

IVANESCU M ANDREI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 6 experimentat Reusit

IVANOIU N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba germana moderna A2–B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

IVANOVICI S.C. SILVIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

IVANUSCA T ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 7.7 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.9 experimentat Respins

IVASCA H. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

IVASCU I. ALEXANDRU-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

JAKAB I ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

JAKAB-PETER A ARPAD

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 6.35 avansat Respins

JAKAB-PETER A SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 6.05 experimentat Respins

JANCSO Z ELISABETA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.9 Limba franceza Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

JANESCH J.W. BETTINA-SARAH

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

JANOSI D ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.6 experimentat Reusit

JANTEA C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

JARCA A AUREL DOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba germana moderna A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

JARCALETE D. NANNE-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

JEHAC D ALIN-MIHAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.05 experimentat Respins

JIANU T BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

JIGA S. OANA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

JIGARA GH. ALIN GEORGE

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.5 avansat Reusit

JIGARA N.L. LUCI ANA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

JIMBU V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.05 avansat Reusit

JINGA D TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

JINGA I. ELENA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

JINGA I.E. ANAMARIA ELENA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

JIPA D MIRELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.8 experimentat Respins

JIPA V. ROBERT-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

JITARU I ION

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 3.45 Geografie 8.25 avansat Respins

JITARU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

JITEA C SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

JITEA I ALIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

JOB E IBOLYA MELINDA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba germana moderna A1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 incepator Respins

JOITA G IULIA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba germana moderna B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Economie 5.8 avansat Reusit

JOITESCU M. FLORIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

JOLDOS C.D. CORNEL-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

JORA L. LIVIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

JOZSA CAS BOTA A. MARTA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

JOZSA L KINGA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

JUDET N.D ALEXANDRA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

JUGANARU C IONELA - FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 nivel mediu Respins

JUGANU I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

JUGARU F ROBERT EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2–A2– Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

JURAVLE P REMUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat Respins

JURCOVAN D. CLAUDIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

JUVALEANU V ADRIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

KADAR A ERZSEBET ROZALIA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.75 experimentat Reusit

KADAR I IOANA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

KADAR M KINGA-MELINDA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

KAICSA G VIOLA - MARTA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

KAJCSA A ANDRAS

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Respins

KALAI K LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

KALAMAR A ANA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

KALO K. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu N/p

KAPIK E ROMICA IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

KAPITAN A ANDREA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.05 experimentat Reusit

KAPITANY M TUNDE

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.65 avansat Respins

KAPITANY M. CRINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

KAPITANY-BORCSA A MONIKA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

KARACSONY O ORTENSIA - LIVIA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B2 Matematica T2 N/p Economie N/p avansat N/p

KAROLY L IZOLDA-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

KASPER H.O. INGRID

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 7.5 avansat Reusit

KASSAY G GEZA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

KASZA G LORAND

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

KAYCSA I ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.2 avansat Reusit

KEDVES L LORAND

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.05 Informatica T2 C/C++ 5.8 avansat Respins

KELLER A.M. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

KENYERES CAS KENYERES-ZAHARIA _ ION

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

KENZEL M BETINA KARINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 6.95 experimentat Reusit

KEPES T.P ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 7.75 experimentat Reusit

KERTESZ P TAMAS-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

KESZEG S. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

KHLAIF S. RAWAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 6.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

KINCSES I IREN-CSILLA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

KIRALY Z TIMEA-ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

KIS M TAMAS

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Respins

KIS ZI PAUL STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv Pascal 8.45 experimentat Reusit

KISS A. EVA-FRANCISKA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

KISS G.P. NARCIS ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.4 avansat Respins

KISS M EDITH-MATILDA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.3 experimentat Reusit

KISS S SZABINA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Psihologie 5.3 experimentat Reusit

KLOZER A. ARPAD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.7 avansat Respins

KOCS K KAROLY

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba germana moderna B1–B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

KOCSIS C IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

KOKOSI A.R. EMESE-SAROLTA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 7.55 experimentat Reusit

KONCZEI L SZABOLCS MATYAS

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

KONYA O IZABELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

KOSA A DENNISZA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

KOSIR I MARTA-RALUCA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 incepator Respins

KOSZTANDI CAS BARTA G MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

KOVACS A ALICE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Informatica T3 C/C++ 5.2 experimentat Respins

KOVACS A ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

KOVACS D. IMOLA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 7.5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

KOVACS G ADEL

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 6.55 experimentat Respins

KOVACS I BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.85 limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.15 Informatica T2 C/C++ 7.45 nivel mediu Respins

KOVACS I MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

KOVACS L BEATRIX-NOEMI

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Fizica 5.3 experimentat Respins

KOVACS L. AGNES

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 6.65 avansat Reusit

KOVACS L. MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

KOVACS Z ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.9 experimentat Reusit

KOVACS-KALIT E SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

KOVACS-MINKA S. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LABES N. JAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

LACATUS I. ROXANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2–B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

LACHE O. RARES - CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

LAMBUCA G. PAUL-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LANG G GHEORGHE IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

LANGA A. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.1 experimentat Respins

LANGA C DRAGOS-CONSTANTIN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

LANGA I. GENICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LANGA V.S VASILE-STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.75 experimentat Reusit

LAPOVITA M VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

LARION C IOAN - LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

LARION C LUIGIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

LARION CAS BUTCARU I MARIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

LARION I. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LASCU L LIVIA CLAUDIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

LASCU N. ROXANA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 5.75 experimentat Reusit

LASLO A SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

LASZLO A NANDOR

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.25 experimentat Respins

LASZLO F JULIA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Fizica 6.65 experimentat Respins

LATA V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.4 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

LAUTAR CAS TODORAN C ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 incepator Respins

LAUTAR G. GEORGETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

LAUTARESCU M. BIANCA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

LAZAR CAS BREBOVSZKI T. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

LAZAR D DANA-CATALINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 experimentat Respins

LAZAR D. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

LAZAR D. MADALINA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

LAZAR I VALIANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.9 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

LAZAR I. LORAND ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

LAZAR L ALEXANDRU RAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 1.9 avansat Respins

LAZAR M LORAND-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.05 experimentat Reusit

LAZAR M LORANT

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

LAZAR N ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

LAZAR N IOAN

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 9.1 avansat Reusit

LAZAR N JUDITH

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.95 experimentat Reusit

LAZAR P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.2 avansat Respins

LAZAR V. CLAUDIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

LAZAR V. DANIELA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Reusit

LAZAREAC N. VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

LAZAROIU CAS GARCEA I GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2–B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LAZEA V. GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

LAZUSCHIEVICI GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

LEABU G. IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.05 avansat Reusit

LEABU GH. GHEORGHE-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LEABU GH. VALENTIN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

LEAH T. COSMINA-TEONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

LEANCA V. CHRISTINA-SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

LEANDRU B RADU GABRIEL

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Economie 6.15 experimentat Reusit

LECA G. ANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LEESCU M OANA ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

LEHACI - CAS SABAU C. AURORA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 5.25 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

LEHNI W.B. MARKUS

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LEICA I ALEXANDRA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

LEICU C. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

LELUTIU I. BIANCA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LENGGEL A KINGA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 5 experimentat Reusit

LENGYEL CAS SUHARIUC I. ERZSEBET

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat N/p

LEOCA CM DENNIS

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

LEOCA F. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

LEONTE A. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

LEONTE C. IOANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

LEONTE GH. MARIA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

LEPADAT I MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

LEPSA G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

LERU L. TUDOR-LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

LETCA C GEORGETA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba spaniola B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.65 avansat Reusit

LETCA D LOREDANA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B2 Istorie 5.05 Psihologie 6.35 experimentat Respins

LETCA N. NICOLETA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

LEU C. ELENA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

LEUCA F.GH. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.85 experimentat Reusit

LEVITCHI I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

LICA L. LUCIAN-HORIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

LICIU GH MIHAELA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

LICIU M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

LICIU M.F. SEBASTIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

LICULESCU I. STEFAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.95 avansat Respins

LIE E LAURENTIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5 incepator Respins

LIE N. CARMEN-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.2 avansat Respins

LIHACIU G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

LIHACIU G. MARIUS-ILIE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LIHACIU N. NICOLETA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

LILIAC C. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

LILIEAC C. FLORIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LINGURAR I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

LIONTE M ANDREEA-CERASELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

LIPOVANU C GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

LISAVENCU V DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

LISNIUC S. DANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

LISS M DRAGOS-IONUT

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LITA V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.9 avansat Reusit

LIVADARIU D GEORGE MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

LIVADARU I. IOAN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

LOBODA V. ELENA-PAULA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 3.15 avansat Respins

LOGHIN D DUMITRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

LOGREA D.L. MARIA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LONIAN T TEODOR-MARIAN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

LORENTZ A BOTOND-CSABA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LORINCZ KONYA A SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7 experimentat Reusit

LORINCZ-KOBLOS A ANDRAS

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.65 avansat Respins

LOVAS I.B. ROLAND

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

LOVIN V. FLORINA-DORINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.1 avansat Respins

LOZINCA F. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

LUCA - CAS HAYDER I. IOANA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

LUCA D.D ALEXANDRU DANUT

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

LUCA F.M. SIMONA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

LUCA I IOANA-MADALINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.05 experimentat Reusit

LUCA I RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

LUCA M. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.65 nivel mediu Respins

LUCA M. GEORGETA MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2–A2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

LUCA M. MARIA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

LUCA P RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

LUCA V NICU-CIPRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

LUCACI A CONSTANTIN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

LUCACI E GABRIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.7 incepator Respins

LUCACI M MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

LUCACI M. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 3.5 experimentat Respins

LUDU I. ALEXANDRU-GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.4 avansat Respins

LUDU V ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.4 experimentat Respins

LUKACS C COLOMAN-REJO

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Respins

LUKACS G. KITTI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LUKACS I. AGNETA TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

LUKACS I. MARGARETA NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LUKACS-SARA J EMOKE

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LUNCA G. RALUCA-CRISTINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

LUNCA S.G. SORINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LUNCA V CARMEN MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.85 avansat Respins

LUNG I DAMARIS-FLORINELA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

LUNGANA F. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.85 experimentat Respins

LUNGOCI G DELIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

LUNGOCIU C. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

LUNGU CAS SOARE D DOINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

LUNGU C CERASELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.1 incepator Respins

LUNGU D ANDA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LUNGU D. CEZAR

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

LUNGU F VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 avansat Respins

LUNGU G. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 experimentat Respins

LUNGU I ANA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.35 avansat Reusit

LUNGU I MARIANA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.95 incepator Respins

LUNGU I RODICA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

LUNGU I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

LUNGU N. IONUT-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

LUNGU P DIANA-GABRIELA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LUNGULEAC-FORAI V. CLAUDIU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

LUP C.L. RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

LUP GH. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

LUP N. ELENA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

LUPEA D. IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LUPEA G SIMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUPES I IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 avansat Reusit

LUPOIAN V. MIHAELA - VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

LUPSAN I LIVIU-COSMIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

LUPSOR V. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

LUPU - CAS GIURGILA I MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 7.5 experimentat Respins

LUPU D DENISA-MADALINA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.25 Geografie 7.55 avansat Reusit

LUPU D. TEODORA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

LUPU I ADRIAN IONUT

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

LUPU I. IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 3.7 experimentat Respins

LUPU I.M IOAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

LUPU M. IOANA-ADREEA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Reusit

LUPU M.O IOANA- ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

LUPU N. MIHAITA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LUPU V VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4 nivel mediu Respins

LUPU V. DANIEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

LUPULET P.M. COSMIN-MOISICA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

LUPUSORU I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

LUTEA V CRISTINA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

LUTEA V DRAGOS-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba germana moderna A2–B2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

LUTEAN G. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MAANI A.M.M.A. SAMIR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MACHI R MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

MACHIDON G ALEXANDRA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.65 avansat Reusit

MACIUCA D CIPRIAN-VASILE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MACOVEI CAS SABADAC G. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.55 nivel mediu Respins

MACOVEI D.A. LIGIA-BIANCA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MACOVEI I SORIN-IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MACOVEI P PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2–B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MACREA G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2–A2-A2-B1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

MACSIM V. GIORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

MAFTEI A AURORA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

MAFTEI C. ADINA COZMINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MAFTEI M. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p experimentat N/p

MAFTEI V. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

MAGHEAR I FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

MAGHEAR T IOANA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

MAGYARI I REKA-BEATA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Sociologie 8.85 experimentat Reusit

MAHACEAN I ANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MAILAT D DAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A1–A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

MAILAT GH.A GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MAILAT L.N. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MAILAT N ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MAIOR-ROSCA O SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

MAL E. CORNEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MALAHOV V. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 6.35 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

MALDARUS C RAZVAN-ANDREI

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

MALENE P. MIHAI-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

MALUREANU M. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MAN I IONEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 8.3 avansat Reusit

MANAILA D OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

MANAILA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

MANAILA V CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B2–A1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.3 avansat Respins

MANCERIU GH GHEORGHE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1–A1-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Respins

MANCERIU I ANDREA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MANCERIU I. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.65 experimentat Reusit

MANDACHE E.L DORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Respins

MANDREA G.V. CRISTIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MANDRIC I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 1.5 Limba franceza Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

MANDRU A MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MANEA - CAS BALINT C ELENA-GEANINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1–A1-A2-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 8.4 avansat Respins

MANEA A MIHAI - RADU

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

MANEA G. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

MANEA GH ANDREEA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 4.3 experimentat Respins

MANEA I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 6.35 Geografie 8 experimentat Reusit

MANEA I. IOANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

MANEA N SILVIU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MANEA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MANEA V.GH. CATALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

MANEASA A. ANDREI AUREL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MANECUTA M. CRINA-MIHAIELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.4 avansat Reusit

MANECUTA MORARU I DRAGOS EDUARD

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.2 incepator Reusit

MANESCU CAS PACURAR C LENUTA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MANESCU F.R. DENISA-FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

MANJINA I. DANIELA FLORENTINA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 7.9 avansat Reusit

MANOIU CAS DEDIU P VALENTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MANOLACHE I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANOLACHI CAS RADANT M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 5.05 Geografie 8.2 avansat Reusit

MANOLE A. NICOLETA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

MANOLE M. ALIN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 5.25 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.8 avansat Reusit

MANOLE S PAULA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

MANOLEA I. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

MANOLITA A MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2–B2-A2-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 incepator Respins

MANOLITA C MADALINA-ELENA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

MANOLITA M. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MANOLIU V VALENTIN - GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 incepator Respins

MANTA T IOAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

MARA V CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

MARC N.V. NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

MARCEAN V ADRIAN ION

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MARCHEAN D HORIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MARCHIDAN C STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARCHIS F. FLAVIA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

MARCOCI C BETINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.05 avansat Reusit

MARCOCI V. ANDREEA OANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MARCOSAN S. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 8.45 Economie 9 avansat Reusit

MARCU A. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.7 experimentat Respins

MARCU C. STEFAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

MARCU CAS IVAN I. RAMONA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 7.55 avansat Respins

MARCU D.E. ALEXANDRA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARCU M.N. MARIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 5.15 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.95 avansat Reusit

MARCU R ANDREI-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MARCU S ANDREI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Respins

MARCU S. ALEXANDRU-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

MARCU T. ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

MARCU V DENISA-ANGELICA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MARCU V. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7 nivel mediu Respins

MARCU V. MARIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.65 limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MARCU V. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

MARCUTA G. TEODORA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

MARDALE V. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MARDARE C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

MARDARE C. MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 3 nivel mediu Respins

MARDARE I.M. CRISTIAN - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

MARES A CORNEL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MARES A LILIANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

MARES I MARIUS MIHAI

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

MARGHILOMAN V CHRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Economie 8.1 experimentat Reusit

MARIA GH. ELENA MARINELA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 N/p Psihologie 5.1 incepator N/p

MARIAN F. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

MARIAN GH MIHAELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MARIAN GH. DELIA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MARIAN I MARIN ION

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8 experimentat Reusit

MARIAN N. OANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola Istorie 8.6 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MARIAS L LUCIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

MARIN - CAS DUTA P. SIMONA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.4 incepator Respins

MARIN A GABRIEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 9.2 Geografie 8.2 avansat Respins

MARIN A MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.2 experimentat Respins

MARIN C COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie N/p avansat N/p

MARIN C. CONSTANTIN RAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MARIN G IONUT

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARIN G. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MARIN I. TATIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

MARIN M.D. RAUL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2– Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

MARIN N. PAULA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 4 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

MARIN O ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MARIN P.P. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 5 avansat Respins

MARIN S IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 experimentat Respins

MARIN S. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

MARIN V ANA-MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

MARIN V DENISA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MARIN V. VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

MARIN V. VASILE-IONUT-PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

MARINESCU F.R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

MARIS F.D. FLORIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MARIS GH IOANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARIS I.N. OANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

MARIS V. PUIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MARIUTA C MIUTA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6 nivel mediu Respins

MARKUS F.J. FRANZISKA-EVELINE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MARTAC I ANA-MARIA ALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

MARTAFOIU I LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

MARTIN I. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

MARTINAS A ANTON LUIS

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

MARTINAS L. IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MARTINCA V ANA MARIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MARTISCA E BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARTOIU DI DORIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie 5 nivel mediu N/p

MARTOIU V ION DORU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba spaniola B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MARTON G LEHEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 2.6 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 incepator Respins

MARTON I IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1–A1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MARTON L ANDRAS IMRE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 3.85 limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba germana moderna A2–A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARUCA CAS SMOCHINA A ILDIKO-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.45 incepator Respins

MARUNTELU N. DORU LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

MASTACAN CAS ONISIE S CRISTINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MASURI T. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MATACHE I CRISTINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MATAHON C. RAZVAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 4.4 experimentat Respins

MATASARU CAS GLIGORAS A ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MATASARU M BOGDAN STEFAN

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MATAU I.G. VALENTINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MATAU V.I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MATCASU G.L. ANDREEA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.7 avansat Respins

MATEESCU G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MATEESCU ST. ROXANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.55 avansat Reusit

MATEI D. COSMIN-DUMITRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.05 Geografie 5 avansat Respins

MATEI G PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

MATEI G TEONA ANTONIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.95 avansat Reusit

MATEI G. ALINA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

MATEI G. CLAUDIA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

MATEI I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MATEI I. LUCIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2–A1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

MATEI P. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MATEI V RAZVAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MATEI V. RADU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATEIAS M.V. FLORIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 7.3 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

MATEITA C MARIUS CATALIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MATEIU GH. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 avansat Reusit

MATIC I MARCEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MATIC I. LUCIAN-ZAHIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator N/p

MATIS P. ELENA-DUMITRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.05 avansat Respins

MATRESU GH MANUEL GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1–A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5 experimentat Respins

MATURARU CAS ROMER M ANA FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 8.85 Limba engleza Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

MAVRODIN I. FLORIN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

MAXEMCIUC C ELVIS-COSTEL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 9 avansat Respins

MAXIM CAS CHIPAILA V. NUTICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MAXIM I IONUT LUCIAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1–A1–B1 Istorie 7.5 Geografie 5.9 incepator Reusit

MAXIM M MIRCEA IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2–A2– Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MAXIM N. MARIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

MAXIM P GEORGETA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MAXIM P IULIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MAXIM T. IONUT-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MAXIM V. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MAXIMIUC F. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MAXIMIUC G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MAZILU C COSMIN CRISTIAN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

MAZILU I. ANDREEA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MAZILU O. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

MAZILU S.GH. BIANCA ANAMARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MECA ST. ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MECIU A. DANIELA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu N/p

MEHEDINTU C CATALINA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MEHEDINTU C MARIA - ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

MEIU G LAURENTIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

MELINTE C. MIHAI-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MELLER R. MIRA-IREN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 10 avansat Reusit

MELNIC G. VENIAMIN-DORIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

MELNICIUC I. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Economie 8.3 avansat Reusit

MERCHESAN A.F. OANA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MEREAN G. CRISTIAN-PETER

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MERET CAS BALOG V DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MERLA M MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Filosofie 3.15 incepator Respins

MESCO M. LUCIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 7.2 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MESOTA G.D SEBASTIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.7 experimentat Respins

MESTERU M MARIUS-PETRONEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

METEA M. MARIA - THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

METERNA MG ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

METES C. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MEZEI A LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MEZEI I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MEZEI I. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 8.15 incepator Respins

MICLEA NS AMALIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MICNEA M ROBERT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MICU - CAS PIETROIU GHE. ELENA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1-A2-B2-A2-B2 Istorie 5.35 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MICU B. BUJOR

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

MICU G.A. WILLIAM-MARIAN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana avansat 8.35 limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.75 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MICU GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

MICU I.M. RAZVAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

MICU L ALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

MICU N. MADALINA - LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MICU V FELICIA ELISABETA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 7.55 incepator Reusit

MICULAICIUC S STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.35 avansat Reusit

MICUT A. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

MICUT F. IOAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

MICUTIU A. AUREL-DANIEL

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

MIESKES H. MARGOT-IRENE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MIESS CAS BARBU M. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIGU G. IRINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.2 avansat Reusit

MIHAI CAS CLISU N CONSTANTINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

MIHAI A ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

MIHAI C ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MIHAI C FLORIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 1.8 Geografie 8.05 incepator N/p

MIHAI C. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

MIHAI D ANDREEA DUMITRITA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MIHAI D. ANA - MARIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola Istorie 8.75 Psihologie 6 experimentat Reusit

MIHAI D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 incepator Respins

MIHAI D. KARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

MIHAI G ELENA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MIHAI G. MARIUS-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

MIHAI I IOANA TEODORA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MIHAI I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Istorie 9.25 Sociologie 8 nivel mediu Reusit

MIHAI N COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 avansat Respins

MIHAI N SEBASTIAN NICOLAE

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

MIHAI SI OANA ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.15 avansat Reusit

MIHAIL L. ERIC

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Fizica 5.8 avansat Reusit

MIHAILA C BIANCA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MIHAILA CAS STAN S DORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

MIHAILA D. LAURENTIU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MIHAILA G COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

MIHAILA GH. PAUL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MIHAILESCU G. PAULA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

MIHAITA P. PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MIHAIU D. EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.25 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

MIHALACHE C. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

MIHALACHE F. LEONARD - SOREL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 avansat Reusit

MIHALACHE S. MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MIHALACHE T MIHAELA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MIHALACHE V VALENTIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MIHALCEA C.I. CORNEL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

MIHALCEA D. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MIHALCEA N FLORENTINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MIHALCEA N NICOLETA-MONICA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MIHALCEA R.M. RALUCA-IOANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

MIHALCIA F.O. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Economie 8.45 experimentat Reusit

MIHALTAN A.I. DRAGOS MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MIHOCI M ADRIANA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MIHOLCEA L KINGA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

MIHUI C.D. GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MIJA C. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 2 Limba franceza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MIKLOS A MONIKA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 6.1 avansat Reusit

MIKLOS S ISTVAN-CSABA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

MILEA CM OANA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.65 Geografie 5.55 avansat Reusit

MILEA O VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Respins

MILITARU I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

MILOSAN G. GIORGIANA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MILU C DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2–B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

MILU F ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

MILU R. ROMULUS

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 7.15 experimentat Respins

MINA A.T. CSANAD

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

MINDROC D.V. DRAGOS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1–A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.5 avansat Respins

MINDRU M STEFAN

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MINEA A.M. THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

MINEA CAS CIANGA GH GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MINEA N DORU FLORENTIN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2–A2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

MINECUTA CAS BUCUR I MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2–B1-A1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MINZATU N MADALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIRCEA CAS SOLOMONEAN M MIHAELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MIRCEA A. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MIRCEA G MANUEL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MIRCEA GH FLORIN-TOADER

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MIRCEA GH TIMEEA-PAULA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

MIRCEA P CRISTIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2–A1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.6 avansat Respins

MIRCEA V IONELA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.1 incepator Reusit

MIRCIOIU G.A. ECATERINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.65 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

MIREA C IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

MIREA N. DORIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba germana moderna Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MIRICA O DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

MIRICA P. MIRCEA-PETRE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

MIRITA H MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MIRON A ALEXANDRU ION

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

MIRON A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MIRON M. CLAUDIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MIRON M.A. ANDRADA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

MIRON N. DECEBAL - MARILEN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MIRON V RADU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7 experimentat Respins

MIRON V. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MIRONEANU N OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

MIRT L ADRIANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MISCOV E.V. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Economie 7.45 avansat Respins

MISICA GH. ION SEBASTIAN

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MISU A. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1–A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MITACHE E. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MITACHE F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

MITESCU A. ANCA-IOANA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.05 avansat Reusit

MITITELU I RARES

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MITITELU M SILVIU DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Logica si argumentare 9.05 nivel mediu Reusit

MITITELU M STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

MITRACHE A GEORGIANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MITRACHE GH CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

MITRAN G. SABINA-VICKY

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

MITRICA D. MIRCEA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

MITROFAN A DRAGOS-STEFAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MITROFAN I. CLAUDIU-MARCEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7 avansat Reusit

MITROFAN LAGUSIS M. VLAD MIHAI

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

MITROFAN V NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.5 experimentat Respins

MITROI A SIMONA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MIU S. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MIZGACIU V. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

MLADIN N DENISA GEORGIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MLAJICEANU D MADALINA-ANDREEA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MOARCAS S TEODOR-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 avansat Respins

MOASA IS IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MOCANASU M. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MOCANU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

MOCANU D. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

MOCANU G.T. ADRIANA RUXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

MOCANU I VERONICA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.05 experimentat Respins

MOCANU L CLAUDIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MOCANU R CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

MOCANU T DORU - IONUT

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

MOCANU V. ALEXANDRA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOCANU V. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

MOCEAN I. ANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MOCEAN V. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 8 experimentat Reusit

MODRAN LN HORIA-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

MODRAN LN PAUL-LIVIUS

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

MODREANU G. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

MODREANU V ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

MOGA G GABRIEL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 avansat Respins

MOGA G. FLORIN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.05 avansat Respins

MOGA I LORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

MOGAN N. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza Istorie 9.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MOGLAN C DONA-CRISTIANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

MOHAMMAD K. USMAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MOIAN-DUSA L.C RADU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

MOISA G. NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

MOISA I ORSOLYA-CSENGE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Sociologie 6.4 experimentat Respins

MOISANU A FLORIN-ADRIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.15 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

MOISANU C. CATALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MOISANU I ELENA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MOISANU P ANDREI-RADU

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6 experimentat Reusit

MOISE C BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOISE CAS SINCARIU GH DORINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOISE CAS TELEANU GH MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

MOISE G STEFANIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MOISE J ALEXANDRA LARISA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MOISE S MIHAELA-MIRABELA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T3 8.15 Psihologie N/p nivel mediu N/p

MOISE V. IONUT-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MOISEI V MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

MOISESCU F ALEXANDRU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

MOISUC A. AUREL-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MOISUC CAS KUBANDA M SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2–B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

MOJA C ELENA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 3 Limba germana moderna Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MOJA GH IONUT - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MOLDOVAN CAS OANCEA F.S ANDREEA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D.N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MOLDOVAN I. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.7 experimentat Respins

MOLDOVAN M MARIUS

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

MOLDOVAN N IOAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1–B1– Matematica T2 2.4 Fizica 5 experimentat Respins

MOLDOVAN N.A NICOLAE-AUREL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.05 experimentat Respins

MOLDOVAN N.M. ALIN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN V SIMINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2—A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

MOLDOVAN V. VICTOR-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.6 experimentat Respins

MOLDOVANU G. CIPRIAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MOLDOVEANU D. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU G IOLANDA ELENA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7.4 avansat Reusit

MOLES A. DELIA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Economie 8.9 experimentat Reusit

MOLNAR I. BIANCA - MONICA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MOLNAR S LAJOS

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.55 experimentat Respins

MOLNOS D ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MON C. ALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

MONDOC A AUREL-ELISEI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.8 avansat Respins

MONDOC A. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MONDOC GH. MIHAI ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 7.25 experimentat Respins

MONEA P. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

MORAR I. IOAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MORAR I.I. IOAN-ENACHE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

MORAR M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MORAR P FLAVIUS-MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MORAR P MARIA-ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.3 avansat Respins

MORAR S. SERGIU

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 5.8 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

MORAR-ROSCA I. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

MORARASU F. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

MORARIU I. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MORARIU M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

MORARIU V LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

MORARU A.E. THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

MORARU D. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 8 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

MORARU GH MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MORARU N. NICOLETA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MORARU T. VLAD - GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

MORARU V DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Respins

MORARU V ROXANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

MORCOV C. RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

MORELLI E. MARIA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

MOROIAN MD IULIAN VALENTIN

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.3 avansat Reusit

MOROIANU I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MOROIE M ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MOROSANU C ROBERT-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MOROSANU I IOAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

MORUZ C SERGIU-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

MORUZI I ELENA ALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MOSNEAGU M GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Reusit

MOSOIU CAS BERBECE R.I. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.2 incepator Respins

MOSOIU N NICOLETA SIMONA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MOSOIU R.I. IONUT-RADU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

MOSOR S OANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.1 avansat Reusit

MOSU F. MARIA - MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

MOT I DANIEL

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 6.3 avansat Respins

MOTCA F. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

MOTOC GH. BOGDAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

MOTOC I.M. IONEL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

MOTOC N MARIUS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.7 experimentat Respins

MOTOC N. PAUL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

MOTOC S. NINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1 nivel mediu Respins

MOTOC V. CIPRIAN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

MOTOLEA M. DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

MOTREA V. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

MOVILA C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.25 avansat Reusit

MOVILEANU A.N. ADRIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 7.2 experimentat Respins

MUCEA CAS JURCA A DANIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MUJ I COZMIR

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MUNCITORU GH DUMITRU GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

MUNCITORU GH IOAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MUNTEAN C ROBERT-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MUNTEAN CAS CALBUREAN I. MARIA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

MUNTEAN G. IULIAN-ILIE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MUNTEAN I ADRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

MUNTEAN I IOAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

MUNTEAN I. IOAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MUNTEAN I. IULIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MUNTEAN L. ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MUNTEAN M COSMIN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

MUNTEAN M. DENIS-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

MUNTEAN M. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Geografie 8.05 avansat Reusit

MUNTEAN M.O. ALIDA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MUNTEAN N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

MUNTEAN R.D TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 experimentat Respins

MUNTEAN V CODRUTA

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Reusit

MUNTEAN V.C. VASILE - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MUNTEANU A. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

MUNTEANU A.C. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MUNTEANU C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MUNTEANU C. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MUNTEANU C. SERGIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MUNTEANU CAS ABABEI G TASICA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

MUNTEANU CAS BANCIU G. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

MUNTEANU CAS OANCEA N. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

MUNTEANU CAS TOTH C DANIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2–B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MUNTEANU D EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

MUNTEANU F. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.55 Economie 9.5 experimentat Reusit

MUNTEANU F. RALUCA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

MUNTEANU G ALIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

MUNTEANU G ANA-MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUNTEANU G ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Economie 7.85 experimentat Reusit

MUNTEANU G CRISTINA IONELA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

MUNTEANU I ION

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu N/p

MUNTEANU I RALUCA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

MUNTEANU I. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

MUNTEANU I. BENIAMIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

MUNTEANU I. NICOLETA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1–A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU I.F. CATALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MUNTEANU I.F. MIHAI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 experimentat Respins

MUNTEANU I.M NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MUNTEANU M TUDOR-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.2 Logica si argumentare 8.75 avansat Reusit

MUNTEANU M. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MUNTEANU N. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

MUNTEANU O.C. RAMONA-CEZARA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

MUNTEANU V GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 2.05 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

MURARASU CAS DAMEAN V. AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MURARIU C ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.5 experimentat Respins

MURARIU C BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MURARIU I.E ROBERTO-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MURARU G. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MURARU I OVIDIU-FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

MURARU P PETRICA-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.95 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MUREA C. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

MURESAN C FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

MURESAN C. NICOLETA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

MURESAN C.C.D. ANDREI-CALIN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MURESAN D CRISTIAN

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.95 experimentat Reusit

MURESAN D IULIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.4 avansat Reusit

MURESAN D. MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MURESAN E. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MURESAN F. RECCA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MURESAN M. IULIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MURESAN V ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

MURESAN V MIRELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.35 experimentat Respins

MURESAN V. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MURESAN-HRUBAN I SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MURESIANU I.V RAUL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MURZEA L.N. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MUSA V ANDREI-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MUSAT G PAUL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

MUSAT I. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu N/p

MUSATESCU I CODRUTA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MUSEI C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MUSTATA C CONSTANTINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MUSTEATA V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

MUSTOCEA S ALEXANDRA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MUTIU I ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

MUTTER O. INGRID

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

NACU C. PETRUTA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NACU M MARINELA NICOLETA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

NAFTALI L ROBERT-TUDOR

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.35 avansat Respins

NAGHI V IONEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

NAGY A. REKA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1–B2-B1-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

NAGY I ZSOLT

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 1.6 Limba germana moderna A1–A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

NAGY I. ANDOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NAGY I.S. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

NAGY L BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

NAGY L LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

NAGY L ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Sociologie 5 experimentat Respins

NAGY L. LORANDT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.15 avansat Respins

NAGY Z ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5 avansat Respins

NAMAESCU L ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Informatica T2 C/C++ 5.1 avansat Respins

NAN C CLAUDIU-NICOLAE

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.5 avansat Respins

NAN V.D. VANESA NICOLETA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.4 avansat Respins

NAN-TARITA R.A. RADU-AUREL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NANES D. DORA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NANES S.I. MADALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

NASTASA F. ADRIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

NASTASA I. CORINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

NASTASE F GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.3 experimentat Reusit

NASTASE G GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

NASTASE I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

NASTASE V FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

NASTASIU A. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

NASTEA C LUCIAN-GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1 experimentat Respins

NASTUR - CAS BORDEAN A. VASILICA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A1-A2-B2 Istorie 3.85 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

NAUSEVICI C ALEXANDRA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.25 avansat Reusit

NAZARIN GH.S. IOANA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NAZIRU V MIHAI-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

NEACSA V. IRINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.45 avansat Reusit

NEACSU - CAS DUMITRU I. IONELA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.1 incepator Respins

NEACSU H VLAD

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

NEACSU M. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

NEACSU M. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NEACSU P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 3.7 experimentat Respins

NEAGOE D. EMIL-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.15 experimentat Reusit

NEAGOE G CIPRIAN GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

NEAGOE G PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

NEAGOE G. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

NEAGOE I ANCA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.8 avansat Reusit

NEAGOE V.S IULIANA GEORGIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NEAGOIE R. ANDREI-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.8 avansat Respins

NEAGOS A LAURA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.35 avansat Respins

NEAGU CAS MIRON N FANICA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NEAGU A ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

NEAGU B ADIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.3 avansat Reusit

NEAGU CAS BARBUTA N MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

NEAGU CAS IROFTE M. IOLANDA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

NEAGU G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NEAGU G. LIDIA VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

NEAGU G. TIT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NEAGU GH ANDREEA-LUCIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.85 avansat Reusit

NEAGU I COSMIN-IOAN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

NEAGU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 6.5 experimentat Reusit

NEAGU M IOAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

NEAGU M. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

NEAGU P. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEAGU S. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

NEAGU T COSTIN-PAUL

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

NEAMTU C.A CIPRIAN-ANTON

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

NEAMTU G LUCIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

NEAMTU G. MARIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Respins

NEAMTU L.S. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 N/p Geografie 6.5 nivel mediu N/p

NEATA M. GABRIEL-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator N/p

NECEA-CORNEA G DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

NECHIFOR D CIRPIAN-DANIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 incepator Respins

NECHIFOR N. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

NECHITA CAS NEGOITA I GABRIELA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

NECHITA C. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

NECHITA G. GEORGE - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

NECHITA GH.A LAURENTIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 2.2 avansat N/p

NECHITA M LUMINITA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.85 avansat Reusit

NECOLAU C ADELINA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.8 experimentat Respins

NECULA P GEORGE PETRE

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.55 experimentat Respins

NECULAIE GHE. SORIN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.45 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NECULAU V LAVINIA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

NECULICIOIU G ALEXANDRU-GABRIEL-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 avansat Reusit

NECULICIOIU R.V. VLAD-SEVER

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

NECULOIU GH. COSMIN-GEORGE

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

NECULOIU I COSMIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NECULOIU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.5 experimentat Respins

NECULOIU I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 6.35 experimentat Reusit

NECULOIU I. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NECULOIU M. OANA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

NECULOIU T LARISA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Istorie 7.3 Psihologie 3.5 nivel mediu Respins

NECULOIU T. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

NEDELCU A MARIANA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEDELCU D ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEDELCU D. PAULA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

NEDELCU F. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.35 incepator Respins

NEDELCU GH RUXANDRA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

NEDELCU M ANDREI GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.6 experimentat Respins

NEDELCU V OANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

NEDELCU VA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEDELEA G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.1 avansat Respins

NEDELEA G. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 1.9 avansat Respins

NEDELEA G.S. BOGDAN-VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 5.85 incepator Reusit

NEDELEA M ANDREEA-LUCICA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.65 avansat Respins

NEDELEA V. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEGHINA G. GABRIEL-COSTIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

NEGOITA M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 1.9 incepator Respins

NEGOITA M. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

NEGOITA V VASILICA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.15 avansat Respins

NEGREA A.D. SORIN

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

NEGREA CAS SZILAGYI V ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Filosofie 6.6 avansat Reusit

NEGREA E.G. ANDREEA OANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NEGREA N ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

NEGREA V. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

NEGREI CAS ZAHARIA I LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEGREI I VIOREL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEGRU D MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Respins

NEGRU I. ALEXANDRU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 2.7 avansat Respins

NEGRUTIU I.G. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

NEGULESCU _ GEORGETA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 2.65 nivel mediu Respins

NEGULICI _ BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

NEGULICI I CAMELIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGURICI D. RAZVAN-DANIEL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NEGUT F FLORENTINA-NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NEMES M MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RACOS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

NEMETH G. GABRIELA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NEMETI M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Economie 3.6 avansat Respins

NENCIU G DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

NENCIU M MARIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.65 avansat Respins

NENCIU N RAZVAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.5 avansat Reusit

NENCIU R. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1–B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

NENU A GEORGIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

NERGHES D. DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NESU GH ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

NETCU M. ANCA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 experimentat Reusit

NIAGU G. ANDREI DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

NIAMTU C CARMEN-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 8.5 Limba engleza Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NICA C.D. CIPRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T2 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.8 avansat Reusit

NICA M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

NICA V. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 incepator Reusit

NICHITA D.V. RADU-DAMIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.8 avansat Respins

NICOARA A DAN -ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 7.4 Fizica 7.65 experimentat Reusit

NICOARA CAS INDREICA G. CONSTANTA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NICODIN G. AGATHA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

NICOLAE C MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NICOLAE D ANDREEA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.5 avansat Respins

NICOLAE M.C. XIMENA - ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

NICOLAE OM SEBASTIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

NICOLAS O OVIDIU FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba germana moderna A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.05 experimentat Respins

NICOLAU E ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

NICU I ALEXANDRA-ANDREEA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

NICULA A.M. BOGDAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.9 experimentat Reusit

NICULA D IULIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

NICULA S.D. BIANCA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

NICULESCU D. CLAUDIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 9.05 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

NICULESCU I. CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.55 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 incepator Respins

NICULESCU I. IOAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.1 nivel mediu Respins

NICULI V. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.4 avansat Respins

NICULUTA I. MARIA-LUMINITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

NILA V VASILICA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.95 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

NIMIRCEAG CAS GEORGI V. CAROLINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

NINEACA L. GEORGIAN-ALIN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NISCOV DI ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NISIPEANU DM ALEXANDRU MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.6 avansat Reusit

NISTOR C IONUT SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

NISTOR CAS DENES D. ADRIANA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

NISTOR D MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

NISTOR D. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

NISTOR D.M. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

NISTOR G MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.5 avansat Respins

NISTOR I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

NISTOR I.D ELENA-DANIELA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana 4.15 Limba franceza Istorie 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

NISTOR M. IOANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

NISTOR P ADRIAN PETRE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

NISTOR V VALENTINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

NITA N ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

NITOI C. ALEXANDRA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

NITOI L. VLAD-LUCIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

NITOIAS E. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

NITOIAS N ADRIAN

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

NITU I IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.15 incepator Respins

NITU I. CRISTIAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Economie 5 experimentat Respins

NITU I. SABINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

NITU M. VALENTINA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

NITU N.L. NICOLETA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

NITU V SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

NITU Z LIVIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

NITURAD V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

NOAGHEA L.N. BIANCA NICOLETA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

NOAGHIU I ALEXANDRU

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NOAGHIU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NOIAN S GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 6.55 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NOVAC V. MADALINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NUTI T OANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

NYAGULY CS SZENDE

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

OADEN G GEORGIANA ANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

OANA A. SORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

OANA G. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 6.85 Limba franceza Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

OANA-BANDI I ROBERT

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 3.35 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.15 avansat Respins

OANCEA M MARIA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6 nivel mediu Respins

OANCEA N VIOREL

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

OANCEA V. IOANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Economie 5.3 experimentat Respins

OBANCEA F. VLAD - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

OBREJA G SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

OBREJAN G ALINA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

OGNEAN D CORINA - ADELA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

OGREANU CN CLAUDIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

OLAIANOS E.D. LIVIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.3 avansat Reusit

OLAIANOS S. VLAD - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

OLAR P. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

OLAR P.M. MIRCEA-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.55 experimentat Reusit

OLARIU C ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

OLARIU I.P IOANA-LUMINITA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

OLARU I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Respins

OLARU M. MIHAI-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

OLARU V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

OLINIUC T. IOAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.55 avansat Respins

OLTEAN A.N. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

OLTEAN D ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

OLTEAN D. PAULA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola Istorie 6.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

OLTEAN E. EUGEN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OLTEAN I.A. NICOLETA-LILIANA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.85 avansat Reusit

OLTEAN N LUANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 7.85 experimentat Reusit

OLTEAN N. IOSIF

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

OLTEAN R.C. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.35 experimentat Respins

OLTEAN V CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

OLTEAN V. DANIEL-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

OLTEAN V. IOAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 incepator Respins

OLTEAN V. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

OLTEANU A FLORIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 3 nivel mediu Respins

OLTEANU C. MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OLTEANU D. ALEXANDRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2–B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

OLTEANU D.I. ANTONIA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.7 avansat Reusit

OLTEANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 7.05 Limba engleza Matematica T2 3.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

OLTEANU M. GEORGIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

OLTEANU M.D. ISABELLA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.3 experimentat Respins

OLTEANU N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B1–B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

OLTEANU R. GIORGIANA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

OLTIANU I.D. ADELINA IOANA

    LICEUL SEXTIL PUSCARIU BRAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.15 avansat Respins

ONCERIU M. MIRCEA-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

ONCICA G ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 experimentat Respins

ONCICA N CATALIN-NECULAI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.35 incepator Respins

ONCIOIU N OANA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ONCIOIU V. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ONICA D LAVINIA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.85 avansat Respins

ONICA V LAVINIA MADALINA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ONICIUC M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

ONIGA C SERGIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

ONIGA M.D. CALIN TUDOR

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ONISAI L. EMANUELA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

ONOFREI C. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ONOFREI CAS URSU G ANCUTA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

ONOFREI GH IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 4.05 Informatica T2 C/C++ 5 nivel mediu Respins

ONOFREI I. STEFANIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.75 avansat Respins

ONOFREI M.S. ALINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

ONOFREI-RUSU P. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba germana moderna B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ONOFREIASA P ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

ONU C DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

OPREA C. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

OPREA C.N ALEXANDRA-CLAUDIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 6.85 avansat Reusit

OPREA D DANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

OPREA D. SERGIU-DAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

OPREA GH ANDRA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

OPREA I CARMEN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

OPREA I CARMEN-MARIA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 1.8 Geografie N/p nivel mediu N/p

OPREA N. ALEXANDRA - CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.85 experimentat Reusit

OPREA N. ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

OPREA V HORATIU VASILE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.75 avansat Reusit

OPREA V. GABRIEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

OPRESCU CAS GOSMAN M. NELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

OPRIS C. ALIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

OPRIS I. TABITA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Respins

OPRIS L ANDREEA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

OPRIS S.C. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 Pascal 5.95 experimentat Respins

OPRISOR V. MIHAI

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 5.75 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ORAS R CATALIN RARES

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ORATIE G EMANUEL-GEORGE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

ORBAN A SARA

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ORBAN C MAGDA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba germana moderna A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Reusit

ORBAN I ALEXANDRU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel II 6.25 incepator Eliminat din examen

ORBAN I. ALEXANDRA-MIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.3 avansat Respins

ORBAN S TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.25 Fizica 6.8 experimentat Reusit

ORBOK GY CSABA

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ORHA S. REBECCA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

ORLEANU L.T. IONELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

ORMENISAN Z LEONTINA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

OROS D.A. ANDREI-SEBASTIAN

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

OROS M. DIANA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

OROS O DIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

ORZAN D MIOARA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ORZAN G. IOAN-BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX DUMITRU STANILOAE BRASOV Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.45 avansat Reusit

ORZANICA M ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1–B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Fizica 5.05 experimentat Respins

ORZARU A. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.8 avansat Respins

OSMACHE L CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.95 avansat Reusit

OSMAN A.I. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

OSTAFE C. PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7 Fizica 6.05 experimentat Reusit

OSTAFI A BIANCA ANDREEA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

OSTATE I ALINA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

OSWATH S. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1–B1-A1-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 avansat Respins

OTAVA D. CONSTANTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

OTELEA M. SIMONA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

OTGON N NICOLAE - SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

OTVES V. ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 avansat Respins

OTVOS S MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

OTVOS T MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

OVESIA N TEODORA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

PACURAR GH. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

PACURAR I VIRGINIA-MAGDA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

PADURARIU CAS VACARU A NICOLETA-AGLAITA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2–A1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7 incepator Reusit

PADURARIU DC EUSEBIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 8 experimentat Reusit

PADURARIU M LIDIA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

PADURARIU P. ELENA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PADURET I BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PADURET I IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

PADURICE _ ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Respins

PAHONE GH ALEXANDRA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 6.15 experimentat Reusit

PAISA M.C. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

PAIU CAS BURCA G RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Economie 5.2 avansat N/p

PAIU G NICOLETA-MARIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

PAIZS I. VALENTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

PAJOR A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 7 avansat Reusit

PAJOR I CSABA JANOS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

PAL I ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL APRILY LAJOS BRASOV Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PAL M RAMONA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

PAL P. ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

PALADE I LIVIU COSMIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

PALADE I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PALADE N.M. DANIEL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PALASAN M DELIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

PALAU V SILVIU - BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VICTOR JINGA SACELE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PALER G. GIORGIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

PALFI S. TUNDE GIZELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6 Fizica 3.25 avansat Respins

PALFI T. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PALICI C BIANCA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

PALIUC C MIRELA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 5.25 avansat Reusit

PAMPU VC ANDREI-GEORGE

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

PANAITE S ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

PANAZAN A BOGDAN-GRIGORE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

PANCESCU M MARIAN-MARTIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

PANCU I.C. RARES - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

PANCU P. ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

PANDREA CAS ROBESCU I. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PANDREA D. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

PANDREA S.A. CORINA - STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba germana moderna A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PANDURU M. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

PANOSCHE M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

PANTAZI F. VICTOR - JULIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PANTAZIU G. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

PANTEA GH GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

PANTELIMON M. ALINA-ECATERINA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

PANTILIMON S. ANDREEA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 9.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

PANTILIMON V MIRELA CLAUDIA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

PANZARU P SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.95 avansat Reusit

PAP F KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

PAPARA S. CLAUDIA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

PAPOI A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

PAPUC N FLORINA - VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.1 avansat Respins

PARAIAN D.P. DENISA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 8 experimentat Respins

PARASCHIV G. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PARASCHIV G.M. PAUL-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.1 Geografie 5 avansat Respins

PARASCHIV G.M. VICTOR-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.85 avansat Respins

PARASCHIV M COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PARASCHIV V. VALENTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.85 avansat Respins

PARAU C. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

PARNICA CAS CIOBOTEA C. ELIABETA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

PARPALEA M.N. MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PARPALEA N NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Fizica 5 experimentat Reusit

PARU G RAUL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 8 avansat Respins

PARVU I ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 5.7 avansat Respins

PARVULESCU I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

PASAN M. MITICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

PASARAR I. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

PASARE A. POLIANA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PASARE CAS BUTTS T. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PASARGIU F. STEFAN-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PASCA M.G. RADU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

PASCAL C. ALEXANDRA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

PASCAL C. CRISTI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

PASCAL C. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

PASCAL M MARINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

PASCAL M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 avansat Reusit

PASCARU - CAS POP G GINA

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.1 incepator Respins

PASCU A ADRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Fizica 8.3 experimentat Reusit

PASCU F. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

PASCU G FLAVIUS FLORIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.95 experimentat Respins

PASCU G. ALEXANDRA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PASCU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

PASCU I IOAN ALBERT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

PASCU M.G. MIHAELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PASCU N IOANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

PASERE C OANA GEORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX � SF. CONSTANTIN BR�NCOVEANU� FAGARAS Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 9.25 avansat Reusit

PASERE D.V. CLAUDIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

PASEU C TRAIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 avansat Respins

PASEU M LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.05 experimentat Reusit

PASTINA DG ANDREEA-DANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

PASTOR C. ALINA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

PASZKA I EDUARD-CSABA

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.9 avansat Respins

PASZTOR A ANDREI

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PATEA GH GEORGE-GABRIEL

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

PATRAN F RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.75 avansat Respins

PATRAN I SEBASTIAN ION

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

PATRASCAN C VLAD

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 8.7 avansat Respins

PATRASCU A. BOGDAN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

PATRASCU I.D. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

PATRASCU V IULIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba germana moderna Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.45 nivel mediu Reusit

PATRASESCU CAS NAGY G CRISTINA CLAUDIA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Sociologie 7.9 nivel mediu Reusit

PATRATANU V VASILE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

PATRAULEA E. OCTAVIAN-TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

PATRICHI M. SERGIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.85 experimentat Reusit

PATRU G. GHEORGHE-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PATRUNJEL G GEORGIANA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

PATRUNJEL G. MARIANA-GICA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

PATRUT G. IULIA - CORINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

PAUN D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

PAUN E. AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2.3 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

PAUN F. CATALIN-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

PAUN LA RARES ANDREI

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PAUN V GEANINA AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

PAUN V IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

PAUN V. DARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.55 experimentat Respins

PAUN V.S ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

PAUNESCU D.D. VICTOR-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

PAUNESCU I. STEFAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

PAUNESCU P.L. RADU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

PAUNESCU S.F. COSTIN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

PAVAL I. MIHAI-ANTON

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

PAVALUCA D.G ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

PAVEL C MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

PAVEL C. ALEXIS-DANIEL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

PAVEL C. BIANCA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

PAVEL C. ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 7.25 avansat Respins

PAVEL C. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Economie 6.75 experimentat Reusit

PAVEL C. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 5.9 avansat Respins

PAVEL G. MEDEEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.65 Fizica 7.3 experimentat Reusit

PAVEL I.C. ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

PAVEL L LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

PAVEL M MARIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PAVEL S. CLAUDIU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

PAVEL V SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PAVELIUC M. GABRIELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PAVILCU EN ADINA

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.85 avansat Reusit

PEICU MA CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PELIN M. ALINA

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

PELMUS CAS OANA D. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

PENCIU GH.L. OANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

PENCIU I IONEL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 3.55 experimentat Respins

PEPENE CAS BLAJ I.A. GABRIELA-MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba germana moderna A2-A1-B2-B1-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

PEPENE I IOANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PEPENE I. SILVIU SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.05 avansat Respins

PEPENE S STAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PEPINE G. CRISTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2–A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Geografie 7.15 avansat Respins

PEPINE G. MIREL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 2.6 experimentat Respins

PERICICA P. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PERICICA P. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PERLIK RA ALEXANDRU FILIP

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

PERSA V. DIANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 avansat Reusit

PERSINARIU D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

PESCAR GH. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

PESCARU L. STEFAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

PETCU C. ELENA - LARISA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

PETCU G ROBERT CONSTANTIN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

PETCU I CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

PETCU L IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Respins

PETCU M.H. VIOREL

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

PETCU N RUXANDRA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

PETCU N. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

PETER A EMIL

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba germana moderna A2–B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

PETER A MARIA-ETELKA

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Fizica 3.9 avansat Respins

PETER G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

PETER T LUCIA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

PETICILA A ANDREEA VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.7 avansat Respins

PETRARU CAS APTI GH MARIANA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2–A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.7 Respins

PETRASCU L ANCA-GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 8.05 experimentat Reusit

PETRASCU L. ADRIAN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU BARBAT VICTORIA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

PETRE A. ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PETRE A. GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 6.4 avansat Reusit

PETRE C.M. CATALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1–B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PETRE G. ION

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1– Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

PETREA CAS PETREA-SIRBU V. DANIEL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PETREA G PETRONELA - ANCA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PETREA M ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

PETREA R DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

PETREA V. LENUTA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

PETREA V. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PETRESCU C. CALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

PETRESCU F FLORIN-NICOLAE

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica N/p incepator N/p

PETRI C DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC REMUS RADULET BRASOV Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

PETRI L.T. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Istorie 8 Sociologie 9 experimentat Reusit

PETRIC F RUXANDRA ANDREA

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

PETRIC M MARCEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.45 avansat Respins

PETRISOR CAS BALTEANU A IRINA

    COLEGIUL PENTRU AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA TARA BARSEI PREJMER Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

PETRISOR G. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

PETRISOR V RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

PETROI C VERONIA

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

PETROSAN V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1–B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PETROVAN S.M. ANDREI-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PETRU I. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

PETRU L IULIA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

PETRUS S. RADU-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 avansat Respins

PETRUT M. ALEXANDRA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2–B1-B1-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 6.85 avansat Respins

PICA I IOANA

    LICEUL TEORETIC ZARNESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 4.1 avansat Respins

PICA I. ADELINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PICHET A ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1–A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

PICU N. NICOLAE-EREMIA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 6.55 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

PIETROI ST. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

PIGULIN N ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.2 experimentat Respins

PINDARIU I. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.35 experimentat Respins

PINTEA CAS POIENAR V MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PINTEA I. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A1-A2–B2-B2 Istorie 7.45 Sociologie 7.9 experimentat Reusit

PINTECAN S DIANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

PINTILICIUC M GABRIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

PINTILIE CAS POLOSAN P. ANA

    COLEGIUL TEHNIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA CHRISTIAN KERTSCH BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PINTILIE G IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES FELDIOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2–A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5.7 avansat Respins

PINTILIE N PAUL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.15 experimentat Reusit

PINTILII C ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL EMIL RACOVITA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PINTIUTA I.P. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana avansat 8.75 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PINZARIU O.J. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 7.3 avansat Reusit

PINZES I LAURA

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 5.25 limba si literatura romana experimentat 6 Limba germana moderna A2–B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

PIOARU M. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

PIPOS I. ADRIAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5 incepator Respins

PIRAU D.I. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.85 experimentat Reusit

PIRAU L.I. ADRIAN-SIMION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

PIRCALABU C MIRCEA ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

PIRCAN F.N. FILIP - GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PIRJU M. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.25 experimentat Respins

PIRLEA M DORIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

PIRNAU C ADRIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

PIROSCA O ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

PIROSKA Z ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN SACELE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Respins

PIRVAN A. ANTONIO-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 5 avansat Respins

PIRVAN GHE. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 5.75 incepator Reusit

PIRVAN T. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC SIMION MEHEDINTI CODLEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

PIRVU C MARIUS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PIRVU C. LYS

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

PIRVU C. SILVIA-PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.5 experimentat Respins

PIRVU E. SILVIU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.4 experimentat Reusit

PIRVU I ANA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

PIRVU I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PIRVU I. ADINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.6 experimentat Reusit

PIRVU I. GABRIEL-PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.85 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

PIRVU M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

PIRVU V SILVIU VALERIU

    LICEUL ANDREI MURESANU BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.3 avansat Reusit

PIRVU V. VASILE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1–B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

PIRVULESCU G. LARISA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

PISEU B. ANDREA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 6.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PISEU B. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

PISTA G GHEORGHE

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba germana moderna A1–A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.55 incepator Respins

PITA CAS ROSCANEANU I MARIA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

PITER G GHEORGHE IULIAN

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2–A1-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 6 incepator Respins

PITIC M BOGDAN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

PITICAS D. ANCA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PITICAS I. RADU-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2–B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PITIGOIU DS GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION CODRU DRAGUSANU VICTORIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8 avansat Reusit

PITIS G. ANDREEA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2–B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

PITU P. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DOAMNA STANCA FAGARAS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PIVARIU R SILVIU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PIVODA I IOAN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba germana moderna B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.4 Geografie 4.35 nivel mediu Respins

PLAIASU C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU SACELE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.55 avansat Respins

PLAMADA N.S. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6 experimentat Respins

PLASTIR M.F RARES-ADRIAN

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

PLESA GO RAZVAN IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.9 avansat Reusit

PLESA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PLESA ST.M TEODORA-LARISA

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

PLESCA C. PETRICA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

PLESCA M MIHAELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

PLESCA V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

PLESEA F BOGDAN FLORIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

PLETEA CAS DRAGOIU D DANIELA POLIXENIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

PLOCON D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Reusit

PLOP C ALIN

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 10 experimentat Reusit

PLOSZA F. FRANCISC

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Sociologie 9 experimentat Reusit

PLOTOGEA H. RAMONA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1–A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

PLUGARU CAS MIHALACHE V MAGDA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

PLUMBOTA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

POANI F. ALEXANDRA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL AV. DR. IOAN SENCHEA FAGARAS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

POCNET R.GH. OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA GRIGORE MOISIL BRASOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 6.4 experimentat Reusit

PODOLEANU I. SILVIA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

POENAR I. RADU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

POENAR N.L. IOANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CODLEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2–A2-A1-A1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

POENARU C CLAUDIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.75 experimentat Respins

POENARU J ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

POENARU J OLIMPIA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MARIA BAIULESCU BRASOV Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 8.3 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.35 nivel mediu Reusit

POENARU V.A. ANCA-IULIA

    LICEUL TEORETIC JOHANNES HONTERUS BRASOV Stiinte ale Naturii Limba si literatura germana experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

POHRIB N. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BRASOV Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

POIENAR P LUANA ZENOVIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SAULESCU PREDEAL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 8.35 experimentat Respins

POJOGA I FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DR. IOAN MESOTA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

POLEXA I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POLITIC A DAVID

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL RASNOV Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

POLITIC A. IONATAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

POMANA D.N. VLAD-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC ANDREI BARSEANU BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

POMANA G.I. IOANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE HANS MATTIS-TEUTSCH BRASOV Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 6.1 experimentat Reusit

POP A ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 6.05 Geografie 5.75 incepator Respins

POP A FLORIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 1.8 incepator Respins

POP C CORNELIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VIJOLI FAGARAS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.85 avansat Reusit

POP F LUCIAN-OVIDIU

    COLEGIUL NICOLAE TITULESCU BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

POP F. RARES-ANDREI

    COLEGIUL DE STIINTE GRIGORE ANTIPA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

POP F.M. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR SILVIC DR. NICOLAE RUCAREANU BRASOV Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Reusit

POP G.C. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ANDREI SAGUNA BRASOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

POP GH. RALUCA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA BRASOV Filologie
    Limba si