Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Bacau

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Bacau, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANEI C.C. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

AANUTEI V. CLAUDIA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ABABE T. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ABABEI C. ALINA-ELENA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 7.3 avansat Reusit

ABABEI I. ANCA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ABABEI I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 3 Respins

ABABEI L. ALINA ELENA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

ABABEI M. MIHAELA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B2-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 experimentat Respins

ABABEI N ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ABABEI P.D. ION-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ABALASEI I. GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 avansat Respins

ABALASEI-TURCU G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ABAZA I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

ABORITEI D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ABUCULESEI M CLAUDIA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.6 avansat Reusit

ABUCURII V. MIHAI

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

ACAR S. BOGDAN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7 experimentat Reusit

ACAROAIE C. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

ACATRINEI C ELENA-ALINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

ACATRINEI C VASILE-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ACATRINEI D. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ACATRINEI N.C. NARCIS-IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.8 experimentat Respins

ACATRINI A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

ACATRINI N PETRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

ACATRINI P. LIVIANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ACHIVEI R. ANDREEA-AURORA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ACIOBANITEI M DUMITRITA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

ACONSTANTINESE N. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ADAFINEI G. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

ADAITEI GH. ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

ADAM A ANDREEA-STEFANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ADAM A CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

ADAM C IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 5.9 experimentat Respins

ADAM C. ALINA-ELISA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 9.3 experimentat Respins

ADAM E ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.55 experimentat Respins

ADAM E. BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.35 avansat Respins

ADAM F. ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Fizica 5 nivel mediu Reusit

ADAM G ZENAIDA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ADAM G. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 6.85 experimentat Reusit

ADAM G. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 avansat Respins

ADAM I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ADAM I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ADAM I. MARINELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

ADAM I. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

ADAM L. BIANCA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

ADAM N. MIHAELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 7.7 experimentat Reusit

ADAM R ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ADAM R BIANCA-OTILIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 5.5 experimentat Reusit

ADAM S NICOLETA-BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.35 avansat Reusit

ADAM S. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ADAMACHE E. SONYA VIORICA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T2 C/C++ 6 avansat Respins

ADAMACHE M. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

ADAMACHE M. ROXANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

ADASCALITEI C RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

ADASCALITEI N.V. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.6 experimentat Respins

ADASCALITEI R. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

ADIACONITEI G. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

ADIACONITEI N. NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

ADOCHITEI F. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.4 avansat Respins

ADOCHITEI N COSMIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.25 experimentat Reusit

ADOCHITEI T NARCISA-DORINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ADOMNICAI S NECULAI-MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

ADRAGAI V. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

AENOAE P GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

AENOAEI S AURA -FLORINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

AEOSTENEI GH SABINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 experimentat Respins

AFILIPOAIE I ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8 avansat Reusit

AFLOAREI E STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie 7.9 incepator N/p

AFRENTOAIE I MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 avansat Reusit

AFTODOR V. MARIA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

AGA C ALINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

AGACHE G. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

AGACHE G. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 6.25 experimentat Reusit

AGAFITEI G.F. VLAD-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

AGAVRILOAE I IONUT-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

AGAVRILOAIE N. STEFAN-CODRIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Respins

AGAVRILOAIE N. VLAD-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 avansat Respins

AGHIRCULESEI D FLORIN-ANDREI

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.1 avansat Respins

AICHIMOAIEI G.C. DIDINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

AILENEI I. IONUT-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

AILENEI II I MELANIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

AILENI G. IOANA ADINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

AILIESEI M. ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

AILINCAI C NICOLETA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AILIOAIE CF ANDREEA-IOANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

AIOANEI C. CRISTINA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

AIRINEI I. OANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.65 experimentat Reusit

AL JUMAILI M. HAMZA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 6 incepator Reusit

ALBEI V.A. MADALINA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ALBERT G.S. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

ALBERT I. MIREL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

ALBERT-GHINEA I. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

ALBU A ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ALBU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.5 experimentat Respins

ALBU C. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

ALBU C. NOEMI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ALBU E. ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ALBU E. ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ALBU F FLORINA-GEANINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALBU G.N. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

ALBU L ANDREI-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.15 avansat Respins

ALBU M. MITICA-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

ALBU R. MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.3 avansat Respins

ALDEA D ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

ALECSA V ELIZA - BIANCA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ALECSE R ELIZA- MARINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

ALECU M IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

ALECU S. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.1 experimentat Reusit

ALECU V RADU DAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ALEXA F SERGIU

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

ALEXA I. MARINA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ALEXA N. ANDREEA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 5.6 experimentat Reusit

ALEXA P SILVIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ALEXA R IUSTIN-EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ALEXA V. ANDREI-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ALEXANDRESCU I FLORIN-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.2 incepator Respins

ALEXANDRESCU I. ANDREI-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T1 1.4 Informatica T2 C/C++ 1.7 nivel mediu Respins

ALEXANDROAEI D. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

ALEXANDROAIA V. SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

ALEXANDRU C. STELIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p

ALEXANDRU I. BOGDAN - FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU V. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXANDRU V. LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.3 avansat Reusit

ALEXANDRU V. VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.7 avansat Respins

ALEXE F. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator N/p

ALISTAR I. ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.5 avansat Respins

ALISTAR N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ALISTAR V ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

ALMASA V. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALUNGULESEI C. ISABELLE - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

ALUPULUI G. GHEORGHITA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

AMARANDEI G. VERGINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

AMARIEI F. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 9.3 experimentat Reusit

AMARIEI G. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

AMARIEI GH. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

AMARII C. ALIN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

AMARINEI V ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

AMARINEI V CARMEN-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

AMARIOAREI D MARIA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

AMARIUTEI I ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

AMARIUTEI I. NICU-TOADER

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 8.7 experimentat Respins

AMAZILITEI I. LUCIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

AMBARUS A. OANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.35 Geografie 5.9 experimentat Reusit

AMET E. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 N/p Informatica T1 intensiv C/C++ N/p nivel mediu Eliminat din examen

AMITITELOAE C. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

AMOAGDEI A. OANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

ANA D DUMITRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.65 avansat Respins

ANASTASIA-SANDU M. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

ANASTASIEI V. ANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ANASTASIU D PETRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

ANASTASOAIE M COSMIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Informatica T2 C/C++ 2.4 nivel mediu Respins

ANASTASOAIE V. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

ANCA M. TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

ANCUTA I IOAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ANCUTA L. COSMIN-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANDONE G. COSMIN - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ANDONE N. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

ANDONI C. CORNEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDONI C. LENUTA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Reusit

ANDONIE C. COSMIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.75 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

ANDRAS S. ANTON DRAGOS

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Respins

ANDREI C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

ANDREI C. RALUCA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANDREI G ALEXANDRU-IONEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

ANDREI G ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 8 avansat Respins

ANDREI I. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 6.4 avansat Respins

ANDREI M SERGIU-CRISTIAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ANDREI M. EMANUEL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 nivel mediu Respins

ANDREI M. ROBERT-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

ANDREI P. ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

ANDREI P. MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ANDREI V. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANDREOAIE F BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.6 experimentat Respins

ANDRES I BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.7 avansat Respins

ANDREUTA I. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ANDRICIUC I. MONA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

ANDRIES A CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ANDRIES C. CONSTANTIN-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

ANDRIES C. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANDRIES G. MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDRIES I DORINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu N/p

ANDRIES I. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANDRIES I. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.35 experimentat Respins

ANDRIES I. ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.05 avansat Reusit

ANDRIES I. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANDRIES M ANA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

ANDRIES N. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.5 experimentat Respins

ANDRIOAIE C. COSTEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Reusit

ANDRIOAIE I. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ANDRISCA I. GIANINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ANDRONACHE I OANA-CLAUDIA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

ANDRONACHE N. AURELIAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.6 experimentat Respins

ANDRONACHE N. PAUL-LUCIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p incepator Eliminat din examen

ANDRONACHE V. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.45 avansat Respins

ANDRONE V.F. BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDRONIC C. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

ANDRONIC D MARIUS-IONUT

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ANDRONIC G IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

ANDRONIC I. LILIANA - AURELIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Psihologie 5.05 experimentat Reusit

ANDRONIC I.S. GEORGIANA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

ANEA I.A. MIRELA - SAMIRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

ANECULOAIE N ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ANGHEL C ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANGHEL D ADELINA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.4 incepator Respins

ANGHEL D. MARIA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

ANGHEL E. EMIL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.35 experimentat Respins

ANGHEL E.D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ANGHEL I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

ANGHEL I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 6.15 experimentat Reusit

ANGHEL I. ALEXANDRA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

ANGHEL I. ELENA-MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ANGHEL I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Reusit

ANGHEL I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9 experimentat Reusit

ANGHEL N. IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 incepator Reusit

ANGHEL N. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

ANGHEL V. VASILE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANGHELACHE A. MARICELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ANGHELESCU I ANCUTA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ANGHELINA M. ANDA - MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ANGHELUTA A.C. ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ANGHELUTA I IONEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

ANGHENE D. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ANGHI P IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ANISTOROAIA V NECULAI

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

ANITEI V. ROBERT-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

ANITOAEI D. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ANTAL - CIONTA L. CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANTAL E. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 avansat Respins

ANTAL F. EMIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.65 incepator Respins

ANTAL G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Psihologie 3 experimentat Respins

ANTAL G. ANDREEA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

ANTAL I. ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANTAL I. EDUARD EMANUEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.75 avansat Respins

ANTAL K. BIANCA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ANTAL M. DAMIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANTAL P ADRIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

ANTAL P ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

ANTAL P. ANCA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ANTAL S. CRISTIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Respins

ANTAL-ANTON V. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Informatica T2 C/C++ 2.05 avansat Respins

ANTAL-BERBECARU I. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.8 incepator Respins

ANTAL-VASILE A. ANA-MARIA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ANTALUC A. EUSEBIU-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ANTALUCA G. GEORGE - MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

ANTALUCA I GEORGE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANTALUTE M CLAUDIU-EUSEBIU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

ANTE A CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ANTIM D MADALINA-ELENA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7 nivel mediu Respins

ANTIP C. CAMELIA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1--A2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.9 avansat Respins

ANTOCE C. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

ANTOCE C. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.05 experimentat Reusit

ANTOCHE I. BIANCA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ANTOCHI E ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

ANTOCHI G GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

ANTOCHI M ALINA-PAULA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ANTOCI M. ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ANTOHE C.L. SORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ANTOHE D.G. DAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANTOHE G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

ANTOHE M. GABRIELA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ANTOHI C. ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ANTOHI T. GRETA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

ANTOHI V. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 incepator Respins

ANTON C ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

ANTON E EDUARD-EMILIAN

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ANTON G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ANTON G. MADALINA DELIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

ANTON G. RADU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

ANTON G. RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 9.3 experimentat Reusit

ANTON G. SEBASTIAN - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ANTON I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

ANTON M. MIHAIL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANTON P IULIAN-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 experimentat Respins

ANTON P. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

ANTON P. PAUL - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7 nivel mediu Respins

ANTON P. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

ANTONESCU F. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ANTONIU V. AMALIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

ANTONOAE I IULIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ANTONOEI L. IOANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

ANTONOVICI N GEORGE- ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.7 avansat Reusit

ANTONOVICI V MARIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

ANTUCA L. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

AOLARITEI C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

APARASCHIVEI C. ANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 8.65 experimentat Reusit

APARASCHIVEI I NICOLETA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

APAVALOAEI A.L. ADINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

APAVALOAEI G. STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

APETREI A PAUL- CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.7 avansat Reusit

APETREI C. REMUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

APETREI I. CARMEN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 3.6 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

APETREI L OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.3 experimentat Respins

APETREI M. FLORIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 experimentat Respins

APETREI M. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.6 experimentat Respins

APETREI M. MIHAELA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.5 avansat Respins

APETREI N. CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

APETREI N. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

APETREI S SONIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

APETREI V VASILE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

APETREI-FURDUI C MADALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

APETRI I MARIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

APETRI I. ALIN-VALERIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 avansat Respins

APETRI P. ALIN-PETRICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

APETRI P. DORIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

APETROAEI D. DUMITRITA MARGARETA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

APETROAIE O. ALINA-ELENA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

APETROAIEI T FELICIA- ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

APISTIOAEI I. ION-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

APOPEI A. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

APOPEI D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

APOPEI I. OANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

APOPEI M MIHAI- BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.8 avansat Reusit

APOSTOAIE D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

APOSTOAIE D. MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

APOSTOL C. MADALINA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 8.5 nivel mediu Reusit

APOSTOL C. MARIUS - EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.25 avansat Respins

APOSTOL E. DORIN-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

APOSTOL G MARICICA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Logica si argumentare 8 avansat Reusit

APOSTOL G. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 8.3 experimentat Reusit

APOSTOL I. COCA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba rusa A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

APOSTOL M ALIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

APOSTOL S CECILIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

APOSTOL V. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

APOSTOL V. NARCIS-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

APOSTOLESCU C ANCA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.1 experimentat Reusit

APOSTOLESCU E LUCIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.1 avansat Reusit

APOSTOLESCU E. ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.6 experimentat Respins

APOSTOLESCU F. FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

APOSTOLESCU I. COCA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

APOSTOLESCU N. ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 2.1 incepator Respins

APOSTOLESCU R.S ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 8 avansat Respins

APOSTU C. CODRIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

APOSTU D MARIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

APOSTU E. REMUS-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Istorie 4.15 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

APOSTU G ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

APOSTU G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

APOSTU G. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.7 experimentat Reusit

APOSTU G. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

APOSTU G. STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 6.25 Fizica 8.8 experimentat Reusit

APOSTU I. IONUT

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.3 incepator Respins

APOSTU L ALEXANDRU-IOAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.15 incepator Respins

APOSTU M. LAVINIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

APOSTU N. RALUCA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.4 experimentat Respins

APOSTU P. COSMIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 1.5 avansat Respins

APOSTU V REBECA- ADINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 avansat Reusit

APOSTU V. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

APOSTU V. LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

APOSTU V. MARINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

APREUTESEI L. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

APUSCASITEI V CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

ARAMA C. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

ARAMA V VICTOR-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ARCIRI M. IOANA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

ARDEI C. MONICA LIDIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

ARDEI D. CLAUDIU-PAUL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 4.3 avansat Respins

ARDEI-FARCAS E. CAMELIA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ARDELEANDU N CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6 experimentat Respins

ARDELEANU C ANDREI

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Fizica 9 experimentat Respins

ARDELEANU C. BOGDAN-GELU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

ARDELEANU C. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ARDELEANU C. MIRELA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Psihologie 4 incepator Respins

ARDELEANU C. PAUL-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.7 avansat Respins

ARDELEANU D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ARDELEANU E. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.2 experimentat Respins

ARDELEANU E. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ARDELEANU F. STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

ARDELEANU G. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

ARDELEANU I ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

ARDELEANU I IONUT-PAUL

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ARDELEANU I. IONUT - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.95 experimentat Reusit

ARDELEANU L. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

ARDELEANU P MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

ARDELEANU P PAUL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

ARDELEANU P. DOINA-NATALIA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.55 avansat Respins

ARDELEANU P. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ARDELEANU V. AMALIA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.75 experimentat Reusit

ARDELEANU V. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ARDELEANU V.F. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ARDELEANU-SIMION V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.6 experimentat Reusit

ARGASEALA D. DUMITRU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

ARGATU V. ELENA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 9.7 experimentat Reusit

ARGHIR D LACRAMIOARA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

ARGHIR G GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

ARHIRE V. BEATRICE-ELISABETA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Sociologie 8.1 nivel mediu Reusit

ARHIRE V. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

ARIO R.T. STEFANIE - THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ARITON E. ANDREEA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 incepator Respins

ARMANU C ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR PREUNIVERSITAR CONSTANTIN BRANCOVEANU BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.4 Geografie 1.2 incepator N/p

ARMAS M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

ARON D. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.4 experimentat Reusit

ARSENI C EMANUELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

ARSENI C. PENINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

ARSENI F. GABRIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.6 avansat Respins

ARSENI S ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ARSENIU A.V. ADELINA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba germana moderna Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ARTENE R. GABRIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Respins

ARVA C. MARIAN-TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 9.8 experimentat Reusit

ARVINTE N NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

ASAFTEI C. MARIA - RODICA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Reusit

ASAFTEI D. DANIEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ASALOMIEI M ANDREEA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ASANDEI C. NARCISA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 7.85 experimentat Reusit

ASANDEI C.M. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.05 incepator Respins

ASANDEI M. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

ASAOANU C IONUT- LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 avansat Reusit

ASAUANU G LOREDANA- LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ASAUANU G. MARIA-LIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

ASLAN R. DRAGOS-ANDREI

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ASLAU M.V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

ASMARANDEI I. COSMIN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.6 avansat Respins

ASOLTANEI G. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ASTANEI D. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 8 avansat Respins

ASTANOAE C.C. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 incepator Respins

ASTANOAEI C. FLORINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.85 experimentat Reusit

ASUIENCI D. COSMIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

ATODIRESEI GH. MARIANA-GETA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

ATOMEI L. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 6.2 avansat Reusit

ATUDURI R. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

AUNGUROANCEI V. DAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 avansat Respins

AUR R. ALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.25 experimentat Reusit

AURICA C. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

AVADANEI G ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

AVADANI I. GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AVADANIE S ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

AVADANII C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

AVANU V ALINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 4.05 incepator Respins

AVASILOAIA I. PETRONELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

AVRAM D DANIEL VASILE

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Respins

AVRAM D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVRAM D. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

AVRAM F. CONSTANTIN-ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.85 avansat Respins

AVRAM G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Economie 8.25 avansat Respins

AVRAM I. LENUTA DENISA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Reusit

AVRAM N ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

AVRAM N. NICOLETA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

AVRAM N. NICU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Reusit

AVRAM P IOANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

AVRAM R DUMITRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

AVRAM S. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

AVRAM V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

AVRAMESCU C NICOLAE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.15 avansat Reusit

AVRAMESCU I. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 2.2 avansat Respins

AXINTE C. ALEXANDRU-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

AXINTE C. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

AXINTE C. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Informatica T2 C/C++ 2 incepator Respins

AXINTE F. STEFAN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

AXINTE I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

AZIS E. DEMIREL-PUIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 experimentat Respins

AZOITEI G. SILVIU-STEFAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

AZOITEI N. ADRIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BABAU P. OANA - DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

BABAU T. MADALINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

BABEI M. ROBERT-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BABOI E BOGDAN - MARIAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.1 avansat Respins

BACAOANU A. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.8 avansat Respins

BACAOANU E. PETRU-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BACILA C. COSTEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BACIOAGA I ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BACIU A ADINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BACIU A. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica N/p nivel mediu N/p

BACIU A. TATIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 8 nivel mediu Respins

BACIU C. CONSTANTIN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BACIU C. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

BACIU D. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BACIU D. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BACIU G COSTINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BACIU G. GEORGE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

BACIU G. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p

BACIU I ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

BACIU I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BACIU I. IONELA - NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Reusit

BACIU I. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BACIU M. ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BACIU P. ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 2.85 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Respins

BACIU V SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BACIU V. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BACIU V. OANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BADARAU D. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BADARAU E. ANDREI

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4 Informatica T2 C/C++ 9.3 avansat Respins

BADEA A. AURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

BADEA V. FLORIN BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.9 experimentat Reusit

BADENE F. FLORIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8 avansat Respins

BADESCU M.R. ELIZA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BADITA C.E. ELENA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BADITA GH. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

BADITA I DORIN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BADITA M PETRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BAESCU I IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Logica si argumentare 7.25 experimentat Reusit

BAGAU F. OANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 avansat Respins

BAGIU V MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BAGRIN G PETRU

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BAGRIN G RUSLAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

BAGRIN S. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.1 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BAHNEANU G. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BAISAN D. CEZARA - ANNA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BAISAN D. VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BAISAN I. DIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BAISAN I. IOANA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BAISAN V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

BALABAN A GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

BALABAN C. ANDREIA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.25 experimentat Reusit

BALABAN C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 incepator Respins

BALABAN F. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

BALABAN I. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BALABAN I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

BALABAN N ANA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

BALABAN N. OANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BALABAN V. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BALABAN V. SILVIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.4 N/p N/p

BALACEANU I VICTOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

BALACEANU I. COSMIN-IONUT

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALACEANU M. STEFAN - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BALAITA C. ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.6 incepator Respins

BALAITA D. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BALAITA F. IOANA - LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8 experimentat Reusit

BALAITA G. MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.5 incepator Respins

BALAITA I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.9 avansat Reusit

BALAITA S. MARIAN-ION

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 incepator Reusit

BALAITA V VLAD-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.7 Limba franceza Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BALAITA V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BALAITA V.M. MARIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BALAN C ANCA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BALAN C ANDREEA-ALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8 experimentat Respins

BALAN C. CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BALAN C. CONSTANTIN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

BALAN D ROBERT-BOGDAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BALAN D. DANIEL-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BALAN E. OVIDIU-ENUTA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

BALAN G.D. EDUARD-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BALAN GH. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

BALAN I ALINA-CATALINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BALAN I VASILE CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

BALAN M CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

BALAN M. GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BALAN M.C. REGINA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BALAN N MIHAELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.8 avansat Respins

BALAN N. ALINA-FILARETA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5 incepator Respins

BALAN N.R. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BALAN P. PAULA ANCUTA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.75 Informatica T2 C/C++ 6 avansat Respins

BALAN P. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.7 avansat Respins

BALAN V DUMITRU

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.7 avansat Reusit

BALAN V. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.6 incepator Respins

BALAN V. LAURA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Psihologie 8.65 experimentat Reusit

BALANESCU M. MARIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BALANU D CAMELIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BALANU S EMANUELA-MARICICA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

BALANUCA C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BALANUCA M. MIHAI

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 4.35 incepator Respins

BALAOI N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BALAS D MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BALAS F. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

BALAS P IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

BALAU M. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

BALAUTA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BALAZS I. CRISTIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Respins

BALBAE C. CARMEN-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Respins

BALBAE C. RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BALCAN E. MARIUS-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 6.9 experimentat Respins

BALCAN V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

BALCANU F. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BALCANU G GHEORGHITA- ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2--A1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 2.5 avansat Respins

BALEA I. DALINIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

BALEAN L.O. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BALICA G. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BALINT A. STEFANIA-OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BALINT G MARIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.1 avansat Respins

BALINT I RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

BALINT I. ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

BALINT I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

BALINT I. ROBERT-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 6.5 avansat Respins

BALINT M. VALENTINA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.45 avansat Respins

BALINT S. LOREDANA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BALTAG C. ECATERINA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 nivel mediu Respins

BALTAG G. SILVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BALTARET I SILVIA ECATERINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.45 nivel mediu Respins

BALTARET I. CLAUDIA ANTONIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.6 nivel mediu Respins

BALTATESCU G ION

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1 incepator Respins

BALTATESCU P. PAUL-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 2 nivel mediu Respins

BALUSANU V. SIMONA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BALUTA N MARIAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 5 avansat Respins

BAMBOI C. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

BAMBOI L. ANGELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.65 Informatica T2 C/C++ 5 incepator Respins

BANCILA I. IONELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BANDEA I IULIAN-ION

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BANDRABURU L. VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

BANEA M. VALENTIN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BANTAS J. MADALINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8 experimentat Reusit

BANTU A. AMALIA-GRATIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BANTU V. ELENA - SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Economie 5.1 incepator Respins

BANU A.I. ADINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BANU I. IULIAN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BANUTA I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

BARA C. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

BARABASA C RAMONA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Psihologie 2.75 experimentat Respins

BARABASA C. LENUTA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.9 avansat Respins

BARABASA N. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BARABOI G. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 9.2 avansat Respins

BARAT P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Istorie 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

BARB P. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

BARBALATA G. GEORGEL-GELU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

BARBALATA I. ALINA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BARBALATA M. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 7.9 Fizica 5.3 incepator Respins

BARBALATA R. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Reusit

BARBALATA S. MARIUS-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 incepator Respins

BARBIERU G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BARBOSU C. EMMA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BARBU A DIANA-BIANCA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

BARBU C. COSTEL-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BARBU D ADELINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BARBU D. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

BARBU J GHEORGHITA-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

BARBU M. IULIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBU S. SIMION-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BARBU V. SILVIU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 5.5 avansat Reusit

BARBUT A. GABRIELA ALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

BARBUT B. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

BARBUTA I ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

BARBUTA I. IOANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

BARBUTA I. RAIMUND-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBUTA V ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.8 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BARCA I. ELENA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BARCA M. MIHAI - EUSEBIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BARCAN D. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BARCAN I. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BARCAN I.S SERGIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BARCAN R. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

BARCAN V. IONELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BARDAS F. ELENA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BARDASU D. FLORINEL-DUMITRU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

BARDASU S. LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.15 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

BARGAOANU D. DAN-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

BARGAOANU I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BARGAOANU S LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 incepator Respins

BARGAOANU V ALINA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.6 experimentat Respins

BARGAUANU M. LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

BARGOANU C DIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BARGU V. VASILE - COZMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Respins

BARLADEANU F BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba italiana B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

BARLADEANU I. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BARNEA I. DIANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BARNEA V. CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BARSAN C. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BARSAN C. COSMIN IUSTINIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BARSAN G. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BARSAN I.C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BARSTAN V. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

BARTA P. LUCIA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.8 avansat Reusit

BARZU I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

BASAG G MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BASANGEAC L. ELENA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.3 experimentat Respins

BASANGIAC V. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

BASCEANU I.O. MIHAI

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.4 Respins

BASCEANU L GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 5.9 experimentat Reusit

BASCINDURA N. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

BATRINU V ANDREI

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BAUR L. DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BEDREAGA G. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

BEJAN A. ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 incepator Respins

BEJAN C TOMA-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BEJAN D. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

BEJAN F. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Fizica 4 avansat Respins

BEJAN F. IRINA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BEJAN G GEORGIANA-TEODORA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BEJAN G. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BEJAN G. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.55 avansat Respins

BEJAN I OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

BEJAN I. ALINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

BEJAN I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

BEJAN L.V. PAUL-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BEJAN M. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba germana moderna Matematica T1 7.8 Fizica 9.9 experimentat Reusit

BEJAN P. GENOVEVA FELICIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BEJAN R MATEI-MARIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

BEJAN T GIORGIANA-IONELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BEJAN V. ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BEJAN-TOPSI S. PAULINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 9.25 incepator Reusit

BEJENARI I. ALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

BEJENARU D. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Sociologie 9.75 experimentat Reusit

BEJENARU D. RAMONA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BEJENARU G. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BEJENARU N. ANCUTA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

BELCIANU E.F. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BELCIU C OCTAVIAN-GIGI

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

BELCIU C. ELENA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

BELCIU D ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Logica si argumentare 7.5 experimentat Reusit

BELCIU I IONUT-COSMIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 10 experimentat Reusit

BELCIU V. ION

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BELECCIU N NICOLAE

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.1 avansat Reusit

BENCHEA - JOCA S. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BENCHEA F. MARIUS-CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BENCHEA GH. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BENCHEA I CATALIN-SILVIU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

BENCHEA I. CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Psihologie 5 experimentat Respins

BENCHEA M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

BENCHEA P. AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

BENCHEA P. LILIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BENCHEA R LUCA GRATIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 experimentat Reusit

BENCHEA S IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

BENCHEA S. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BENCHEA V. BIANCA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 8.5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BENDER L RADU-ALEXANDRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BENEDIC A ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

BENEDIC A. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BENEDIC CAS CIOBOTARU G. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 1.65 incepator Respins

BENEDIC G. GABRIELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BENEDIC S. OANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 avansat Reusit

BENGALICI O. PAULA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BENGHIU F. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 avansat Respins

BERARU C. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BERBEC I. CARMEN-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BERBECARU I. CARMEN CERASELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.65 avansat Reusit

BERBECE A. EMANUEL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

BERBECE C MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

BERBECE E. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

BERBECE V. ALEXANDRU-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

BERBECE V. ROXANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BERCEA I. GEORGIANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BEREA C. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.7 avansat Respins

BEREA I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 4 avansat Respins

BERES A.G. ANDREEA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8 avansat Reusit

BERES D EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BERESCU G. LAURA - ALICE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 7.1 experimentat Reusit

BERILA I. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.25 Respins

BERNAD A ALEXANDRU- CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BERTA D. CONSTANTIN-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BERTALAN M CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

BERTEA D MIHAELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BERTEA V. ELENA MADALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BERUSCA V. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BERZA M AURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

BERZA M VASILE

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.55 Geografie 2 avansat Respins

BERZUNTANU I. STEFAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BERZUNTANU S ANA-MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Psihologie 2.25 avansat Respins

BETA G. CLAUDIA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 5.3 nivel mediu Reusit

BETA G. DANISLAV

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BETA I. OANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BETA M. CORNELIU-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 9.55 experimentat Respins

BETA M. EMANUEL-GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

BETA P. ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

BETA S. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BETA V. VICTOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

BEZEDEA C. ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

BEZEDEA G. DANIEL-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

BEZEDEAUA M. ANDREEA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BEZNEA G.C. BOGDAN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

BIBIRE I. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BIBIRUS CAS BUCUR I. LAURA-GETA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

BICA I. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.2 incepator Respins

BICA V. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

BICHESCU C. LAVINIA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

BICHESCU R.P. SEVIGEAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BICHINET C. LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BICIILA I. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIDALACH D.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BIDIGA G GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 2.2 experimentat Respins

BIDIGA V ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

BIGHIU N. CIPRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

BIGHIU N. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Fizica 7 experimentat Reusit

BILBIE C. IONELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.2 avansat Respins

BILBIE N. MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.85 experimentat Respins

BILIBOC D. PETRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BILIBOC G. CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.25 avansat Respins

BILIBOC S LIVIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BILIBOC ST. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

BILIBOK E. KATALIN- TEREZIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 5.8 avansat Reusit

BILU S. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

BINCU V RAMONA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

BINDAR V. VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BINDILEU L.C ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 8.15 experimentat Reusit

BINTOG V. LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Reusit

BINTU N. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BIOTA I ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

BIRGAOANU L. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BIRGU C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BIRGU I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.7 avansat Respins

BIRGU V. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 incepator Respins

BIRJOVANU C ROXANA-STEFANIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

BIRLA N. NARCIS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Reusit

BIRNAT I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Respins

BIRNAT S. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

BIRO F. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

BIRSAN A EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BIRSAN C. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.5 experimentat Reusit

BIRSAN N IRINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BIRSAN V. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 incepator Respins

BIRTEA P COSTEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BIRTEA V GEORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.5 avansat Reusit

BITA G VALENTINA-MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Economie 6.5 nivel mediu Respins

BITERE V BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 4.1 nivel mediu Respins

BITERI N FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

BIUR M. CATALIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 4 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Respins

BIUR M. CLAUDIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.1 nivel mediu Respins

BIVOLARU M MIHAELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Reusit

BLAGA E.L. MIHAI-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

BLAGA G ANDREI-VLAD

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BLAGA G. COSMIN-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.45 experimentat Respins

BLAGA G. GICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 9.3 avansat Reusit

BLAGOI I. OANA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 5.3 avansat Respins

BLAJ C LAURA-MARIA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BLAJ E. RALUCA-LUIZA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-A1-A2-A1 Istorie 7.55 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BLAJ I CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 3.55 Geografie 3 nivel mediu Respins

BLAJ M.I. DELIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BLAJENCO M. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.4 experimentat Respins

BLANARIU V. SEBASTIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.85 experimentat Respins

BLANARIU V.E. ELENA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BLANARU D. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BLANARU F. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BLANARU S ALEXANDRA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BLANARU V. LOREDANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

BLIDARIU I.D. DORIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

BLIDARU N IONUT- MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Reusit

BLIDARU S STEFANEL- FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BLIDARU V.I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BLINDU C. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

BOACA C. RAZVAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

BOACA D RAZVAN-ANDREI

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

BOACA R MADALINA-CRISTINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 avansat Respins

BOACA V VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BOARU E ANCA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOBARNAC A. EMANUELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOBARNAC C. CRISTINA - LENUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BOBEI I. ANDREI-MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BOBEICA G. GEORGE-AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BOBEICA I. ION-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOBEICA M. DORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOBEICA M. MIHAELA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 6.6 experimentat Reusit

BOBEICA O.C. MARIA - CELESTINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BOBEICA T. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BOBEICA V. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 4 experimentat Respins

BOBOC A. MADALINA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOBOC C ANDREEA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 5.7 avansat Respins

BOBOC C LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 avansat Respins

BOBOC E MARIETA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

BOBOC G MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOBOC G. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.7 avansat Respins

BOBOC G. LILIEANA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.3 avansat Respins

BOBOC I. CONSTANTIN-NELU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

BOBOC S. STEFANIA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

BOBU G. OANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOCA V. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BOCAN C. ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BOCANET C. ECATERINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

BOCANET- COCEA I. ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Istorie 5.7 Geografie 7 avansat Reusit

BODEA I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BODEA M. SILVIA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BODOR M. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BOERU C IOAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BOERU G. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BOGASIU G.C. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 experimentat Respins

BOGASIU P PETRE-ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

BOGASIU V. GABRIEL-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BOGATU I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

BOGDAN D. ANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BOGDAN E. ALICE-IOLANDA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

BOGDAN GH. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

BOGDAN I. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOGDAN L. BIANCA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOGDAN V. CRISTINA - IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOGDAN V. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BOGDAN V. ROMICA-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.85 experimentat Reusit

BOGDAN V. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BOGDANEL I STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.2 experimentat Respins

BOGDANESCU I ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BOGDANESCU V. CATALIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

BOGDANESU G. ANCA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BOGHIU C GEORGIANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BOGHIU I. TAMARA-ANDREIA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOGHIU M. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv Pascal 9.85 experimentat Reusit

BOGHIU V IOAN - CATALIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BOGOS C. IULIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

BOIAN I. IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

BOISTEANU C. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BOJOGA G. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

BOLDU V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 5.95 avansat Respins

BOLOCAN M.C. VLAD-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 8 Fizica 10 experimentat Reusit

BOLOG C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

BOLOG C. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 7.1 avansat Reusit

BOLOG G IULIA-SIMONA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOLOG-BILBIE P. PAUL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOLOGA G.A. IOANA-PETRONELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.8 incepator Respins

BONDEA R EMANUELA-NARCISA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BONTA I ROXANA-SONIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.2 avansat Respins

BONTA I. GEORGIANA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.75 avansat Respins

BONTAS G. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.15 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BONTAS I. DANUT-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 experimentat Reusit

BONTAS M. CONSTANTIN GABRIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.15 Informatica T2 C/C++ 5.7 avansat Respins

BONTAS O.I. MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BONTOIU A. ALINA-ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

BORCEA C ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.65 avansat Reusit

BORCEA I ELISABETA-VITICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

BORCEA I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BORDA A. FLOAREA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 experimentat Reusit

BORDEA I IOANA-ANASTASIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 avansat Reusit

BORDEA I. IOAN - FABIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BORDEANU I. CORINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.3 avansat Respins

BORDEI C. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

BORDEI G CLAUDIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5.95 incepator Respins

BORDEI S SEVERIEAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BORDEIAN S. ALEXANDRA-ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 7.6 experimentat Reusit

BORDEIANU G MARIUS-CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

BORDEIANU G. EMANUEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

BORDEIANU I. IONELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BORDIANU S. RAMONA - STEFANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BORDIEANU F. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

BOROSZ-DRUG V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

BORS I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 5 nivel mediu Reusit

BORS I DOINITA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5 avansat Respins

BORS I MARIA DIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

BORS V IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 3.8 avansat Respins

BORTA I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7 avansat Respins

BORTA P. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

BORTA R. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BORTO F FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BORTO G. IOSIF

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.6 Respins

BORTO I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BORTOS C. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

BORTOS C. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BORTOS D. ANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 5.8 avansat Reusit

BORTOS I. ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BORTOS M. ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BORTOS S MADALINA-STEFANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Psihologie 8.3 experimentat Respins

BORTOS S MONA-OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Psihologie 6 experimentat Respins

BOSCOR P RADU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOSTAN D.N. MIHAI FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

BOSTAN E EMIL-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.3 avansat Respins

BOSTAN G. MIHAELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 7.7 avansat Reusit

BOSTAN G.D. GABI-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BOSTAN I ANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOSTAN M. ANDREEA-LARISA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOSTAN O. DIANA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOSTAN V. ANDREEA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BOSTAN V. STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 Respins

BOTA D. NICULAI DANIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

BOTESCU E. CEZAR-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

BOTEZ D IONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

BOTEZ G PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

BOTEZ I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.35 avansat Respins

BOTEZ N IONUT- NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

BOTEZ N. NICOLETA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Sociologie 5.7 experimentat Respins

BOTEZ P.M. PETRU-RENATO

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

BOTEZ S.V. SORANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 2.05 nivel mediu Respins

BOTEZ V VICTOR

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

BOTEZATU C. CARMEN-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.7 avansat Respins

BOTEZATU D MIHAI-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

BOTEZATU D. DIANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

BOTEZATU G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 7 experimentat Reusit

BOTEZATU G. MADALIN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOTEZATU G. RADU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BOTEZATU I CRISTINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.1 avansat Reusit

BOTEZATU I IRINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOTEZATU I. DANIEL IONUT

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Informatica T2 C/C++ N/p nivel mediu Eliminat din examen

BOTEZATU M SABINA-OLIMPIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BOTEZATU N OANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

BOTEZATU P. ADELINA-PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOTEZATU P. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BOTEZATU P. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BOTEZATU S. PAUL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOTEZATU S. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOTEZATU S. SORIN-CRIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Geografie 9.5 experimentat Respins

BOTEZATU SG ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BOTEZATU T. MARIA-VANINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 9 experimentat Reusit

BOTEZATU T. RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.75 experimentat Respins

BOTEZATU V MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 5.95 experimentat Reusit

BOTEZATU V MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BOTEZATU V. MARINA NICOLETA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

BOTEZATU V. PETRONELA-IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BOTEZATU-VASALCA G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BOTOC I. MARIUS-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

BOTU D. BOGDAN-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

BOU-NEGRU D. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOZOANCA G. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BOZOANGA V.I. ROXANA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BRADU C. FLORIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 4 experimentat Respins

BRAESCU A. SABRINA-IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

BRAESCU I. ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.7 incepator Respins

BRAGA I. NECULAI-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BRAIS M.F. MIHAI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Respins

BRAN D SORIN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR PREUNIVERSITAR CONSTANTIN BRANCOVEANU BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 4 incepator Respins

BRAN F CONSTANTIN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BRAN G. ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.65 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BRAN S. LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.1 avansat Respins

BRAN S. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BRAN S. SIMION

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.25 avansat Respins

BRANDABUR I. NUTA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BRANDABUR R ANCA-RAMONA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba italiana B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

BRANDIU P. GELU-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BRANICI P. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BRANISTE C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRANISTE G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

BRANZE A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

BRASOVEANU D. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

BRASOVEANU P PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

BRASOVIANU C. SILVIA ELENA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

BRASOVIANU V. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 1.55 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

BRATU C CRISTINA- LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Reusit

BRATU G. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5 avansat Respins

BRATU I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

BRATU N. LUCIAN-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 avansat Respins

BRATU S. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

BRATU V. IOANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Reusit

BRATULEANU A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 4 avansat Respins

BREABAN I CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BREABAN P. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

BREAHNA G. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

BREAHNA T. MARIUS - NERVA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BREAZU R BEATRICE-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BREBINE I.A. IOANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BRESCAN D DANUT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRETCAN G. FLORIN-NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BRINDUS I. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

BRINZA C. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BROSCOI G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

BRUMA C. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

BRUMA C. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

BRUMA C.V. DAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BRUMA G COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Respins

BRUMA I. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BRUMA V MADALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8 experimentat Reusit

BUBURUZ M. ALEXANDRA-CATRINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie N/p Psihologie 5.6 nivel mediu N/p

BUCA - SAULEA S. LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BUCA C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BUCA C. MARIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 8 experimentat Reusit

BUCALAU D. BOGDAN - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BUCALAU G. GEANINA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.6 Fizica 9 experimentat Reusit

BUCATARU A. ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

BUCATARU D. GEORGE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

BUCATARU G. ROBERT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BUCATARU L. CORINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BUCATARU N. CONSTANTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

BUCATARU O ADRIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BUCIOACA A. ANDREEA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BUCIOACA V. COSMINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

BUCIULAC C. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BUCSA F. ALIN-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BUCULEI I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 8.05 experimentat Reusit

BUCUR C CARMEN- CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

BUCUR C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BUCUR C. IONUT

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 4.05 incepator Respins

BUCUR C. LAVINIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 incepator Respins

BUCUR F IOLANDA-ALEXANDRA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BUCUR I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

BUCUR I. ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BUCUR I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 3.4 avansat Respins

BUCUR N. DANUTA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BUCUR N. DRAGOS

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BUCUR S. RAZVAN GEORGE

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 4.1 experimentat Respins

BUCUR V. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BUCUR V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza Istorie 7.05 Geografie 7 experimentat Respins

BUCUREL C. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

BUCUREL S.D. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUCUROAIA R. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.6 avansat Reusit

BUDA C ALEXANDRA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BUDA G. MARIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.9 incepator Reusit

BUDACA T. BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.65 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

BUDAES B. ALEXANDRU-BERNARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BUDAU A. CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BUDAU A. MADALINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 6.8 avansat Respins

BUDAU A. MONICA-DELIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.45 avansat Respins

BUDAU C. ADRIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1---A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

BUDAU C. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BUDAU D. IRINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2--A2-B2-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BUDAU G GABRIELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BUDAU G. FABIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 2.6 nivel mediu Respins

BUDAU G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

BUDAU GH. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

BUDAU I. CRISTINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 6.5 nivel mediu Reusit

BUDAU I. LAURA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUDAU I. VICENTIU-VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BUDAU M. GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 8.05 experimentat Reusit

BUDAU M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUDAU M. SABINA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B1--A2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BUDAU P ANA-MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

BUDAU P. CLAUDIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BUDAU S ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUDEANU I. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5.8 avansat Respins

BUDEANU O. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BUDESCU C. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUDESCU O.I. ANDRA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BUDIANU C. CRISTIAN-GEORGE

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Informatica T3 C/C++ 6.3 nivel mediu Respins

BUDIS D. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BUEAC S. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BUFNILA V. DRAGOS - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.35 avansat Respins

BUFTEA A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.75 experimentat Respins

BUFTEA C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BUFTEA F IONUT

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Fizica 7.5 experimentat Reusit

BUFTEA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 5 experimentat Respins

BUFTIA D SILVIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BUFTIA D STEFAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUGA A. PAUL MADALIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 4.2 nivel mediu Respins

BUGA S SORIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUGEAN C. MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

BUGULET M. IONUT

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 4.5 experimentat Respins

BUGUS M GEORGE-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUHAI O. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BUHALEA S MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BUHALEA V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

BUHOSU I. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 3.5 avansat Respins

BUHOSU N. NECULAI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BUHOSU V. CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BUHUS I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BUJOR D MARIUS-DANIEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BUJOR F ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUJOR G. NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BUJOR L. MARIAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BUJOR V ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2--A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.1 avansat Reusit

BULAESEI I. TEODOR-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 7.1 nivel mediu Reusit

BULAI A STEFAN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BULAI A. ANDREEA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 3.2 experimentat Respins

BULAI G ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

BULAI G. MAXIMILIAN - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

BULAI I. IONUT DANIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.4 avansat Respins

BULAI M IULIANA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba italiana B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BULAI M. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BULAI P CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BULAI P. CLAUDIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BULAI V. BIANCA - ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BULAI V. RALUCA-SIMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8 nivel mediu Respins

BULAU V. VASILE-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BULBOACA G. ROXANA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Respins

BULFEI TD MARIA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 5.4 Logica si argumentare 5 nivel mediu Respins

BULGARU I. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BULIGA I. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 experimentat Respins

BULISCA V. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Reusit

BULMOAGA I IULIAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

BULMOAGA V. MADALIN MANUEL VASILE

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 3.1 experimentat Respins

BUNDUC C LENUTA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BUNDUC I ELENA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BUNGHEZ E ROGER-ALIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 6.65 avansat Reusit

BUNGHEZ I. BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

BUNGHIUZ L.C. MIHAELA-LAURA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

BURAGA G. RALUCA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BURAVIC M.R. MARIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

BURBULEA C. CLAUDIU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BURBULEA C. TUDOR DANIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 4.2 experimentat Respins

BURCA C. TINCUTA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 incepator Respins

BURCA D. CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BURCA G. MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BURCA L. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BURCA M CARLA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu N/p

BURCA M. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

BURCA N ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BURCA N GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BURCA V ELENA-SORINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.1 experimentat Respins

BURCA V. MARINA-IULIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BURCA-ANDONIE V. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

BURCIANU V. IONUT - SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BURCIOAGA V. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.45 avansat Reusit

BURCUTA M. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BURDUJA P. ANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BURDULEA C. SIMONA-STEFANIA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BURDUV V VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BURGHELEA C. OCTAVIA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BURLACU C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BURLACU C. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BURLACU D. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BURLACU L. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BURLACU N. LUCIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 9.5 experimentat Respins

BURLACU N. SILVIU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

BURLACU V. RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BURLEANU M. ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6 avansat Respins

BURLICA A IONELA-ROXANA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BURLISEL P PAULA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BURNICHE G GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BURSUC A. ANDREI-OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

BURSUC D.V. MADALINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BURSUC L SIMONA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BURUIANA I. GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

BURULEA C. ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BUSAGA R. BENIAMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 9.05 avansat Respins

BUSAGA V. MADALINA-SONIA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

BUSILA C OANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6 nivel mediu Reusit

BUSTIHAN C LAURA- ANDREIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.9 avansat Reusit

BUSTIHAN G MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 5 nivel mediu Respins

BUSTIHAN M. VICTOR-COSMIN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUSUIOC D. LAURENTIU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

BUSUIOC I RUTH-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

BUSUIOC I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

BUSUIOC I. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

BUSUIOC I. CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

BUSUIOC I. CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BUSUIOC I. IOANA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.1 experimentat Reusit

BUSUIOC P. IOAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3 experimentat Respins

BUSUIOC V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 4 avansat Respins

BUSUIOC V. VASILE-CODRUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 5 incepator Respins

BUTA G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Fizica 5.5 experimentat Respins

BUTA I. IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

BUTAC I ANA-MARIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

BUTACU A. IOSIF-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 1.4 avansat Respins

BUTACU A. IULIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BUTACU A. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

BUTACU I. ALINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

BUTACU I. ANGELICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 avansat Reusit

BUTACU M. LIDIA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BUTACU M. MIREL-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 1.8 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BUTACU P. MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.1 avansat Respins

BUTNARIU G GEORGIANA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BUTNARIU V LIDIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

BUTNARIUC I MARIUS-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

BUTNARIUC V MIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUTNARU A ANTON-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 experimentat Respins

BUTNARU C. ANDREI -MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BUTNARU C. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

BUTNARU G. ANDREIA CATALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

BUTNARU I. IONELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.35 Respins

BUTNARU N GEORGIAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

BUTNARU N NECULAI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUTNARU P ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BUTNARU P MARIUS-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.55 avansat Respins

BUTUC I. ANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.2 avansat Reusit

BUTUCARU C. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BUTUCARU G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

BUTUCARU V. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

BUTUCARU-COPACEL N. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BUTUNOI I. IONELA - CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 7.75 experimentat Reusit

BUTUZAR D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BUZA I. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BUZARU D. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BUZARU F. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 7.5 avansat Reusit

BUZARU P. PETRINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BUZATU D. FLORIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BUZATU I. GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BUZATU T IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BUZAU M. CASIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Reusit

BUZDUGA G LOREDANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.7 experimentat Respins

BUZDUGAN I. MIREL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BUZZI C. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.45 Psihologie 9 experimentat Reusit

CADA A. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CADAR A ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CADAR B CLAUDIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.55 avansat Reusit

CADAR B. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

CADAR G. LOREDANA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--B1-A1- Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

CADAR M CELINA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CADAR P. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CADARU V. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CAITANU V ELENA-ROXANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

CALARA G ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

CALARA I BERNADETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 9 experimentat Reusit

CALARASU N. NICULINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CALAUZ A. CRISTOPHER - EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Psihologie 6.65 experimentat Reusit

CALDARARU V. COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 Respins

CALEAP V VIOLETA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Reusit

CALIMAN C. DRAGOS-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 7.25 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CALIMAN O. EDUARD-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CALIMENT N. LAURENTIU-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CALIN - ADAM V. RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.4 avansat Respins

CALIN C ANDREI- BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

CALIN C. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

CALIN D DANIELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 2.65 incepator Respins

CALIN G ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CALIN G. IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CALIN M LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CALIN P. PAULA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 5.75 experimentat Reusit

CALIN S. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.95 experimentat Respins

CALIN V BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CALIN V. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CALIN-GHIOC R. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CALMIS M. VLADIMIR

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.2 incepator Respins

CALMUC G PETRU

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CALUGARU C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

CALUIAN C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CALUIAN V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

CAMARA C CAMELIA- ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.3 avansat Reusit

CAMARA C IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CAMBEI C. ANA - LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CAMENITA C. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

CAMPEANU T. GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.2 experimentat Reusit

CANACHE V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

CANCEL M CLAUDIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CANCEL S ALINA-ADRIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 N/p N/p

CANDET G. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CANEA A MONICA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CANTA U.V. ADRIAN - STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CANTARAGIU F VLAD- PETRU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 5.25 experimentat Reusit

CANTARAGIU O CRISTINA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CANTAU I FLORIN-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CANTEA M. ANDREEA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 8.95 avansat Respins

CAPATA I. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

CAPATA R IRINA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CAPRA A. IONUT-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CAPRARIU C. NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 incepator Respins

CAPRIOARA I CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CAPSA C.M. CODRIN-BOBI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CARABAN G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 9.25 experimentat Respins

CARABANEANU I GABRIELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CARAMAN A. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

CARAUSU C. MARTA-BRINDUSA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

CARAUSU G MADALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CARAUSU T. FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

CARAZA I. ANDREEA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

CARLAN C. ANDRA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.2 Economie 8.1 experimentat Reusit

CARLAN G. ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

CARLAN V ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

CARNU V. VASILE-CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator N/p

CARP P ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

CARP P. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CARPAM-PORUMB GH. ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu N/p

CARST C.O. ANDREEA LIVIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

CARUNTU T GABRIEL-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

CARUNTU V. CODRIN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.7 Fizica 7 experimentat Reusit

CASAPU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

CASAPU-TURCU C. MIHAELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 avansat Reusit

CASERIU B MIHAI-BENONE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.25 avansat Respins

CASERU A. ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.1 avansat Reusit

CASERU G. GEORGE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CASERU V. RALUCA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

CASIS D. DUMITRU-TIBERIUS

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CASU S PETRU-DANIEL

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.4 avansat Respins

CATA C. OVIDIU-DAMIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 3.7 experimentat Respins

CATA V. MARIO-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

CATANA D.C. DUMITRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

CATANA I. DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

CATANA V. DENISA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CATANA V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

CATAUTA I. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATEA M.C. LAURA - IULIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

CATICHE N. ANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Informatica T2 C/C++ 2.1 nivel mediu Respins

CATRINTAS P. MARIUS-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

CAVALERU I VIOREL VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CAVALU N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

CAZACOVSCHI C. CORNEL-DAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Filosofie 3 experimentat Respins

CAZACU A RADUCU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.17 experimentat Reusit

CAZACU C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

CAZACU C. CRISTINEL

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B2-A1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

CAZACU G. CELESTINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

CAZACU G. DIANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 9 experimentat Reusit

CAZACU I. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 8.25 experimentat Reusit

CAZACU P. ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

CAZANEL C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CAZIMIR V. VLAD - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CEANGAU M. NICOLAE

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CEANGAU V.V IULIA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CEASAR I. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 7.4 experimentat Reusit

CEAUNAS I IONELA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

CEAUSU F. SILVIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

CEAUSU G. CEZARA ANDREEA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

CEAUSU I. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 9.8 experimentat Respins

CEAUSU M MADALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

CELMARE D MADALINA- ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.85 avansat Reusit

CELMARE N MIHAI-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CENAC D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CENAC D. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

CENAC I. IONUT-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

CENAC M. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

CENUSA C.D. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CENUSA V MARIUS- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.9 avansat Reusit

CENUSA V. COSMIN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CEOBANU G. ILARIAN-GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CEPOI D COSMIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CERBU M. ION

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

CERBU V. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

CERCEL I IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 6.75 avansat Reusit

CERCEL M. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CERCEL V.T. ROXANA - CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Psihologie 5 nivel mediu Reusit

CERGOVEANU P IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CERNAT C ADINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CERNAT C MARIUS-COSTEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

CERNAT C. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CERNAT C. FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CERNAT C. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.5 experimentat Respins

CERNAT C.L. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5 avansat Respins

CERNAT D ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2--A1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CERNAT D. DUMITRU - VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

CERNAT I. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CERNAT I. PAMELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CERNAT M. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CERNAT N. ALINA-NELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 4 nivel mediu Respins

CERNAT P. SIMINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

CERNAT V ANDRA-IONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

CERNAT V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.5 avansat Respins

CERNEA M. MIHAI-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CERNEA N COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CERNEA N CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 5.8 experimentat Reusit

CERNEA S. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CERNEGA F. CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 avansat Reusit

CERNIC A. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

CERNIC GH. SABINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

CERNICA M CATALIN-TEOFIR

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9 experimentat Reusit

CHARITON S. RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 4.6 Respins

CHECETI L. VASILE-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CHECHERITA I. MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

CHELARIU C. IOANA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CHELARIU C. MIHAI-MADALIN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHELARIU C. TATIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHELARU C IOANA-GEORGIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

CHELARU C. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.15 avansat Reusit

CHELARU C. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CHELARU C. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 3.15 avansat Respins

CHELARU G. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CHELARU I. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

CHELARU S. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CHELARU S. IOAN - RARES

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHELBA G.C. LARISA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CHELE V. LUCICA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CHELE V. SILVIA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CHELMUS M. ANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.15 experimentat Reusit

CHELMUS V. MIHAI-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CHEMEVES C. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHEPTANUS G. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CHERCIU A. BOGDAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.9 avansat Respins

CHESCHES D IOSIF-MADALIN

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7 experimentat Reusit

CHESCHES M. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CHETREANU V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

CHETREANU V. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

CHIBZUI I IONELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 avansat Respins

CHIBZUI S. RADU

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CHIBZUI V CERASELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.05 incepator Respins

CHICHIRITA I. ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.7 avansat Reusit

CHIFANE D LAURENTIU-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu N/p

CHIFOREANU-LUCA A.S. ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CHIFU D MARIA-VALENTINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

CHIFU T ROXANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CHIHALAU I ANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CHILU D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

CHIORCEA I. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

CHIPER C. IONELA CRISTINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 5 nivel mediu Respins

CHIPER C. MARIAN-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

CHIPER D. MARIO-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

CHIPER G. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 avansat Respins

CHIPER I IONEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.65 experimentat Respins

CHIPER I. GEORGE

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CHIPER N ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CHIPER N. MADALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 3.7 avansat Respins

CHIPER-ZAHARIA M. OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIPERI G. LAVINIA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIRA G GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

CHIRA G MARIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

CHIRCU A. COSTEL CATALIN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CHIRCU M. ROXANA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CHIRIAC C SILVIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

CHIRIAC C. CIPRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Respins

CHIRIAC C. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CHIRIAC C. IONUT LUCIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

CHIRIAC D. CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CHIRIAC D. DELIA-MARIUTA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 5.7 avansat Reusit

CHIRIAC D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

CHIRIAC G CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

CHIRIAC I ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

CHIRIAC I.D. RALUCA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9 experimentat Reusit

CHIRIAC L. CODRUT-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

CHIRIAC M FANEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CHIRIAC N. ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CHIRIAC N. ELENA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 4 avansat Respins

CHIRIAC S SERGIU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CHIRIAC S. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

CHIRICA M.M. MADALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.1 incepator Reusit

CHIRICEA G. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

CHIRICHES A BENONE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

CHIRICHES G. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRICHES I. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CHIRICHES P. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.05 experimentat Respins

CHIRICHES V. VLAD CIPRIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

CHIRILA D. DANUT-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

CHIRILA D. ELENA - TANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CHIRILA D. RARES

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Fizica 9 experimentat Respins

CHIRILA G CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 nivel mediu Respins

CHIRILA M. SICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.25 nivel mediu N/p

CHIRILA P ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

CHIRILA T VASILE

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

CHIRILA V. CATALIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.05 avansat Reusit

CHIRILICIUC V. IOANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

CHIRILUS G. MIRELA-LEONTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

CHIRITA N. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T1 6.6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CHIRITA V IOANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CHIRITA V. DANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

CHIROSCA T SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

CHIRUTA I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CHIRUTA I. MIRCEA - VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CHISLEA V. DENIS

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 8.5 experimentat Respins

CHITICARU N. NICUSOR-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.25 experimentat Reusit

CHITIGOI G.D. MARIA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Istorie 8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CHITIUTA G. IOANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 6.4 experimentat Respins

CHITOI C DORINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CHITU M. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2--A1-A1- Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

CHITUTA C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.8 experimentat Respins

CHIUCHIU D ADINA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 8 experimentat Reusit

CIANGAU I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.65 avansat Reusit

CIBOTARU V. VALENTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

CIDA C.L LIVIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 3.1 experimentat Respins

CIHODARU I. IRINA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

CIMPANU C. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Sociologie 7.9 nivel mediu Reusit

CIMPANU V.R IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.15 Economie 3.5 nivel mediu Respins

CIMPEANU T DOINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

CIMPEANU V. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIMPOESU M. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

CIMPOESU M. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

CIMPOESU V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIMPOIES M. MARIUS-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CIMPU I CONSTANTIN- AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

CIMPUREANU C. CATALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Informatica T3 Pascal 9.5 experimentat Reusit

CINPOESU R. RAYMOND

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.55 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANASU N. DIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CIOBANIUC V. IOAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

CIOBANU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

CIOBANU C. RALUCA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.6 avansat Reusit

CIOBANU D MONICA RAMONA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIOBANU I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CIOBANU I MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CIOBANU I MONICA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CIOBANU I NICOLAE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIOBANU I. BOGDAN-RARES

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.05 avansat Respins

CIOBANU I. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.8 avansat Reusit

CIOBANU I. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

CIOBANU M BOGDAN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

CIOBANU M MARIA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIOBANU M MARICEL-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CIOBANU M. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CIOBANU M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.95 avansat Respins

CIOBANU M.D. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

CIOBANU P. BIANCA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Psihologie 6.25 experimentat Reusit

CIOBANU PS ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

CIOBANU S. MARIAN-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 6.05 avansat Respins

CIOBANU ST. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CIOBANU V ANDREEA-SEMINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

CIOBANU V GABRIEL

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.5 avansat Respins

CIOBANU V SILVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 experimentat Respins

CIOBANU V. ANCA-IOANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOBANU V. GEORGE-PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CIOBANU V. ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

CIOBANU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOBOTARU C. ADINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

CIOBOTARU G. CLAUDIU-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 8.55 experimentat Reusit

CIOBU I. STEFAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 avansat N/p

CIOCA C.E. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

CIOCA E.V. CRISTIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CIOCA E.V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CIOCA V. ANA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

CIOCAN G. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 9.4 experimentat Reusit

CIOCAN G. CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOCAN G. GEORGEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOCAN I ELENA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1--B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

CIOCAN M. CARLA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Reusit

CIOCAN V CIPRIAN- VLAD

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 4.1 experimentat Respins

CIOCEA C. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOCHINA A.L. FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CIOCHINA F MARIUS - MIHAI

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

CIOCHINA I. NINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

CIOCIRLAN I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

CIOCIRLAN I. IOAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIOCIRLAN M.V. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

CIOCLU R. CRISTIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CIOCODEI V ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

CIOCOIU G. SORIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CIOCOIU I PAUL DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIOCOIU V. IULIANA - AURICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

CIOCOIU V. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CIOFICA C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.7 avansat Reusit

CIOINA G. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu N/p

CIOINEGEL G GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.3 avansat Respins

CIOLAC C. GABRIEL-GINEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CIOLAC I. OANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIOLOCA A. IONEL - ANTONEL

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIOLOCA N NICUSOR-COSMIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7 experimentat Reusit

CIOPLEA I. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Reusit

CIORBA G SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.9 experimentat Respins

CIORBA P PAULA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CIORCILA I. GIORGICA-VIOREL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 5.8 avansat Respins

CIORCILA V. ADRIANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CIORCILA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Informatica T2 C/C++ 2.1 nivel mediu Respins

CIOROABA A. GELU IONUT

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Informatica T2 C/C++ 8.2 avansat Respins

CIORTAN CAS SAMSON G. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIORTIANU S.G. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOSU E. ANDREI

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

CIOTLOS D. ADINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOTLOS I. MINODORA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CIOTLOS P SEBASTIAN-IONUT

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.9 avansat Respins

CIRCEI G. ALECU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A1-A2--A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CIRLAN C. MANUELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CIRLAN D. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

CIRLAN N. NICUSOR-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

CIRLOANTA M.G. FLORIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

CIRNU C ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

CIUBOTARIU A. IULIAN - MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.55 experimentat Respins

CIUBOTARIU C. ALEXANDRU - ARTUR

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

CIUBOTARIU P. STEFAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

CIUBOTARU D DIANA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

CIUBOTARU G. RAMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

CIUBOTARU GH. CRISTINEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

CIUBOTARU I. ALEXANDRU-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIUBOTARU I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CIUBOTARU I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2 experimentat Respins

CIUBOTARU N. ANDREEA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.3 Economie 9.6 experimentat Reusit

CIUBOTARU N.A. RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1- Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CIUBOTARU P. IOANA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.6 avansat Respins

CIUBOTARU PETRESCU D.E. DAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

CIUBOTARU V VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7 avansat Reusit

CIUBOTARU V. ELENA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CIUBOTARU V. VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 3 nivel mediu Respins

CIUBOTARU-BAICEANU C.C. MARINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

CIUCANU I ANDRA-IOANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIUCHE C. MADALINA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIUCHE E. ALEXANDRU EMIL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.5 avansat Respins

CIUCHE T. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

CIUCHES I ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 avansat Reusit

CIUCHI E. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

CIUCHI E.C. STEFAN - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.3 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

CIUCHI M. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIUCU L. MADALINA-LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 7 incepator Respins

CIUDOR C. FLORIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 7 nivel mediu Respins

CIUHAT I CATALIN-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 avansat Reusit

CIULINA D.L. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.9 Economie 9.95 experimentat Reusit

CIUMEREA M GABRIELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CIUPERCA I MADALINA-LAMIITA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUPERCA I. CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIUPERCA M CATALIN EUGEN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat N/p

CIUPERCA R. REMUS-BOGDANEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Respins

CIUPERCA V. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIURARU A. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

CIURARU A. PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 7.8 avansat Respins

CIURARU G. MONICA - STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CIURARU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

CIURARU I. GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 5.85 avansat Reusit

CIURARU P VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Psihologie 5.1 experimentat Reusit

CIURARU P. ANGELA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CIURCANU C.M. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CIURCANU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Psihologie 2 experimentat Respins

CIURCANU F. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

CIURCANU N.V. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIUREA T. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CIUREA V. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.25 Fizica 7.9 experimentat Reusit

CIUSTEA N. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

CIUTA R. ALEXANDRU - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CIUTA V MIHAELA ADRIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 2.5 incepator Respins

CLANETARU T. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

CLIPA G. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

CLISU M NICU DANUT

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CLIT V. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 avansat Respins

CLOPOTARU I. IUSTINA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9 avansat Reusit

CLOPOTARU N. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

COADA D.M VASILICA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.5 avansat Respins

COBUZ I. VERONICA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

COBZARU N SIMONA -ELENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

COCA G. SIMONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

COCA V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

COCEANGA I CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

COCHIOR A IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.1 experimentat Reusit

COCHIOR C. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

COCHIOR I FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

COCHIOR I. DANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

COCHIOR V. IOSIF-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

COCHIORCA P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

COCIAN D CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

COCIAN D. DUMITRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

COCIANGA F. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.15 experimentat Reusit

COCIAS G. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.3 experimentat Reusit

COCIORVA V VASILE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

COCIS M.C. ANDREI-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 7 avansat Reusit

COCIS S SANDU CATALIN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 5 avansat Respins

COCOS V. VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COCOTILA S. ANDREEA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

COCUT M IONUT PETRISOR

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CODITA V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CODORI G. RAMONA - IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CODREANU I. ANCUTA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

CODREANU L.I. LIVIA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CODREANU P. IOANA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

COJAN I. CLAUDIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

COJAN I. MONICA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

COJAN V. ALEXANDRU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 8 experimentat Respins

COJAN V. VALENTINA - CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

COJOC C DIANA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

COJOC L. NATALIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

COJOC N. MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

COJOCARIU G. MARIA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COJOCARIU M. STEFAN - CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Istorie 9 Economie 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU A. RADU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Respins

COJOCARU C. BIANCA - MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.35 experimentat Respins

COJOCARU C. NICOLAE-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.7 avansat Respins

COJOCARU C.V. IONUT - CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

COJOCARU D ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 7 avansat N/p

COJOCARU D. ANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

COJOCARU D. RITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

COJOCARU G. EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

COJOCARU I CRINA ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

COJOCARU I NARCISA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

COJOCARU I. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

COJOCARU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

COJOCARU I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

COJOCARU I. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

COJOCARU I. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2--A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

COJOCARU I. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

COJOCARU M. COSTEL-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 6.1 avansat Respins

COJOCARU P STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 9.2 avansat Respins

COJOCARU P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 nivel mediu Respins

COJOCARU P.P. ANDREI-RAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COJOCARU S. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 avansat Reusit

COJOCARU S. SILVIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 7.85 experimentat Reusit

COJOCARU T. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

COJOCARU V ANDREEA-IOANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

COJOCARU V. ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

COJOCARU V. DIANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COJOCARU-MACADAN V. COSMIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 avansat Respins

COJOCEA I. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

COLAC N. ELENA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 2.9 avansat Respins

COLAC V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COLACEL C GABRIELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

COLACEL P. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

COLBIANU C PAUL

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

COLCERIU D. MIRCEA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COLCERIU G ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

COLCERU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Respins

COLESNICOV S ALINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COLMAN V.E. LORENA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

COLODIUC O. ANDREEA-IULIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

COLPOS F. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

COMAN C. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 3 avansat Respins

COMAN D ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

COMAN D. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.95 experimentat Reusit

COMAN D. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COMAN E.C. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

COMAN I. ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

COMAN I. CORINA IONELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Respins

COMAN I. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

COMAN M MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Respins

COMAN N SILVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

COMAN P MARIAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

COMANAC C. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

COMANAC G. IOANA-DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

COMANAC G. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COMANDASU P. PETRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

COMANESCU M. CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

COMANESCU M.T. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

COMIRLA V SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

COMORASU G. PAULA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Reusit

COMORASU S GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

COMORASU V CRINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COMOTI I OANA IULIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.3 avansat Respins

COMPOT R. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CONDREA A. AUREL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CONDREA I. VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.3 avansat Respins

CONDREA M. FLORICICA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CONDREA N CATALIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

CONDREA V ANA-MARIA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CONDREA V. MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.7 avansat Reusit

CONDUR C. VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.7 Respins

CONDUR I.C ROBERTO-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 5.1 experimentat Reusit

CONDUR S. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CONDURACHE C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

CONDURACHI V ELENA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CONLITCHENKO N GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

CONSFERENT P. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 2.8 avansat Respins

CONSTANDACHE V VASILE IRINEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 3.5 incepator Respins

CONSTANDES N.L. CODRIN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CONSTANDOIU C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN CAS DAVID I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 Respins

CONSTANTIN DC ALEXANDRA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN F ANCA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

CONSTANTIN G. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CONSTANTIN L. IOANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN N DRAGOS - ALEXANDRU

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.1 avansat Reusit

CONSTANTINESCU C. VALENTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CONSTANTINESCU C. VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU F. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 4.2 avansat N/p

CONSTANTINESCU I. CALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU P. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CONTU G. ROMEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CONTU I. CONSTANTIN - AUGUSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CORBAN C. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CORCIOVA N. DAN-ANDREI

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CORCIU I. IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

CORCOVALA I CORINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.65 incepator Respins

CORCOZ D. CIPRIAN - ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CORCOZ G CRINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p 1.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 nivel mediu N/p

CORCOZ V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CORDONEANU G. CRISTINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

CORDUNEANU E STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Economie 5.5 avansat Respins

CORMAN I. CLAUDIU-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.7 nivel mediu N/p

CORNEA G RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Psihologie 3.9 nivel mediu N/p

CORODESCU E. COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CORODESCU S. ADELINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CORPACI C. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 8.3 experimentat Reusit

CORUGA M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COSA A. VERONICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 7 avansat Reusit

COSA G. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.1 experimentat Reusit

COSA G. BIANCA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

COSA G. IOANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

COSA I. IONUT-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COSA N. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.6 avansat Respins

COSERARU G.T GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

COSERARU I. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.25 avansat Respins

COSERARU M. MADALINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

COSERARU V PETRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

COSEU I CAMELIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.35 avansat Respins

COSFERENT I MARIUS-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

COSFERENT I. STEFAN-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COSMA V ELENA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

COSNITA R ELENA-ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 avansat Reusit

COSOR N. NICUSOR-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6 incepator Reusit

COSTACHE I ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.75 avansat Respins

COSTACHE I. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

COSTACHE R. DANIEL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

COSTACHESCU F BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Psihologie 2.5 avansat Respins

COSTALAU I ALEXANDRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

COSTAN C. ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Reusit

COSTEA A. VIOREL-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.9 experimentat Respins

COSTEA C. PETRUTA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COSTEA C. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.3 avansat Respins

COSTEA I. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COSTEA V.T. VASILE-TEDY

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

COSTIN C. TEODOR-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 2.8 Fizica 4 avansat Respins

COSTRAS I. CORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 9.4 experimentat Reusit

COTAN V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

COTFAS A.D CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

COTFAS C. RAFAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COTFAS C. RALUCA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 experimentat Respins

COTFAS P. PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

COTFAS T. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.2 avansat Respins

COTFAS V. COSMIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

COTFAS V. VASILICA-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Reusit

COTORANU R.P. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COVACI C. DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6.5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVACI I. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Respins

COVACI N. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COVESAN H.F. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

COVRIG D. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

COVRIG D.V. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

COZMA C CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

COZMA F. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

COZMA F. ELENA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

COZMA G. ALINA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Respins

COZMA G. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.15 avansat Respins

COZMA M. ELENA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

COZMA M. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

COZMA V IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

CRACIUN A. LIVIA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.25 experimentat Reusit

CRACIUN C. ADINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 8.1 nivel mediu Reusit

CRACIUN C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

CRACIUN C. FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CRACIUN C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

CRACIUN G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CRACIUN I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p

CRACIUN M BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Economie 4.5 nivel mediu Respins

CRACIUN N. IRINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.9 avansat Respins

CRACIUN S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.55 avansat Reusit

CRACIUN S. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Fizica 9 experimentat Reusit

CRACIUN V CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.75 avansat Respins

CRAIU C. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2--B2-A1- Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

CRAIU V. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CRASNEANU I JENICA ADRIAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 incepator Respins

CREANGA C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CREANGA I ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CREANGA I. COSMINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.25 experimentat Reusit

CREANGA V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CREANGA V MADALINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

CREANGA V. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

CRECEA G MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8 avansat Respins

CRETU A PETRE-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 avansat Respins

CRETU C ADI-SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Psihologie 4.5 experimentat Respins

CRETU C.V ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CRETU E CLAUDIU-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CRETU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 7.05 experimentat Respins

CRETU I IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 avansat Respins

CRETU I SERGIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRETU I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.6 avansat Respins

CRETU N. PETRINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

CRETU V ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CRETULESCU V. ROMICA-IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

CRIHAN E DELIA-IOLANDA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

CRIHAN P. ROBERT-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.5 experimentat Respins

CRINGU V. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRISIARCU G.C GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CRISMARU D MARIUS

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.4 avansat Reusit

CRISMARU D. DANIEL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Fizica 6.55 experimentat Reusit

CRISTEA C. ALINA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRISTEA C. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 experimentat Respins

CRISTEA C. GABRIEL-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

CRISTEA E. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CRISTEA G CRISTINA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRISTEA G. GEORGE-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 1.6 experimentat Respins

CRISTEA I. ELENA-ALEXANDRINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Reusit

CRISTEA I. ION

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CRISTEA M. PETRICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1--A1-A1 Istorie 3.85 Geografie 7.9 avansat Respins

CRISTEA P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CRISTEA V. ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.3 avansat Reusit

CRISTEA V. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5 Fizica 7.75 experimentat Reusit

CRISTEA V. CLAUDIU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRISTEA V. MARIANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.9 avansat Reusit

CRISTEA-SOPUNARU F SILVIU

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1--A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CRISTESCU F. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRISTIA E EMILIA PUSA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat N/p

CRISTIAN C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CRISTIAN C. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

CRISTIAN G. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 experimentat Reusit

CRISTIAN M. LILIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CRISTISOR C GENOVICA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

CRISTOFOR I. IONUT

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 4 experimentat Respins

CRISTOFOR M. MIHAELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.7 incepator Reusit

CRISTOFOR V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CROITORU F. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CROITORU G IULIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 incepator Respins

CROITORU M. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.45 experimentat Respins

CROITORU M.M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CROITORU N. ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 8.1 experimentat Respins

CRUCEANU D. MADALINA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CRUCEANU I. IUNONA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CRUCIANU C. CRISTINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

CRUCIANU M.A. CATALINA-PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 9.15 experimentat Reusit

CUCER F. FLORINEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

CUCIANU G. IOANA ROXANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 3.4 Informatica T2 C/C++ 8.7 nivel mediu Respins

CUCIU G. FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A1-A2-A2-- Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

CUCIUREANU C. LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

CUCIUREANU V. VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CUCOS D GEORGE-CONSTANTIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

CUCOS E. BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.4 avansat Respins

CUCU C. CORINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

CUCU G. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CUCU G.D. DANIELA- VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.1 experimentat Reusit

CUCU G.G. TRAIAN ANDREI

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CUCU I. TUDOR-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

CUCU M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

CUCU M. MIHAELA-MONICA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

CUCU N. VLAD-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CUCU S. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

CULBECE V MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CULICOVSCHI V MARIONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CUMPANA G MARIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CUPTOR C ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

CURALIU V. ROXANA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 4.2 Geografie 8.4 experimentat Respins

CURCAN C.S. ANTONELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CUREA CASATORITA TROFIN-LACATUSU GH. LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

CUREA I. ALEXANDRU - IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 8 experimentat Respins

CUREA V RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CURILA C MADALIN-IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.5 avansat Respins

CURILA C MADALINA-IOANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CURILA I. DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CURPANARU V ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CUSTURA L. ANCA-MARIA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-A1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 9.4 avansat Reusit

CUSTURA M STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

CUSTURA M VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CZIRIAK P MARTA- MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DABIJA I. ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

DABIJA I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B2-A1- Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 incepator Respins

DABIJA S.C. SORINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

DACHE G. RAZVAN-GIGEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DADALICA I IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

DAJA D.M. IOANA - LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

DAJBOG A. MARIUS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DALBAN CAS MANAILA D. ROXANA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

DALBAN G. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DALBAN I. ELENA MADALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DALVARU G GEANINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 8 avansat Reusit

DAMASCHIN G. GABRIEL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

DAMASCHIN V. ION-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DAMATARC C TOMA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DAMATARCA I. CLAUDIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 5.1 avansat Respins

DAMATIRCA I. MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 nivel mediu Respins

DAMIAN C.C. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DAMIAN G. GEORGIANA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

DAMIAN I. IONEL-DOREL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 8.8 experimentat Respins

DAMIAN I. MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 4.25 avansat Respins

DAMIAN M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator N/p

DAMIAN M. COSMIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

DAMIAN N ADRIAN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DAMIAN N. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DAMIAN N. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

DAMIAN V. MARIA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DAMOC I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 experimentat Reusit

DAMOC L VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DAMOC V. TABITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Psihologie 8.05 experimentat Respins

DAN V. CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Respins

DANCA I. MANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DANCA M IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

DANCIU E.M. ALINA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza Eliminat Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

DANCIU O. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 1.1 avansat Respins

DANCUTA E. IULIA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

DANESCU I. ALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 4.2 Geografie 6.3 incepator Respins

DANGA C LAURA-IOANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DANGA V.L. ANA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.25 avansat Reusit

DANILA D TIBERIU-PAVEL

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

DANILA G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DANILA S LORENA STEFANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

DANU C GEORGE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.6 experimentat Respins

DARAGIU E. IRINA - LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 3.35 avansat Respins

DARIE D. RUXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

DARIE G. VLAD-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.1 experimentat Reusit

DARLAU S IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

DASAGA I. ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

DASCALASU G. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.1 experimentat Respins

DASCALU C. COSTICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DASCALU C. FLORIN - CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DASCALU D. BIANCA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.25 avansat Respins

DASCALU D. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

DASCALU I. IONELA-IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

DASCALU M. DAN-TONI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DASCALU N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 avansat Respins

DASCALU P. ROXANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

DASCALU V. VICTOR-GIGI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

DAVID A. MARIUS-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.5 avansat Respins

DAVID C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DAVID C. DANUT

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DAVID C. DRAGOS

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.7 Informatica T2 C/C++ 7 avansat Respins

DAVID D. DUMITRITA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

DAVID F CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DAVID F.A. FLORIN-TIBERIU

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.5 avansat Reusit

DAVID G. ADRIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DAVID G. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DAVID I. IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

DAVID I. IONUT SERGIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Informatica T2 C/C++ N/p N/p N/p

DAVID I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DAVID I.D. ELENA - DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

DAVID L.V. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DAVID M SILVIA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

DAVID M. CLAUDIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DAVID M. DANIELA - MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.2 avansat Respins

DAVID N. LOREDANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DAVID S GHEORGHE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DAVID S. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

DAVID V. DORU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

DAVID-VULPE V.I. RADU

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DAVIDUTA G. ANDREEA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DEACONU V. MADALINA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

DECENKO O.B. ADELKI

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

DEDIU C. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

DEDIU E STEFAN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DEDIU O. RADU-OCTAV

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

DEGERATU C. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.5 avansat Respins

DEJU I. ALIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

DEJU L. MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

DELIU N. MAGDA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DELOBANO C COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DEMSA A. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

DEMSA I IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

DEMSA I. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

DEMSA P. FELICIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DESCU L ALEXANDRU-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DESPA I. EMANUEL-IONEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

DESROBITU V MARICEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

DIAC A. ROBERT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DIAC D. MARIUS-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

DIAC E MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DIAC M ANA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

DIACONESCU V. DANIEL - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.75 avansat Respins

DIACONITA N. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza Istorie 8.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DIACONU CR OANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

DIACONU D LILIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

DIACONU D. ELIZA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

DIACONU G. GEORGE-SILVIU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DIACONU I DRAGOS-IONEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DIACONU I VICTOR

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DIACONU I. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DIACONU I. IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

DIACONU I. VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

DIACONU L. ROBERT-GABRIEL

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

DIACONU N. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

DIACONU N. IONELA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

DIACONU P. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

DIACONU S. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

DIACONU V VICTOR-STEFAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.45 avansat Reusit

DIACONU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.6 experimentat Reusit

DIACONU V. ANA-MARIA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.2 Fizica 9 experimentat Reusit

DIACONU V. FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 6 avansat Reusit

DIEAC A. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

DIEAC E ALEXANDRU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DIEAC G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

DIMA A. ALIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

DIMA C. ANDREI-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 avansat Respins

DIMA D.D. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.2 experimentat Reusit

DIMA I. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DIMA M. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

DIMA V. MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.05 experimentat Respins

DIMISCA V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

DIMITRIU D. GEORGE-RADU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DIMITRIU I IOANA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.5 avansat Reusit

DIMITRIU S. CRISTINA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

DIMOFTE I. IONEL-CRISTINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-B2-A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8 nivel mediu Respins

DIMULESCU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A1-A1- Matematica T2 2.25 Geografie 7.4 avansat Respins

DIMULESCU I. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.6 avansat Respins

DINGA I IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.3 avansat Respins

DINICA V. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DINU A BIANCA-ADRIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DINU I IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

DINU N. ANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9 experimentat Reusit

DINU O. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 8.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DINU P. TEODOR-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

DINU V. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DINU V. COSMIN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

DIRLAU C LAURA-ELENA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

DIRLAU C. LARISA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-A2-A2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DIRLAU N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 8.75 experimentat Respins

DIRLAU V ALINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DIUMEA I. VLAD - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.4 avansat Respins

DIUMEA S. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 2 Fizica 4 nivel mediu Respins

DIUMEA V. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.55 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DOAGA D.M. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DOBA A. GIORGIANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

DOBA A. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

DOBOS B. BIANCA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.5 avansat Respins

DOBOS D. CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.4 avansat Respins

DOBOS D.G. ALEXANDRU-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DOBOS I. EMA-MARTA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7 experimentat Reusit

DOBOS I. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

DOBOS I. SIMINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

DOBOS M VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DOBOS M. FELICIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A1-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 7 incepator Respins

DOBOS P EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat N/p

DOBOS P PETRONELA-LILIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DOBOS P. ANDREEA-DANIELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5.3 experimentat Respins

DOBOS S ELEONORA-ELISABETA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba italiana A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Psihologie 7 nivel mediu Reusit

DOBOS V VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 6.3 experimentat Reusit

DOBOS X. IRINA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 3 avansat Respins

DOBOSARIU M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.75 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

DOBRANIS C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

DOBRANIS M. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 5.9 avansat Respins

DOBREA C IOAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

DOBREA E. RADU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DOBREANU G. CRISTINA - ANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Respins

DOBREANU I. ZAHARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7 experimentat Reusit

DOBRIN C. ADELINA-IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DOBRIN C. OZANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 6 nivel mediu Respins

DOBRIN D. OVIDIU-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

DOBRIN G. GEORGE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

DOBRIN Z. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Reusit

DOBRITOIU G MARIUS-STEFAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza Istorie 5.25 Geografie 8.5 avansat Respins

DOBRITOIU M. RADU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 6.8 experimentat Reusit

DOBROVAT G DENISA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

DOBROVAT I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.5 avansat Reusit

DOBROVAT N. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DOCAN D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 avansat Respins

DOCAN D. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DOCAN I. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DOCAN V IONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

DOCAN V. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 3.9 avansat Respins

DOCHITOIU C. MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.6 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Respins

DOCHITOIU C. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DOCUTA T. DIANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

DODAN A MIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DODAN F BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DODAN P PETRONELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DODITA C. ALEXANDRA IULIANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 4.3 experimentat Respins

DODITA M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DODITA M. BIANCA -FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DOGARIU I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

DOGARIU I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

DOGARIU P ADELINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

DOGARU GH. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

DOGARU I MIHAI - FLORIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

DOGARU I. IONUT-BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.9 experimentat Reusit

DOGARU L. BIANCA -IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

DOGARU S. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 9 experimentat Reusit

DOGARU V. RAZVAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.35 experimentat Respins

DOGARU-LOCHI M. CIPRIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

DOHOTARU G. ELENA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DOLEA D DANIEL-ALIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.9 experimentat Respins

DOLHASCU D.D. CODRIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

DOLTU I. LAVINIA-IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.1 avansat Respins

DOLTU I.G. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

DOLTU N MIHAELA -ADELINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A2--A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

DOMOCOS C. MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DOMOCOS V MIHAI-VALENTIN

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

DOMOS T. ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

DON C. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.55 avansat Reusit

DONEA C BOGDAN- CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

DONICI C. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DONTU C. SILVIU-COSTEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DORICA N ION

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DORICA N RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza --A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

DORIN F ANDREI VALENTIN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 3.5 incepator Respins

DORNEANU C ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

DORNESCU D CATALINA ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DOROFTEI B. DRAGOS - STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.75 avansat Reusit

DOROFTEI V. LOREDANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.5 avansat Respins

DOROSCAN C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DORU A. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DORU C. CATALIN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.05 experimentat Reusit

DORU C. MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

DORU D IULIANA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1- Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

DORU F BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

DORU I. IOANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DORU I. LAURA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

DORU P. ROXANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

DORVOS G GEORGE-IONUT

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8 avansat Reusit

DOSPINESCU C. CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DOSPINESCU E. GIULIANO-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.35 experimentat Reusit

DOSPINESCU F ALEXANDRU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

DOSPINESCU G. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DOSPINESCU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DOSPINESCU I. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

DOSPINESCU N. SORIN-NARCIS

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 8.45 avansat Respins

DRAFTA V. RADU

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 6.65 experimentat Reusit

DRAGAN C. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 avansat Respins

DRAGAN D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.3 Fizica 6.8 nivel mediu Reusit

DRAGAN D. LIVIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

DRAGAN G. GEORGIANA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

DRAGAN I. ANDREEA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

DRAGAN I. ANDREI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGANUTA V. NARCISA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

DRAGHICI C. COSTEL-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DRAGHICI C. ION-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI G. ANDREEA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DRAGHICI I. GABRIEL-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGHICI I. VICTOR

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

DRAGHICI V.L. VICTOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

DRAGHIN D. MADALINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

DRAGOI D.D. VLAD-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

DRAGOI G RAZVAN-DRAGOS

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 5.3 avansat Respins

DRAGOI N. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 incepator Respins

DRAGOMIR A. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 experimentat Respins

DRAGOMIR C. CORINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3 avansat Respins

DRAGOMIR CASATORITA CIOBANU V. TANIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR D. IOANA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR F. ALEXANDRA - AURA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 experimentat Reusit

DRAGOMIR F. MARIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR G. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DRAGOMIR I. IULIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Reusit

DRAGOMIR N. MARIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

DRAGUT A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

DRAM C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

DRAMBA G. GHEORGHE-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

DRAMBA GH. VASILE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DRANBA C. GABRIEL-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DRITU V. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

DROGEANU F. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DRUG G. IOAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

DRUGA V VASILE-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DRUMEA C. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

DRUMEA G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

DRUMEA V. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

DUCA P. IONUT-FLAVIU

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5.3 avansat Respins

DUDAU C. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUDAU N ANDREEA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.7 avansat Reusit

DULCESCU D LIDIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

DULCESCU I. ION-LIVIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.55 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

DULCINATE A. AURELIAN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 3 avansat Respins

DULHAC C. ROXANA-VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Psihologie 5.5 avansat Reusit

DULHAC N. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

DULHAC N. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DUMA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DUMA G. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DUMA I. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.95 avansat Reusit

DUMA M MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DUMA V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Fizica 9 experimentat Reusit

DUMA V. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5 nivel mediu Respins

DUMA-BORDIOS V. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

DUMA-MARGHIDAN I. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Informatica T2 C/C++ 1.6 nivel mediu Respins

DUMA-MARGHIDAN M NICOLETA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DUMA-MUNTEANU I CLAUDIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

DUMA-TRUNCHI P IULIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

DUMBRAVA C. BOGDAN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DUMBRAVEANU C CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DUMEA A. EMANUEL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUMEA I. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.9 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMENCU N.A. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 9.65 experimentat Reusit

DUMITRACHE C. ANGHEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

DUMITRACHE C. FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 3.2 avansat Respins

DUMITRACHE G. VALENTINA - NADIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 2.5 avansat Respins

DUMITRACHE N. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

DUMITRACHE V. VALENTIN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Matematica T2 2.45 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DUMITRACHE V. VASILE-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3 experimentat Respins

DUMITRASC I IOANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C FLORIN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRASCU G. IULIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.2 incepator Respins

DUMITRASCU M RADU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DUMITRASCU N CRINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

DUMITRASCU P DORINEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMITRASCU V. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7.3 avansat Reusit

DUMITRICA C GEORGIANA DUMITRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DUMITRIU C. MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.4 avansat Reusit

DUMITRIU D.G. LUCIAN-MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

DUMITRIU S. ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7 avansat Respins

DUMITRU A AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu N/p

DUMITRU C. CRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

DUMITRU C. DANIEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DUMITRU F FLORINA- LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.3 avansat Reusit

DUMITRU GH. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

DUMITRU I. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DUMITRU I. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DUMITRU L ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

DUMITRU V. VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Economie 6.2 avansat Respins

DURBACA C. CORINA ALINA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.3 incepator Respins

DURCHI G. ANDREEA - LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 4.4 avansat Respins

DURUBALA V LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DUTA N. ANDREEA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

DUTA O.M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 experimentat Respins

DUTA V.D. GEORGIANA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

DUTCIUC V. SORIN-IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DUTU F. FLORINA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.65 avansat Respins

DUTU G. ORLANDO-MARIAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

EACOBUTA A. GEANINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel II 4.05 nivel mediu Respins

EANAU S. CIPRIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

EGHET A. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

EL HADDAD E. HAMDY

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 3.9 avansat Respins

ELISEI C. GHEORGHE-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ELISEIU C LAVINIA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.9 experimentat Respins

ENACHE A. ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

ENACHE D. DIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.45 Sociologie 10 experimentat Reusit

ENACHE D. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

ENACHE D. SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 experimentat Respins

ENACHE G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie N/p nivel mediu N/p

ENACHE G.F. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ENACHE N.G. IONELA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ENACHE P. CONSTANTA-ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ENACHE S.C.I ANNE-MARIE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ENACHE V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

ENACHE V SERGIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 7.6 nivel mediu N/p

ENACHE V. STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 5.95 avansat Respins

ENACHI V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ENASEL P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

ENASEL P. ANDRADA - PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 5.05 avansat Respins

ENASOAIE D. PETRONELA-NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3 incepator Respins

ENCULESEI C. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 nivel mediu Reusit

ENCULESEI I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 3.9 incepator Respins

ENCULESEI M. LAVINIA - STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Psihologie 8.25 experimentat Reusit

ENE I DOINA ALEXANDRINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

ENEA C. ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 experimentat Respins

ENEA D DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.9 avansat Reusit

ENEA D. ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5 incepator Respins

ENEA E. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

ENEA F. CAROLINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

ENEA G.V. MIHAELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Psihologie 3 avansat Respins

ENEA I. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

ENEA N ADRIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.25 avansat Reusit

ENEA N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 avansat Respins

ENEA N. SERGIU-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.4 avansat Respins

ENEA V LUCIAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

ENEA V. CODRIN-NICOLAE

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

ENEA V. IRINA-IOANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

ERIS N. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

EVU F. PETRU-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Respins

EVU V MARIA-IRINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Reusit

FACAOARA C. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

FACAOARU S.F. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FAINITA I. CRISTINA-MARICELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

FANARU C. MARINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

FANARU G ANDREI-IONUT

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.95 experimentat Reusit

FANTAZA L. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza N/p Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

FANTU G. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

FARCAS A MONICA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Respins

FARCAS A STEFAN-ANTON

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

FARCAS A. ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.25 nivel mediu Respins

FARCAS A. PAUL-FELICIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

FARCAS C. ADINA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

FARCAS E IOSIF-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

FARCAS E. SABINA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.05 avansat Respins

FARCAS F. ANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FARCAS F. IRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.25 incepator Respins

FARCAS F. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.7 avansat Reusit

FARCAS G EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 9.3 experimentat Reusit

FARCAS G. IRINA ADELINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.2 nivel mediu Respins

FARCAS I. MADALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Economie 6.1 experimentat Reusit

FARCAS I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

FARCAS M CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

FARCAS M. ADELA-SABINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FARCAS M. MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 3.8 Geografie 7.6 avansat Respins

FARCAS M. MARIUS

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

FARCAS P IULIANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Economie 4.1 incepator Respins

FARCAS P. CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.3 avansat Reusit

FARCAS P. CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.35 incepator Respins

FARCAS P. LIVIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

FARCAS P. OTILIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.3 incepator Respins

FARCAS P. VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.9 avansat Respins

FARCAS V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FARCAS-GHERGHINA A. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

FARCAS-HULUBARU E. EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

FARCAS-LOHAN M. BERNADETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.2 Respins

FARCASANU N. LUCIAN-IONUT

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 9.4 avansat Reusit

FARTADE E. CELINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

FARTADE E. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

FARTADE G ALINA-CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba italiana B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

FARTADE G MARICICA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

FARTADE I. PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

FARTADE V. RADU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

FASOLA B ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba italiana B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Psihologie 7.3 nivel mediu Reusit

FATU I. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.85 avansat Reusit

FEER I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

FEER I. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

FEISES G ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

FELUSCA I. SORINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

FENEA I LAURA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

FERARU A. CRINA ALEXANDRA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

FERARU C SIMONA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

FERARU E MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FERARU M.G. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.6 Economie 9.95 experimentat Reusit

FERASTAUARU C. CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

FERASTAUARU I. MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

FERASTRAOARU V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

FERCHIU F. BIANCA - STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FERCHIU S. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 9 experimentat Respins

FERENCZI A.C. LAURENTIU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

FERENT G. ALOIS-GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

FERENT M MARIUS

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 6.5 experimentat Reusit

FERENT V. SIMONA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 2.15 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

FERESTRAOARU P MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FERNAGA T. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FETECAU D.I. BOGDANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

FICAU I. MONICA-CECILIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.55 avansat Respins

FICHIOS A. ADINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Respins

FICHITIU M. FELICIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 6.3 experimentat Reusit

FICU G DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FIGHER I. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Reusit

FILIP C LOUISE-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 experimentat Respins

FILIP M. MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

FILIP N. IONELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

FILIP V. RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FILIP V. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8 experimentat Reusit

FILIPESCU F. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

FILIPOPOLSCHI A. SERGHEI

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FINARU I MARIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

FINTA C. ANCA-IULIA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

FINTINA C.M MALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

FINTINARU D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

FINTINARU V.L. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

FISIC GH. MARIEANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FISIC N. REMUS - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

FLECHEANU V.F. PAUL-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.65 avansat Respins

FLENCHEA V STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.8 avansat Reusit

FLOCOSU C. CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

FLOREA A. ADI-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

FLOREA C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

FLOREA C ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA C GEORGE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 5.25 avansat Respins

FLOREA C. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLOREA C. CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FLOREA D ALINA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FLOREA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

FLOREA D. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

FLOREA D. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

FLOREA G. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

FLOREA G. IONUT GABRIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.4 nivel mediu Respins

FLOREA I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

FLOREA I. SIMONA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FLOREA M ALINA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.1 experimentat Reusit

FLOREA N. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

FLOREA S. DEMETER

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

FLOREA V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 1.7 incepator Respins

FLOREA V. ANDREEA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FLOREA V. LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.4 experimentat Reusit

FLOREAN C. GEORGE-IORDACHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 9.05 avansat Respins

FLOREAN M. DANUT-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FLORESCU M. VALERICA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FLORIA L. DANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

FLORIAN A. ALEXANDRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 6.6 nivel mediu N/p

FLORICICA C.R. STEFAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.3 experimentat Respins

FLORISTEANU G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FLORISTEANU G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FLOROIU P. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

FLORUTA V.C. DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 4.2 avansat Respins

FLUERARU D MARINELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FOCIOROS I RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

FOCSA G. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FOCSA G.G. OANA LOREDANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.7 nivel mediu Respins

FOCSA I.E. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FOCSA M DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.65 avansat Reusit

FODOR A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

FODOR A. DOMINIC

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FODOR F BIANCA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

FODOR F.C. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.9 avansat Respins

FODOR M MIHAI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FODOR M. MIHAIL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

FOLIA C. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

FONOCA G CLAUDIA-MIHAELA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.2 avansat Reusit

FORCOS G OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

FORCOS P. BOGDAN SIMON

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 incepator Respins

FORCOS V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.25 experimentat Reusit

FORICA P ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FOTA S NICOLETA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

FOTACHE C. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

FRANCU A. ROBERT-ANTONIU

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 experimentat Reusit

FRANCU P ANGELICA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

FRANT I DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

FRANTUGU V. CLAUDIU-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

FRASINESCU G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

FRASINESCU I. IONEL-ALECSANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel II 1.8 avansat Respins

FRASINESCU S. MELANIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

FRATILA F. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FRATILA V. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 7.5 experimentat Reusit

FRENTOEI D. COSMIN-PETRU

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

FRENTOEI M CERASELA-MARIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

FRIGURA T. MIOARA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3 incepator Respins

FRINCU I. ANDREI IOAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 5.75 Geografie 3.1 avansat Respins

FRINCU V CRINA -IONELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

FRINCU V. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

FRON G FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6 nivel mediu Respins

FRUNZA N TATIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

FULAS N. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

FULGA N NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 4.1 incepator Respins

FULGA V. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

FULGA V.N ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

FUNARU G PAUL-DOMINIC

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

FUNARU M. ANGELICA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

FUNARU M. GABRIEL-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

FUNARU N. MIHAI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A2 Istorie 4 Geografie 7.7 incepator Respins

FUNARU P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

FUNDACESCU G. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B2-A1- Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

FUNDUC M. ROXANA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.35 avansat Respins

FURDU I. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

FURDUI A MIHAI-VALERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

FURDUI I. RAMONA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

FURDUI V IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

FURIES V. ANDREI-RADU

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 8.65 experimentat Reusit

FURNICA D. DELIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

FURNICA V. LIVIU-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1--A1-A2- Matematica T2 6.9 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

FURTUNA M ANA-MARIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

GABAR P. PETRINA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.6 experimentat Respins

GABARA C.M. DRAGOS

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GABARA I GIANINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.95 incepator Respins

GABOR D LEONARD-COSMIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

GABOR G ALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GABOR I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

GABOR I ILEANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Psihologie 4 avansat Respins

GABOR I SIMONA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GABOR I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 experimentat Respins

GABOR M. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 8.8 avansat Respins

GABOR P ALEXANDRA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

GABOR T. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

GABOR V. VASILE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 7.8 nivel mediu Respins

GABORICI C ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GABUREANU G. GEORGE-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

GABUREANU V BOGDAN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 experimentat Respins

GABUREANU V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Economie 9.4 experimentat Reusit

GABURICI A. OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GABURICI M.I MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

GACIU I. COSTEL-VALERIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GAFITA N. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GAFTON N.D. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

GAIA V MIHAELA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GAIES G NONA-ANDREEA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GAINA D. OTILIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GAL G IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

GAL G MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

GAL I OVIDIU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GALATANU D. CODRIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GALATANU D. FLORIN - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.45 experimentat Respins

GALATANU F. LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

GALATANU G. VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p

GALATANU M. IOANA - FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 7.85 experimentat Reusit

GALATANU V. ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GALATANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

GALATANU V. VALENTIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

GALATEANU I. DANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7 avansat Reusit

GALATEANU M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

GALBAN C. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.7 avansat Respins

GALBEN C. DENISA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 4.45 Geografie 8.3 experimentat Respins

GALBINITA C. MIHAI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

GALBINITA R. FLORINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 8.35 avansat Respins

GALERIU I LARISA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

GALOFTEANU R. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

GALU A. EMANUEL-IUSTIN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

GALU L.I ALEXANDRA-LAURA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.4 avansat Reusit

GALU R DIANA-IUDITA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GALUSCA F CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

GALUSCA M. MARICEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

GAMAN C IUSTINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

GAMAN G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

GAMAN G. GEORGIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.45 nivel mediu Respins

GAMAN G. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.3 avansat Respins

GAMAN P OANA PETRONELA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-B1--B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.2 avansat Respins

GAMAN V. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 6.25 avansat Reusit

GANDULESCU V. MARIA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 nivel mediu Reusit

GANEA I. STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

GANEA V. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GANGUT C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

GANGUTA C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GANTU V. ANDREEA OANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Reusit

GARBULET D.G. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

GASCA M CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GASFAN E. MARIUS-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GASPAR P. ALEXANDRA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

GATEJ V. LAVINIA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.7 avansat Respins

GAUCAN I.P. DRAGOS - FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.55 experimentat Respins

GAUCAN S. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Economie 7.5 experimentat Reusit

GAVENE C. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GAVENEA A ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

GAVRIL D. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie N/p experimentat N/p

GAVRIL D. MARIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.8 avansat Reusit

GAVRIL E MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PREUNIVERSITAR CONSTANTIN BRANCOVEANU BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3 incepator Respins

GAVRIL E. EMMA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GAVRIL T. RADU-COSMIN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GAVRILA A ANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

GAVRILA A. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.7 avansat Reusit

GAVRILA C ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GAVRILA G. IONUT-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.25 avansat Reusit

GAVRILA I VIOREL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

GAVRILA T. MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GAVRILA V IONUT

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

GAVRILA V. ERVIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

GAVRILA V. GIORGIANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 8.6 avansat Respins

GAVRILII L.N. GABRIEL - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 7.3 avansat Respins

GAVRILIU M. CARMEN - FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 8.25 avansat Respins

GAVRILIU V ALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

GAVRILUTA M. IUSTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

GAVRILUTA S. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3 experimentat Respins

GAZI M. NICUSOR-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.9 incepator Respins

GEANGU A.V. VICTOR

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.35 avansat Respins

GENERALU A. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.8 experimentat Respins

GENES A MARIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GENES C. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GENES R MARIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

GEORGESCU A.C. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

GERGELY N. FLORIN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

GHEBU A. GELINA - ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.55 avansat Respins

GHEBU R. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GHEGHICI A CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

GHEGHICI A DANA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

GHELASE M CATALIN-EMANUIL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

GHELBERE V ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GHENADE A.R. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.15 Fizica 8.7 experimentat Reusit

GHENADE C. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHENTA I. ANGELICA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

GHENTA P. DANIEL-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

GHEORGHE P. MARIUS-ADRIAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.6 avansat Reusit

GHEORGHE T. VIOREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza N/p Istorie 5.95 Geografie 6.25 nivel mediu N/p

GHEORGHE U. LAURA-MARIANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Reusit

GHEORGHIAN E. FLAVIA - IULIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 7.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GHEORGHIES M. MONICA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

GHEORGHIOIU N. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GHEORGHITA S. IOANA - FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.25 avansat Respins

GHEORGHIU F. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 experimentat Respins

GHERASIM C. CONSTANTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

GHERASIM C. LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

GHERASIM D. NICOLETA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GHERASIM F. DAVID-CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.75 avansat Respins

GHERASIM G. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

GHERASIM GH. CARMEN-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHERASIM I IOAN-CRISTI

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GHERASIM I. ALEXANDRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GHERASIM I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

GHERASIM N. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

GHERASIM N. ROXANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 9.6 Filosofie 6.8 experimentat Reusit

GHERASIM P. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 6 experimentat Reusit

GHERASIM S. EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel II 3 avansat Respins

GHERASIM S. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GHERASIM S. SIMION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu N/p

GHERASIMESCU C. ANDRA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHERASIMESCU D. NICOLETA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

GHERCA F CARINA ELEONORA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

GHERGHE D. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

GHERGHEL A. LUCIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 8 avansat Respins

GHERGHEL P ANDREI-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GHERGHELUCA B LAURA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Psihologie 9.2 avansat Reusit

GHERGHELUCA S. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

GHERGHINIS G. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

GHERGUT F FELICIA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

GHERMAN D. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 8.3 avansat Respins

GHERMAN I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

GHERVASA I. EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

GHERVASE I. VLAD - VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.75 avansat Reusit

GHET C. ALINA-CELINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GHETA F ROXANA-MARIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHETA I. CRISTINA - ADINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GHETA N. NICOLETA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

GHETU C. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.4 incepator Respins

GHIBA A ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.35 experimentat Reusit

GHIBILIC V. SILVIU-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 6 nivel mediu Respins

GHICA R. MICSUNEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GHICAJANU D. DANIELA - OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

GHICAJANU N. ADRIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GHICIUSCA R. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Informatica T3 Pascal 9.1 experimentat Reusit

GHICU L. ANCUTA-DIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHIDU GH. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

GHIHANIS G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GHILINTA I. IOANA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

GHILOGAS I. CARMEN-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Respins

GHIMICI P. ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

GHIMPU Z ALEXANDRU-COSTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

GHINDEA G GEORGIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHINEA D. IRINA - STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GHINEA D. OANA-ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Economie 6.15 nivel mediu Respins

GHINEA G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.3 experimentat Reusit

GHINEA I. ELENA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.6 incepator Respins

GHINEA N NICOLAE ALIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

GHINEA S VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

GHINET D. FLORN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

GHINET G GEORGE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GHINET I. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GHINET P. ANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Reusit

GHINET S ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.3 avansat Reusit

GHINET S.C. SILVIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GHINET V. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

GHINET V. IONUT-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.95 experimentat Respins

GHINET-DOSPINESCU C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 avansat Reusit

GHINITA M. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.3 experimentat Respins

GHIOC I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Economie 5.95 avansat Respins

GHIOLDUM G. ALINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.55 avansat Respins

GHIONOIU B.M. ALIN-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

GHIORGHE G. TEODOR-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

GHIORGHE V. OANA - GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

GHIORGHIES D. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

GHIORGHIES I CLARA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GHIORGHIES I. FLORIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

GHIRASIM N. NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

GHIRAU N. MARIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

GHIREA A GAVRIL

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 4.3 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GHITIU M. ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Respins

GHITIU R OVIDIU-EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.3 experimentat Reusit

GHITIU R. ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 5.15 avansat Respins

GHITUN G. CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 avansat Respins

GHIULTU E. SABINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHIULTU I. LUCICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p

GHIUNGHIUS A SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 3.5 incepator Respins

GHIUR C. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 avansat Reusit

GHIUR C. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 avansat Reusit

GHIUR M. CIPRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana 3.95 Limba franceza Istorie 5.25 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

GHIURCA F IULIAN

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 10 experimentat Reusit

GHIURCA G. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GHIURCA I GEORGE-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

GHIURCA I. IONUT MIHAITA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.2 experimentat Reusit

GHIURCA M. IULIANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

GHIURCA S. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GHIURCANAS C CLARA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

GHIURCUSOR F.D. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHIURCUTA D. IONUT-NARCIS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

GHIUREA A. MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 6.3 avansat Respins

GHIUS I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

GHIUTA N. LAURA-NADIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Economie 8.1 experimentat Reusit

GHIUTA V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

GIANGALAU I IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GILEA G. GEORGE-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GINJU I IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

GIOACAS J. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.45 Sociologie 9.92 experimentat Reusit

GIOSA G. RAZVAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

GIOSANU G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GIRLEANU C IRINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GIRNET G DENISA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba italiana B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.6 avansat Reusit

GIRTU A. STEFAN-AUREL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.2 avansat Respins

GISFAN V. VIOREL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

GISILEANU V CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Economie 5.4 avansat Respins

GITIN D. RAZVAN-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.65 incepator Respins

GITU I. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

GIURGEA I. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

GIURGEA S.I. PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

GIURGI M. ANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 5 avansat Respins

GIURGIANU G. CODRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GIURGICA I STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

GLIGA C. COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.2 experimentat Reusit

GLODEANU C. MIHAELA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

GLODEANU V. VALENTINA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

GOAGA I. IOANA - CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GOARZA L. MADALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 5 experimentat Reusit

GOARZA V. RUCSANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

GOCIU P DORICA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GODOCI D RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

GODOCIU T. CONSTANTIN - BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.6 experimentat Reusit

GODOI A.N. ALEXANDRA FLORENTINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

GOGA F. VASILE-DAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

GOGAN F. FERDINAND

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 3 Geografie 6 nivel mediu Respins

GOGESCU N.D CHRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GOGESCU P PAULA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 7 nivel mediu Reusit

GOGOLOS I GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.3 incepator Respins

GOGU C. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

GOGU D. RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GOGU Z.C ALEXANDRU- GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GOLEA C. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GONDOS A. ANCUTA-ELENA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GONDOS G PAUL

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GONDOS M. MIHAELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.9 avansat Reusit

GONDOS P. VERONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 6 avansat Respins

GORA-GIOACAS C COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 6 nivel mediu Respins

GOREA C ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

GOREA C. GEORGIANA-PETRONELA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GOREA C. MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5 experimentat Reusit

GORGA I. ALIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

GORGAN D. DANUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.3 experimentat Respins

GORNESCU G CONSTANTIN GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

GOSAV G ELENA-ISABELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.4 avansat Reusit

GOSAV S. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GOSAV V BOGDAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

GOSMAN C. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GOTCU C. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GRADINA I. ION

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.1 experimentat Respins

GRADINARIU I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

GRADINARU A LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GRADINARU D. LAURA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

GRADINARU G. ALEXANDRA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GRADINARU G.V. VALERIAN - STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.9 experimentat Respins

GRADINARU I. ALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GRADINARU M. PETRICA-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

GRADINARU V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

GRADINARU V. ANA - MARIA - PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GRADINARU V. IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GRAEF C.M. MARIA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GRAJDEANU C. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.9 avansat Respins

GRAJDEANU I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GRAMATIC V. ALEXANDRA- CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

GRASIM D IONELA-DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Reusit

GRASU L. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9 experimentat Reusit

GRASU M. MIHAI - STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.9 avansat Respins

GRAVA A. IULIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GREBLA C. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

GRECEA C. IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.85 experimentat Reusit

GRECU C. DRAGOS - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.1 experimentat Respins

GRECU C. GEORGIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRECU D. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

GRECU G. ANDREI

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GRECU G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRECU I. RAZVAN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GRECU V IONELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

GRECU V. IULIAN - VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Economie 7.3 avansat Reusit

GRIGORAS A ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GRIGORAS C. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

GRIGORAS C.C. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

GRIGORAS G GHEORGHE-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Fizica 5.2 experimentat Reusit

GRIGORAS G. CONSTANTIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GRIGORAS G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.15 experimentat Reusit

GRIGORAS G. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

GRIGORAS I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

GRIGORAS I. CRINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9 experimentat Reusit

GRIGORAS I. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GRIGORAS M. IOANA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

GRIGORAS M. VASILICA-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Respins

GRIGORAS S. SANDINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.35 avansat Reusit

GRIGORAS V. NICOLAE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

GRIGORE E COSMIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

GRIGORE L.S. ANDREI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GRIGORE M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GRIGORITA GHE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PREUNIVERSITAR CONSTANTIN BRANCOVEANU BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6 incepator Respins

GRIGORIU M. ALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GRIGOROAEA G. IRINA-ANGELICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GRIGOROIU G NECULAI-EDUARD

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

GROSU C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 8.5 experimentat Reusit

GROSU C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 7 experimentat Reusit

GROSU E. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GROSU G. GIORGIANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

GROSU I OANA- MADALINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GROSU S. DANIEL-LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.5 experimentat Reusit

GROSU V VIOREL VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

GROZA N NICOLETA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

GROZAVU E. DAIANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.15 avansat Reusit

GROZAVU S. TEODOR-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.5 avansat Reusit

GROZAVU-BALABAN C LILIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Respins

GROZAVU-BARSAN C. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GROZESCU D. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

GRUMAZESCU V. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

GRUMEZA D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.5 nivel mediu Respins

GRUMEZAS M. GEORGIANA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GUGLES M. RADU - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GURA T.E. MARIA-FRANCESCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

GURAMBA G. CRINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

GURAMULTA A. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 nivel mediu N/p

GURAU G ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7 experimentat Reusit

GUREANU C. CONSTANTIN - CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GURITA I LUCRETIA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu Respins

GURITA M. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

GUSAS M. CRISTINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

GUTA M. RAZVAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.5 avansat Reusit

GUTES V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

GUTU F. GEORGIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

GUTUI-MAFTEI G. GHIORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

HABALAU C. GEORGIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

HADAMBU G GHEORGHITA-ALIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HADIMBU D ANDRADA-LUANA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

HAGHIAC M. ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.95 experimentat Reusit

HAGIMA N NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 5.35 avansat Respins

HAGIMA R. FLORINA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.75 avansat Reusit

HAGIU M. IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

HAIDAU C.A. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HAIDAU G MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 incepator Respins

HAIDAU M MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.15 avansat Respins

HAIDOC M. IOANA- IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.9 experimentat Reusit

HAINEALA D. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

HAINEALA S. ION

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.2 incepator Respins

HAINEALA V. PARASCHIVA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

HAISAN V. DIANA-VASILICA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

HAISU M ANA-MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.9 avansat Reusit

HAITAU C. ANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.2 avansat Reusit

HAIVEI A ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

HALEANT F. FLORINA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HAMAD - AL - ESSA T. NIDAL - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 experimentat Reusit

HANACHIUC P. ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.65 avansat Respins

HANCEA D. ALIN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HANCU I. MADALINA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HANDOCA S. CRISTINA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9.45 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HANGA D LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

HANGANITA I MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 avansat Respins

HANGANU C CIPRIAN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

HANGANU C SILVIU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.7 avansat Respins

HANGANU D. ANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

HANGANU F. ANDREEA-STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 avansat Reusit

HANGANU G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

HANGANU I. IOANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 5.95 experimentat Reusit

HANGANU S ANDRA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.55 Psihologie 8.45 avansat Reusit

HANGANU S. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HANU C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HANU I IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HANU I. ALEXANRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

HANU T. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 7.1 incepator Respins

HANU V. CRISTI-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

HANUTU V VASILE- CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

HARABAGIU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 avansat Reusit

HARABAGIU I. OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

HARAPU C. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.95 experimentat Reusit

HARAPU D. IRINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2 avansat Respins

HARAPU N. STEFAN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

HARAPU P. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.15 avansat Reusit

HARAPU V STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

HARBU F. FLORENTINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

HARBU I. IONUT

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.5 avansat Respins

HARBU V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

HARIGA D LUANA-STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

HARIGA I. RADU - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

HARJAN V. CRINA-MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.4 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

HARLEA A. AUREL

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.85 Geografie 8.85 experimentat Reusit

HARSU G. GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.9 experimentat Respins

HARTESCU M. MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Istorie 5.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

HARTESCU M. MIHAI

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Informatica T3 C/C++ 5.5 experimentat Respins

HASAN G. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.15 avansat Respins

HATAPUC I. ANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

HATEGAN S MADALINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

HAZAPARIU T RAZVAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

HAZAPARU G. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

HAZAPARU I. ANDRA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HAZI M. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Respins

HAZU A. ANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

HEGHES G LAURA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

HEISU G. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

HEISU I. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 7.2 experimentat Reusit

HEMECI I ANCA-RALUCA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

HENTA C. ANDREEA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

HERCIU C. FLORENTIN-ALIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.45 avansat Reusit

HERCIU I BERNARDIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

HERCIU I PAULA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 7.95 experimentat Reusit

HERCIU I ROBERT-CLEMENT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

HERCIU I. TOMA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 9.5 experimentat Reusit

HERCIU L. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 6.6 incepator Respins

HERCIU L. OLGA-LEONIDA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

HERGHELEGIU A. PETRUTA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.1 avansat Respins

HERIS S CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

HERMAN P. STEFANIA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HERSCOVICI I.N. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HINCU C CONSTANTIN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.95 experimentat Reusit

HINCU E. ANDA-GABRIELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

HINCU M.L. PAUL-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HINGANU N. EMIL

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HIRBU F. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 3.5 nivel mediu Respins

HIRBU M ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 5 experimentat Respins

HIRDEA I. TAMARA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 nivel mediu Respins

HIRJANU L. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 9.65 experimentat Reusit

HIRLEA I. VASILE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

HIRLEA L. SILVIU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

HIRTAN V OLIVIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

HOASCAR D. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

HODEA A CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.35 experimentat Reusit

HODEA C CATALIN-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

HODEA M MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

HODEA P. SORIN-PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

HODOR G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

HODOROG M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

HOGAS D.L. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

HOGEA I. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOHA P GEORGE- CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HOHA V. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 6.4 avansat Respins

HOLBAN _ IOAN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

HOLBAN M. LARISA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

HOLCA I. LUCIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

HOLEA C MADALINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HONGU L. ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HOREANGA M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

HORLESCU G. ANA-ALINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

HORODINC-CHIRILA M. EMILIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 4 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

HORONCEANU D IULIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.1 Fizica 8 avansat Respins

HORVAT I GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

HORVAT M. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

HOTIN C. CONSTANTIN-BENIAMIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 3 avansat Respins

HOTU D. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

HOTU I. VALERIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Reusit

HOTU I.R. DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HOZA M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

HOZIT G. VLAD-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

HOZOIU V. VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

HRANICERU P. MADALINA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

HRIB P. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

HRIBAN T. CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

HRINCESCU N. NICOLAE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.1 incepator Respins

HRISCA G. GHEORGHITA-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

HRISCU G. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Economie 7.1 avansat Respins

HRISCU R. EMILIAN-OVIDIU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

HRISTEA V.E. ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 incepator Respins

HRISTIAN I. DRAGOS-IULIAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HUCHIU C GABRIEL

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7 nivel mediu Reusit

HUCHIU C. DENISA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

HUGIANU I. VICTORIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

HUIAN V ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

HUIBAN V. VASILE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

HUIDICI A.N. ROXANA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

HULBOREA V. VIOREL-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

HULUBA V.V. GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

HULUTA A. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HULUTA C. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

HULUTA ST. IONELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

HUMA A. LUOANA-ELENA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

HUMINIUC M. NICULINA - MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8 experimentat Reusit

HURA C. IOANA - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HURDUBEI _ COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.8 nivel mediu Respins

HURJUI D. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 incepator Respins

HURJUI F. FLORENTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5 experimentat Respins

HURUBAS C. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 6.85 avansat Respins

HUSANU D. LENUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

HUSANU G. GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HUSANU I. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.3 experimentat Reusit

HUSANU V. GABRIEL-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

HUSARU I. ANICA-ADRIANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

HUSARU M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

HUSTIU D VASILICA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 3.7 incepator Respins

HUTU I. ALINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

HUZUM I.L. SILVIU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

IACINSCHI G.M. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

IACOB A ADRIANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Psihologie 3.5 avansat Respins

IACOB C.N. GRIGORE-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

IACOB D. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

IACOB E. DRAGOS-EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 8.6 Fizica 3 incepator Respins

IACOB F FLORIN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.9 avansat Reusit

IACOB F. MADALIN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IACOB G GEORGIANA-ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Economie 6.9 avansat Reusit

IACOB I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

IACOB I. ISIDOR

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Respins

IACOB M. IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

IACOB N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

IACOB S. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 7.45 avansat Reusit

IACOB S. PAUL-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

IACOB V BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

IACOB V FLORIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

IACOBEANU V. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 incepator Respins

IACOBUTA G.O. LOREDANA-PETRINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

IACOBUTA V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

IANAU C. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.95 avansat Respins

IANAU E LUIZA-MONICA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.1 avansat Reusit

IANAU G. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

IANCU C GEORGIANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

IANCU C. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

IANCU D. CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IANCU I. IOANA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IANCU I. RAZVAN IOAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Respins

IANCU M. MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

IANCU P. MARIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.4 avansat Respins

IANCU P. PAULA-BOGDANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

ICHIM F. COSMINA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.6 avansat Respins

ICHIM G ION

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 2.8 avansat Respins

ICHIM G. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

ICHIM I. MIRELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.4 avansat Respins

ICHIM I. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

ICHIM I.E. ELENA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

ICHIM M. PETRISOR - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 5 experimentat Respins

ICHIM S. COSMIN-SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.15 avansat Respins

IFRIM C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

IFRIM C. LIDORA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

IFRIM O ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 3.8 incepator Respins

IFRIM O GABRIELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.3 incepator Respins

IFRIM V. LAURA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

IFTIME A. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 incepator Respins

IFTIME S ALIN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IFTIMI I. VLAD -IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 5 experimentat Reusit

IFTIMIE L. ANDREEA-RALUCA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

IFTIMIE O. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

IFTIMOAIE M. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 5.1 experimentat Respins

IFTIMOAIE S. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Reusit

IGA D. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

IGNAT C. CLAUDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IGNAT F. SORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

IGNAT G.R. EMA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.4 Fizica 6.8 experimentat Reusit

IGNAT N AMALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Psihologie 2 avansat Respins

IGNAT O. MIHAI

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IGNAT P CRISTIAN-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Logica si argumentare N/p experimentat N/p

IGNAT S. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

IGNATESCU C DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

IGNATESCU P CRISTINEL-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

IJAC D. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Psihologie 5 experimentat Reusit

IJAC G. TEREZA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.45 avansat Respins

ILIE A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ILIE C MIHAELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

ILIE C. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.2 experimentat Respins

ILIE C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

ILIE G. ADRIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 6 experimentat Respins

ILIE G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ILIE G. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 nivel mediu Respins

ILIE I. MIRELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

ILIE M. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

ILIE N.D. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

ILIE V. RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILIES C. IRINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ILIES E. SIMONA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A1 Istorie 8.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ILIES V. ALINA - BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ILIEVICI I. ALEXANDRA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ILINCA D. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

ILINCA I. LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

ILISEI D MARIUS DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

ILISEI I. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ILYES M ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 experimentat Respins

IMBREA A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

IMBREA C. AGNEZA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IMBREA E. OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

IMBREA G. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

IMBREA I ANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

IMBREA I IONUT-SILVIU

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.6 avansat Reusit

IMBREA P. MIHAITA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 experimentat Respins

IMBREA P. PETREA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

IMBREA T. SERGIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IMBREA V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 6.2 avansat Reusit

IMBREA V. DRAGOS-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

IMBRIEA I. CLAUDIU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

IMZEL I. IONUT

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

INBREA F MARIA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

INSURATELU G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

INSURATELU V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 9 Fizica 5 nivel mediu Reusit

INTUNERIC A SIMINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola Istorie 7.6 Geografie 6.4 experimentat Reusit

IOANCEA V ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.6 avansat Reusit

IOJA A. ADINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8.1 avansat Reusit

IOJA C SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

IOJA D. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

IOJA D. MADALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 experimentat Respins

IOJA F. SERGIU

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

IOJA I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.5 experimentat Reusit

IOJA I. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 5.1 experimentat Reusit

IOJA N NICULINA-VALENTINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.65 avansat Reusit

IOJA R MADALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

IOJA S LAURENTIU-BENONI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

IOJA V. IULIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IOJE F. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

IOJICA P ION

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

ION F.V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

ION F.V. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

IONASCU G.R. MIRELA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IONASCU I ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

IONCICA F. MONICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 2.7 incepator Respins

IONEL M MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza N/p Matematica T2 4.1 Geografie 6.3 nivel mediu N/p

IONEL M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.6 experimentat Reusit

IONESCU D. ADRIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

IONESCU F. FLORIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.15 avansat Reusit

IONESCU I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

IONESCU N. MALINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

IONESCU V.S. TIBERIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 10 experimentat Reusit

IONETI N. NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IONICA E. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

IONICA F MADALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 4.25 incepator Respins

IONICA F. DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

IONICA N. MARIUS-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

IONITA A. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

IONITA A. FILUTA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.75 experimentat Respins

IONITA C. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba spaniola A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 6.25 experimentat Reusit

IONITA C. COSTEL-GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

IONITA G. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 4.3 avansat Respins

IONITA I. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

IONITA J. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.95 experimentat Respins

IONITA N ELENA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

IORDACHE D DUMITRITA-ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.75 avansat Respins

IORDACHE D. CARMEN-NICOLETA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

IORDACHE F ADINA- GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.35 avansat Respins

IORDACHE F SILVIA- MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 4 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

IORDACHE I. IOANA - SONIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

IORDACHE I. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 7 Geografie 6.5 incepator Reusit

IORDACHE P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

IORDACHE S.N. ALEXANDRU - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

IORDACHE V. MARIUS

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 4.55 Geografie 7.25 avansat Respins

IORDACHIOAIA C.N. CIPRIAN SIMION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

IORGA C. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

IORGA C. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Informatica T2 C/C++ 1.4 avansat Respins

IORGA L MADALINA -LAZARINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IORGA T ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

IORGA V. FLORIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

IORGA V. NICOLAE

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.7 avansat Reusit

IORGA V. ROBERT-PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

IOSEBICA N. ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

IOSIB _ LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

IOSUB C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 6 avansat Respins

IOSUB C.V. VLAD

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

IOSUB G. ALIN - GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.75 avansat Respins

IOSUB G. MARIUS

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 2.95 avansat Respins

IOSUB I. VASILE STEFAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 7 avansat Reusit

IOSUB M COSMINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

IOSUB N. MARIA-CARMEN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

IOSUB N. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

IOSUB S. DRAGOS SORIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

IOSUB V MARIUS- VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Fizica 3.5 experimentat Respins

IOSUB V VALENTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Fizica 5.05 avansat Respins

IOVITA D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.15 experimentat Reusit

IPATE A. DIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IRIMESCU C. ANDREI-PETRUT

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

IRIMIA A. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

IRIMIA C. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3 avansat Respins

IRIMIA C. DAN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.9 Psihologie 10 experimentat Reusit

IRIMIA C. NICOLETA - CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.25 experimentat Reusit

IRIMIA G. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Fizica 5.35 avansat Respins

IRIMIA G. GEORGIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

IRIMIA G. MARINA GEORGIANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.3 avansat Reusit

IRIMIA G. RADU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.35 Fizica 8.1 experimentat Reusit

IRIMIA M MARICEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

IRIMIA V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Informatica T2 C/C++ 5.5 avansat Respins

IRIMIA V. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

IRIMIEA LEAHU P. CRINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5 avansat Respins

IRIMIEA N. IOAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.35 avansat Respins

IRINA GH. LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

IROFTE C. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

IROFTE I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.7 nivel mediu Respins

ISAC I. RARES-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

ISACHI C COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B2 Istorie 5.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

ISAILA C. RELU CATALIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 9 nivel mediu Respins

ISAR E CATALINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6 incepator Reusit

ISCIUC V. RADU - VALERIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.1 experimentat Respins

ISCU G GABRIEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

ISPAS I. COSMIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

ISPAS M.F. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.1 avansat Reusit

ISTICIOAIA O CRINU-CATALIN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

ISTOC C RADU-VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ISTOC E IULIANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 6 experimentat Respins

ISTOC GH ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 7.15 Logica si argumentare 7 avansat Reusit

ISTOC I ADELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

ISTOC I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T1 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Respins

ISTOC M IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

ISTOC M. ION

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

ISTOC P MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ISTOC P. PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Informatica T2 C/C++ 5.3 experimentat Respins

ISTOC V. EDIT-ECATERINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.25 avansat Reusit

ISTRATE A. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 experimentat Reusit

ISTRATE C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

ISTRATE C. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

ISTRATE G ADINA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

ISTRATE I. COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ISTRATE I. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.1 avansat Respins

ISTRATE I. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

ISTRATE L. DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ISTRATE O. CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

ISTRATE P. PETRICA-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 6 experimentat Reusit

ISTRATE T. LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 2.45 nivel mediu Respins

ISTRATE V COSTIN-VALENTIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

ISTUDOR N. NICOLETA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.65 Fizica 7.35 experimentat Reusit

ISVANCA M. COSMINA ALEXANDRA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Respins

ISVORANU C. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

IUGA S.R. STEFAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IVAN G. ALEXANDRU-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

IVAN G. MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

IVAN I CLAUDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 avansat Respins

IVAN I GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 4.35 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

IVAN M. MIHAELA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

IVAN S.G. LARISA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

IVANCUTA V PETRU-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

IVANESCU V MARIA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

IVANESCU V.C. STEFANA - CALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

IVANISCHI I GEORGIANA-DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.2 avansat Respins

IVANOV S. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.6 avansat Respins

IVASC G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

IVASCU C COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.3 avansat Reusit

IVU C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9 experimentat Reusit

IVU N. DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

IZDRUI G ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.5 incepator Respins

JACOTA T ELENA-SIDONIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Respins

JAGATE S. GEORGETA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

JALBA MERE-ALBE B. FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 7 nivel mediu Respins

JALERU I. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

JALERU I. GABRIEL

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Respins

JALERU V IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

JATAREL V.V VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.5 incepator Reusit

JATARIU A.P. PAULA - AVRIL

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

JICMAN I. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

JICMON _ PETRU-VICTORAS

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

JICMON A. LUCIA - LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 experimentat Respins

JICMON G MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

JICMON V. IOANA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

JICU P. ISIDOR

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Respins

JIGA F CATALIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.8 avansat Reusit

JIGAU I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

JIGAU I. IOAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

JIJIIE M ADRIANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

JINGA M. GEORGE-RADU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

JIPA G. ELENA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.55 experimentat Reusit

JITAREL C. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

JITARU A. ROBERT MARIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 C/C++ 4 experimentat Respins

JITARU C. ALEXANDRU - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.55 experimentat Reusit

JITARU D. DANUT CLAUDIU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat N/p

JITARU G MARIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

JITARU G MIHAIL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

JITARU I LILIANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

JITARU M. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

JITARU N ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

JITARU V CIPRIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7 experimentat Respins

JITARU V. LAVINIA BENEDICTA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

JITEA C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

JITEA I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

JITEA P. PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.1 avansat Respins

JOCA A. PAULA-ALINA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.9 avansat Reusit

JORA F. MADALINA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JORA I. DANIEL

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

JUGARU V. LIDIA IOANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 4.7 nivel mediu Respins

JUMUGA E DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 3.5 avansat Respins

JUNCU C. STEFANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

JUNCU I. IOAN - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

JUNCU M. MARINELA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 4 avansat Respins

JUSCA A IRINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

JUSCA M BIANCA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

JUVERDEANU V. CRISTINEL - ALIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

KERESZTESI A NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

KETVAS S ROXANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 7 incepator Respins

KOBRIJA G.I. ELENA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 8.65 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

KOMENCZI F. FRANCESCA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.4 avansat Reusit

KURITAN I. ANCA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

LACATUS E. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 6.2 experimentat Reusit

LACATUS I. ELENA-CODRINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

LACATUS M. SORIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

LACATUS S. RARES - CODRUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.8 experimentat Respins

LACATUS V ALEXANDRA-LUMINITA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.5 avansat Reusit

LACATUSU B.A. IULIAN - ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.9 avansat Respins

LACATUSU F. FRANCISCA-ISABELA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.75 avansat Reusit

LACATUSU I. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

LACATUSU I. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.6 incepator Respins

LACATUSU I. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

LACATUSU I. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

LACATUSU N. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.15 experimentat Respins

LACATUSU V VASILICA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

LACATUSU-ISCU I IULIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LACOVEI A ROXANA-ADRIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

LADARU G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LADARU G. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 9.15 Geografie 8 experimentat Reusit

LADARU M. MIHAELA - CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

LADARU V. DANIEL - VASILE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

LADARU V. SILVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 avansat Respins

LAIC R.C. ANDREEA-ALICE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

LAIOS G. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

LAIU C ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

LAIU D. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LAIU M BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

LANGU P. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

LANGU P. CRINA ELENA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

LAPADAT G. TEDDY-MARINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 5.35 nivel mediu N/p

LAPUSNEANU A. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

LAPUSNEANU V MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

LASCAR V FLORENTIN-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

LASLAU A. LUCIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LASLAU A. RAMONA - IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

LASLAU F. ALEXANDRU-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

LASLAU F. DANIELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 8 avansat Respins

LASLAU G. ANDREEA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

LASLAU G. ANDREI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

LASLAU G. LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

LASLAU I. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

LASLAU M. ANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

LASLAU P CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 8.2 avansat Reusit

LASLAU P. CECILIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.7 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

LATCAN L. LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.25 experimentat Reusit

LAU C. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

LAZAR C. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Economie 8.6 avansat Respins

LAZAR E. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

LAZAR G. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

LAZAR G. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

LAZAR G. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 incepator Respins

LAZAR I. IONELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LAZAR J. ALIN-GABRIEL

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 7.5 avansat Reusit

LAZAR L. SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 experimentat Respins

LAZAR M. SABINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LAZAR N. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LAZAR N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie N/p nivel mediu N/p

LAZAR S ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LAZAR V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 7 experimentat Reusit

LAZAR V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

LAZAR V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

LAZAR V. ELENA-SIMONA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

LAZAR V. VLADUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

LAZER G. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

LEAH R. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

LEAHU G GIORGIANA- CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

LEASCU S. RODICA-TABITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

LECA C IRINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

LECA I. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

LECA I. IULIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 4.1 avansat Respins

LECA I. MARIA MIRABELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.6 avansat Reusit

LEFTER G. MIHAIL - SANDU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.35 experimentat Respins

LEFTER M. MARIUS-CORNEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 4.2 avansat Respins

LEFTER M. NARCISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

LEGANUS V BOGDAN-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

LEHADUS _ MARIUS-VALENTIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

LEHADUS E VASILE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

LEHADUS I IONELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LEHADUS T SILVIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

LELA V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

LENGHEN G LUIZA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.1 avansat Respins

LENGHEN G. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

LENGHEN L ALIN-DOMINIC

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 avansat Reusit

LEON T. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

LEONTE C. LARISA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6 experimentat Reusit

LEONTE C. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

LEONTE D. BIANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

LEONTE I. ANDREI-DORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.8 experimentat Respins

LEONTE T ANCA-DIMITRIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Psihologie 4 nivel mediu Respins

LEONTE T GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

LEONTE V MARIAN

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

LEPADATU I IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

LEPADATU I. ADELINA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LEPSA A. ROXANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

LERU G. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

LERU M VALENTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 avansat Reusit

LERU V. MARINETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

LETCANU L CONSTANTIN-LIVIU

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

LEUSTEAN F. VLAD

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.5 avansat Respins

LEUSTEAN P. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Respins

LEUSTIAN D. ANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.35 Geografie 9 avansat Respins

LICEAC M. RADU-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

LICHI G MADALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

LICHI M. DUMITRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

LICHI V. RARES-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

LICIU P RAMONA-ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5 incepator Respins

LIESCU V. FLORIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LIHET C. DANIEL-COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

LILA C. IOANA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

LILIAC S.C. GEORGE-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

LISITA G. GEORGIANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.4 nivel mediu Reusit

LISITA G. LAURA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

LOATA R ANDREEA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.85 avansat Reusit

LOGHIN A. ALMIRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

LOGHIN I. DRAGALINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

LOGHIN M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

LORENT A. CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

LORENT G. ADRIANA - IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LORENT M VLAD ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LORENT M. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6 avansat Reusit

LOTCA P. PAULA- ADINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.75 avansat Respins

LOVIN F. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

LOVIN S ANDREI LAURENTIU

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.7 avansat Respins

LOVIN V. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

LOZINCA I. IONUT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

LOZOVAN V NADEJDA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

LUCA A. FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.9 avansat Reusit

LUCA C ANA-MARIA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

LUCA C. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

LUCA C. BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

LUCA C. IONUT-CEZAR

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 6.3 experimentat Reusit

LUCA C. NICOLETA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Istorie N/p Sociologie 5 incepator N/p

LUCA CC ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 9.6 avansat Reusit

LUCA E EMILIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LUCA G ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

LUCA G CATALIN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

LUCA G. ADRIAN-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.7 Fizica 6 nivel mediu Reusit

LUCA G. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

LUCA G. ELENA-LARISA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LUCA G. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.1 Fizica 6.5 avansat Respins

LUCA G. OANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

LUCA GH. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

LUCA I. MARINA ROXANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

LUCA L ANDREEA-NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LUCA M.O. DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

LUCA P CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.95 avansat Reusit

LUCA V. DANIEL-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Respins

LUCA V. DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Respins

LUCA V. VLAD-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.8 experimentat Reusit

LUCACI A OVIDIU- CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

LUCACI C ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

LUCACI I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

LUCACI I. LOREDANA-ROZA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

LUCACI I. MARIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.85 experimentat Reusit

LUCACI V ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 3 incepator Respins

LUCACI V CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

LUCACI V. MIRUNA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.15 Fizica 9.35 experimentat Reusit

LUCACIU I. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.5 avansat Reusit

LUCANU F. CARMEN - PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

LUDU V.E. VIORICA-ELENA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.2 incepator Respins

LUNCANU V. ANCA-ELENA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 8.2 nivel mediu Respins

LUNGANU M. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 avansat Reusit

LUNGANU S. INA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

LUNGU - BUCUROAIA I. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

LUNGU A. PETRE BOGDAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Respins

LUNGU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Respins

LUNGU C.D. LIVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

LUNGU D. DIANA - STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

LUNGU E. ANGEL - LORIN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

LUNGU G DIANA ELENA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

LUNGU I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.5 avansat Respins

LUNGU I. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

LUNGU M. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba rusa B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

LUNGU N ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

LUNGU N. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

LUNGU V. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

LUNGU V. VASILICA - RADUCU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 avansat Respins

LUPAS D. DANIELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6.6 avansat Respins

LUPAS R. LAURA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

LUPASCU C. GEORGE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LUPASCU I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LUPASCU S. VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.15 avansat Reusit

LUPASCU V. IOANA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

LUPCHIAN P. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat Respins

LUPES T. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.1 avansat Respins

LUPICA M. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

LUPU C ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.65 avansat Respins

LUPU C COSTIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

LUPU C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

LUPU C. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.65 experimentat Reusit

LUPU C. VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

LUPU D. LUCIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

LUPU E.M. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

LUPU F. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

LUPU F. ELENA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 5 avansat Reusit

LUPU G DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

LUPU G. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

LUPU I IONUT-COZMIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

LUPU M ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.5 experimentat Respins

LUPU M. ANDREI-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

LUPU O. IOANA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LUPU S. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 6 Geografie 7.8 avansat Reusit

LUPU V CIPRIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

LUTA V. IOANA - CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.15 avansat Reusit

LUZINSCHI S. ANA-MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MACADAN I. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MACALAU N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

MACALAU N. IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.05 avansat Respins

MACARASCU C. ALEXANDRU IOAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 nivel mediu Respins

MACARIE C ANDREEA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

MACARIE D. STEFANIA ECATERINA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 nivel mediu Respins

MACARIE M EVELIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.1 experimentat Respins

MACAU C.S. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 8.45 experimentat Respins

MACIUCA _ MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.6 avansat Respins

MACIUCA D. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 4.25 avansat Respins

MACIUCA V ANA-MARIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

MACOVEI D. DANIELA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.5 avansat Respins

MACOVEI G. ANCA GEORGIANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.3 avansat Respins

MACOVEI G. IONUT

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

MACOVEI I MARIA-ANDRUTA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

MACOVEI N. NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

MACOVEI N. NICOLETA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MACSIM G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MAFTEI C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MAFTEI D VASILICA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MAFTEI D. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MAFTEI F. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MAFTEI G. FELOMENA-MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Respins

MAFTEI I. CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.35 avansat Reusit

MAFTEI I. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MAFTEI N IULIA -CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.1 avansat Reusit

MAFTEI N. BIANCA - PARASCHIVA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 experimentat Respins

MAFTEI V MADALINA-ELENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

MAGDALINA G. ION

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

MAGDALINA I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MAGDALINA I. OANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

MAGDEI N. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MAGIRESCU I DENISA-REBECA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MAHRIU V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MAHU I. PETRUTA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MAIOR M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

MAISTRUC M MIHAI

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 4.2 incepator Respins

MALAUTA C. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MALEI I DORINEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

MALIN V MARIA-LORENA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

MALINESCU N. NICU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

MALINICI V IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MANAILA F. IULIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MANAILA N. MIHAELA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MANASA C. BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MANASA P. SILVIU-PAUL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 avansat Respins

MANCAS V. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MANCIU N. GELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.8 incepator Respins

MANDRILA C ALEX-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

MANDRILA C. IONELA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

MANEA C. ANDREEA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MANEA D. TEODORA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

MANEA G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 incepator Respins

MANEA G. ELENA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

MANEA N. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba spaniola B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MANEA R. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba spaniola A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MANEA S. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Fizica 6.9 experimentat Reusit

MANEA S. GEORGIANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MANEA V. OANA-RENATA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MANOLACHE G. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

MANOLACHE I IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7 avansat Respins

MANOLACHI G. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MANOLACHI V NICOLETA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MANOLE I. IONUT - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.2 avansat Respins

MANOLE I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

MANOLE N. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

MANOLE V. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MANOLIU E.L. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

MANTEA I. MARICICA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.45 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

MANZA P LIVIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

MARANDUCA G ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.8 avansat Respins

MARANGOCI F. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

MARASCU G. MARIUS-GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

MARCEAN F.M. ADRIAN - SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MARCIUC F. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6 experimentat Respins

MARCOCI C. STEFAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MARCOCIU V. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 7.2 experimentat Reusit

MARCU A. MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

MARCU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MARCU I. SERGIU-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MARCU R. ALEXANDRU-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MARCU V. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MARCU V. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

MARCUT V. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

MARDAGIU V. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MARDARE G MARIUS REMUS

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARDARE I.A. ALICE-ELENA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MARDARE S. LAURA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MARDARE V. VASILE-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 nivel mediu Respins

MARES G. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

MARES S SORINA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

MARES T. BRINDUSA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MARGARIT V. ANABELLE

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MARGASIU I CRISTINA-VIOLETA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 4.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MARGEL G. ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MARGINEANU I.S. IOAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Reusit

MARGOS C. ALLY CONSTANTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T2 C/C++ 9.5 avansat Respins

MARIAN C GHEORGHE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 3.6 avansat Respins

MARIAN F. ALINA-FLORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 4.3 avansat Respins

MARIAN F. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.1 avansat Respins

MARIAN I. RAMONA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

MARIAN P IUNIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

MARIAN T TOMA-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARIAN V ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MARIAN V VASILICA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

MARIAN V. RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.75 avansat Reusit

MARICA C. ALEXANDRU-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 8.25 experimentat Reusit

MARICA I. SILVIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

MARICUTA C VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MARIN C. ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MARIN D CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARIN D. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

MARIN I GEORGE BOGDAN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.5 experimentat Respins

MARIN I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

MARIN I MARIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 3.25 incepator Respins

MARIN I. MADALINA - MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MARIN I. RAZVAN - PETRUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 7.7 avansat Respins

MARIN N. NICOLETA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MARIN P STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 incepator Respins

MARIN P. DAN - FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.85 avansat Respins

MARIN P.G. ANDRA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

MARIN S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 9.65 experimentat Reusit

MARIN T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

MARIN T. DORU MIHAI

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Respins

MARIN V. BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

MARIN V. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.3 incepator Respins

MARINEAC R. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.5 experimentat Reusit

MARINEL G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

MARINESCU A. EDUARD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MARINESCU V.G. VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

MARINGUTA N. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MARIOR F. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MARISCA G. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.7 avansat Respins

MARISCA G. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MARIUT E BRUNO-ANDREAS

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.75 avansat Respins

MARIUT F. IULIANA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 5.7 incepator Reusit

MARIUT GH. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

MARIUT L. BEATRICE - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 7.8 Psihologie 6.6 experimentat Reusit

MARTIN A. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MARTIN E. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MARTIN G MIRELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MARTIN I. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MARTIN V. ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

MARTIN V. IONUT- ALIN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

MARTINAS M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MARTIS F. DANIELA-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

MARZAC G. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Reusit

MATA C. ANCA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

MATA I ALINA-IOANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MATA I. RAMONA MIHAELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

MATA S ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Fizica 6.65 experimentat Reusit

MATA S. ALEXANDRU-NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

MATACHE D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MATACHE V. ANCA

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.95 experimentat Respins

MATANIE S. STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.95 avansat Respins

MATASARU G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

MATASARU I ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

MATASARU N. CODRINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MATEI A LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 6.55 avansat Reusit

MATEI A MARIUS-CRISTINEL

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MATEI C. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MATEI C. LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.75 experimentat Respins

MATEI C. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MATEI G. DOINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

MATEI G. MARIA - ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MATEI I OLGA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

MATEI I. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

MATEI I. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MATEI I. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

MATEI I. NANE-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MATEI I. ROXANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

MATEI I.D. FLORIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

MATEI M. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MATEI M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

MATEI R MARIUS- ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 avansat Reusit

MATEI R. RADU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

MATEI S. MIHAI-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MATEI T. ANTUZA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 7 avansat Reusit

MATEI V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MATEI V. LAURENTIU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

MATEI V. NICOLETA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

MATEI V. RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.85 incepator Respins

MATEI V. VIOREL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.75 avansat Respins

MATEI-PLOP A IULIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat N/p

MATEI-SASCAU C. GEANINA-REGINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MATIES A ADINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MATIES A. SEBASTIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Informatica T2 C/C++ 3.4 nivel mediu Respins

MATIES I. ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

MAXIM C OANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MAXIM G IRINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.25 incepator Reusit

MAXIM G. ANY-EVELIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MAXIM I SILVIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MAXIM I. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MAXIM I. CATALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.7 experimentat Reusit

MAXIM V IONUT

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 3.8 avansat Respins

MAXIM V RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

MAZANACHE M. ANGELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.05 avansat Respins

MAZARE N. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

MAZAREL A. IONELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.7 experimentat Respins

MAZGA V. ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

MECHECI V. ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MECHICI N. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MELINTE I. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

MELINTE N. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Reusit

MELINTE N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MELINTE R. ALEXANDRA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.5 Filosofie 6.7 experimentat Reusit

MELINTE V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

MELINTE V. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MELU D COSMIN-DUMITREL

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 5.4 avansat Reusit

MENGHERES V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

MENGHERIS S. SABINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MERE-ALBE V. VASILICA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

MEREUTA G. DIANA-GEORGIANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.05 avansat Reusit

MEREUTA I.S. ALEXANDRU - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 8.9 experimentat Reusit

MEREUTA M. MIHAELA-PETRONELA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 avansat Respins

MEREUTA V. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.8 avansat Respins

MERLAN G GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.05 avansat Reusit

MERLUSCA C. ELENA - CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MERLUSCA C.N. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

MERLUSCA D. ADELINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

MERLUSCA E DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Psihologie 3.5 nivel mediu Respins

MERLUSCA G. PETRONEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MERLUSCA I.M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

MERLUSCA M. SIMION

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 experimentat Reusit

MERLUSCA S. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

MERLUSCA T OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MESNITA V. ALINA - VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

MESTERCA A. STEFANUT

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MESTERCA I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.7 avansat Reusit

MESTERCA S ANDREEA- STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

METU D. LOREDANA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MICAN D ANA-MADALINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 6.95 avansat Respins

MICAN G. OANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

MICAN I. FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 incepator Respins

MICAN M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

MICAN V.M. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 4.1 avansat Respins

MICHIA A. ANDREI-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.25 experimentat Respins

MICHIA S. ADINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MICILICA V. GABRIEL - ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.25 avansat Respins

MICLAUS B. ANNIE MARIA GABRIELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 4.3 avansat Respins

MICLAUS B. MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Informatica T2 C/C++ 4.4 nivel mediu Respins

MICU D ANDREI-COSMIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

MICU G. ANCA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

MICU G. PETRU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

MICU I. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 avansat Respins

MICU M ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MICU M EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

MICU M. CRISTIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8 experimentat Reusit

MICU M. OANA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MICU P. PETRE-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

MICU T. LILIANA-VICA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

MIFTODE I. ANDI ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

MIFTODE P. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

MIHAES A. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHAES T ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MIHAI A ANDREI-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MIHAI A. BOGDAN CELESTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

MIHAI C CATALIN- COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

MIHAI C. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 incepator Respins

MIHAI C. CONSTANTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.2 avansat Respins

MIHAI C. FRANCESCA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIHAI D ELENA-DIANA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

MIHAI G ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

MIHAI G. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

MIHAI I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 incepator Respins

MIHAI I. BOGDAN - IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

MIHAI I. OANA ANDREIA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

MIHAI S IONUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

MIHAILA C. MIHAI

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.15 Geografie 8.65 avansat Reusit

MIHAILA G PETRICA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

MIHAILA I ANA-MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.15 incepator Respins

MIHAILA I ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MIHAILA I. IOANA - TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 7.4 experimentat Reusit

MIHAILA I. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

MIHAILA I. IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAILA M. RADU-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

MIHAILA P. COSTEL

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.6 incepator Respins

MIHAILA S. BIANCA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 5 experimentat Respins

MIHAILA V. GABRIEL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MIHAILOVICI C. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MIHALACHE A ARTEMIN-CRISTIAN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

MIHALACHE A. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 3.05 avansat Respins

MIHALACHE C COSTEL-CATALIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

MIHALACHE E. IONUT - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MIHALACHE G. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.7 experimentat Respins

MIHALACHE G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MIHALACHE I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 6.5 avansat Respins

MIHALACHE I.D. RAMONA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MIHALACHE V. IRINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Psihologie 7.5 experimentat Reusit

MIHALACHI D.D. VLAD - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MIHALCEA G.S. GHEORGHE - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

MIHALCEA I. DANIELA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MIHALCEA M MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MIHALCEA R. ALICE-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MIHALCEA T. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.8 avansat Reusit

MIHALCEA V VASILE

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.3 avansat Respins

MIHOC D. ANA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

MIHOC F. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MIHU D. LAURA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

MIHU I. ALEXANDRA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 experimentat Respins

MIHU I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MILEA I. FLORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

MILEA N. NICOLAE-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.05 experimentat Respins

MILEA T. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 7.2 avansat Respins

MILON R. OCTAVIAN-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 6.1 experimentat Respins

MINA I. ANCA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MINDRILA B. ALINA-GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

MINDRU C. VLAD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.05 Fizica 5.35 experimentat Reusit

MINDRU D. DAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 6.35 experimentat Reusit

MINEA G FLORIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.35 avansat Respins

MINEA G GABRIEL

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.5 avansat Respins

MINICA P. MIRCEA-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

MINUT F. PETRONELA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.2 avansat Reusit

MIRAUTA V. IOAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

MIREA V. ANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

MIREANU M. CONSTANTIN - DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

MIREANU V. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

MIRICA G. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIRICA I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MIROIU F. LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 5.4 Fizica 6.75 avansat Reusit

MIRON C ALEXANDRA -COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MIRON C ANDREEA- NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

MIRON C ELENA-LORELA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIRON E. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 experimentat Respins

MIRON F. CRISTINA

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 9.05 nivel mediu Respins

MIRON G. IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.25 incepator Respins

MIRON G.V. VLAD - ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 5.65 experimentat Reusit

MIRON I IOANA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

MIRON I. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

MIRON M. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

MIRON N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

MIRON O OVIDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen incepator Eliminat din examen

MIRON P. ALEXANDRU-PETRISOR

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 5.9 avansat Respins

MIRON S. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.85 avansat Respins

MIRON V. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5 avansat Respins

MIRON V. ION-VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 4 avansat Respins

MIRON V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.45 incepator Respins

MIRONICA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.5 experimentat Reusit

MIRT D.M. VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Fizica 4.1 avansat Respins

MIRT G. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MIRT I PAULA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MIRZA O. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MISCA E ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MISTODI I. LUCIAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MISTREANU N. DUMITRU

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

MISTREANU V. SORIN- COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel II 3.5 avansat Respins

MITA G. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.85 avansat Respins

MITILCA I. VIOREL-IONEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.3 incepator Respins

MITITELU C DRAGOS-STEFAN

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba italiana A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Psihologie 7.2 avansat Respins

MITITELU C ELENA-IOLANDA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 avansat Respins

MITITELU C. GEORGE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p

MITITELU F DAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

MITITELU F LOREDANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

MITITELU I IONELA-FRANCISCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Psihologie 3 avansat Respins

MITITELU I. ALINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MITOCARU V. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Logica si argumentare 5.25 experimentat Respins

MITOSERIU V. ANDREI-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

MITREA G. MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 7.4 avansat Reusit

MITREA N ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

MITREA N. GABRIEL - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

MITREA V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MITREA V. RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.65 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MITREA V.D. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

MITROFAN P MONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MITROFAN V MARIA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 5.4 avansat Respins

MITROFAN V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Reusit

MITROFAN V. LUCIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

MIU I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

MJAKI N. HANIFA-IULIA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 nivel mediu Reusit

MOCANASU G VERONICA- BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

MOCANASU V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

MOCANU D IOSIF-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MOCANU D. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.95 avansat Respins

MOCANU E ROXANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.15 avansat Respins

MOCANU E. SILVIU-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MOCANU G IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

MOCANU G. CLAUDIA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MOCANU G. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 7.15 experimentat Reusit

MOCANU I. ANA - DORINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

MOCANU I. COSMINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7 avansat Respins

MOCANU M MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 1 nivel mediu Respins

MOCANU N NICOLETA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MOCANU P. RODICA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

MOCANU R.A. CALIN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

MOCANU T. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

MOCANU V. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

MOCANU V. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MOCONDUREANU C. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.2 avansat Respins

MOCONDUREANU V ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Psihologie 6.5 experimentat Respins

MODIGA O. ADELINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 9.8 avansat Reusit

MODIGA S. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOGA G. IULIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Fizica 9 experimentat Reusit

MOGDA V PAVEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 6.4 experimentat Respins

MOGHIOR A. IONELA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

MOGHIOR N ROBERT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MOIAN V. ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

MOIAN V. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

MOIAN V. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

MOISA C. CONSTANTIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

MOISA C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2 nivel mediu Respins

MOISA N.M. ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Reusit

MOISA R. ALICE-GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5.55 avansat Respins

MOISE A.E. ELISABETA-MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC FERICITUL IEREMIA ONESTI Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOISE E. ANDREEA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

MOISE F. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOISE G. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 8 experimentat Reusit

MOISE I. MIHAELA-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

MOISE M. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Respins

MOISE S. PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.2 avansat Respins

MOISEI I. OANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MOISIE G. GEORGIANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

MOLDOVAN C. LIVIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

MOLDOVEANU M. DAMIAN

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Reusit

MOLNER GH EMIL-IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL CATOLIC SF.IOSIF BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

MOLNER M. CRISTINEL

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 5.8 avansat Respins

MOLNER M. MIHAELA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

MOLNER SALAHORU C. CATALIN CELESTIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.4 Informatica T2 C/C++ 3 experimentat Respins

MOLODOI M. RAZVAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

MOLOMAN V. GABRIELA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

MONDAN D. IONUT-NECULAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

MONDAN M OANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MONDAN N ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.5 avansat Respins

MONDAN P. SORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

MONDAN V. ELENA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

MORARIU C CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MORARU D. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

MORARU E. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 Respins

MORARU G DAN DORU

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MORARU G. IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MORARU I. ADRIAN - PETRICA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.35 avansat Respins

MORARU I.N. ALEXANDRA LAURA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MORARU L. LIVIU-ADRIAN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MORARU M PAUL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

MORARU P. VICTOR GABRIEL

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Fizica 5.1 avansat Respins

MORARU R. ALEXANDRU-CODRIN

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MORARU V VIOLETA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 5 avansat N/p

MOROCA V COSTEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MOROI I. LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Reusit

MOROIU M. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOROSANU D.S. TUDOR

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Informatica T2 C/C++ 2.7 experimentat Respins

MOROSANU GH. ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MOROSANU M. CATALINA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Psihologie 8 experimentat Reusit

MOROSANU N. ARIADNA-STEFANA

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MOROZAN A. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.9 avansat Reusit

MORTE G DAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MORTUN E. CORINA-ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.5 experimentat Reusit

MORUZ G. ADRIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MOSICA N. RAZVAN-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9 experimentat Reusit

MOSIE C. GEORGE-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MOSOI I. CONSTANTA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MOTAN I. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

MOTEA D NICOLETA-DUMITRITA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

MOTOCA C. OANA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MOTOCA M GABRIEL- ANDREI

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MOVILA G NECULAI

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.6 incepator Reusit

MREJERIU A.D. RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Respins

MUCHECI I ABRIZA ELIZA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MUNTEAN V. DAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MUNTEANU - CHITACIU V. CONSTANTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 8.65 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

MUNTEANU A. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.85 experimentat Respins

MUNTEANU A. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Reusit

MUNTEANU C GEORGIANA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

MUNTEANU C MADALINA

    COLEGIUL SPORTIV NADIA COMANECI ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.85 avansat Reusit

MUNTEANU C OANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician hidro-meteorolog
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat N/p

MUNTEANU C. ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MUNTEANU C. ANDREI - DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Respins

MUNTEANU C. CIPRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.2 Respins

MUNTEANU C. MARIA - CALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MUNTEANU C. MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

MUNTEANU C.I. IONUT-ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MUNTEANU CASATORITA MORTI P CARMEN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MUNTEANU D DUMITRU

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MUNTEANU D DUMITRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MUNTEANU D DUMITRU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

MUNTEANU D IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

MUNTEANU D ROXANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MUNTEANU D ROXANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

MUNTEANU D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5.1 nivel mediu Respins

MUNTEANU D. CIPRIAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.2 experimentat Reusit

MUNTEANU D. DIANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

MUNTEANU D. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

MUNTEANU G IULIANA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MUNTEANU G LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MUNTEANU G MARIA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.7 incepator Reusit

MUNTEANU G. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MUNTEANU G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MUNTEANU G. GEORGE

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MUNTEANU G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MUNTEANU G. LACRAMIOARA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MUNTEANU G. LIVIU - CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

MUNTEANU G. LOREDANA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MUNTEANU G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

MUNTEANU G.S. LENUTA EMILIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.6 experimentat Reusit

MUNTEANU I ALINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MUNTEANU I IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MUNTEANU I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 3 experimentat Respins

MUNTEANU I. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MUNTEANU I. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

MUNTEANU J. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

MUNTEANU M. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Matematica T2 7.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU M. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

MUNTEANU M. DUMITRU - DORIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 7.1 incepator Respins

MUNTEANU N. FLORINEL-NECULAI

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MUNTEANU N. MARIA - MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 5.7 experimentat Reusit

MUNTEANU N. RAMONA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Economie 9.15 experimentat Reusit

MUNTEANU P. COSMIN

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEANU R. MARIA - GIULIA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.4 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

MUNTEANU S IRINA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MUNTEANU S. ERICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

MUNTEANU S. MARA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MUNTEANU S. STELIANA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

MUNTEANU T CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MUNTEANU V ADINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

MUNTEANU V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

MUNTEANU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MUNTEANU V IRINEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MUNTEANU V NICOLAE CATALIN

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

MUNTEANU V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 5 avansat Respins

MUNTEANU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Reusit

MUNTEANU V. ALIN-GEORGES

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.75 avansat Respins

MUNTEANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

MUNTEANU V. GETA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

MUNTEANU V. ROXANA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Respins

MUNTEANU V. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

MUNTEANU V.C. CLAUDIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 avansat Reusit

MUNTENASU I. ALIN-IUSTINIAN

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MUNTENASU N. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MUNTIANU L. LIVIA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.4 experimentat Reusit

MUNTIANU V ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.5 experimentat Reusit

MURARASU E IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

MURARESCU S SORINA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

MURARIU P. SONIA

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.65 avansat Respins

MURARU C ELENA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

MURARU I. ELENA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

MURARU M. MIHAI STEFANUT

    GRUP SCOLAR TIRGU OCNA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MURARU P. ANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.8 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MURARU V. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Reusit

MURESAN S. SEVER-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 9.35 experimentat Reusit

MUSAT V NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

MUSAT V. NARCIS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5 experimentat Respins

MUSCALU G ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.75 Economie 7.15 avansat Reusit

MUSCALU R. KARINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MUSTEATA S. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.45 Fizica 4 nivel mediu Respins

MUSTIATA E. ELENA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MUTICA F. ALEXANDRA-LENUS

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUTOIU C. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.25 experimentat Reusit

MUTU C.R. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6 experimentat Respins

MUTU G IRINA- GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL C.NEGRI TIRGU OCNA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

MUTU G. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MUTU G. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 6.32 nivel mediu Reusit

MUTU N NICOLAE

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

MUTU N. NICOLAE-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MUZIENI S. HANNA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

NAE D. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

NAFORNITA G. EUGENIU

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9 experimentat Respins

NAFORNITA G. MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba rusa B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.35 avansat Reusit

NAFORNITA M. MARIAN - VIRGIL

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

NAGHEL F. GEORGIANA-MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

NAHARNIAC V.F. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC A.SALIGNY BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 4.3 experimentat Respins

NANESCU C. ALINA - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NAPA G. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

NAPA I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

NAPA N. ANTONIA - PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

NASTAC I IONUT

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

NASTAC S. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NASTAC V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

NASTASA A ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC I.BORCEA BUHUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.902 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

NASTASA D. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Reusit

NASTASA D. RAZVAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 8 experimentat Reusit

NASTASA J. PAUL-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.55 experimentat Reusit

NASTASA L. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

NASTASA P. CORINA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.95 avansat Respins

NASTASE A PETRE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

NASTASE E. MARINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NASTASE I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 3.15 avansat Respins

NASTASE L. SERGIU - IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NASTASE M CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

NASTASE V. CRISTINA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.25 incepator Respins

NASTRUT GH. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC LETEA BACAU Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

NASTURAS D IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEACSU A. ANDREI - ARMAND

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Filosofie 6 experimentat Reusit

NEACSU F. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.75 experimentat Respins

NEACSU I. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

NEACSU I. SOFIA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NEACSU O. ALEXANDRU - FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NEACSU P. VALENTIN-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.75 experimentat Respins

NEAGA L.N. LAURA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 9.9 experimentat Reusit

NEAGA N GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NEAGU C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 8.45 experimentat Reusit

NEAGU C DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NEAGU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 3.2 avansat Respins

NEAGU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

NEAGU D IUSTINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

NEAGU D. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

NEAGU E. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

NEAGU G. SILVIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

NEAGU I IOANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HEMEIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

NEAGU I. ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Reusit

NEAGU I. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 6 experimentat Respins

NEAGU I. PETRICA-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

NEAGU P CORNEL

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

NEAGU V ANISOARA

    GRUP SCOLAR AL.VLAHUTA PODU TURCULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEAGU V. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL G.VRANCEANU BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Economie 8.45 experimentat Reusit

NEAMTU D. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

NEAMTU M ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL GRIGORE ANTIPA BACAU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

NEAMTU M. PAUL-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

NEAMTU M. ROBERT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL D.CANTEMIR ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

NEAMTU N. NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.35 avansat Reusit

NEAMTU P. LUCICA-PAULA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BACAU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

NECHIFOR G. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NECHIFOR I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL FERDINAND I BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

NECHIFOR N. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

NECHIFOR V. CONSTANTIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL J.M.ELIAS SASCUT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

NECHIFOR-GRIGORAS M. IOAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC STEFAN CEL MARE BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

NECHITA C. TEODOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NECHITA D. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

NECHITA I. COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

NECHITA I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AUTO ONESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NECHITA M. BIANCA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL V.ALECSANDRI BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Istorie 8.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

NECHITA M. NICOLETA

    LICEUL DE ARTA G.APOSTU BACAU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

NECHITA M. PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC DUMITRU MANGERON BACAU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

NECHITA N. EDUARD-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GRIGORE TABACARUBACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Informatica T2 Pascal 3.1 experimentat Respins

NECHITESCU V. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

NECSOIU S. SINICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

NECULA C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.7 avansat Reusit

NECULA N FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.05 incepator Reusit

NECULAU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.2 experimentat Respins

NECULAU N. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ONESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-A1-B1-- Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.4 avansat Respins

NECULCEA D. DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

NECULCEA D. GABRIELA

    COLEGIUL HENRI COANDA BACAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.5 Informatica T2 C/C++ 2.1 incepator Respins

NECULCEA G. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GRIGORE COBALCESCUMOINESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

NECULCEA R ROMEO-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI DARMANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.6 experimentat Respins

NECULCEA V. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ION GHICA BACAU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NECULESCU C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE GHIKA COMANESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.05 incepator Reusit

NEDELCU C MIRELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII N.VASILESCU-KARPEN BACAU Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.6 incepator Respins

NEDELCU F VLAD-MARIAN

    LICEUL TEORETIC S.HARET MOINESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NEDELCU I. ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GR.MOISIL ONESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 9.2 avansat Reusit

NEDELCU V. MARIA

    GRUP SCOLAR GRIGORE MOISIL BACAU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.2 Geografie 7 nivel mediu Respins