Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Bihor

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Alba, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABRUDAN C. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.9 Geografie 5.8 avansat Respins

ABRUDAN D CRISTINA - RAMONA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

ABRUDAN D. LIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ABRUDAN E. MARIUS EMIL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.1 avansat Respins

ABRUDAN G. IOANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.6 avansat Respins

ABRUDAN G.N FLORIN - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

ABRUDAN GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ABRUDAN I LUCIAN-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

ABRUDAN I. DARIUS-IOAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Istorie 7.1 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

ABRUDAN I.P. IONUT-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.05 avansat Respins

ABRUDAN I.V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 5 avansat Reusit

ABRUDAN M MARIA-FLORICA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T2 5.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ABRUDAN M RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 5.1 avansat Respins

ABRUDAN M. GEREMINA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.1 experimentat Respins

ABRUDAN M.V MADALINA- ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

ABRUDAN T. MARIANA FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

ABRUDAN T. SERGIU TEODOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ABRUDAN T.I. PATRICIA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

ABRUDAN V ANDRADA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

ABRUDAN V.I. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ABRUDEAN G VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

ABURDAN T TEODORA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.5 experimentat Respins

ACHIM G MIRIAM STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ACHIM G. CIPRIAN - MADALIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

ACHIM I DAVID

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ACHIM I VALERIA-ANGELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9 avansat Reusit

ACHIM R. DARIUS-CALIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ACHITEI C. IOANA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

ACIU I VERONICA - DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.57 experimentat Reusit

ACIU P. PAUL IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 5.55 experimentat Reusit

ACIU SZABO E GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ACS G NANDOR

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 5.75 experimentat Respins

ACS L AGOTA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 7.25 experimentat Respins

ADAJII I. FELICIA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.15 incepator Respins

ADAM B CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

ADAMOIU V.I. IOANA MARCELA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ADLER S. IOANA CRINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.8 experimentat Respins

ADLEVAK M TIMEA-MONIKA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

AFLOAREI I ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.1 avansat Respins

AGAFITA G. RAHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

AGANENCEI I. IONELA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

AGOCS J BRIGITTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 6.7 avansat Reusit

AGOSTON I.G. JANOS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 7.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

AJKAI J BRIGITTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5 incepator Respins

AKOM G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

AL RAQATI K.O. REEM

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

ALB C ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 4.4 Geografie 7.3 experimentat Respins

ALB C MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

ALB C TAMARA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

ALB C. SERGIU-CORNEL

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba germana moderna Istorie 6.3 Geografie 5.7 experimentat Reusit

ALB D. ADINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

ALB D.F. DUMITRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.5 avansat Respins

ALB F SERGIU COSMIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ALB I IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

ALB L ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 avansat Reusit

ALB O IOAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ALB T DORINA FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.6 Limba franceza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

ALBERT A ANCA JARMILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

ALBERT A ANNA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

ALBERT A. JUDIT

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.55 Geografie 9.05 avansat Reusit

ALBERT I ZSOLTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.8 avansat Reusit

ALBERT L. BEATA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

ALBINI M MIHAI CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.2 avansat Respins

ALBU I NICOLAE GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ALBU M CALIN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Filosofie 5.3 experimentat Reusit

ALBU N RALUCA-FLORICA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ALBU S. EDWINA-EVELYN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba germana moderna B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.1 avansat Respins

ALBU T. VASILE - TITU

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie N/p experimentat N/p

ALBU V CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ALBUI IOVAN M NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ALBUT I.O. ALEXANDRU - COSMIN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.45 experimentat Reusit

ALBUT V OANA - MELANIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALEXA S. ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU D.L. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ALEXANDRU I. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.75 experimentat Respins

ALI G CSONGOR

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

ALIC M.D. MARCEL SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.65 experimentat Respins

ALMASAN A. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

ALMASI I. SANDOR GERGO

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

ALMASI L KRISZTINA-KATALIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3.85 avansat Respins

ALPAREANU N NICOLAE MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

ALT I ZSOMBOR - ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

AMBRO I. DARIUS CONSTANTIN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

AMBRO I. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

AMBRUS BANCSI KULCSAR S ERZSI

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

AMBRUS V. VENCEL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ANCA A. SERGIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.95 avansat Reusit

ANCA D. KRISZTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ANCA N ALEXANDRA NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 5 avansat Respins

ANCA P.V. FLORIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ANCA T. BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.35 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

ANDER G CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 experimentat Respins

ANDERES C ALEXANDRA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ANDOR D OCTAVIAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

ANDOR D. CRISTINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ANDOR G. CLAUDIA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5 avansat Respins

ANDOR I. DACIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.5 incepator Respins

ANDOR M RAUL-ILIE

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

ANDOR T IOAN ALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.65 nivel mediu Respins

ANDRAS A. AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 5.95 incepator Reusit

ANDRAS C COSTEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ANDRAS GY. ANITA EVA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

ANDRAS J BRIGITTA-KINGA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ANDRAU G.V. NARCIS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.65 experimentat Reusit

ANDREI C.G. LAVINIU CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ANDREI G. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.85 experimentat Respins

ANDREI M ANDREI CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5 avansat Respins

ANDREI R.L. LIGIA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREI S. BOGDAN-CATALIN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.4 experimentat Respins

ANDREICA GH. ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.9 avansat Respins

ANDRIKO PIRICI T ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

ANDRISCA L DUMITRITA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDRO G MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 avansat Reusit

ANDRU I. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ANDRUTA I. CALIN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

ANGYAL V. KRISZTINA ILONA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.3 avansat Respins

ANICAI C. NICOLAE CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.8 avansat Respins

ANTAL A ALEXANDRU REMUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ANTAL C. CONSTANTIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 experimentat Respins

ANTAL CS. CSABA MIHALY

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANTAL D. DUMITRU

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ANTAL G. ANDRADA - REBECA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

ANTAL I KRISZTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANTAL L OTTO - LAJOS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

ANTALUT A. TEREZA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ANTOCHI D. ANNABELLA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ANTOHE S COSMINA- SORINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

ANTON G GEORGIAN-DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ANTON I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

ANTON L. ANDRADA ADRIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ANTON M. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

ANTON P. MADALINA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

ANTON V DENISA-RUXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.05 experimentat Reusit

ANTONESCU P. RADU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ANTONOVICI S IOSIF

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.55 avansat Reusit

APATI T. ZOLTAN TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ARANICI I CIPRIAN-ARNOLD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

ARDELEAN A IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ARDELEAN A. BOGDAN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

ARDELEAN C AMALIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ARDELEAN D BIANCA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ARDELEAN D. SANDA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.9 avansat Reusit

ARDELEAN D.I. DENIS

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ARDELEAN D.P CORINA- DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ARDELEAN D.V. SILVIU - DAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ARDELEAN F BIANCA ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 7.6 avansat Reusit

ARDELEAN F CATALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ARDELEAN F. ALINA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ARDELEAN F.L. TITUS-OLIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ARDELEAN G BIANCA-MARIANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

ARDELEAN G GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ARDELEAN G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ARDELEAN GH. DORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.95 incepator Reusit

ARDELEAN I CALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

ARDELEAN I MARIA IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

ARDELEAN I. ANCA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ARDELEAN I. HOREA GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.7 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

ARDELEAN I. TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.75 avansat N/p

ARDELEAN L ALEXANDRU-REMUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

ARDELEAN P VLAD NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ARDELEAN P. BOGDAN-IONUT

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Filosofie 7 avansat Reusit

ARDELEAN R MIRCEA STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.45 avansat Reusit

ARDELEAN S ANAMARIA- SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

ARDELEAN T COSMINA-GIORGIANA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 avansat Reusit

ARDELEAN T DOREL IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ARDELEAN T FLORINA - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ARDELEAN T IONUT TEOFIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ARDELEAN T RAZVAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 6.2 avansat Respins

ARDELEAN T SILVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 5.8 avansat Reusit

ARDELEAN V. IOAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ARDELEAN V.A. ADRIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ARGYELAN C CRISTIAN CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

ARGYELAN I GABRIEL IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

ARI A INGRID-MONIKA

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 4.1 limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ARIOCZI I. EVA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Respins

ARMINESCU E. MIHAI - PETRU

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

ARMOS I.J. IMRE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

ARMOS ZS.K. KATALIN IULIANNA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Respins

ARNOCZKI E JENO - ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

ARSENIE T MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

ARVAS POPA I. IONELA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

ASLAU S.M. RAZVAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

ASLOVICIU S.A. ANGEL-SAMIR

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Istorie 9.1 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ASMARANDEI C CORNEL CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.45 avansat Reusit

ASOFRONIE C. IOANA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 7.45 avansat Reusit

ASTALUS V ALEXANDRU IOSIF

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

AUNER G. ARPAD

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

AVASANU V.GH. GEORGE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 avansat Reusit

AVRAM A. LETITIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

AVRAM D TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

AVRAM D. MARCEL-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.6 experimentat Respins

AVRAM E. EMANUIL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 4 nivel mediu Respins

AVRAM F. AMALIA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.7 experimentat Respins

AVRAM F. BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

AVRAM GH. ADRIANA-SANDA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

AVRAM I OANA - ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

AVRAM I. DORINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

AVRAM I. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

AVRAM I.D. ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.7 avansat Respins

AVRAM I.D. ANAMARIA-FLORICA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVRAM M ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.6 incepator Respins

AVRAM MATEAS D MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

AVRAM N. FLAVIU - CALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.75 experimentat Reusit

AVRAM T MARIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

AVRAM T. ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

AVRAM T. BOGDAN - CONSTANTIN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

AVRAM V. FLORIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5.3 avansat Respins

AVRAM V. VASILE-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

AVRAMUT C.A PAUL - ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

AVRAMUT L ROBERT- PAUL

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BABA M. BIANCA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BABA M.C. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BABASA I.D. FLORINA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BABAU V.V IOLANDA- ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.25 experimentat Reusit

BABO C DENIS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Sociologie 5.75 experimentat Reusit

BABOS I. IOSIF-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

BACIU C. MIHAELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.3 experimentat Respins

BACIU I. IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.35 experimentat Respins

BACIU M MARIUS SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BACIU M SERGIU MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BACIU M. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

BACIU MAGHIAR G MONICA

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 5 incepator Respins

BACIU O.N. MADALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BACIU S VLAD-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BACOS C. DORIN PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BACSARSZKI L.L. VANESSA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BACSO A. CSONGOR GERGO

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba germana moderna A2--B2-A1-A2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Respins

BACSO J. JANOS SZABOLCS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Respins

BACTER A. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.15 avansat Respins

BADAR L. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

BADEA C CONSTANTIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BADEA L. ROXANA-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BADEA T. MARCEL RAUL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.6 experimentat Respins

BADIU V. CAMELIA - AURITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

BADON A BEATA TUNDE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.1 avansat Reusit

BADON F. LEVENTE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

BAGDI L NORBERT-MIKLOS

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza Matematica T2 7.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BAGOLY I. IOSIF LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BAGOLY I. MANUELA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.7 experimentat Respins

BAGOSI S. SANDOR - ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 6.5 avansat Reusit

BAGOSI T TIBOR ZOLTAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

BAIAS M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

BAICA I SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

BAICA V. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator Respins

BAICAN G GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.75 avansat Reusit

BAICAN MS BIANCA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.58 experimentat Reusit

BAICAN V. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BAICAN-STIUBE C. ALINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.45 avansat Respins

BAICU G TEOFIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 5.1 N/p N/p

BAICU I. VLAD - ALEXANDRU

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6 avansat Respins

BAICU V SERGIU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BAICU-DUCA I MIHAELA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

BAIDOC G GABRIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BAIDUCA G ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BAILA M.C. COSMIN THEODOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

BAJO F. FERENCZ

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A1-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.95 experimentat Respins

BAJOR E.A. CSILLA-REKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Psihologie 8.55 experimentat Reusit

BAJOR I ANDRAS-ISTVAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.25 experimentat Respins

BAK A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BAK A. ATTILA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

BAK Z. TAMAS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BAKK J. GABRIELLA KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 experimentat Respins

BAKO E. EMIL ARNOLD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

BAKO I BALAZS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

BAKO I IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

BAKO I. ANITA-TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BALA A FLORENTINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BALA C.D. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BALA D. DANIELA-LARISA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BALA D.M. MIHAELA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BALA F. ANCA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BALA F. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BALA FI STEFANIA-IOANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

BALA M. FLORIN ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 experimentat Respins

BALACI N THEODOR ANTONIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BALACIU V.D LAURA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.1 avansat Respins

BALAIAN M.G. ANDA-RAVEICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

BALAIBAN P. PREDA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.65 avansat Respins

BALAJ A.C. RAZVAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.7 incepator Respins

BALAJ D. BIANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BALAJ E LOREDANA EUGENIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.2 incepator Respins

BALAJ G. ROXANA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BALAJ I. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BALAJ I. FLORIAN-REMUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

BALAJ M. DELIA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BALAJ N ANAMARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BALAJ N DAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

BALAJ P FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

BALAJ P. SERGIU-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BALAJ T. DAN TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 incepator Respins

BALAJ V ADRIAN - VIOREL

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BALAJ V FLORIN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.65 incepator Reusit

BALAN A. ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

BALAN M. ANDREI MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

BALAN M.D. CATALINA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

BALAS G. GHITA - CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.8 avansat Reusit

BALAS GHE GHEORGHE CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BALASKO F. FERENC

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 8.95 avansat Respins

BALASKO F. ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

BALASKO J JOZSEF

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BALAZS A. DACIAN ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.57 nivel mediu Respins

BALAZS I. MARIA ANDREA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALAZS K KAROLY - ORBAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 6.6 avansat Respins

BALAZS P. NORBERT - MIHALY

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

BALAZS S ROBERT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

BALAZS T BEATRICE-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BALAZSI K. DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

BALEA T IOAN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BALIBAN G AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BALIBAN G.P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BALIBAN N CAMELIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BALIGA E.A. CLAUDIA-EMESE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALINT A.N. DORIN-FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BALINT E. PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

BALINT G.F. BIANCA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BALINT I ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALINT I. NELU-DORINEL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BALINT I. VICTOR-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

BALINT I.F. CSABA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7 nivel mediu Respins

BALINT I.O FLAVIU- VASILE

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BALINT N.D. DANA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

BALINT S. KLARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

BALINT V MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

BALINT VUSCAN M. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BALINT-VINCZE G JUDIT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

BALLA E. IREN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BALLA K KALMAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 incepator Respins

BALLA M.V. ANASTASIA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BALLA S EMANUEL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BALLA V ANDREA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.55 avansat Reusit

BALLA V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 6 nivel mediu Respins

BALLA V. KLEMENTINA - KAMILA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Respins

BALOG A ADRIENN - KRISZTA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BALOG A. ALEXANDRU-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALOG A. BRIGITTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BALOG A. TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BALOG C LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 8.8 incepator Respins

BALOG C. BRIGITTA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BALOG C. NARCISA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BALOG D. DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Respins

BALOG F SILVIU- CALIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BALOG F. ANDREA EVA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BALOG F. FRANCISKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BALOG I HANNA-ILDIKO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BALOG I JOZSEF

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

BALOG J. ROBERT JANOS

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

BALOG S SANDOR-LASZLO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5 avansat Respins

BALOG T. DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BALOGH B ZSOLT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 5.8 avansat Reusit

BALOGH E. ALIZ

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BALOGH G.A. ATTILA ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BALOGH I FLORIN TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BALOGH I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

BALOGH I. MONIKA-TIMEA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.75 avansat Reusit

BALOGH L LAURA-MONICA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BALOGH L.I. RENATA EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 5 avansat Respins

BALOGH P FLORICA - TUNDE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.15 limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 incepator Respins

BALOGH P PETER-PAL

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Informatica T2 Pascal 6.95 experimentat Respins

BALOGH Z. ZOLTAN SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 2.7 nivel mediu N/p

BALOIU P. LAVINIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALOTA S DANA GEANINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

BALOTA V VIRGINIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

BALS V. ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 5 avansat Respins

BALZS I ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAN BOT F. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BAN D ANDREI - SERBAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

BAN E.F. EMILIA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BAN F. DANIEL-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

BAN I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BAN N IONELA NICOLETA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Sociologie 6.05 experimentat Respins

BAN T. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.3 avansat Respins

BAN V. CRISTIAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BAN-BIRTA GLITIA P. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BAN-BIRTA SALAJAN P. LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BANCIU A. DAVID

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BANCIU N VIOREL PETRU

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.3 incepator Respins

BANDULA A ALEXANDRA-LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.85 nivel mediu Respins

BANDULA A AUREL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

BANDULA C TANIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BANDULA F NICOLETA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BANDULA M PETRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

BANFI I. NORBERT CSABA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BANHAZI GHE CSILLA EMOKE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BANTO E ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BANTO J.Z. KINGA-ZSANETT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.2 avansat Respins

BANYOI I. LEVENTE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BAR . CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 5 experimentat Respins

BAR A ANDREI - OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 7.9 experimentat Reusit

BAR A. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

BAR F. ADRIANA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 9.15 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

BAR O TEODORA MADALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

BAR P. MARIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

BARA A. AUREL-NICU-TUDOR

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

BARA C.F MIHAI CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BARA D BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BARA D. TEODORA-MARIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

BARA D.L. ALEXANDRA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Geografie 6.85 experimentat Reusit

BARA I OANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BARA I. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BARA S ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BARA V REBECA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BARABAS A ATTILA ALEX

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BARABAS A BELA-VILMOS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BARABAS G. ROBERT

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 7.9 avansat Respins

BARABAS S. SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

BARABAS T BOGLARKA-JUDITH

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BARAIAN BRISAN G ANAMARIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

BARAIAN L.E. SEPTIMIU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BARANKA G. REZEDA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.15 experimentat Respins

BARANY L ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BARANYI K KAROLY ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BARAR I IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARAR I. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BARBALATA P. GINA ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BARBANTA T. ADRIAN - DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BARBELY - BARTIS I. DORA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BARBIERIU S ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BARBONTA I.C. ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5 experimentat Respins

BARBONTA T. FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Respins

BARBOS A. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BARBU P. MADALINA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.9 avansat Reusit

BARBULESCU RG MIHAI

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BARBURA LET I FLORICA ANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BARBURAS I. MARIANA - FELICIA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 7 experimentat Respins

BARBURAS P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

BARCSA I. ROBERT IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 nivel mediu Respins

BARCUI R RAZVAN IONUT

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BARLA GY PATRICIA - ILONA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 7.4 avansat Reusit

BARNA C. ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator N/p

BARNA I.D. RADU - MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

BARNA L. FLORIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 4 Fizica 3 nivel mediu Respins

BARNA O.I. GERGO LASZLO

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BARNA P. PETRU DORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BARNA P.D. DENISA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BARNA S. EDINA-REKA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

BARNA T. ADAM - TIBOR

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BARNUT S. BIANCA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

BARNUT V.G. CRISTINA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BAROCA F.I. BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BARSAN G. CRISTIAN FRANCISC

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BARSAN V IOANA-MARGARETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

BART I. ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARTA A. EMIL-TAMAS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.3 avansat Respins

BARTA E EDINA KARMEN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Reusit

BARTA E MONIKA - ELLA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BARTA F SANDOR - JOZSEF

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 5.3 avansat Respins

BARTA L ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

BARTA L LUDOVIC

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

BARTA L TIBOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.05 incepator Respins

BARTHA I RUDOLF ISTVAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BARTOK M.Z. MARTON

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.75 experimentat Respins

BAS F. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

BAS I. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

BAS I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BAS M DENISA-GIULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BAS N. MADALINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.9 Geografie 6.45 avansat Reusit

BAS T. ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

BATE I. IOANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BATHORI A VERONIKA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.3 avansat Respins

BATHORI F. ERIKA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

BATHORI I. ZSOMBOR - ISTVAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BATORI A SZIDONIA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 8 avansat Reusit

BATORI A. PETER - CSABA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Istorie 3.4 Economie 5 nivel mediu Respins

BATORI I. NORBERT - ISTVAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Reusit

BATRIN A. CAMELIA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

BATRINA D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BECHER P LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

BECHIA I ANDREI IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

BEDE A SZILARD-SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

BEDE I GYULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.7 avansat Reusit

BEDE L ROBERT

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

BEDE T ANDREA - ANITA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BEDREAGA I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BEGANYI R. ADRIENN - BERNADETT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BEI M.C. ANA-MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.25 Geografie 5.65 avansat Reusit

BEIDAC S. ALEXANDRA - ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.65 incepator Reusit

BEIDAK C ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BEJAN M.A. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-- Istorie 6.3 Geografie 6.6 incepator Respins

BEJAN M.I. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BEJUSCA G SIMONA - EMILIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BEJUSCA I. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

BEJUSCA I. SERGIU IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BEKE I JOZSEF MIKLOS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

BEKE P AUREL-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

BEKE P. PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7 nivel mediu Respins

BEKESI I. JANOS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Respins

BEKESI S. TIMEA TEREZ

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Respins

BEKO ST. ISTVAN ZSIGMOND

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana avansat 7 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

BELCEA P. FABIO-ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.7 avansat Respins

BELDEAN B. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Respins

BELDI A ELZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BELDI A TIBERIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BELDI S. ZSOLT SANDOR

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

BELE I. IOANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

BELE M.P. ALEXANDRA - CORNELIA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

BELE S BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BELEA G GEORGIANA DAMARIS

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

BELEI C. CATALIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

BELEJAN V.O. DARIUS-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

BELENESI GH. ADINA-GHEORGHINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

BELENYESI A. ANITA-OLGA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BELENYESI R. PAUL - RADU

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BELME A AURA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 7.7 experimentat Reusit

BELTECHI G.M. EMANUELA - GEORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BENCHIS D BOGDAN - GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BENCIK I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.6 avansat Respins

BENCSIK A ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BENCZIK P.A. PETER

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BENDE I BALAZS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 6.65 nivel mediu Reusit

BENE A.F LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BENE E.A. ALEXANDRA - LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.6 experimentat Reusit

BENEA D. DORA ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 5.1 experimentat Respins

BENEA F.P. FLORINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.2 avansat Respins

BENEA G. MARCEL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.8 nivel mediu Respins

BENEA GH DIANA LAVINIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 nivel mediu Respins

BENEA GH. DANIEL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Reusit

BENEA I FLAVIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

BENEA N. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

BENEDEK A NICOLETA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

BENTAN AVRAM A DORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BENTE F DARIUS NICU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BENTE G ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

BENTE G CIPRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BENZAR G. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Istorie 5.4 Geografie 7 nivel mediu Respins

BERAR E ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BERAR E.M. SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 3.9 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BERBOSZ S INGRID-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

BERCE A. ALEXANDRU MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.7 avansat Respins

BERCE D. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

BERCE I. GABRIELA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

BERCE I. LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 avansat Reusit

BERCEA I. FLAVIAN ONISIM

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.2 avansat Respins

BERCEA M.G. NATALIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.15 avansat Respins

BERCHE GH. GEORGE - LUCIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BERCHE M.M. MARINA - ANCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 6.65 avansat Reusit

BERCHEA V. CORINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BERDEA A. PAUL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

BERDEA D MELANIA - DORA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola Istorie 9.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BERE C.D. LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BERE D MARIUS VIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

BERE T DOREL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Reusit

BERECZKI C. MARTA - BEATRIX

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BERECZKI E TAMAS-BARNA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 avansat Reusit

BERECZKI E. FLORIN EMIL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BERECZKI I.Z. ZOLTAN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BERECZKI O ANNAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BEREK I ISTVAN JANOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 5 avansat Respins

BEREK I. MARIA - MAGDOLNA - ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

BERENG P GRETA - ANETTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

BERES A ANDRADA - ALICE

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BERES I GERGELY JOZSEF

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.5 avansat Respins

BERES N. NORBERT-SZILVESZTER

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Respins

BERES V. COSMINA ANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BERETEU D VLAD TEODOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BERINDAN G.D. GHEORGHE - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

BERINDE E. GILDA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

BERINDE F. ALEXANDRA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.8 avansat Respins

BERINDE M.J. CRISTINA-MARIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BERINDE P TUNDE-TIMEA

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BERKA T. FLORINA SANDA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BERKE A JANOS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

BERNAT I NORBERT-JANOS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.5 Informatica T2 Pascal 6.6 avansat Respins

BERTALAN A PIROSKA HAJNAL

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

BERTALAN GH ZSOLT - GYORGY

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B2 Matematica T1 1.95 Informatica T2 Pascal 3.8 experimentat Respins

BERTALAN S. SANDOR - ADAM

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BERTEA G. FLORINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BERTEA S. MIRCEA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Reusit

BESENYEI N. KATALIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

BESENYI S ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

BETLENDI A. ATTILA-MARTON

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

BICA I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BIDERAN G. GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BIHARI C KRISZTINA ILONA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 5.9 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BIHARI C. JOZSEF

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

BILA G. DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 7.55 experimentat Reusit

BILA I. FLOAREA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

BILA I.G. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2--B1-- Istorie 7.8 Geografie 6 incepator Reusit

BILAN D. ANDREEA - DORA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8 Geografie 8.7 avansat Reusit

BILC I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator N/p

BILC I. MARINEL NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BINDIU V. CALIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

BIOSA G BIANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

BIRAU I VALENTIN-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.75 avansat Reusit

BIRAU L. RAZVAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BIRAU V MARIA - IULIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BIRI F PETRA-BOGLARKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6 experimentat Reusit

BIRO F ANETT-KRISZTINA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BIRO F.M. ANA - MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 6.1 incepator Reusit

BIRO I. BEATA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.65 Psihologie 8.3 nivel mediu Respins

BIRO I. KINGA ANDREA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Respins

BIRO J. JANOS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

BIRO L SARA - GYONGYVER

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Istorie 9.05 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

BIRO L. LUDOVIC

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

BIRSAN A SIMONA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 nivel mediu Respins

BIRTA A.D.B. ALEXANDRA - CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

BIRTA G. FLORIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.7 avansat Respins

BIRTA G. LUISA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BIRTA I. ILEANA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BIRTA I.C. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BIRTA T. AURELIA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.9 experimentat Respins

BIRTA V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6.05 avansat Respins

BIRTA Z ZOLTAN IMRE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5 avansat Respins

BIRTAS GH. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.1 experimentat Respins

BIRZAN N.T. MARIUS NICOLAE TUDOR

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.55 avansat Reusit

BISA S.S. ARNOLD ALEX SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BIT I.D. IONEL AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 3.45 avansat Respins

BITE GH. LOREDANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.6 experimentat Respins

BITE GH. LORIN SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.4 experimentat Respins

BITE T. ALINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BITEA C. ROMINA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.6 experimentat Respins

BITEA D.V. RAUL CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BITEA P. ABEL IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BITIS F. DORINA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BITIS F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.9 avansat Respins

BITIS G. GABRIEL MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BITIS G. GHEORGHE FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BITIS GH. CRISTIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

BITIS I IOAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BITLAN M. DIDINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 3.1 avansat Respins

BIZGAN GH. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.25 avansat Respins

BLAGA I IOANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BLAGA I IOANA-VIOLETA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

BLAGA I. CIPRIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BLAGA L. LUCIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 2.7 avansat Respins

BLAGA M PETRA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

BLAGA M. MIRCEA MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.1 experimentat Respins

BLAGA P DACIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BLAGA P PATRICIA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-A1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BLAGA T. GEORGE - TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BLAGA T. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BLAHUTA GH IAROSLAV GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

BLAJ A PETRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BLAJ F IOANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BLAJ F. FLOARE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.35 incepator Respins

BLAJ G. FLORICA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 nivel mediu Reusit

BLAJ P. ANCUTA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BLAJ P. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.7 avansat Respins

BLAJ R MARIANA - VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

BLAJ V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BLAJAN P LAURA LACRIMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

BLAJE D VLAD CATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BLEJAN I. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

BLIDAR GH.L. ANAMARIA GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BLIDAR I. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.6 experimentat Respins

BLIDAR V. BENIAMIN-TIMOTEI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.45 experimentat Respins

BLIDERAN I. ALEX COSMIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

BOBILTIU C RAMONA-IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

BOBIS C GABRIEL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BOBIS I IOAN-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.4 avansat Reusit

BOBOS V. NICODIM GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

BOC D ADRIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BOC E EUGEN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BOC R. RADU VASILE

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.45 experimentat Reusit

BOCA M IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BOCA N GEANINA-REBECA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOCANICIU M.S. MIHAI - SILVIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Reusit

BOCHIE I. ADELINA OLIMPIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BOCHIS N NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu N/p

BOCHIS O.M. ROXANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BOCIOC D MIRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BOCIOC T. TRAIAN MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BOCOI I. MIRELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.95 avansat Reusit

BOCRA C ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6 experimentat Respins

BOCRA D.T. DAVID BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BOCRA M MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BOCSA I. LAURA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

BOCSAN E CATALIN PAUL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOCSAN FARAGAU F. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BOCSAN N MARIUS GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BOCSARDI E BRIGITTA-IVETTE

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOCSE T. MADALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BOCUT G. ALEXANDRA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BOCUT P MARIANA ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

BODA A. ANNAMARIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

BODA M GERGELY-ZOLTAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BODE G. RAMONA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BODEA A.I MARIAN - IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5.8 experimentat Reusit

BODEA D. ROXANA FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BODEA F ANCA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BODEA I DENISA LORENA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Logica si argumentare 7.7 experimentat Reusit

BODEA I RARES MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BODEA I VANESA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BODEA I. ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BODEA I. MARINA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BODEA V ALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

BODEA V DANUT IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BODEA V. VIOREL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.1 avansat Reusit

BODENCIU I. ANDREI COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BODENCIU I. CRISTIAN IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

BODIN G. EUGENIA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BODIN GH. GAVRIL IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

BODIN GH. RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

BODIN V. MARIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BODIS F.D. REGINA - ANETTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.3 Psihologie 8.75 nivel mediu Reusit

BODIS Z ELIZA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 6.1 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

BODIU D IOANA DIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BODIUT G DAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BODNAR Z. ARNOLD ZOLTAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BODNARUC M GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BODO K. MIRJAM KAMILLA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

BODOG G. ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BODOG I MARCEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

BODOG V. ANETA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Reusit

BODOGAI F. PETRE-MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.6 avansat Respins

BODOGAI G. ALEXANDRA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BODOGAI L CRISTIAN - GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BODOGAI M.D. MIRCEA SEBASTIAN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba germana moderna B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

BODOR A ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.75 avansat Respins

BODOR E NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica 1.6 avansat N/p

BODOR-LASZLO I. TAMAS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.35 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.2 avansat Respins

BODRENCIU M. ROXANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1--A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BOER B.N. ANDRADA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BOER GHETI G MARIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BOGDAN A ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BOGDAN A. MARIUS - BOGDAN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOGDAN B. ANAMARIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

BOGDAN D BENEAMIN - DOREL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BOGDAN D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BOGDAN D CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.85 incepator Respins

BOGDAN G PAUL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

BOGDAN I DIANA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

BOGDAN I NORBERT ATTILA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BOGDAN I. CARMEN MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

BOGDAN I. MOISE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BOGDAN M. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

BOGDAN N VLADIMIR IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BOGDAN O. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

BOGDAN P RAMONA - CRINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

BOGDAN T. FLORE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

BOGDAN T. SAMUIL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5 avansat Respins

BOGDAN V. IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

BOGDAN V. IOANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

BOGDAN V. MIHAELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BOGDAN V.D. VALENTIN EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BOGHIAN PRAJE D BOGDANA TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOGOSEL GH. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BOGOSEL I DANA- NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.95 experimentat Reusit

BOGOSEL I.N. IRINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BOGOSEL M. ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOGOSEL M. DANIEL GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.6 avansat Respins

BOGOSI A.J. REKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BOHUS G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BOHUS M. MIRCEA-DANIEL

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.55 avansat Reusit

BOICZAR F ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

BOICZAR F IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

BOICZAR I IOSIF DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BOIER C VLAD-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

BOIT C. CERASELA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.85 avansat Respins

BOIT F. IOANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BOIT GH.S. ANDREEA DACIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOIT I BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

BOIT I MARCEL- MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BOITOR E.A. IOANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BOITOS C. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Reusit

BOITOS S.D. ALEXANDRA-LARISA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOKA R RUDOLF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOKOR A BOGLARKA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BOKOR L BERNADETT

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BOLBA C. COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Respins

BOLBOACA MERA V ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

BOLCAS A.V. ANTONIA - ALICE

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOLCAS D.I. ANTONIO DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

BOLCAS I ANDREI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

BOLDI I CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza N/p Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu N/p

BOLDICA I ANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.1 avansat Respins

BOLDIS A ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BOLDIZSAR I GABOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BOLDOR I. ALEXANDRA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

BOLDUREAN I GABRIELA- VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

BOLEAC L. LUCIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BOLMADAR I VASILE - MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOLOCA E.V. DANIEL-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BOLOCA I. ALEXANDRA IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

BOLOGA V. NICOLETA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOLOGAN I RAUL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.4 experimentat Respins

BOLOJAN L AMALIA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BOLOJANU GH. ALIN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.9 avansat Respins

BOLOS GH. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.05 N/p N/p

BOLOS I RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BOLOS V BIANCA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

BONAS A AVRAM SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.15 experimentat Reusit

BONAS N ESTERA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

BONAS P. MARIANA CRINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.25 avansat Respins

BONAS P. PETRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 2.4 experimentat Respins

BONCA D. DAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.8 avansat Respins

BONCA I. FLORIN ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.1 avansat Respins

BONCA N.L LAVINIA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BONCHIS A ADRIAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BONCHIS V OANA-CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BONDAR GH. IOANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

BONDAR I. CORINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BONDAR I. CRINA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 6.6 avansat Reusit

BONDAR L LIVIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

BONDAR T LUMINITA DELIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 7.7 experimentat Reusit

BONDAR Z. ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

BONDOR I ANDRE - MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

BONDOR T.M. LAVINIA - ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

BONDRE I. ADRIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BONTA P. BIANCA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.95 avansat Respins

BONTE G PETRU - CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.45 avansat Reusit

BOOR I. ARMAND

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 4 avansat Respins

BOR F. FRANCISCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.35 avansat Respins

BORA M CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.34 experimentat Reusit

BORA N ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BORBEL I. SIMONA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

BORBELY CS. CSILLA - KINGA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BORBELY I GABRIEL ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 avansat Respins

BORBELY I RONALD - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BORDEA V. VALER LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BORDI L. SERGIU SAMUEL

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

BORMA A IOANA-TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 9.05 experimentat Respins

BORMA CI OVIDIU-DANIEL

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BORMA M CLAUDIA SABRINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 6.55 avansat Respins

BORMA M SERGIU IONUT

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 7.45 experimentat Reusit

BORODAN A FLORIN PETRISOR

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BORODAN G. ALEXANDRA DIANA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BORODAN G.R BOGDAN ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BORODAN I FLORIN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

BORODAN I MARIUS SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

BOROIANU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BOROS A. AKOS - TIBERIU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.05 experimentat Reusit

BOROS D BIANCA ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOROS F. ELENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOROS G CARINA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

BOROS G ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOROS I ANDOR-BERNAT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BOROS I BIANCA-VANESA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.63 experimentat Reusit

BOROS I ROLAND ISTVAN

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.05 Logica si argumentare 8.95 experimentat Reusit

BOROS L.A. SERGIU CSABA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7 avansat Respins

BOROS M ATTILA MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

BOROS M DANIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

BOROS M REBEKA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Filosofie 6.7 experimentat Reusit

BOROS P PETRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.15 avansat Reusit

BOROS P. NANDOR ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

BOROS T BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

BOROS T. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BOROS V.C. FLORIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOROZSNYAI S SANDOR - ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.55 avansat Respins

BORSI A. ZOLTAN SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 3 avansat Respins

BORSI D IREN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Reusit

BORSI E.I. PALMA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

BORSI I BRIGITTA CECILIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

BORSI I KATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

BORSI I NOEMI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BORSI I.F. ORSOLYA GRETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.85 experimentat Respins

BORSOS K CSILLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.95 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 10 experimentat Reusit

BORSOS P. LEHEL - DENES

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BORTA M.M. SILVIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BORTIS F. FLORIN OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

BORTIS F. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.45 avansat Respins

BORTIS GH. GEORGETA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BORTOS I.C. IZABELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

BORUT GH. GHEORGHE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 5 avansat Respins

BORUT I IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

BORUT I. DACIAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BORUZS J.M. LASZLO

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 7 nivel mediu Reusit

BORZ A. GABRIEL-IOAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BORZ G. DOINA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 experimentat Respins

BORZ I IONUT CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BORZ M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BORZ V. PETRU VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.3 incepator Respins

BORZ-COSTEA I IOANA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BORZA V. MARIANA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 5 avansat Respins

BORZASI T ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.55 avansat Respins

BOSCA N MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

BOSTAN S ADELA COSTINELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BOSZORMENYI A GABRIELA-OTILIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOSZORMENYI I ATTILA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 9 avansat Reusit

BOSZORMENYI S. BRIGITTA BEATA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 experimentat Respins

BOT D. LORENA-XIMENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 6.3 avansat Respins

BOT G. GEANINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

BOT M. VASILE LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 3.35 avansat Respins

BOT N IOANA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BOT N MELANIA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

BOT P PATRICIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOT R DAIANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BOT S. SERGIU RAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 6.65 avansat Respins

BOT T GEORGIAN-TUDOR

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOT V ADRIANA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BOT V. ADRIAN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

BOTA C. ALIN CRACIUN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.1 avansat Respins

BOTA E.N. TUDOR - DACIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Reusit

BOTA GAVRIS V NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

BOTA GH CAMELIA RODICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.35 nivel mediu Respins

BOTA I. CRISTIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BOTA M. GEORGIANA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Istorie 9.2 Filosofie 9.45 experimentat Reusit

BOTA P. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.9 experimentat Respins

BOTA T. CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.8 avansat Respins

BOTA V. VASILE - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

BOTA V.D. ALEXANDRA GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BOTA V.T. VLAD FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BOTCAU A.D. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BOTCAU R ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOTIS D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 6.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOTIS G. VIOREL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Reusit

BOTIS N OVIDIU VLAD

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.55 avansat Reusit

BOTISEL E.T. EMANUEL IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOTIU I. MIHAELA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 8.65 experimentat Reusit

BOTIU V. GEORGIA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

BOTOS P ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 4 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOTT A. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

BOTT V ADRIANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BOZGA G.C. ALEXANDRA-ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOZGA I CLAUDIU-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BOZGA I COSMIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 experimentat Respins

BOZGA I. LOREDANA - ANCA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.95 avansat Respins

BOZGA S RAZVAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Respins

BOZSANYI L. IREN-MAGDA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.45 avansat Respins

BRAD A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 5 nivel mediu Respins

BRADAU D. SERGIU-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BRADE F CRINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BRADEA C DANIELA-RODICA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

BRADEA C FLORICA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

BRADEA D. RAZVAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BRADEA E NICOLAE-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BRADEA I. IOANA - FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

BRADEA I. REMUS BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.8 experimentat Respins

BRADEA L SAMUEL-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BRADEA P. PETRU MIREL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

BRADEA V ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BRADEA V. SERGIU VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BRAGEA I.F. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

BRAGYE P.GH. MARIANA LOREDANA

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BRAGYE R EMANUEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BRAN F. FLORENTINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BRAN G BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

BRANC D FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.75 nivel mediu Respins

BRANC D LIDIA PETRUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.35 nivel mediu Respins

BRANDUSAN C REBECA GRETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BRANZAS C.D. LAVINIA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BRANZAS I. CLAUDIA - LIVIA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.3 avansat Respins

BRASA G BRIGITTA-MARGIT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BRASA I ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

BRATA G. LAURA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

BRATA T GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

BRATIS V.G. SERGIU - MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BRATU R. ALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.25 avansat Respins

BRAVACZ K ADAM

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRAZDA M.D. RAOUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BREB D CLAUDIA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BREB F. SERGIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BREB I. LIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie N/p incepator N/p

BREB V. DENISA - DOROTEEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BREGE B CARMINA-DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BRENCUT F FRANCESCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BRENCUT F MARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.65 avansat Reusit

BRENKUSZ P FRANCISC-STEFAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.55 Geografie 9 experimentat Reusit

BRIE A. MIRELA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BRIE GH. IONUT ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BRIE I. ADRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BRINDA I MARIA-VIOARA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 3.8 Geografie 7.45 avansat Respins

BRINDA I. SEBASTIAN IOAN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

BRINDAS O ROXANA-CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

BRINDAS R MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BRINDE N. ANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Reusit

BRINDEA C MADALINA CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BRINZA C. CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BRINZAS F. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BRINZAS T. IOANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BRISC C FLORIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BRISCAN A. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.25 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

BRISCAN M.N. IOANA LARISA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 experimentat Respins

BRISCAN P. MARIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BRNEAC G FRANCISC

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BROINAS G. GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 9 experimentat Reusit

BRONT A.I. ALEXANDRU RUBEN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

BRONT N.I. CRISTIAN-BENIAMIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

BRONT V ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

BRUCHENTAL - POP C SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BRUGOS T ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.7 avansat Respins

BRUMAR V CRISTINA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BRUMARIU F ANDRADA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BRUMARIU I FLORIN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca nivel mediu N/p limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BUBOI D. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BUBOI F. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUBOI I. MARIA-ELENA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

BUCIU CHIS F ANICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BUCIU D. CLAUDIU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BUCIU F CRINA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BUCIU G ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BUCIUMAN D. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

BUCIUMAN I. IOANA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

BUCSAS I.I. GYULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BUCUR A ADRIANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BUCUR M. MIRCEA-DAVID

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Respins

BUCUR N DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUCUR P. AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 5.4 avansat Respins

BUCUR POP I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BUCUR V OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Respins

BUCUREAN A.M. BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BUCUREAN P MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUCUREAN P. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BUCUREAN T. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 6.05 avansat Respins

BUCUREANU D. DACIAN - CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

BUCZI G RODICA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BUCZI T. ERIK - IOSIF

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BUD GH. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BUDA C FLORENTINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5 nivel mediu Reusit

BUDA D. DANIEL - ALIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.3 Fizica 6.5 experimentat Reusit

BUDA F. MARIANA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

BUDA F.A. CRISTIAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7 experimentat Reusit

BUDA G. FELIX ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 8.65 experimentat Respins

BUDA I. LAVINIA FLORICA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.65 avansat Reusit

BUDA L RICHARD-ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

BUDA N ANCUTA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.1 avansat Reusit

BUDA N. NICOLETA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 6.25 avansat Respins

BUDA P. LENUTA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.2 incepator Respins

BUDA PL RALUCA-DENISA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BUDA T ALINA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BUDAE G. PAULA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 6.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BUDAI A SANDOR ERIK

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.1 Informatica T2 Pascal 3.9 avansat Respins

BUDAI A. ALEXANDRA EVA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 6 experimentat Respins

BUDAI A. CSABA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BUDAI I. GLORIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BUDAIE PRIGOANA GHE LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUDAU GH. FELICIA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Fizica 3.2 avansat Respins

BUDAU I CRISTIAN -VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.25 experimentat Respins

BUDAU I.M ANDRA- IULIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BUDAU N. CORNELIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BUDAU T ADRIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.95 experimentat Reusit

BUDAU T FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.45 avansat Respins

BUDAU V ADRIANA- GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

BUDER F.F. RENATA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Psihologie 6.8 nivel mediu Reusit

BUDEU F DIANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 8.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUDRALA FATAN D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BUDURE A ANCA - VERONICA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUDUROES M ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

BUGHIU I. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

BUGHIU M. LAURA - RENATA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BUGLE I.T. IOANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 avansat Reusit

BUHA CIUHANDU G DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BUHA M.V. FLORICA MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BUHA M.V. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 3.3 avansat Respins

BUHA V. FLORIN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BUHAS F FLORIN VASILE

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

BUHAS M MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BUHUS A. LARISA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BUIBAS A. IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BUIBAS F DAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BUIDOS G GABRIEL SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

BUJDOSO L. MELINDA - NOEMI

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 6.65 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BULBOACA I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 nivel mediu Respins

BULBOACA M. CRISTIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BULC C MARIA - CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.9 experimentat Respins

BULCAU F. CLAUDIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BULE A NELI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BULIGA D. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BULZA L. GABRIELA CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BULZAN A. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BULZAN D DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

BULZAN D.M SERGIU-DAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

BULZAN F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BULZAN P LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 5.8 avansat Reusit

BULZAN RUS C RODICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BULZAN T MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

BULZAN T. TITIEANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 incepator Respins

BUMBUI D MIHAI DENIS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Reusit

BUNCAN C. CORINA ANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

BUNCEA V. CLAUDIA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 7.55 avansat Reusit

BUNGAU G ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUNGAU G. GEORGE-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BUNGAU GH. DORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUNGAU I. VIORICA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.2 experimentat Respins

BUNGAU J.GH. JEAN - CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BUNGAU P. PETRUTA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

BUNGAU V CAMELIA NATALIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.45 avansat Respins

BUNGAU V. MADALINA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BUNGIU N ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BUNGO L.S. LASZLO ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

BUNICAU T DOREL CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BUNTA C. LORENA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BUNTA L. BEATA CSILLA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 5.5 avansat Respins

BUNTA L. LIVIU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BURA L VLAD IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BURAGA M. ADELIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BURAGA RIZEA E MARINA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BURCA I CRISTINA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BURDA F ADRIAN- CALIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

BURDAN M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 8.35 avansat Reusit

BURDAS B.C. FLORIAN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BURDAS C TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BURDAS M ROMINA LEONTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BURDUJA M MARIANA LILIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.9 incepator Respins

BURESCU P. CRISTIAN PETRU

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BURLAU M MIRCEA-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BURLE M CATALIN MIRCEA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Informatica T2 C/C++ 5.3 experimentat Respins

BURLEA C.D. ADRIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

BURSASIU T.C. RAUL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BURTA C. ARABELA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.85 avansat Respins

BURTA M. JULIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

BURTA M. MARCU MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BURTA N. MIHAI NINEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 9.25 avansat Respins

BURTIC F. FIROANDA ROZALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 5.45 avansat Respins

BURTIC GH. GHEORGHE RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 6.5 avansat Respins

BURTIC GHE GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURTIC I. DIANA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BURZ V ANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BURZ V OTILIA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8 experimentat Reusit

BUS POP I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BUSUIOC I MIRELA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUSUIOC S. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.5 Fizica N/p nivel mediu N/p

BUT V. ALEXANDRA PAMELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.6 avansat Respins

BUTA D DENISA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUTA F. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BUTA G. COSMIN GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUTA G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.8 avansat Respins

BUTA I. OVIDIU-ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 4.1 experimentat Respins

BUTA L.GH. BOGDAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUTA M SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

BUTA V.S. VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BUTAS G DANIELA- GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

BUTCA G. LUMINITA MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 5.4 incepator Respins

BUTCA P. PATRICIA-IOANIDA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.253 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BUTCA TINCAU M MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

BUTIRI A CALIN DOREL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

BUTIRI C. GABRIEL SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BUTIRI L DORIN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BUTIRI L LUCIA FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BUTIRI V ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BUTIRI V ANDREI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BUTISCA D.T. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BUTOS I. LORAND IOZSEF

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.25 avansat Reusit

BUTYKA F ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BUZ D. RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUZ F.G SORINA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.1 avansat Reusit

BUZ L ALEXANDRA DIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

BUZ V LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BUZA O.L. ROXANA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-A2-B1-A2 Istorie 7.25 Geografie 7.4 incepator Reusit

BUZAFI M. ANDREIA-NORA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

BUZAN D. NICOLETA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BUZAS A ATILLA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

BUZAS A. AURELIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

BUZAS E HENRIETTE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Reusit

BUZAS G GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

BUZAS I GYONGYI ANITA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Respins

BUZAS I.D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BUZAS S DAVID

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Informatica T2 Pascal 3.1 avansat Respins

BUZGAU GH. GIORGIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

BUZGAU V FLORINA IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 incepator Respins

BUZGAU V. DORIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BUZGO Z.S. EVELIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.35 avansat Respins

BUZI I. ERIKA IULIANNA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 nivel mediu Respins

BUZLE D. COSMIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BUZLE D. COSMIN CALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 6.25 experimentat Reusit

BUZLE D. DANIELA-JANINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

BUZLE D. DENISA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

BUZLE F FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.74 experimentat Reusit

BUZLE F. NICOLAE CRISTIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUZLE G. GEORGE

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.6 avansat Reusit

BUZLE I. LUCIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 3.5 Fizica 2.6 avansat Respins

BUZLE S. IONUT DAVID

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 nivel mediu Reusit

BUZLE S. TITUS-PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BUZLE V. CLAUDIU-TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

BUZLEA - ZAHA P. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BUZLEA I. IONUT DAVID

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BUZLEA P. CAMELIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CABA C RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CABA D FLORICA- GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Respins

CABA D IONUT-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CABA D LIVIU IONUT

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

CABA I. SALOMEA SANDRA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.6 avansat Respins

CABA L DORINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CABA N. MIRELA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

CABA P CARMEN NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.7 avansat Reusit

CABAU I RALUCA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

CABAU V.P. IONEL SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CABUTA L LIVIU-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Reusit

CABUTA P.I. IONUT-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.9 avansat Respins

CACARAZA N DAVID

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CACUCI G FLORIN IOAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Reusit

CACUCI T ALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CACUCI V. MADALINA - COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

CACUCI-SIMIONAS G. BENIAMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

CADAR C. COSMIN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

CADAR D CORNELIU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Economie 8.6 experimentat Reusit

CADAR GH. ALIN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

CADAR I SILVIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

CADAR N MIHAELA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.95 avansat Reusit

CADAR N. ANNAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

CALAU M.M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Reusit

CALDARARU I. BEATRICE-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CALIN C. SERGIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 avansat Respins

CALINESCU E. ALEXANDRA STEFANIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.9 avansat Reusit

CALUGAR F. DAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 avansat Respins

CALUGARITA I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

CAMER F.M. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CAMERZAN I. EMILIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 avansat Reusit

CAMPAN A. MIRELA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

CAMPAN V ANDREEA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

CAMPEAN I. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CAMPEAN M.T. MARIN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CANALAS I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CANALAS I LAVINIA ADINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CANALAS P EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CAPOTA BRAD I LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CAPOTA F. DANIELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.8 incepator Respins

CAPOTA M.D. CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.353 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CAPOTA O. LARISA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CAPUS F ANDREEA - FLORINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CAPUS F. MARIAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.75 avansat Reusit

CARABA I. MADALINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 5.15 avansat Respins

CARABA S GEORGIANA - FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CARAGICA C. DAN ORESTE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7 avansat Reusit

CARJE I. IOANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CARLIG V VASILE - RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

CARSAI I. DENISA ILINCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CARTIS L. ALEXANDRU IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.3 avansat Respins

CARTIS T. LAVINIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Chimie organica T1 Nivel I 5.58 avansat Respins

CATANA C. NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CATANA I STEFAN FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.95 incepator Respins

CATANA T CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CATINAS A AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.15 nivel mediu Respins

CATINAS R DANIELA-LETITIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Respins

CATRAVA - CHIRICUTA G. THOMAS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CAVASDAN I. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 6.35 experimentat Respins

CAVASDAN I. FLORIN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Fizica 3.15 experimentat Respins

CAVASDAN M. MIHAI STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CAVASDAN P. DANIELA-FIRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CAVASDAN V. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CEAUSESCU V. EMILIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.6 avansat Respins

CEFAN S. BRIGITTA ESZTER

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.25 incepator Respins

CEFAN T.A ATTILA TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

CENTEA GH. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

CEOBANU G. RAZVAN REMUS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

CERESAN F FLORIN SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

CERNAU I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CERNEA F. SERBAN OLIVER

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

CESAREAN M VIOREL GRIGORE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 5.8 avansat Respins

CHELEMEN I. LARISA PATRICIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.95 experimentat Respins

CHERECHES G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.3 incepator Respins

CHERECHES V. DIANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.95 avansat Reusit

CHEREGI A. VLAD-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.8 avansat Respins

CHEREGI GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CHEREGI I. IONUT - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.953 experimentat Reusit

CHEREGI L DAVID - ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

CHEREGI T ROBERT GYORGY

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHEREGI V.M. CRISTINA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CHEREJI G DIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

CHEREJI G ELEONORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-B2-A1-A2-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

CHEREJI GH FLAVIU-GHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.55 avansat Respins

CHEREJI I TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 8 nivel mediu Respins

CHEREJI R. ROXANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CHEREJI T. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CHEREJI V. DANIELA-ZORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7 avansat Respins

CHET I.P. IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

CHETA D VICTOR-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

CHETAN I. FILIP - CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

CHICHINEJDI D DORINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

CHICHINEJDI V DAVID

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CHICULITA G. ANCA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.7 avansat Respins

CHIFIRIUC A.L. BERTHOLD ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Respins

CHIFOR D. MARIAN-DORIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CHIFOR I. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

CHINDAU E. KRISZTIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CHINDE I ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8 experimentat Reusit

CHINDE I. ADINA NAOMI

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CHINDE I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 9.3 avansat Respins

CHINDE N.O. BIANCA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CHIORAN L. LIVIU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 5.75 nivel mediu N/p

CHIOREAN A DANIEL-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.9 incepator Reusit

CHIOREAN A. LILIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

CHIOREAN I VETURIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.85 avansat Reusit

CHIOREAN V VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

CHIRA A. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

CHIRA D DAVID - PAVEL - DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHIRA I. ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHIRA N. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.65 nivel mediu Respins

CHIRA V. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.6 avansat Respins

CHIRAI I. ISTVAN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 avansat Respins

CHIRILA C. CARMEN ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.9 experimentat Respins

CHIRILA D MARIANA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CHIRILA D.G. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CHIRILA F FLORIAN DAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 nivel mediu Respins

CHIRILA M.D. MIHAI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 9.1 avansat Reusit

CHIRILA P IOAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 5 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

CHIRILA P. NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Respins

CHIRILA T. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.85 incepator Respins

CHIRILA V. FLORIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

CHIRILOV M GIULIA-VANESSA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CHIRODE M. VLAD IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CHIRODEA A. IOANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CHIRODEA G CRINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CHIRODEA N CORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.35 avansat Reusit

CHIRODEA N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CHIRODEA N RADU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CHIRODEA N. MARIA-SANDA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.55 incepator Respins

CHIRTES I ANDREI-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

CHIRU E CRISTINA DELIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Logica si argumentare 6.2 experimentat Reusit

CHIS A ALINA-ANDRONICA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CHIS A. DENISA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CHIS C BOGDAN REMUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

CHIS D ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

CHIS D. CLAUDIA-RENATE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

CHIS D.D. SORINA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

CHIS G. FLORIN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CHIS I ALEXANDRA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CHIS I.C. SERGIU - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CHIS M ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

CHIS M.O. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

CHIS TEGZES GH SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.65 Geografie 8.85 avansat Reusit

CHIS V DIANA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CHIS V. ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CHIS V. DARIUS - ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Reusit

CHISE A. IOSIF - MARIUS

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.55 avansat Respins

CHISE M. TEODORA - VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CHISEA A ADRIANA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

CHISU A CRISTINA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

CHISU A MARIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CHROMEC V ANA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

CHUDI S STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.6 avansat Reusit

CHVATAL K.A. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIABRUN I.M. IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.25 experimentat Respins

CIANI D. IOANA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CIARNAU C LIGIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CIARNAU I.G. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

CIARNAU P.R. LAURA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CIATO CG NORBERT-KRISZTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Respins

CIBA N. REMUS SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CIBA S. LUCIAN MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CICALAU N.M. GEORGIANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CICORTAS I IOSIF TIMOTEI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 avansat Respins

CICORTAS Z.C. CRINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CIEP D.GH. CLAUDIU DARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 9 avansat Respins

CIGAN G ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

CIGHIR G. DAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 avansat Reusit

CIMPAN F. MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.25 avansat Respins

CIMPAN T. SALOMEA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 avansat Reusit

CIMPEAN I IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CIMPEAN M ALEXANDRA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CIMPEAN V. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

CIMPIANU A. BOGDAN AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.35 avansat Respins

CINCAR S PAUL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

CIOARA F ADRIAN - FLORENTIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

CIOARA I RAUL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CIOARA M MONICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.85 incepator Respins

CIOARA P FLORIN CALIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

CIOARA T CRISTINA TEODORA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

CIOBAN V. BIANCA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOBANU D ANA ELIDA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 7.3 experimentat Reusit

CIOBANU D. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

CIOBANU S. SEPTIMIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIOBICA S. IOANA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIOCAN I. IOANA - AMARILIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 8.3 Psihologie 6.7 nivel mediu Respins

CIOCIC I. SEBASTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

CIOCNADI O ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIOCOTISAN D. RENATA - DORINA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

CIOLAC A.S. BIANCA STEFANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CIOLOS I. CRISTIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.3 experimentat Reusit

CIOLOS V. MARIANA SOFIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CION I. BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CIONCA I VALERIA FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 nivel mediu Respins

CIONCA I.M. MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

CIONCA O. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

CIONCA P AUGUSTIN-PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CIONCA T.M. MIHAI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CIONTOS E DELIA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

CIONTOS G ADINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CIOPLEA I AUREL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.45 avansat Respins

CIORAN A. DENISA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.75 avansat Respins

CIORAN GH. DENISA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Respins

CIORBA D SEBASTIAN-DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

CIORBA D. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.2 incepator Respins

CIORBA LUCACIU G ILEANA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 4 Geografie 7.6 experimentat Respins

CIORBA T TIBERIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba germana moderna A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CIORBA T. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.6 incepator Respins

CIORBA T.V. EVA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIORBEA O.M. OCTAVIAN RADU

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

CIORDAS N TABITA NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

CIORDAS V ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CIORNA N. SERBAN DACIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

CIOTE I. ADRIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

CIOTEA I VALENTINA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

CIPLEU D. LIGIA DAMARIS

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIPLEU I IOAN-DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.65 avansat Respins

CIPLEU I. IOSIF TIMOTEI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CIPLEU I.M. GABRIELA-DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.35 avansat Reusit

CIPOU GHIDEU A VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CIRAP C. OVIDIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

CIREAP V. ADRIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

CIRJA T. ZORITA LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.9 avansat Respins

CIRLE T ADELA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 nivel mediu Respins

CIRLEA M. MIHAI RAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CITRE C.V. SEBASTIAN IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.65 avansat Respins

CIUCANU I. CRISTIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

CIUCAS I. NICOLETA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

CIUCIU A. GHEORGHE ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIUCIU G. CARMEN - GABRIELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CIUCIU GH. RODICA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.3 Geografie 8.85 incepator Reusit

CIUCIU I GHEORGHE-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUCIU M. CAMELIA-MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CIUCIU M. MARILENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Respins

CIUCIU V.R REMUS- OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Fizica 8.25 experimentat Reusit

CIUCIUI I PAUL EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIUCIUI N MADALINA GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIUCLE I PETRU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.1 avansat Respins

CIUCLE M. COSMIN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

CIUCLEA I DIANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIUCUR A. CATALIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

CIUCUR NEGRUT G DANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIUGUDEAN C.I. LIOARA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIUHANDU F. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIUHANDU GH. ARMANCA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

CIUHANDU V. SERGIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CIUMPE G. AURICA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CIUMPE L. ROXANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CIUPA A IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIUPA G.M PAUL- GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.95 experimentat Reusit

CIUPA N. RADU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CIUPE D CRISTINA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CIUPE S FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 7.25 avansat Respins

CIUPE S VASILE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CIURA A IOANA DENISA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CIURAR S.F. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 3.9 Geografie 8 avansat Respins

CIURDAR D GIORGIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CIURDARIU T.M. DAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CIURDAS I. PETRU-BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

CIURE C.D. NICU SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

CIURE D. LAVINIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIURE I. CORNELIA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.1 avansat Respins

CIURE S. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CIURE V. MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8.55 incepator Respins

CIURSAS G. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Respins

CIURTIN I SIMION

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 5 avansat Respins

CIUTAC I BEATA-TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

CIUTACU R. MARK

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

CLEPCE A.GH. ADRIANA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CLIM I IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

CLINTOC I.S. ANAMARIA FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CLIVETI S ALEXANDRA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CLIVETI S SAMIR-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CLOP V.I. ANTONIU VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

COASIAN S. LOREDANA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

COBE A.I. ALEXANDRU - LUCIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

COBIRZAN I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

COBORZAN A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5 incepator Respins

COCA C TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 incepator Reusit

COCA I SABINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.4 incepator Respins

COCEA S. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.25 incepator Respins

COCERJUC D ALEXA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

COCERJUC I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COCIOABA TARAU E LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

COCIS M LIVIU-DACIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.55 incepator Reusit

COCIS M PETRE - FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 5.6 avansat Respins

COCIS O.D. LAVINIA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 avansat Reusit

COCIU A. SEBASTIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 5 nivel mediu Respins

COCIUBA C ELENA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.35 avansat Reusit

COCIUBA T. LENUTA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

COCIUBEI D CALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

COCIUBEI I.M IOAN - BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.2 incepator Reusit

CODAU D.I DARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

CODAU I. MARIA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CODAU I.D. VLAD VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CODAU T. TEODORA CASANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

CODILA F VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CODILA P. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CODOBAN F MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

CODOBAN I. CLAUDIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7 experimentat Respins

CODOBAN V CLAUDIU TUDOR

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

CODOBAN V STELIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CODOBAN-DUME I. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 9 Geografie 6.85 avansat Reusit

CODREA D MIRELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

CODREA P. LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 3.6 avansat Respins

CODREAN C. ANDREI GEORGE

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CODREAN D. TABITA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7 experimentat Respins

CODREAN G. DELIA MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.4 avansat Reusit

CODREAN H VLAD - PAUL

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CODREAN M. OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.4 avansat Respins

CODREAN P. RAMONA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

CODREAN PASCONDEA T FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CODREAN V VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.55 avansat Reusit

CODRIAN I. ADRIAN-ROMEO-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.6 avansat Respins

COHUT A. VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COHUT I CRISTIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COITA F CECILIA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

COITA G. MARIUS-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

COITA G.D. GEORGE GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 7 nivel mediu Respins

COITA M ANDRADA REBECA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

COITA TIRT P IRINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.7 avansat Respins

COITA V. LAURA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.7 avansat Reusit

COJOCARIU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Respins

COJOCARU G ANCA - ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 7 experimentat Reusit

COJOCARU G MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Reusit

COJOCARU M FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A1--B1-B1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COLOJVARI G. ALIN GRATIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5 avansat Respins

COMAN I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

COMAN L SONIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COMAN N NICOLAE CALIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

COMAN S TEODORA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

COMANICIU A ANDREEA GIORGIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

COMOTI I. DENISA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.85 avansat Reusit

COMSA R ROLAND-CHRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COMSA V. EUGENIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

CONDOR V. PAULA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.85 experimentat Respins

CONDOROS I ROXANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

CONDREA A. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 5.6 avansat Respins

CONDRUZ P. IONICA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CONDURE M.C. COSTEL EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CONDURE T.D. PAUL ROBERT

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

CONOLOS D DAN LEONTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 5.6 avansat Respins

CONSTANTIN I IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CONSTANTIN M.O.M. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CONTRAS I. SEBASTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

COPACEAN A ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Istorie 6.8 Geografie 6.75 experimentat Reusit

COPACIAN F. CAMELIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

COPIL G. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7 avansat Respins

COPIL I.F. IZABELA ADELINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COPIL M. MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

COPIL P.C NICOLETA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

COPIL S.M GEORGE- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Reusit

COPIL T LUCIAN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

COPIL T. ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.55 experimentat Reusit

COPOS P. ADELINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

CORA V. MIHAELA-VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.5 experimentat Respins

CORAS C. FLORINA ADINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

CORAS G. RAUL FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CORAS I ALEXANDRU - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CORAS I. RAUL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CORAS M DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CORAS N VLAD-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CORB A CSABA FERENC

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CORB D. AURELIA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.6 avansat Reusit

CORBU L FLORIN LAZAR

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CORBUT D.M. GEORGIANA-DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CORBUT R.I REMUS PAUL

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

CORBUTIU I. NICOLETA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CORCEA V.V. DIANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CORCHIS G IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CORDA N. PAUL - SEBASTIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

CORDE F. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CORDE F. LIDIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.05 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

CORDE G. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

CORDE G. GEANINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CORDE I LOREDANA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 9.15 experimentat Respins

CORENI I MILKA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 9.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

CORHA G. CARMEN IULIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 1.45 avansat Respins

CORHA I.D VLAD- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

CORMAN V. MARIUS FLORENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

CORMOS G IOANA MIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

CORMOS P.G. RAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CORMOS V VICTORIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

CORMOS-HAVA G LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

CORNEA F. FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.75 avansat Respins

CORNEA G GRIGORE SEPTIMIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.75 avansat Respins

CORNEA G TEREZIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CORNEA I. IONUT REMUS

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

CORNEA N. NICOLAE DOREL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CORNEA T CORINA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CORNEANU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 incepator Respins

COROI D. PETRICA NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

COROI F. FLORICA LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

COROIU A.E. CRISTIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.75 nivel mediu Respins

COROIU A.E. LUCIAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

COROIU V.E. RAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

CORONDAN V. GEORGIANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

CORPAS M. ALEX PAUL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

COSA S BRIGITTA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSAU GH. ROXANA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

COSMA C.F. TEOFIL COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

COSMA D. COSMIN RAUL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

COSMA F DORIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 5.4 avansat Respins

COSMA F RADU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

COSMA G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

COSMA G. ANA - NORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.05 incepator Reusit

COSMA G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.15 avansat Respins

COSMA M MIRELA - LACRIMIOARA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

COSMA N. IONUT CALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 6.7 avansat Respins

COSMA P ELENA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

COSMA P. IONUT PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Respins

COSMA V. VASILE - MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Reusit

COSMAN V. DANUT CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

COSOR T SIMINA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COSTA A. ALEXANDRU NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.7 experimentat Respins

COSTA D. NATANAEL - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

COSTA E IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

COSTA G. ANDRADA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

COSTA G.I. XIANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

COSTA P. PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 7.2 avansat Reusit

COSTA R.T. CLAUDIU - ROMAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.67 experimentat Reusit

COSTACHE V SERGIU VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COSTAN S. SANDU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

COSTAS I. ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

COSTAS P TATIANA LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COSTAS P. CRISTIAN PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 3.35 experimentat Respins

COSTE D ALIN FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 avansat Respins

COSTE D. CARMEN - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

COSTE I IONUT-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5.7 avansat Respins

COSTE S. ALEXANDRU ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COSTE V. CRISTIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

COSTE V. PAUL - CRISTIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

COSTEA C. ADRIANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.7 avansat Respins

COSTEA I IOANA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSTEA I. ALINA - SORINA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

COSTEA M VALEAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

COSTEA M. IOANA MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COSTEA M. RADU VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.95 avansat Respins

COSTEA M. SERGIU FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COSTEA S DARINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COSTEA V.O. DIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

COSTIN I ATTILA-JANOS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 nivel mediu Reusit

COSTIN L. CAMELIA-MONICA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 7.75 avansat Reusit

COSTOLAS G. GEORGIANA-MADALINA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

COSTOLAS N CRISTIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

COSTOLASU E FLORIAN-VALERIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6.35 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COSTRUT E. EMIL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

COT I. CAMELIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COTA T TRAIAN-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.15 incepator Reusit

COTAU GH. GEORGE ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.65 avansat Reusit

COTE GHE MARIUS GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7 nivel mediu N/p

COTE I SERGIU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

COTETIU D. DAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 3.4 avansat Respins

COTOR S. SEBASTIAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTRAU D. ANDREEA - REBECA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

COTRAU GHE.C GEORGIANA BIANCA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Respins

COTRAU I IOANA - LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

COTRAU L IONUT ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 1.7 avansat Respins

COTRAU R RADU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

COTRO F FABIAN- DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

COTUNA M. ALEXANDRU FLORIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

COTUNA T EUGENIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

COTUT S. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.1 avansat Respins

COVACI A MIHAELA-LIGIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COVACI I.N. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

COVACI T PETER LAJOS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.55 avansat Respins

COVACI-BUNGIU N ANETA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

COVACIU F. RAUL FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COVACIU G MARIA - ANA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

COVACIU G.M. JESSICA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COVACIU I NELI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 5.5 incepator Respins

COVACIU I. MIHAI-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

COZMA G. FLORICA-JENICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.6 incepator Respins

COZMA I. BIANCA - CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COZMA O ANCA-CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

COZMA T. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

COZMAN T. LAURA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CRACEA D OCTAVIAN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.4 avansat Reusit

CRACIUN A ANCA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

CRACIUN A. DANIELA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

CRACIUN A. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5 incepator Respins

CRACIUN C ADRIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CRACIUN D. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CRACIUN F. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Respins

CRACIUN I LAVINIA-OANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CRACIUN I MADALINA-EVA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.05 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CRACIUN I. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.25 avansat Respins

CRACIUN M.P. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CRACIUN N NICULAIE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

CRACIUN N.C. ALEXANDRA NICULINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

CRACIUN P PETRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CRACIUN P. GEORGE

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 avansat Reusit

CRAI A ELENA AURELIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

CRAINIC A. CRISTIAN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.65 avansat Respins

CRAINIC S. SAMIR PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 avansat Respins

CRAITA L CLAUDIU

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CREANGA C. SERBAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

CRET D. COSMIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Fizica 3.45 experimentat Respins

CRET F. FLORIN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

CRET G.D CODRUTA- LARISA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CRET M. CAMELIA CODRUTA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Reusit

CRET T. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.1 incepator Respins

CRET T. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.05 incepator Respins

CRET T. MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 3.9 incepator Respins

CRET V. CRISTIAN TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CRET V.D. BOGDAN DOREL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CRETIU A.M. ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

CRETU G BENIAMIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CRIJAN I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 4.15 avansat Respins

CRISAN A GABRIEL RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.75 avansat Respins

CRISAN A. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CRISAN C GIANINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

CRISAN C.M. AMALIA FLORINELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CRISAN F. SERGIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.3 experimentat Respins

CRISAN G IOAN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.6 incepator Reusit

CRISAN GH.P. ALINA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CRISAN I CRISTIAN-IONUT

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

CRISAN I CRISTINA-SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.95 incepator Reusit

CRISAN I IOANA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CRISAN I IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.8 experimentat Respins

CRISAN I LUCIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CRISAN I.O. OVIDIU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 3.4 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

CRISAN N. DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CRISAN P CRISTIAN-GELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

CRISAN R MUGUREL RADU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 6.35 avansat Reusit

CRISTE A ADRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CRISTE A ANDREI-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CRISTE I IOANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CRISTE M CRISTINA DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

CRISTE M.I. RAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CRISTE M.M. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

CRISTE T. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRISTE V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

CRISTEA A DENISA - ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

CRISTEA C.S. DANIEL-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7.85 experimentat Respins

CRISTEA D. DANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

CRISTEA F. ANAMARIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 7.25 avansat Respins

CRISTEA F. CLAUDIA-PAMELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.95 avansat Reusit

CRISTEA G MIHAITA-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

CRISTEA GH ALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.25 avansat Respins

CRISTEA GROZA V DOINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CRISTEA I OVIDIU-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Reusit

CRISTEA I SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

CRISTEA M RAZVAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CRISTEA M. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.4 avansat Respins

CRISTEA M.G. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.65 experimentat Respins

CRISTEA N. DAN - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CRISTEA S.C. SORIN PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.95 experimentat Respins

CRISTEA T. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

CRISTEA V GHEORGHE MARCEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5 avansat Respins

CRISTIAN H. OANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

CROITORIU S. CLAUDIA MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CROITORIU V.C. TEODORA-BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CROMEK F MARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

CROSMAN D. DRAGOS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CRUCERU M. NERIAH

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CRUP I. SANDU

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

CSADI S. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 4.2 avansat Respins

CSAJAN S IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CSAK A. BERTALAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

CSAK I JOZSEF ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

CSAPO I. BRIGITTA ELISABETA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Respins

CSEH I. SZABOLCS IOSIF

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

CSEH N. MIKLOS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.85 avansat Respins

CSEKE K.J. ARIEL-PHILADELPHIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7 avansat Respins

CSELOVSZKI M MATEI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 avansat Respins

CSENDOM L. RUBEN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

CSENGERI I KRISTINA - JENNIFER

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 2.9 avansat Respins

CSEPEI I TIMEA CSILLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.65 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

CSER Z.A. JOZSEF

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CSERNA I. ISTVAN ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.7 Fizica 5 nivel mediu Reusit

CSERVID J.S. JOZSEF ATTILA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Respins

CSIKI I IULIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 8.2 avansat Respins

CSIKI J. KATALIN - BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

CSIKI K. ANNA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 9.05 avansat Respins

CSIKI P ANNABELLA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.75 avansat Reusit

CSIKOS A. ADEL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

CSILCSER L LASZLO-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

CSOKA I TIBOR FERENC

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

CSOKA L ANITA EDINA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.95 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.1 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

CSOKA S. HAJNALKA-ENIKO

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 9 experimentat Reusit

CSOKMAI I. TAMAS ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.25 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 6.8 experimentat Respins

CSOMAKOZI I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.2 experimentat Respins

CSOMOS L CSABA ZOLTAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

CSOMOS M. ANDRAS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

CSONGRADI GY. AGOTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CSORBA A. EMESE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CSORDAS A.J. BRIGITTA-MERCEDESZ

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CSORDAS E IMRE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CSORDAS E. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.8 avansat Respins

CSORDAS F. FERENCZ

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.55 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Respins

CSUBA A MELINDA-BERNADET

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.85 limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

CSUCSAI C. KAROLY

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Respins

CSUCSAK J. JANOS NORBERT

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba germana moderna A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Respins

CSULAK A DANIEL IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

CUBINET I FRANCISK-STEFAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6.65 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.95 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CUC D. SERGIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.25 experimentat Respins

CUC F. CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

CUC G. MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.8 avansat Respins

CUC GH GHEORGHE TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie 9.65 avansat N/p

CUC I IOANA- LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CUC I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CUC KOVACS A AURORA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8 experimentat Reusit

CUC T ANDRADA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9 experimentat Reusit

CUC V RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CUC V VASILE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Respins

CUC V. ANDREEA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba germana moderna B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CUCIAN V. MADALIN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CUCIULA GH. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

CUCIULA I LIGIA - BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.4 avansat Reusit

CUCIULA T. OVIDIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CUCIULA V ANDREI GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Respins

CUCIULA V MARIUS FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5.4 incepator Respins

CUCIULA V. RAMONA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CUIBUS C CRISTOFOR - ROBERT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 8.45 nivel mediu Respins

CUIBUS F.I. MARIUS - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CULDA I. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Reusit

CULDA R. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

CULICI R RALUCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Reusit

CUPIN I.R. GABRELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 6.7 nivel mediu Reusit

CUPIN P.L ANITA-KRISZTA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7 experimentat Reusit

CURA M RAZVAN - CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CURPAS D. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.05 Geografie 8.35 nivel mediu N/p

CURPAS D. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Geografie 6.8 incepator N/p

CURPAS O LIVIA-DIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 10 experimentat Reusit

CURTA E SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

CURTA I LAVINIA - FLORENTINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CURTA V CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.1 avansat Respins

CURTA V. VALENTIN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 5.7 avansat Respins

CURTEAN M.C. CATALIN MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CURTUI A. ANDREEA - LORENA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CURTUI M ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 10 experimentat Reusit

CURUT F. FLORIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CUTLAC P PAVEL VLADISLAV

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 9.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CUTULA A. SERGIU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.35 avansat Respins

CZEGE F MONIKA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CZEGE J. ROZALIA - TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

CZEGENYI M. RAYMOND - MIHALY

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

CZEGLEDI S. SANDOR

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

CZENKE Z. ENIKO

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CZINA I.CS. TIMEA-KINGA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.6 avansat Respins

CZIRIJAK L ANDREI LADISLAU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CZIRJAK GY. GYULA ROLAND

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Respins

CZIRJAK I. ISTVAN - TAMAS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CZUMBIL A. ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 8 Fizica 3.35 avansat Respins

DACIN A. RAUL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.2 avansat Respins

DAICIAR SUBA F IUDIT

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DALAI D IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

DAMICS F. FERENC SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 3.8 avansat Respins

DAMSE G.M. MIRCEA IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.15 experimentat Respins

DAN A BETINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana avansat 4 Limba germana moderna A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

DAN A. LUIZA ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DAN C. DANIEL-RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Istorie 4.1 Geografie 7.55 incepator Respins

DAN D MARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.4 avansat Reusit

DAN G. ANDREAS

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.75 experimentat Reusit

DAN I OVIDIU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DAN I. MANUELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DAN M. OLIMPIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DAN R.D ANCA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

DAN S. NORBERT ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

DAN S. ROBERT KRISZTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DAN T ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DAN V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

DANCIAR A. DAVID GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 4.2 Geografie 7.1 avansat Respins

DANCIU D.F. FLORIN ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DANCIU I SERGIU IONUT

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.25 avansat Reusit

DANCIU I.M OANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DANCIU M. BIANCA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.77 experimentat Reusit

DANCIU M. OCTAVIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DANCIU V. RADU - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

DANDE A ZSOLT-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DANDE I ISTVAN LORANT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.05 avansat Reusit

DANDE L.K. BOGLARKA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DANICSKA I. ANNAMARIA - CSILLA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DANIEL C. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

DARABAN A. CRISTIAN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

DARABAN C. AURELIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DARABAN D. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

DARABAN F. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Respins

DARABAN L. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DARABAN L. TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 avansat Respins

DARABAN L.D. FLAVIU DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DARABAN M. ANDREEA LIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

DARABAN M.F. IOANA CODRUTA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.45 avansat Reusit

DARABAN P. DENISA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

DARABAN T FLORINA-CARMEN-SUSANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8 avansat Respins

DARABAN T SILVIU FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DARABAN V. AMALIA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.4 avansat Respins

DARABAN V. ANTONIO-DENIS

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DARABONT E. ANIKO KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DARABONT L. LADISLAU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.2 avansat Respins

DARASTEAN S HORIA MARIUS

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

DARIE G.D. ANDA-DELIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

DAROCZI I EMILIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

DAROCZI ST REMUS-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

DAROTI V. DAVID

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DARVAI D.L. TAMAS

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.55 avansat Reusit

DARVASI J. NORBERT - JOZSEF

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 7.25 incepator Respins

DARVASI S. BOGLARKA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat Eliminat din examen limba si literatura romana avansat 2.8 Limba germana moderna B1-A1-A1-A1-A1 Istorie N/p Filosofie N/p incepator Eliminat din examen

DASCAL A VINICIUS

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

DASCAL T. MIHAELA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Reusit

DASCALESCU V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DASCALU A. SAMUEL-GRIGORE

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

DASCALU C. LAURA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

DAT G.C. LARISA ANETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DAT P FLORIN PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 avansat Reusit

DAVID D MARIAN- DANUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DAVID J. JOZSEF

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

DAVID L CRISTIAN-LADISLAU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DAVID M.F. SERGIU-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DEAC D. TEODORA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DEAC M FLORIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DEAC T FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.1 avansat Reusit

DEAC V ALIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DEAK A LEVENTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 6.5 incepator Respins

DEAK A. ANDRAS MIHALY

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 8.15 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

DEAK F TIMEA-KINGA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

DEAK K.S. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

DEAK L. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba germana moderna B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DEBRECZENI C. SZABOLCS NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

DEBRECZENI F. KRISZTINA ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

DEBRECZENI F. ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 6.65 avansat Reusit

DEBRECZENI L DAIANA-BERNADETTE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DEBRENTI Z ZOLTAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

DECAN C. FLORINELA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

DECRET A IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

DEJEU C CRACIUN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DEJEU C MIRCEA-GABRIEL

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DEJEU F DARINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DEJEU I LOREDANA-ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DEJEU I. FLORINA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.2 avansat Respins

DEJEU T NICOLAE VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

DEJEU T. DORA - NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DELEA F. COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

DELEAN F DANIELA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DELEAN I DIANA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

DELEAN T IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DELIMAN I.T. LEONTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

DELISTEAN C ALIN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

DELIU I. ANDREI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DEME G.M. ALIN - GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DEMETER G GEORGIANA-GRETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

DEMETER T LAURENTIU-EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DEMIAN C ADRIAN FLORIN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.4 incepator Respins

DEMIAN J LEHEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.45 nivel mediu Respins

DEMIAN L DENISA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

DEMIAN L. LIVIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DEMIAN M.G. RAMONA MIRELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.8 avansat Reusit

DEMIAN P DORIN-PAVEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DEMIAN T VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.1 avansat Respins

DEMIAN T. ANCA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

DEMIAN V. STRUGUREL

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DEMIAN-PANTEA P. MIRELA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 4 experimentat Respins

DEMJEN V. GRETA - EDINA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DENES K. KAROLY

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.45 experimentat Reusit

DERECICHEI A AURELIA-MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DERECICHEI A GEORGIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.85 experimentat Reusit

DERECICHEI D. ALEXANDRA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DERECICHEI D. ALEXANDRU - REMUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Reusit

DERECICHEI E.T. TANIA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DERECICHEI I. ANTONIA IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.25 experimentat Reusit

DERECICHEI I. IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 9.8 experimentat Respins

DERECICHEI P. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DERECICHEI S. ADINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DERECSKEI E. IMRE - STELIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

DERETEI I LILI-ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

DERETEI OROS C STELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DERSEDAN D DIANA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

DETESAN R. REMUS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DETESAN R. ROMULUS-VICTOR

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DEZSI F. FERENCZ SZILARD

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

DIACONASU GH CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.35 incepator Respins

DIACONEASA- BEDO I. IOSIF CSABA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 7 Limba engleza N/p Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu N/p

DIACONESCU C. CONSTANTIN - CRISTIAN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

DIAMANT C COSTINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

DIC I IOANA- ELISA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

DIENES A. ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DIENES J MONIKA - MARTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Respins

DIENES K. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.1 experimentat Respins

DIGNISTO P.V. ROBERT PETRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

DIJOSI G GABOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DIJOSI G NORBERT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 experimentat Respins

DIMECI G CONSTANTIN SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

DIMECI G IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 6.4 avansat Respins

DINEA I. IONELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Reusit

DINEA T. MARIOARA-ANGELA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

DINESCU D.G. DENISA DANIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

DINIS A. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.55 avansat Respins

DINIS I IONUT DORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.4 avansat Respins

DINIS N. CATALIN AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.8 avansat Respins

DINOK C. FERENC

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

DINOPULOS H. MAGDALENA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

DIOSZEGI C. AKOS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat 5.25 limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DJURJ G. ECATERINA - ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 5.15 avansat Reusit

DOBAI G IONUT- GEORGE

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DOBAI I MIHAI - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOBLE C CORNEL

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

DOBLE T. TEODORA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 7.45 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

DOBOS A. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 nivel mediu Reusit

DOBOS C.F. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

DOBOS F ANDA-JANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

DOBOS L DANIEL MIHAI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

DOBOVAN G. ALEXANDRU - NORBERT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.3 avansat Reusit

DOBRA C. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DOBRA D.L. STEFANIA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 9.3 experimentat Respins

DOBRA I MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.9 avansat Reusit

DOBRA I. LILIANA NADIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

DOBRA V. ADELA - FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DOBRAI ST EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 experimentat Respins

DOBRAN V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.1 avansat Respins

DOBRE T TEODOR DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DOBRONDI J. LORANT - DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Reusit

DOBRONDI S MARK

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DODEA G. AURITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DOGAR D. CRISTIAN - VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

DOGAR P. PETRE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

DOGAR S DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DOHOTARIU V VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 7.9 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DOLGA G GEORGE - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DOLGA I. DANIEL DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DOLGA S. CALIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 5.75 avansat Respins

DOLGA S. MARIA ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.8 avansat Reusit

DOMBI E.I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 6.15 avansat Respins

DOMBI F. ROLAND

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 3.7 experimentat Respins

DOMBI V ANAMARIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.55 experimentat Respins

DOMBI V SZINDY-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Respins

DOMIAN I FLORINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.1 avansat Respins

DOMIAN I. CSONGOR - BOTOND

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Psihologie 7.55 nivel mediu Reusit

DOMIDE V. CRISTIAN ANTONIU

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

DOMJAN F.A. NORBERT - FERENC

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

DOMOCOS D. CRISTIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DOMOCOS G LAVINIA-FLORICA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

DOMOCOS G MIHAELA FLOARE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

DOMOCOS I. IOANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

DOMOCOS R.N. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DOMOKOS F DACIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

DOMOKOS J HENRIETTA-RENATA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DORMAN L LAYOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 6.65 nivel mediu Respins

DOROGI A. ALEXANDRU GERGO

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Respins

DRAGAN M. PATRICIA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 9.05 experimentat Reusit

DRAGAN M. SERGIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5.3 experimentat Respins

DRAGAN T.D. ALIN RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.1 avansat Reusit

DRAGAN T.G. STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

DRAGHICI V.M. DANIEL SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.4 experimentat Respins

DRAGODAN O ADRIANA OCTAVIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DRAGOI G CARMEN - GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DRAGOI GH. GABRIEL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

DRAGOMIR G GHEORGHE-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.55 incepator Respins

DRAGOMIR M. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

DRAGOS I TUDOR MOISE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

DRAGOS L. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DRAGOS T.M. BOGDAN TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DRAGOSLAV V VASILE SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.3 experimentat Respins

DREVE T RAZVAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRIGICI I.T. ANCA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 7.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRIMBA I. NICUSOR-DACIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.82 experimentat Respins

DRIMBA L ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

DRIMBAU D LOREDANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DRIMBAU F RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.05 avansat Reusit

DRIMBAU S CRISTIAN ANGEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

DRIMBO I GABRIEL CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DRINGO C.D VLADIMIR - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

DRINGO V. VASILE ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DRUGAS F. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

DRUGAS P. PAUL EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 incepator Respins

DRUGAS P. PAVEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

DRUTA A. NICOLETA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.15 avansat Respins

DRUTA I. IOANA LIDIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

DRUTA P EMIL VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DUBACS F MIROSLAV

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

DUBOVAN L. ROXANA-ANDRADA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

DUCA G ANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DUCA I MARIUS OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DUDAS C. CLAUDIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DUDAS E NOEMI MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

DUDAS V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

DULACSI I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 7 experimentat Respins

DULAU A. ALEXANDRU - RAMIR

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

DULAU I. MARIUS IOAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

DULGHEN M. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

DULL A. CSABA ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

DULL-SZABO V. ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 nivel mediu Reusit

DULUS G.D. DRAGOS DORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 7 nivel mediu Respins

DUMA A. CALIN AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.8 avansat Respins

DUMA D.A. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUMA E. IOANA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 6.9 avansat Respins

DUMA G. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMA I COSMIN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DUMA I FLORIN-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DUMA I. IOANA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba italiana B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DUMA I.D LAURA- NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

DUMA N. FLORIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DUMA T. DARIUS VASILE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.7 avansat Respins

DUMBRAVAN I. BIANCA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUME C. ELVIS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

DUME D. ABEL-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

DUME D.A. LOREDANA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DUME F. IOANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 3.9 avansat Respins

DUME G. GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUME P. CRACIUN-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8 avansat Respins

DUME V. CATALIN - VASILE

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 8.8 experimentat Reusit

DUME V. VASILE-CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.5 avansat Respins

DUME V. VIOREL CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

DUMEA C. IONUT CIPRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMEA F. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.25 incepator Respins

DUMEA P. EMIL CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

DUMINICA S.I. IONUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza N/p Istorie 6 Geografie 7.05 avansat N/p

DUMITER N. COSMIN - NICOLAE

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

DUMITER T. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

DUMITRAS D ROXANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRU C PATRICIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

DUMSE T. IONUT NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 5.9 avansat Respins

DUMSOARA G. ANCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.82 avansat Respins

DUMUTA GH. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 9.6 avansat Respins

DUNES M VASILE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.15 avansat Respins

DUNGARU N DENISA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 10 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

DUNSOARA D.S. SERGIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DURGHEU F. BOGDAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DURGHEU I. SILVIU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DURGHEU S. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

DURLA D DENISA NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

DURNEA E ADINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.9 experimentat Reusit

DURNEA E EUGEN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DUSE GH. NICOLAE LEONTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 5.55 avansat Respins

DUTA V SERGIU - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DUTU D. BIANCA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

E BALOG I IOAN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ECSEDI V ZSOMBOR LASZLO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 avansat Respins

EDER V OVIDIU DAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.1 avansat Reusit

EDER V. EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 avansat Reusit

EGRI A SZABOLCS TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

EGRI A.F. CSONGOR - BOTOND

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 8 avansat Respins

EGRI B. CSILLA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.8 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.7 Psihologie 7.2 incepator Reusit

EGRI POP A ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7 nivel mediu Reusit

EGRI V. ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5 experimentat Respins

ELECHES I. IOANA - SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 8.4 Filosofie 6.45 nivel mediu Reusit

ELEK C.B IBOLYA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.65 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.75 Economie 8.3 experimentat Reusit

ELEK D EDINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Logica si argumentare 6.7 avansat Respins

ELENES J.K. NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

ELES Z.G. SZABOLCS - ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

EMODI S TAMAS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

ENYEDI C ERIKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

ERCEI A. ANDRAS-SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

ERDEI E CSENGE

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 avansat Reusit

ERDEI G. CALIN-GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Istorie 5.05 Geografie 8.15 incepator Reusit

ERDEI I EDE - ENDRE

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.9 nivel mediu Reusit

ERDEI I IMRE - ZSOLT

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 6.5 incepator Respins

ERDEI I. ADAM SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

ERDEI I.A. STEFANIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ERDEI N DIANA - NIKOLETTE

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B2-A1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7 avansat Reusit

ERDEI S IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ERDEI S. CLAUDIU EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ERDELI M ANTONIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Filosofie 6.2 experimentat Respins

ERDELI T. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

ERDELI V PAUL - CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

ERDELI Z.A. SEBASTIAN-CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 4 Geografie 8.4 experimentat Respins

ERDELYI B ANDREA-NORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

ERDELYI S. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.2 incepator Respins

ERDODI I. ISTVAN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.95 avansat Respins

ERDOS I.I. ANDREA-TIMEA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ERDOS J. NORBERT - JANOS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

ERIMESCU D. CLAUDIU-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5 incepator Respins

ETVES C IRINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

FABIAN GH EDINA-VANDA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

FABIAN I. EMA VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

FABIAN Z.S. KITTY ANNA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.95 Geografie 5.95 experimentat Reusit

FACALET V ANAMARIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

FADOR G VLADUT MARINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

FAGADAR A. TIMOTEI - EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

FANATAN V IONUT FLAVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

FARAGAU I VLAD PETRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

FARAGO J. LILLA - ANNA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FARC A LUCIANAFLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FARC I ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FARCANEA I GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

FARCANEA I. SERGIU GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

FARCAS C CORINA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

FARCAS C. CHRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FARCAS F PAUL-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

FARCAS F. REBECA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

FARCAS G. CATALIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

FARCAS S SANDOR MIKLOS

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 nivel mediu Respins

FARCAS S.V. RAZVAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

FARCAS V CORINA-LIGIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

FARCAS V.C. MONICA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

FARCUT A. SERGIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

FARCUT I. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

FARCUT I. IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

FARCUT V.M. ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FARCUTA D DUMITRU-LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 7 Fizica 5 nivel mediu Respins

FARCUTA O CRISTINA-ROXANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.253 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FARCZADI V. SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FARKAS F. RENATA KRISZTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.45 Geografie 6.85 experimentat Reusit

FARKAS GHE. ERIKA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Respins

FARKAS I. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana 1.25 Limba engleza Matematica T2 7.15 Geografie 5 incepator Respins

FARKAS I.T. ZSUZSA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FARKAS J CRISTINA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FARKAS P. DANIEL NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.55 experimentat Respins

FASIE F. NARCISA FLORINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.55 avansat Reusit

FASIE GH GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FASIE GH MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

FASIE M.I. PAULA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FAT A. AUREL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

FAT V. VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

FATAN D DANIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

FAUR A. VLAD - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Respins

FAUR C. RAZVAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 8.5 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

FAUR D. DANIEL- ARON

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FAUR D.L. CLAUDIA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.9 experimentat Respins

FAUR F. VLAD-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FAUR G CALIN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

FAUR I IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 incepator Respins

FAUR I.F. DARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 experimentat Respins

FAUR L. ALIN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

FAUR M AUGUSTIN - MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.85 avansat Reusit

FAUR M FLAVIA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FAUR N MADALINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

FAUR T MARCEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.6 Geografie 8.2 avansat Respins

FAZAKAS A ZSUZSANNA ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 experimentat Reusit

FAZAKAS A.I. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

FAZAKAS C CAROL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

FAZAKAS G GABOR CAROL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FAZAKAS I ANITA-AMALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 4.75 nivel mediu Respins

FAZAKAS-FARKAS G ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FAZECAS C. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.3 avansat Respins

FAZECAS T. DORIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

FAZECAS T. LAVINIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 8.1 experimentat Respins

FAZEKAS E OLIMPIA-LETITIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

FAZEKAS I ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

FAZEKAS I NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

FAZEKAS I. JANOS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba germana moderna B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat Respins

FAZEKAS I. KINGA ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 7.9 experimentat Reusit

FAZEKAS I. LEVENTE ATILLA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

FAZEKAS J. SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

FAZEKAS L. PIROSKA ANNAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Respins

FAZEKAS M.I. MARIA - MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

FAZEKAS S. MARIA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

FAZEKAS S. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

FECHETE G. GAVRIL - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

FECHETE I LORENA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T2 8.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FECHETE I. IONUT MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

FECHETE M. REMUS MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 3.15 avansat Respins

FECHETE P.F. DANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna Istorie 7.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FEHER A. IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 5.9 incepator Respins

FEHER I. CAMELIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.5 avansat Respins

FEHER I. LAVINIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 avansat Respins

FEIER G LOREDANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

FEIER GH. FLOAREA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 4.25 experimentat Respins

FEKETE A. HENRIETT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

FEKETE B. IZABELA-REBECA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.6 avansat Reusit

FEKETE I. BIANCA-KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

FEKETE I. ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.65 experimentat Reusit

FEKETE S ZOLTAN-ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.95 limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Reusit

FEKETE T EVELYN - JULIANNA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

FELE L. ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FELFOLDI I. IRMA EDINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

FENCE R ANA VERONICA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

FENESI I.F. EUNIKA-ALIZ

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.3 avansat Respins

FENESI I.F. HELGA - ABIGEL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

FENESI M TUNDE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

FERARU I. LUCIANA-SANDICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

FERCHE G.I. SERGIU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

FERCHE I. RAZVAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.95 avansat Respins

FERENCZ J IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Reusit

FERENCZ K JACINT-ZORAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 10 experimentat Reusit

FERENCZI I ANDREA-KRISZTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.95 limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

FERENCZIK I. CSONGOR IOZSEF

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 7.35 limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

FERENTIU G ADRIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FERIC P JARCO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5 avansat Respins

FERICEAN GH. IOANA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FERICEAN I. ANCA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

FETEA F. SIMONA - STELA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

FETEAN G.A. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

FETH I. IMRE FERENCZ

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

FETTI I. GABRIEL MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

FEYER S. ADAM NORBERT

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 2.3 Limba germana moderna A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

FIC D.M DELIA- ROXANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

FICSOR SZEKELY L ERIKA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

FICUT I. MARIUS DAVID

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

FIGUSCH I.D. DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.15 avansat Respins

FIKO E GRETA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FILA F. ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.4 avansat Respins

FILDAN - MADAR I. BENIAMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.05 experimentat Reusit

FILDAN D DANIELA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FILDAN D. AURELIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

FILDAN F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

FILDAN L. RAUL LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

FILDAN MADAR V. CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Respins

FILDAN T TEODOR PAUL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.25 avansat Reusit

FILIMON A. ADRIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 4.6 nivel mediu Respins

FILIMON D ALEXANDRA-PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FILIMON F. OVIDIU RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FILIMON I LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

FILIMON S. PAULA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

FILIMON T. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

FILIMON V. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

FILIP A ADRIENN TUNDE

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5.45 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

FILIP A ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

FILIP A. DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 4 avansat Respins

FILIP D CIPRIAN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

FILIP F. SORIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.3 avansat Respins

FILIP G.D ADRIAN- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

FILIP GH. GEORGIANA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 7 experimentat Respins

FILIP I ANCUTA LENUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

FILIP I MIHAELA - FLORINA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FILIP I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

FILIP I. ANITA ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FILIP I.D FLAVIUS- VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

FILIP L LUCIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

FILIP L.D. ALIN DORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.55 experimentat Respins

FILIP M.A. SAMUEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.8 experimentat Reusit

FILIP O IULIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FILIP O.G. SEBASTIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

FILIP P DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.55 experimentat Respins

FILIP P PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.6 experimentat Respins

FILIP T BIANCA-REBECA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FILIP T. IONUT - TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

FILIP T. MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.55 incepator Respins

FILIP V. MARIUS VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 5 avansat Respins

FILIPAS I. MADALINA - IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

FILIPAS S.M. LARISA DIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

FILIPCIC I IOANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.8 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

FILIPCSIK F DUSAN-FRANCISC

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

FINCEAN R.I. RODIANA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FINNA J. PIROSKA-GEORGETA-GABRIELE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FIRAR G. LARISA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba germana moderna Istorie 6.8 Geografie 6.85 avansat Reusit

FIREZAR A ANAMARIA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FIREZAR A.F. FLORINA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

FIREZAR V RADU SAMUIL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

FIRICAN S OANA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

FIT A. ALEXANDRU-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FITARAU B SOFIA-ANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 10 experimentat Reusit

FITERO C. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FLAMAND F. FLORINITA - MIRELA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie N/p experimentat N/p

FLESTEA I CRISTIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

FLONTA D. DENISA-GRETA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Psihologie 7.3 nivel mediu Reusit

FLONTA G DIANA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.55 experimentat Respins

FLORE F. FLORINA IZABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

FLORE I.D MARIA- IONELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

FLOREA A. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

FLOREA A.C. ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FLOREA F. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.3 experimentat Reusit

FLOREA F.I. PETRINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

FLOREA GH. BUJOR GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 8 nivel mediu Respins

FLOREA GH. SORIN - VALER

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

FLOREA I. IOAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FLOREA S.V. MIRCEA MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.05 incepator Respins

FLORIAN V VLAD AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

FLORINCUTA I SERGIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.65 avansat Reusit

FLOROIU T GHEORGHE TUDOR CALIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FLORUT D TEODORA ANDREA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

FLUIERAS F ROMULUS GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 incepator Reusit

FODOCA T. VIORICA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.15 avansat Respins

FODOR A SANDU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FODOR A. ANNAMARIA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.1 avansat Respins

FODOR A. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.85 avansat Reusit

FODOR B KATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

FODOR C KAROLY-TAMAS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FODOR F. MIRELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.2 avansat Respins

FODOR G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.1 avansat Reusit

FODOR G. CATALIN LAVINIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.5 experimentat Respins

FODOR I. ADEL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 9 avansat Respins

FODOR I. SZILVIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FODOR J. TIMEA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Respins

FODOR L IOSIF-MARCEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

FODOR S.I. FLORENTINA - SORINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

FODOR V. ADELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

FOFIU C ROXANA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FOFIU I IONUT - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

FOGARASI . ROZALIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 6 incepator Respins

FOGHIS D. IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.4 avansat Respins

FOGHIS I.V. ALINA - LAURA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FOGHIS M. AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 4.2 avansat Respins

FOGHIS M. CARMEN - PRISCILA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FOGHIS S.E. SORINA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FOGHIS T. VLAD PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

FOGHIS V. LARISA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

FOGHIS-GOINA I TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.2 avansat Respins

FOIA C.D. RAUL-SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FOICA G. GEORGE - ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.75 incepator Reusit

FOIT-MUT P. AURICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

FOLTUT I CIPRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu N/p

FOLTUTIU G GABRIELA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

FONCEA F. MARIOARA ZAMFIRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

FORA COTE P LENUTA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.25 avansat Respins

FORGACIU A AUREL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.55 avansat Respins

FORGACIU F. LAVINIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FORGACIU G.T. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.4 experimentat Respins

FORMITTAG I KRISZTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

FORRAI I IOZSEF

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 nivel mediu Reusit

FORT I. COSTEL-LUCIAN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

FORTON I. MARIOARA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 8.05 incepator Respins

FORTON M. LAVINIA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

FRACASSI F. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

FRANCEAK L. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.25 avansat Respins

FRANK A ADRIANA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.45 avansat Reusit

FRANT I. BENIAMIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.45 experimentat Respins

FRANTZ I.G. ARGENTINA - ILDIKO

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

FRENKEL A. ALEX

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FRENKEL A. ERIK

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

FRENTIU F. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FRENTIU I IOANA-SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 10 experimentat Reusit

FRESE V DANUT-VASILE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

FRINCA I ANA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.75 limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 9.3 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

FRINCA P. PETRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.1 avansat Respins

FRITEA T COSMIN-DAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FRITZMANN I.P. MARIAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 avansat Respins

FRUJINA I.A ALEX-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

FRUSTEAI I IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

FUCIU N ANDREEA- ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FULE N. GHEORGHE-NICOLAE

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Filosofie 7 nivel mediu Reusit

FULE T IONUT REMUS

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.95 avansat Reusit

FULE V VIOREL AVRAM

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

FULIAS I. ANDREI GAVRIL

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.1 avansat Respins

FULOP I IONUT-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

FULOP I. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

FULOP I. GYULA BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 experimentat Respins

FURCIC BUSE I FLOARE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

FURIC I IOSIF

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.9 avansat Reusit

FURIK P ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6.25 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

FURIS F ANCA-IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

FURIS S ILONCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.1 incepator Respins

FURO I CSABA LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

FURTOS A.F. ADELINA TABITA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 6.95 experimentat Reusit

FURTOS C CAROL IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FURTOS F. CRISTINA GABRIELA

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba italiana A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

FUSTOS - MAKAR I. ZSOLT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Psihologie 8.35 experimentat Reusit

FUTO I. ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

FUTO I. ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

FUZESI A ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

FUZESI V LASZLO

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

GABOR A. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.3 avansat Respins

GABOR A.D. ALEXANDRU DAMIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu N/p

GABOR C ADAM

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 8.25 experimentat Respins

GABOR C. GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 nivel mediu Respins

GABOR I GABRIEL-IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6 nivel mediu Respins

GABOR I. DAVID-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

GABOR I. IOANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 avansat Reusit

GABOR L. LASZLO

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GABOR N ALINA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

GABOR N. DANIELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GABOR N. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.2 experimentat Respins

GABOR P. FELICIAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1--A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GABOR S. ZSIGMOND

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 nivel mediu Respins

GABOR S.I. ADELA - SORINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza Istorie 7.9 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

GABOR S.I. SANDOR GABOR

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

GABOR T. MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.7 avansat Respins

GABOR Z ANETT IBOLYA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

GABRIAN E IOANA-CRINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.7 experimentat Respins

GABRIAN M. TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

GACSADI A.I. SZABINA KATALIN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba germana moderna A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 nivel mediu Respins

GACSADI I.D. VIVIENNE

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.2 experimentat Respins

GACSI A.E. KINGA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

GADALEAN S ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

GAIDO T. ZSOLT TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

GAIDOS FURIC GH ELISABETA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.75 avansat Reusit

GAIDOS I FLOARE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

GAIDOS P. FLORIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Reusit

GAIDOS T. MIRCEA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

GAIDOS VITORLAI A IULIANA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GAINARU S. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GAITA V. VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

GAJE F FLORINA LIDIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

GAJE F IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GAJE T MADALINA - VIOLETA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.2 avansat Reusit

GAJE T VALENTINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GAL A ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8 avansat Reusit

GAL A ANITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.45 experimentat Reusit

GAL A SANDOR IMRE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.6 avansat Respins

GAL GH. GHEORGHINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.4 nivel mediu Respins

GAL I FLAVIU -ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GAL I MATEI LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GAL I. BENJAMIN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.8 experimentat Reusit

GAL I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

GAL I. CRISTIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.95 incepator Respins

GAL I. CRISTIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

GAL I. DANIEL PAUL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GAL I. IOANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GAL I. LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GAL I.G. DOREL-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

GAL M BIANCA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GAL N. OVIDIU SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

GAL S ISTVAN SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 6.3 experimentat Reusit

GAL S SORINA CRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

GAL T. DORU SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

GAL V. ILDIKO ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 6.8 experimentat Respins

GALASEL D.I. VALENTINA AURELIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.6 avansat Respins

GALASEL M. MARIUS BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

GALASEL T IOANA- TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GALATANU A GABRIELA TEREZIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

GALBENUSA G. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Reusit

GALDY A ILONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Respins

GALE GH. FLORINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.45 experimentat Respins

GALE I LUMINITA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Sociologie 7.55 experimentat Reusit

GALE N NICU LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

GALEA F. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.4 incepator Respins

GALEA F.V. MADALIN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1--A1 Istorie 6.25 Geografie 6.15 incepator Respins

GALEA G. IONUT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.15 avansat Respins

GALEA I LAURA - CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GALEA I. CRISTIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GALEA I. IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Respins

GALEA I.A. MIHAELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GALEA I.V. CATALIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.05 avansat Respins

GALEA L. MARCEL - IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GALEA P. LIVIA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 avansat Respins

GALEA T SILVIU - FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

GALEA T TEODOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

GALIK G. GYULA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.4 avansat Respins

GALIS G. CRISTIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Reusit

GALIS I IOAN - RADU

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GALIS T VASILE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

GALIS V FLAVIU LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GALIS V VICENTIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GALL A. EDINA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

GALL A. ERIKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

GALL S. ISTVAN - ROMEO

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Respins

GAMAN M. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GANCEA I IOAN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GANDEK I. TIMEA - BRIGITTA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 experimentat Reusit

GANEA I.A. ION

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 3.9 avansat Respins

GANGOS I CRINA TABITA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

GANGOS L ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GANGOS P. ALEXANDRA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 5.1 incepator Respins

GARBACZ I. MARTA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

GARDAN G. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7 avansat Respins

GARDAN M.V. LARISA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.05 experimentat Reusit

GARDAN P EMANUEL-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

GARDAN V MARIUS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

GARDO MEHES A. ANITA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 4.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GARNAI A AMALIA-BORBALA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

GASPAR I IMRE MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GASPAR I. EDINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

GASPAR J TUNDE

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.2 avansat Respins

GASPAR V RODICA FLORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

GASPAR-TARNOK I. BEATA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GAUDI P. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 5.45 avansat Reusit

GAVRA D. NARCIS DAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GAVRA G. ALEXANDRA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.55 avansat Respins

GAVRA G. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6 incepator Respins

GAVRA I. VLAD - DACIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

GAVRA T DANUT - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel II 5.42 experimentat Reusit

GAVRILAS D. VALENTIN GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 5.9 avansat Respins

GAVRILAS F SORINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 6 avansat Respins

GAVRILUT M GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GAVRILUT P. CALIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

GAVRILUT T. VOICHITA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 3.35 nivel mediu Respins

GAVRIS C IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GAVRIS D RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GAVRIS G. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 3.45 avansat Respins

GAVRIS I TIMOTEI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

GAVRUTA A ANDRADA - ROMELIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.83 experimentat Reusit

GAVRUTA GH. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.4 avansat Respins

GAVRUTA I LORENA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.55 avansat Respins

GAVRUTA O MIHAELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

GAVRUTA V. COSMIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

GAZDAG I. BLANKA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

GECSEI C. KRISZTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

GECZI SZOLGA V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GECZI-MEHESZ I LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

GELEI I OTTO

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.55 avansat Respins

GELNIC I. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GERAJ I. JANOS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

GEREB N ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GERMAN GH LUMINITA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 6 nivel mediu Respins

GESZTI S ANETT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Respins

GHEBAN LUP C CLAUDIA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.35 avansat Respins

GHEITI A FLORIAN - ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

GHELAN I IOANA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

GHEMIS P. RAMONA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.4 experimentat Respins

GHENDER GH. GELU ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GHENT F CRACIUN DINU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

GHENT F. FLORENTINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GHENT F. RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

GHENT I. BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Reusit

GHENT I. FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Reusit

GHENT P. ADELA - LACRIMIOARA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 5.8 avansat Respins

GHEORGHES POGACEAN I ANUTA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHEORGHES U. INGRID-SHILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.95 avansat Reusit

GHEORGHIAS I. PATRICIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GHERDAN E RAFAEL-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

GHERDAN V RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GHERDAN V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 8.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHERGHEA I. RODICA-COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GHERGHELES C ANAMARIA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 9.1 experimentat Respins

GHERGHELES MADAR D MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GHERGHEY G MELANIA -ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 avansat Reusit

GHERLAN V VASILE STEFAN

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

GHERLE F FLORIN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GHERLE F.S. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

GHERLE I. IOAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8 Fizica 2.85 avansat Respins

GHERLE M ALEXANDRU - LORAND

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHERLEA F MARIA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

GHERLEA I IOANA - NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GHERLEA P DAN PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

GHERMAN A VIOLETA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 9.4 Geografie 8.6 avansat Reusit

GHERMAN D DUMITRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

GHERMAN G. DORINA NINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 2.85 incepator Respins

GHERMAN L CARMEN CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

GHERMAN N. COSMIN-NICOLAE

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GHERMAN P PETRU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GHERMAN T ANCA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 1.7 incepator Respins

GHERMAN V LARISA NATASA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

GHERMAN V LOREDANA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

GHERMAN V.I BIANCA

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

GHETA G DANIEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

GHETE A. ALEXANDRA-LARISA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

GHETE C CLAUDIU - ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

GHETE D. MONICA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

GHETE P. SAMUEL SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Reusit

GHETE V. MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.4 avansat Respins

GHETI GHICA V MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GHETI V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 avansat Reusit

GHETI V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

GHIBAN V. LAVINIA MEDINA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

GHIC MARIS V FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza N/p Matematica T2 5.35 Geografie 9.25 avansat N/p

GHIC RUS V SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHIDEA T ADELINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

GHIDEU G ADRIAN SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

GHIDEU G RAZVAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

GHILE G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 incepator Respins

GHILEA GM ANCA-SILVIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

GHINGA I. RALUCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.5 experimentat Respins

GHIRAN I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

GHISA BODEA T BIANCA EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.95 avansat Reusit

GHIT I. IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHITA A ADRIANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

GHITA A PAUL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Respins

GHITA M. ANDREEA - CARINA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GHITA N. MARCEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6.5 avansat Respins

GHITEA D. CALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.1 experimentat Respins

GHITEA I IOANA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

GHITEA T. MIRCEA TEODOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.65 avansat Reusit

GHITEA V TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Reusit

GHITEA V. BORBALA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.15 avansat Respins

GHIULA P PANTELIMON

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

GHIULAI D.M. BIANCA-DENISA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

GHIULAI I. CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHIULAI I. IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

GHIULAN G. RODICA LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.5 avansat Respins

GHIURAU A. ALEXANDRU - FLORIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GHIURAU P. BIANCA - SALOMEEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHIURIS P. CARMEN-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

GHIURO A. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

GHIURO E FLAVIU EUGEN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

GHIURO G. ROXANA-ROMINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GHIURO M. DENISA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

GIGA I. GABRIEL DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

GIRBA C CORINA- LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

GIRBA GH. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator Eliminat din examen

GIRDAN G VASILE-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

GIRDAN P FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

GIRDAN V BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

GIRNA V EUNICE VANESA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GIRZ I IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GIURCUT LEHO C IRINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.35 avansat Reusit

GIURGIU A ANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GIURGIU G DANA GHEORGHINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

GIURGIU G. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.4 avansat Respins

GIURGIU GH. PETRU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GIURGIU I. LAVINIA CARMEN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

GIURGIU ROSU C LEONTINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GIURGIU RUS T LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GIURGIU T. CLAUDIU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.05 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.8 incepator Respins

GIURGIUMAN D EUGENIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Respins

GIURGIUMAN G DANIELA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

GLIGAN D. SERGIU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

GLIGOR D DAN VLAD

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 7.5 experimentat Reusit

GLIGOR I IOANA-ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GLIGOR I. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GLIGOR M. MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GLIGOR M.L GABRIEL MIHAI

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 3.3 incepator Respins

GLIGOR N GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 9.3 experimentat Respins

GLIGOR N. MADALINA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GLITA M. CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

GLITA V.F. DRAGOS

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GLITIA F ALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GLOKNER PUSCAS V ZOIA VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

GNANDT I. MAGDOLNA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5.3 experimentat Respins

GOBORDAN F. SIMONA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Geografie 8.6 avansat Reusit

GOCAN M. IONUT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

GOCIU GH. IOANA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

GODER I ANITA - ARANKA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

GODJA I.O SABIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

GOGA E GAVRIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Reusit

GOGA I ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GOGALTAN G. NICOLAE - CAMIL - EUGEN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GOIA D GABRIEL-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

GOIA G.D. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GOIA I IOANA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GOIA L FLORENTIN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.85 experimentat Reusit

GOIE F.L. RADU - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.35 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GOILEAN F.C. RADU FLORIN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GOINA A. ANTHONY

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

GOINA G. ROXANA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

GOINA T DORU- BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GOINA T FLORENTINA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

GOINA V.R. PAULA LUCIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GOLBAN M. SANDA-VIOLETA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Reusit

GOLBAN P BIANCA - PATRICIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.7 avansat Reusit

GOLDEA V CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8 avansat Reusit

GOLDIS A.A. RAUL ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GOMAN C ANDREI-MARIUS

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

GOMAN T MARIUS DORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

GOMBAR F GYONGYVER - FRANCISZKA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GOMBOS A. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

GOMBOS I JULIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 7 experimentat Respins

GOMBOS T ADRIANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 experimentat Reusit

GOMBOS T LAURA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.28 experimentat Reusit

GOMBOS T. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 3.15 avansat Respins

GOMBOS V MARIUS OLIVIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

GONCEAROV A. LIGIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

GONDOR A. ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GONDOR G DENISIA - GEORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

GORBANESCU A. SEBASTIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

GORBE A. RADU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.7 incepator Respins

GORBE J. NOEMI IZABELLA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GORBE M. ASTRID PAULA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.55 avansat Reusit

GORCEA I. RAZVAN - CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GORDAN I IMRE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba germana moderna B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Respins

GORDAN N. MARINA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.8 avansat Reusit

GORDAN V. RARES-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

GORGAN D. OVIDIU - MATEI

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

GORGAN V. VASILE-SERGIU

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba germana moderna B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.55 avansat Reusit

GORON G. LEONTIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Reusit

GORON T ALEXANDRA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

GOTALA P ANCA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

GOVOREANU I ALEXANDRU - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8 experimentat Reusit

GREC GH. TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

GRESKO J. JANOS FERENCZ

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRIGORE A. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

GROS I. ANCUTA SAVETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GROSZ L. TIMEA - KATA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.85 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

GROZA A. NICOLAE DAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 2.9 experimentat Respins

GROZA D CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

GROZA D. LIVIA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GROZA GADALEAN GHE ELISABETA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GROZA I ADRIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

GROZA I IONEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

GROZA I. GEORGE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GROZA I. SILVIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GROZA N CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GROZA N CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

GROZA P IOANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

GROZA T SANDU RADU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-A1-B1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GROZA T. DIANA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.1 experimentat Respins

GROZA T.C. TITUS - TEOFIL

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GROZA V. DANIELA DOINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 avansat Respins

GROZA V.C. IOAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GROZA-POPA GH LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 5 avansat Reusit

GROZE A. SANDU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

GROZE D VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

GROZE N ESTERA-VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

GROZE P. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GRUIA GH. ANA ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GRUIE V. CATALIN BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

GRUPA A. CAMIL-AUREL

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.35 avansat Respins

GUBA I.I. ALEX-LORAND

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

GUBA S. ANETT - AGOTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

GUBANI I MONICA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

GUDIU I. SIMONA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

GUDIU M.I. IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GUDIU V.S. RALUCA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 9.6 experimentat Respins

GUI A. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Respins

GUI A.M. GEORGIANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

GUI P. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GUIAS C. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.2 avansat Respins

GUIU P TEODOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

GUJ P. RUDOLF

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

GULACSI L CSENGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

GULER E STEFAN- SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GULER F.V LARISA - PAULA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GULER V.I. VASILE IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.5 avansat Respins

GULES D IULIU DORU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.3 avansat Reusit

GULES I MADALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.25 experimentat Reusit

GULES T. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.8 avansat Respins

GULYAS G ERZSEBET ALIZ

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Reusit

GULYAS I BEATA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

GULYAS J. ADRIENN TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GURAU GOLDEA I RAMONA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie N/p avansat N/p

GURAU V ALIN - DORIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

GURBAI I.F. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.4 avansat Respins

GURBAN E.L. DARIA MARIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

GURZAU I. IOANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GURZAU T. DOREL-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

GUTI D ANDREI VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

GUTI I MIHAELA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GUTI I. ANTONIA-PATRICIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GUTMAN G.I. FLORINA DOMNICA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

GUTU M. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.12 experimentat Reusit

GYARMATI I ANITA - ANGELA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GYARMATI J. TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GYENGE Z.I. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6.65 limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Respins

GYORGY I CSONGOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

GYORI S. JANETT LILLA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara experimentat 5.85 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba germana moderna B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

GYORKEI T. TIBOR DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Fizica 2.65 avansat Respins

GYULAI J GABRIELLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

GYULAI P. ESZTER ABIGAIL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 6.85 experimentat Reusit

HADADE D.P. DUMITRU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

HADADE V. SORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

HADADEA D. BOGDAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

HADADI A KRISZTINA-KATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

HADADI G. ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

HADADI I. ALIN - COSMIN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HADI M.V. FELIX - HARALD

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 7.3 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

HAHAU C. REMUS COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

HAHAU T. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

HAIAS V. DANIEL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

HAIDAU I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 5.7 experimentat Respins

HAIDU C. ANCUTA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

HAIDU G. FLORINA DELIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

HAIDUC D ALEXANDRA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

HAIDUC D.I. DAN - GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 9.6 experimentat Reusit

HAIDUC F MADALINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

HAINER T TIBOR

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 5.4 limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

HAITA F. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

HAITA N. MARIAN SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.7 avansat Respins

HAJDER I ATTILA-SZILAMER

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

HALAI L. LASZLO CSABA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.15 avansat Respins

HALAS G REBECA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.25 experimentat Reusit

HALASZ A CSABA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HALASZ C. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.9 avansat Respins

HALASZ F NORBERT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba germana moderna A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5 experimentat Respins

HALASZ F OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

HALASZ F. CSABA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

HALASZ F. GIZELLA ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.7 avansat Respins

HALASZ F. ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 6.65 avansat Reusit

HALASZ FILIP V CORINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

HALASZ I. JANOS

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

HALASZ M. ETELCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.4 avansat Reusit

HALASZ Z.M. DOROTTYA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

HALASZ-BUSE C MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

HALMAGEAN I. IONAS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

HALMAGYI A ANDRAS

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Respins

HALMAJAN A. DAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HAMERSMIDT D. GABRIEL LAJOS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.75 avansat Reusit

HAMOS J. JOZSEF - ARMIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

HAMZA T. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

HANCIU V. TEODORA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HANDA V. ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

HANDRO A CSILLA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 incepator Respins

HANES A. MONICA ANICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

HANGA G. CIPRIAN-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.4 avansat Respins

HANGA I DANIELA ADINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HANGA I. IOANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 8.55 avansat Respins

HANGA T. SERGIU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba germana moderna A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HANGA T. TRAIAN-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba germana moderna A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

HANGA VS GEANINA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

HANISZ I. HENRIETA PIROSKA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.7 experimentat Respins

HANT L RICHARD - GYORGY

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HAPAPICIU G MARCEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

HAPENCIUC S RALUCA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

HARAGAS I. MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.953 Geografie 6.3 experimentat Respins

HARAGIS C. SERGIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Respins

HARAGOS - COSTEA F. OANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

HARAGOS F. BIANCA - FLORINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HARANCSAK KERI M ANA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 8 Geografie 9.35 avansat Reusit

HARN M. DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 9.2 experimentat Respins

HARN M. IONUT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

HAROSA I. CATALINA - VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 4.45 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

HARTEGAN M AURELIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

HARTSTEIN E DAVID

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

HAS T. ROXANA - MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

HASAS I EMESE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HASAS I IUDIT TAMARA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

HASAS I.A. SIMONA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.15 avansat Reusit

HASAS S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

HASZNOSI I BEATA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 avansat Reusit

HAVA C.I. CRISTIAN DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.35 experimentat Respins

HAVA D DANIELA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HAVA G. RADU TUDOR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HAVA G. TEODORA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HAVA GH. IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

HAVA I.R ADRIAN RADU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

HAVASI J DUMITRU-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Reusit

HAVASI T. CORINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

HAVOR B SZABOLCS BARNABAS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 5.95 experimentat Reusit

HEBRISTEAN C.G. LUCIAN CALIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

HEBRISTEAN F FLORIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.9 avansat Reusit

HEBRISTEAN M CATALIN ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HEBRISTYAN E. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 6.25 avansat Reusit

HEGEDUS A RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

HEGEDUS A. EVA - CSENGE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Psihologie 9 experimentat Reusit

HEGEDUS I. GYULA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.6 avansat Respins

HEGETO A ENIKO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8 experimentat Reusit

HEGETO A. GERGO

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

HEGETO G EMMA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

HEGYESI G GABRIELLA CSILLA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

HEIPL C PAUL-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

HELMECZI L LAJOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

HENDRE L. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

HENDRE T CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HENGYE I. BOGLARKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

HENT I CORINA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

HEPES I. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

HERA I. ANDREI FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

HERA M. CRISTINA - ADINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.8 avansat Reusit

HERCUT D.I. ANAMARIA-MANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HERCUT E. SERGIU - CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.053 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

HERCUT F. SIMONA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Fizica 5.1 experimentat Respins

HERCUT G DEBORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.85 avansat Reusit

HERCUT G TABITA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 9.2 avansat Reusit

HERCUT G. GEORGIANA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

HERCUT I CLAUDIA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.95 avansat Reusit

HERDELO E.C. CRISTINA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.35 avansat Reusit

HEREDEA A.G ADELA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

HEREDEA D. MATEI SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.7 avansat Respins

HEREDEA I RALUCA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

HEREDEA I. NATANAEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Respins

HEREDEA M REMUS-TUDOREL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

HEREDEA M. ALINA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

HEREDEA S SIMONA-LIDIA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

HERIN N FLORIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

HERING D. ADINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

HERLAS F.T. FLORIN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

HERLAS T. BOGDAN TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

HERMAN F.M. RALUCA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

HERMAN I ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

HERMAN I. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.35 nivel mediu Respins

HERMAN I. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.35 experimentat Respins

HERMAN J ZSUZSA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.85 experimentat Reusit

HERMAN M ROXANA - CODRUTA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

HERMAN S FLAVIU-LIVIU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.1 experimentat Reusit

HERMAN S. ALEXANDRU - CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 8.4 avansat Reusit

HERPAI C. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

HERPERGER J. OTTO

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.45 avansat Respins

HERTEG GH. PETRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.8 avansat Respins

HERTEG R. LARISA

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

HETES N. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 3.75 avansat Respins

HEVESI A. VIOLA ZSUZSANA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

HEVESI D. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

HEVESI I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 7.8 avansat Reusit

HEVESI I NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8 avansat Reusit

HEVESI J. ILONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

HINT I.G SEBASTIAN - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.65 experimentat Reusit

HINTIU D.P SIMINA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

HIRIS C. FLORIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.55 avansat Respins

HIRIT V. DENISA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HIRTE E EMANOIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.05 experimentat Respins

HIRTEA GH ADRIAN GAVRIL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

HOBLE I MARIUS PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

HOBLE N NICOLETA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 9.7 Geografie 9.15 avansat Reusit

HODISAN D CORIOLAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HODISAN D.F. DANIELA-LIGIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

HODISAN S ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

HODISAN V. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 5.85 experimentat Respins

HODISAN V. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Respins

HODOROG T. TRAIAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HODOROG V MARIUS VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

HODUT V GABRIELA-ANGELICA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HOLAS M.G. MARIUS DAVID

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

HOLHOS C.V. FLAVIA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HOLHOS F FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

HOLHOS I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

HOMOROGAN GH DANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

HOMZA S CSILA REKA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HORA - PLEV D.T. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

HORA D DANUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 avansat Respins

HORA D SERGIU BENJAMIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 avansat Respins

HORA I. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

HORA V.G. SIMONA - ELIZA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

HORADRON D. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.35 avansat Respins

HORGA A SIMONA AURELIA MARIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

HORGA A. MARIUS AURELIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

HORGA G.T. GEORGIANA - MARTA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 6.65 incepator Reusit

HORGA L PATRICIA - LORENA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

HORGA M MIHAELA IOANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

HORGA V MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

HORGE I TEODORA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

HORTEA E.A. ROLAND - EMIL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.97 experimentat Reusit

HORTEA V. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.1 avansat Respins

HORVAT A. ZOLTAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.25 avansat Respins

HORVAT GHE. ERZSEBET

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

HORVAT I GYULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

HORVAT I. ERVIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

HORVAT I. JANOS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.05 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba germana moderna B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

HORVAT L. DALMA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.67 experimentat Reusit

HORVATH A BERNADETT

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

HORVATH E. DIANA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.8 avansat Respins

HORVATH E. RICHARD

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

HORVATH F. ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Informatica T1 intensiv Pascal 6 experimentat Respins

HORVATH I ANITA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 5.2 limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

HORVATH I. ANIKO TUNDE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

HORVATH I. BALAZS-ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.4 experimentat Respins

HORVATH P. PAUL - TAMAS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Informatica T1 intensiv Pascal 6.75 experimentat Respins

HORVATH ROZSNYAI I KATALIN ROZIKA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

HORVATH Z. ZOLTAN NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

HOSCO S IANKA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

HOSKO M IOAN ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

HOSKO M PETRIC PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

HOSZU S. CLAUDIU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

HOTEA V RADU - IOAN

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HOTNOGA I. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 avansat Reusit

HOVANYECZ A ANCA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

HOZA N.A. LAURA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

HROM R CRISTIAN-MIHAIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.6 avansat Reusit

HUBNER A.L. PETRA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

HULBER I. ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 9 experimentat Respins

HULBER I. IOANA FIDELIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 9.2 experimentat Respins

HULE C. PAULA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.9 experimentat Respins

HULE C. SABIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

HULEA A. ADINA ESTERA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

HULEA I.D. IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 incepator Respins

HULEA M. EFRAIM BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 avansat Respins

HULEA M. MIRON

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.4 experimentat Respins

HULEA V. BOGDAN - NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.25 incepator Reusit

HUNYADI I ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.95 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.8 experimentat Respins

HUNYADI I BRIGITTA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.45 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Respins

HUPLEA I. CRISTIAN - FLORIN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.3 experimentat Respins

HUPLEA M IOAN ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

HURBAN G. SEBASTIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

HUS ST. ROMEO-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

HUS V MIHAI FLORIN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 incepator Respins

HUSAR I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

HUSAR I. TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

HUSERAS T ALIN TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HUSERAS V. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 4 nivel mediu Respins

HUSZAR I FRANCISC

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

HUSZAR I.E. CSONGOR - KRISZTIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

HUSZAR L NORBERT ZSOLT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HUSZTI S SZIDONIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

HUT M. ALEXANDRU - ROMULUS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

HUTAI E ZSOFIA-KINCSO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HUTAN A MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

IABLONCIK S ADRIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.15 avansat Reusit

IACOB A ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

IACOB F IONUT DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

IACOB G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza Istorie 6.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

IACOB I ADRIAN CORNELIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IACOB I. ADELINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 9.25 experimentat Respins

IACOB M DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IACOB V CIPRIAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.85 avansat Reusit

IACOBUTA C. CONSTANTIN - COSMIN

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 2.35 experimentat Respins

IAGAR D.I. DANUT PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 3.15 avansat Respins

IAGAR I OANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

IAGAR M NICOLETA IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

IAGHER D ADINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.9 experimentat Reusit

IAGHER I. SAMUIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IAGHER M. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IAKAB O.T. EVELYN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

IAMBOR I. GERGO - IMRE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 5.15 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 8 avansat Reusit

IAMBOR O RAUL - OVIDIU

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

IANASI GH. MADALINA - GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 7.15 avansat Reusit

IANC A. ALEXANDRU-OLIVIU

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

IANC G RALUCA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

IANC S RAUL-IONUT

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

IANC T DANIELA-TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

IANC V FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IANCAU S ROXANA - MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

IANCEU T.I. BOGDAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7 experimentat Respins

IANCU A. LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IANCU AVRAM C LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

IANCU C MINOLA ISABELA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Economie 5 experimentat Reusit

IANCU G. LUCICA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

IANCU I. CAIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

IANCU I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

IANCU L. ALINA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

IANCU N. MARIA - MONICA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

IANCU O. PAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

IANCU P ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

IANO P PAULA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

IANOSTEAC I FRANCISC-MILAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 9 Geografie 9.75 avansat Reusit

IAS G.T. CRINA GRETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IAS M. COSMIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat N/p

IAS T. TEODOR - GHEORGHE

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

IAS T.G. TUDOR GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

IATCOVSCHI POP M TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.3 avansat Respins

IAZ F LAVINIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.45 avansat Respins

ICHIM D DORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

ICHIM D IONELA ALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Respins

IENCIU A CORNELIA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IENCIU G BOGDAN - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

IENCIU G. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.4 experimentat Reusit

IENCIU L. SERGIU

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 9 avansat Reusit

IENCIU O OVIDIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

IENCUT M RALUCA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

IENCUT M. ADRIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IENEC COZMA I ELENA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

IENEI L. EVA - RENATA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.95 limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

IEPURE BUCEA I IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 5.55 Geografie 8.6 nivel mediu N/p

IEREMIAS I JOZSEF BOBI

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

IERNEA P LAURA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IFTIMI C ANAMARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.95 experimentat Reusit

IGA GH. MIHAELA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

IGAS L.C. LIVIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

IGAS O.N ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

IGAS T. MARINEL DOREL

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

IGAS-VID F. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Respins

IGNA D. DOREL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.35 experimentat Respins

IGNA I CRISTINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IGNA V CRISTINA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 avansat Reusit

ILAS V. VIOLETA MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ILASCU D. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2 avansat Respins

ILCA OLTEAN V CLAUDIA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.2 experimentat Respins

ILE F FLORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

ILE F VLAD-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

ILE G GEORGE IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.65 experimentat Reusit

ILE I. ANCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ILE N. ROXANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ILE P. MARIUS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

ILE V FLORIN-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

ILEA A LAVINIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ILEA A.I. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ILEA F. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

ILEA I IOANA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 experimentat Reusit

ILEA L CATALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

ILEA L. ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

ILEA P. CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

ILEA P. MARIUS IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.1 avansat Respins

ILEA V CALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

ILIA-PUSCAS-ARDELEAN P FLORINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.6 avansat Respins

ILIE G ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

ILIES D. ALINA IOSANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ILIES D. IOANA DALIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

ILIES GH ROXANA SOFIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.05 avansat Respins

ILIES I LAVINIA-ANCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ILIES I. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

ILIES M MOISE - MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

ILIES V VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

ILINA D. COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

ILIS GH GHEORGHE GABRIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ILISAN S DANIEL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

ILISIE G. ROXANA-ANCA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

ILISIE I. IULIANA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.3 avansat Respins

ILISIE P VIORICA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

ILISIE P. MARIANA NADIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 avansat Respins

ILLANA I. JANOS-LEVENTE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Reusit

ILLE A. IOAN VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.05 avansat Respins

ILLE D. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Respins

ILLE E. RAUL - LUIS - COLIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 5.05 experimentat Reusit

ILLE LUCACIU I DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

ILLE LUCACIU I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7 experimentat Respins

ILLE N. COSMIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

ILLES F ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ILLES V. ADRIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Respins

ILLYES M GABOR MARTON

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 2.2 avansat Respins

ILLYES O CLAUDIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ILONAS A. SIMONA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 6.1 avansat Respins

ILONAS M. IONUT MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 avansat Respins

ILONTA V DINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

ILYEFALVI F CSABA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

ILYES A. CSABA JOZSEF

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

ILYES C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

ILYES L GERGO

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

IMBUZAN M DOINEL SADOVEANU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

IMRE I. MONIKA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 8.3 experimentat Respins

IMRE T. TIBOR ARNOLD

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

INDREI D. FLORIN - DORIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

INDREIU V BIANCA SILVIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 4 nivel mediu Respins

INDRI V. VIOREL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

INDRIE D. ALEXANDRA REBECA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

INDRIE G.O. ADAM - GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Psihologie 6.2 avansat Reusit

INDRIE L LASZLO

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

INDRIES C. RAUL-FLORIN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

INDRIES D. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 5 avansat Respins

INDRIES I.F. ADINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.4 avansat Respins

INDRIES N. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

INDRIES V.L. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

IOANES C.M. SAMSON - ADRIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

IOANES P. ADRIAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.5 experimentat Respins

IONAS A. RENATO

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

IONAS P.O ANDRADA- PAULA- RODICA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

IONELE I RAMONA-IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IONESCU A. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.35 avansat Reusit

IONESCU A.C. BOGDAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

IONESCU D. SARA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

IONOI P.M. PETER TAMAS

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

IONOI ST. GABRIELLA REKA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.1 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

IONUTIU D. RAZVAN-DOREL

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IORDACHE C. ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7 avansat Respins

IORDACHE V ALBERT

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

IORDAN C. ELVIS - CRISTIAN - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

IOSEFIC I IOSIF

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.35 avansat Reusit

IOSUB T ADRIANA NAOMIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

IOVA A GABRIELA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

IOVA F MADALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

IOVA I LUCIA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

IOVA P.M. DRAGOS-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IOVA V FLORIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

IOVAN D ANDREI-DAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IOVAN D. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

IOVAN I. IOAN - LAVINIU

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5.9 experimentat Reusit

IOVAN L. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.15 Sociologie 10 experimentat Reusit

IOVAN L. OLIVIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

IOVAN M CLAUDIA IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

IOVAN M MIRCEA TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

IOVAN N.C ALEXANDRU- NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

IPIA D. CLAUDIA-GABRIELLA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

IRIMIAS J. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

IRIMICIUC C. LAVINIA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 3.8 avansat Respins

IRIMUS N.M. SEBASTIAN-ALEX

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.3 avansat Reusit

ISOC I.C ALEXANDRA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

ISPAS N DANIELA

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

ISPAS V.I MADALINA- ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Reusit

ISTOC GH DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

ISTOC V.C MADALINA - ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

IUGA V LUCIA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IUHANEAK I IOANA-ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 10 experimentat Reusit

IUHANEAK I JANKO RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

IUHAS ANTAL V MARIANA FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 7.4 avansat Reusit

IUHAS G FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.35 avansat Respins

IUHAS G. BIANKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

IUHAS I IOAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6.6 limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IUHAS I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

IUHAS P. HAJNALKA RENATA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba germana moderna B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Respins

IUHASZ A. CSILLA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 1.5 avansat Respins

IUHASZ K. MARIOARA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 3 incepator Respins

IUHASZ M ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.95 avansat Respins

IUHASZ V IANOS

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

IUHOS C RAZVAN - CLAUDIU

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

IUHOS F.J. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.2 avansat Respins

IUHOS I. ANCA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 1 nivel mediu Respins

IURAS I ANA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IURAS I ANA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 10 avansat Reusit

IURAS-MUDURE I MARIA-AURICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 3.1 avansat Respins

IURCIC P ANTON-MARTIN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.6 avansat Reusit

IURCIC P MILAN-FRANCISC

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IUSCO V. VERONICA-COSMINA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

IVAN CHISE F. MIRELA-DACIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

IVAN E IOANA MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IVAN L. AURELIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 4.25 nivel mediu Respins

IVAN S.V. FLORIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

IVAN V.V. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IVASCU C. DANIEL - COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

IZSAK I. ROBERT IMRE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IZSAK I. TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IZSO GY. GYULA LEVENTE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 experimentat Respins

IZSO I.L. LUCIAN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

JAC I. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.5 avansat Respins

JAKAB C CSABA LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.7 experimentat Reusit

JAKAB I. EDINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

JAKAB J.L. ISTVAN LASZLO

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

JAMBOR A.G. TIMEA - IRMA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

JAMBOR L.Z. ROBERT ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

JAMBOR S. CRISTIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

JANCSEK G. ROBERT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.25 experimentat Reusit

JANCSO J. ANDREA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.05 experimentat Reusit

JARABA J NOEMI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

JARCA F FLORIN DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

JARCA F. ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

JARCA G. GABRIEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.9 avansat Respins

JASCAU P RADU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

JASZOLY S EDE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.65 nivel mediu Respins

JEJERAN G. LOREDANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 5.5 experimentat Respins

JEMLEA G. CARMEN ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

JENEI A. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 avansat Respins

JIGA I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

JIPA M. MONICA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

JIROS JUGAN N. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6 Geografie 8.55 avansat Reusit

JOCA D. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

JOLTA A. MADALIN DOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 experimentat Reusit

JOLTAN S. TAMAS ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

JORDA P. PETRU-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 7 Geografie 8.2 incepator Reusit

JORDAN D. DUMITRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.15 avansat Respins

JUCA D DOREL MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 nivel mediu Reusit

JUCA G ALEXANDRU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 5.5 avansat Reusit

JUCA GH ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 6.65 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

JUCA I. IONUT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.3 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

JUDEA I. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

JUDEA M. ANDREEA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

JUDEA P.D. PETRU-VLAD

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba italiana B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

JUGAN GH FLORIN DANIEL

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 incepator Respins

JUHASZ B. AKOS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7 experimentat Reusit

JUHASZ I ANNAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

JUHASZ L. VIKTOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.2 avansat Respins

JUHOS F MARGIT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

JULA C NICOLAE-PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

JULA D ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

JULA D. LILIANA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 3.1 avansat Respins

JULA I DUMITRU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JULA I LOREDANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

JULA U.L. DENISA DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

JUNC I. IOSIF-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

JUNC T. TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.6 avansat Respins

JUNEA D.M ALEXANDRU- IOAN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

JURAU A MARIUS-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

JURCA A DRAGOS-AUREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

JURCA A FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Respins

JURCA A. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

JURCA D.D. DORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

JURCA F IONEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

JURCA G ROBERT- CORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

JURCA I MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

JURCA I. CORINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.35 avansat Respins

JURCA I.A. IONUT ADRIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

JURCA L. FIRUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

JURCA L. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

JURCA O MIHAELA-FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

JURCA S. LEONTIN OVIDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

JURCA V ALIN FLAVIU

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie N/p incepator N/p

JURCA V MIRELA- VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

JURCAN T.I. TABITA-RONELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JURCOI V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 5.8 avansat Respins

JURCSIK I ROMAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

JURCSIK I STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

JURCSIK I. VIERKA-LUDMILA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

JURCUT D. MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

JURCUT F. ANAMARIA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

JURCUT F. FLAVIU SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

JURGE P LUCIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

JURGEA C ADRIANA-ROMINA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

JURJ A DACIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

JURJ D. FLORENTIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

JURJ F LARISA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

JURJ R. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.45 avansat Respins

JURJ S SABINA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Reusit

JURJAC D.I. EVELINA - DAMARIS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

JURJE D ALEX-DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

JURJESCU A ARMANDO EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

JURJIU L CATALIN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

JURJUT D ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

JURJUT F ALINA FLORICA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

JURJUT L. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

KADAR E ANNA MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

KADAR J JOZSEF

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.25 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

KADAS F.S. FERENC-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Sociologie 6.7 avansat Reusit

KADLET P ANA MILKA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KAJTAR A.I. ANDREEA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Respins

KAKUCSI I. ISTVAN ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Respins

KALAMAR P PAVEL-IULIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

KALLO I LEHEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

KALLO I. EVA ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

KALLO L RENATA - ANETTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Respins

KALLOS G. PATRICA MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

KALMAN P PATRICIA ANTOANELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

KALMAR I. PIROSKA IREN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

KAMENSZKI I. JANOS PAL

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

KAMENSZKY A.E. ANDRAS-ERIK

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Respins

KANTOR C NORBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.75 experimentat Respins

KAPAS E. ANITA-KRISZTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.55 avansat Respins

KAPAS I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

KARACSONY J. GERGO-LORAND

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.7 experimentat Respins

KARALYOS I. NORA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

KARDOS A. SANDOR

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 experimentat Respins

KARDOS K. KRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 2.6 avansat Respins

KARDOS L.T. ANDREA KRISZTINA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

KARETKA I ZSOLT MIHALY

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.1 Fizica 6.4 avansat Respins

KARSAI A DAVID-MARK

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

KASA-BALINT M MARTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 5.45 nivel mediu Reusit

KASZONI E.E. ELEK CSONGOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

KASZONYI V BOTOND

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 5.4 Logica si argumentare 9.05 nivel mediu Reusit

KATAI A MARIA BETTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

KATONA J NOEMI KATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 2.4 avansat Respins

KECSKES A IBOLYA GABRIELLA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

KECSKES A. BEATRIX ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.45 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.8 avansat Respins

KECSKES F. RENATA TUNDE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.95 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

KECSKES I. ERIKA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

KECSKES J DORA-EDINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

KECSKES S BOGLARKA-ILDIKO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.75 experimentat Reusit

KECSKES S SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

KECSKES T. BEATA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

KEKI A. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 experimentat Respins

KEKI I. ANAMARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

KEKI I. IMRE - KRISZTIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

KELEMEN A GERGO-ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.95 experimentat Reusit

KELEMEN A. BERNADETT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

KELEMEN I. KINGA - KLAUDIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.45 avansat Reusit

KELEMEN M HAJNALKA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

KELEMEN Z. KINCSO - LILLA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

KENDERESI F. DAVID

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

KENDI G CSILLA ANITA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 7.35 limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Logica si argumentare 7.9 incepator Reusit

KENEZ Z.F. HENRIETTA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

KERECSENYI E EMERIC

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

KEREKES I. HENRIETTE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

KEREKES I. LORAND ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 avansat Respins

KEREKES M. PAULA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.35 experimentat Reusit

KEREKES R. BEATA KINGA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.5 experimentat Reusit

KERESZTESI V. JUDIT

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Respins

KEREZSI A. ADAM - ARPAD

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

KEREZSI B. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

KEREZSI I. DOINA AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

KERI I LEVENTE NANDOR

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Respins

KERI I. GIORGI-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 7 avansat Respins

KERSEDI F. PAUL AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

KERTESZ L. MONIKA ESZTER

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba germana moderna B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

KERTESZ T. TIMEA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

KIRALY A. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

KIRALY G.C. GYULA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

KIRALY T.E. DALMA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

KIS A.E. CSABA-LORAND

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Reusit

KIS F.L. BRIGITTA ERIKA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

KIS G REKA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Psihologie 7.05 experimentat Reusit

KIS G. GABRIELA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8 Psihologie 7 nivel mediu Respins

KIS K ZSOLT - KAROLY

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba germana moderna A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.6 avansat Respins

KIS L ATTILA CSABA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 incepator Respins

KIS L CLAUDIU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.4 incepator Respins

KIS V NORBERT

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

KISS A. NANDOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

KISS E.CS. DAVID - ROBERT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

KISS F FERENC

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.85 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 5 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

KISS G. CSONGOR MEDARD

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

KISS I ANETT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

KISS I IMRE-ZSOMBOR

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

KISS I ZOLTAN - CSABA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 6.7 avansat Respins

KISS J. KLAUDIA-EVA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5 avansat Respins

KISS K. GERGO - PETER

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Economie 5.2 nivel mediu Respins

KISS L LILLA - AGOTA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

KISS L ROZSA AMALKA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

KISS L.S ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 9.65 avansat Respins

KISS N. SANDA NOEMI

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

KISS O ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.05 experimentat Reusit

KISS P DAVID

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 3.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

KISS S ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

KISS S. ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 avansat Respins

KISS V EDINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

KISVARDAI F ARPAD LEVENTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

KLEH I.P. AKOS SZABOLCS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

KLEIN E.M. ADELINA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.3 avansat Respins

KLESZKENY I. GEORGIANA ANGELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

KOCS A ANDRAS-SZEBASZTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

KOCSIS A HAJNAL EVA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 8.05 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

KOCSIS A. ANITA MAGDOLNA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.05 experimentat Reusit

KOCSIS F FRANCISC

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

KOCSIS I ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

KOCSIS I ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

KOCSIS I SZABOLCS

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.45 avansat Respins

KOCSIS J GERGO

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

KOCSIS K RAIMOND KAROLY

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.65 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

KOCSIS L. ANITA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.95 limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

KOCSIS S NORBERT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.3 experimentat Reusit

KOCSIS S. SANDOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 7.9 avansat Respins

KODILA O. OVIDIU - RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

KOLAK A DENISA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.25 avansat Reusit

KOLAK S ISTVAN JANOS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 9.8 avansat Respins

KOMAN P. ISTVAN PAL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

KOMSA A LASZLO

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.2 Logica si argumentare 7.55 avansat Reusit

KONCSAG C JOZEFIN-HENRIETT

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

KONCZ S GERGO ISTVAN

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

KONDORA F ALEXANDRA ANITA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.55 avansat Reusit

KONECSNI N. ANDREA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.85 avansat Reusit

KONEVALIK I ADELIN SERGIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

KONKOLY I.S MELINDA - TIMEA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba germana moderna A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 experimentat Respins

KONYHA A.J. HENRIETTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

KONYHA Z. ZOLTAN TIBERIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 3.2 avansat Respins

KONYVES K. VIKTORIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

KOPE M. CARINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

KORCH C.P. RUTH

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

KORITAR F MARTA - ESTERA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

KORMAN I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

KORNEA S LAVINIA RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

KORNIDESZ I IOSIF DAN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

KORNYA C.P. CRISTINA SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

KORODI I ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

KOROSI A STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.453 nivel mediu Respins

KOROSI A. DAVID

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 4 avansat Respins

KOROSI G. FRUZSINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.15 experimentat Respins

KOROSI I EDINA-KINGA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

KOROSI I IMRE-GERGO

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 avansat Respins

KORPONAI C. ADRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

KORTIK E ANCA-MELANIA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 6.75 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 6.9 experimentat Reusit

KORTYA A. EMOKE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

KOSA E ATILA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

KOSA I ANDREA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.85 experimentat Respins

KOSZTA L. LASZLO MIKLOS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.75 experimentat Respins

KOTELES J ZSUZSANNA-KINGA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

KOTELES K. ROBERT - KRISZTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 6.9 Fizica 9.2 experimentat Reusit

KOTELES S CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

KOTI I ADRIENNE-BABET

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 1.2 Limba germana moderna B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

KOVACS A ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.75 avansat Respins

KOVACS A DIANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

KOVACS A GERGELY AMBRUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

KOVACS A. ADAM ANTONIU

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.25 limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba germana moderna B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

KOVACS A. ATTILA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Psihologie 5.3 nivel mediu Respins

KOVACS A. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 3.2 avansat Respins

KOVACS A. ROLAND

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Respins

KOVACS A. SZABOLCS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara avansat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 6.55 experimentat Respins

KOVACS A. ZSOLT GERGO

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

KOVACS A.B. ZSUZSANNA - MARTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

KOVACS A.I. ZOLTAN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

KOVACS A.K. NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.9 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

KOVACS B KRISZTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8 experimentat Reusit

KOVACS B TAMAS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 4.1 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KOVACS D DAVID DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.25 Informatica T2 Pascal 3.9 experimentat Respins

KOVACS D. ATTILA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.15 avansat Respins

KOVACS E. ELEK ZOLTAN

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Respins

KOVACS E. HUBA ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.5 avansat Respins

KOVACS E.A. JULIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

KOVACS F FERENCZ

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.7 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba germana moderna B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 4.35 Informatica T2 Pascal 6 avansat Respins

KOVACS F. FERENC

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Respins

KOVACS G VIORICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 5 nivel mediu Reusit

KOVACS G. ANA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

KOVACS I ATTILA-NORBERT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.5 experimentat Reusit

KOVACS I FLAVIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

KOVACS I KINGA-TUNDE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Reusit

KOVACS I MAGDOLNA - ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 5.2 avansat Respins

KOVACS I MIHAI-VLAD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

KOVACS I NORBERT JONI

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 nivel mediu Respins

KOVACS I SZILARD-ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

KOVACS I. IMRE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.7 incepator Respins

KOVACS I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.8 avansat Respins

KOVACS I. LORAND IOZSEF NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 3.05 avansat Respins

KOVACS I.L TIMEA BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

KOVACS K GABRIELLA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

KOVACS K KAROLY NANDOR

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

KOVACS K. CSILLA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.4 avansat Respins

KOVACS L. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

KOVACS L. NIKOLETTA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

KOVACS M ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

KOVACS O ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Reusit

KOVACS O. TIMEA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

KOVACS P PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

KOVACS S VLAD FLAVIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

KOVACS S. ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.05 avansat Respins

KOVACS S. HENRIETA ERZSEBET

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 avansat Respins

KOVACS S. NORBERT ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Reusit

KOVACS T GYONGYI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

KOVACS X RAINI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

KOVACS Z BETTINA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

KOVACS Z BRIGITTA

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

KOVACS Z. ZOLTAN ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.05 avansat N/p

KOVACS-ISTOK CS ERVIN-NANDOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

KOVACSIK Z. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

KOVECSI M. DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

KOVESDI Z ZOLTAN ADALBERT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

KOZMA C.N. ERZSEBET-GRETA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

KOZMA Z ZOLTAN-BALAZS

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

KRAL S. BERTOLD ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 1.95 experimentat Respins

KRALIK A. DANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.4 avansat Reusit

KRAMER G.F JULIA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

KRAUSZ Z. BETTINA - ENIKO

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

KRESTIN GR IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 3 nivel mediu Respins

KRUPKA E.A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

KUBALAK J. CORINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7 avansat Respins

KUKLA I. ROBERT ALEX

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

KULCSAR G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.1 avansat Respins

KULCSAR GY. EMIL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

KUN G NORBERT-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

KUPE-FLORUTAU C KRISZTIAN-LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

KURTA D. GEORGE SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

KURUCZ M. REBEKA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 6.15 avansat Respins

KURUCZ Z. KRISZTINA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.85 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Respins

KUTI-KRESZACS I. EDINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

KUTLAK I IOAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

KUTLAK I JANKA ETELKA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 avansat Reusit

KUTLEAK VATLAVIC A IBOLYA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 9.15 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LACATOS F GERGO FERENCZ

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.75 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

LACATUS I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.5 avansat Respins

LACATUS I.P. FLORINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

LACATUS M ANGHELINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 6.95 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

LACATUS R IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

LACATUSU D RADU-DAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

LACZIKO L NORBERT-TAMAS

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 5.45 limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LACZKO I CRISTINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

LADESCU A. LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.55 experimentat Respins

LADOR A. SUSANA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Reusit

LAITER I. TUNDE

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

LAJOS L ZOLTAN LASZLO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.3 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

LAJOS L. MAGDOLNA-HELGA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.3 avansat Respins

LAKATOS A AUGUSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7 incepator Reusit

LAKATOS E. MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

LAKATOS GY. BEATA - NOEMI

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

LAKATOS I CLAUDIA-ANGELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.1 nivel mediu N/p

LAKATOS I ESZTER-ANNA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.5 experimentat Reusit

LAKATOS I LARISA-CARLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

LAKATOS L ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.3 avansat Respins

LAKATOS L. DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Psihologie 5.95 nivel mediu Respins

LAKATOS S. ERIKA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

LAL P STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LALA F. MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LANTOS I CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

LAPUSAN GH. ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LAPUSTE N. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

LASAK F IOAN

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 7.15 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 10 avansat Reusit

LASAK I JANKA-JUDIT

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LASC I.C. SILVIU FLAVIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.1 avansat Reusit

LASC M. RAFAEL-MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

LASCA T FLORIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

LASCAN T ALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

LASCAU BUDA P GABRIELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

LASCAU D. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

LASCAU F ROXANA CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.35 experimentat Respins

LASCAU I. ALIN - RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LASCAU P. LARISA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 7.85 avansat Respins

LASCU A. ALDAGISA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

LASCU G OLIMPIA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Psihologie 9 experimentat Reusit

LASCU I.I. IOANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

LASCU M.A IONUT - MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.6 experimentat Respins

LASCU N. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.4 avansat Respins

LASCU P. RAFILA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

LASLAU A. ANDA ANDREEA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LASLAU T SILVIU- MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LASZLO A ALEXANDRA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

LASZLO C CAROL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

LATCO V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 incepator Respins

LATI P. NICOLAE OREST

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

LAURENTIU N.D. GEORGE-SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LAVRANCIK A IARKO RADOSLAV

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

LAVRINCSIK I. LADIK

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2--A1 Istorie 6.6 Geografie 5.3 incepator Respins

LAZA A. BRIGITTA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 1.75 experimentat Respins

LAZA C.I. CRISTIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LAZA G ROXANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

LAZA G. SINTIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.05 experimentat Reusit

LAZA I. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LAZA I. ANAMARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LAZA I. ANDREEA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

LAZA N CRISTINA LAURA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

LAZA T IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

LAZA V. ANDREI SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.95 experimentat Respins

LAZA V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Fizica 3.35 avansat Respins

LAZA V. VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Reusit

LAZAR . MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.2 avansat Respins

LAZAR A.M. ADRIAN - RADU

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

LAZAR C. PAULA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Reusit

LAZAR D IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

LAZAR E.I. OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LAZAR E.N. EMIL-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8.85 avansat Respins

LAZAR F. IONUT MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

LAZAR F.I. MIHAI - FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LAZAR GH LAVINIA IULIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.2 avansat Respins

LAZAR I CAMELIA IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.2 experimentat Reusit

LAZAR I IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

LAZAR I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 5 avansat Respins

LAZAR I. ANCA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.5 avansat Respins

LAZAR I. BOTOND ARPAD

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

LAZAR I. FLAVIU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

LAZAR I. OANA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LAZAR L DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

LAZAR L GEORGETA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

LAZAR M BOGDAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

LAZAR N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

LAZAR POP N GETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

LAZAR R. FLORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

LAZAR S IOANA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

LAZAR S.P. IOAN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

LAZAR SERBAN GHE VALENTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

LAZAR T. IOANA TEODORA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LAZAR T. TODOR - DOREL

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 avansat Respins

LAZAR V MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

LAZAR V. CAMELIA-DORINA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LAZAR V. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

LAZAR-MORAR G DORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LAZAU C. FLORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.7 avansat Respins

LAZAU G RAMONA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

LAZAU G. GABRIEL - COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LAZAU I GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

LAZAU I. ABIGAIL SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

LAZAU I. TEOFIL ONISIM

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

LAZAU M. LIVIA EVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

LAZAU M. PATRICIA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LAZAU N. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 3.3 avansat Respins

LAZAU O.I OLIMPIA - VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LAZAU TATAR S NICOLETA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LAZAU V. RAUL SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

LAZEA A. HORIA-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

LAZEA I MARIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 incepator Respins

LAZEA S. ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9 experimentat Reusit

LAZEA T. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.95 avansat Respins

LAZEA T. LAVINIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

LAZEA V. LOREDANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

LAZURAN D. CALIN DAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 avansat Respins

LAZURAN M MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

LEAHU F.M. BIANCA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

LECHINTAN I. IONUT CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Fizica N/p nivel mediu N/p

LECZ A. ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

LECZ A. EVA ERIKA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.85 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Respins

LECZ K ROBERT - KAROLY

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 5 experimentat Respins

LEHO N RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

LELE A HORATIU IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LELE D DANA MARIA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

LELE D. LARISA-XENIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

LELE P PAUL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

LELE T DAVID SERBAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.55 Sociologie 5.3 experimentat Respins

LELE T VIOLETA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

LELE V. BOGDAN - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LELEA L.GH. LAVINIA CORINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

LELESCU C.A. DORIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.38 experimentat Respins

LENART I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

LENCAR A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

LENCAR F AMALIA-SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

LENCAR O.S. ANDREEA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 8.55 avansat Reusit

LENGYEL I. OANA LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LENGYEL J.Z. ANITA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

LENGYEL K. AKOS - JOZSEF

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

LENGYEL L ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.55 experimentat Respins

LEOCA I MARIANA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.1 avansat Reusit

LEP O. RENATA-ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 8.6 avansat Respins

LEPADATU D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LERINT G. ALINA RODICA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LERINT I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

LERINTIU I ELVIRA STANUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 nivel mediu Respins

LERINTIU T. SORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

LES D.F. DORIN-FLORIN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

LES I MARIA ANGELICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

LES J.D. TEODORA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

LES S. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.75 experimentat Reusit

LES V. CRISTINA-VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LES V. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.1 avansat Respins

LET A IONEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LET I LAURA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

LET N DARIUS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

LET P.V. BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

LETAI A ANDRAS

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

LETAI A SANDOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 6.55 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 6.6 avansat Reusit

LETAI L. EDINA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5 experimentat Respins

LETAN C CONSTANTIN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7 experimentat Reusit

LEU I. ALIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

LEU I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

LEUCA G. LARISA GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

LEUCA I PETRU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.95 Geografie 7 nivel mediu Respins

LEUCA I. IONUT NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

LEUCE I IOAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

LEVAI T.Z. DAVID

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LEZAU A. SEBASTIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

LEZEU I IOAN- FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Respins

LEZEU I. CIPRIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.2 avansat Respins

LEZEU I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

LEZEU I. DORIN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

LIGA E. ELISABETA FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

LINCARIU A. ADRIANA AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

LINGURAR C. ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.15 nivel mediu Respins

LINGURAR D. CAMELIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

LINGURAR L ALINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

LINORDATOS D DIANA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Sociologie 6.5 experimentat Reusit

LIPAI G IOANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

LISTEA M. RUXANDRA - MARINA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

LIUT O ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

LOBONT G FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

LOBONT I.A. ALINA-MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

LOBONT N ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

LOBONT V.I. FLORINA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

LOCSE I. BENJAMIN JOZSEF

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

LOKOS I LEVENTE

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana avansat 4.2 Limba germana moderna A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.15 Geografie 5 avansat Respins

LONHARD E. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

LONTIS G. CORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LORENCZ S.J. ATTILA - PARIS

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 3.15 avansat Respins

LORINCZ F LAURA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LORINCZ G GABOR - JOZSEF

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 6.55 avansat Respins

LORINCZ I. ERZSEBET

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

LORINCZ J. BEATA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LORINCZ L. SZILARD

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

LORINCZI A. ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

LOSONCZI S. NORBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

LOVAS A.I. CSABA FRANCISC

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 3.1 avansat Respins

LOVAS S ENIKO

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in industria alimentara Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

LOVASSY - CSEH V TAMAS

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 9.95 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

LOVASZ I. EDINA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 9.65 Fizica 7.5 experimentat Reusit

LOVASZ S ISTVAN ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

LUCA A DANIEL- ALIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

LUCA D. DANIELA

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.2 avansat Respins

LUCA D. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 4 avansat Respins

LUCA G GABRIELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

LUCA G GAVRIL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

LUCA G MIHAELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Sociologie 7.95 experimentat Reusit

LUCA I ANCUTA LUCRETIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

LUCA M IONUT MARINEL

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

LUCA N EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

LUCA T RADU DAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

LUCA V CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

LUCACI A TABITA-IOANA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

LUCACI A. GEORGE ARON

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

LUCACI D ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUCACI D. SIMONA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

LUCACI F.L. GAVRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

LUCACI G. GEORGE CALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 nivel mediu Respins

LUCACI G. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

LUCACI I. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LUCACI N. ALEXANDRA-VERONICA-PATRICIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

LUCACI N. RAFAEL PAUL

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

LUCACI P. CAMELIA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 4 avansat Respins

LUCACIU D.M. MARIA - CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 6.35 Fizica 8.8 experimentat Reusit

LUCACIU F. FLORICA DEBORA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

LUCACIU F. FLORIN ABEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LUCACIU G FLORIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

LUCACIU G IOANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

LUCACIU I FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 6.15 experimentat Reusit

LUCACIU I MARIANA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.45 avansat Reusit

LUCACIU I. GABRIELA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.75 avansat Reusit

LUCACIU I. IOANA-IULIA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

LUCACIU I.A. TANIA IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

LUCACIU M DANIEL MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.5 avansat Respins

LUCACIU M.C. TEODORA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

LUCACIU R. ADASINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

LUCACIU R. RAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

LUCACIU T. ANDREI STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LUCACIU V ALISA FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

LUCACIU V. LOREDANA DEBORA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LUCAN P. LAVINIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.05 avansat Respins

LUCHIAN C. BENIAMIN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

LUCIAN GH. PAULA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

LUCIAN I. IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 6.33 avansat Reusit

LUCUS P. PETRU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.05 avansat Reusit

LUCUTA G ADINA-LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.65 avansat Reusit

LUCUTA I. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

LUCUTA M FLORIN - MARIN

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.45 experimentat Reusit

LUCZAS V LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

LUKA G FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

LUKACS A. RUBEN

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

LUKACS I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

LUKACS I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.35 avansat Respins

LUKACS I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5.6 avansat Respins

LUKACS I. MONICA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Psihologie 7 avansat Reusit

LUKACS M. ALBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5.2 avansat Respins

LUKACS N. GERGO MIKLOS

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

LUKACS N. KRISZTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

LUKACS R IVETT STEPHANIE

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 6.7 Filosofie 6.65 experimentat Reusit

LUNCAN D ADA-DANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 6.3 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

LUNCAN VIDICAN P. DANIELA-FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

LUNG F MARIUS - CALIN

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

LUNG I. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.3 experimentat Respins

LUNG P CALIN DAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

LUNG V. PAUL-GELU

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

LUNGU C. ALEXANDRA - BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LUNGU I. STEFAN-IOAN

    LICEUL DE ARTA ORADEA Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 9 nivel mediu Reusit

LUNGU P. MIHAIL DAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.95 Fizica 3.1 avansat Respins

LUP A ADINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

LUP A IOANA-MARIUCA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 5.85 Economie 6.55 experimentat Reusit

LUP A SIMONA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

LUP A. DORIN MIRON

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.55 incepator Respins

LUP A. FLORINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

LUP D.N. LAURENTIU-NICOLAE

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.95 avansat Reusit

LUP I LAVINIA MANUELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

LUP I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3.3 avansat Respins

LUP R. CLAUDIA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.6 avansat Respins

LUPAS G ANDREI-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 6.3 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

LUPAS S.E. CRISTINA ADELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 1.6 avansat Respins

LUPAS V FLORIN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.3 experimentat Respins

LUPO GH. GEORGIANA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

LUPSA S ALEX-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

LUPSE F. GEORGIANA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

LUPSE GH. OVIDIU CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

LUPSEA P. DANIELA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 6.08 avansat Reusit

LUPU - ZAHARIA V. ALIN - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

LUPU D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

LUPU V LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

LUPUT M CATALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 9 incepator Reusit

LUPUT P. VIORICA-RACHILA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 nivel mediu Reusit

LUTYAN I. ANITA AMALIA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba germana moderna B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MACARIE C. RENATA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.75 avansat Respins

MACAVEI B. SERGIU-BANICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.85 experimentat Respins

MACAVEI V.G. IOAN CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7 avansat Respins

MACAVEI V.G. VASILE NICUSOR

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MACEC I MONIKA-MARIANKA

    LICEUL TEORETIC JOSEF KOZACEK BUDOI Filologie Limba si literatura slovaca avansat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 9.05 Geografie 8.25 avansat Reusit

MACINIC V ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

MACSKAS L. KATALIN RENATA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MACSKAS S ANIKO

    GRUP SCOLAR AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON BORS Tehnician in agricultura
    Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MADA F. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

MADA I. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Fizica 2.95 experimentat Respins

MADA T DAVID MIHAI

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

MADA T REBECA MELANIA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

MADAR I. MADALINA - ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.7 avansat Reusit

MADAR N MIRCEA FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MADAR N NICOLAE-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MADAR N.D RALUCA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

MADAR P. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.1 experimentat Respins

MADAR T DANIEL TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

MADARASZ I EVA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MADAS G. ARGHIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MADUTA I.V ANCUTA- MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

MADUTA T.V. SILVIU VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAFTEI L. ANAMARIA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

MAGA L.S. LIVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAGDA I ION CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

MAGDA M. DORINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.6 avansat Respins

MAGDAS E CLAUDIA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MAGDAS N IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MAGHIAR D. MIHAELA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.3 experimentat Respins

MAGHIAR F SERGIU - MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL BETEL ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MAGHIAR M MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MAGHIAR M OCTAVIAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.33 experimentat Reusit

MAGHIAR T CAMELIA - TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.3 avansat Reusit

MAGHIAR V. LIGIA DENISA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Reusit

MAGHIAR V.M. LACRAMIOARA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MAGHIARI D.G MARIUS DORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

MAGHIARI G.I. OTILIA BEATRIX

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MAGICS-VERKMAN S HANNELORE

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MAGO I TIMEA - RENATA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MAGUI G ROXANA - LACRIMIORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MAGUI G.M. DANIELA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T2 5.75 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MAGUI P. NATALIA PETRINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

MAGUI R.I. COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Respins

MAGYARI - KLEIN G KRISZTINA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Filosofie 5.7 experimentat Reusit

MAGYARI B GERGO - BALAZS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO CATOLIC SZENT LASZLO ORADEA Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.1 experimentat Respins

MAGYARI E.R. TIMEA MELINDA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

MAGYARI I IOAN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8 nivel mediu Reusit

MAGYARI J.C. BRIGITTA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MAIER F ILEANA

    LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

MAIER I DANIEL DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

MAIERKUK P. PAL PETER

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.15 avansat Respins

MAILINGER A. DOROTTYA - CSENGE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MAIOR S CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MAIOR T. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat N/p

MAIOROS I. AGNES

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Psihologie 5.1 avansat Reusit

MAIOS F BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MAIOS T DORIN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MAJOR I. GABRIELLA - RENATA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MAJOR I. IMRE - ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MAJOR J. JANOS - ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 experimentat Reusit

MAJOR J. SZABOLCS JOZSEF

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

MAJOR L LAJOS ATTILA

    LICEUL TEORETIC PETOFI SANDOR SACUIENI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 experimentat Reusit

MAJOR S ORSOLYA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MAKAI - DIMENY Z.P. ANDRAS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Psihologie 8.2 avansat Reusit

MAKAI I. ENIKO

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.55 experimentat Respins

MAKAI L. INGRID KORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MAKRAI S EVELYN

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MAL G RAZVAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MAL G.E. IONUT EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MALAGA I LOREDANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

MALAIES N SORIN TEOFIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MALAN P. IULIANA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8 avansat Reusit

MALITA C.I. IOANA-CALINA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

MALITA F. MARIUS DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MALITA GH. CAMELIA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

MALITA M EDUARD - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MALITA T MADALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MAMENYAK A REGINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.5 experimentat Respins

MAMENYAK G.A. ANDRAS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

MAN C.V. SERGIU - ADRIAN

    LICEU DON ORIONE ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

MAN G. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.4 experimentat Respins

MANCE D.I. ADINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

MANCE I CRISTIAN FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX EPISCOP ROMAN CIOROGARIU ORADEA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

MANCE V ALIN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 3 Geografie 5.2 avansat Respins

MANCI G. ANDREEA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.5 avansat Respins

MANCI V DIANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MANDRA P GEORGE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.4 experimentat Respins

MANEA C ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

MANEA C.A. FLORINA ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MANEA C.V. ANAMARIA CARMEN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5 avansat Respins

MANEA D ANDA-CATERINA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MANEA I FLAVIUS VLAD

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MANEA I. MARINELA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

MANEA MARTIN I.S. TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

MANGRA M. RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MANIU BALAS V RODICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Respins

MANOLACHE M OVIDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

MANOLACHE M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

MANZ I IOAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.65 incepator Respins

MARA I. IONUT DANIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MARC D ALEXANDRU-DAVID

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

MARC G. GHEORGHE ANTONIO

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.2 experimentat Reusit

MARC MOLDOVAN V SIMINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MARC N. ADRIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.45 avansat Respins

MARC-IVAN F IOAN-GELU

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

MARCEA I. FLORIN - SAMUEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

MARCEC SCHUSTER F FRANCISC

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

MARCHIS I. ADRIANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 6.45 avansat Respins

MARCHIS P ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MARCHIS V DORA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9 experimentat Reusit

MARCON IANC C ELENA FLOARE

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARCON R SERGIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.2 avansat Respins

MARCU A AUREL FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

MARCU I DANIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MARCUS I. SZABOLCS-JANOS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8 experimentat Respins

MARCUT I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MARCUT P.M. MADALIN CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MARCUT R.F. ROXANA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Reusit

MARCUTIU M RADU MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MARCUTIU P CRINA PAULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

MARCZIN I. LEVENTE - MIHAI

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.3 avansat Respins

MARCZIN I. ROBERT - GYULA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MARGE L.E ANA-MARIA - SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MARGE V. IULIA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Psihologie 5.15 avansat Respins

MARGHITAS N IOAN-DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Reusit

MARGINEAN P PAUL

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 6.7 experimentat Reusit

MARIAN A CRISTINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

MARIAN A. SANDOR - FERENC

    LICEUL HENRI COANDA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.7 experimentat Respins

MARIAN C. MARIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

MARIAN F. ALEXANDRA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.9 avansat Respins

MARIAN F. MIHAI FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 8.75 Fizica 3.6 avansat Respins

MARIAN G. EMANUEL ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

MARIAN G.S. PAVEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MARIAN GH. ANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MARIAN I IOANA- ADINA

    COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARIAN I. ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.2 avansat Respins

MARIAN I. IOLANDA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 avansat Reusit

MARIAN L FLORIN COSMIN

    LICEUL PARTICULAR GEORGIANA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

MARIAN O.M MARCELA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6 avansat Respins

MARIAN R CODRUTA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MARIAN S. GERGO

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician mecatronist Limba si literatura maghiara avansat 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MARIAN S. RENATA BEATA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Respins

MARIAN ST. ISTVAN DAVID

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Respins

MARIAN ST. LEONETTA

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MARIAN T. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.4 avansat Respins

MARIAN T. TEODOR ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANDREI SAGUNA ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

MARIAN V ANITA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

MARIAN V RODICA-ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARIES I NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 avansat Reusit

MARIN I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

MARIN O MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

MARINA L FLORENTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p 5.6 Limba engleza N/p Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 N/p N/p

MARINA M.N. MARCUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 5.4 limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.85 experimentat Reusit

MARINAU I ANDREI MARIAN

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 8.45 experimentat Reusit

MARINAU I. GEORGETA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST EMANUEL ORADEA Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MARINCAS F. FLORIN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

MARINCAS P. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MARINESCU A.I. ERVIN-TIBOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

MARIS A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

MARIS A MARIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARIS A MONICA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

MARIS G ADELA-ADINA

    GRUP SCOLAR SANITAR VASILE VOICULESCU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

MARIS G. ANDREI

    LICEUL DE ARTA ORADEA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MARIS I.M. ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MARIS T DAVID

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Respins

MARIS V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

MARISCAS D. REBECA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MARISCAS M. MARIUS- ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.65 experimentat Respins

MARISCAS T. BIANCA - MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

MARISCAS T. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MARIT C CRISTINA-ILDIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARO J JANOS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MAROSAN J HENRIETA IMOLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT LORANTFFY ZSUZSANNA ORADEA Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.9 avansat Respins

MARTA D DORINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA TINCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MARTA F. OVIDIU DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BIHORUL ORADEA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MARTA T. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 3.7 incepator Respins

MARTA-VERE V ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUPLACU DE BARCAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

MARTIN A EDUARD

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MARTIN A SANDOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 7.05 limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

MARTIN E. ADELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

MARTIN F. ADELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 avansat Reusit

MARTIN I. LOREDANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAVIAN GOGA MARGHITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MARTIN P. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

MARTIN S. ALINA SABINA

    COLEGIUL TEHNIC IOAN CIORDAS BEIUS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

MARTIN V. VALENTINA-VIORELA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MARTIN V.S. RAZVAN IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.45 experimentat Respins

MARTINAS F. GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

MARTON A ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.4 avansat Reusit

MARTON F. BRIGITTA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

MARTON MIHALY A LENKE PIROSKCA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

MARTON S.Z. SANDOR

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

MARTONFI A. ERIKA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 6 nivel mediu Respins

MARUSCA C. SORIN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Reusit

MARUSCA D ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BRATCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

MARUSCA E MADALINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

MARUSCA N OTILIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARUSCA P MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.9 avansat Respins

MASCAS D. FLAVIU DAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MASCAS D. SEBASTIAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.5 avansat Reusit

MASCAS D. SERGIU-RAUL

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.65 avansat Reusit

MASCAS I.C. CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MAT I OCTAVIAN REMUS

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

MATE A. BALAZS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

MATE F. HENRIETTA - ANNA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

MATE GH GEORGE MARIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MATE I JOZSEF - GEZA

    GRUP SCOLAR AGRICOL CADEA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

MATE I MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MATE I. JOZSEF ADAM

    COLEGIUL AGRICOL VALEA LUI MIHAI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Respins

MATE J. ROBERT

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE ORADEA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.45 Psihologie 5.75 avansat Reusit

MATE K.I. ISTVAN KAROLY

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

MATEACAS F GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MATEAS D ADINA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.95 avansat Reusit

MATEAS D IONUT ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

MATEAS F MIRELA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MATEAS F. LIANA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.1 incepator Respins

MATEAS GH MARINELA SANDA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MATEAS I DAN OVIDIU

    LICEUL TEORETIC BRATCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MATEAS I DELIA-VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MATEAS I. ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

MATEAS I. OVIDIU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

MATEAS L. DAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MATEAS L. VLAD STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.95 avansat Respins

MATEAS P PAULA IOANA

    LICEUL TEORETIC ONISIFOR GHIBU ORADEA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MATEAS R.S. PATRICIA - ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL EMANUIL GOJDU ORADEA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

MATEAS T. AMALIA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

MATEI A FLORINA DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

MATEI A. DUMITRA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 6.55 avansat Reusit

MATEI A. SEBASTIAN AURELIAN

    LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MATEI D ANDREEA ALINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

MATEI F. FLORIN-VLAD

    LICEUL TEORETIC AUREL LAZAR ORADEA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MATEI F.S. MARIUS - CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

MATEI G. COSMIN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ARANY JANOS SALONTA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MATEI GH. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 6 nivel mediu Respins

MATEI I ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.7 avansat Reusit

MATEI I ILDIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL POPESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.2 avansat Respins

MATEI I. CRISTINA-LIGIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6 avansat Respins

MATEI I. SILVIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

MATEI I.V. ADELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA ORADEA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu N/p

MATEI N.O. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MATEI P GABRIELA MONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL HOREA MARGHITA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.5 avansat Reusit

MATEI S AGOTA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU ORADEA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

MATEI T. IOANA

    GRUPUL SCOLAR IOAN BOCOCI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

MATEI T. IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

MATEI V. RADU NICU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.3 incepator Respins

MATEI V. VASILE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MATEI V. VOICU

    COLEGIUL NATIONAL AVRAM IANCU STEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 2.7 incepator Respins

MATEIU E. CIPRIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MATEIU E. COSMIN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MATEIU KOZMA BORBE P ANA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MATEIU N. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MATEOC P. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

MATES I DOREL

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MATES T ANCUTA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

MATESAN T COSMIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Reusit

MATEUT G. MARIUS IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Fizica 3.45 avansat Respins

MATEUT V. ROZALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

MATHE F ZOLTAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MATIAS F. VASILE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN BRANCUSI ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

MATIAS GH LAVINIU GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SALONTA Tehnician agronom
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

MATICA I. ILIE LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

MATICA T. GHEORGHE LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA STEI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.75 experimentat Respins

MATICA V.I ANAMARIA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MATICIUC D. ALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA ORADEA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu N/p

MATIOCA N. ADRIANA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI VITEAZUL ORADEA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.9 experimentat Respins

MATIS G. ANCA - MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MATIS I BIANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SUNCUIUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

MATIS I RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXANDRU ROMAN ALESD Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MATIS P RODICA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.4 avansat Respins

MATIU A AURICA-LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC VADU CRISULUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimenta